Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Padma Patil (Diák) Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Padma Patil (Diák) Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Padma Patil (Diák) Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Padma Patil (Diák) 3347qiw
A Hónap Játéka
Padma Patil (Diák) 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Padma Patil (Diák) Ic7783

Share

Padma Patil (Diák)

Go down 
SzerzőÜzenet
Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 3608
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola & Odú

Padma Patil (Diák) Empty
TémanyitásTárgy: Padma Patil (Diák)   Padma Patil (Diák) EmptyHétf. Aug. 16, 2010 7:12 am

Padma Patil (Diák) Padmi_www.kepfeltoltes.hu_

Név: Padma Patil
Becenév: Padma, Dami
Kor: 18 év
Rangod: Diák
Nem:
Származás: Félvér, boszorkány
Születési idő: 1980. október 13.
Születési hely: India, Marathi

Család:
Anya: Aaina Patil /41 év/ üstboltot vezet az Abszol-Úton
Apa: Jaafar Patil /42 év/ mugli, barkácsüzlete van/
Testvérek: Parvati Patil /18/ diák/
Egyéb családtag: Nincs
Háziállat: Egy aranyos erdei füles bagoly Nadja névre hallgat

Érdekesség: A nevem jelentése szanszkrit nyelven lótusz, amely az istenség tisztaságát szimbolizállja.
Van egy ikertestvérem, Parvati.
Ezen kívül a mumuson egy Múmia.
A patrónusom pedig egy Bengáli tigris.

Személyes tárgya: Egy különleges gyűrű, mely holdkövet tartalmaz amely megvéd bizonyos rontásoktól.

Pálcád: Fűzfa, 10,5 hüvelyk, főnix toll
Iskolai házad: Hollóhát
Évfolyamod: 7. évfolyam

Előtörténet: 1980. augusztus 25-én születtünk meg Indiában. Hogy miért születtünk? Elmagyarázom. A nevem Padma Patil, 7. éves Hollóhátas diák vagyok. Van egy ikertestvérem Parvati Patil. Ő Giffendéles. De ne rohanjunk így előre… Menjünk szépen sorjában.
Szóval Parvati és én gyermekkorunktól fogva különböztünk. Más zenét kedveltünk, más dolgok iránt érdeklődtünk. Tipikus tükör ikrek voltunk. Azaz ellentétek. Ő imádott szórakozni, én inkább a könyveket bújtam. Míg ő tipikus kirobbanóan energikus közösségi ember volt én inkább visszahúzódóbb voltam. Persze ez idővel változott kissé feloldódtam többet beszéltem és közösségi ember lettem. Végül elkövetkezett a végzetes nap, legalábbis a húgom szerint (én 2 perccel idősebb vagyok) elköltöztünk Londonba. Ekkor még kicsik voltunk és semmit sem tudtunk arról mi fog történni velünk néhány éven belül… Aztán eljött a bűvös 11 év. Különleges levelet kapott a két lány. Ekkor anyjuk kénytelen volt elárulni nekik mindent. Mi örömmel fogadtuk a hírt, mindig is tetszett nekünk a miszticizmus. Amikor beosztottak minket sajnos külön házba kerültünk, ami még inkább hangsúlyozta különböző egyéniségünket. Aztán ekkor lettünk teljesen egyedülállóak. Már nem lógtunk egymás nyakán. Természetesen a nyarakat mindig otthon töltöttük. Hermionéék évfolyamtársai voltunk. Aztán negyedikben elmentem Ronnal a karácsonyi bálra. Hát mit ne mondjak az óta jól meg is bántam. Nem szívesen emlékezem vissza arra az eseményre. Aztán az ötödik évben beléptünk mindketten Dumbledore seregébe. Ugyan ebben az évben Prefektusnak neveztek kis az iskolában. Az idő alatt sok mindent tanultunk. Aztán a szüleink kivettek az iskolából miután Dumbledore meghalt. De végül visszatértünk az iskolába és részt vettünk a csatában. Most pedig újra itt vagyunk, hogy teljes mértékben befejezzük az iskolát és tovább tanulhassunk. Legalábbis én Auror szeretnék lenni aztán, hogy Parvati mit talál, ki azt már én sem tudhatom…

Jellem: Kedves, viszonylag könnyen barátkozó típus vagyok. Bátor és segítőkész, akinek a családja és a barátai a legfontosabbak. Bármit megtennék a testvéremért, Parvatiért. Ugyanakkor makacs és néha hisztis vagyok, de ez azért ritkábban van. Könnyen felkapom a vizet, de haragtartónak semmiképp sem mondanám magam. Amit gondolok, az mindig megjelenik az arcomon, ezen a rossz tulajdonságon igyekszem változtatni. Jó tanuló vagyok, kedvenc tantárgyam a bűbájtan és átváltoztatástan, de olykor-olykor szeretek bájitalokat kotyvasztani. Isten igazából imádom az esőt a nyárit, az őszit. De a napsütés imádója is vagyok

Kinézet: Mivel indiai vagyok bőrszínem kreol, a hajam hosszú és fekete a szemem pedig sötét barna. Szeretem a csinos ruhákat és a divatos kiegészítőket. Bár az egyenruha miatt ez nem szembeötlő dolog. Szeretem a zöldet, a narancssárgát, a rózsaszínt és a kéket. A hajamat vagy kiegyenesítve vagy hullámosan néha copfban hordom. A „szürke” egyenruhámat néha egy kitűzővel, övvel, nyaklánccal vagy színes karkötőkkel dobom fel.

Anyaszomorító, Teherbeesős boszi by: Mennydörgőcske
Te melyik házba tartozol?
Harry Potter • Through The Pensieve
Story Of Us
Take My Hand
Vissza az elejére Go down

Padma Patil (Diák)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal