Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Narcissa (Black) Malfoy (Boszorkány) Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Narcissa (Black) Malfoy (Boszorkány) Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Narcissa (Black) Malfoy (Boszorkány) Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Narcissa (Black) Malfoy (Boszorkány) 3347qiw
A Hónap Játéka
Narcissa (Black) Malfoy (Boszorkány) 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Narcissa (Black) Malfoy (Boszorkány) Ic7783

Share

Narcissa (Black) Malfoy (Boszorkány)

Go down 
SzerzőÜzenet
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018

Narcissa (Black) Malfoy (Boszorkány) Empty
TémanyitásTárgy: Narcissa (Black) Malfoy (Boszorkány)   Narcissa (Black) Malfoy (Boszorkány) EmptyVas. Aug. 08, 2010 12:52 am

Narcissa (Black) Malfoy (Boszorkány) 4dygwhimf8djsihaskf

Név: Narcissa Black Malfoy
Becenév: Cissy, Anya
Kor: 43 éves
Rangod: Boszorkány
Nem: Nő
Származás: Aranyvérű/Boszorkány
Születési idő: 1955.
Születési hely: Anglia, London

Család:
Anya: Druella Rosier aranyvérű/Háztartásbeli/boszorkány/Elhunyt
Apa: Cygnus Black aranyvérű/varázsló/Elhunyt
Testvérek:
Bellatrix black Lastrange/48év/halálfaló
Andromeda Black Tonks/ismeretlen.
Egyéb családtag:
Lucius Malfoy/44 éves/halálfaló (férj)
Draco Malfoy/18 éves/tanuló (gyermeke)
Sirius Black/38 éves (unokatestvér)
Regulus Balck (unokatestvér)
Nimphadora Tonks/38 éves/auror (unokahúg)
Phineas Nigellus Black/meghalt/Roxfort első mardekáros igazgatója ( valószínűleg a dédapja)

Háziállat: Draconak van egy baglya.

Érdekesség:
Narcissa nem halálfaló, csak egyet ért a nézeteikkel.
Nevét valószínűleg a mitológiából ismert Narcissus után kapta, aki a monda szerint beleszeretett saját tükörképébe. A Malfoy név a latin “Malus” (“Rossz”) igéből és a francia “Foy” (“Hit”) szóból származik.

Személyes tárgya: Egy gyűrű amit Luciustól kapott és ami egyenes ágon öröklődik a Malfoyoknál férfi ágon, ezzel a gyűrűvel jegyzik el menyasszonyukat.

Pálcád: Nincs adat.

Iskolai házad: Mardekár volt. De már elvégezte.

Előtörténet:
1955.-ben születtem Angliában. A családom az egyik leghíresebb aranyvérű varázslócsalád. A mi családunkból származik a Roxfort első mardekáros igazgatója. Ugyan úgy ahogy a férjemet engem is arisztokrata módjára neveltek. Már a születésünktől fogva belénk nevelték a mugli gyűlölést és azt, hogy a varázsvilágban csak az arra méltóknak van helyük. Ebben a szellemben nőttem fel és mikor megkezdtem Roxforti tanulmányaimat akkor természetes volt, hogy a mardekárba kerülök.
Iskolában jó tanuló voltam. Luciussal hetedéves korunkban jöttünk össze, mindenki irigykedett rám mivel akkoriban ő volt az iskola szépfiúja. A szüleim persze tudtak a dologról mivel ez eldöntött ügy volt. Az aranyvérű családoknál természetesen a szülök döntik el kivel házasodik meg a gyermekük és minket már évekkel korábban egymásnak szenteltek. Nagyon fontos a vér tisztasága, de sajnos most már egyre kevesebb aranyvérű család van és sokan félnek a vérfertőzéstől.
Két nővérem közül az idősebbik Bellatrix, Rodolphus Lestrangehez ment hozzá aki szintén aranyvérű, nekik gyermekük nem született mivel Bella soha nem akart szülni és neki nem a család volt fontos, hanem az, hogy vakon kövesse a Sötét Nagyurat. Fiatalabbik nővérem Andromedát kitagadták mivel egy mugli születésű varázslóhoz ment hozzá, ezt a szüleink nem tudták soha megbocsájtani neki. Andromedának egy lánya született Nimphadora akiből auror lett, ez még nagyobb érvágás lett a családnak.
Az iskola elvégzése után természetesen nem dolgoztam, mivel jó anyagi körülmények között éltem és a férjem is jó módú volt. Miután Draco megszületett 7 éves koráig az én felügyeletem alatt magántanárok tanították meg neki mindazt amit tudnia kellett.
A Nagyúr eltűnése után nyugodtabb életünk lett miután Luciusnak sikerült kimagyaráznia Wizengamott előtt azt, hogy kényszer hatására lett halálfaló. Bellát elítélték a férjével együtt és Azkabanba zárták.
Ezek után csak azzal kellett foglalkoznunk, hogy a családjaink nevén ne essen több csorba.
Évekkel később mikor a Nagyúr újra testet öltött mindenki vissza ment az Urához. Addigra én is rájöttem, hogy hülyeség az egész és már csak azzal akartam foglalkozni, hogy élve megússzuk. Harry Potter miatt Luciust Azkabanba zárták, de én nem sajnáltam, mert tudtam, hogy amig ott van addig nem eshet baja. Ettől kezdve Darcoért kellett aggodnom, mert közben ő is csatlakozott a halálfalókhoz és a jegyet is megkapta.
Bella nagyon büszke volt én meg azt hittem akkor halok meg. Ettől akartam megóvni őt, de nem sikerült és minden eszközt megmozgattam, hogy ne érje semmi a fiamat. Megkértem a keresztapját is, hogy segítsen Draconak teljesíteni azt amit az a szörnyszülött kiszabott rá.
Mikor elérkezett a végső csata képes voltam a Nagyúr képébe hazudni mikor engem küldött oda a mozdulatlanul fekvő Harryhez. Csak annyit kérdeztem tőle, hogy él e a fiam és mikor azt válaszolta, hogy igen akkor tudtam csak így élhetjük túl. Ahogy megvolt írva Potter győzőt és mi szépen csendben áldottuk a sorsunkat, hogy túl éltük. Bella nővérem meghalt, de Andromeda él és vele csak most kezdtem el felvenni újra a kapcsolatot. Engem már rég nem érdekel a származás, mert tudom csak a család a fontos. Az arisztokrata életet nem akarom feladni, mert másképp nem tudok élni, de utálni már nem akarok senkit.

Jellem:
Narcissa Malfoy egy igazi úrinő, egy dáma. Tökéletesen elsajátította az arisztokratákra jellemző vonásokat. Udvarias ugyan akkor kimért, gőgös természetű. Nem szívesen érintkezik nálánál alacsonyabb rendű személyekkel. Nem szereti a muglikat, egyetértett Voldemort eszméjével de inkább férje nyomására és fia biztonsága érdekében. Igazi anya, akinek mindig a fia az első, ez a háború alatt meg is mutatkozott benne. Élete értelmei férje, akit gyermekkora óta szeret, és egy szem fia Draco, akinek ott segít ahol csak tud.
Beképzelt és ezt szereti éreztetni másokkal is, sznob ugyanúgy mint bármelyik másik arisztokrata. Nem lépett be a halálfalókhoz ami annyit jelent, hogy nincs a karján a sötét jegy, de egy ideig egyet ért a nézeteikkel. Nem gonosz inkább a férje által egy megfélemlített asszony.

Kinézet:
Narcissa törékeny, finom, igazán nőies nő. Magas karcsú alakja, a mai napig vonzza a férfiak tekintetét. Hosszú aranyszőke haja van. Égszínkék szemeivel felsőbbrendűen tekint a világra. Mindig olyan arcot vág mintha valami büdöset szagolna.

Magyar mennydörgő By: Ginny
Majdnem Mrs. Malfoy By: Ginny
A leendő Mrs. Malfoy By: Kanapé mögött bujkáló após
Narcissa (Black) Malfoy (Boszorkány) Bi5h08
Vissza az elejére Go down

Narcissa (Black) Malfoy (Boszorkány)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal