Roxfort
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Hermione Jane Granger-Malfoy Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Hermione Jane Granger-Malfoy Z5iV7

free forum

free forum

free forum


A Hónap Női karaktere
Hermione Jane Granger-Malfoy Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Hermione Jane Granger-Malfoy 3347qiw
A Hónap Játéka
Hermione Jane Granger-Malfoy 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Hermione Jane Granger-Malfoy Ic7783

 

 Hermione Jane Granger-Malfoy

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Hermione Jane Granger-Malfoy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hermione Jane Granger-Malfoy   Hermione Jane Granger-Malfoy EmptyHétf. Szept. 05, 2011 1:26 am

Módosítás az események függvényében!

Hermione Jane Granger-Malfoy 35ddwl3

Név: Hermione Jane Granger-Malfoy
Becenév: Mione, Mio, Herms
Kor: 19 éves
Rangod: Boszorkány
Nem:
Származás: Mugli születésű boszorkány
Születési idő:1979. Szeptember 19.
Születési hely: Anglia, London

Család:
Anya: Jane (Miller) Granger/Mugli/Fogorvos
Apa: Tom Granger/Mugli/Fogorvos
Testvérek: Nincs
Férj: Draco Malfoy/Aranyvérű Varázsló/
Gyerekek:
Gabrielle Narcissa Malfoy/Félvér Boszorkány/
Sophie Ginevra Malfoy/Félvér Boszorkány/
Anyós: Narcissa Druella (Black) Malfoy/Aranyvérű Boszorkány
Após: Lucius Abraxas Malfoy/Aranyvérű Varázsló/ Halálfaló
Háziállat: Macska, a neve Csámpás.

Érdekesség: Szeret tanulni, imádja a könyveket. Tudása leginkább lexikális, sokan okoskodónak tartják, mert mindig mindent tud. Az arany trióban ő az ész.
Személyes tárgya: A Roxfort története a kedvenc könyve ebben mindig mindent megtalál, amire épp szüksége van.

Pálcád: Szőlőfából készült, egy sárkány szívizomhúrjával.
Iskolai házad: Griffendél
Évfolyamod: Már végeztem

Előtörténet:
1979.Szeptember 19.-én születtem Londonban egy egyszerű mugli családba. Szüleim muglik vagyis varázstalan emberek, és fogorvosként dolgoznak mind a ketten. Én a gyerekkoromat átlagosan töltöttem úgy mint minden mugli gyerek soha semmi különlegeset nem csináltam és nem is vettem észre semmi különöset. Három éves koromtól óvodába jártam, öt évesen meg iskolába, mint mindenki. A varázslat az életemben egyáltalán nem jelentkezett, legalább is egy ideig.
Éltem az egyszerű gyerekek életét mígnem 11 éves koromban levelet kaptam Roxfortból amiben arról tájékoztattak, hogy boszorkány vagyok és felvettek A Boszorkány és Varázslóképző szakiskolába.
Nagyon meglepődtünk anyáékkal, de ők titkon tudták, hogy én más vagyok, mert mindenkinél gyorsabban tanultam és imádtam olvasni, amit persze a mai napig is szeretek. A levélben minden le volt írva, hogy hová kell mennünk és mi el is mentünk a Foltozott Üstbe ott pedig megkerestük Tomot a csapost, aki megmutatta az Abszol út bejáratát. Teljesen elvarázsolt minket a hely nem is gondoltuk volna, hogy van egy teljesen másik világ is a miénk mellett, minden könyvet és szükséges tárgyat megvettünk és én otthon rögtön bele is fogtam elolvasni minden könyvet amit kaptam, mert azt akartam, hogy mire elkezdődik az iskola addigra már mindent tudjak róla. Tudtam, hogy vannak olyanok is, akik egész életüket a varázsvilágban élték le, míg én semmit sem tudtam róla. Nem akartam velük szemben hátrányban indulni, így minden tőlem telhetőt megtettem, hogy megismerjem a számomra eddig láthatatlan társadalmat.
Az iskolában megismerkedtem két fiúval akikkel mondhatni örökre szóló barátságot kötöttünk, annak ellenére, hogy az elején egyáltalán nem jöttünk ki jól.. A nevük Harry Potter és Ron Weasley. Rengeteg kalandban volt részünk, első évesként megmentettük a bölcsek kövét, másodikban kinyitottuk a titkok kamráját, a következő évben megmentettük Harry keresztapját a börtöntől, majd negyedikben túléltük a Trimágus tusát. Ennek a versenynek az alkalmából ismerkedtem meg Viktor Krummal. S habár csak rövid ideig voltak a vendégeink, és a nevemet sem tudja kimondani rendesen a mai napig levelezünk. Majd ötödikben azt is megtudtuk ki is a Félvér Herceg.
Most itt állunk a háború végén Tudjukki végre meghalt. Harry megölte egy kis segítséggel melyben szinte mindenkinek volt valami része.
Én pihenek és a szeptemberre készülök ugyanis a heted évről a hockrux keresés miatt lemaradtunk és nekem el kell végeznem az iskolát ahhoz hogy tovább tanulhassak. Persze a két fiúnak nem ez lett volna a terve, de sikerült őket is meggyőznöm, hogy ez a helyes lépés. Még Ron is hallgatott rám, annak ellenére, hogy már nincs több közöttünk puszta barátságnál.
Most itt ülök a szobámban a szüleim házában, akiket sikeresen vissza hoztam Ausztráliából. Ugyanis oda küldtem őket teljesen más néven és megváltoztatott emlékekkel nehogy a halálfalók megtalálják őket azért tettem ezt, mert féltem, hogy miattam rajtuk fognak bosszút állni. Úgyhogy, visszamegyek az iskolába és végre lesz egy életveszélyes kalandok nélküli, csak tanulással és a barátaimmal eltöltött évem.
Bár sajnálatos módon azt kell hogy mondjam, hogy nem sikerült. A nyár végén Lily E. Potter egy olyan titkot bízott rám, amiről úgy gondoltam, hogy talán soha nem kellett volna. Most már azonban úgy vélem, hogy ha nem teszi, akkor nem lehetnék olyan boldog, amilyen most vagyok. Lily rám bízta a titkát, miszerint még mindig szerelmes Perselus Pitonba... és hogy ezért elhagyja majd a férjét. Nem fért a fejembe, hogy ez hogy lehet és tudtam hogy ez Harryt teljesen össze fogja törni. Én azonban még is hallgattam, de gondolataimat megosztottam egyetlen személlyel... a naplómmal. És ez a napló, amely az életemet tartalmazta nem másnak a karmai közé került, mint Draco Malfoy.
Neki azonban nem volt elég, hogy elolvasta egész élettörténetemet és belső gondolataimat, még a birtokomban lévő titokkal meg is zsarolt, hogy kihúzzam egy számára kellemetlen helyzetből. A terve azonban (ahogy az egy Malfoytól elvárt volt) kudarcot vallott, és a látszat esküvőből igazi esküvő elé néztünk.
Ahogy azonban egyre jobban igyekeztünk fent tartani egy szerelemes pár látszatát, és kezdtük megismerni egymást, bekövetkezett az, amiről úgy gondoltam, hogy soha nem fog megtörténni; beleszerettem. Már önmagában a hazugságunk is felborította az iskola rendjét, főleg hogy Ron és Harry merőben elzárkóztak tőlem, bár utóbbi végül megenyhült és áldását adta ránk, mondván ha vele boldog vagyok, akkor a legjobb barátomként nem kívánhat nekem boldogtalanságot.
Ginny persze mint legjobb barátnőm, bár kicsit döcögősen de a legelejétől kezdve velem volt és ezért mérhetetlenül hálás vagyok neki. A kitartásáért, a barátságáért és az erejéért.
A második meglepetés az év során karácsonykor volt esedékes, ugyanis Pansy személyesen hívott meg engem Ginny és Harryt is néhány másik fővel a karácsonyi partijára, mondván a szülei nem lesznek otthon tehát bulizhatunk. Először gyanús volt a dolog, de végül belementünk, abban bízva, hogy megtudhatunk tőle valamit az életben maradt Voldemortról. Ehhez nem riadtam vissza attól sem, hogy Veritasérumot főzzek és alkalmazzak raja, de azon kívül, hogy Draco le akarja itatni Harryt semmiféle információhoz nem jutottunk -.-
Ennek ellenére a karácsony estém igazán fantasztikusan sikerült, vagy is hogy inkább a vége... aminek a későbbiekben meg is lett a következménye, ám ahogy az a lány WCben kiderült, nem csak én, de Ginny és Harry is kellőképpen jól érezték magukat ahhoz, hogy mindketten terhesen kössünk ki a mosdó padlóján.
Ebből következően már nem sok választásunk volt, mint ezt szépen közölni az apukákkal, majd a jövendőbeli anyósomékkal is. Narcissával egészen jól ment a dolog, viszont Lucius Malfoy nem volt valami boldog ettől a "kis" eseménytől, amelynek nyomán az esküvőt nyárra tűzték ki. Így tehát alig tettem le szinte minden RAVASZ vizsgámat kitűnőre, már fehér ruhában, Harry oldalán sétáltam az oltárhoz, ahol a jövendőbeli férjem várt.
A szertartást Dumbledore igazgató úr vezette le, majd utána kezdetét vette a parti. A sok gratuláció mellett viszont a lánykáim is úgy érezték, hogy szeretnék végre a saját szemeikkel látni a világot, s ennek jelét is adták. Az apósommal való tánc közepén egyszerűen megindult a szülés, s némi fájdalom, kiabálás, Perselus, Molly és Ginny segítségének hála két egészséges kislánynak adtam életet. Az idősebb Gabrielle Narcissa Malfoy, a fiatalabb pedig Sophie Ginevra Malfoy nevet kapta.
Mindennek ellenére, hogy frissen szültem hamarosan beadom majd a jelentkezésemet Dumbledore igazgatónak, hogy felvegyen, mint Bűbájtan tanárt, amellyel együtt jár a Hollóhát ház fejének címe is.


Jellem: Sokan okoskodónak tartanak, mert mindig mindent tudok. A tudásom néha igen idegesítő tud lenni, amit én is, és a barátaim is elismernek. Kedvenc helyem a könyvtár és a könyvekért teljesen megörülök, szeretem a régi darabok ódon illatát. Persze a könyvmolyokkal ellentétben én meglátom azt is ami nincs a lapokon, tudok szeretni és bizony a fiúkat is észreveszem (még ha nem is mutatom ki feltűnően), és persze a fiúk is engem. Bátor és erős jellem vagyok, mindig hűséges ahhoz aki hozzám is az. Próbálom minden emberben meglátni a jót és szinte soha nem ítélkezek mások felett.
S annak ellenére hogy sok időt töltök a könyvek között, még én is tudom jól érezni magamat a barátaimmal még ha ez néha kihágásokkal is jár. Nem gondol annyit a fiúzásra, mint hasonló korú társai, szeret független lenni, és amit a legjobban utál, ha ő függ egy másik személytől.

Kinézet: 175cm magas, barna szemei olyanok, mint a csokoládé: Félhosszú barna göndör fürtjeit nem mindig tudja ráncba szedni, de ennek ellenére jól áll neki. Alkata csinos ugyan, de nem egy kimondott szépség királynő. Külsejében fellelhető hiányosságait, főként az eszével kompenzálja.
Vissza az elejére Go down
Perselus Piton
Bájitaltan Tanár/Admin/Mardekár Ház Feje
Perselus Piton


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 2447
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 64
Tartózkodási hely : Roxfort

Hermione Jane Granger-Malfoy Empty
TémanyitásTárgy: Hermione Jane Granger-Malfoy   Hermione Jane Granger-Malfoy EmptyHétf. Júl. 26, 2010 4:30 am

Hermione Jane Granger-Malfoy 65sxjhirczfzqqvyd56r

Név: Hermione Jane Granger
Becenév: Mione, Mio
Kor: 18 éves
Rangod: Iskola első
Nem:
Származás: Mugli születésű boszorkány
Születési idő:1979. Szeptember 19.
Születési hely: Anglia, London

Család:
Anya: Jane (Miller) Granger/Mugli/Fogorvos
Apa: Tom Granger/Mugli/Fogorvos
Testvérek: Nincs
Háziállat: Macska, a neve Csámpás.

Érdekesség: Szeret tanulni, imádja a könyveket. Tudása leginkább lexikális, sokan okoskodónak tartják, mert mindig mindent tud. Az arany trióban ő az ész.
Személyes tárgya: A Roxfort története a kedvenc könyve ebben mindig mindent megtalál, amire épp szüksége van.

Pálcád: Szőlőfából készült, egy sárkány szívizomhúrjával.
Iskolai házad: Griffendél
Évfolyamod: 7. évfolyam

Előtörténet:
1979.Szeptember 19.-én születtem Londonban egy egyszerű mugli családba. Szüleim muglik vagyis varázstalan emberek, és fogorvosként dolgoznak mind a ketten. Én a gyerekkoromat átlagosan töltöttem úgy mint minden mugli gyerek soha semmi különlegeset nem csináltam és nem is vettem észre semmi különöset. Három éves koromtól óvodába jártam, öt évesen meg iskolába, mint mindenki. A varázslat az életemben egyáltalán nem jelentkezett, legalább is egy ideig.
Éltem az egyszerű gyerekek életét mígnem 11 éves koromban levelet kaptam Roxfortból amiben arról tájékoztattak, hogy boszorkány vagyok és felvettek A Boszorkány és Varázslóképző szakiskolába.
Nagyon meglepődtünk anyáékkal, de ők titkon tudták, hogy én más vagyok, mert mindenkinél gyorsabban tanultam és imádtam olvasni, amit persze a mai napig is szeretek. A levélben minden le volt írva, hogy hová kell mennünk és mi el is mentünk a Foltozott Üstbe ott pedig megkerestük Tomot a csapost, aki megmutatta az Abszol út bejáratát. Teljesen elvarázsolt minket a hely nem is gondoltuk volna, hogy van egy teljesen másik világ is a miénk mellett, minden könyvet és szükséges tárgyat megvettünk és én otthon rögtön bele is fogtam elolvasni minden könyvet amit kaptam, mert azt akartam, hogy mire elkezdődik az iskola addigra már mindent tudjak róla. Tudtam, hogy vannak olyanok is, akik egész életüket a varázsvilágban élték le, míg én semmit sem tudtam róla. Nem akartam velük szemben hátrányban indulni, így minden tőlem telhetőt megtettem, hogy megismerjem a számomra eddig láthatatlan társadalmat.
Az iskolában megismerkedtem két fiúval akikkel mondhatni örökre szóló barátságot kötöttünk, annak ellenére, hogy az elején egyáltalán nem jöttünk ki jól.. A nevük Harry Potter és Ron Weasley. Rengeteg kalandban volt részünk, első évesként megmentettük a bölcsek kövét, másodikban kinyitottuk a titkok kamráját, a következő évben megmentettük Harry keresztapját a börtöntől, majd negyedikben túléltük a Trimágus tusát. Ennek a versenynek az alkalmából ismerkedtem meg Viktor Krummal. S habár csak rövid ideig voltak a vendégeink, és a nevemet sem tudja kimondani rendesen a mai napig levelezünk. Majd ötödikben azt is megtudtuk ki is a Félvér Herceg.
Most itt állunk a háború végén Tudjukki végre meghalt. Harry megölte egy kis segítséggel melyben szinte mindenkinek volt valami része.
Én pihenek és a szeptemberre készülök ugyanis a heted évről a hockrux keresés miatt lemaradtunk és nekem el kell végeznem az iskolát ahhoz hogy tovább tanulhassak. Persze a két fiúnak nem ez lett volna a terve, de sikerült őket is meggyőznöm, hogy ez a helyes lépés. Még Ron is hallgatott rám, annak ellenére, hogy már nincs több közöttünk puszta barátságnál.
Most itt ülök a szobámban a szüleim házában, akiket sikeresen vissza hoztam Ausztráliából. Ugyanis oda küldtem őket teljesen más néven és megváltoztatott emlékekkel nehogy a halálfalók megtalálják őket azért tettem ezt, mert féltem, hogy miattam rajtuk fognak bosszút állni. Úgyhogy, visszamegyek az iskolába és végre lesz egy életveszélyes kalandok nélküli, csak tanulással és a barátaimmal eltöltött évem.

Jellem: Sokan okoskodónak tartanak, mert mindig mindent tudok. A tudásom néha igen idegesítő tud lenni, amit én is, és a barátaim is elismernek. Kedvenc helyem a könyvtár és a könyvekért teljesen megörülök, szeretem a régi darabok ódon illatát. Persze a könyvmolyokkal ellentétben én meglátom azt is ami nincs a lapokon, tudok szeretni és bizony a fiúkat is észreveszem (még ha nem is mutatom ki feltűnően), és persze a fiúk is engem. Bátor és erős jellem vagyok, mindig hűséges ahhoz aki hozzám is az. Próbálom minden emberben meglátni a jót és szinte soha nem ítélkezek mások felett.
S annak ellenére hogy sok időt töltök a könyvek között, még én is tudom jól érezni magamat a barátaimmal még ha ez néha kihágásokkal is jár. Nem gondol annyit a fiúzásra, mint hasonló korú társai, szeret független lenni, és amit a legjobban utál, ha ő függ egy másik személytől.

Kinézet: 175cm magas, barna szemei olyanok, mint a csokoládé: Félhosszú barna göndör fürtjeit nem mindig tudja ráncba szedni, de ennek ellenére jól áll neki. Alkata csinos ugyan, de nem egy kimondott szépség királynő. Külsejében fellelhető hiányosságait, főként az eszével kompenzálja.
Vissza az elejére Go down
https://roxfort.forumotion.co.uk
 
Hermione Jane Granger-Malfoy
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Roxfort :: Karakterek :: Boszorkányok :: Mugliszármazású-
Ugrás: