Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Madam Puddifoot Kávézója a szerelmesek számára. Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Madam Puddifoot Kávézója a szerelmesek számára. Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Madam Puddifoot Kávézója a szerelmesek számára. Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Madam Puddifoot Kávézója a szerelmesek számára. 3347qiw
A Hónap Játéka
Madam Puddifoot Kávézója a szerelmesek számára. 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Madam Puddifoot Kávézója a szerelmesek számára. Ic7783

Share

Madam Puddifoot Kávézója a szerelmesek számára.

Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 184

Madam Puddifoot Kávézója a szerelmesek számára. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madam Puddifoot Kávézója a szerelmesek számára.   Madam Puddifoot Kávézója a szerelmesek számára. EmptyHétf. Aug. 06, 2012 12:34 am

cherry Rózy Gratuláció

Szerencsére Rose nem az a túlsúlyos és nehéz típus, én meg kiizmosodtam *XD* az idők során. Szóval rám ugrott, nem tört el a gerincem, nem estünk el, csak kicsit megrogyott a térdem. Hősnek érzem magam.
Ő a hátamon, én alatta, így érkeztünk meg Puddifoot Kávézójához. Az ajtó előtt letettem, nem akartam felhívni a figyelmet magunkra, de hál' Merlinnek nem volt bent egy másik páron kívül senki. Rosy elindult egy asztalhoz, én közben kezdetnek rendeltem egy-egy vajsört. Utána meg eszünk, iszunk, amit szeretnénk. A két itallal a kezemben megkerestem a régiúj barátnőmet, és utánaindultam. Mondhatni tökéletes helyet talált. Nem túl közel a másik párhoz, nem a figyelem középpontjában és nem egy túlcsicsázott, - számomra - undorító asztalnál. Ez egy egyszerű, nem túl umbridge-esen rózsaszín volt. Inkább valami tortára hasonlított.
De miért is fecsegek én egy béna asztalról, mikor a lényeges dolog a túloldalán van? Akkor. Ott áll ő, a nem túl fényes tavaszi napsütés rásüt az arcára... Oké, ezt talán nem így kéne...
- Kérsz valamit? - kérdeztem, miközben úriember módjára kihúztam a székét, majd megvártam, míg leül.
Nem illik hozzám ez a stílus, de valahogy magától jött. Mintha valami másik erő mozgatott volna. Nem, nem Imperius, végig a tudatomnál voltam, csak mégis.

Charlotte Rose Cheney
Speciális Moderátor/Rúnaismeret Tanár
Charlotte Rose Cheney

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 137

TémanyitásTárgy: Re: Madam Puddifoot Kávézója a szerelmesek számára.   Madam Puddifoot Kávézója a szerelmesek számára. EmptyKedd Ápr. 10, 2012 8:48 pm

Játék vége!
Szabad Játéktér!
Vissza az elejére Go down
http://ezrolamszolcharlotte.blogspot.com
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

TémanyitásTárgy: Re: Madam Puddifoot Kávézója a szerelmesek számára.   Madam Puddifoot Kávézója a szerelmesek számára. EmptyHétf. Jan. 02, 2012 1:09 am

- Nem, nem, nem. Csak tudod... Nem tudom. Szóval hogy... Bízom benned, de az első meglepettség ezt mondatta velem. - magyaráztam ki nagy nehezen magam.
Egyszerűen nem tudtam felfogni a dolgot. Ha megkeresték, annak valami oka volt. De vajon mi? Köze van hozzá a karácsonyi bálon megismert McEllister-nek? Talán halálfaló lenne? Vagy csak én reagálom ennyire túl?
Hiába... a halálfalókkal kapcsolatban elszalad a fantáziám. Főleg mióta majdnem meghaltam...
- Ennek örülök. Könnyebb a halálfalókkal elbánni, mint magával Voldemorttal. - válaszoltam kissé lenyugodva. - Egyébként most megtisztelve érzem magam, hogy ennyire féltesz, illetve hogy még beállnál AZOKHOZ is, ha velem fenyegetnének. De kérlek ha ez megtörténne, akkor se állj be közéjük! Én biztonságban vagyok. Hiába próbálkoznának, engem nem kapnának el. A Rend is akcióba lépne, meg nekem is van nem kis tapasztalatom. Sőt! A Weasley-cuccokkal is simán ki lehet cselezni őket. - mondtam hosszasan kifejtve a véleményemet.
Tényleg nem akartam, hogy beálljon közéjük. Én tényleg tudok vigyázni magamra.
A másik az, hogy ha velem fenyegetik, és beáll akkor én belehalok a fájdalomba, hogy halálfalóvá vált.
Ha nem áll be, akkor pedig vagy meghalok, vagy megvédem magam....

Rose Mary Seraph
Iskola Első/ 7. Éves Diák/Moderátor
Rose Mary Seraph

Hozzászólások száma : 132

TémanyitásTárgy: Re: Madam Puddifoot Kávézója a szerelmesek számára.   Madam Puddifoot Kávézója a szerelmesek számára. EmptySzomb. Dec. 31, 2011 3:25 am

-Olyannak ismertél meg, mint aki a halálfalók közé akar jutni??? Azt reméltem, ennél kicsit jobban ismersz...-Mondhatni csalódtam Fred-ben...Azt hittem ennél jobban ismer...Pláne azok után amit a halálfalók tettek vele, nem kerülnék közéjük. Eleve nem volt a fejemben az a röpke kis gondolat sem, mi lenne ha...Erre nekem szegez egy ilyen ostoba kérdést.-Nem hiszem, hogy feltámadt...Illetve szerintem valaki az élükre állhatott, vagy nem tudom...De féltelek, nem akarom, hogy bajod legyen abból, hogy velem vagy...Azt meg végképp nem, hogy veled...zsaroljanak...Ha ezt tennék gondolkodás nélkül beállnék közéjük...Csak neked ne essen semmi bajod- Ültem fel és rá mosolyogtam...Apával megbeszéltük, ha vele ilyenre kerülne sor...Nos...Ebbe ne gondoljunk bele...
-Helyes, de legyen Rose Mary, na kérlek!!!-Könyörögtem neki, majd intet felé, hogy jöjjön közelebb..-És ne aggódj megtisztelve érzem magam! De majd az "uram" dönt, hogy egyáltalán elviseli-e ha a fia neve a volt barátom nevét viseli...-Gondolkoztam el, majd felkönyököltem és rámosolyogtam.
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

TémanyitásTárgy: Re: Madam Puddifoot Kávézója a szerelmesek számára.   Madam Puddifoot Kávézója a szerelmesek számára. EmptyPént. Dec. 30, 2011 10:03 pm

- Hahahaa. - mondtam picit csalódottan.
Épp azon agyaltam, hogy mit találjak még ki, mikor egyszer csak felállt és hangtalanító bűbájt szórt a szobára. A következő szavainál leesett az állam - szó szerint.
- Mi... van? - kérdeztem elképedve. - De... de... ugye... ugye nem...? - nem akartam kimondani, hogy "álltál be közéjük".
Ilyen NINCS. Arra sem gondoltam, hogy még vannak halálfalók. Így, hogy Voldemort VÉGLEG MEGHALT! Vagy mégsem így lenne? És mindenki óriási tévhitben él?
Megborzongtam ezekre a gondolatokra...
Ha Voldemort él, akkor még egyszer lesz olyan, ami már kétszer volt. Apám Harry, mit rontottál el...
- Na jó, csak viccelek. De légy megtisztelve, hogy átvetted anyu helyét! Akkor a második lányunk neve MARY! - nevettem.

Rose Mary Seraph
Rose Mary Seraph

TémanyitásTárgy: Re: Madam Puddifoot Kávézója a szerelmesek számára.   Madam Puddifoot Kávézója a szerelmesek számára. EmptyPént. Dec. 30, 2011 5:52 am

-Túl türelmetlen vagy! Csak nem le akarsz rendezni ilyen hamar, hogy szaladhass Bella babádhoz?- Érdeklődtem, figyelmen kívül, hagyva a könyörgését. Túlságosan is tudni akarja...Pedig tudhatná, hogy vannak dolgok, amiket nem mondok el egyből, és ha azt kérem várjon, akkor várnia kell...Feltápászkodtam az ágyról, majd levédtem a szobát és egy hangtalanító bűbájt is megeresztettem. -Megkerestek, a halálfalók, hogy álljak be közéjük...-Néztem rá a vállam felett, majd visszahuppantam az ágyra.- Most hogy tudod, ugye nem firtatjuk tovább a témát?- Kérdeztem rá, majd elnevettem magam és hozzádobtam egy párnát.
-Csak ennyit jelentek neked, hogy "Majd csak beszorítunk egy helyet egy Rose-nak is"?- Vontam fel a fél szemöldököm és néztem kérdőn;hitetlenkedve rá. Ez most megsértett. Ezért is ismét megfogtam egy párnát, és ismét neki dobtam, de ebben erő is volt. Majd felmásztam a párnák közé, és elnyúltam az ágyon.
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

TémanyitásTárgy: Re: Madam Puddifoot Kávézója a szerelmesek számára.   Madam Puddifoot Kávézója a szerelmesek számára. EmptyPént. Dec. 30, 2011 5:17 am

- És ha MOST átmegyünk a Boltba? Akkor elmondod? - kérdeztem bizakodva.
Megértem, hogy itt nem akarja elmondani. El tudom azt is képzelni, hogy ott áll az ajtó előtt valaki, és azt hallgatja, hogy megint lefekszünk-e. Borzalom...
De nálunk a boltban ez nem történhetne meg... Könyörgően néztem Rosy-ra, hátha rá tudom venni.
Jó lenne tudni, hogy mi folyik itt. Hiszen ha most nem mondja el ezt, akkor ezek után hogy bízzak meg benne? Mármint hogy nem tudok róla és valami történik vele.. Azt bizony nem bírnám ki.
- Mr Lestrange az Azkabanban ül, így nem tehet semmit. - vigyorogtam. - Nos. Gondolkodnom kell.
Az 1 fiunk Rabastan lesz, a majdnem apja tiszteletére.
A 2. természetesen Fred.
Az 1. lányunk Bellatrix,
a 2. lányunk Molly,
a 3. Ginny.... áh. Majdcsak beszorítunk egy helyet egy Rose-nak is.
- kacsintottam rá továbbra is levakarhatatlan vigyorommal.

Rose Mary Seraph
Rose Mary Seraph

TémanyitásTárgy: Re: Madam Puddifoot Kávézója a szerelmesek számára.   Madam Puddifoot Kávézója a szerelmesek számára. EmptyCsüt. Dec. 29, 2011 7:50 am

-Várj még egy kicsit, és ígérem elmondom...De nem most, nem itt...-néztem rá mosolyogva, és remélem megértette, hogy egyszer így is úgy is elmondom. De nem egy olyan helyen, ahol a falnak is füle van...szó szerint.
-Bella férjnél van...De nem baj. Elteszed láb alól Mr. Lestrange-t, és már is a tied.- Mosolyogtam tovább, és örültem, hogy Ő ilyen jót szórakozik ezen. -Ohh majd a Te tiszteletedre, Fred lesz a fiunk neve. De csak a másodszülötté, az első szülött az apja nevét kapja...És a harmadik gyerekünk, aki lány lesz...Nos, azt megengedem, hogy te válaszd ki.- Visszasétáltam az ágyhoz majd leültem a szélére és végül elnyúltam rajta. -No és a Ti gyerekeiteket? Ohh kérlek, had legyen az egyik Rose Weasley, rólam természetesen. Na kérlek!!!- Néztem rá könyörgően...Nem is rossz ötlet, ha már halálfalónak állok, akkor összeszűröm a levet, Voldemort Nagy Úr-ral....Na persze, majd pont Én halálfaló. Igen bevallom átfutott az agyamon ez az aprócska kis gondolat...De nem, soha nem lennék képes rá....Meg aztán, azzal elveszíteném Fred-et, és azt nem akarom!
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

TémanyitásTárgy: Re: Madam Puddifoot Kávézója a szerelmesek számára.   Madam Puddifoot Kávézója a szerelmesek számára. EmptyCsüt. Dec. 29, 2011 7:37 am

- Én így aggódom érted, hogy nem mondod el. Kérlek! - mondtam már-már esdekelve.
Nem bírtam ki nevetés nélkül azt, amit mondott.
- Jól van, menj csak! Majd megkeresem az én drága Bellatrixom. - kezdtem álmodozva. - Elmegyek az esküvőtökre, de akkor te is legyél ott a miénken. Tééényleg...hogy fogják hívni a gyereketeket? - fejeztem be végül továbbra is kipukkadva a nevetéstől.
Jól esett ez a kis viccelődés. Ezer éve nem nevettem ilyen jót. Most elképzeltem a jelenetet. Ott ülök az első sorban, miközben Rosy Voldinak mondja azt a bizonyos "IGEN"-t. Nem, nem és nem. Nem csak a "Nagyúr"-nak, de másnak sem fogja mondani. Legalábbis egyenlőre ezen az állásponton vagyok.
És a másik. Én meg Bella... Elképzelni se merem...

Rose Mary Seraph
Rose Mary Seraph

TémanyitásTárgy: Re: Madam Puddifoot Kávézója a szerelmesek számára.   Madam Puddifoot Kávézója a szerelmesek számára. EmptyCsüt. Dec. 29, 2011 12:34 am

Felsóhajtottam és hatalmas ellentmondásokba ütköztem. Magamban persze...Érdemes lenne elmondani, de azt sem akarom, hogy Ő aggódjon értem, Én pedig már így is aggódok miatta. -Ha elmondanám, aggódnál értem. És azt nem akarom. Szóval, majd ha lerendeződött ígérem elmondom.- Mosolyogtam rá, és megpusziltam az arcát.
-Ahha! Szóval azt akarod, hogy menjek feleségül...Voldemort-hoz? Ezt mondhattad volna azelőtt, hogy járni kezdtünk. Akkor megyek és megkeresem, feltámasztom-valahogy, és feleségül megyek hozzá.- Sziszegtem el a végét, majd elengedtem és célirányosan az ágy fele mentem, felvettem a táskámat, majd az ajtóhoz sétáltam.
-Majd küldök meghívót az esküvőre. Ígérem senki nem fog megölni...Legalábbis a szemem láttára biztos nem.- Öltöttem rá a nyelvem és nekidőltem háttal az ajtónak. Akar feleségül menni hozzá a fene...Nekem tökéletesen megfelel Fred karjai között lenni! Nem kell senki nagyúr ahhoz, hogy Én boldog legyek. Elég sőt tökéletes Mr. Fred Weasley nekem, mással úgy sem lennék boldog. Legalábbis most úgy gondolom.
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

TémanyitásTárgy: Re: Madam Puddifoot Kávézója a szerelmesek számára.   Madam Puddifoot Kávézója a szerelmesek számára. EmptySzer. Dec. 28, 2011 10:13 pm

- Ennek örülök. - mosolyogtam vissza, majd hagytam, hogy csak csókoljon.
Belekezdett egy mondatba, de hirtelen elharapta.
- Mit tudok? - kérdeztem.
Szinte ki sem mondtam, már el is intézte egy "Nem fontos"-sal. Utálom amikor így titkolózik. És nagyon jó benne. Semmit nem lehet kiszedni belőle. Remélem nem keveredett bele valamibe...
- Te is hiányoztál. Nyugi, értem nem kell aggódnod. Tudok vigyázni magamra. - mosolyogtam rá.
A fejét a mellkasomon éreztem. Ez valahogy jó érzéssel töltött el.
- Figyelj! Ugye tudod hogy bármit elmondhatsz nekem? Akármiről is legyen szó. - mondtam gyengéden. Majd viccesen hozzátettem. - Még azt is, ha feltámasztottad Voldemortot és hozzámentél feleségül. - elvigyorodtam a saját viccemen - mint mindig.

Rose Mary Seraph
Rose Mary Seraph

TémanyitásTárgy: Re: Madam Puddifoot Kávézója a szerelmesek számára.   Madam Puddifoot Kávézója a szerelmesek számára. EmptyPént. Dec. 16, 2011 6:49 am

Odabújtam hozzá, és megsimogattam a karjait. Az Én Fredy-m. És nem érdekel ki mit gondol. Én szeretem, és ha nem méltó a mardekárosokhoz, ez van. Kilehet tagadni. Nekem attól csak jobb lesz. Bár ha jobban meggondolom azért ne...Szeretem szivatni a griffendéleseket. Meg is érdemlik, ha nem akkor is.
-Akkor sokáig ölelhetsz. Ma Én vagyok az egyik ügyeletes a faluban. Szóval sokáig tudok kint lenni, Veled!- Mosolyogtam rá, majd oldalra fordítottam a fejem, és megcsókoltam.
-Tudod...-Kezdtem bele, de abban a pillanatban meggondoltam magam. Nem akarom...Egyenlőre nem akarom, hogy tudjon róla. Elég, ha mi ketten tudunk róla apuval. Majd idővel. És addig meg nagyon remélem, hogy nem lesz semmi baja. Bár, ha vele fenyegetnének, akkor készséggel belemennék bármibe, csak neki baja ne essen. -Nem fontos. Igazából...Hiányoztál, és aggódtam miattad.-Fordultam teljesen felé, majd átöleltem és a mellkasába temettem az arcom. Nem...Azt nem akarom és nem bírnám elviselni...Vagy bárkit a családjából. Nem csak az, hogy azok után elveszteném, Fredy-t, de az is, hogy neki lenne rossz...És azt nem akarom...
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

TémanyitásTárgy: Re: Madam Puddifoot Kávézója a szerelmesek számára.   Madam Puddifoot Kávézója a szerelmesek számára. EmptyPént. Dec. 16, 2011 6:25 am

♥Rosykám♥

- Persze... öö. ... oké. Na időt kérek. Nem szoktam hozzá, hogy nem hagyhatom rád a döntést. - vigyorogtam.
A kérdésemre először csak rám feküdt. Jó volt érezni a teste közelségét. Legutoljára nos... AZON az éjszakán éreztem ilyen közel magamhoz. Milyen gyorsan is telik az idő. Boldog emlék, de a következménye fájdalmasabb volt. Hála annak a kutakodós libának. Már a gondolatára is kiráz a hideg.
Végül nagy levegőt vett, majd kinyögte a válaszát. Nem tűnt túl meggyőzőnek, ezért inkább válasz helyett csak viszonoztam a pusziját.
Az ablakhoz lépett, én pedig mögé álltam. Átöleltem, aztán csak néztünk ki az ablakon.
- Már tudom, hogy mit szeretnék. Itt állni veled, ameddig csak lehet. Sőt, annál is tovább. - súgtam a fülébe, majd megpusziltam a nyakát.

Rose Mary Seraph
Rose Mary Seraph

TémanyitásTárgy: Re: Madam Puddifoot Kávézója a szerelmesek számára.   Madam Puddifoot Kávézója a szerelmesek számára. EmptySzomb. Nov. 26, 2011 7:14 am

*-*Fredym*-*

-Ohh nem! Nem bújsz ki a döntés alól! A helyet Én választottam....Szóval Te döntöd el mit csináljunk.- Öltöttem rá a nyelvem, mosolyogva. Na nem! Most már ezt nem tudja eljátszani velem. Eddig ment neki, de ha ilyen van folyton kibújik a döntés alól. Hát most már nem fog tudni! Nem engedem meg neki! Ennyi.
Kérdésére csak felvontam a szemöldököm és magamban jó nagy betűkkel felírtam, hogy nem szabad ennyire nyíltan kimutatnom, ha bajom van. Igazából nem akartam neki elmondani. És nem is fogom. Egyenlőre nem kell tudnia. Elég ha mi aggódunk miatta...Meg aztán, Ő is féltem, ettől kezdve...Nagyot sóhajtottam, majd a mellkasára hajtottam a fejem, és belekapaszkodtam a felsőjébe és egy ideig hallgattam ütemes szívverését...A legjobb megoldás az lenne...Ha szakítanék vele...Neki akkor nem esne baja...Viszont, azt nem hiszem, hogy kibírom épp ésszel. Anya halála után, Ő volt az első olyan dolog az életemben, amiért azaz akiért bármit megtennék.
Épp ezért kellene elengednem...Féltem, de...De ahhoz még nem vagyok elég erős...Mindegy...Majd kitalálok valamit. Felejtés bűbáj vagy valami...Bármi csak neki baja ne essen...
Nagy levegőt vettem, majd főlé támaszkodtam és odahajoltam hozzá, hogy az orrunk hegye pont összeérjen. -Csak bűntudatom van, hogy nem tudunk sűrűbben találkozni. És már nagyon hiányoztál.- Simogattam meg az arcát, majd adtam a homlokára egy puszit és leszálltam róla. Az lesz a legjobb ha eltávolodom tőle...Nos igen jó is lenne, ha nem akarnék már most a karjaiba bújni, és arra kérni, hogy öleljen szorosan magához. Na de hát...Én vagy Rose, aki mindent túl él, semleges arccal...
Lekászálódtam az ágyól, majd kinyitottam kicsit az ablakot, hogy a friss levegő lenyugtasson...Lenyugtatni...Áhh, inkább kiugornék..Igaz nem esnék nagyot, tekintve, hogy csak a másodikon vagyunk...Maximum gerinctörés, és ha még ügyetlen is vagyok, csak a csigolyámat zúzom porig, de járóképes leszek..Na remek, megint mik nem jutnak az eszembe...Borzalom-borzalom. Újabb nagy levegő után becsuktam az ablakot, magamra öltöttem a legszebb mosolyom, és visszasétáltam hozzá.

//Bocsi életem, hogy ennyit kellett várnod rám!!! Ne haragudj!! I love you //
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

TémanyitásTárgy: Re: Madam Puddifoot Kávézója a szerelmesek számára.   Madam Puddifoot Kávézója a szerelmesek számára. EmptyVas. Nov. 06, 2011 7:20 am

- Rosym -

Egyszer csak az ágyra kerültünk, a pillanat tört része alatt. Már csak azt vettem észre, hogy fekszek és Rose meg rajtam ül.
Hogy mihez van kedvem? Ilyen esetekben nem szeretek dönteni, ezért inkább hárítottam a kérdést.
- Nem tudom. Dönts te. - kacsintottam rá.
Ekkor a fejemet az ölében éreztem. Elkezdte simogatni. Látszott az arcán, hogy erősen gondolkodik valamin. Felemeltem a fejem és arcát az enyémmel szembe fordítottam.
- Valami gond van? Nekem bármit elmondhatsz. - tettem fel a kérdést.
Olyan gondterheltnek tűnt. Mintha a nyakába szakadt volna minden. Munka, család, meg az ilyesmik. Vagy mintha beteg lenne. Ekkor felsóhajtott majd újra megcsókolt, amit viszonoztam.
Elterültem az ágyon, Rosy-t pedig magamra húztam. A feje a mellkasomra került, a haját pedig simogatni kezdtem.

Rose Mary Seraph
Rose Mary Seraph

TémanyitásTárgy: Re: Madam Puddifoot Kávézója a szerelmesek számára.   Madam Puddifoot Kávézója a szerelmesek számára. EmptyVas. Nov. 06, 2011 7:09 am

*-* Fredem *-*

Igazán örültem, hogy nem vette tolakodásnak, hogy nem maradtunk lett. Csókját viszonoztam és kissé nagyobb lendülettel öleltem meg, mivel az ágyra estünk. Hehe, Ő van alul, így Én puhára estem. Ami nem azt jelenti, hogy kövér! Az Én Fredy-m tökéletes! A csók befejeztével, nyomtam egy puszit az arcára, és felültem az ágyra, hogy ne nyomjam szegénykémet agyon.
-Mihez van kedved, Fred?- Kérdeztem rá, majd megfogtam a kezét és magamhoz húztam, ezután ha akarta ha nem, az ölembe fektettem a fejét és simogatni kezdtem a fejét. Ami azt illeti szívem szerint elmondanék neki mindent, ami velem történt a napokban, de nem tehetem, így is mindig nyaggatom, és most nem annak van itt az ideje, hogy fárasszam. Meg aztán, olyan kevésszer tudunk találkozni. És ez nagyban az Én hibám. Az iskolából csak a Prefektusi kötelezettségeim miatt ritkán tudok kijönni, de ha kijövök, igyekszek mindig találkozni Fred-del. Hogy egy kicsit megédesíthessem az Ő napját is, és persze az enyémet is. Mondjuk ez nem mindig szokott összejönni, de ha más nem egy futócsókra beugrok hozzá a boltba. Nagyon kíváncsi leszek, mi lesz ha majd a Minisztériumban fogok dolgozni. Felsóhajtottam, majd futólag megérintve a nyakláncom, lehajoltam Fred-hez és megcsókoltam.
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

TémanyitásTárgy: Re: Madam Puddifoot Kávézója a szerelmesek számára.   Madam Puddifoot Kávézója a szerelmesek számára. EmptyVas. Nov. 06, 2011 12:38 am

- Rosy -

- Ennek örülök. - mondtam vidoran.
Belül ugrándoztam örömömben, hogy választottam szét őket. ~user röhög, mert elképzelte ahogy Fred ugrál~
- De, megismernének. Csak nem épp a napokban. De legalább Ginny-t sikerült félig-meddig leállítanom. - válaszoltam neki.
Elkezdte pöckölni az üveget. Közben én őt figyeltem. A szeméből látszott, hogy valamit nagyon szeretne. De hogy mit? Azt nem tudhatom. Sajnos. Szívesen látnák az emberek fejébe.
Egyszer csak szó nélkül felállt. Azt hittem hogy itt hagy, de csak a pulthoz ment. Kért egy szobakulcsot. Vajon miért akar felmenni? Csak a tömeg zavarja, vagy komolyabb szándéka van?
Ahogy elindultunk felfelé, páran utánunk fordultak, de nem tudott zavarni. Ahogy beléptünk a szobába a nyakamba vetette magát.
- Nem, nem gond. Egy kicsit engem is idegesítettek. Főleg akik nyíltan bámultak. - feleltem nyugodtan.
Miután befejeztem a mondandómat, megcsókoltam. Vagy ő csókolt meg engem. Vagy mind a ketten egyszerre.

/a vége kicsit hülyén hangzik xD/

Rose Mary Seraph
Rose Mary Seraph

TémanyitásTárgy: Re: Madam Puddifoot Kávézója a szerelmesek számára.   Madam Puddifoot Kávézója a szerelmesek számára. EmptySzomb. Nov. 05, 2011 11:48 pm

Fredy *-*

-Persze, hogy kibékültünk. Nincs az a cikk, ami minket szétválasztana. Főleg nem anya óta. Nagy nehezen, de elfogadta a tényeket. Bár mai napig képesek vagyunk, egymásnak, nem túl szép leveleket küldeni, de ezek csak olyan csipkelődés jellegűek.- Már amelyik, de ezt Fred-nek nem kell tudnia. Főleg nem kell miatta aggódni. Apa ezentúl is ugyan úgy néz rá. Efelől nincs kétségem, plusz, apa nem az a fajta, akit érdekel Rita cikke. Bár ha az egy szem csemetéjéről van szó…Nos, az megfontolandó tény.
-Nos, ha ez valóban így van. Nem hiszem, hogy szívesen ismernének meg.- Tanakodtam egy kicsit el, majd megint az üvegre szegeztem a tekintetem, és megpöckölve levertem pár vízcseppet. Az igazsághoz az is hozzátartózik, hogy nem nagyon szerettem volna itt lenni, az pedig, hogy Fred-del vagyok, egy kicsit enyhít ezen a dolgon, de nem sokan. Mivel, tudok pár olyan embert az itt jelenlévők közül, akik hiába vannak itt a párjukkal, minket figyelnek. De csak tessék. Már nem sokáig fogják megtenni.
Felálltam az asztaltól, majd odamentem a pultoshoz és kértem egy kulcsot. Szobára mennénk? Ohh nem, nem azért. Egyszerűen már zavar, hogy nem tudom megölelni anélkül, hogy ne nézne minden második pár ránk. Amint megkaptam, mosollyal az arcomon visszasétáltam hozzá, kezembe fogtam a kabátom, szabad kezemmel megfogtam Fredy kezét, majd felvonszoltam az emeletre az egyik szobába. Benyitottam a szobába, majd magunk után bezártam és nemes egyszerűséggel Fredy nyakába ugrottam, és szorosan hozzábújtam.
-Remélem nem gond, hogy feljöttünk. Zavartak a szemek.- Reméltem ebből leszűri mire gondolok.
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

TémanyitásTárgy: Re: Madam Puddifoot Kávézója a szerelmesek számára.   Madam Puddifoot Kávézója a szerelmesek számára. EmptyCsüt. Nov. 03, 2011 6:39 am

- Rose -

Rosy is whiskyt rendelt, amin valljuk be, kicsit meglepődtem. Közben a forró csokiját iszogatta.
- De ugye kibékültetek? Nem akarom hogy miattam legyetek összeveszve. Eküszöm megbánja aki ezt elmondta. Amúgy szerintem azaz ostoba tanár lehetett, aki a boltban is meglátogatott... - kíváncsi voltam z ő véleményére is.
Azért tényleg remélem hogy nem vesztek össze az apjával, így, hogy az anyja nos.. szóval meghalt. Minden esetre nem szívesen találkoznék most Mr Seraph-al. Biztosan kitekerné a nyakam. Kedves embernek ismertem meg, de ezek után ki tudja...
- Köszi, jól vagyok. Hát igazából egészen tűrhetően. nem is a cikk témája érdekelte, hanem hogy Mardekáros vagy. Ugyan ez volt a baja Ginny-nek is, de mind a kettőjükkel megbeszéltem, és úgy ahogy meg is értették... - válaszoltam őszintén.
Ekkor egy puszit nyomott az arcomra, amit örömmel viszonoztam. Ahogy éreztem, nem akar itt összegabalyodni, mint a többi pár, de nem baj. Én sem szeretem ha látják hogy mit és hogy csinálok a barátnőmmel. Pláne a cikk után...
Rose felhajtotta a whiskyjét, amit én is megtettem.

Rose Mary Seraph
Rose Mary Seraph

TémanyitásTárgy: Re: Madam Puddifoot Kávézója a szerelmesek számára.   Madam Puddifoot Kávézója a szerelmesek számára. EmptySzer. Nov. 02, 2011 2:58 am

Fred

Igazából nem is kellett olyan sokat várnom Fred,re. Mint mindig, most is Én érkeztem túl hamar. De legközelebb. Ohh nem, akkor késni fogok. De még mennyit. Sajnos az a baj, hogy bennem-bennem van a pontosság. Na mindegy, majd legközelebb. Felsóhajtottam, majd beleittam a forró csokimba. Ekkor Fred leült mellém, már épp válaszolni akartam, amikor a pincér odajött és megkérdezte mit adhat. Felsóhajtottam, majd Fred rendelésén elgondolkoztam és a pincér fele fordultam.
-Dumplán a whiskey-ből. És igen elég idős vagyok hozzá, mielőtt megkérdezné- Néztem a szemébe, majd a pincér csak kelletlenül bólintott és távozott. Micsoda pompás nap. Beleittam ismét a forró csokimba, majd kinéztem az ablakon és megpöcköltem, mire pár esőcsepp lehullott róla.
-Én is örülök, hogy látlak. Nos apám rivallója után pocsékul voltam, a cikk után pláne, de most már úgy ahogy rendben vagyok. Csak tudjam meg ki, kotyogta ki Rita-nak a mi kis titkunkat…-Sóhajtottam fel, majd Fred-re mosolyogtam.
-És Te hogy vagy? Anyud hogy fogadta a cikket?- Érdeklődtem, mosolyogva, majd odahajoltam hozzá és nyomtam egy puszit az arcára. Kezdem úgy érezni, mintha mi már nem is egy pár lennénk. Már mint a kívülállóknak úgy tűnhet. Az igazat megvallva pedig nem, nem vagyunk külön. Csak néha jobb ha nem egymásba vagyunk gabalyodva, mint előttünk az a kis párocska. Plusz, ha Én összeakarok bújni Fred-del azt nem nézőközönség előtt teszem meg.
Nagy nehezen az italunk is megjött. Felsóhajtottam, majd elvettem a poharat és belenéztem. Az igazat megvallva, sose szerettem a whiskey-t, de most az egyszer igazán ihatok….Nem nagyon árt meg, de akkor se bírom…Nagy levegőt vettem, majd megfogtam a poharat és megittam a tartalmát.
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

TémanyitásTárgy: Re: Madam Puddifoot Kávézója a szerelmesek számára.   Madam Puddifoot Kávézója a szerelmesek számára. EmptyKedd Nov. 01, 2011 5:01 am

Rosy

Találkozót beszéltünk meg mára Rose-zal. Ez az első alkalom, hogy találkozunk a cikk megjelenése óta. Igen, bekerültünk az újságba, ami nem hozott túl sok jót.
Felöltöztem: egy fekete farmert és egy kék pólót vettem fel, valamint a kint uralkodó hidegre tekintettel egy fekete bőrdzsekit.
Elindultam hát Madam Puddifoot kávézójába. Ahogy beléptem, a legeldugottabb sarokban megláttam Rosy-t. Gyönyörű, mint mindig. Elindultam felé, majd leültem mellé.
- Szervusz Szépség! - köszöntem neki vigyorogva. - Hogy vagy?
Mielőtt válaszolhatott volna, odalépett hozzánk a pincérnő.
- Egy lángnyelv whisky-t kérnék. És te Rosy? - kérdeztem.

Rose Mary Seraph
Rose Mary Seraph

TémanyitásTárgy: Re: Madam Puddifoot Kávézója a szerelmesek számára.   Madam Puddifoot Kávézója a szerelmesek számára. EmptyKedd Nov. 01, 2011 3:45 am

♥Fred♥

Igazából ma nem szerettem volna kimozdulni. Szakadt az eső, és nem voltam jó kedvemben. Apa levele után? Ugyan még is mit csodálkozok…Legszívesebben felképeltem volna Rita-t…De mit várhattam. Illetve, jól tudtam, hogy nagy következményei lesznek annak, ha Fred bejön hozzám…De hogy ekkora? Amúgy meg…Fredy-n, Rose-on és rajtam kívül más nem tudott erről! Én nem mondtam, gondolom Fred sem, jól tudta, hogy ennek következményei lesznek….Egyedül Rose lehetett. Csak tudjam meg, hogy Ő volt. Keserűvé teszem, ezt az évét, ha addig élek is! Puffogva bújtam ki az ágyamból délután kettőkor. Egyedül Fred levele volt képes kizökkenteni és sétára invitálni. Így tehát lezuhanyoztam és megmostam a hajamat is, majd végül kiválogattam a megfelelő ruhát. Szűk farmer, térdig érő csizma, szűk csipkés hosszúujjú, arra egy között hosszított póló. A hajam kifésültem megszárítottam és lófarokba kötöttem. Legszívesebben kiegyensítettem volna, de kár lenne. Fél óra alatt újra begöndörödik. Így a loknijaim még jobban begöndörödtek, hála a párás levegőnek, de jól nézett ki. Feltettem egy halvány sminket, majd felvettem egy kabátot, pálcát a csizmámba csúsztattam, és felvettem egy kistáskát, majd elindultam. Igaz ez a kis cikk nem sokat dobott az iskolai napjaimon, csak jó nagy leszidást, és büntetéseket kaptam. Meg persze fegyelmit, de ez mind-mind édes kevés, mivel apa letolt…És kijelentette, hogy csalódott bennem. Nos ez volt az ami a legjobban fájt. Azóta már váltottunk jó sok levelet, és bocsánatot kért, mivel anya is volt ilyen felelőtlen…Csak Ő nem került újságba. Mindegy is.
Egy egyszerű bűbájjal megoldottam, hogy ne ázzak el, míg meg nem érkezek a kávézóba. Amint beértem körbe néztem, de Fred még nem volt itt. Sóhajtottam, majd helyet foglaltam, az egyik legeldugottabb sarokban, rendeltem egy extra csokis forró csokit, majd néztem ki az ablakon.
Iason Moorcock
Vámpír/Mágiatörténet Tanár
Iason Moorcock

Hozzászólások száma : 167

TémanyitásTárgy: Re: Madam Puddifoot Kávézója a szerelmesek számára.   Madam Puddifoot Kávézója a szerelmesek számára. EmptyVas. Okt. 02, 2011 5:55 am

Lisa

A csókok íze a számban folyton változott életem során: néha gyümölcs, néha sütemény, néha édesség – csak mostanában lett rohadt máj, penészes kenyér, savanyú bor. Nem tartozom azok közé, akik a csókolózást intim dolognak tartják. Szerintem lehet nagyon jól és izgatóan csókolni, külön sportágként kellene jegyezni, vagy tanfolyamokon oktatni. Ez olyan dolog, amiről mindenki azt hiszi, ért hozzá, és legtöbbször csak akkor döbben rá, hogy mennyire nem, ha egy igazi profival találkozik. Nekem meg sejtéseim sem lehetnek melyik kategóriába tartozok, senki sem mondta meg.
Vajon megannyi szeretlek kimondása hiába való lett volna? Biztosan nem, hiszen az atyám is megmondta, ha egyszer kimondom sosem vonhatom vissza bármennyire szeretném is.
Nem ejtettem ki semmit sem a számon, még akkor is ha tudtam hogy téved és egyáltalán semmit sem tudhat rólam. Senki sem lát belém teljesen, mindenki csak azt láthatta eddig amit megengedtem. Lisának kicsikét többet a keleténél, ezért sosem hagyhatom őt kétségek között.
A vér pótolható, lehet megveszek az övéért, de akkor is keresnem kell más vacsorát helyette. Igen vacsorát mondtam nem pedig nőt! Bár egyszerre mindkettőt kereshetnék, de az nem lenne az én Lisám. Sőt tudom, hogy ő egyikben sem lenne ott, ha gyerekei lesznek, megöregszik és meghal akkor sem lesz még egy ugyanolyan nő a világon mint ő.
Alj mégis miért ülök és hagyom, hogy elmenjen? Nem lenne szabad, csak úgy elengednem őt, akit szeretünk álmaink során sem hagyjuk el, mert mindig csak vele akarunk szebbnél szebb álmokat álmodni.
Ahogyan elment a mosoly az arcomról azonnal lekerült, ez jelezte azt, hogy nem maradhatok tovább itt és vissza kell mennem a lakosztályomba.
Ott legalább egyedül lehetek a gondjaimmal és minden zagyva gondolatommal.

JÁTÉK VÉGE!
SZABAD JÁTÉKTÉR!
Lisa Turpin
Jóslástan Tanárnő
Lisa Turpin

Iskolai Házad : Hollóhát
Hozzászólások száma : 331

TémanyitásTárgy: Re: Madam Puddifoot Kávézója a szerelmesek számára.   Madam Puddifoot Kávézója a szerelmesek számára. EmptyVas. Okt. 02, 2011 3:34 am

§Iason§

Utolsó mentsváram csak az volt, hogy miután kimondok mindent, Ő odajön hozzám és magához ölel…Én mindent képes lennék neki megbocsájtani, tegyen akármit…Csak tudjam, hogy számíthatok rá, ha úgy adódik a dolog, vagy egyszerűen, csak egy apró kis része is még szeret. De ahogy látom, ezt már sajnos nem fogom…fogjuk megérni. Szinte már meg sem hallottam, amit mondott. A fülemben dobogott a szívem, illetve Én belülről úgy hallottam, de tudom, hogy ez nem így van…Egyszerűen, csak sírni kezdtem…Magam köré kulcsoltam a kezem, és lehajtotta ma fejem. A hajam tökéletesen eltakarta az arcom. Mások, egyszerű nevetésnek láthatták kívülről. De jól tudtam, hogy kár lenne magam azzal álltatni, hogy Iason is csak ezt hiszi.
-Te engem nem szeretsz…Illetve, ha szeretsz is…Azt csak a vérem miatt teszed, és amint megkapnád…Magamra hagynál…Tudod…Hiába tudom mi az igazság rólad, rólam..Kettönkről, Én szeretlek…-Letöröltem az arcom, majd felálltam, és mellé léptem, majd leültem, és a kezem közé fogtam az arcát, homlokomat az övének nyomtam.
-Emlékezz majd rám, Iason…Abban a hosszú életedben, ami majd rád vár.- Néztem a szemeibe, majd megcsókoltam, és hozzá bújtam. Búcsúcsók? Igen annak szánom. Annyira keserűnek éreztem, de nem érdekelt. Hiába búcsúzok, számomra Iason a tökéletes….És nem hinném, hogy mást is képes lennék szeretni. Míg bal kezemmel közelebb vontam magamhoz, jobb kezem elnyúlt mellette és levettem a kabátom a székről, majd elváltam ajkaitól.
-Keress magadnak egy vámpírt…Aki szeret…Talán nálam jobban is…-Bár azt kétlem. De ezt nem mondhattam ki neki. Nagy nehezen mosolyt erőltettem az arcomra, de a könnyeimet már nem tudtam elrejteni.
-Örökké szeretni foglak…-Suttogtam az ajkaiba, majd felálltam felkaptam a táskám és kisiettem a kávézóból. Gyorsan felvettem a kabátom, miközben igyekeztem minél távolabb kerülni tőle…Messze? Már azaz asztaltávolság is sok volt a számomra, ha ezentúl távol akarom tartani magam tőle…Abba belehalok.
Futva tettem meg a távot, míg be nem értem a Tiltott rengeteg mélyére. Egyszerűen lerogytam az egyik fa tövébe, letéptem magamról a kötést, és kikapartam…Újra…Ha más már nem…Ez legalább emlékeztessen arra, hogy velem volt valaha is….Több óra telhetett el, erre is csak akkor jöttem már rá, amikor láttam a Vadőrünket, aki kétségbeesve jött oda…Biztos azt hitte állattámadás...Biztosítottam hogy nem, csak szükségem volt magányra. Szerencsére nem kérdezősködött, csak visszakísért a kastélyig. Jól tudtam, hogy a vérem illatát messze vitte a fagyos szél, és csak szerencsém volt, hogy nem támadt rám semmi…
A kastélyba beérve, a legrövidebb úton mentem fel a szobámba zártam magamra az ajtót és törtem ki zokogásba…..

//Köszönöm a játékot!
U.i.: Ha még mindig úgy gondolod, ahogy azt pm-ben írtad....Felőlem legyen. Csak szólj, hogy mikor és hol...Már ha még...Érted...//
Iason Moorcock
Vámpír/Mágiatörténet Tanár
Iason Moorcock

Hozzászólások száma : 167

TémanyitásTárgy: Re: Madam Puddifoot Kávézója a szerelmesek számára.   Madam Puddifoot Kávézója a szerelmesek számára. EmptyVas. Okt. 02, 2011 2:52 am

Lisa

Azt hittem: hallucinálok.
Volt, nincs. De erre csak azután jöttem rá, hogy magamra maradtam. Ha nincs a szőnyegen az a pár nyirkos folt, el sem hinném, hogy itt járt. Hogy megérintett. És megcsókolt.. újra..
Haragudtam magamra, ahogy haragudhatnak mindazok, akiket többször használtak ki mintsem szerették volna. Honnan tudtam volna, mit gondol? Mit akar? Egyáltalán mik voltak a tervei velünk.
Úgy véltem nem jön vissza, mert az a vétek amit én elkövettem, megbocsáthatatlan. Nem tehetem mást a várás helyett, csak reménykedtem abban, hogy visszajön és lebeszél minden ostobaságról ami megfordulhatott a fejemben.
Az idő csak telt, emberek jöttek és mentek, de ő nem jött ki. Tudom mit érzet amikor elment tőlem, bár miért hibáztatnám magam mindazért ami megtörtént. Lisa is csak egy nő lenne az életemben, mint bárki más, akit az idők során egyedül hagynék szenvedni az ügyes bajos gondjaival.
Kíváncsi természet vagyok, nincs az a pénz amiért megnyugodnék és beletörődnek egy gondos háziasszony jelenlétébe, akit szerethetek...
Nem én sosem szerethetek tiszta szívből senkit! Apró darabokban talán igen, de egész részben soha. Egy vámpír sosem lehet szerelmes senkibe, és én ezt tudom.
Visszajött? Biztosan, így kellett történnie. Hisz ott ült előttem.
Nem fogtam meg a kezét, már magamhoz sem ölelhettem őt. Egyszerűen nem akartam tudni mit érezhet most.
- Miért? Szerinted lenne jobb választás a számomra rajtad kívül? - nem, egyáltalán nem akartam a kérdésemre választ kapni. Pozitív dolgot amúgy sem lehetett volna mondani rá.
- Egy halandót bárki könnyen megölne, ha nem vigyáz rá elégé...
Nem, szerencsére nem tapasztalatból mondom, én nem voltam és nem is vagyok abban a helyzetbe.
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Madam Puddifoot Kávézója a szerelmesek számára.   Madam Puddifoot Kávézója a szerelmesek számára. Empty

Madam Puddifoot Kávézója a szerelmesek számára.
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next