Roxfort
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

molly - Molly Weasley (Boszorkány) Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
molly - Molly Weasley (Boszorkány) Z5iV7

free forum

free forum

free forum


A Hónap Női karaktere
molly - Molly Weasley (Boszorkány) Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
molly - Molly Weasley (Boszorkány) 3347qiw
A Hónap Játéka
molly - Molly Weasley (Boszorkány) 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
molly - Molly Weasley (Boszorkány) Ic7783

 

 Molly Weasley (Boszorkány)

Go down 
SzerzőÜzenet
Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 1582
Join date : 2010. Jul. 27.
Age : 31
Tartózkodási hely : Roxfort

molly - Molly Weasley (Boszorkány) Empty
TémanyitásTárgy: Molly Weasley (Boszorkány)   molly - Molly Weasley (Boszorkány) EmptyPént. Aug. 20, 2010 9:57 pm

molly - Molly Weasley (Boszorkány) 33h9moffcmryb9z159w2

Név: Molly Prevett Weasley
Becenév: Molly (Kizárólag csak Artúr nevezi Milly-Mollym-nak)
Kor: 48
Rangod: Boszorkány
Nem:
Származás: Aranyvérű/Boszorkány
Születési idő: 1950/ Október / 30
Születési hely: Anglia, London

Család:
Anya: Morella Prewett/ aranyvérű/ elhunyt
Apa: Noel Prewett/ aranyvérű/elhunyt
Testvérek: Muriel Prewett (nővérem) / aranyvérű/107 éves/ nyugdíjazott
Gideon Prewett /aranyvérű / elhunyt bátyám
Fabian Prewett / aranyvérű/ elhunyt bátyám
Egyéb családtag:
Arthur Percival Weasley /aranyvérű / – 48 éves – minisztériumi alkalmazott (férjem)
William Arthur /Bill/ Weasley /aranyvérű / – 28 éves (fiam)
Charlie Weasley /aranyvérű/ - 26 éves (fiam)
Percival Ignatus Weasley /aranyvérű/– 24 éves (fiam)
Fred Weasley /aranyvérű/ – 22 éves (fiam)
George Weasley /aranyvérű/ – 22 éves (fiam)
Ronald Bilius Weasley /aranyvérű/ – 18 éves (fiam)
Ginevra Molly Weasley /aranyvérű/ - 17 éves (lányom)
Fleur Delacour, Bill felesége /aranyvérű/ (Menyem)

Háziállat: A család baglya, Errol
Érdekesség: Rengeteg mindent képes megfőzni ahhoz képest, hogy aranyvérű. Ő maga látja el az Odúban a házimunkát és ő gondozza a kertet. Szabadidejében kötöget pulóvert, vagy sálat, vagy bármilyen ruhaneműt, amit kötögetéssel el lehet készíteni. Molly Artúrral szemben nem rajong a mugli tárgyakért.
Személyes tárgya: Egy arany nyaklánc, amit még az ikrektől kapott az egyik szülinapjára.
Pálcád: Valószínűleg 11,5 hüvelyk nádfa, egyszarvúszőr maggal. (Ez nem biztos)
Iskolai házad: Griffendél

Előtörténet:
1950-ben születtem Angliában, egy aranyvérű családban. A szüleim nem voltak teljesen hívei az arisztokrata életmódnak attól függetlenül, hogy az aranyvérűek mind sznobok. Ők nem voltak azok. Gyermekkorom 11 éves koromig úgy zajlott, ahogy az meg van írva. Magántanulóként tanultam meg az élet kisebb nagyobb fontossággal bíró dolgait, amik nélkülözhetetlenek Roxfortban, ahol a bátyáim Gedeon és Fabian már javában tanultak. Ők olyanok voltak, mint Fred és Georg, de sajnos Tudjukki velük is végzet pár évvel később.
Miután megkaptam a levelemet rögtön éreztem, hogy Griffendéles leszek. Ugyan a családomban vegyesen voltak Mardekárosok és Griffendélesek is, de minek után a Prewett ikrek is griffendélesek voltak, nálam sem csodálkoztak, amikor abba a házba soroltak. Nagyon szerettem az iskolát és a társaimat is, főleg egy bizonyos illetőt. Arthurral nagyon furcsán alakultak a dolgok. Eleinte egy idétlen fickónak találtam, de valahogy megkedveltem. Akkoriban már Arthuron megmutatkoztak a mugli tárgyak iránti érdeklődés alapjai, bár abból is rájöhettem volna, hogy aranyvérűként mugli ismeretre jár, de nem foglalkoztam vele. Ez egy olyan dolga volt, ami a személyiségéhez hozzátartozott. Én személy szerint nem rajongok a muglikért és a dolgaikért, de nem zavarnak engem, nem úgy, mint a vérimádók. Végül is egyre többször elegyedtünk szóba és egyre hosszabb ideig tartottak a szóváltások. A 7. évvégére, már egy párként ismertek el minket. A szüleim nagyon büszkék voltak, amikor elvégeztem az iskolát és kiváló bizonyítványom lett.
Sokáig tartott, de 18 éves koromra rájöttem, hogy imádok főzni, amit a családtagjaim is elismertek, így kaptam egy kis éttermet az Abszol úton. Kicsi volt, de hangulatos és egy hónap alatt fellendült az üzlet, amelynek rettenetesen örültem. Közben pedig Arthurral is komolyabbra fordultak a dolgok, azaz megkérte a kezem, ezek után a boldogító „igen”-t is kimondhattam. Ő a Minisztériumban kapott egy állást, ami pont testhez álló volt neki, mugli tárgyakkal foglalkozhatott és még fizetést is kapott érte. Az egyetlen hiba ebben az, hogy nagyon egyikünk szülei sem nézték jó szemmel azt, hogy a házunk tele van a mugliktól származó tárgyakkal. Arthurt ki is tagadták és csak idő kérdése volt, hogy velem is ezt tegyék. Nem tudtam sokáig élvezni a főzést, mert várandós lettem első fiammal Billel, majd két évvel később Charleyval és ez után nem volt megállás, jöttek sorban a gyerekek. Percy, Fred és Gerorge az ikrek, Ron és az egyetlen lányunk Ginny. Nem élünk túl nagy gazdagságban mióta vérárulónak lettünk kikiáltva, de legalább boldogok vagyunk. Mikor a legkisebb fiam Ron megismerkedett Harry Potterrel nagyon örültünk neki és őt is fiamként szeretem, mint szinte bárkit a családunkban.
Mikor Tudjukki visszatért életem legrosszabb időszaka következett, főleg a végső csatával, amivel elvesztettem Fred fiamat és még George is megsérült. A szerencse az csak Billt találta meg, mondhatni mivel ő sikeresen megnősült. Elvette feleségül Fleur Delacourt. Csak akkor sikerült megkedvelnem, amikor bebizonyította a fiam iránti szerelmét. Most ott segítünk, ahol tudunk. Arthur a Minisztériumban segít helyre állítani a károkat, Bill itt is ott is. Charley visszament Romániába és a többi gyerek is, vagy Roxfortban velem együtt segédkezik, vagy épp a Minisztériumban.

Jellem: Egy kedves, barátságos boszorkány. Mikor dühös, még elviselhető, ám olyan, mint egy bomba. Bármikor robbanhat, főleg ha a gyermekei rossz fát tesznek a tűzre. Család centrikus és anya tigrisként védelmezi a családját (valószínűleg a Prewett ikrek elveszítése után alakult ki Mollynál ez a mindent elsöprő védelem és félelem, hogy még több családtagot veszíthet el.) Akár mit tesz, azt a családjáért teszi. Segítőkész, megbízható és hűséges asszony.

Kinézet: Alacsony, kicsit kövér. Az arca kerek és barátságos, mely csak még jobban kiemeli barna szemeit, amik néha úgy lángolnak, a dühtől, vagy éppen a boldogságtól és szeretettől. A haja vöröses színű és hullámos, általában lapockáig érő, vagy kisebb. Felkötve vagy feltűzve szereti hordani frizuráját.
Vissza az elejére Go down
 
Molly Weasley (Boszorkány)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ginevra Molly Weasley
» Fleur Isabelle Delacour Weasley (Boszorkány)
» Boszorkány előtörténet minta
» Erinia Boszorkány- és Varázslóképző Akadémia
» Lily Evans Potter (Boszorkány)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Roxfort :: Karakterek :: Boszorkányok :: Aranyvérű-
Ugrás: