Roxfort
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

James és Lily Potter háza - Page 2 Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
James és Lily Potter háza - Page 2 Z5iV7

free forum

free forum

free forum


A Hónap Női karaktere
James és Lily Potter háza - Page 2 Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
James és Lily Potter háza - Page 2 3347qiw
A Hónap Játéka
James és Lily Potter háza - Page 2 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
James és Lily Potter háza - Page 2 Ic7783

 

 James és Lily Potter háza

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
James Potter
Varázsló
James Potter


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 21
Join date : 2010. Sep. 15.

James és Lily Potter háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: James és Lily Potter háza   James és Lily Potter háza - Page 2 EmptyPént. Szept. 17, 2010 9:35 pm

~Lily & Harry & Piton~

Jó érzés volt újra normális életet élni. Végre akkor mehettem ki a kertbe, amikor csak szerettem volna és nem kellett titokban információkat szereznem arról, hogy a fiam tökéletes egészségnek örvend-e. S nem kellett attól sem rettegnem, hogy Voldemort bármikor a családom, a szeretteim életére törhet, hiszen végre nincs többé... hála az én erős fiamnak, Harrynek. Amikor lementem a konyhába, hogy valami reggeli után nézzek, megtaláltam a Lily által hagyott üzenetet, miszerint vásárolni ment. Egy ideje folyamatosan elmegy, mielőtt felkelnék... folytonosan vásárolni és mindig olyan sokáig el van. Mindig is megbíztam a feleségemben, elvégre sosem adott okot rá, hogy kételkedjek benne, de mintha valami megváltozott volna. Már semmi sem olyan mint akkor régen, amikor Harry megszületett. Lily őszinte mosolya az utóbbi időben mintha megszűnt volna létezni. Odalépve az ablakhoz kinéztem a kertre, onnan pedig az utcára és akkor megláttam kedvesemet, kosárral a karján. Valamit keresett benne, vagy inkább tétovázott? Végig figyeltem, ahogy végig sétált a kertben, majd eltűnt a szemem elől, de csak néhány perc erejéig, hisz után ismételten felbukkant a konyhaajtóban. Észre sem véve, hogy odabent vagyok, odabotorkált a konyhapulthoz és rátámaszkodott. A hang, amely elhagyta az ajkait, pedig mintha nem is az ő szájából hangzott volna el. Mintha nem is az én Lilym állt volna közös otthonunk konyhájában.
- Lily rosszul vagy? - léptem oda hozzá azonnal átkarolva derekát, s leültettem az egyik konyhaszékre. Majd a pulton sorakozó poharak közül elvéve az egyiket narancslevet töltöttem bele és odatettem kevesem elé az asztalra. Azonban a tekintetét látva nem tudtam megakadályozni, hogy a szavak elhagyják a számat.
- Mi történt velünk Lily? Mi változott meg? - pillantottam fel rá meggyötört tekintettel, hiszen csak a vak férfi nem érzi meg az imádott kedvesében végbemenő változásokat, viharokat.
Vissza az elejére Go down
Lily Evans Potter
Boszorkány/Mentor
Lily Evans Potter


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 499
Join date : 2010. Jul. 27.

James és Lily Potter háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: James és Lily Potter háza   James és Lily Potter háza - Page 2 EmptyPént. Szept. 17, 2010 6:41 am

- Harry & James & Per -

* Az udvaron állva azon tűnődtem, talán nem is kéne bemennem. Állhatnék még oda kint egy darabig, csak addig amíg az ébredező ház első hangjait meghallom. Csak az első felgyulladó villanyig, csak a víz csobogás egyértelmű hangjáig ... csak tartóztathassam még a másodpercet, mikor életem eddigi része romokba dől!
Remegő kézzel kotorásztam a kosaramban, hátha találok egy zsebkendőt vagy valamit, amivel bíbelődve tovább nyújthattam volna a kint töltött perceket. A Nap már előbukott a keleti égbolton; aranyló fénye már kiáradt a vidékre, erre a kis angol falucskára, ami valószínűleg holnap már valószínűleg attól lesz hangos, hogy Lily Evans Potter, született Lily Rose Evans, megcsalta a férjét gyermekkori barátjával, talán szerelmével, talán a bájitaltan tanárral, talán a Mardekár-házvezetőjével ...
Ahogy én Rita Vitrolt ismerem az ügynek záros határidőn belül hatalmas, kellemetlen sajtóvisszhangja lesz, ami aztán addig fog dagadni, nőni, terebélyesedni, míg odáig nem lyukadunk ki, hogy Harry valójában Perselustól van! Na igen, ez a másik. A sajtó. Harrynek már így is épp eleget kellett szenvednie, nem volt szép tőlem, hogy csak tetéztem a kínjait. Mikor minden helyre állni látszott! Lehetett volna egy boldog családunk ... de nem, már sosem lesz, mert meggondolatlan, önző, gyáva és érzéketlen voltam!
Ez a leírás akár Őrá is illene, akit nem nevezünk nevén ... na jó, Voldemortra. Mióta eltűnt már kimondom a nevét egy ideje, de ezúttal úgy éreztem, hogy a problémák a tető fokára hágnak és nem kellene még magamra haragítanom a Sorsot is. Bár, biztos voltam benne, hogy a Sötét Nagyúr nincs többé, hála Harrynek, mégsem szabadulhattam a gondolattól, miszerint itt még koránt sincs vége. Vagy ez az egész csak azért lehetséges, mert félek. Őrjítően. Rettegek attól, ami oda bent vár.
Mert mi vár a ház falai mögött? Húsz év porig rombolása önkézzel, önszívem egy része ellen ...
Remegő lábakkal átvágtam a kis előkerten, majd mikor kezem már a kilincsen pihent ismét mély levegőt vettem. Nem éreztem magam elég erősnek ahhoz, amit tenni készültem, de ettől függetlenül tudtam, nincs más választásom. Azt hiszem, sosem volt ...
Finoman lenyomtam a kilincset és benyitottam.
A világosság, ami az elmúlt órákban oda kintről elöntötte a házat, meglepett. Mintha az időjárás nem érezte volna át a mondanivalóm súlyát. Úgy éreztem, ha nem ülök le, menten eldobom magam, ezért gyorsan a konyha pulthoz botorkáltam és arra támaszkodva nyögtem ki az első értelmes szavamat. *
- Jó reggelt, fiúk!
* De még milyen jót ... ennél már csak rosszabb lesz ... *
~ Istenem! ~
Vissza az elejére Go down
Perselus Piton
Bájitaltan Tanár/Admin/Mardekár Ház Feje
Perselus Piton


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 2447
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 64
Tartózkodási hely : Roxfort

James és Lily Potter háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: James és Lily Potter háza   James és Lily Potter háza - Page 2 EmptyHétf. Júl. 19, 2010 4:13 am

James és Lily Potter háza - Page 2 Uw6iht99grtggots5mb6
Vissza az elejére Go down
https://roxfort.forumotion.co.uk
Ajánlott tartalom





James és Lily Potter háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: James és Lily Potter háza   James és Lily Potter háza - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
James és Lily Potter háza
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Lily Evans Potter (Boszorkány)
» Harry James Potter (Diák)
» James Charlus Potter (Varázsló)
» Hagrid Háza
» Margaret Lily Anderson (Diák)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Roxfort :: Varázs Világ :: Godric’s Hollow-
Ugrás: