Roxfort
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Fő tér Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Fő tér Z5iV7

free forum

free forum

free forum


A Hónap Női karaktere
Fő tér Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Fő tér 3347qiw
A Hónap Játéka
Fő tér 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Fő tér Ic7783

 

 Fő tér

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 184
Join date : 2011. Jul. 12.
Age : 37
Tartózkodási hely : London, Abszol út

Fő tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő tér   Fő tér EmptyPént. Júl. 06, 2012 4:44 am

JÁTÉK VÉGE!
Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
Gabrielle Narcissa Malfoy
Kis gyerek
Gabrielle Narcissa Malfoy


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2011. Sep. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Anya/Apa mellett

Fő tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő tér   Fő tér EmptyCsüt. Júl. 05, 2012 10:20 am

~J. Potter~

Abban biztos voltam, hogy ezt a nőt nincs ember a világon, aki kedvelné, legalább is ha mindenkivel így viselkedik. Bár kitudja lehet, valójában egy kedves, szerető nő, akinek több gyereke, esetleg már unokája is van, hiszen az én nagymamám is olyan fiatal még... a szüleimről már nem is beszélve. Ennek ellenére azonban jól csinálják ezt a nevelés dolgot, nem mintha értenék hozzá, bár büntetésben nem szeretek lenni, anya mindig elmagyarázza miért is vagyok abban. Így nem nehéz jól nevelten viselkedni, ha kell. Persze most is kellene, de valamiért annyira irritál a nő, hogy nem megy.
- Oké most már tudom honnan a zsigeri ellenszenv. - mondtam, amikor bemutatkozott én meg persze nem tudtam féket tenni a pici nyelvemre. Rengeteg rosszat hallottam erről a nőről és az hogy most személyesen is találkoztam vele, egyáltalán nem győzött meg az ellenkezőjéről. Sőt ha lehet, csak még ellenszenvesebbé tette, mint amilyennek eddig is gondoltam. Az egyszer teljesen biztos, hogy ennek a nőnek nincs családja, mert folyamatosan hazudik. Az egyetlen teljesen igaz cikk az volt, amelyet James nagypapájáról írt, aki néhány napja meghalt.
- Egyetértek. - fogtam meg a kezét, és elmosolyodtam, amikor lefröcskölte Ritát. A víz egyenesen a nő arcán és rettenetesen szemüvegén landolt. Ahogy azonban kimásztunk a szökőkútból még eszembe jutott, hogy kihallgattam anya és apa egyik beszélgetését, hogy anya egyszer bezárta a nőt egy befőttesüvegbe, amikor poloska volt. Ezen jót derültem és elhatároztam hogy ha majd megnövök én is kipróbálom olyan élvezet az ilyesmi.
Vissza az elejére Go down
James Sirius Potter
Kis gyerek
James Sirius Potter


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2011. Nov. 01.

Fő tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő tér   Fő tér EmptyCsüt. Júl. 05, 2012 9:20 am

- Gaby -


Ő úrinősen viselkedett. Megmondta a szülei nevét, pedig érzem, hogy ebből még baj is lehet. Majd továbbra is malfoyosan mini-illemtant tartott a nőnek. Ezen akaratlanul is elröhögtem magam.
A boszorkánynak viszont nem volt ínyére a kioktatás.
"Tudd meg, hogy én Rita Vitrol vagyok, a Reggeli Próféta újságírója, és ebből még bajotok lesz!" ordítozott.
- Komolyan? Maga? És ilyen borzalmasan néz ki újságíró létére? - kérdeztem gúnyosan a Siriustól ellesett pimaszsággal.
A nőnek több se kellett.
"Te, fiacskám! Ha megtudom a neved, óriási bajba kerülsz ám!"
- Ugyan! Egy ilyen firkász, mint maga, pff... inkább nem mondok semmit, mert leesnének a csillogó kövecskéi a giccses szemüvegéről! - folytattam.
Egyszerűen nem tudtam visszafogni magam, így, hogy tudom ki ez a nőszemély. Aki annyi rosszat, mocskos hazugságot írt a családomról, ismerőseimről, kezde a nagyszüleimmel, a nagybátyáimmal, az apámmal, Hermionéval és még rengeteg embert idesorolhatnék.
- Tudod mit, Gab? Szerintem tűnjünk innen, mielőtt felrobban ez a nő. - vetettem egy megvető pillantást Vitrolra.
Még egyet az arcába fröcsköltem, majd megfogtam Gaby kezét, hogy elindulhassunk.
Vissza az elejére Go down
Gabrielle Narcissa Malfoy
Kis gyerek
Gabrielle Narcissa Malfoy


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2011. Sep. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Anya/Apa mellett

Fő tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő tér   Fő tér EmptyCsüt. Júl. 05, 2012 3:58 am

~J. Potter~

- Ez egyáltalán nem volt vicces! - néztem rá komolyan, annak ellenére, hogy egy kicsit tényleg megmosolyogtatott a dolog, de csak belülről. Megtanultam, hogy nem szabad mindennek kiülni az arcomra, főleg amikor azt füllentem anyának, hogy apa nem vitt el még repülni, amíg ő nem volt ott a kúriában. Persze Sophienak elmondtam, de tudom, hogy ő nem árul be apának, elvégre testvérek vagyunk, még akkor is ha ő minimum úgy utál repülni, mint anya. Már a háta is borsódzik a gondolatra.
Hiába volt annyira meleg a hideg víz még annak ellenére is rendesen lehűtött minket, hogy folyamatosan mozogtunk, ugráltunk, és hangosan kacagtunk, mert jól éreztük magunkat. James egyik vizes akciója azonban félrement és helyettem egy nőt talált el, aki éppen mögöttem sétált el. Nem volt túl boldog tőle, hogy egy adag hideg vizet kapott a nyakába. Neki lehet éppen nem volt melege, már ha létezik ilyen.
- Draco és Hermione Malfoy. - válaszoltam illedelmesen James mellé mászva a vízben, és közben a nagymamától látott kihúzott háttal fennhordott orral és fensőbbséges arckifejezéssel méregettem a velünk szemben álló nőt. Félhosszú barna haja volt és egy bézs színű nyári ruhát viselt szandállal, ami nem túlzottan illett a ruhájához.
- De mint ahogy azt az udvariasság megköveteli illik bemutatkozni, mielőtt már neve, esetleg szülei iránt érdeklődik. - közöltem tökéletesen hűvös udvariassággal. Eddig még soha nem gondoltam, hogy valamire is hasznomra lesz ez a viselkedés, amelyet ellestem a nagyszüleimtől, de láss csodát csak hasznát vettem ha máskor nem is de most biztos.
Vissza az elejére Go down
James Sirius Potter
Kis gyerek
James Sirius Potter


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2011. Nov. 01.

Fő tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő tér   Fő tér EmptyCsüt. Júl. 05, 2012 3:42 am

- Gaby -


- Nyugi, csak vicceltem! - vigyorogtam rá.
Olyan Hermionés volt, ahogy aggódott a két család közti feszültség miatt.
Mikor már egy ideje pocskoltuk egymást, egyre többen figyeltek fel ránk. Mindenki elnéző mosollyal az arcán figyelt minket, mígnem egyszer lepocskoltam egy nénit. Igazából nem is őt akartam, csak félrement. Elkezdett ordítozni, hogy mit képzelünk magunkról meg egyáltalán hogy merészeltünk bemenni a szökőkútba... bla, bla, bla.
Ahogy végignéztem a nőn, elfogott az undor. Giccses szemüveg, ruha, köröm, haj. Az egész nő egy giccs. Aztán megkérdezte, hogy ki vagyok.
- James - válaszoltam készségesen.
Erre csak a szemét forgatta. "Bővebben?" kérdezte. Gondoltam eljátszadozok vele egy kicsit.
- Sirius - ütöttem a vasat.
"Az előbb még James voltál!" ordítozott.
- Mert nem lehet két nevem? - vontam fel a szemöldököm.
"Kik a szüleid, te csibész?" bömbölte. Az egész utca minket nézett. De legalább Gaby-ról nem vett tudomást. Nem is tudom, mit szólt volna az apja... na meg a nagyapja!
- Miért érdekli? - tettem rá egy lapáttal. - Amúgy már bocs, de maga ki?
Erre valamiért felkapta a vizet...
Vissza az elejére Go down
Gabrielle Narcissa Malfoy
Kis gyerek
Gabrielle Narcissa Malfoy


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2011. Sep. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Anya/Apa mellett

Fő tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő tér   Fő tér EmptySzer. Júl. 04, 2012 8:27 am

~J. Potter~

- Nos, szerintem ez nem jó ötlet. Anya mérges lenne, ráadásul apa a háta mögött Vörös Házisárkánynak hívja Ginny nénit. - jegyeztem, ahogy magam elé képzeltem ez a baráti összejövetelt, amin az én családom és J. családja vett volna részt. Arról nem is beszélve, hogy Ron bácsi mindig olyan furácsn néz rám és Sophiera, anya pedig gyakran ideges amikor mindannyian egy helyen vagyunk. Mondjuk amikor ilyen nagy nap van apa is mindig ideges, nagyapa pedig húzza a száját.
- Nyomás. - mondtam, majd már mentünk is az említett szökőkút irányába. Ahogy megálltam a pereménél már meg is láttam kicsit odább a táblát, amire az lehetett írva, hogy fürdeni tilos. Most is mint már több alkalommal igazán sajnáltam, hogy nincs saját varázspálcám elvégre azzal könnyedén eltüntettem volna a feliratot és a helyére úszkáló sárga kacsákat pakoltam volna. James is biztos olyan viccesnek találta volna a dolgot, mint én, pálca nélkül viszont nem tehettem meg, tehát ruhástól bemásztunk a szökőkútba hogy élvezzük a hirtelen adódott és minden bizonnyal egyszeri lehetőséget a forróság közepette.
- Jó hideg! - nevettem, majd amikor James lefröcskölt aprót sikkantottam, de azonnal viszonoztam is a támadást. Ahogy egymást fröcsköltük lopva körülpillantottam és láttam hogy néhány városlakó elnézően mosoly ránk, miközben szatyrokkal és táskáikkal valószínűleg hazafelé siettek.
Vissza az elejére Go down
James Sirius Potter
Kis gyerek
James Sirius Potter


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2011. Nov. 01.

Fő tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő tér   Fő tér EmptySzer. Júl. 04, 2012 7:49 am

- Gaby -


- Aha, szerintem is. És ha ő is jön, meg Draco és Lucius bácsi, akkor majd lefényképezzük az arcokat. - utaltam röhögve arra, hogy a fent említett személyek nem igazán bírják anyut meg aput...
Igazából a két Malfoy uraság senkit nem csíp, kivéve magukat és a többi aranyvérmániás idiótákat. Persze jófejek, amikor mindenféle fejet vágnak, meg amúgy is, de ezt nem bírom bennük. Tisztára mint Voldemort, csak nekik nincs kígyófejük...
- A szökőkútban határozottan tilos fürödni, szóval indulhatunk is! - vigyorogtam a lányra, mire ő is megvillantotta tündéri mosolyát.
Elindultunk az említett szökőkút felé, majd úgy, ahogy voltunk, ruhástól beleugrottunk.
Isteni, leírhatatlan érzés volt ott állni a jéghideg vízben, pedig alig ért a térdemig.
- Neked is jó érzés? Mert én elolvadok. - mondtam ki első gondolatomat, ami a fejemben sokkal jobban hangzott, mint így, kimondva.
Összenevettünk, aztán jött a szokásos játék, amit ha vízben voltunk, mindig csináltunk. A pocskolás! Szóval, szépen lepocskoltam Gaby-t.
Vissza az elejére Go down
Gabrielle Narcissa Malfoy
Kis gyerek
Gabrielle Narcissa Malfoy


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2011. Sep. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Anya/Apa mellett

Fő tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő tér   Fő tér EmptyKedd Júl. 03, 2012 7:38 am

~J. Potter~

Ahogy feltűnt az arcán a vigyor az automatikusan megjelent az enyémen is. Én magam szerettem vásárolni, de csak az Abszol úton, mert ott mindig volt valami érdekes. Lehet hogy Godric’s Hollow volt az egyik legnagyobb varázslótelepülés, de ettől még nem tartogatott olyan érdekes helyeket, mint a boszorkányok vásárló utcája.
- Ginny néni biztos elenged. Sőt ő is jöjjön. - mondtam végül egy vállvonás kíséretében, mivel úgy is jól kijöttek anyával. Az már mellékes, hogy apa nem lesz túl boldog... valahogy nem kedveli Harry bácsiékat, Jamest pedig mintha kifejezetten utálná. Lehet azért van az egész, mert ő is egy Potter.
- Hm... ott az a szökőkút, szerinted lehet benne fürdeni? - kérdeztem csibészes mosollyal az arcomon, sejtetve ezzel, hogy ha nem lehet, majd letakarjuk a táblát. Ha pedig esetleg valaki ránk szólna, két ilyen kis aranyos gyereknek ugyan ki tudna nemet mondani? Apa is mindig beveti a személyes vonzerejét anyánál, amikor veszekszenek, akkor most én miért ne tenném ugyanezt, ha el szeretnék érni valamit. Persze erre a hiszti is egy megoldás, de szerintem ez túl sok energiát emészt fel, és anya megharagudna rám.
Vissza az elejére Go down
James Sirius Potter
Kis gyerek
James Sirius Potter


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2011. Nov. 01.

Fő tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő tér   Fő tér EmptyKedd Júl. 03, 2012 7:23 am

- Gaby -


- Értem. - vigyorogtam rá.
Egyet értünk vásárlás terén: unalmas és értelmetlen. Tényleg, nem is értem. Teljesen fölösleges. Egyedül kaját kéne venni...
- Hű, király! Csak szerintem anyát meg kéne kérdezni... - válaszoltam meghívására.
Nagyon szívesen mennék velük strandra, mert mindig jól érezzük együtt magunkat. Jó lenne, ha jönne Dák... Draco is, meg esetleg Lucius bácsi, akkor jót szórakoznánk. Ó, és talán ha apu is megjelenne... Mert hogy ők hárman nem igazán szívlelik egymást...
- Van valami ötleted, hogy mihez kezdjünk magunkkal? - tettem fel a kérdést.
Meleg van, és unatkozunk. Csinálni kéne valami szórakoztatót. Velekit megviccelni, vagy hasonló. Szóval a szokásos.
- Először talán valahogy le kéne hűtenünk magunkat, nem? - kérdeztem, szerintem jogosan.
Már érzem, ahogy sül a húsom, szóval ételünk már lesz! *user röhög*
Vissza az elejére Go down
Gabrielle Narcissa Malfoy
Kis gyerek
Gabrielle Narcissa Malfoy


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2011. Sep. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Anya/Apa mellett

Fő tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő tér   Fő tér EmptyKedd Júl. 03, 2012 1:39 am

~James~

- Anya kinézett itt a múltkor valami ajándékot. - válaszoltam neki egy szemforgatás kíséretében, amikor kijelentette, hogy mi Malfoyok válogatósak vagyunk. Ez nem igaz, a nagyi mindig azt mondja, hogy ez nem válogatás, hanem ízlés. Mondjuk az a családi étkészlet amivel a múltkor hétvégén étkeztünk, nem lehet ízlésnek, legfeljebb giccsesnek nevezni, de jól nevelt hölgyként egy szót sem szóltam. Nagypapa viszont kissé... nos talán a karót nyelt rá a legmegfelelőbb szó, de ha azt nézzük milyen arcot vág, amikor néha az ölébe ülök, nos az határozottan megéri újra és újra elkövetni ezt. Anya az egyik ilyen akcióm után megjegyezte, hogy apára hasonlítok. Lehet van benne valami.
- Jól, csak nagyon meleg van. De anya azt mondta, majd elmegyünk strandra. - válaszoltam neki mosolyogva, ahogy eszembe jutott anya ötlete. De persze ezt csak hétvégén lehet, mert hét közben mindketten dolgoznak. Mi addig Sophieval általában a nagyiéknál vagyunk, bár ott nem sok mindent lehet csinálni és minden olyan régi és dohos. Bár elég nagy a ház, tehát van rajta felfedezni való bőven.
- Anya biztos megengedi hogy te is gyere. Mit szólsz? - kérdeztem, miközben felültem a mögöttem lévő szobor kissé magas talapzatára és kinyújtva a lábaimat lóbálni kezdtem őket. A meleg persze nem csökkent sőt, mintha csak egyre melegebb lett volna. A fél karomat odaadtam volna egy nagy esőért.
Vissza az elejére Go down
James Sirius Potter
Kis gyerek
James Sirius Potter


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2011. Nov. 01.

Fő tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő tér   Fő tér EmptyHétf. Júl. 02, 2012 8:57 pm

- Gaby -



- Ilyen kis faluba is szoktatok vásárolni járni? - csodálkoztam. - Azt hittem a Malfoy-ok ennél válogatósabbak. - viccelődtem.
Ez régi játék nálunk. A Malfoy-családnak ugyebár elég rossz híre van/volt, amiért Voldemort szolgálatában álltak, így elég sokat viccelődök a lányokkal a nevüket illetően. De szerencsére nem olyanok, hogy ezen kiakadnának, legtöbb esetben visszaszólnak. Ezt szeretem bennük! Kedvesek, szépek és jófejek. Egy kívülálló számára tündéri szőke kislányoknak tűnnek, de igazából mini-ördögök.
Persze Draco (*igazából Dákó, de most kisgyerek vagyok. user röhög*) ha megtudná, hogy mennyi csínytt követtünk el együtt, letépné minden letéphető testrészét.
- És, hogy vagy? - érdeklődtem.
Eszembe jutott, hogy valami mindig történik, ha együtt vagyunk, szóval ezen kezdtem el gondolkodni. Vajon mi történhet két gyerekkel egy forró nyári napon, felnőttek nélkül? Miközben épp sistereg a bőrük, mert mindjárt megsülnek...
Vissza az elejére Go down
Gabrielle Narcissa Malfoy
Kis gyerek
Gabrielle Narcissa Malfoy


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2011. Sep. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Anya/Apa mellett

Fő tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő tér   Fő tér EmptyHétf. Júl. 02, 2012 9:28 am

~James S. Potter~

Anyával vásárolni indultunk, de valahogy az Abszol úti forgatag sokkal jobban lekötötte a figyelmemet, így némi huza-vona után megengedte, hogy sétálgassak, de csak a főtéren és hamarosan értem jön. Nem állt szándékomban messzire menni így jobb híján csak leültem Harry bácsi szobra alá és figyeltem a nyári melegben sétáló boszorkányokat és varázslókat. Eszembe jutott, hogy apa mennyire nem kedveli Harry bácsit és Ginny nénit, bár nem nagyon értettem az okát. Én kedveltem mindkettejüket bár Ginny szigorú volt, majdnem úgy mint anya, csak egészen máshogyan. Jamest is szerettem amitől persze apa a haját tépné ha tudna róla.
Csak ültem a szobor alatt és bambultam ki a fejemből, de annyira, hogy már csak akkor kaptam fel a fejemet, amikor valaki a nevemen szólított. Egy teljes percig azt hittem anya végzett, de a következő pillanatban Jamest pillantottam meg velem szemben nem messze. Széles mosolyra húzódott az arcom és odaszaladva hozzá megálltam egy lépésnyire.
- Szia! Anya vásárol, azt mondta itt megvárhatom. - újságoltam, annak ellenére hogy elkeseredetten szerettem volna elfoglalni magamat valami érdekessel. Most már azonban hogy James is itt van úgy érzem nem sokáig fogok unatkozni. Amikor vele vagyok mindig történik valami érdekes.
Vissza az elejére Go down
James Sirius Potter
Kis gyerek
James Sirius Potter


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2011. Nov. 01.

Fő tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő tér   Fő tér EmptyHétf. Júl. 02, 2012 9:17 am

- Gaby Malfoy -


Nyár van. Ez annyit jelent, hogy megsülök. Sajnos ma mama nem ért rá, így egyedül voltam otthon. Gondoltam, elmegyek sétálgatni. Igen, ez elég öngyilkos ötletnek tűnik, de az unalom rengeteg dologra képes. Épp a főtéren jártam, ahol a nagyszüleimnek és apámnak állított szobor felé vettem az irányt.
Mivel senki nem járt az utcán, csodálkoztam, hogy egy lány alakját láttam hirtelen megmozdulni. Közelebb mentem, és láss csodát, az egyik legjobb barátommal/barátnőmmel találtam szemben magam. Igen, ahogy anyu és Hermione (néni. *user röhög*) jóban vannak, mi is megkedveltük egymást. Tudom, fura, de más gyerekkel nem nagyon találkozok Gaby-t és Sophie-t kivéve.
- Szia Gaby! Hát te mit keresel erre? - kíváncsiskodtam.
Tényleg csodálkoztam hogy itt van, főleg, hogy egyedül. Minimum egy Sophie szokott vele lenni... És amúgy is, ő a Malfoy-kúrián lakik, ami tudtommal nem Godric's Hollow-ban van. Kivéve, ha már házakkal és birtokokkal együtt is lehet hopponálni. Bár arról hallottam volna...
Vissza az elejére Go down
Perselus Piton
Bájitaltan Tanár/Admin/Mardekár Ház Feje
Perselus Piton


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 2447
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 64
Tartózkodási hely : Roxfort

Fő tér Empty
TémanyitásTárgy: Fő tér   Fő tér EmptyHétf. Júl. 19, 2010 4:43 am

...
Vissza az elejére Go down
https://roxfort.forumotion.co.uk
Ajánlott tartalom





Fő tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő tér   Fő tér Empty

Vissza az elejére Go down
 
Fő tér
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Roxfort :: Varázs Világ :: Godric’s Hollow-
Ugrás: