Roxfort
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Perselus Piton (Tanár) Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Perselus Piton (Tanár) Z5iV7

free forum

free forum

free forum


A Hónap Női karaktere
Perselus Piton (Tanár) Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Perselus Piton (Tanár) 3347qiw
A Hónap Játéka
Perselus Piton (Tanár) 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Perselus Piton (Tanár) Ic7783

 

 Perselus Piton (Tanár)

Go down 
SzerzőÜzenet
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Perselus Piton (Tanár) Empty
TémanyitásTárgy: Perselus Piton (Tanár)   Perselus Piton (Tanár) EmptyHétf. Júl. 26, 2010 4:24 am

Perselus Piton (Tanár) Jnn740u7wl20iz0ga4z

Név: Perselus Tobias Piton
Becenév: Per
Kor: 38 éves
Rangod: Tanár
Nem: Férfi
Faj: Félvér varázsló
Születési idő: 1960.01.09
Születési hely: Anglia, London

Család:
Anya: Eileen Prince/meghalt/Aranyvérű Boszorkány
Apa: Tobias Piton/meghalt/mugli
Testvérek: Nincs
Egyéb családtag: Nincs
Háziállat: Nincs

Érdekesség:
Piton kiváló Legillimentor és Oklumentor ami annyit tesz, hogy képes mások gondolataiban olvasni, de ő maga mások elöl képes lezárni azt. Tud repülni seprű nélkül és elismert bájital mester. A halálfalóktól abban különbözik, hogy neki van patrónusa. A patrónusa őzsuta.
Személyes tárgya: Varázspálca

Pálcád: Nincs információ
Iskolai házad: Mardekár
Évfolyamod: Már kijárta az iskolát.

Életút:
1960. 01.09.-én születtem Londonban anyám aranyvérű boszorkány volt apám mugli aki mindenféle mágiát gyűlölt vele együtt engem is. Anyámtól elvette a pálcáját és csak akkor adta oda neki amikor a saját hasznára akarta fordítani. Alkoholista jelleméhez persze hozzá tartozott, hogy rendszeresen verte anyámat és időnként engem is. persze anyám ennek ellenére is megtanított mindent amit tudott. Anyámat a családja kitagadta mert egy varázstalan emberhez ment hozzá, persze aranyvérű származása révén értett a fekete mágiához és mire elkezdtem volna az iskolát már több sötét varázslatot tudtam mint a végzősök. Gyerekkoromban csak egy barátom volt róla is kiderült, hogy ő is boszorkány őt Lily Evansnek hívták Roxfortban ő volt az egyetlen aki hajlandó volt hozzám szólni és velem barátkozni amiért elég rossz szemmel néztek rá. Nem tudom, hogy ő ezt észre vette e de én igen, és bántott is engem sokáig a tudat, hogy miattam érik őt inzultusok. Persze ez ötödikben megváltozott amikor is egy végzetes hibát követtem el és persze elüldöztem őt magamtól. ettől fogva az életem teljesen kisiklott beálltam a halálfalók közé és Voldemort szolgája lettem amit persze gyorsan meg is bántam.
Felnőtt koromban egyetlen ember bízott meg bennem Albus Dumbledore akinek letettem a megszeghetetlen esküt azzal kapcsolatban, hogy vigyázok Lily fiára. Talán mondhatom azt, hogy az évek alatt Albust a barátomnak is tekinthetem hiszen ő az egyetlen aki tudja az igazságot. Mégis nekem kellett megölnöm őt.
17 éve tanítok itt az iskolában ahol jelenleg én vagyok az igazgató persze ezt is mint minden más inkább Minerva érdemelné meg. Mostanra az életem teljesen kisiklott mivel már Harry Potter is megtudta miért utáltam és közben miért is védtem meg. Lily iránt érzett szeretetem valószínűleg soha nem fog megszűnni.
Most épp lábadozom a végső csata után ahol Nagini sikeresen megmart és eszméletlenül feküdtem a szellemszállás padlóján órákig míg vissza nem jöttek, hogy az összes halottat és a még élőket össze szedjék. Akkor jöttek rá, hogy még élek, persze a méreg annyira lebénított, hogy mozdulni sem bírtam.
A marás nyomai soha nem fognak eltűnni a nyakamról viszont imunis lettem minden kígyó méregre. Jelenleg fonó Sori házamban tartózkodom és várom a bíróság ítéletét, hogy felmentenek e Dumbledore végrendeletében foglaltak miatt.
Titkon persze abban reménykedem, hogy felmentenek a vádak alól akkor Minerva vissza vesz a Roxfortba tanítani. Roxfort az otthonom és minden vágyam hogy vissza mehessek óda.

Jellem: Hűvös és rideg személyiség sokszor igazságtalan és merev. Goromba, számító és kegyetlen minden emberrel szemben. Különlegessége, hogy a többi halálfalóval ellentétben hogy, neki van patronusa, hűséges és bátor ami nem igazán illik a mardekárosokhoz. A mardekáros mivolta ott nyilvánul meg, hogy vágyott az elismerésre és nem nézte , hogy ezt milyen módszerrel éri el.

Kinézet: 185 cm. magas. Fekete szemű és hajú. A bájitaloktól mindig zsíros vállig érő. Sápadt bőrű és egyenetlen fogai sárgás színűek. Mindig feketében jár mintha folyamatosan gyászolna, talárja miatt olyan hatást kelt mintha egy nagyra nőtt denevér lenne. Jellemét híven tükrözi az öltözködése.[b]
Vissza az elejére Go down
 
Perselus Piton (Tanár)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Perselus Piton lakrésze
» Perselus Piton képei
» Perselus Piton dolgozó szobája
» Perselus történet ajánlások
» Virgill Macnuss ( tanár )

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Roxfort :: Karakterek :: Varázslók :: Félvér-
Ugrás: