Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Előkert Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Előkert Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Előkert Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Előkert 3347qiw
A Hónap Játéka
Előkert 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Előkert Ic7783

Share

Előkert

Go down 
SzerzőÜzenet
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018

Előkert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előkert   Előkert EmptyCsüt. Jún. 16, 2011 11:39 pm

A játék közös megbeszélés, és karakter eladás miatt befejezettnek tekintendő.
SZABAD JÁTÉKTÉR!

Magyar mennydörgő By: Ginny
Majdnem Mrs. Malfoy By: Ginny
A leendő Mrs. Malfoy By: Kanapé mögött bujkáló após
Előkert Bi5h08
Vissza az elejére Go down
Narcissa Malfoy
Boszorkány
Narcissa Malfoy

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 177

Előkert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előkert   Előkert EmptySzomb. Nov. 20, 2010 7:46 am

- Hermionénak és Luciusnak -

Mikor Lucius a közelünkbe ért meghajolt előttünk, majd kézcsók után üdvözölt bennünket.
Majd észre vettem Lucius kutyáját Hektort, ahogy boldogan ugrált Lucius mellett. Majd legnagyobb meglepetésemre oda ment Hermionehoz és oda dörgölte magát az oldalához. Kénytelen voltam feldolgozni amit láttam, Hektor jobban kedvelte Hermionét mint engem. Bár ha bele gondolok én soha nem szerettem a kutyákat és gondolom ezt Hektor már az első találkozásunk alkalmával megérezte rajtam. Aztán eszembe jutott, hogy Draco még régebben mesélte, hogy Hermionénak van egy macskája, Csámpás. Bele kellett gondolnom abba, hogyha Hermione ide költözött a macskája is itt él majd és csak remélni tudtam, hogy Hektor és Csámpás ki fog jönni egymásal, máskülönben éjjel nappal kergetőzni fognak házon belül és házon kivűl egyaránt. Ami hosszú távon az idegeimnek nem tesz majd jót. Márpedig ha a kutya meg a macska állandóan kergetőzni fog, akkor én rövid távon meg fogok őrülni.
Majd egy perccel később, mikor Hermione azt javasolta, hogy menjünk be a házba és igyunk meg egy teát azt mondtam:
- Ezt remek ötletnek tartom Hermione! - feleltem neki, aztán Luciusra néztem és azt kérdeztem tőle: - Kedvesem ugye te is csatlakozol hozzánk? - kérdeztem a férjemtől. Nagyon jó ötletnek tartottam, hogy menjünk be és igyunk meg egy teát, mint, hogy folytassuk a sétát, mert azt a bizalmas társalgást amit Hermionéval folytattunk nem tudnánk úgy sem folytatni, hiszen azzal, hogy Lucius haza érkezett az a bizalmas légkör megtört amiben Hermionéval voltunk mikor elkezdtük körbe járni a birtokot.
- Hogy, hogy ilyen korán itthon vagy kedvesem? - kérdeztem Luciust, mert nagyon meglepett, hogy ilyen korán haza érkezett, hiszen általában késő este van már mikor haza ér a Minisztériumból.
Egy pillanatra eszembe jutott az az időszak, amikor a Sötét Nagyúr volt hatalmon. Annak az időszaknak az elején Lucius nagyon kevesett volt itthon. Csak akkor láttam őt mikor egyszer-egyszer haza jött megnézni itthon minden rendben megy e. Majd mikor a Sötét Nagyúr a mi házunkat választotta úgymond "főhadiszállásnak" akkor volt Lucius rengeteget itthon velem és Dracoval. Később persze az is kiderűlt, hogy ez egy bűntetés volt Luciusnak, amiért nem sikerült megszereznie Harry Pottertől a jóslatot. A Sötét Nagyúr nagyon dühös volt akkor Luciusra, majd később Dracora is. Dracora azért mert nem teljesítette azt a küldetést amivel meg lett bízva.
Majd mikor Potter legyőzte a Sötét Nagyurat, akkor meg attól féltünk, hogy Főnix Rendjének a tagjai mit fognak csinálni Luciussal és Dracoval, majd mikor helyre állt az élet az egész varázsló társadalomban, minden vissza zökkent a régi kerékvágásba. Lucius vissza tért a munkájához a Mágiaügyi Minisztériumba, Minerva McGalagyonyt pedig sikerült meggyőznöm, hogy vegye vissza Dracot a Roxfortba, én pedig mint régen itthon maradtam és felügyeltem a háztartást.
Ezért voltam nagyon meglepett, hogy a férjem ilyen korán itthon van.
Majd mikor egy pillanatra Hermione felé fordítottam a tekintetem titokban egy bíztató mosolyt küldtem felé, ezzel jelezve, hogy minden rendben lesz. Bár úgy éreztem nem lesz semmi gond, hiszen a jövendőbeli Mrs. Malfoynak nagyon jó probléma megoldó képessége van. Ebben biztos voltam. A bíztató mosolyon kívül persze semmit nem csinálhattam Lucius jelenlétében. Hiszen a férjem semmit nem tudhat meg arról, hogy miről folyt a csevej Hermione és köztem mielőtt ő haza érkezett. De abban biztos voltam, hogy bízhatok abban, hogy Hermione még csak utalást sem fog tenni semmire.
Mikor a pillantásom vissza tért férjemre meleg tekintettel ránéztem és azt mondtam neki: - Azt javaslom menjünk be a nappaliba és egy csésze tea mellett folytassuk a beszélgetést. - majd elindultam a bejárati ajtó felé.

//folyt. köv. Nappali//

Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

Előkert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előkert   Előkert EmptySzer. Nov. 03, 2010 3:58 am

~Az idősebb generáció Laughing~

Amikor Draco közölte, hogy az édesanyja szeretne velem eltölteni egy egész napot és hogy ez hagyomány, tehát nem bújhatok ki alól, borsódzott a hátam az egésztől. De elhatároztam, hogy megmutatom, hogy elég jó vagyok ahhoz hogy bekerüljek a híres neves Malfoy családba, még akkor is, hogy ha a szüleim közönséges emberek. Nem fogok a szüleimre szégyent hozni, vagy megfutamodni a Malfoyok elől mert Bellatrix megkínzott a házukban. Én ennél sokkal erősebb és bátrabb vagyok, egy igazi Griffendéles!
Erre most itt beszélgetek Narcissa Malfoyjal szinte már teljesen barátian arról, hogy hozzá készülök menni az egyetlen fiához. Úgy, hogy ő pontosan tudja ez az egész még csak az elviselés házasságok kategóriájába sem sorolható. De becsületére legyen mondva, hogy ha képes lenne tenni ez ellen az egész ellen, akkor minden fajta habozás nélkül megtenné. Mert ahogy látom, hogy ő sem kívánja túlságosan, hogy a családjába tartozzak de ésszerűen elfogadja és békét szeretne, nem pedig még több háborút. Ez pedig igazán megnyugtatott, elvégre még is csak jobb néha rendesen beszélgetni a családoddal, sem mint folyamatosan csak veszekedni és keresztbe tenni nekik, ott ahol lehetőséged van rá. Szóval próbáljunk megférni egymás békében.
- Rendben van Narcissa. - válaszoltam kis mosollyal az arcomon, bár most így kimondva eléggé szokatlanul hangzott a keresztneve a számból. Ennek ellenére valahogy még is kissé optimistábban kezdtem tekinteni az előttem álló időszakra, ami következni fog. Továbbra is kész őrültségnek tartottam, azt amibe belekeveredtünk, de ha ő ilyen méltóságteljesen képes viselni a történteket, amik az akarata ellenére mentek végbe, akkor én sem tehetek mást. Teljesen váratlanul ért, amikor egy kutya bukkant fel mellettünk és heves farokcsóválás kíséretében körbeszaglászott. Már éppen meg akartam érdeklődni Narcissától, hogy esetleg az övé ez az állat, amikor meghallottam a jól ismert hűvös és parancsoló hangot, amely magához hívta az állatot. Ez az ember pedig nem volt más, mint Lucius Malfoy.
- Jó napot Mr. Malfoy. - üdvözöltem barátságos hangon, és igyekeztem faarccal tűrni, amikor kezet csókolt, elvégre ez puszta formaság és az udvariasság jele még akkor is, ha engem kiráz tőle a hideg. Ráadásként, egyáltalán nem kellene birtokon lennie, hiszen ha jól emlékszem Draco ezt mondta ez az örömanya és a menye napja, csak ők ketten töltik el ezt a napot, az apóssal nem találkoznak. És most egyedül azt tudtam remélni, hogy Draco nem azért nem szólt, hogy az apja is itt lesz, mert attól tartott, hogy hátraarcot vágok, mert ha igen esküszöm, hogy Griffendél kardjával fogom leszúrni, akár az egész tanári kar szeme láttára.
- Hogy telt a napja Mr. Malfoy? - érdeklődtem udvariasan, s már meg is fordult a fejemben, hogy esetleg tőle is megérdeklődöm tegeződhetnénk-e, ám míg Narcissánál, valóban a béke szándéka vezérelt, itt most egyedül a bosszantás volt a célom, persze határozottan udvariassági körök lefutása után és akkor is kizárólag a lehető legdiplomatikusabban. Elvégre nincs is rosszabb, amikor egy arisztokratának a saját fegyverével vágnak vissza. Csak ezt követően fordultam Narcissa felé.
- Azt hiszem talán még is jobb lenne egy tea mellett folytatni a beszélgetést. - fogadtam el végül a nem olyan régmúltban feltett ajánlatát. Már nem volt túl nagy kedvem sétálni a kertben és most, hogy Mr. Malfoy is megjelent reménykedtem, hogy talán megtudok néhány érdekességet a Kúriájukkal kapcsolatban.

Előkert Bi5h08
Lucius Malfoy
Halálfaló
Lucius Malfoy

Hozzászólások száma : 393

Előkert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előkert   Előkert EmptySzer. Nov. 03, 2010 1:29 am

-Mrs. Malfoy & Leendő Mrs. Malfoy-

Sikeresen mindent lerendeztem a minisztériumban sikerült teljesen tisztára mosnom a Malfoy nevet, már amennyire ez lehetséges azok után amik történtek. De egy kis segítség itt és egy kis pénzadomány ott máris elfelejteti a kis bűnünket és talán az is rásegít az egészre, hogy Draco Hermione Grangert veszi feleségül. Talán ez is rásegít a dologra, talán nem, ez majd csak akkor derül ki ha már meg volt az esküvő addig pedig még elég sok idő el fog telni. De sebaj a Malfoy-kincstárba nem kevés pénz lapul…

És most, hogy már mindent lerendeztem haza is mehetek.. A munka időm nem sokat változott, nem kell bejárnom napi rendszerességgel, csak akkor kell bemennem ha nagyon fontos a dolog. A miniszter urat is könnyen meglehet győzni afelől, hogy már jó útra tértem, neki is egy kevéske galleont kell a talárja alá süllyeszteni, és már nyert ügyem van..

Hoppanálással érkeztem meg a házunkba. Bár sokan úgy tudják, hogy a Malfoy-birtokra nem lehete hoppanálni. Azt viszont csak kevesen tudják, hogy a vérbeli Malfoyoknak sikerül. Persze a beházasodott nők is tudnak hoppanálni a házban ha ott csillog rajtuk a Malfoy gyűrű és megtörtént a nász éjszaka. És persze házunk legbecsesebb tulajdonsága, hogy az idegen kétszer ugyanazon az ajtón közlekedni nem tud egymás után..Amikor a Sötét Nagyúr itt élt annyira idegesítette a ház ezen tulajdonsága, és főleg az, hogy egy Malfoy nélkül nem is nagyon tudott közlekedni. Pedig ha jobban bele gondolunk ez nagyon jó „tulajdonság” ! Aki ide belép és nem ismeri a házat az nem biztos, hogy többet ki is jut…

Ahogy megérkeztem a dolgozószobámba, a bárszekrényhez léptem és öntöttem magamnak egy pohár whiskeyt és kinéztem az ablakon. Nem láttam senkit sem az udvaron, így hát úgy gondoltam, hogy Narcissa és a vendége a házban vannak, teát amíg ők elcseverésznek én addig ki tudom vinni Hectort sétálni.

Ahogy kigondoltam ezt a kutya már mellettem is volt. Megvakargattam a fülét, majd elindultam kifelé. Gyorsan haladtam elkerülve az étkezőt és a nappalit, hátha ott van a feleségem. Egyáltalán nem akartam megzavarni az eszme cserét, hisz azt se tudom ki jött hozzá , bár rémlik, hogy említette a nevét de most nem jut eszembe. Semmi kedvem nem lenne ahhoz, hogy valamelyik barátnője befogjon a rettentő érdekes témájukba ami valahol a divat és a gyerekek közt merül ki…

Kint fogtam egy botot és jó messzire el hajítottam ami után Hector el is szaladt. Én ráérősen sétáltam utána, nem volt hova sietnem. Már épp kivettem volna a kutyám szájából a botot mire az szagot fogott és szaladni kezdett a szagot követve. Én meglepődve néztem utána. A házimanók után nem nagyon szokott szaladni , Narcissa illata meg nem is érdekli. De ez most kivételes eset…

Előhúztam a pálcám és elindultam utána, az előkertben állt. Körbenéztem és megpillantottam feleségem amint Hermione Grangerrel beszélget. Hát persze ő a vendég, el is felejtettem. -Hector gyere ide!- Emeltem meg kissé a hangom, hiszen tudtam, hogy vannak itt akik nem rajonganak érte. Teljesen biztos voltam benne, hogy észrevettek, így elindultam feléjük. Illetlenség lenne ha fognám magam és elmennék. Amikor a közelükbe értem egy kissé meghajoltam feléjük.

–Üdvözletem a szép hölgyeknek!- Fogtam meg először kedvesem kezét, és intettem rá kéz csókot; majd ugyanezt megtettem Miss. Grangerrel is és megfogtam Hector nyakörvét..
Narcissa Malfoy
Boszorkány
Narcissa Malfoy

Előkert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előkert   Előkert EmptyHétf. Okt. 25, 2010 3:45 am

- Hermione Granger -

- Rendben, igazad van megértelek. Majd megbeszélem Luciussal, hogy mi legyen. Figyelembe fogjuk venni a kívánságodat ezt megígérhetem. - mondtam és úgy éreztem teljesen egyet értek Hermionéval, hiszen Rita Vitrol csak rossz indulatú hazugságokat tud terjeszteni, máshoz nem ért. És be kellett ismernem, hogy én sem kedveltem azt a nőt. Sosem szerettem azt ahogy mások életét képes volt elrontani azzal, hogy rossz indulatú hazugságokat terjesztett az emberekről.
Örültem, hogy Hermione elfogadta a felajánlott segítséget, mert bár nem mutattam nekem is kezdett hiányozni egy barátnő vagy legalábbis egy olyan személy akivel eltudtam beszélgetni bármiről. És be kellett ismernem, hogy Hermione jó beszélgető partner lenne hiszen meg tudja védeni a véleményét. Már most azt gondoltam, hogy jó kis eszme futtatásaink lesznek a jövőben. Hiszen ki lehetne számomra jobb beszélgető partner mint Hermione aki ennyire jó diplomata.
- Egy valamire azért megkérnélek Hermione, hogy azt ami most elhangzott ebben a beszélgetésben az maradjon a kettőnk titka. Mert nem szeretném ha ez bárkinek is a fülébe jutna. Jobb ha csak mi ketten tudunk erről. - mondtam és reméltem, hogy ő is osztani fogja a véleményemet, hiszen neki sem hiányzott, hogy bárki tudomást szerezzen a közelgő esküvőjük valódi okáról. Mert abban biztos voltam, hogy ez egy nagyon jó pletykára adna okot, amiből persze a sajtó egy jó kis kiszínezett történetet tudna kerekíteni. Bele sem mertem gondolni, hogy az újságok hogyan közölnék ezt az izgalmas hírt. De azt biztosra vettem, hogy egy ideig biztosan csámcsognának róla.
Miközben a gondolataimba meredtem észre sem vettem, hogy már egy ideje egy helyben állunk és még alig jártuk be a birtokot. Pedig rengeteg dolgot akartam mutatni még Hermionénak. És azt is el akartam neki mondani, hogy itt hogyan működnek a dolgok, hiszen jobb ha már most tud róla. De mikor megakartam tőle kérdezni, hogy szeretne e tovább menni, váratlanul meghallottam a férjem hangját a hátam mögűl, amit nem tudtam elképzelni, hogy lehetséges hiszen úgy tudtam, hogy egy jó ideig még nem jön haza. És abban is biztos voltam, hogy mondtam neki, hogy ma vendégül látom a birtokon Hermionét. De mikor teljesen megdöbbenve meg akartam fordulni, hogy köszönjek Luciusnak, teljsen váratlanul Hermione megkérdezte, tőlem, hogy szólíthatna e a keresztnevemen. Erre viszont még teljes döbbenetemben is tudtam neki felelni: - Igen szólíthatsz - majd ez után megfordultam és megvártam, hogy Lucius oda érjen hozzánk és megtudjam ,hogy mit csinál itthon ilyen korán.
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

Előkert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előkert   Előkert EmptyPént. Okt. 22, 2010 12:37 am

~Narcissa Malfoy~

Lehet, hogy a Malfoy Kúriát végeredményben talán sosem fogom igazán az otthonomnak tekinteni, ennek ellenére még a lehetőségétől is irtózom, hogy Rita Vitrol betegye ide a lábát. Az a nő nem csinál mást, csak bajt, felfordulást és közbotrányt, de azt kitűnően. Egyedül ahhoz ért, hogy az igazságot egészen addig csavarja, amíg egy neki tetsző hazugság, de igen jól eladható pletyka cikk lesz az egészből. Már csak az hiányzik, hogy a következő cikke egy újabb szerelmi szállal körbevont badarság legyen, mint amit Viktor és Ron párbajáról írt.
- Igen bár anya eléggé jól fogadta. Apa... apa ő aggódik, hogy biztosan jó lesz-e így nekem. Hogy nem-e túl korai. - magyaráztam csendesen Mrs. Malfoynak, azt ami rám is igaz volt. Már akkor sem értettem, amikor Draco felvetette a témát, hogy miért akarják ilyen korán a szülei, kiváltképpen az apja, hogy mihamarabb megnősüljön. Persze azóta, ez a tény már megvilágosodott. Lucius Malfoynak az első a családja státuszának megőrzése, ami egyenesen arányos a biztonságukkal. És ezt csak úgy érheti el, hogy az ő korai halála esetén a fia már nős. Már pedig mivel Voldemort él, ez a korai halál sajnálatos módon igen csak közeli kilátásba helyezhető.
A násznagy témával úgy voltam, hogy majd beszélek először Dumbledore professzorral a dologról és meglátjuk mi lesz. De majd csak akkor keresem fel a kérésemmel, hogy ha már meglesz az esküvő pontos időpontja, mert addig nincs értelme. Az időpont meg nem a nagyon közeli jövőben lesz, mert annyira azért senkinek sem sürgős. Kiváltképpen nem nekem és Dracónak.
- Ne értsen félre, asszonyom. Eszem ágában sincs megsérteni a hagyományaikat, de ahogy ön is mondta a sajtónak tudósítani kell egy ilyen eseményről. Magának a sajtónak nem pedig Rita Vitrolnak. Az a nő jobb, hogyha távol tartja magát a szeretteimtől. - közöltem tökéletesen merev tekintettel előrenézve. Ebben a témában nem voltam hajlandó kompromisszumra. Az a nő, nem kerülhet Harry és Ginny közelébe, sem a mienkébe. Úgy tökéletes, hogyha a társadalom úgy tudja ez egy szerelmi házasság. Már csak az hiányzik, hogy az a nő kinyomozza mi áll az egész hátterében, na abból lenne csak égbekiáltó botrány. Narcissa szavait hallva döbbenten pillantottam a szemeibe, s most már egészen biztosra tudtam, hogy igen, tudja! Pontosan tudja, hogy egy cseppet sem vagyok szerelmes a fiába és ez viszont. De amondó voltam, hogy ennek itt és most nem kell elhangoznia hangosan.
- Köszönöm. Azt hiszem élni fogok majd ezzel a lehetőséggel. - feleltem szelíden és most valahogy sokkalta kevésbé éreztem már feszültnek magát a birtokon való tartózkodást is. Sosem hittem volna, hogy valaha is természetesnek fogom venni azt, hogy Mrs. Malfoyjal beszélgetek az előkertjükben sétálva.
- Szólíthatlak Narcissának? - kérdeztem meg végül ráemelve a tekintetemet. Egyáltalán nem hittem, hogy majd ezek után barátnők leszünk, de azt igen, hogy legalább valamiféle kellemesebb társalgási módot találhatunk, mintha folyton asszonyoznám.

Előkert Bi5h08
Narcissa Malfoy
Boszorkány
Narcissa Malfoy

Előkert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előkert   Előkert EmptyKedd Okt. 19, 2010 8:02 am

- Hermione Granger -

- Valóban, még nem tűztétek ki az idő pontot, de ez úgy gondolom már csak idő kérdése nem igaz? Természetesen tisztában vagyok vele, hogy még hozzá kell szokniuk az esküvő gondolatához a szüleidnek. - mondtam, de úgy gondoltam nem árt előre elrendezni azt amit esetleg hirtelen nem lehet mert nincs rá elég idő. Úgy gondoltam, hogy ha a szervezés el van kezdve nagy meglepetés nem érhet minket, bár ezt előre senki nem tudhatja.
- Igen valóban Minerva McGalagony lenne Dumbledore professzor helyett még a legjobb választás. - jelentettem ki végül, mert igazából én is őrájuk gondoltam volna elsőként, hiszen Dumbledore professzor már a jelenlétével is feldobná a party hangulatát. Na és persze ő még akkor is hitt Draco lelkének tisztaságában amikor a fiam azt a feladatot kapta a Sötét Nagyúrtól, hogy őlje meg minden idők legnagyobb mágusát Ugyanakkor McGalagony professzor is jó választás volt hiszen az ő közben járása nélkül a fiam nem tehette volna be többé a lábát a Roxfort Boszorkány és Varázsló képző szakiskolába.
Majd mikor azt mondta, hogy olyan ideges az esküvővel kapcsolatban mint amikor a vizsgákra készül, vissza emlékeztem arra, hogy mit is mondott Draco milyen Hermione a vizsgák idején. Ha jól emlékeztem valami olyasmit mondott, hogy szinte belebetegszik az idegességbe a vizsgák közeledtével.
Tehát ha annyira ideges mint amikor a vizsgák közelednek, akkor tényleg nagyon izgul az esküvő miatt.
De persze Hermione nem tudhatta, hogy Draco mindent elmesélt az esküvőjükkel kapcsolatban, hogy miért választotta Hermionét.
- Bár én sem szeretem Rita vitrolt különösebben, egy ilyen eseményre azért meg kell hívni a sajtót is. Hiszen nem minden nap tartunk esküvőt ezen a birtokon. Tehát megértheted, ha nem is rajongok annyira az ötletért, ennek ellenére muszáj, hogy valaki tudósítson az esküvőtökről. - majd hozzá tettem - Nem hiszem, hogy Draco említette, de a mi esküvőnket is tudósították az újságok. Ennek mint oly sok minden másnak meg van a maga hagyománya. – mondtam és tényleg úgy gondoltam ahogy mondtam, van amit annak ellenére is meg kell tenni, hogy az embernek nem füllik hozzá a foga. Bár tudtam, hogy Hermionénak ez nem fog tetszeni, hiszen Rita vitrol már nem egyszer írt róla és a barátairól cikket. És arról is tudtam, hogy nem egyszer rossz színben tűntette fel őt Vitrol.
Majd mikor megláttam mennyire, feszűlt, hozzá tettem: - Tudom, hogy attól félsz, hogy mit fog az egész eseményből kihozni Rita, vagy éppen mik derülhetnek ki, tudd, hogy hozzám bármikor fordulhatsz. – majd sóhajtottam egyet és azt mondtam – Sok mindenről tudok ami itt folyik Hermione, de sajnos ha akarnék sem tudnék ellene semmit tenni. A dolgok már működésbe léptek, én csupán remélni tudom, hogy Dracoval boldogok lesztek. – közöltem vele és úgy néztem rá, hogy kivehesse az arcomból, hogy tudom mi folyik itt, miért van ez az egész esküvő, de sajnos nem tudok ellene semmit sem tenni.
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

Előkert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előkert   Előkert EmptyHétf. Okt. 04, 2010 4:50 am

~Narcissa Malfoy~

- Igen, mintha ő is valami hasonlót mondott volna. - jegeztem meg egészen halkan, mivel Draco mindezt igazán válogatott szitkok keretében említette meg, amikor megjött Mrs. Malfoy levele, amelyben meginvitált erre a napra a Kúriájukba. Bár én sem vagyok oda magáért a lehetőségért sem, hogy az esküvőmön több száz ember vegyen részt akik közül nagyjából tíz főt ha ismerek, a többi pedig csak a politikai státusz miatt kaphat meghívót erre az eseményre. Már a gondolatra is kirázott a hideg, ha csak belegondoltam, hogy esetleg Rita Vitrol is felbukkan majd személyesen.
- Ami az esküvőt illeti még nem tűztük ki az időpontot, tehát annyira azért talán nem kell elkapkodnunk a dolgokat. - mondta tökéletes önuralommal és türelemmel a hangomban. Eszem ágában sincs lóhalálában férjhez menni, főleg nem úgy, hogy egy ilyen családba kell beházasodnom. Nem kell úgy rohanni, Lucius Malfoy néhány hónapig még egészen biztosan életben marad. Egyébként is, a szüleim még csak most szokják a gondolatot, hogy a kislányuk felnőtt és menyasszony lett, nem akarom, hogy két hét elteltével már rögtön azzal kelljen megbarátkozniuk, hogy valakinek a feleség vagyok. Így is kész csodának tartottam, hogy apa nem borult ki egy kicsit sem, amikor Mr. Malfoy csak úgy rájuk tört az otthonukban. Azzal viszont kiváltképpen okozott némi bosszúságot számomra, hogy aláírta azt a házassági szerződést, de annyi baj legyen.
- Igen valóban nagyon örülnék ha Dumbledore professzor elfogadná a felkérést, ám ha még is másként döntene, akkor Minerva McGalagony professzor lenne az aki még remekül megoldaná a násznagy feladatait. - feleltem kis mosollyal ahogy kiejtettem házvezető tanárom nevét, aki minden bizonnyal, most fel alá járkálhat a szobájában némileg idegesen, hogy vajon hogy is telik a délelőttöm. Ámbár meg kell hagyni Draco egészen bizonyosan sokkalta idegesebb nála. De ha legalább egy kicsit is bízik bennem, akkor a napja egészen nyugodalmasan fog telni. Az azonban némileg meglepett, hogy Mrs. Malfoy ilyen hévvel bólintott rá arra, hogy az igazgató jelen legyen az egyetlen fia esküvőjén. Bár ez feltételezem annak tudható be, hogy Dumbledore professzor még Dracoban is képes volt meglátni a jót, holott meg akarta ölni. A következő kérdést hallva éreztem, hogy a szívem a torkomban kezd dobogni és az arcom lassan de biztosan piros színt ölt. Ennél kínosabb kérdést fel sem tehetett volna. Erre egyáltalán nem voltam felkészülve, azt hittem ezt a témát még csak érinteni sem fogjuk, nem hogy egyenesen beleugrunk a közepébe?!
- Igen valóban kissé ideges vagyok, de csak annyira, mint egy vizsga miatt lennék. - feleltem, ami nagyjából egyet jelentett azzal, hogy remegnek a térdeim, liftezik a gyomrom, és ezerrel ver a szívem, mintha maratont futottam volna le. Ezt azonban értelmetlen lett volna elmondanom? Apropó... annyira természetesen és kedvesen beszél arról, hogy a fia felesége leszek... vajon tudja, hogy még is hogyan fajultak idáig a dolgok?! Vagy annyit tud mint a közvélemény, miszerint tiltott és igaz szerelem szövődött?! Uram isten... könyörgöm add, hogy ő tudja az igazságot! Elég a saját édesanyámnak hazudnom ezzel kapcsolatban, Narcissa Malfoynak már nem lenne erőm.
- Apropó Mrs. Malfoy ugye Rita Vitrol nem kap majd meghívót? - kérdeztem meg kissé feszülten. Már csak az hiányzott volna, elvégre a meghívottak listáján lesz, Ron, Viktor és Harry. Bele sem merek gondolni mi lesz, ha az a nő beteszi ide a lábát.

Előkert Bi5h08
Narcissa Malfoy
Boszorkány
Narcissa Malfoy

Előkert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előkert   Előkert EmptyHétf. Okt. 04, 2010 3:42 am

- Hermione Granger -

- Osztom a véleményed Hermione, bár Draconak ha tetszik ha nem ki kell vennie a részét az esküvő szervezéséből. - mondtam és úgy véltem Hermioneval egy véleményen vagyunk abban a tekintetben, hogy Draconak mennyire nem fog tetszeni ez az egész szerveződés, készülődés. De sajnos neki is éppen úgy ki kell vennie az előkészületekből a maga részét mint Hermionénak.
- Ennek nagyon örülök. Szeretném ezt a találkozót minél előbb lebonyolítani, éppen szért szeretném, ha minél előbb beszélnél a szüleiddel vagy csak édesanyáddal. Mert az esküvő már most a nyakunkon van és nelünk minél előbb le kell ülnünk beszélgetni, ismerkedni. - mondtam Hermionénak és igyekeztem úgy fogalmazni, hogy a dolog tényleg nagyon sűrgős, mert ez a találkozó is az arisztokraták hagyományai között van és mivel ez most, hirtelen jutott eszembe szerettem volna legalább a megszervezésén túl lenni. Sajnos tényleg szorított az idő így ez a találkozó sem várathatott sokáig magára.
- Igazából hermione a násznagy kilétéről még nem volt időm gondolkodni, de sezrintem is nagyon jó ötlet lenne felkérni Dumbledore professzort. Kérlek mihamarabb kérdezd meg tőle mert ha valamilyen okból kifolyólag ő nem ér rá, akkor sajnos fel kell kérni a dologra valaki mást. De én is ahogy gondolom te, jobban örűlnék Dumbledore Professzornak mint bárki másnak. - jelentettem ki és arra gondoltam, hogy erről a kérdésről még időm sem volt gondolkodni annyi minden más kötötte le a figyelmemet. Nagyon reméltem, hogy Dumbledore Professzor igent fog mondani, mert hirtelen nem jutott eszembe más aki alkalmasabb személy lenne, a teendők lebonyolítására. Ugyanis azt még Luciusnak is el kell ismernie, hogy dumbledore nagyon bölcs és hatalmas varázsló és mindketten azt szeretnénk, hogy minden a lehető legtökéletesebben menjen végbe.
- A sok teendő és elintézni való mellett, hogy érzed magad, izgulsz az esküvő miatt? Mert tudod régen mikor a mi esküvőnket szervezték a szüleink én nagyon izgatott, voltam és alig vártam, hogy hozzá mehessek életem szerelméhez. Te, hogyan éled át ezeket a dolgokat Hermione? - kérdeztem tőle, mert nagyon kíváncsi voltam, hogy mi megy végbe a lelkében. Mert azt észre vettem, hogy sem Hermionénak sem Draconak nem tetszik ez az egész szervezkedés, készülődés és mivel a fiam álláspontját ismerem ezzel kapcsolatban úgy éreztem, hogy meg kell kérdeznem, hogy Hermione, hogy érzi magát.
Majd a válaszát várva megpihent Hermionén a tekintetem.
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

Előkert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előkert   Előkert EmptyVas. Okt. 03, 2010 7:28 am

~Narcissa Malfoy~

- Az tökéletes lesz. Bár azt hiszem Draconak teljesen mindegy milyen lesz. - feleltem végül elgondolkodva. Nem volt értelme azt hazudnom, hogy Draconak eredeti ötletei lesznek, elvégre csak elég jól ismerte már a fiát ahhoz, hogy tudja minden bizonnyal a háta közepére sem kívánja ezt az egész esküvő szervezősdi macerát. Szerintem a meghívó mintákat sem biztos hogy megmutatom neki, mert ha éppen rossz kedve van a végén még felgyújtja az egészet és majd visszaírja, hogy neki teljesen mindegy melyik lesz, döntsön az édesanyja. Ezt azonban eléggé goromba dolognak tartom még akkor is ha semmi kedve sincsen a dologhoz.
- Köszönöm, ez igazán kedves. - mosolyogtam őszintén és azt is éreztem, hogy egy kis pír szökik az arcomra. Mindig is érdekelt a történelem kiváltképpen ha annak a mai világban is kézzel fogható nyomai voltak. Főleg ha egy ilyen műremekről volt szó, mint amilyen a Malfoy Kúria is volt. Annak ellenére hogy sok ellenérzésem volt, legalább annyi volt az iránta érzett kíváncsiságom és tudás szomjam is. Ahogy Mrs. Malfoy szavait hallgattam kissé csalódottan vettem tudomásul, hogy a szökőkút építésén kívül szinte semmi konkrétum sem hangzott el a Kúriát illetően, tehát ha bővebb információt szeretnék, akkor kénytelen leszek egy tea, kávé vagy esetleg valami erősebb ital társaságában egy egész délutánt Mr. Malfoy társaságában tölteni. És bár minden porcikám tiltakozott ez ellen, tudtam hogy úgy is így lesz. Legalább is ha Lucius Malfoy úgy dönt mesél nekem a Kúriáról, illetve ha még életben lesz.
- Azt hiszem édesanyám örömmel megismerkedne önnel. - mosolyogtam, de csak édesanyám nevében beszéltem, mivel az hogy apa és Mr. Malfoy találkozzanak az a biztos katasztrófához vezetett volna. Főleg ha tekintetbe vesszük, hogy a makacsságomat és bátorságomat bizony tőle örököltem. Nem akartam, hogy valami rosszul süljön el, elvégre a botrányokat most jobb tanácsos elkerülni, hiszen sosem lehet tudni melyik sarokban lapul meg Rita Vitrol az egyik fa ágán, vagy a bokrok levelén.
- Mrs Malfoy, van esetleg már valaki, akit ön úgy ítélne, hogy tökéletes násznagy lenne? Mert ha nem, akkor javasolnám esetleg Dumbledore professzort, bár vele erről személyesen még nem beszéltem. - mondtam felvetve az egyik jelöltemet és amennyiben ő visszautasítja, akkor McGalagony professzort javaslom majd. Hiszen Piton egyébként is jelen lesz, mint Draco keresztapja, így úgy igazságos, ha az én házvezető tanárom is jelen lesz az eseményen és nem csak mint meghívott.

Előkert Bi5h08
Narcissa Malfoy
Boszorkány
Narcissa Malfoy

Előkert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előkert   Előkert EmptyVas. Okt. 03, 2010 7:10 am

- Hermione Granger -

- Rendben - vonakodva ám de bele egyeztem, hogy ne piros és smaragzöld legyen a meghívó. - Akkor viszont együtt kéne kiatalálnunk mi az a szín ami neked is Draconak is és nekem is tetszene. Majd elküldök pár színmintát az egiyk baglyunkal. És majd te meg Draco eldöntitek nektek melyek tetszenek. Majd abból a pár színből amit ti választottatok abból fogom kiválasztani, hoy melyikből lesz a meghívó. Remélem ez így megfelel neked. - mondtam és nagyon reméltem, hogy azt fogja mondani, hogy így a tökéletes.
- Persze szívesen mesélek a Kúria történetéről, bár a részleteket inkább Luciustól kellene megkérdezned, mert ő sokkal jobban tudja, hogy ki, mikor, miket csinált, mind a házon mind a birtokon. Bármilyen furán hagzik ő többet tud a házról mint jómagam. - mondtam és mikor bele gondoltam, hogy ez így igaz, hirtelen nem tudtam az okát. Aztán eszembe jutott, hogy igazából sosem érdekelt annyira az egész ház története így sosem kérdeztem meg a férjemet a részletekről. Majd így folytattam - A szökőkutat ami mellett megálltunk, Lucius akkor kezdte el éppítettni , mikor Draco megszületett és Draco 3. születésnapjára készűlt el. Az volt Draco születésnapi ajándéka. A hattyúk is akkor tájt kerűltek ide mikor a szökőkut készen lett. Magát a kúriát Lucius egyik őse építette nászajándékba a feleségének. A birtok mint te is tudod egy ideig a Sötét Nagyúr rezidenciája volt mikor azt tervezte, hogy átveszi a hatalmat a Mágiaügyi Minisztérium fölött. A kúriában fellelhető képek, szobrok, berendezési tárgyak, mind egy-egy Malfoy generációtol származó örökség részei. Az egyes tárgyak történetét Luciustól kérdezd mert én nem ismerem a történeteket. - foglaltam össze amit tudtam röviden, aztán arra gondoltam, hogy egyszer megfogom kérdezni Luciustól az egyes tárgyak történetét.
- Esetleg lenne rá mód, hogy egyik d.u-tán találkozhassunk a szüleiddel? - kérdeztem hirtelen, mert miközben a kúriáról meséltem annyit amennyit tudtam róla mesélni, eszembe jutott, hogy Granger kisasszony szüleivel még nem is volt módom találkozni. És ezt a dolgot sürgősen be kellett pótolnom. Ezt a kérdést nem támadásnak szántam és reméltem, hogy Hermione sem annak fogja tulajdonítani. Mert én tényleg azt szerettem volna, hogy valami pozitív dolog alakúljon ki Hermoine és köztem.
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

Előkert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előkert   Előkert EmptyVas. Okt. 03, 2010 6:25 am

~Narcissa Malfoy~

Már akkor tudtam, hogy be kellett volna fognom a számat és visszaszorítani a híres Griffendéles bátorságomat, az önérzetemmel együtt, amikor kijelentettem miért is lepett meg a meghívása. De minek után erre egyszerűen képtelen voltam fel kellett készülnöm a nem éppen kedves válaszra is. Ennek ellenére rezzenéstelen arccal, mi több kis mosollyal az ajkaimon figyeltem a hattyút, amelyik bemerészkedett a szökőkútba. Tetszett, hogy kilógott a többiek közül a bátorságával. Mrs. Malfoy szavaira azonban feléje fordítottam a tekintetemet és teljes figyelmemet, egyaránt. Figyelmesen hallgattam, s megvártam amíg teljesen befejezi véleményének hangoztatását, minek után egy beszélgetésben igazán fontos, hogy a két fél meghallgassa a másikat. Ráadásul igen otrombaság bele vágni a másik szavába.
- Megbocsásson Mrs. Malfoy, de eszem ágában sem volt önt, vagy akár a családját megbántani. Mindössze elmondtam, miért lepett meg az ön meghívása, továbbá, hogy nem Draco hiányos felvilágosítása okozta ezt. - magyaráztam el az egyik részét annak, miért válaszoltam azt, amit. Azt már nem óhajtottam hozzátenni, hogy kicsit sem érzem itt jól magam. Ő pedig ahogy látom elég jól kitörölte az emlékezetéből, hogy az "otthonának" nevezett kúria nappalijában kis híján halálra kínzott a nővére. Lényegében ez volt az az emlék, amely egészen idáig nagyon is sikeresen távolt tartott a Malfoy Kúriától és környékétől egyaránt. Amikor azonban kijelentette, hogy Voldemort halott, csak nagy nehezen tudtam csak kontrollálni az arcizmaimat, hogy ne áruljam el ennek az ellentétét. Narcissa Malfoynak minden bizonnyal fogalma sincs arról hogy mi férje valódi célja azzal, hogy olyannyira sürgeti fiának a nősülését. Elvégre ha tudná, hogy a férje minden bizonnyal valamikor a nem túl távoli jövőben életét veszti, nem így viselkedne. De nem tudhattam, hogy igazat mond-e nekem, illetve, hogy szerelmes-e Lucius Malfoyba, vagy mindössze olyasfajta az ő házasságuk is, mint amilyen a miénk lesz Dracoval. Érdek.
- Természetesen szólok önnek, amint megvan melyiket választottam. - feleltem neki udvariasan, s közben odaértünk a virágágyásokhoz. Szinte biztos voltam benne, hogy legalább egy tucat kertész dolgozik a Malfoy Kúria zöld területén, hogy minden része ilyen gyönyörűen és egészségesen zölden pompázzon.
- Nem tudom Draco mit szeretne, én azonban örömmel venném ha a meghívó egy abszolúte semleges szín lenne. Csak semmi piros és smaragdzöld. - pillantottam a legkedvesebb nézésemmel Narcissa Malfoy kék szemeibe. Már csak az hiányzott volna, hogy Harryék egy piros és zöld színekkel variált meghívót kapjanak a kezükbe és nem hogy nem jönnek el, szerintem még el is égetik. Mondván, az alapítók sírnának, ha ezt a meghívót látnák.
- Szólni fogok neki, amint visszatértem este Roxfortba. - bólintottam az asszony kérésére, elvégre szinte biztos voltam benne, hogy amint megjelenek a vacsoránál félre hív és kifaggat, hogy még is hogyan alakult ez a mai nap. Ezek után pedig csak abban reménykedhetek, hogy ha minden ilyen irányban megy majd tovább, hogy használhatom majd, az egészen jól jelzőt. Ha még sem megy majd minden legalább így, mint most, akkor pedig legalább előre felvilágosítom, hogy az anyjával az összeköltözés első pillanatától kezdve azon leszünk, hogy kiutáljuk onnan a másikat.
- Mesélne esetleg egy keveset a Kúria történelméről? - kérdeztem s tekintetem érdeklődve siklott a gondozott kerten keresztül az ősrégi Kúria magas falaira.

Előkert Bi5h08
Narcissa Malfoy
Boszorkány
Narcissa Malfoy

Előkert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előkert   Előkert EmptyVas. Okt. 03, 2010 6:02 am

- Hermione Granger -
Miss. Granger válaszán kissé megsértődtem, de igyekeztem nem mutatni. Ugyanakkor nem az a fajta nő voltam aki nem mondja ki azt amit gondol. Persze az, hogy mikor, hol és kivel beszélek az nagyon fontos számomra a rangom miatt főleg. Mert ha valami olyan dolgot mondok ami mások fülébe juthat, az nem csak az én számomra lesz kínos, de Lucius számára is az lesz.
- Értem mire gondolsz Hermione és egy kissé meg vagyok sértve miatta. - kezdtem neki a mondandómnak és úgy gondoltam felvilágosítom Miss. Grangert az álláspontomról, hogy mi a véleményem a mugli származású varázslókrol - Mert ezek szerint Draco nem mondta, hgoy nekem a vér minősége és a származás annyira nem fontos mint régen volt. Tudom, hogy mit gondolsz rólam, legalábbis el tudom képzelni, de tévedsz. Én is érzem és tudom, hogy a Sötét Nagyúr bukása után megváltoztak a dolgok. Egyre kevesebb az arany vérű arisztokrata, éppen ezért úgy gondolom, hogy nem ítélhetjük el azt aki nem arany vérű mint pl. te aki mugli származású vagy.
Fejeztem be a felvilágosítást az álláspontomról. Reméltem, hogy ezek után más szemmel fog rámnézni és jobban meg tudjuk kedvelni egymást, hiszen nemsokára egy család leszünk.
Bár azt már most észre vettem ,hogy Granger kisasszony nem rejti véka alá a véleményét. Ennek örültem, mert el tudtam képzelni azt, hogy jól ki fogunk jönni egymással a jövőben. És ha amit Draco mondott az igaz akkor Hermione nagyon jó diplomata így öröm lesz a jövőben esetleg kikérni a véleményét egy -két majd a jövőben aktuális dologról.
Mikor Miss. Granger azt mondta, hogy csak pár barátot és a legközelebbi rokonait hívná meg az esküvőre, arra gondoltam mi lesz akkor ha meghívja Harry Pottert. Bár ez eléggé valószínű, tekintve, hogy az egyik legjobb barátjáról van szó.
Azért el tudtam képzelni, hogy Lucius mennyire örűlne annak a hírnek, hogy a híres Harry Potter megtiszteli jelenlétével az esküvőt. Úgy gondoltam nem repesne az örömtől. De ha eljön az ideje kideűl.
- Rendben akkor abban maradunk, hogy az egész esküvőt és az utána lévő fogadást is teljes mértékben megszervezem. Viszont annyi kérésem lene hozzád, hogy ha kiválasztottad a mennyasszonyi ruhádat akkor szólj nekem, mert szeretném megnézni. Mert esetleg lenne hozzá pár javaslatom és ötletem. Persze nem kötelező megfogadni a tanácsomat de azért örűlnék neki, ha kikérnéd a véleményemet. - mondtam neki és nagyon reméltem, hgoy ki fogja kérni a véleményemet, mert már most voltak ötleteim a ruhájával kapcsolatban. És persze mindennek mindenhez passzolnia kell.
- Van valami kívánságod a meghívók kinézetével kapcsolatban? Mert azt örömmel venném ha tudatnád velem. Mert persze Dracoval is egyeztetni kéne a dolgokat. - mondtam és eszembe jutott, hogy már egy jó ideje nem beszéltem a fiammal, mert a legtöbb idejét a Roxfortban tölti. Persze gondoltam, hogy nem sokat látom majd de azért reméltem, hogy gyakrabban látogat majd haza. Bár tudtam, hogy ebből az egész szervezésből legszívesebben teljesen kimaradt volna. - Ha találkozol Dracoval kérlek mond meg neki, hogy látogasson haza, mert meg kéne beszélnünk néhány dolgot. - mondtam és tovább indultam az úton el a páváktol egészen a virág ágyásokig.

Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

Előkert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előkert   Előkert EmptySzomb. Okt. 02, 2010 9:02 pm

~Mrs. Malfoy~

- Örömmel. - bólintottam kissé szűkszavúan, majd Mrs. Malfoy vezetésével elindultunk, hogy feltehetőleg teljes egészében körbe járjuk a kertet. Maga a séta cseppet sem volt ellenemre azonban, az esküvői terveim megbeszélést igazán szerettem volna későbbre halasztani, de azt hiszem ezzel már elkéstem. Minél előbb elkezdjük annál előbb leszünk túl ezen és akkor talán már közel sem lesz ennyire kínos az itt tartózkodásom, mint most. Legalább is számomra. Mrs. Malfoy érzéseiről nem tudok nyilatkozni, de biztos vagyok benne, hogy nem tölti el mérhetetlen nagy örömmel a jelenlétem. Azonban amíg mindketten tökéletesen udvariasak vagyunk a másikkal, nem lehet ebből probléma.
- Igazából nem igen van elképzelésem. Úgy gondoltam ön sokkal jártasabb ebben, mint én. - mondtam ki azt amit gondoltam. Nem állt szándékomban hízelegni pusztán a tényeket közöltem, ő elvégre már túl van a saját esküvőjén, és biztos vagyok benne, hogy rangjából adódóan egy két hasonló eseményen is részt vett már. Ahogy azonban meghallottam a hangját, most már kivittem belőle, hogy minden bizonnyal erőlködnie kell, hogy fent legyen képes tartani ezt a barátságos hangnemet, amelyet használ vele szemben. Ez egy kicsit sem volt ínyemre, de megígértem Draconak, hogy udvarias leszek az édesanyjával. Egyikünknek sem volt szüksége még több problémára ezen a családon belül, elég volt maga a tény, hogy a tagja leszek, és ezt a szüleinek le kell nyelnie. Ezen véleményét pedig tökéletesen osztani tudtam, mert bőven elegek a jelenlegi problémák, úgy is, hogy Voldemorttal kapcsolatban még semmi teljességgel bizonyos hír nem érkezett.
- Igen asszonyom, Draco beszélt nekem erről. Én azonban meglepődtem, hogy ön igényt tart a társaságomra. Az hiszem nem kell megemlítenem miért is lepődtem meg. - mondtam végül ki azt, amit lehet nem kellett volna, de egyszerűen képtelen voltam lenyelni. Mindketten tudtuk, hogy eléggé kényelmetlen a helyzet, ráadásként nem akartam, hogy belekeverje Dracot is ebbe az egészbe. Emlékszem hogy a múlt héten mennyire törte a fejét, hogy mindent elmondjon és ne hagyjon ki semmit sem, ami miatt később kellemetlen helyzetbe kerülhetek, akár én, akár ő. Amikor megállt a szökőkútnál és a hattyúkat kezdte figyelni, illemből én is így cselekedtem, elvégre most éppen megmutatja a birtokot.
- Nem említette, hogy az édesapja ennyire kedveli ezeket a mesés állatokat. - feleltem s közben elmosolyodva pillantottam a fehér hattyúkra, amelynek némelyike még ahhoz is vette a bátorságot, hogy a szökőkút felszínén úszkáljon. Magam is kedveltem a hattyúkat, kiváltképpen egy régi gyermek mese miatt, amit édesanyám gyakran mesélt esti mese gyanánt még kis koromban.
- A vendég listám elég rövid. Csak a közeli barátaim és a szüleimből áll. Úgy hallottam az esküvőt teljes mértékben az öröm anya szervezi, ezzel kapcsolatban mindössze annyit kérnék, hogy egyedül az esküvői ruha kiválasztását bízza rám. - adtam végül elő azt, amin már egy ideje gondolkodtam, de Draconak nem említettem. Ebben az egy kérdésben eldöntöttem, hogy a saját fejem után fogok menni, mint általában néhány más dolog terén is. Nem ismertem Narcissa Malfoy ízlését, de azt tudtam, hogy nem olyan mint az enyém. Minden bizonnyal sokkal kifinomultabb és ízlésesebb, de akkor is én fogom viselni azt a ruhát, nem ő.

Előkert Bi5h08
Narcissa Malfoy
Boszorkány
Narcissa Malfoy

Előkert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előkert   Előkert EmptySzomb. Okt. 02, 2010 12:36 am

- Hermione Granger -
Mikor Miss. Granger úgy döntött, hogy inkább sétálna, mint ülne és teázna, úgy gondoltam, hogy akkor körbe vezetem a kertben, hiszen nemsokára ez lesz az ő otthona is.
- Mit szólnál ha körbe járnánk kertet és közbe megbeszélnénk, milyen elképzeléseid vannak az esküvővel kapcsolatban? - kérdeztem tőle és nagyon igyekeztem barátságos hangnemet megütni vele szemben. Aztán eszembe jutott, hogy mennyire örülök annak, hogy Lucius ma nincs itthon, mert bár teljes szívemmel szeretem a férjemet ez a mai nap Miss. Grangerrel úgy éreztem, hogy nem lenne annyira zökkenőmentes, hogyha összetalálkoznánk Luciussal a kertben sétálva. Mert így sem lesz egyszerű a mai nap, de ha össze talákoznánk Luciussal nem biztos, hogy megtudná állni, hogy néhány becsmérlő szóval illesse a jövendőbeli Mrs. Malfoy Grangert.
Majd mikor Granger kisasszony azt mondta, hogy kissé váratlanul érte a meghívásom kicsit meglepődtem, hiszen Draconak lett volna a kötelessége, hogy beavassa a jövendőbeli feleségét a Malfoy család hagyományaiba.
- Meglep, hogy váratlanul ért a meghívásom, mert ez a Malfoy családban hagyomány, hogy a nősülni kívánó fiú anyja és a menyasszonya eltőltenek együtt egy teljes napot, azért, hogy jobban megismerkedjenek egymással. - mondtam, és rögtön arra gondoltam, hogy el fogok beszélgetni a fiammal, hogy milyen hagyományokba nem avatta be még a jövendőbeli feleségét.
Mikor felértünk a szökőkúthoz megállatam és megcsodáltam a hattyúkat amiket Lucius vett és amiket annyira szeretett. A magam részéről nem nagyon kedvemtem őket, bár az biztos, hogy lényegesen jobban kedveltem őket Lucius kutyájánál, ami a házba is betehette a lábát amikor csak kedve támadt hozzá. Ezek a hattyúk legalább itt voltak kint és nem akadtam össze velük a ház bármely szegletében.
- Draco mesélte, hogy ezeket a hattyúkat Lucius mennyire szereti? Majdnem annyira mint a kutyáját, de legalább ezek a madarak nem járkálnak be a házba mint Lucius kutyája amelyik mindig láb alatt van. - mondtam, hogy elkezdjem a társalgást, majd rátértem azokra a kérdésekre amik miatt ma Miss. Grager meg én együtt töltjük a napot. - Van már valami ötleted vagy terved az esküvővel kapcsolatban? Mert szívesen meghalgatlak. És örülnék ha hozzá kezdenél a vendéglistád megírásához. Természetesen azt hívsz meg akit akarsz. De azért szeretném, ha egyeztetnéd velem a meghívottak listáját. - kezdtem el megbeszélni a lényeget és reméltem, ő is úgy gondolta, hogy minden elképzelését megosztja velem, hiszen én szervezem az esküvőt, persze Luciussal együtt.
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

Előkert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előkert   Előkert EmptyPént. Okt. 01, 2010 8:17 am

~Narcissa Malfoy~

Ahogy Mrs Malfoy a kapu felé lépdelt kényelmes tempóban hálát adtam az égnek, hogy nem tervezték hosszabbra a drága márvány kövekkel felszórt utat, amely a ház hatalmas bejárati lépcsőjéig vezetett, mert akkor egészen napnyugtáig várnom kellett volna mire a ház úrnője odaér hozzám. ennek ellenére, meglepett, hogy nem az egyik házi manóval nyittatott ajtót és kísértetett be a házba. Bár mi tagadás kissé megkönnyebbültem, hogy talán legalább a napom eleje úgy telik el, hogy nem kell betennem a lábam a Malfoy Kúria belsejébe.
- Köszönöm. - bólintottam kissé feszülten, amikor beinvitált a kapun. Amikor azonban becsukta, a csapdába esett vad kifejezés illett rám a legjobban. Egyetlen porcikám sem kívánt itt lenni, még is itt kellett lennem, mi több meg kellett próbálnom élvezni is a dolgokat, amit a jelen helyzetben egyszerűen lehetetlenségnek véltem. Érzékeltem azonban, hogy Mrs. Malfoy hangja a második mondatánál már egy kicsit könnyedebb volt, vagy ha nem is, feltétlen hiányzott belőle a rá olyan jellemző rideg tartózkodás. Aminek valahogy örültem, bár továbbra sem tudtam, hogy mire számítsak a nap folyamán, de nem voltak illúzióim. Tudtam, hogy a jövendőbeli anyósom... -istenem de nehezemre esett egy még csak gondolatban is kimondani!- nem fog engem megszeretni, legfeljebb megtűrni, mert muszáj. Tekintve, hogy Lucius Malfoy mindannyiunkat meglepve, egyszerűen csak rábólintott erre a... nem is tudom mi lenne rá a legjobb szó. Őrület? Esztelenség? Lényegében mindkettő helyt álló, mert szerelemről semmiképpen sem beszélhetünk.
- Azt hiszem egy séta most jobb lenne. Ha önnek is megfelel asszonyom. - feleltem és igyekeztem kihozni magamból a legjobbat. Elvégre még is csak én vagyok az egyik legokosabb tanulója a Roxfortnak, és elég diplomatikus is, hogy megfelelően kezeljem az ilyen helyzeteket. Ráadásul nem szeretnék szégyent hozni McGalagony professzorra sem. Túl sokat köszönhetek neki az eltelt évek alatt, semmint hogy egy Malfoytól kelljen hallgatnia a viselkedésem miatt.
- Kissé váratlanul ért a meghívása. Kérem nyugodtan. - bólintottam bár kissé meglepett, a dolog. Mindazonáltal abból a szemszögből nézve, hogy hamarosan rokonok leszünk számíthattam volna erre. Továbbá nem akartam megmondani, hogy egyetlen porcikám sem kíván itt lenni, mivel ez nagyon nagy fokú udvariatlanság, mi több gorombaság lett volna. Az ilyen helyzeteket pedig el kellett kerülnöm az itt tartózkodásom alatt.
- Esetleg körbevezetne a birtokon? - érdeklődtem kíváncsi tekintettel. Ugyan eszem ágában sem volt bemenni a házba, de a külseje kiváltképpen érdekelt, hiszen borzasztóan régen épült. S ennek ellenére tökéletesen stabil volt és mint belül is megtapasztaltam igazán tágas és világos. Továbbá érdekelt a birtok története, erről pedig ki más tudhatna többet, mint a ház úrnője, vagy is Narcissa Malfoy.

Előkert Bi5h08
Narcissa Malfoy
Boszorkány
Narcissa Malfoy

Előkert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előkert   Előkert EmptyPént. Okt. 01, 2010 7:58 am

- Hermione Granger -

Amikor meghallottam a kapu érzékelőjének a jelzését tudtam ,hogy Miss. Gernger megérkezett. Így ház lassú kimért léptekkel elindultam kaput nyitni neki. Majd ahogy elvártam udvariasan köszönt, udvarisan válaszoltam neki egy kis arisztokratikus felhangot hozzá adva - Magának is - feleltem végül így, kissé kimérten.
- Fáradj beljebb - invitáltam be a kapun, kevésbé kimért hangon mint amihez hozzá szoktattam. De be kellett látnom hozzá kell szoknom, hogy vele is ugyanolyan könnyedén kell beszélnem minht majdnem minden családtagommal.
- Mit szólnál hozzá, ha sétálnánk egyet a kertben? Vagy esetleg jobban szeretnél inni egy teát a kerti asztalnál és beszélgetni? - kérdezetm tőle és igyekeztem nem olyan kimért lenni mint amilyen szoktam lenni, amikor vele beszélek.
Majd elindultam Granger kisasszonnyal a ház felé vezető úton és azon gondolkoztam, hogy kissé feszűltnek tűnt amikor meglátott, majd miután beengedtem a kapun sem tűnt nyugodtabnak, mintha feszélyezte volna az a tény, hogy itt van a Malfoy rezidencián.
- Úgy látom Miss. Granger mintha kissé feszűlt lenne ma. Megtudhatom mi az oka? - kérdeztem tőle, majd, hogy enyhítsem kissé a feszűltséget kettőnk között azt kérdeztem - Vagy szólíthatlak Hermionénak? - úgy gondoltam nekem kell kezdeményeznem ezt a közelebbi hangvételt, hiszen abban viztos volta, hogy ő nem fogja. Míg a válaszára vártam elnéztem az előttünk lépkedő hattyúkat amiket én magam sem értem miért Lucius annyira szeretett. Még abban az időben vette őket mikor azt hittük Sötét Nagyúrt elintézte az a vissza pattanó gyilkos átok amit Harry Potterre szórt. És amiről a mai napig beszélnek az emberek. Majd úgy döntöttem vissza fordulok Granger kisasszonyhoz és a kérdéseimre várt választ.
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

Előkert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előkert   Előkert EmptyPént. Okt. 01, 2010 7:21 am

~Mrs. Narcissa Malfoy~

El távot kaptam az iskolából McGalagony professzor személyesen írta alá a kikérőmet és kísért ki a Roxfort kapujához, majd kiengedett rajta, majd egy biztató nézéssel utamra bocsátott. De én képtelen voltam elindulni és egészen addig figyeltem az iskola felé távolodó alakját, amíg egészen el nem tűnt a szemem elől. Majd hallottam az ódon óriás fakapu csukódását, s tudtam ezúttal véglegesen egyedül maradtam. Csak hopponálnom kellett volna a Malfoy Kúria elé, néhány órát beszélgetni Mrs. Malfoy nyilván ismerkedési céllal és a közelgő esküvőmről... az esküvőmről a fiával! Ha valaki hónapokkal ezelőtt azt mondja, hogy ez a nap is eljön majd, hát én belehalok a nevetésbe. Most azonban szívem szerint tényleg meghaltam volna, inkább félelmemben. Az utolsó emlékem arról a rettenetes házról, amikor Bellatrix Lestrange megkínzott az egész Malfoy család szeme láttára. Így azt hiszem teljesen érthető volt miért is nem akaródzott odamennem, azonban ezt nem kerülhettem el. Draco világosan megmondta, hogy nem jöhet velem, mert ez amolyan szokás, hogy a menyasszony és az öröm anya egy napot tölt együtt csak kettesben a férfiak nélkül. És bár meg kellett volna, hogy nyugtasson a tudat, Lucius Malfoy nem lesz a közelben ettől valahogy csak még rettenetesebben éreztem magam, tekintve hogy fogalmam sem volt arról, hogy Narcissa Malfoy tudja-e mi folyik körülötte. Illetve van-e információja arról, hogy nem szeretem a fiát!
Idegesen hopponáltam és amikor megpillantottam a hatalmas házat a koránt sem kicsi előkerttel csak még feszültebb lettem. Kivételesen nem az iskolai egyenruhám, hanem egy vörös kötött pulcsi és térdig érő farmer szoknya és egy fekete lapos sarkú csizma volt rajtam, mert az időjárás szokatlanul kellemes volt. Tudtam, hogy amint a kapu elé értem az érzékelők odabent jeleztek. Nem kellett csalódnom, ugyanis néhány perccel később megpillantottam Narcissa Malfoyt, aki a kapuhoz lépett.
- Kellemes délelőttöt asszonyom. - köszöntem neki a lehető legudvariasabb hangon, egy apró mosollyal.

Előkert Bi5h08
Narcissa Malfoy
Boszorkány
Narcissa Malfoy

Előkert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előkert   Előkert EmptyPént. Okt. 01, 2010 7:08 am

- Hermione Granger -

Idegesen és kissé türelmetlenűl vártam Draco menyasszonyának Hermione Grangernek az érkezését. Ugyan még 5 perc hátra volt a megbeszélt időpontig, de már nagyon kíváncsi voltam, hogy Miss. Granger fog e késni és ha késik mennyit fog. Bár abból amit Draco mesélt róla pár évvel ezelőtt, az alapján meglepődtem volna ha Miss. Granger elkésik a megbeszélt találkozórol.
Érthető módon kissé ideges voltam mivel nem sokszor volt alkalmam beszélgetni eddig a leendő menyemmel, mivel eddig azzal voltam elfoglalva, hogy megemésszem a hírt. Bár én könyebben elfogadtam a dolgokat mint Lucius azért nekem is kellett egy kis idő, mire teljesen el tudtam fogadni a fiam választását. Bár bennem előítélet régen nem volt annyi mint a még megmaradt aranyvérűekben, de azért nekem sem volt egyszerű elfogadnom a tényt, hogy a fiam Hermione Grangert fogja feleségűl venni.
Még élénken élt bennem annak a pár nappal ezelőtti napnak az emléke amikor a fiam bejelentette Luciusnak és nekem, hogy kit kíván feleségül venni. Emlékeztem, hogy Lucius halottsápadt lett egyik percről a másikra a döbbenettől majd a dühtől. Majd közölte, Dracoval, hogy elfogadja a döntését és áldását adja a frigyre. Mivel Lucius tisztában volt vele, hogy Draco azt remélte azzal, hogy Hermione Grangert választotta Lucius Inkább lemond arról, hogy Draco megnősüljön. Csakhogy Lucius tisztában volt Draco igazi szándékával és azzal, hogy áldását adta az esküvő elkerűlhetetlennné vált.
Így hát csak az maradt hátra, hogy eltöltsek egy délutánt Miss. grangerrel és begbeszéljük az esküvő részleteit. Nah és persze, hogy megpróbáljuk kicsit jobban megismerni a másikat. Hiszen ezentúl Dracon kívül a jövendőbeli Mrs. Granger is e ház falai között fogja napjait élni. Akárcsak én.
Gondolataimat megszakítva ránéztem a kertben kirakott órára és vártam, hogy Hermione Granger megérkezzen...
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

Előkert Empty
TémanyitásTárgy: Előkert   Előkert EmptyVas. Aug. 08, 2010 1:30 am

A Malfoy kúria körül elterülő hatalmas földterület, amely az év minden napján virágba borul. A szökőkút körül fehér hattyúk szálldosnak kecsesen.

Előkert Bi5h08
Ajánlott tartalom

Előkert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előkert   Előkert Empty

Előkert
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal