Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Lucius Malfoy (Halálfaló) Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Lucius Malfoy (Halálfaló) Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Lucius Malfoy (Halálfaló) Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Lucius Malfoy (Halálfaló) 3347qiw
A Hónap Játéka
Lucius Malfoy (Halálfaló) 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Lucius Malfoy (Halálfaló) Ic7783

Share

Lucius Malfoy (Halálfaló)

Go down 
SzerzőÜzenet
Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 3608
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola & Odú

Lucius Malfoy (Halálfaló) Empty
TémanyitásTárgy: Lucius Malfoy (Halálfaló)   Lucius Malfoy (Halálfaló) EmptyKedd Aug. 17, 2010 9:26 am

Lucius Malfoy (Halálfaló) Lucius+malfoy

Név: Lucius Abraxas Malfoy
Becenév: Nem szoktak becézni.. mindenki Luciusnak hív
Kor: 44 éves
Rangod: Halálfaló
Nem: Férfi
Származás: Aranyvérű/Varázsló
Születési idő: 1954
Születési hely: Anglia, London

Család:
Anya: Anabelle Malfoy/ elhalálozott
Apa: Abraxas Malfoy/ elhalálozott
Testvérek: nincs
Egyéb családtag:
Narcissa Malfoy/ 43 éves/háztartás beli (feleség)
Draco Malfoy/18 éves/tanuló (gyermeke)
Bellatrix black Lastrange/48év/halálfaló (sógor nő)
Rodolphus Lestrange/halálfaló (sógor)
Háziállat: Erdélyi kopó (Hector névre hallgat)

Érdekesség: Lucius: jelentése virradatkor született A Lucius nem ritka keresztnév Nagy-Britanniában. A Lucius név a latin lux (fény, ragyogás) szóból származik, a jóképű, gazdag, befolyásos Lucius Malfoy valóban ragyogónak tűnik. Két etruszk királynak is ez volt a keresztneve, ezenkívül három pápának és a híres római filozófusnak, Senecának is.
Malfoy: A Blackekhez hasonlósan a Malfoyok is egy befolyásos, aranyvérmániás varázslócsalád. A Malfoy név a latin “Malus” (“Rossz”) igéből és a francia “Foy” (“Hit”) szóból származik.
Személyes tárgya: A pálcatartója ami egy sétapálca is egyben. A pálcatartónak a fogantyúja egy kígyófej.

Pálcád: 11 hüvelyk, juharfa sárkány-szívizomhúr
Iskolai házad: Mardekár, de már végzett az iskolában

Előtörténet: 1954-ben születtem Angliánban a nagy kúriánkban. A gyerekkorom nem tartalmaz semmi érdekességet. A szüleim belém nevelték a mugliivadékok ellen a gyűlöletet és az eszmét, amit a Sötét Nagyúr is gondol.
A Roxfortban iskola első voltam. Heted évben vetettem szemet Narcissara. Gyönyörű volt (még ma is az) és olyan elérhetetlen, nekem mégis elérhető volt. Belé szerettem és összeházasodtunk. A szüleink már születésünk kor eltervezték, hogy én és Narcissa egy párt fogunk alkotni. Viszont örülök neki, hogy nem kellett kényszerházasságba bonyolódnom, hanem azt vehettem feleségül akit igazán szeretek.
Fiatalon beálltam a halálfalók közé átvéve apám helyét. Bár magamnak kellett eljutnom a belsőbb körökbe. Ez elég hamar sikerült. Az első nagy háború idején is a Sötét Nagyurat szolgáltam.
Amikor a Sötét Nagyúr erejét vesztette Potter miatt, sikerült kimentenem magam a Wizengamott előtt avval, hogy azt állítottam, hogy Imperius átok hatása alatt álltam és nem emlékszem semmire. Elhitték, így nem kellett bevonulnom az Azkabanba. Eleinte nem nagyon bíztak meg bennem de a nagy adományok amit a Mungó és a Minisztérium kapott a Malfoy családtól, megtette hatását. Sikerült magas rangot elérnem a Minisztériumban.
Bekerültem a 12 elnök közé akik a Roxfort felől döntöttek.
Megszületett a fiam Draco. Boldog voltam mert minden meg volt ami egy férfinak kellhet, gyermek és feleség. Dracot az elveink alapján neveltük és a legjobb tanítókat fogadtuk fel. Igaz hét éves koráig édesanyja felügyelt rá, de utána én tanítottam meg mindenre amit egy Malfoynak tudnia kell.
Én Dracot a Durmstrangba szerettem volna küldeni de Narcissa kérdésére a Roxfortba került.
Időközben folyton adományoztam így még többet tért a szavam.
Egyszer régen a Sötét Nagyúr egy könyvet ajándékozott nekem és azt mondta, ha eljön az ideje jutassam be a Roxfortba, hogy a Titkok Kamrájában lévő szörny megtisztítsa a sárvérektől az iskolát.
Nem értettem, hogy minek ehhez ez a könyv de eleget tettem a kérésnek. Az Abszol úton belecsempésztem Ginerva Weasley üstjébe azt a könyvet. Nem tudtam micsoda, így neki adtam.
Tudomást szereztem róla fiamtól, hogy a kamra kinyílt, és a mugliivadékok ugyan nem hallnak meg de kővé dermednek. Tudtam, hogy Dumbledore keze van a dologba így valahogy el kellett távolítanom. Mint a tizenkét elnök egyike, rávettem a többieket (egy kis csalással persze), hogy Albus Dambledore nem a megfelelő igazgató. Sikerült eltávolítani az igazgatót, de az átkozott Potter miatt a Nagyúr Terve romokba hullott, amiért tudtam ha újra testet ölt megbüntet majd. Nem féltem a büntetéstől inkább attól, hogy kikerülök a felsőbb körökből.
Az igazgató visszakerült az iskolába és megtudta, hogyan távolítottam el őt az igazgatói székből. Persze nem sokan hittek neki hisz a tagok nem tudták bizonyítani mit tettem.
Potter elbocsátotta a házimanómat Dobbyt amiért pokoli dühös vagyok rá.
Ebben az évben megvettem a Ninbus 2001-es seprűket a Mardekár ház scapatának, hogy Draconak biztos helyet biztosítsak a csapatban.

1993-ban a fiamat megtámadta a félóriás egyik őrült szerzeménye egy hipogriff. Rögtön a bírósághoz fordultam, és ugyan egy kis pénz is rásegített, de az állatot elítélték. Nem sikerült megöni az állatot mivel Potter megint keresztbe tett.

Én és a családom részt vettünk Kviddics Világkupa döntőn ahol fellőtték a sötét jegyet. Így én is beálltam a maroknyi halálfaló közé és felborítottuk a tábori rendet. Persze előtte fiamat és feleségemet hazaküldtem zsupszkulccsal. Nem kaptak el a minisztériumi dolgozók és az aurorok.
Ugyan ebben az évben a Sötét Nagyúr testet öltött és hívta híveit, ahol nem sokan jelentek meg. Egy páran az Azkabanban voltak. Voldemort Nagy Úr égtelen haragja gerjedt, hoy csak egy halálfaló kereste kutatta őt. Ott láttuk, hogy a Nagy Úr és Potter pálcája összekapcsolódik. A Nagy Úr megbüntetett hiába mondtam neki, hogy nem tudtam mi az a könyv amit Weasleynak adtam. Mint később kiderült egy horcrux volt.

Potter a fegyelmi tárgyalásán azt állította, hogy én halálfaló vagyok, persze senki sem hitt neki. Még szerencse, hogy pont előtte adakoztam. Sikerült meggyőznöm Caramelt, hogy Potter bűnös, de a védőszentje Dumbledore megint megvédte a Kis Túlélőt.
A Sötét Nagyúr engem és Bellatrixot megbízott avval, hogy szerezzük meg a jóslatok terméből a Harry Potterre és rá vonatkozó jóslatot. Téves „riasztást” küldött a Túlélőnek így ő és a kis bagázsa megjelentek a Minisztériumba.
Avval nem számoltunk, hogy megjelenik a Főnix Rendje és Albus Dumbledore. A jóslat összetört és nem halottuk a nagy ricsajban, hogy mi van benne. Bellatrix megölte az unokaöccsét, de mind az Azkabanba kerültünk. Tudtuk ha kiszabadulunk akkor a Nagy Úr meg fog büntetni. A dementorok mellénk álltak így kiszabadultunk és megkaptuk méltó büntetésünk. Visszatértem a minisztériumba de nem bíztak meg bennem. Az újj miniszter a Sötét Nagyúr hatalma alatt volt így könnyű dolgom volt. Egy kis adományozás itt-ott, és újra magas rangot értem el.
A Nagy Úr bosszúból, Dracora szabott egy feladatot miszerint meg kell ölnie. Nem sikerült neki, Piton tette meg.
Így a Malfoyok és a Blackek szinte teljesen kikerültek a magas rangú halálfalók közül.
A végső csatán pedig Narcissa olyat tett amibe belegondolni sem merek. Elárulta urunkat, aki életét vesztette sokak szerint. Szerintem nem. Nem tudom, hogy fogok vissza kerülni a kegyeibe, de talán Bella ő segít ennek viszont kicsi az esélye. A végső csatánél nem törődtem semmivel csak avval, hogy Draco életben van. A nagy forgatagban nem találtuk ezért kelett Narcissanak ahoz folyamodni, hogy elárulja urunkat.
A Wizegamott elítélt. Még szerencse, hogy sok a pénzünk így az egyik ismerősömet lefizetve kijutottam Azkabanból és nagyából tisztáztam a Malfoy nevet. Visszatérve most azon dolgozom, hogy újra kegyeibe fogadjon a Sötét Nagyúr aki nem hallt meg. Nem lehetséges, hogy egy ilyen nagy erő meghalljon egy kis senki miatt.

Jellem: Lucius Malfoy általában egy kegyetlen, sznob arisztokrata. Arrogáns és önző. Nagyon aggódik azért, hogy a családja neve mindig tiszta legyen. Viszont mindent megtenne a feleségéért és a fiáért. Mindent az ő nekik fontosakért .Elvárja fiától, hogy a Sötét Nagyurat szolgálja és azt az eszmét vallja amit ő. Nagyon ért ahhoz, hogy ne mutassa ki az érzelmeit.

Kinézet: Körülbelül 185-cm magas ember. Nem túlzottan izmos de azért az is van neki. Az arca, hegyes hosszú tejfőlszőke haja van és szürke szeme ami ridegséget mutat a legtöbbször, kivéve otthon a családjával szemben

Anyaszomorító, Teherbeesős boszi by: Mennydörgőcske
Te melyik házba tartozol?
Harry Potter • Through The Pensieve
Story Of Us
Take My Hand
Vissza az elejére Go down

Lucius Malfoy (Halálfaló)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal