Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

reag Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
reag Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
reag Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
reag 3347qiw
A Hónap Játéka
reag 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
reag Ic7783

Share

reag

Go down 
SzerzőÜzenet
Perselus Piton
Bájitaltan Tanár/Admin/Mardekár Ház Feje
Perselus Piton

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 2447

reag Empty
TémanyitásTárgy: Re: reag   reag EmptyHétf. Szept. 06, 2010 6:23 am

~~Lily~~

Kezdett nagyon úgy tűnni, hogy elkezdtünk kétségek között vergődni. Lily nem tudta eldönteni, hogy most mégis mi legyen, én nagyon vele akartam menni nem akartam, hogy valami baja essen. Ki tudja mire képes Potter, ha ideges, bár inkább úgy vagyok vele, hogy engem hibáztasson, de Lilynek semmi baja ne essék, ha valakin ki akarja élni a bosszúját akkor inkább én legyek az.
Nem akartam újra magányos lenni, most felragyogott a csillagom a boldogság egén és pont azzal az emberrel akit mindennél jobban szeretek. Érte bármire képes vagyok, de nélküle inkább nem is élek. Nem tudnék már olyan életet élni mint az előtt. Még arra is képes lennék, hogy Harryvel is megbékélek. Ugyan az is igaz, hogy vele soha nem volt semmi bajom, de a látszatot fent kellett tartani. Nagyon jól tudtam, hogy sokkal többet örökölt az anyjától mint az apjától, sőt egyenesen ki is mondhatjuk, hogy az apjától egyedül csak a szabályokhoz való kritikus hozzáállást örökölte a többi mind Lilyé. Na meg a külseje az is inkább Lily.
És most itt áll előttem ez a nő és csak az jár a fejemben hogyan is köthetném magamhoz.
-Nem akarom bántani a fiadat, hiszen, ha őt bántom akkor az neked is fáj és én megmondtam nem akarok neked fájdalmat okozni. Harry egyébként is érettebb az átlagnál hiszen már fiatalon szembe kellett néznie néhány nehézséggel.- Mondtam neki bátortalanul, hiszen tudtam, hogy nem ezt várja el tőlem. Ahogy mindeki meglepődne ezen gondolom ő is így érez. tudom, hogy nehéz lesz majd Harryvel beszélni, mert ő csak a szörnyeteget látja bennem és nem a jó embert akit az édesanyja is ismer.
-Remélem Harry adni fog nekem egy esélyt, hogy bebizonyítsam, hogy méltó vagyok rád. Az elmúlt éveket pediglen nem James miatt élted túl, hanem a fiad végett.- mondtam neki csendben. -Meg talán azért mert lelki furdalásod volt miattam.- Ezt már egészen halkan mondtam és szinte biztos voltam benne, hogy nem is hallotta.
Kezdett úgy tűnni, hogy már fáradt és nem akarja folytatni ezt a beszélgetést, de nem éreztem erőt magamban, hogy elengedjem mivel még mindig nem tudtam, hogy mikor látom és érzem újra és nagyon kíváncsi voltam arra is hogy ő mit érezhet, hiszen nem igazán nyílt meg nekem az elmúlt pár ora alatt és nem tudom, hogy most neki mi lesz a következő lépése. A fejemben már kezdett össze állni egy terv amivel a Potterek elé lehetne állni.

Perselus Piton
Perselus Piton

reag Empty
TémanyitásTárgy: Re: reag   reag EmptyVas. Aug. 29, 2010 1:50 am

~Lily~

Álltam félre az útjából, hogyha akar nyugodtan elmehessen. Ugyan ő nem ezt tette, hanem hanem vészesen elkezdett közeledni felém, mikor megéreztem a száját a számon teljesen megrökönyödtem. Talán most jött rá, hogy mi is az igazság, hogy tényleg engem szeret? Igen, biztos. Szorosan öleltem magamhoz és igazán boldog voltam.
Mikor szét váltunk akkor szegeztem neki a házassági úgymond ajánlatomat.
-Ha ezt több mint húsz éve tesszük meg akkor most az én feleségem lennél. Ha akkor nem rontok el mindent amiatt a semmirekellő Potter miatt akkor nem érezném azt, hogy csak bosszúból mentél hozzá.- Lehet gúnyosan hangzik, de ezt mosolyogva mondtam neki. Most bebizonyította nekem, hogy érdemes érte küzdenem, tudom, hogy mit érez irántam.
-Lily ha engeded nekem és magadnak akkor most már biztosan boldogok leszünk és bármilyen gond vagy probléma lesz azt ketten meg fogjuk tudni oldani.-
Próbáltam biztatni mert éreztem, hogy nagyon nem tudja mit csináljon. Még mindig ölelve tartottam és újra elé kerekedtem, remélem nem hiszi azt, hogy most hagyom elmenni, mert nem fogom elengedni.
Megszólalni nem tudtam most már inkább én is vissza csókoltam és élveztem a boldogságot ami hirtelen elárasztott és amire oly régen várok. Ez az érzés nagyon szokatlan volt számomra, hiszen évtizedek óta nem éreztem azt, hogy valaki velem van és, hogy törődik velem.
Két csók között csak néhány szót tudtam mondani neki.
-Szeretlek, maradj velem.-
Az nem igazán érdekelt, hogy a Potterek mit fognak szólni, csak az érdekelt, hogy Lily végre az enyém legyen és talán a család amiről már rég lemondtam.

Perselus Piton
Perselus Piton

reag Empty
TémanyitásTárgy: Re: reag   reag EmptyHétf. Aug. 16, 2010 7:19 am

~Lily~

Csak feküdtem és néztem magam elé, még a fejemet sem tudtam forgatni, úgyhogy csak akkor láttam az arcát amikor fölém hajolt. Nem tudom most mire is gondolhat, de én az ő helyében biztos elkészíteném a bájitalt és utána elmennék.
Ő is arra gondolhat mint a többi ember, hogy mennyire szánalmas is vagyok ebben a helyzetben és, hogy egy ilyen embernek felesleges segíteni. eddig csak azért volt értelme az életemnek, mert Lily halálát kellett megbosszulnom, de most már semmi értelme csak a tanítás maradt. A hangokból arra következtettem, hogy már elkezdett készülni a főzet.
már épp ott tartottam tehetetlenségemben, hogy egy kicsit lehunyom a szemem, ha megpróbálok egy kicsit pihenni akkor lehet kevesebbnek tűnik a főzési idő, mikor is meghallottam a hangját.
-Csak nem megsértődtél?- kérdeztem úgy mintha semmi bántót nem is mondtam volna. pedig tudom, hogy megbántottam nagyon is azzal, hogy azt feltételeztem, hogy nem tud már bájitalokat főzni.
Mikor újra megszólalt akkor rendesen meglepődtem a kijelentéseire.
-Hogy hogy megkapom a magamét? A térdere fektetsz és elfenekelsz?- csöpögött a szarkazmus a szavaimból.
-Magamra soha nem gondolok Lily csak rád. Mindig.- hangom halkult és egy kicsit el is csuklott.
-Az lenne a legjobb, ha meghaltam volna akkor most neked nem lenne semmi gondod, nyugodtan a férjeddel lehetnél ahelyett, hogy egy szerencsétlen denevérrel foglalkozol, ahogy a diákjaim hívnak.- És ez volt a szomorú igazság.
-Én csak vesztettem azzal, hogy még élek, mivel tudom, hogy én nem arra születtem , hogy engem szeressenek.-
Hallgattam a fortyogó üstöt amiben a bájitalom éppen elkezdett felforrni és arra gondoltam, hogy nem is kéne meginnom.
Már nekem is fájtak a saját szavaim, úgyhogy az volt a legegyszerűbb, ha itt egy ideig nem szólalok meg, mivel nem láttam az arcát nem is akartam vele beszélni, ha ő beszél akkor én csendben hallgatom.

Perselus Piton
Perselus Piton

reag Empty
TémanyitásTárgy: reag   reag EmptyPént. Aug. 06, 2010 3:16 am

~Lily~

Láttam ahogy elindul a fotel felé és megáll. Miért akar folyamatosan etetni? Ennyire szörnyen néznék ki? Tudom, hogy lefogytam, de nem gondoltam volna, hogy ennyire rémisztő vagyok?
-Nem vagyok éhes, inkább beszélgetnék, ha nem haragszol?- Mondtam és már nagyon vártam, hogy leüljön. Be kellett vallanom magamnak is, hogy elég rendesen megviselt a több mint egy hónapja történt csata, már nem vagyok olyan jó fizikai állapotban és nem vágytam másra csak arra, hogy leülhessek. egyelőre még nem bírok sokáig egy helyben állni, de ezt előtte nem akartam mutatni. Nem akartam gyengének tűnni sem az ő szemében sem máséban. Csak azért nem ültem le, mert az illem azt kívánta meg, hogy előbb ő foglaljon helyet, de ő nem akart.
-Tehát azért nem jöttél korábban, mert nem akartál egy szánalomra méltó béna embert látni?- mondtam enyhe haraggal a hangomban. Nem állt szándékomban megbántani, de nem tudtam magamban tartani.
-Gondolom a fiad mindent elmondott? Igen Lily még most is csak azért tettem amit tettem, mert szeretlek a mai napig. Tudom, hogy azért hagytál, pontosabban üldöztelek el magamtól, mert ott az iskola parkjában megbántottalak, de tudnod kell onnantól kezdve az én életem véget ért. - annyi keserűség volt a hangomban, hogy attól féltem ott hagy és nem jön vissza soha, de muszáj volt elmondanom neki.
-Sajnálom nem akarlak újra megbántani, de én csak most lettem szabad és nem igen tudok mit kezdeni ezzel a helyzettel. most már senki nem utasítgat. Nagyon furcsa ez nekem.-
Úgy törtek ki belőlem a szavak, hogy már észre sem vettem, hogy közben leültem a régi jó kopott fotelembe a kandalló mellé.

Ajánlott tartalom

reag Empty
TémanyitásTárgy: Re: reag   reag Empty

Vissza az elejére Go down

reag
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal