Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

A falu temetője Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
A falu temetője Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
A falu temetője Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
A falu temetője 3347qiw
A Hónap Játéka
A falu temetője 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
A falu temetője Ic7783

Share

A falu temetője

Go down 
SzerzőÜzenet
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 184

A falu temetője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A falu temetője   A falu temetője EmptyPént. Júl. 06, 2012 4:44 am

JÁTÉK VÉGE!
Szabad játéktér!

James Potter
Varázsló
James Potter

Hozzászólások száma : 21

A falu temetője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A falu temetője   A falu temetője EmptySzer. Jún. 13, 2012 11:45 pm

.:Lord Voldemort.:

Nem számít mi történt a múltban, sem az hogy miket tettem vagy tettek ellenem mások. Most csak egyedül Harryék biztonsága a fontos, és ezt most módomban áll biztosítani, még annak ellenére is, hogy nem ismerem a gondolatait, a terveit. Ez most mind nem számít.
A sírok között szaladva próbáltam tájékozódni, hogy a temető melyik vége felé is tartok pontosan. Az utcákra nem akartam visszamenni, mert akkor túl sok ártatlan futhatna bele a halálfalókba, vagy magába Voldemortba. Már így is elég áldozatot követelt a háború, és még el sem kezdődött a másik. Pálcámmal néha a hátam mögé suhintva átkokat szórtam, míg közben azon gondolkodtam, hogyan is csináljam pontosan. Össze kellett szednem a gondolataimat és valaki olyannak üzenni, aki tudni fogja mi a teendő. Lily érezni fogja, mert a gyűrű az ujján, ha még rajta van egészen ki fog hűlni, pont ahogyan a testem. Összeszedve a gondolataimat útnak indítottam a patrónusomat, hogy elérje a célállomását. Most hogy a szarvasom elindult nem számít, hogy meghalok a varázslatom célba fog érni.
Ezzel a tudattal fordultam szembe az üldözőimmel és vette fel velük igazán a harcot. Jól kezeltem a pálcámat és gyors voltam. tudtam ha szerencsém van, akkor végezhetek velük. Meg sem fordult a fejemben, hogy csak lefegyverezzem őket... nem! Mert akkor amint kiszabadultak kínozni és gyilkolni fognak. Amikor az egyikük átka felszakította a karomon a bőrt már tudtam, hogy nem vagyok olyan gyors mint régen. Az utolsó emlékem pedig egy zöld fénycsóva, amely egyenesen a mellkasomba csapódott. Láttam magam előtt Lily arcát, ragyogó zöld szemeit, vörös haját.

/Köszönöm a játékot Nagyúr. Smile /
Vissza az elejére Go down
Lord Voldemort
Sötét Nagyúr
Lord Voldemort

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 18

A falu temetője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A falu temetője   A falu temetője EmptySzomb. Ápr. 07, 2012 9:40 pm

§ James Potter §

Mindig tudtam, hogy jobb meggondolatlanul cselekedni és csak a saját fejünk után menni. De most, mintha óvatosságra intett a gondolat, hogy jobb hosszabb ideig végiggondolni azt amit tenni szeretnék, esetleg szeretném, hogy más megtegyen valamit. Ha megöletem Jamest, észre veszik és tudni fogják, hogy újra visszatértem. Hagyhatnám, hogy elfusson, mert idővel úgyis elkapnánk. Tudniillik én mindig elérem a céljaimat, akár így vagy úgy de mindig én nyerek. Kár, hogy a buta kis varázslók nem vették még észre, akik hűn követik egy halott vénember eszméit.
Hogy jobb lesz általam a világ? Nem, én ugyan nem hiszem. Talán rosszabb s, akkor végre meglátjuk ki a világ ura. Mindenki engem fog szolgálni, a Potter gyerek meg senkit sem fog tudni megmenteni. Hatalmasabb leszek mint valaha, csak azt gondoljam ki végre, mit teszek James-el.
Rossz a hóhér, vagy nem tudom. De húzni akartam az időt, hogy James sokkal többet szenvedjen, mint bármelyik más áldozatom eddig.
Bár alábecsültem s, ez lett az egyetlen elkövetett hibám, elszökött. Forrt bennem a düh, ez nem kétség. Azonban én még mindig időt akartam, hogy újra jobban átgondolhassam a dolgot.
- Mit bámultok már? Azonnal menjetek utána és kapjátok el!
Nem tudom mennyire volt helyes egyedül maradni, a szolgáimat meg utána küldeni James után. Nem érdekelt, egyszerűen nem tudott foglalkoztatni a dolog, hogy elszökött. Elvégre én egyszer úgyis elkapom őt és a világ ura leszek. Hm már csak a jövendőbeli szolgáimat kell megszoktatnom a valósággal, hogy előlem nincs menekvés és aki lázadni mer azt én magam fogom megölni. Sötét idők járhatnának a közel jövőben, akik eddig békében éltek abban a hitben, hogy meghaltam és ők nyerték meg a háborút most szembesülhetnének a káosszal.
Voldemort nem a béke híve lesz, hanem a nyughatatlanságé, akár magáé a sötétségé ha úgy tetszik, akárcsak most. Már csak a céljaimat kéne elérnem valahogy. A kérdés az, hogyan.
Remélem a szolgáim jó munkát végeznek majd, elkapják Jamest és megkezdhetem a varázslóvilág elleni hadjárataimat. Szerintem már csak idő kérdése és minden az enyém lesz. Ha lesz egyáltalán valamin zsarnokoskodni.
James Potter
Varázsló
James Potter

A falu temetője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A falu temetője   A falu temetője EmptyKedd Feb. 14, 2012 2:00 am

Az elmúlt tizennyolc évet kényszerből bujkálással kellett töltenem, ahelyett, hogy minden percben ott álltam volna a fiam mellett, ahogy egy normális családban lennie kellett volna. Én nem tehettem meg ezt, pedig hogy szerettem volna látni, hogy teljesít a kviddics meccseken, mint fogó, és érdekelt volna, ahogy az iskola végeztével a nyár elején elmeséli milyen kalandokban is volt része a Roxfort falai között. Ez azonban nem adatott meg. Pusztán egy harmadik személyen keresztül értesülhettem fiam hogyléte és cselekedetei felől, ahogy arról is, hogy milyen jó barátokkal áldotta meg őt a sors. És bár sajnáltam, hogy nem lehet mellette, tudtam, el kellett fogadnom, hogy jó kezekben van.
És bár rengeteg mindent elszalasztottam az életéből néhány nappal ezelőtt azonban megadatott az, amire minden apa vágyik. Ha csak rövid időre is, de láthattam az újszülött unokámat. Mérhetetlenül sajnálom, hogy nem követhetem végig a folyamatot, amelynek során a fiamból, igazi jó apa, és hatalmas mágus válik, de tudom, hogy már nincs rám szüksége. Felnőtt, az élet korán férfivá nevelte, éretté, olyanná, aki megbecsüli az életet és a barátokat.
- Igazad van, meggondoltam magamat. Én sem akarok barátkozni! - közöltem a lehető leggúnyosabb hangon, majd minden maradék erőmet összeszedve az egyik engem tartó halálfalót Voldemort felé taszítottam, míg a másiknak egy hatalmasat behúzva megszereztem a pálcáját és egy könnyed sóbálvány átkot ráküldve megiramodtam a temető kijárata felé. Tökéletesen tisztában voltam vele, hogy nem szökhetek, de gondoskodnom kellett róla, hogy sem belőlem, sem a testemből ne juthasson semmiféle információhoz ez a féreg.
Lord Voldemort
Sötét Nagyúr
Lord Voldemort

A falu temetője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A falu temetője   A falu temetője EmptyHétf. Feb. 13, 2012 9:54 am

§ James Potter §

Tudtam, hogy James egy ostoba varázsló ugyanilyen kérdésekkel együtt. Meglátszik, rajta minden, a fiáról azt hiszi, hogy hatalmas és erős gyerek, de az én szememben ugyanilyen vézna és semmirevaló. Már a fejem is megfájdult a puszta gondolattól, hogy egy általam oly' nagyon gyűlölt varázsló 'kisfiúra' pazaroltam a drága időmet. De most nem a fiú állt szembe velem, hanem az apja, aki szerepet játszott a létrehozásában. Kész pazarlás, amúgy sem biztos, hogy megéri az öregkort James drágalátos fia. Idővel legyőzöm, ha nem én akkor majd más, hisz mindig van egy másik gonosz a világon aki bármikor a helyembe léphet, akár ugyanazokkal a hatalmas célokkal.
Más fele tereltem a gondolataimat, igazából csak azt szerettem volna, ha szenved egy kicsikét, sokkal tovább mint gondolná. Lehet, hogy előbb jobb lenne megkínozni, sőt nem hogy jobb lenne, de ezt kell tenni vele.
Hm érdekes, kész tervem van, de mégis egy másik útmutatás szerint cselekszem, na ezt értsék meg a halálfalóim, ha akarják. Mindhárman ugyanolyan türelmetlen arccal néztek, vártak valamire... talán a parancsaimra, hogy elintézhessék James ügyét végre és hazamehessenek. Megváltoztattam a tervemet, mi lenne ha másra használnám fel Jamest? Ha kényszeríteném arra, hogy információkat szerezzen nekem... Nem is rossz ötlet, de a bölcsek és okosak átlátnának a szitán, tudom. Mást kell kieszelnem. Mindegy, időnk még van. James sem szeretne hamar meghalni, amit azt a szánalmas próbálkozása is mutatja.
- Barátkozni szeretnél James? Eddig azt hittem, hogy a hozzád hasonló 'nemes lelkű' varázslók nem könyörögnek az életükért. De nem, nincs szükségem barátokra... és eszem ágában sincs szabadon engedni téged. Szívesen látnád még egyszer utoljára a fiadat ugye? Hát a drága feleségedet? Ugye kíváncsi vagy rájuk? Nem sokára követni fognak téged is a halálba, szóval nem kell sokáig egyedül érezned magad.
Persze, hogy egyre türelmetlenebb lett a három halálfaló akiket magamhoz hívattam, nem értették, egyszerűen képtelenek voltak elhinni, hogy én a Sötét Nagyúr képes vagyok ennyi ideig elhúzni egy kivégzést. Pedig csak James haláláról van szó, nem nagy ember, de a híre, hogy eltűnt biztosan megjelenne az összes újságban. Már a címlapon látom a nagy betűs feliratot : James Potter váratlan eltűnése, vajon hová mehetett? - Meghalt, ilyen egyszerű lesz majd az egész. De a halál még várat magára, hiába érzem a jelenlétét az ő ideje nem jött el.
James Potter
Varázsló
James Potter

A falu temetője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A falu temetője   A falu temetője EmptyVas. Feb. 12, 2012 10:33 pm

A halál valami olyasmi, amit sosem féltem igazán. Ez most sem változott meg, azonban az már sokkalta jobban aggasztott, hogy vajon ez a szörnyeteg, mit nyer majd az én életem árán. Ez volt az, ami igazán fontos volt, mert úgy véltem nem pusztán az elégtétel miatt hozatott maga elé undorító csatlósaival. Tudtam, hogy akar valamit, hogy célja van, hiszen mindig volt neki, soha semmit sem tett ok nélkül, egész nyomorult életében.
- Feltételezem az engedj szabadon és legyünk barátok lehetőség nem játszik szerepet? - kérdeztem lusta gunyoros vigyorral az arcomon. Nem állt szándékomban megalázkodni előtte és bármennyire is groteszkül hangzott, most újra egy gúnyos hetedéves Griffendélesnek éreztem magamat. Semmitől sem féltem, és eszem ágában sem volt megalázkodni ez előtt a féreg előtt, hiszen tudtam, úgy is meghalok. Nem volt senki, akiért élnem kellene, hiszen a fiamnak már családja van, a feleségem pedig... bármennyire is megvetem Perselus Pitont, abban egészen biztos vagyok, hogy Lilyre vigyázni fog. Mert ha nem isten a tanúm rá, és az alapítók szellemei, hogy én is csatlakozom a Roxfortban kísértő átlátszó lakókhoz és megkeserítem Piton még hátralévő éveit.
Lord Voldemort
Sötét Nagyúr
Lord Voldemort

A falu temetője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A falu temetője   A falu temetője EmptyKedd Dec. 27, 2011 1:20 am

§ James Potter §

Most az egyszer lehet, hogy igaza volt Jamesnek, a fia nem figyelt elégé, szegényt lefoglalták a barátai és a nagy-nagy öröm, miszerint Én Lord Voldemort meghaltam.
Ezért nem bízok én soha semmit gyerekekre, csak a könnyű munka jó nekik, amit még ők is meg tudnak tenni és képesek elbírni. Lehet a Potter gyerek sokszor beleköpött a levesembe, de én annyiszor főztem újabb mérget a világnak ahányszor ő keresztbe tett nekem.
Mondanám, hogy legyőzhetetlen vagyok, de nem. Nagyon sokat kellett dolgoznom azon, hogy itt legyek a saját erőm, na meg apróbb segítségek által.
Gúnyosan Jamesre néztem, igaz kacagnom kellett volna elképzelve milyen véget fog érni az élete, de hát türtőztetnem kellett magam egy kicsit ettől.
- Esetleg van utolsó kívánságod a halál előtt James?
Utolsó kívánság? Jamesnek sok lehetősége lett volna, mondjuk, hogy legalább a szelleme legyen nyugodt ha már a teste úgyis gyötrelemre van ítélve. Vagy, hogy utoljára lássa még a családját.
Na szép is volna, ezt a megtiszteltetést most nem fogom megadni neki. Hogy is ne, a végén még segítséget kérne.
A halálfalók kezei között elégé viccesen nézett ki, vagyis az én szemszögem szerint igen, az övéből elégé kényelmetlennek tűnt. Szerencsére szorosan fogták, ha akarna sem tudna elszökni.
James Potter
Varázsló
James Potter

A falu temetője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A falu temetője   A falu temetője EmptyHétf. Dec. 19, 2011 11:49 pm

Nem tudom elhinni, hogy az, amit most történik valóságos lehet. De keserűen rá kellett jönnöm, hogy azt sem akartam elhinni, hogy Lily megcsalt, és még is megtörtént. Méghozzá nem mással, mint Perselus Pitonnal. Az, hogy Voldemort életben van, csak azt jelentheti, hogy Dumbledore nem számolt valamivel. Valami fontos és lényeges elemmel, hiszen a horcruxai nélkül, meg kellett volna halnia, de még is él.
- Vagy Harry egyszerűen csak nem volt elég körültekintő. - jegyeztem meg, bár egy cseppet sem hibáztattam érte a fiamat. Gyerek még, annyira fiatal és már is egy egész társadalom sors függött tőle és a barátaitól. Ezen felül nem állt szándékomban megemlíteni Dumbledore nevét. Nem tudtam, hogy Voldemort tud-e arról, hogy ő is életben van, de ha nem, hát nem tőlem fogja megszerezni ezt az információt. Keserűen kell hát tudomásul vennünk, hogy a háború még véget sem ért igazán, de már is folytatódni fog.
- Mintha egy cseppet is érdekelne a hogylétem. - feleltem neki szikrázó indulatokkal a tekintetemben. Egyedül az vigasztalt, hogy Lily tudni fogja, hogy mikor történik majd meg. Egyedül ő fogja megérezni, amikor bekövetkezik majd, ami várható. Most már nem kell kívánnom a halált, hiszen akármit is teszek, az most el fog jönni értem.
Lord Voldemort
Sötét Nagyúr
Lord Voldemort

A falu temetője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A falu temetője   A falu temetője EmptySzomb. Dec. 03, 2011 2:25 am

§ James Potter §

Legbelül gúnyosan nevettem, James alábecsült Engem, a Sötét Nagyúrt akinek hatalmában lenne a világot uralni. Minden a jó időzítésen múlik és azt kell, hogy mondjam határozottan tetszik nekem ez a meglepetés szerű támadás. A csata még nincs elveszve! Pusztán ellenfeleinkkel kell elhitetnünk, hogy a győzelem az ő kezükben van, aztán jöhet a hátbatámadás. Nincs is jobb annál ha valaki arccal a sárba esik, mert nem figyelte meg elégé ellenfele képességeit.
Utáltam, utálom és utálni fogom, hogy csak egy mugli apám volt, de most talán minden megváltozhat. Ma... ma az Én napom van, reszketni fog, majd minden egyes kis féreg aki az utamba állt és áll.
- Persze, hogy hallottnak kéne lennem! - jelentettem ki némi gúnnyal.
- De nem vagyok az, mert feltámadtam a halottak közül. - ironikusan hangzott ez egy kicsikét, azért nem éppen a halottak közül kellett előkaparnom magam.
- Mondd csak, hogy van a családod? Ugye senki sem gondol már rád?
Dehogy érdekeltek a válaszai, pusztán gondolkodtam egy kicsit és elterelésnek kezdetben jónak tűnt az amit teszek. A számításaimban nem volt az, hogy rákérdez majd, hogy élhetek én még mindig, hiszen eredetileg megöltek. Na igen, ilyen alkalmakkor gyűlölök én időt pazarolni a gondolkodásra és a beszédre is egyaránt.
James Potter
Varázsló
James Potter

A falu temetője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A falu temetője   A falu temetője EmptySzer. Nov. 23, 2011 11:24 am

.:Lord Voldemort:.

Sosem gondoltam volna, amikor összekötöttem az életemet Lilyvel, hogy ilyen csúfosan fog végződni a házasságunk. Bárcsak azt mondhatnám, hogy Harry volt az egyetlen jó dolog, ami kettőnk között történt, de ez nem lenne igaz, hiszen én még most is szeretem őt. Nem akartam hinni a gyűrűnek, amikor az égetően forróvá vált, mígnem le kellett vegyem az ujjamról. Hiszen Lily csak vásárolni ment, ha baj történt volna vele, a gyűrű nem így reagált volna. De Lily nem vásárolt semmit sem... hacsak nem egy új szerelmet.
Annyira lekötöttek a gondolataim, hogy egy rövid ideig még a külvilágot sem érzékeltem teljesen. Ez pedig olyan hiba volt, amit kár volt megengednem magamnak. Egy pillanat alatt süvöltött el fejem mellett az első átok, de mielőtt előkaphattam volna a pálcámat, a következő sóbálványátok telibe talált, én pedig tehetetlenül szemléltem a körülöttem zajló eseményeket. Láttam, ahogy a három csuklyás alak egyenesen felém tart kivont pálcával. Merlin verje meg ezeket az átkozottakat, hát nem kaptak el az aurorok minden még szabadlábon lévő halálfalót?! Tudtam, hogy esélyem sincs kitörni, így tehetetlenül hagytam, hogy az egyikük egy lebegtető bűbájt bocsásson rám, majd meginduljon előre. Fekvő helyzetben képtelen voltam felmérni, még is merre tartunk. Nagyjából perc elteltével eresztettek le a földre, majd levették rólam a bűbájt, ahogy azonban oldalra néztem, azonnal megmerevedtem. Nem más állt előttem, mint maga Voldemort, akinek halottnak kellene lennie. hiszen Harry végzett vele, mindenki végig nézte az ostromnál!
- Neked hallottnak kellene lenned! mi történik itt? - kérdeztem, szemeim szikrákat szórtak, hiszen ha még mindig él, akkor sokkal erősebb, mint azt valaha is gondoltuk. Fiam... hol rontottad el, hogy lehet, hogy ez a szörnyeteg még életben van?
Lord Voldemort
Sötét Nagyúr
Lord Voldemort

A falu temetője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A falu temetője   A falu temetője EmptySzomb. Nov. 19, 2011 1:22 am

§ James Potter §

Egyáltalán nem vártam, hogy a tervem magától végbe menjen, komoly döntéseket kellett hoznom a cél érdekében. Előbújva a rejtekhelyemről döntöttem úgy, hogy a saját kezembe veszem az irányítás. Ha Potter nem is esik egyből a lábaim elé akkor nekem kell érte mennem, vagy valaki másnak aki megkönnyebbíti a helyzetemet. Kellőképpen sötét volt ahhoz, hogy kimehessek az utcára abban reménykedve miszerint senkinek sem fog feltűnni a jelenlétem hiszen csuhát viselek. Goldric's Hollow temetőjében kerestem minden kérdésemre a választ, többek között arra, hogy a halálfalók közül ki hűséges és ki nem. Jelenleg közülük négy-őt emberre lett volna szükségem, de gondolatmenetemet megváltoztatva azokra esett a döntés akiket könnyen fel tudnék áldozni, ha gyengének bizonyulnak. Az első választás egy nőre esett, aki a hírek szerint megölte saját férjét amiért nem állt be halálfalónak. Legelőször őt akartam próbára tenni, hogy valóban hűséges vagy csak a hatalomvágy beszél belőle. A második választás a számomra mihasznának tartott borkedvelő lett, aki legtöbbször részeg mintsem józan, de neki csak így lehet hasznát venni, ha nem ura önmagának. A harmadik és egyben utolsó varázsló egy alig 23 éves aranyvérű lett, aki saját fivérét hagyta magára azért, hogy csatlakozhasson a halálfalók közé. Tulajdonképpen őt csak próbára szeretném tenni, mert eddig még nem volt alkalmam rá.
A kis sereg ősszegyülése után ismertettem velük röviden a tényeket és azt amit tenniük kell. Bár alig indultunk el a boszorkány nő észre vett egy alakot a sírok között. A fák közül figyeltük őt, a halálfalók a parancsomra vártak, hogy elintézhessék és visszatérhessünk végre az eredeti tervre. Kicsivel közelebb merészkedve hozzá, kiderült, hogy James Potter az aki még nem vett észre minket. Azonban én tettem azért, hogy észre vegyen a három halálfalónak kiadtam az utasításokat, hogy kapják el és hozzák elém. Miután valahogy Pottert elém hozták kellőképpen üdvözöltem is őt.
- Ó James micsoda meglepetés, hát csatlakoztál szerény kis társaságunkhoz? - a mostanában hozzám szokott álszentség beszélt belőlem, így csak halványan reméltem, hogy tudja ki vagyok. Elvégre nem ráncigálja el őt senki sem a sírjától, ha nem lenne velem kapcsolatos a dolog.
James Potter
Varázsló
James Potter

A falu temetője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A falu temetője   A falu temetője EmptySzer. Nov. 16, 2011 2:00 am

Késő este volt, amikor már úgy éreztem képtelen vagyok továbbra is a négy fal között bezárva ülni. A ház üresen kongott, Harry apa lett, Lily pedig... Lily pedig elhagyott. Ez a ház többé már nem az otthonom hiszen a család aki itt lakott, már réges-régen darabokra hullott. Bárcsak másképpen történt volna.
Még egy utolsó pillantást vetettem a házra, majd elindultam Godric’s Hollow utcáin, arra amerre éppen kedvem tartotta. sosem sétálgattam csak úgy céltalanul sehol sem, mindig volt valami okom rá. Diákként kezdetben a csínyek és a barátok, majd később Remus titka, aztán pedig Lily. Lily Evans... az egyetlen lánya, aki nem akart velem randevúzni, mi több szerinte idióta voltam. Lehet, hogy igaza volt. És most még is visszasírom azokat az éveket a Roxfortban, hiszen akkor még gondtalanok voltunk.
Sóhajtva álltam meg a temető kapujában, amely úgy magasodott fölém, mint egy hatalmas égig érő óriás. Mindenfelé tétovázás nélkül léptem át a kaput és indultam a közös sírunk felé, ahova évekkel ezelőtt látszatra mindenki számára nyugalomra helyezték a Potter házaspárt. Megállva a sír előtt azonban kellemetlen érzés lett úrrá rajtam, mintha csak valaki figyelne.
Perselus Piton
Bájitaltan Tanár/Admin/Mardekár Ház Feje
Perselus Piton

Hozzászólások száma : 2447

A falu temetője Empty
TémanyitásTárgy: A falu temetője   A falu temetője EmptyHétf. Júl. 19, 2010 4:07 am

A falu temetője 8qovir5d3n93ro2ssdrv

Ajánlott tartalom

A falu temetője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A falu temetője   A falu temetője Empty

A falu temetője
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal