Roxfort
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Nappali Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Nappali Z5iV7

free forum

free forum

free forum


A Hónap Női karaktere
Nappali Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Nappali 3347qiw
A Hónap Játéka
Nappali 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Nappali Ic7783

 

 Nappali

Go down 
+2
Narcissa Malfoy
Perselus Piton
6 posters
SzerzőÜzenet
Bellatrix Lestrange
Halálfaló
Bellatrix Lestrange


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 72
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 72
Tartózkodási hely : London

Nappali Empty
TémanyitásTárgy: ...   Nappali EmptySzomb. Szept. 15, 2012 11:43 am

Ahazudóskisvámpírocskám^^

Nem hiszem el, hogy Stephen azt hiszi, hogy engem olyan könnyű átejteni. Rengeteg mindent hallottam már különböző átváltoztatásokról és már különböző dolgokról, de azért kíváncsi vagyok Stephenre is. Ő érdekesebb, mint a többiek. Nem is tudom miért, de annyira ismerős nekem az arca, mintha már láttam volna valahol. Ez olyan érdekes. Szinte már megmagyarázhatatlan.
- És téged csak úgy ott hagytak egyedül szenvedni? – kérdeztem, mintha egy apró gyerekkel beszélnék, aki az egyik rémálmát magyarázza nekem.
Tényleg milyen furcsa lehet, mikor rádöbben az ember, hogy egyik nap még normális a másiknap már egy szörny szülött.
- Nem is emlékszel arra, hogy kiváltoztatott át téged? – folytattam a kérdezősködést.
Ez egyre jobban tetszik nekem. Mármint ez a kérdez-felelek játék. Én nagy bölcsen feltehetek neki akármilyen kérdést, ő meg válaszol. Mint mikor a tanár felelteti a tanítványát. Ez detto olyan.
- Nem mindegyik fajtátok néz ki jól, ahhoz képest, hogy látjátok magatokat a tükörben. Van akin ez cseppet sem segít. – mondtam majd elkezdtem újra vihogni. Nem is tudom miért. Csak úgy a helyzet hozta magából. Mostanában egyre többet tudok röhögni. Fejlődik a humorérzékem.
- És te is efféle vámpírocska vagy? Mitől függ, hogy kijár a napon és ki nem? – kérdeztem ezt már komolyabban.
Rettentő érdekesek ezek a vérszívók, még ha nagyon veszélyesek is. Nagyon remélem, hogy a következő háborúban több fog hozzánk pártolni. Mármint eddig is hozzánk pártoltak, csak nem mindnek akart eljönni és harcolni. Nem tudom, hogy tarthatnak attól, hogy meghalnak, ha már alapból halottak. Ez az egy amit alapból nem értek bennünk.
- És Steph, miért van az, hogy rengeteg olyan, mint te, fél a haláltól, miközben ők már alapból halottak? Egyszerűen ezt nem tudom felfogni. – közöltem vele, amit már gondolatban megfogalmaztam.
De ha tényleg komolyabban belegondol az ember, ez így igaz.
Vissza az elejére Go down
Stephen Gold
Vámpír
Stephen Gold


Iskolai Házad : Hugrabug
Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Sep. 09.

Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali EmptySzer. Szept. 05, 2012 5:29 am

Halálfalócska Razz


Meséljek magamról. Ez elég tág, de következő mondatánál rájöttem, hogy mi érdekli. Az átváltozás. Természetesen. Hah, mindenkit ez érdekel.
- Egy szép, nyári este volt, mikor úgy döntöttem sétálok egyet a környéken. - kezdtem, mintha csak egy mesét mesélnék. - Aztán másnap reggel magamhoz tértem.
És itt be is fejeztem a mondanivalómat. Egyrészt, mert a többi részlet nem rá tartozik, másrészt, mert én sem tudok többet. De ezt nem kell tudnia. Nem fogom elmesélni, hogy mi is történt eddigi életemben, maximum óriási időugrásokban. Aztán bevillant egy kép. Ő VOLT! Emlékszem. A haja, a haja kilógott a csukja alól. Ő volt az egyik. Ott volt közöttük, ő... ő... ő gyilkolta meg őket. A szüleimet is Tommy-t!!!! Láttam, emlékszem, a haja, a hangja, a kacagás. A kacagás hetekig kísértett.Nem csak álmomban, hanem nappal is. Éreztem, hogy elsápadok. Gyanítom most fehérebb vagyok, mint általában.
Mennyit ígérgettem, hogy felkutatom és megölöm a hang gazdáját. És most itt van! De itt, a halálfalók tanyáján nem tehetem meg. Nem, még a végén valaki itt találna. Innentől fagyosabb lett a modorom, ami nem tudom, hogy feltűnt-e neki.
- Nem éreztem semmit. Csak egy kis szúrást a fogak helyén néha, amikor friss volt. - feleltem nem feltűnően röviden.
Közben már tervezgettem. Ha meg nem ölöm, legalább valami fájdalmat okoznom kell neki. Persze nem itt. Egy ilyen ember ellen merényletet elkövetni bűn anélkül, hogy azt jó előre meg ne tervezném. És veszélyes is, de mellékes.
- S... - Sehogy. Akartam mondani. De az az érzésem, hogy annak örülne, ha nem lenne semmi. Valamit akar. Mindenkit átváltoztatni, hogy erősebbek legyenek? Na nee... - 1-2 évig figyelünk 5-6 embert fejenként, és ha alkalmasnak találjuk, akkor megtámadjuk. Van, aki a fiatalabb mestere lesz, van, aki csak otthagyja a frissen átváltoztatottat. - mondtam a feljavított verziót.
Ilyenkor áldom, hogy vámpírként sokkal erősebb vagyok okklumenciaterén. Egy varázslónak - akár halálfaló, akár nem - szinte nem is sikerülhet áttörni az elmém védelmén.
- Igen, látjuk magunkat. Másképp nem néznék ki ilyen jól. - vágtam rá fagyos állmosollyal az arcomon.
Elég abszurd kérdés... ilyen csak a mesékben van.
- Lenne árnyékunk. A sok meséből egyedül a napos rész igaz. - csodálkozott. Vajon miért? Ja, igen! Én nappal találkozgattam vele. - Egyes vámpírok - összesen talán 2-3 darab - bírnak napon is járkálni. - egészítettem ki.
Vissza az elejére Go down
Bellatrix Lestrange
Halálfaló
Bellatrix Lestrange


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 72
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 72
Tartózkodási hely : London

Nappali Empty
TémanyitásTárgy: ...   Nappali EmptyHétf. Szept. 03, 2012 5:00 am

Vámpírocska ^^

Tovább lépést színlelve gondolkozni kezdtem jobbnál jobb kérdéseken, amiket feltehetnék az előttem álló kissé félelmetes férfinak. Azért ha jobban bele gondol az ember ez még sem egy olyan mindennapi „csevegés”. Beszélgetésre, azaz inkább az én szememben kivallatásra invitáltam egy vámpírt. Efelett azért mégsem lehet csak úgy szemet hunyni. Ő egy ilyen lény, amin nem lehet változtatni. Tényleg még nem is kérdeztem meg tőle eddig, hogy hogyan is történt meg vele ez a nagy „változás”. Hogy, történhetett meg vele? Mit tett vagy mit nem tett, hogy ezt a sorsot érdemelte?! Igazából eddig csak arról faggattam, amit igazából bármelyik másik vámpírtól is megtudakolhattam volna. De én legtöbbször mindig Stephenbe bottlottam és ő még mondta is, hogy feltehetem neki a kérdéseimet. Még bíztatott is.
Ideje lenne közelebbről is megismerni a beszélgető partneremet.
- És mondd csak Stephen, nem lenne kedved egy kicsit nyugodtabb beszélgetéshez? – kérdeztem tőle, majd gyorsan végig gondoltam, hogy eléggé furcsán és félreérthetően fogalmaztam meg a kérdésemet.
- Itt igazából arra gondoltam, hogy mesélhetnél magadról egy kicsit. Mondjuk arról, hogy hogy változtál át? – helyesbítettem hirtelen.
Nem akartam hozzá tenni, azt is a mondatomhoz, hogy hogy változhatott át ilyen szörnyeteggé. Akkor biztosan megsértődött volna, vagy ki tudja, mit csinálna. Nem tudhatni, hogy az ilyen féle lények mire képesek, ha feldühíti őket az ember. Valahogy nem nagyon akarom megtudni.
De mindig jó, ha az ember tud valami fontosat az ismerőseiről. Legyen az jó vagy rossz dolog.
A legtöbb vámpír, akivel eddig találkoztam mind gonoszak és kegyetlenek voltak. Még hozzá volt olyan is, amelyik egyszer megpróbált megtámadni engem, csak nem jött össze neki, mert én jóval okosabb voltam és vagyok is nála. Aztán meg is öltem tudásomnak köszönhetően. De ez még jóval az Azkabani korszakom előtt volt, mikor még csak kezdő voltam a Sötét Nagyúr mellett. Azok voltak a szép idők… Imádok vissza gondolni rájuk. Mennyi muglit öltünk akkoriban csak úgy heccből anélkül, hogy elkaptak volna minket. Az volt életem legjobb időszaka. Öröm az ilyenekre visszagondolni.
De kanyarodjunk csak vissza szépen Stephenre. Még a végén szegény azt hiszi, hogy teljesen megfeledkeztem róla, pedig ez nem igaz, csak megint elkalandoztam egy pár percre. Remélem, hogy nem az eliszkoláson töri a fejét.
Pedig én azt akarom, hogy még maradjon itt, amíg nem tudom meg amit én akarok.
Igazából azt akartam kihozni az egészből, hogy ahhoz képest, hogy Stephen vámpír elég normális. Vagy nem is tudom, hogy lehet-e ilyet mondani egy vámpírra aki vért iszik.
- Oh, és tényleg Stephen, fájt mikor átváltoztál? – kérdeztem tőle indiszkréten majd leültem az egyik kanapéra és figyeltem a vámpírt, aki még mindig csak állt és meredt rám.
Ennyire eszelősnek tűnnék? Pedig ez még csak egy kérdés volt a sok közül…
- Hogyan működik nálatok egy ilyen „rituálé” féle átváltozás? – kérdeztem hirtelen.
Talán ez még meghökkentőbb volt, mint az előző kérdésem. Elég vicces ábrázatot mutat egy meglepődött vámpír. Nem bírtam magammal és felnevettem.
- Sajnálom. – mondtam gyorsan és a szám elé raktam a kezemet. – Ne haragudj Stephen. Véletlen volt.
Most úgy az arca elé tartanék egy tükröt, hogy nézze meg, hogy milyen arcot vág. De várjunk csak… A vámpírok látják egyáltalán magukat a tükörben? Ezen még sosem gondolkodtam el úgy igazán.
- És Stephen, ti látjátok magatokat a tükörben? – kérdeztem kíváncsian majd folytattam. – Vagy van árnyékotok?
Hu, már kezdek belejönni ebbe a kérdezgetősdibe. De most arra kellene koncentrálnom amiért tényleg ide hívtam.
Vissza az elejére Go down
Stephen Gold
Vámpír
Stephen Gold


Iskolai Házad : Hugrabug
Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Sep. 09.

Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali EmptySzomb. Szept. 01, 2012 11:30 pm

Bella, the dictator


Vészjósló volt, ahogy ott sétálgatott a szobában, de lényegében halott vagyok, nem ölhet meg! Ráadásul úgy látom, szüksége van rám. De vajon mire? Vámpírsereget is akarnak az inferusok és órások mellé?
A vámpírok gyenge pontja... Érdekes kérdés, tényleg fel akarja használni a vámpírokat, a népemet, ezt azért nem hagyhatom! Tehát okklumencia be, és elmondom amit tudok, csak a leglényegesebb információkat hagyom ki. Hát nem egyszerű?
- Nos, tulajdonképpen nincs ilyenünk. Bár én személy szerint totál elgyengülök, ha valami hihetetlenül finom vért ízlelhetek, mint például egy tiszta, aranyvérűét, akinek tényleg fontos a vére. - adtam meg a magyarázatot.
Elég különösen nézett rám. Olyan lenézően, mintha semmit sem tudhatnék. Pedig ha tudná! Az utóbbi évek során igenis közel kerültem a fekete mágiához, tehát ne nézzen így rám! Még használni is tudom, olyan nem rangos halálfaló szinten! Egy pont ide. Hahahaaa.
- Tévedés. Még mindig varázsló vagyok. Akkor is varázsló voltam, mikor megtámadtak, és most is az vagyok. A varázserőm nem tűnik el, csak jön még hozzá a vámpírok ereje. - a ház kérdésén elgondolkoztam. Ha a Griffendélt mondanám, tuti szétátkozna, még ha csak viccből is tenném azt. Aztán már így is sötét pillantásokkal vizslat, szóval inkább nem húzom ki jobban a gyufát. - Hugrabug. - ennyi volt a tömör válasz.
Vissza az elejére Go down
Bellatrix Lestrange
Halálfaló
Bellatrix Lestrange


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 72
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 72
Tartózkodási hely : London

Nappali Empty
TémanyitásTárgy: ...   Nappali EmptySzomb. Szept. 01, 2012 10:54 pm

Stephen, a bátor vámpír ^^

Én most már végkép nem értem Stephent. Az Abszol Úton, a Zsebpiszok közben elég normális tudott lenni, de itt teljesen más. Olyan szemtelen velem és kiröhög, mintha nem is tudom, hogy mi olyat mondtam volna. Lehet, hogy neki ez furcsa, de nekem egy egyszerű kérdés. Illendőbb lett volna, ha más hogy válaszol és nem a képembe röhög ilyen módon. Felálltam és elkezdtem körbe-körbe sétálgatni a szobában vészjóslóan.
- Persze, persze. Fel is fogom tenni a kérdéseimet, csak lassan szépen sorjában. Ne siessünk annyira előre. – mondtam neki rá se nézve.
Meg sértett és nem is akár hogy. Én nem tűröm, ha így kiröhögnek. Ilyen még nem is fordult elő velem soha eddig. Én nem fogom neki elnézni ilyen gyorsan. Ez egy kis suhanc hozzám képest. Mit tudhat Ő a fekete mágiáról?! A gonoszról, a sötétségről?! Semmit.
- Mi a vámpírok gyenge pontja? Természetesen a karókon kívül, mert azokról még én is tudok. – tettem fel hirtelen a kérdést, majd megálltam vele szembe. Rengeteg varázslatot tudok és legtöbb közöttük, mind sötét és gonosz. Mást nem is nagyon vártak volna el tőlem sem mások, sem én. Mindenki tudja, hogy milyen ember vagyok és hogy mikre vagyok képes. Nem is tudom, hogy juthatott ilyen az eszébe, ez a vakmerő tett.
- Te is varázsló voltál és a Roxfortban tanultál, nem? Melyik házba is voltál beosztva? – kérdeztem közelebb lépkedve felé.
Nagyon remélem, hogy nem a Griffendélt fogja mondani, mert akkor sajnos a beszélgetésünknek hamar vége fog érni…
Vissza az elejére Go down
Stephen Gold
Vámpír
Stephen Gold


Iskolai Házad : Hugrabug
Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Sep. 09.

Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali EmptySzomb. Szept. 01, 2012 10:32 pm

Bellaaaa


Még mindig rángó arcizmaimmal viaskodva fordultam újra Bellához, és vártam az újabb kérdését. De az nem jött. Úgy látszik, elgondolkodott az öreg lány. Már ha a varázslóvilágban öregnek számít. A muglik közt biztosan. Vagy azon gondolkodott, hogy milyen átokkal leckéztessen meg amiért a képébe mertem röhögni, vagy az újabb kérdést akarja megfogalmazni, lehetőleg úgy, hogy ne kezdjem újra a röhögést. Már ha tanult az előző esetből. Újból ráemeltem tekintetem, amely eddig elkalandozott és a könyveket, berendezést vizsgálta. Várakozón néztem a halálfalónőre, de az még mindig merengett valamin.
Ilyen sokat akar kérdezni, vagy ilyen sok átka van, amiből válogat? Ennél a nőnél sosem lehet tudni, pláne az Azkaban után. Azt hallottam, hogy Sirius Blacken kívül mindenki meggágyult ott, még Bellatrix is. Jobb erre nem is gondolni, mert még véletlenül beigazolódik, én meg egy kiálló karóval a szívemben fogok feküdni. Mivel még mindig csak bámult maga elé, úgy döntöttem, megszólítom.
- Öhm.. - köhintettem. - Várom a következő kérdését, már ha nem sértettem meg az előbbi viselkedésemmel. - néztem rá bűnbánóan.
Ám belül mégsem bántam meg. Hát ilyen kérdést, hogy falkában élünk-e, mint az állatok!
Vissza az elejére Go down
Bellatrix Lestrange
Halálfaló
Bellatrix Lestrange


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 72
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 72
Tartózkodási hely : London

Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali EmptySzomb. Szept. 01, 2012 8:13 am

Stephi bácsika

Nem értem, hogy miért kellett ki nevetnie. Ez elég rosszul esett, főleg, hogy szerintem nem is tettem fel olyan bonyolult vagy esetleg furcsa kérdést. Jó ha az ember tudja, hogy az általa ismert vámpírt több hozzá hasonló személyt is ismer-e. Nekem végül is elég lényeges. Ki tudja, hogy nem lesz-e rájuk szükségünk valamikor. Sose lehet tudni. Bár azt se nagyon, hogy mikor tudok össze futni valahol Stephennel. Mostanában találkoztunk egy párszor, de akkor is. A jövőt nem lehet előre tudni.
Ahogy ránéztem az arcára láttam, hogy próbálja vissza fogni magát, de hirtelen két dolog jutott eszembe, hogy miért. Most vagy megsértődött ez a kérdés miatt, vagy röhögő görcse van és próbál tiszteletre méltó lenni, hogy nem nevet a képembe egy ilyen kérdés után. Minden bizonnyal az utóbbi. Hát, átgondolva lehet, hogy elég nevetségesnek tűnik, mármint az ahogy feltettem a kérdést.
- Látom viccesnek találod a kérdésemet. - mondtam neki kihúzva magam. De egy félmosoly azért bujkált az arcomon, remélhetőleg nem vette észre Stephen. Hihetetlen, de most elég nehezen sikerült visszafognom magam. Én Bellatrix Lestrange vagyok, nem fogok csak úgy viháncolni egy kérdés miatt egy vámpírral, pont itt a Malfoy kúriában. Elég érdekes lenne tőlem, még akkor is ha csak ketten vagyunk itt. De azért be kell vallanom Stephen társaságában elég jól érzem magam, még akkor is ha ki nevet ilyen dolgokért.
Vissza az elejére Go down
Stephen Gold
Vámpír
Stephen Gold


Iskolai Házad : Hugrabug
Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Sep. 09.

Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali EmptySzomb. Szept. 01, 2012 12:36 am

MádámLesztréndzsNéni


Nem bírtam visszafogni magam, fel kellett nevetnem. Lehet, hogy nem lett volna illendő, de muszáj volt. Mikor egy mérges pillantást küldött felém, sikerült lecsillapítanom röhögőgörcsömet.
- E..e...el...elnézést, de... ez... vicc...es volt! - nyögtem ki, miközben próbáltam elfojtani nevetésemet.
Még ilyet! Mi? Állatok? Emberből vagyunk, öcsém! Ezt sértésnek is venném, ha nem Bellatrix kérdezte volna. Mikor küldött egy újabb mérges pillantást, és elkezdett topogni a lábával, végre válaszoltam.
- Ne hasonlítson állatokhoz! Emberek vagyunk, csak épp nem ugyanúgy élünk. Ez olyan, mintha én azt kérdezném, hogy maguk, halálfalók falkában élnek-e. Tehát fölösleges kérdésnek tartom. Ugyanúgy élek mint maga, Malfoy-ék, vagy akárki más. Persze vannak olyan vámpírok, akik egy-egy falun belül összeverődnek bandázni, és akkor haverok, de nem élnek csoportokban egy barlangon belül, mint a farkasok. Néha összejövök én is párral inni egyet, mint a "normális" emberek közt is a barátok. - lehet, hogy értelmetlenül fogalmaztam, de elborítja az agyamat az elfojtott nevetés köde.
Vissza az elejére Go down
Bellatrix Lestrange
Halálfaló
Bellatrix Lestrange


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 72
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 72
Tartózkodási hely : London

Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali EmptyPént. Aug. 31, 2012 3:17 am

Razz Stephen Razz

Ahogy megérkeztünk a Malfoy kúriához rögtön elindultam a ház belseje felé. Gondolom nem kint óhajt beszélgetni velem Stephen. Ahogy sétáltunk azért néha néha ránéztem a férfi arcára, de nem láttam rajta jelét annak, hogy megviselte volna ez az utazási módszer. Mikor beértünk a házba ez gyors pillantást vetettem körbe majd tudatosult bennem, hogy nincs itt most senki sem rajtunk kívül. Majd ahogy beérkeztünk le is ültem az egyik kanapéra.
- Hár persze. - mondtam majd felpattantam helyemről.
Először mit is kérdezhetnék?! Most úgy hirtelen annyi minden jutott eszembe, de csak nem zúdíthatom a fejére az összes kérdésemet. Csak haladjunk szépen sorjában.
Kihúztam magam, majd szépen lassan elkezdtem sétálgatni a szobában.
- Most mégis, ti, vámpírok, csoportban éltek? Úgy értettem, mint ahogy egyes állatok, falkában... - szegeztem neki a kérdést arrogánsan. Majd vártam válaszát.
Vissza az elejére Go down
Stephen Gold
Vámpír
Stephen Gold


Iskolai Házad : Hugrabug
Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Sep. 09.

Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali EmptySzer. Aug. 29, 2012 7:14 am

Bella ^^


Megfogtam a nő kezét, majd egy gumicsövön átpasszírozódva megérkeztünk a Malfoy Kúriához. Bellatrix egy szó nélkül elindult befelé, én pedig követtem. A ház teljesen kihalt volt, feltehetőleg nem tartózkodott senki otthon. Valószínűleg ennek örülnöm kéne, de egy kicsit nyomasztott a hely. Lehet, hogy csak azért, mert tudom, hogy itt volt Voldemort főhadiszállása, lehet, hogy amúgy is direkt ilyenre tervezték. Megérkeztünk - szerintem - a nappaliba, ahol a boszorkány egyből leült, én pedig követtem a példáját.
Körbenézve meg kell állapítani, hogy szépen és ízlésesen berendezett helyiség. Nem olyan giccses, mint képzeltem. Igényesen berendezett, kissé visszafogott, de gazdagságot hirdető.
- Nos, akkor azt hiszem, feltehetné kérdéseit, Madame Lastrange. - indítottam be a beszélgetést.
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali EmptySzomb. Nov. 20, 2010 7:54 am

Játék Vége!
SZABAD JÁTÉKTÉR!
Vissza az elejére Go down
Narcissa Malfoy
Boszorkány
Narcissa Malfoy


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 177
Join date : 2010. Aug. 06.
Age : 68

Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali EmptyVas. Szept. 12, 2010 4:46 am

~Lucius~

Mikor Lucius bűnbánóan bele nézett a szemembe és bocsánatot kért, nem tudtam tovább haragudni rá. Hiszen tisztában voltam vele, hogy nagy nyomás nehezedik rá most is, ahogy mindig. Még akkor is ha jelenleg nem élvezi a minisztérium bizalmát, mindent megtesz, hogy ez megváltozzon. Ez pedig minden bizonnyal nem kevés erőfeszítést igényel, figyelembe véve a közelmúlt eseményeit.
Ahogy belenézett a szemembe ugyanazt a szerelmet láttam meg benne amit én is éreztem, és amit a mai napig érzek iránta. Mindig is pontosan tudtam, hogy a mi szerelmünk folyton változik, azonban sosem hal meg de lehet, hogy erősödik.
Férjem szavait hallva egyetlen fiunkról, eszembe jutott az a bagoly ami nemrégiben érkezett és aminek a tartalmát még most sem tudom teljesen elhinni vagy felfogni, de úgy döntöttem nincs még itt az ideje annak, hogy ezt Lucius tudomására hozzam. Hiszen ha megtudná, hogy az egyetlen fia PONT azt a lányt akarja a családunk részévé tenni, szegény férjem bele halna magába a gondolatba is. Ahogy jómagam is tettem, amikor kézhez kaptam a levelet, de nem tudtam rá válaszolni. Nem lett volna illendő ezt kedvesem háta mögött intézni. Nem fogom annak az embernek megadni a kegyelemdöfést, akit az életemnél is jobban szeretek. De sajnos a fiamat ugyanannyira szeretem mint ahogy őt. És Draco megkért rá, hogy én közöljem vele a hírt. Mit tehet ilyenkor egy szerető asszony, egy anya?
- Miért nem megyünk fel a hálószobába drágám? - kérdeztem tőle, amikor felállt és a kezeivel körbe fonta a derekamat. Csókjára úgy reagált testem, mint amikor a sivatagban bolyongó nő ajkait végre víz éri, ezzel megmentve az életét. Én is így éreztem magamat, hiszen kedvesen ezen tettével megmentett a további beszélgetéstől. Nem kellett kimondanom azt ami a szívemet nyomta. Nem a szánk, csak a testünk beszélt, és az tudott és elmondott mindent amit a szánk képtelen lett volna kimondani. Mert nem voltak rá szavak, csak érintések, érzések.
- Én is szeretlek téged. - sóhajtottam, s éreztem ahogy szavaim elhalnak a csendben, és a szenvedélyben amely körülvett minket s egyre jobban magának követelte az irányítást. Fejet hajtottam az akarata előtt megadtam magam neki.

//Folytatás --> Lucius hálószobájába//
Vissza az elejére Go down
Lucius Malfoy
Halálfaló
Lucius Malfoy


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 393
Join date : 2010. Aug. 17.
Age : 70

Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali EmptyVas. Szept. 12, 2010 3:15 am

-Narcissa-

Megbizonyosodtam róla, hogy Narcissa ugyan az a finom úrinő maradt mint akit akkoriban elvettem. Semmit sem változott és ez így is volt jó. Soha sem lettem volna képes elvenni Bellatrixot, ő olyan erős és mindig önfejű nem képes behódolni. Nem törődik a külsőjével. Narcissa ennek a tökéletes ellentetje. Ő mindig törődik önmagával, törékeny és olyan szép mint az angyalok és képes behódolni a nagyobb hatalmaknak.
Ő is olyan volt mint én. Teljesen nyugodt volt, holott biztos voltam benne, hogyha nem egy aranyvérű hölgy lenne már sírna.
-Igazad van Drágám! Bocsáss meg nekem!- Néztem bűnbánóan a szemébe. Tényleg nem volt úriemberhez méltó, ahogy viselkedtem vele, de az Azkaban nagy nyomást tett rám. Ahogy belenéztem a szemébe újra szembesültem a ténnyel, hogy még mindig szerelmes vagyok. Azt mondják, hogy a szerelem elmúlik, szerintem ez nem igaz. Az én szerelmem Narcissa után nem múlt el, sokkal inkább erőssödött az évek során. Szerencsém volt, hogy apám Narcissat választotta nekem. Amikor a Roxfortban elősször megláttam rögtön tudtam, hogy szerelmes vagyok belé. Malazár is úgy akarta, hogy eggyütt lehessek életem szerelével, amiért nagyon hálás vagyok neki.
-Biztos vagyok benne Cissy Drágám, hogy Draco nem sokára értesít bennünket, én is pontosan annyira szeretném, hogy a jövője biztos legyen mint te!- Elémlépett. Én ültem ő pedig állt, így fel kellett néznem rá. Nem zavart. Nekem csak ő parancsolhat, ő az aki felettem áll. Az ő kérése előtt mindig fejet hajtok.
Én is felálltam kezeimet pedig dereka köré fontam. A szavaiból és a hangjából éreztem a szerelmet, ami fagyos szívemet felmelengette.
- Alig vártam már, hogy újra lássalak, és újra érezhessem azt amit mindig érzek a közeledbe. Még most is ennyi év után is szerelmes vagyok beléd. Egyáltalán nem bánom. Boldogsággal tölt el a gondolat, hogy az enyém lettél! - Egész végig a szemébe néztem, a hangom pedig tele volt érzelmekkel. Soha senkivel nem szoktam annyira érzelmesen beszélni mint a feleségemmel. Neki nyílok meg a legjobban, mert ő megérdemli.
Lassan közeledtem az ajkai felé, óvatosan hozzá éríntettem az ajkaim Cissy mézédes ajkaihoz és csókolni kezdtem. Olyan óvatos voltam mintha egy porcelánbaba lenne, de hát az is. Az én porcelánbabám. Törékeny, de szépsége sohasem múlik el. Vigyázni kell rá, mint a legféltettebb kincsre. Én mindig is úgy vigyáztam rá, és ezután is úgy fogok. Bele őrülnék a tudatba, hogy valaki más öleli őt. Biztos, hogy nem úszná meg az az illető aki elveszi tőllem. Viszont megbízok a feleségembe, tudom, hogy nem csalna meg engem.
A kezemet szorosabban fontam a dereka kör de még mindig óvatosan csókoltam.
- Szeretlek!- Suttogtam bele a fülébe olyan halkan, hogy éppen, hogy csak meghalotta. Ezt a szót nagyon ritkán ejtem ki a számon. Az akinek mondom azt tényleg szeretem. Ilyen Narcissa is. Lehhunytam a szemem és belélegeztem bódító illatát.
Vissza az elejére Go down
Narcissa Malfoy
Boszorkány
Narcissa Malfoy


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 177
Join date : 2010. Aug. 06.
Age : 68

Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali EmptySzomb. Szept. 11, 2010 11:57 pm

- Lucius -


Mikor Lucius felpattant a kanapéról, álltam a tekintetét. De mikor megvillant a szeme, megbizonyosodtam arról, hogy ő még mindig az a Lucius akibe, oly régen bele szerettem.
De mikor megjegyezte, hogy a birtok el van hanyagolva, mert nem figyeltem oda rá, vérig sértődtem. Ráadásul ezt olyan nyugodtan mondta mintha nem velem beszélne hanem bármelyik minisztériumi munkatársával. Közben persze hector is elkezdett morogni. ~ Minden olyan mint régen ~ gondoltam magamban.
- Ne beszélj velem így! Nem a munkatársad vagyok, hanem a feleséged! - mondtam én is nyugodtan és halkan.
Majd mikor elfordult és leült, lenyugodtam és nem tehettem róla de szemeimben újra feltűnt a szerelem iránta. Néztem a férjem aki felemelt fővel néz bele a kandalló tüzébe, és éreztem, hogy vérigsértettem őt.
Majd mikor azt mondta, hogy nem fog vissza térni a Sötét nagyúrhoz, egy hatalmas kő esett le a szívemről. Mert ez azt jelentette, hgoy nem kell aggódnom sem ő érte sem Dracoért.
Odasétáltam hozzá és megálltam mellette.
- Remelém Draco hamar közli velünk a döntését, már nagyon szeretném biztonságban tudni a jövőjét. - mondtam és érezni lehetett a szeretetett a hangomban, majd annyit mondtam - Nagyon hiányoltalak szerelmem, boldog vagyok, hogy újra itthon vagy. - a szeretetet a hangomban átváltotta az iránta érzett szerelem.


Vissza az elejére Go down
Lucius Malfoy
Halálfaló
Lucius Malfoy


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 393
Join date : 2010. Aug. 17.
Age : 70

Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali EmptySzomb. Szept. 11, 2010 8:13 am

-Narcissa-

Érzelem mentesen hallgattam végig vádaskodását. Mikor Draco iskoláztatása szoba került villant a szemem és rögtön felpattantam.*
-Nehogy azt hidd Narcissa, hogy én ma is csal lazsáltam és heverésztem. Tudod míg te Draco ügyeit intézted én addig megpróbálltam visszaszerezni a munkámat, hogy pénzünk is legyen. Fogalmaztam egy levelet a minisztériumba Draco iskoláztatása érdekében és a birtokot is körbejártam. Úgy vettem észre, hogy amíg nem voltam itthon el lett hanyagolva!- Léptem hozzá nagyon közel, de a hangom az nyugodt volt. Sokak szerint ez rosszabb, mintha üvöltöznék vagy kiabálnék. Nem tudom, én ezt nem érzem.
Halottam, hogy Hector is elkezd morogni. Sohasem értettem honnan érzi meg, hogy mérges vagyok. Akkor ő is elkezd morogni vagy vicsorogni az illetőre.
Egy pillanatig még farkasszemet néztem feleségemmel, majd hirtelen megfordultam és leültem. Újra simogatni kezdtem Hector fejét, és belebámultam a tűzba. Felemelt fővel néztem bele a tűzbe. Narcissa vérig sértett awal, hogy azt mondta lazsálok egyfolytában.
- Nem fogok vissza menni Voldemorthoz és Draco sem! - Válaszoltam hidegen, jelezve, hogy most megsértődtem. Még mindig nem fordítottam vissza fejem felé, bár az illem azt diktálta. Viszont valahogy most nem tudott érdekelni az illem.
- Megvárom Draco döntését és megyek Mr. Parkinsonhoz!- Ahangom még mindig hideg volt, de visszanéztem rá.
Vissza az elejére Go down
Narcissa Malfoy
Boszorkány
Narcissa Malfoy


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 177
Join date : 2010. Aug. 06.
Age : 68

Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali EmptySzomb. Szept. 11, 2010 7:04 am

--Lucius--

Néztem szépen csendben ahogy önt magának egy pohár whiskyt és ahogy a kutyája fejét simogatja. Az a kutya még az étkezéseknél is jelen van, bár Lucius tudja, hogy mennyire nem szeretem.
- Dehogynem örülök neked kedvesem! Bár az nem tetszik, hogy semmi nem történt. - kihallottam férjam szavaiból a vádló hangsúlyt.
- Nagyszerű, hogy beszélsz Mr.Parkinsonnal, mert legalább ezt nem nekem kell intéznem, nem úgy mint Dracot, hogy vissza vegyék a suliba. - mondtam miközben szemeimből kilátszott a vádló pillantás.
Majd elfordultam a kandalló felé amiben lobogott a tűz. Azon gondolkoztam mennyire nehéz volt, mikor még nem volt itthon, mert mindent nekem kellett intéznem. De akkor is nehéz volt mikor a Sötét Nagyúr hatalmon volt, mert bár én soha nem voltam halálfaló, de egyet értettem a nézeteikkel. Persze most már ez is megváltozott hiszen be lett bizonyítva, hogy nem élhetnek csak aranyvérűek a varázslótársadalomban.
Elfordultam a kandallótól, majd mikor belenéztem Lucius szemébe éreztem, hogy fúródik bele az ő szeme az enyémbe.
-Szerinted Draco megfog változni, most így a háború után- kérdeztem tőle teljesen őszintén, hiszen megígértem McGalagonynak, hogy vállalom a fiam tetteiért a felelősséget.
Vissza az elejére Go down
Lucius Malfoy
Halálfaló
Lucius Malfoy


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 393
Join date : 2010. Aug. 17.
Age : 70

Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali EmptySzomb. Szept. 11, 2010 6:21 am

-Narcissa -

Egész nap a házban voltam, de azon belül is inkább a dolgozószobámban. Levelekre kellett válaszolnom és egy kis adományt is küldtem a minisztériumnak. Eddig nem küldték vissza, ami azt jelenti, hogy elrakták a pénzt. Mindent el kell intéznem, hogy ne gyanakodjanak annyira ránk.
Küldtem egy levelet a Miniszternek, a pénz elküldése után, hogy szeretnék visszaállni a munkába. Még nem írt vissza de hamarosan meg fog történni, ebben egészen biztos vagyok.
Elindultam lefelé a nappaliba, ahova hűséges kutyám Hector is követett. Általában mindenhova követ, csak a hálószobám tiltott terület számára. Tudom, hogy Narcissa-t zavarja, hogy az étkezéseknél is jelen van, de nem tehetek már ellene.
Nyikordult az ajtó, ahogy beléptem, Narcissa már bent volt. A kérdés özönre felhúztam a szemöldököm.
-Neked is szép napot Drágám!- Léptem az egyik asztalhoz és öntöttem egy kis Lángnyelv Whiskyt. Leültem a fotelbe és elkezdtem simogatni Hector fejét.
-Úgy mondod Drágám mintha nem is örülnél nekem! Semmi sem történt.-
Úgy vádoltam meg, mintha csak egy könnyű báj csevej lenne.
- Majd én beszélek Mr. Parkinsonnal. Arra gondoltam Drágám, hogy a hagyományokhoz híven, most is a férfi házában legyen a party!- Kortyoltam bele a wiskybe, majd belefúrtam a szemem a feleségemébe.
Vissza az elejére Go down
Narcissa Malfoy
Boszorkány
Narcissa Malfoy


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 177
Join date : 2010. Aug. 06.
Age : 68

Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali EmptySzomb. Szept. 11, 2010 5:38 am

--Lucius--

Teljesen elfáradva megyek be a nappaliba, ahol nem vágyom másra csak egy csésze teára és a kényelmes fotelemre.
A dolgok amik a napokban történtek megviseltek. McGalagonnyal való beszélgetésem Dracoról és még Lucius is akit most engedtek ki nemrég az Azkabanból. Most, hogy kint van attól félek, hogy megint undorral fognak ránk nézni. Amíg bent volt addig is kitaszítottak voltunk, de egy idő után újra megszoktak minket az emberek és úgy tűnt mintha el is fogadnának. Persze nem biztos, hogy ez nem így lesz ezek után sem.
Hirtelen a nappali szoba ajtaja kinyílt és ott megláttam az én hőn szeretett édes férjem.
-Lucius ilyen korán itthon is vagy? Történt valami?- Kérdeztem meglepetten. Az igaz, hogy még nincs munkája, de nem szokott akkor sem itthon lenni?
-Megszerettem volna veled beszélni Draco eljegyzési partiját. Parkinson kisasszony szüleivel te fogsz beszélni vagy inkább én menjek el hozzájuk?- Kérdeztem meg tőle. Jelenleg a legfontosabb, hogy Draco élete jó legyen később is, ezért kell most elintézni a házasságot. Ahogy elvégzi Roxfortot már boldog családban élhet úgy mint annak idején mi is és az elődeink is.
Vissza az elejére Go down
Perselus Piton
Bájitaltan Tanár/Admin/Mardekár Ház Feje
Perselus Piton


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 2447
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 64
Tartózkodási hely : Roxfort

Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Nappali   Nappali EmptyVas. Aug. 08, 2010 1:27 am

....
Vissza az elejére Go down
https://roxfort.forumotion.co.uk
Ajánlott tartalom





Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali Empty

Vissza az elejére Go down
 
Nappali
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nappali
» Nappali
» Nappali szoba
» Nappali és étkező

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Roxfort :: Varázs Világ :: Házak :: Malfoy Kúria :: A ház belseje-
Ugrás: