Roxfort
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Sirius Black (Varázsló) Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Sirius Black (Varázsló) Z5iV7

free forum

free forum

free forum


A Hónap Női karaktere
Sirius Black (Varázsló) Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Sirius Black (Varázsló) 3347qiw
A Hónap Játéka
Sirius Black (Varázsló) 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Sirius Black (Varázsló) Ic7783

 

 Sirius Black (Varázsló)

Go down 
SzerzőÜzenet
Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 3608
Join date : 2010. Jul. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola & Odú

Sirius Black (Varázsló) Empty
TémanyitásTárgy: Sirius Black (Varázsló)   Sirius Black (Varázsló) EmptyCsüt. Aug. 12, 2010 1:31 am

Sirius Black (Varázsló) Rn3njvgwqkaoavakzp55
Teljes név, Sirius Black
Becenév: Tapmancs
Kor: 38 év
Nem: Férfi
Származás: Aranyvérű/Varázsló
Születési idő: 1960
Születési hely: Anglia, London

Család:
Anya: Walburga Black/Aranyvérű/Boszorkány
Apa: Orion Black/Aranyvérű/Varázsló

Testvérek: Regulus Black/Sirius Öccse
Egyéb családtag: Phineas Nigellus Black/Roxfort egykori igazgatója/Aranyvérű/Varázsló; Nagybátyja Alphard Black/Aranyvérű/Varázsló;
Unokatestvér: Nymphadora Tonks Félvér/Auror/Boszorkány, Bellatrix Lastrange Halálfaló/Ąranyvérű/Boszorkány, Narcissa Malfoy Aranyvérű/Boszorkány

Háziállat: Ő maga az

Érdekesség: Bejegyzetlen Animágus ami annyit tesz, hogy át tud változni egy adott állattá. Ő egy nagy fekete kutya.
Személyes tárgya: Pálca
Pálcád: Ollivander-féle munka. A szimbólumokat maga Black véste bele.

Előtörténet: 1960-ban születtem Londonban. Aranyvérű családból származom úgyhogy az ennek megfelelően neveltek. Próbálták belém verni, azt, hogy a muglik buták és veszélyesek, de én soha nem fogadtam ezt el. Öcsémmel Regulussal soha nem jöttem ki, mert ő is olyan gondolkodású volt mint a szüleink, később ő is beállt halálfalónak és ez lett a veszte. Mint minden varázsló gyerek én is 11 évesen kezdtem a Roxfortot ahol a családi hagyományokat megszegve Griffendéles lettem, már ez elég volt a szüleimnek, hogy kitagadjanak. Persze nem tették meg azonnal. Már az első nap megismerkedtem a későbbi egyik legjobb barátommal James Potterrel és az örök ellenségemmel Perselus Pitonnal. Pipogyuszt közös erővel utáltuk ami néha bevallom túl ment néhány határon. Másik jó barátom Remus Lupin vérfarkas. Dumbledore tudta, hogy mi és mégis felvette ő miatta ültették a fúriafűzt. Nagyon nehezen nyílt meg nekünk, de amikor elmondta mi kalandnak fogtuk fel és a kedvéért megtanultuk az animágiát. Én egy nagy fekete kutyává tudok változni és Tapmancs lett a nevem e miatt. Később négyen megalapítottuk a tekergők térképét mely a Roxfort alaprajza és látható rajta mindenki aki a Kastélyban van, és mi lettünk négyen a tekergők Lupin lett Holdsáp, James lett Ágas, Peter Féregfark és én lettem Tapmancs. Így teltek az éveink. Mikor 15 éves lettem a szüleimmel nagyon összevesztünk, mert nem tudták elfogadni a gondolkozás módomat a szobám falát mugli lányok képeivel és motoros képekkel raktam tele és ez nagyon szúrta a szemüket. Azon a nyáron megszöktem tőlük és James szülei fogadtak be. Ők is aranyvérűek voltak mégis modern gondolkodásuk volt nagyon rendesek voltak velem egész szünidő alatt. Mikor vissza mentünk a suliba akkor már érezhető volt a feszültség sok mardekáros már akkor belépett Voldemort csatlósai közé úgy mint Piton és az öcsém is.
Mi sem maradtunk tétlenek mire elvégeztük Roxfortot addigra mi is beálltunk a Dumbledore által alapított Fönix Rendjébe így próbáltunk meg harcolni a halálfalók ellen. James megtudta, hogy támadást akar Voldemort indítani ellene és a családja ellen Dumbledore kitalálta, hogy levédjük a házukat és én leszek a titokgazda. Jamesnek meg nekem volt egy olyan sejtésünk hogy Remus áruló lehet és mivel én sok időt töltöttem vele arra gondoltunk, hogy inkább Peter Pettigrew legyen a titokgazda mert rá senki nem gondolna. Hát ez volt az amit nem kellett volna megtenni mert sajnos kiderült, hogy nem Lupin az áruló hanem az a kis patkány. Mikor rájöttünk már késő volt megpróbáltam elkapni Petert, de nem sikerült mert az a gyáva kis féreg felrobbantotta magát és csak egy kisujjat találtak a helyszínen. Rögtön én lettem meggyanúsítva, hogy miattam halt meg több mugli ember is míg Féregfark simán elmenekülhetett.
Engem bezártak Azkabanba ahol 12 évig raboskodtam mígnem meg tudtam szökni, Lupin akkor épp Roxfortban tanított és rájött, hogy Peter hol van. Szellemszálláson húztam meg magam és vártuk a kínálkozó lehetőséget, hogy elkapjuk. Közben persze kíváncsi voltam a keresztfiamra is aki James fia Harry volt. Nem bírtam nyugton ülni ezért sokszor kiszöktem, hogy néha lássam őt persze kutya formában, mert úgy gondoltam, hogy így kevésbé vagyok felismerhető. Tévedtem mert az a nyamvadt Pipogyusz mindenre rájött és persze tájékoztatta az Igazgatót is erről a tényről. Harry és Hermione segítségével sikerült megszöknöm és elbújnom.
Mikor a Mágiaügyi Minisztériumban az unoka testvérem megpróbált megölni mindenki azt hitte, hogy meghaltam, pedig nem csak egy jó indok volt, hogy végleg eltűnhessek. Dumbledore megkért rá, hogy ne is menjek vissza Harryékhez. Nagyon fájt a tudat, hogy nem mondhatom meg a keresztfiamnak mi az igazság, de tudtam jól, hogy igaza van az öreg mágusnak.

Jellem: Bátor ember és nem aranyvérmániás, mint a családja, ezért is került a Griffendélbe. Forrófejű emiatt sokszor került veszélybe és emellett még meggondolatlan is, mert másokat is bajba sodor makacsságával. Van viszont humora és mindig benne van egy kis mókában. Próbál nyugton maradni, de ez nem mindig sikerül neki.

Kinézet:Közép magas, szeme színe szürke, haja fekete és rövid, de amíg Azkabanban volt megnőtt neki rendesen.
Jó képű, az iskolában minden lány oda volt érte ma már azért szerényebb.
Vissza az elejére Go down
 
Sirius Black (Varázsló)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Varázsló előtörténet minta
» William Weasley (Varázsló)
» Viktor Krum (Varázsló)
» George Weasley (Varázsló)
» James Charlus Potter (Varázsló)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Roxfort :: Karakterek :: Varázslók :: Aranyvérű-
Ugrás: