Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Prefektusi Klub helység Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Prefektusi Klub helység Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Prefektusi Klub helység Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Prefektusi Klub helység 3347qiw
A Hónap Játéka
Prefektusi Klub helység 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Prefektusi Klub helység Ic7783

Share

Prefektusi Klub helység

Go down 
SzerzőÜzenet
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018

Prefektusi Klub helység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prefektusi Klub helység   Prefektusi Klub helység EmptySzomb. Szept. 11, 2010 9:48 pm

JÁTÉK VÉGE
SZABAD JÁTÉKTÉR!

Magyar mennydörgő By: Ginny
Majdnem Mrs. Malfoy By: Ginny
A leendő Mrs. Malfoy By: Kanapé mögött bujkáló após
Prefektusi Klub helység Bi5h08
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

TémanyitásTárgy: Re: Prefektusi Klub helység   Prefektusi Klub helység EmptySzomb. Szept. 11, 2010 9:48 pm

~Draco~

Eljött az a pillanat, amire senki sem számított. És most végig gondolva a dolgokat, Draconak igaza volt, amikor azt mondta, hogy pontosan azért fogják elhinni, mert egyszerűen képtelenség. A többi már csak a mi színészi tehetségünkön múlik és azon, hogy Lucius Malfoy ne öljön meg engem ideje korán. Mert bár úgy vélem ő is fél Voldemorttól -elvégre a felesége jóformán nyíltan elárulta- ez még nem indok arra, hogy engedje hozzámenni az egyetlen fiát egy mugli származású boszorkányhoz. És ha már a házasságnál tartunk jobb lesz, ha kicsit utána nézek, hogyan is megy ez a dolog az aranyvérű családoknál. Nem szeretnék semmiféle meglepetést, amivel a Malfoy kúriában kellene szembesülnöm. Elég lesz majd a döbbent tekintetek sora és a hatalmas botrány, amit az egész maga után von. Gondolataimból Draco szavai rángattak ki, amelyek immár a beosztásra vonatkoztak, amely miatt valójában ide jöttünk.
- Nekem rendben, de légy szíves szólj a mardekárosaidra, hogy ne provokálják azt akivel párba kerülnek. Nem akarok párbajt egyik ház párosítás tagjai között sem. - feleltem sóhajtva, majd felírtam a párosításokat, azt követően pedig találomra a két oszlopban egymással egy vonalban lévő tanulókat összehúztam. Majd elővettem egy pergament és immár pennával véstem fel rá a párosokat. Majd melléjük az időpontokat, és hogy a kastély melyik szárnyában kell majd szolgálatot teljesíteniük. Miután ezzel végeztem elővettem a pálcámat, és egy másoló bűbájjal még öt példányt másoltam belőle. Majd ebből kettőt Draco felé nyújtottam.
- Az egyik a tied, a másikat kérlek, tedd ki a klub helységetek hirdető táblájára. - magyaráztam, majd a maradék három pergament összehajtva eltettem a füzetembe. Elnyomtam egy fáradt ásítást, miközben felálltam, majd a táskámba tettem a füzetemet, amely a beosztásokat tartalmazta és az immár visszakapott naplómat is. A bőrkötéses könyvre pillantva ismét úrrá lett rajtam a mázsás teher, amit egy titok rak az ember vállára. Végül Draco felé fordultam, amjd egy kis ideig tétován figyeltem, de nem tudtam mit kellene tennem.
- Jó éjt, majd holnap találkozunk. - küldtem felé egy kis fáradt mosolyt, majd kinyitottam a portrét és elindultam a hálókörletem felé. Nagyon fáradt voltam és annak tudatában, hogy milyen lesz az elkövetkező két hetem, majd az azt követő időszak, szinte biztos voltam benne, hogy talán ma aludhatok utoljára teljesen nyugodtan és faggatózás nélkül.

//Köszike I love you //

Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 1582

TémanyitásTárgy: Re: Prefektusi Klub helység   Prefektusi Klub helység EmptySzomb. Szept. 11, 2010 9:55 am

Hermione

Láttam Granger arcán végig futni a borzongás hullámait. Ha valami közös van bennünk, akkor a Voldemort iránti félelem lehetne az. Nem, ez így nem igaz. Vajon miért akarom becsapni magam Hermionéval szemben? Tudom, hogy nincs bennünk semmi közös. Akkor miért keresek? Összevontam a szemöldököm és igyekeztem elhessegetni ezeket a gondolatokat. Hermione köszönetére biccentettem, ami nagyjából a szívesent jelentette. Valahol úgy éreztem, hogy amiket Hermsnek mondtam, az tiszta közhely. Nem illet ehhez a pillanathoz, bár ezt az elégedetlenségem inkább ahhoz köthetem, hogy mindig a legjobbakat kaptam és azt is kellett volna adnom. Állj! Én egy sárvérűnek akarok jót?! Ezt nem hiszem el... ebbe belefogok őrülni... El kezdtem gondolkozni a magam problémáján és csak arra jutottam, hogy távolságot kellene tartanom, de úgy, hogy közben nézzenek ki úgy a dolgok, mintha járnánk. Hermione felvetett egy választási lehetőséget, ami elegendő volt arra, hogy a lényegre kezdjek el koncentrálni.
- Nem. Inkább rakjuk egybe a Hollóhátot a Mardekárral, a Griffendélt, pedig a Hugrabuggal. Mit szólsz? - Érdeklődtem a tervem felől. Ennek az alapja a házak összetétele. Önfeláldozás és bátorság, ravaszság és éles eszűség, bölcsesség és okosság, hűség és becsületesség. Ha jó embereket teszünk egymás mellé az eredmény egy jó csapat lesz.
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

TémanyitásTárgy: Re: Prefektusi Klub helység   Prefektusi Klub helység EmptyCsüt. Szept. 09, 2010 12:44 am

~Draco~

Amikor meghallottam a Voldemortra vonatkozó válaszát, éreztem, hogy egy pillanatra nem áramlik levegő a tüdőmbe és a szívem kihagy egy ütemet. Túlélte... Ő aki annyi ártatlan embert gyilkolt vagy éppen gyilkoltatott meg még mindig él. És amíg ő életben van, mi sem leszünk képesek nyugodtan élni. Ez lehetetlen hiszen mindig is azon lesz, hogy végezzen azokkal akik a vesztét okozták... Harryvel, Lilyvel, Jamessel, és Pitonnal. Ezek az emberek minden bizonnyal a halál listája első körében foglalnak helyet. És azzal, a ténnyel számolva, hogy Bellatrix szabadon van egyértelmű, hogy tervez valamit. És a leghűségesebb csatlósai talán még találkozott vele és tudja is, hogy mi az. Szólnom kell Harrynek amint lehetőségem nyílik rá. Azt azonban nehezen fogom tudni megmagyarázni, hogy még is honnan tudom, de majd megoldom.
- Köszönöm, hogy őszinte voltál. - zártam le végül ennyivel ezt a témát, annak ellenére, hogy rengeteg kérdésem lett volna ezzel kapcsolatban. Ám láttam, hogy ez most nem a megfelelő időpont erre. Továbbá azt természetesnek vettem, hogy Draco nem igen tudhatja Voldemort hogyan élte túl, hisz azért amit Narcissa Malfoy tett, nyilván kegyvesztettek lettek. És ezzel Lucius Malfoy tökéletesen tisztában van... most már értem, miért mondta azokat ott a patikában, amiket mondott. Tökéletesen tisztában van azzal, hogy talán már nem éli meg a következő napot. Amikor csatlakozott hozzám a földön egy kicsit megengedtem magamnak, hogy jobban szemügyre vegyem a mellettem ülő fiút. És meglepetten kellett tapasztalnom, hogy mintha nem is Draco Malfoy lett volna, vagy is pontosabban inkább egy másik Draco ült mellettem, nem az akit hat éven keresztül láttam.
- Hát ezt jó tudni. - engedtem meg egy félmosolyt, amikor elmondta mi szerethetőt lát bennem, és elásította magát. Ebben a pillanatban igazán úgy festett, mint egy nagyon álmos óriás csecsemő. Ezt a gondolatot pedig lehetetlenség volt, nem megmosolyogni. Amikor felhoztam a teendőinket, ami miatt lényegében itt voltunk, elővettem talárom zsebéből a pálcámat és egy intéssel magamhoz hívtam a táskámat, amiben egy füzet és egy toll rejtőzött, amit otthonról hoztam. Nem akartam ilyen helyzetekben a tintával bajlódni, így sokkal egyszerűbb volt.
- Mit szeretnél? Úgy vélem a Hollóhát és Hugrabug lehet vegyesen jól megvannak. Viszont kockáztassuk a Mardekáros-Griffendéles párosítást, vagy mindenki a saját házából valóval legyen beosztva? - kérdeztem meg tőle, miközben szépen felvéstem a házakból kikerült prefektusok neveit a lapra. Jómagam is eléggé fáradt voltam már a mai ért sok esemény pedig csak rátett még egy lapáttal, így tökéletesen megértettem, hogy mielőbb az ágyába akart kerülni.

Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy

TémanyitásTárgy: Re: Prefektusi Klub helység   Prefektusi Klub helység EmptySzer. Szept. 08, 2010 8:59 am

.: Hermione Granger :.

Hermione kérdése ébresztett fel normálisan. Hát persze, hiszen a halálfalókon kívül más nem tudja, hogy a hajdani Tom Denem túlélte. Pedig ez volt az igazság. Apám odakészül hozzá menni és lehet, hogy nem tér vissza. Az biztos, hogy Tudjukki meg fogja kínozni és az is lehet, hogy a szemem láttára.
- Mert Tudjukki, még mindig él. – Suttogtam meg a választ Hermionénak. Nem szívesen osztottam meg vele az információt, de muszáj volt. Jobb, ha tudja, hogy igenis jogosan félek és nemcsak én. Az összes többi halálfaló is ugyanígy fél, kivéve talán Bellatrixot.
- Talán. – Vontam vállat csendes megállapítására. Tudom, hogy igaza van, de ez nem mentség. Ellenkezhettem volna, lázadhattam volna, de mégsem tettem. Nem, helyette próbáltam megfelelni a családomnak, az aranyvéremnek és az utolsósorban a halálfalóknak. Minél több személynek kellene megfelelnem, annál nagyobb a teher, amíg össze nem roppanok alatta. Vagy, amíg meg nem lógok… ~Meg fogsz halni…~
- Pontosan… két hét. – Helyeseltem a hangnak, ami mögülem jött és odanéztem, majd figyeltem, ahogy a hang tulajdonosa a földre ül. Én is úgy döntöttem, hogy elülök mellé és ezt meg is tettem. Továbbra is magam elé bámultam, a talpaim összeérintettem. A Herms felöli lábam talpon volt, míg a másik a földön pihent és én az egyik karommal a térdemre támaszkodtam. Ebben a pozitúrában hallgattam meg Hermione Granger véleményét önmagamról.
– Igen. – Helyeseltem arra, hogy lehetek jó.
- De csak azért nem leszek kedves, hogy másoknak megfeleljek. Vagyis, ezen túl már nem… - Tettem még hozzá elmerengve. Fáradtnak éreztem magam és most már vissza akartam menni a hálókörletembe. Örültem, hogy sikerült rábírnom Hermionét az elvont tervemre, de a beszélgetésünk témája erősen elrontotta a jókedvem. Elkerülhetetlen volt, ezt tudtam, de mégsem gondoltam volna, hogy ennyire rosszul leszek majd tőle.
- Okos vagy, bátor és igazbarát. Ha segítségre van szükség, te ott vagy. Szerintem ezek a legjobb tulajdonságaid… – Válaszoltam Herms utolsó kérdésére, majd ásítani kezdtem. Hirtelen eszembe jutott, hogy mit nem beszéltünk meg. Az egyik öklömmel megdörzsöltem a szemem, hogy kitisztuljon a látásom, majd pislogtam párat.
- Most már csak az iskola elsőknek szánt teendőket kell, megtárgyaljuk és mehetünk aludni. Mára végeznénk is, akkor. – Szóltam a mellettem ülőnek, aki legalább olyan letargiába került, mint én. Reméltem, hogy ezzel kizökkentem és rátérhetünk arra, amiért eredetileg is itt vagyunk. Hát… szépen elterelődtünk az eredeti küldetésünktől!
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

TémanyitásTárgy: Re: Prefektusi Klub helység   Prefektusi Klub helység EmptyKedd Szept. 07, 2010 7:39 pm

~Draco Malfoy~

Nem hittem volna, hogy válaszolni fog a burkoltan feltett kérdésemre, de még is megtette. Mint már sokadszor ismét bebizonyította, hogy tökéletesen komolyan gondolja a dolgot ezzel a színjátékkal kapcsolatban. És most már azt is tudtam, hogy miért ódzkodik ennyire ettől a házasságtól Parkinsonnal. Nem akar többet egy egyszerű báb lenni, akit csak felhasználnak arra, hogy elérjék a céljukat. Senki sem kíván, sem magának, sem másnak, hogy ilyen életet kelljen élnie. Mindazon által, az, hogy ilyen szülei vannak, az sem segít sokat a helyzetén. A szavainak hála azonban valami szemet szúrt. Jelen időben beszélt Voldemortről, holott Harry már több mint egy hónappal ezelőtt végzett vele. Meghalt, már nincs kitől félni.
- Miért... Miért beszélsz úgy Voldemortról, mintha még élne? - kérdeztem és éreztem, ahogy egyre idegesebb leszek. De magára Dracora is odafigyeltem, és így már kezdett értelmet nyerni, miért is csak azokat piszkálta, akik félvérek, vagy muglik. Mert az összes aranyvérűn, aki Halálfalók gyermeke vagy bármiféle családtagja ugyan ez a súly nehezedik. Akik pedig nem a rokonaik azok sem menekülnek, hiszen állást kell foglalniuk, és ha meglátogatják őket a Halálfalók, nem igen választják a fehér oldalt. Ha még is akkor azonnal meghalnak.
- Talán ez az egyetlen hibád. Az amilyen szellemben felneveltek. - mondtam neki csendesen, kicsit sem kioktató, vagy támadó hangnemben. Magam is meglepődtem, hogy mennyire kedvesen is csengtek ezek a szavak. Pont úgy, mintha csak Ron-t vagy Harry-t szerettem volna biztosítani arról, hogy hozzám fordulhatnak ha beszélgetni szeretnének, hiszen barátok vagyunk. Malfoyra továbbra sem tudtam úgy tekinteni, mintha a barátom lenne... de hát még is csak együtt fogunk színészkedni, szóval ha nem is barátság de együttműködésnek kell lennie közöttünk. Amikor hátat fordított nekem és az ablakhoz lépett, kissé bátortalanul álltam fel és sétáltam oda mögé. Ahhoz hogy el tudjam játszani, hogy szeretem, ismernem kell őt, nagyon jól.
- Majd akkor kitalálunk valamit. Még van időnk. Azt mondtad két hét. - feleltem végül csendesen. Nem akartam a frászt hozni rá, hogy amíg ő elgondolkodott én addig mögé sétáltam. Nem tudtam mi jár a fejében, és ezt most először nagyon zavart. Tudnom kellett volna, hogy mire gondolhat, de fogalmam sem volt... talán ez majd megváltozik, nem tudom. Ez abszurd! Arra vágyok, hogy megtudjam mi jár Draco Malfoy fejében. Édes istenem, mi lesz ebből az egészből?! Amikor feltette a kérdését, hogy mit találok benne szerethetőnek, elgondolkoztam, majd odaléptem mellé és a falnak támaszkodva lecsúsztam a földre.
- Igazából úgy vélem alapjaiban minden ember szerethető. Biztos vagyok benne, hogy te is tudsz kedves és szerethető lenni. Az egészen biztos, hogy szeretem azokat az embereket akikkel jól el lehet beszélgetni bármilyen témát tekintve. - válaszoltam végül. Mert valójában ez igazán hiányzott. Az, hogy valakivel képes legyek beszélgetni, mert Ron és Harry sajnálatos módon az első idegen kifejezést hallva értetlenül pillantottak rám, így a varázs azonnal el is szált. Draco ellenben eléggé diplomatikus ahhoz, hogy ez ne történjen meg.
- És te? Te mi szerethetőt látsz bennem? - kérdeztem meg végül azt, amit eddig soha egyetlen embertől sem. Nem tudtam mit szeretnek bennem a barátaim, de tudtam, hogy szeretnek és ez elég volt. De Malfoyjal kapcsolatban más szabályok léptek érvénybe.

Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy

TémanyitásTárgy: Re: Prefektusi Klub helység   Prefektusi Klub helység EmptyKedd Szept. 07, 2010 7:06 pm

Hermione szavai megrendítettek. Volt bennük igazság és a baj az, hogy ez talán a színtiszta volt. Én nem akarok lázadni sem a szüleim, sem Voldemort ellen és nem azért, mert odáig vagyok értük. Félek apámtól és rajta keresztül Tudjukkitől is. Csak a félelmem bír tisztelettudásra és szófogadásra. Minden áldott nap, minden egyes átkozott percében olyan nyomás nehezedik rám, ami elől ki akarok szökni, de nem megy. Ezzel a nyomással kell élnem, és ami azt illeti, ez tehet arról, ahogy a többiekkel bánok. Utálni akarok mindenkit, aki boldog és nem szenved. Azonban ez a gúnyolódás a Griffendélesekkel sem adja meg az enyhülést. Szabad akarok lenni és ez az akarat most már elég erős, hogy szembeszálljak azzal a nyomással, amit a szüleim gerjesztenek és Tudjukki. Kizökkentem gondolataim közül Hermione sóhajtása előtt elhangzott mondatától.
– Félelem a családomtól és rajtuk keresztül Tudjukkitől. Nyomás, amit eddig mások piszkálásával próbáltam enyhíteni. A szüleim nem bántanának, de az, amit érezni fognak, az bántani fog engem. Tudjukki már egészen más tészta, ezért nem akarok teljes mértékben szembe fordulni vele. De szeretnék… szabadabb lenni és utálok mindenki mást, akin nincsenek ilyen súlyok… – Válaszoltam Hermionénak és miközben kiejtettem ezeket a szavakat, a szívem egyre nehezebb lett és egyre lassabb. Úgy éreztem magam, mint akit fojtogattak. Az arcom önkéntelenül is megvonaglott kifejezve, undort, fájdalmat és némi gyűlöletet. Odamentem az ablakhoz és rátámaszkodva kinéztem rajta. A kezeim ökölbe szorultak és kis holdakat vájtak a bőrömbe a körmeim.
– Jelenleg, nincs rá ötletem. – Jelentettem ki komoran és közben a tavat bámultam, ahogy ezüstös hidat vetett rá a hold. Ágyúgolyóként elnehezült tüdőmmel rezignáltan sóhajtottam. Belenyugodtam a sorsba, a jövőmbe. Egyetlen egy mondat kísértetként zúgott a fejemben.~ Meg fogsz halni, akármit is csinálsz… ~ és nem tágult, nem is fog. Azóta így kísért engem, amióta csak eldöntöttem, hogy szabadságot akarok. Hátranéztem a vállam fölött, majd teljesen megfordultam és háttal neki dőltem az ablak melletti falnak.
- Rendben. Te mit tudnál megszeretni bennem? – Kérdeztem meg és bár kételkedtem benne, hogy egyáltalán szerethető vagyok. Ez fáj és haraggal tölt el, sőt, ordítani van kedvem, kiabálni és gúnyolódni, ahogy csak kitelik tőlem. Ezúttal most vissza fogom magam és inkább az arcom mesél arról, hogy mennyi ideg cikázik át rajtam kíméletlenül ezekben a percekben.
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

TémanyitásTárgy: Re: Prefektusi Klub helység   Prefektusi Klub helység EmptyVas. Szept. 05, 2010 8:31 am

~Draco Malfoy~

Sosem gondoltam arra, hogy másként tekintsek Malfoyra ne pedig úgy, mint a fennhéjázós aranyvérmániás fehér görényre. A helyzet azonban drasztikusan megváltozott, és most itt tartunk ahol tartunk. A Parkinsonnal kapcsolatos kérdésemre igen érdekes választ kaptam, amely elgondolkodtatott. Malfoy végig jelen időben beszélt, és ez eléggé zavart. Voldemort halott, Harry végzett vele, és a legtöbb halálfalót sikeresen elkapták. És ugyan lehet, hogy az apja nincs rács mögött, de az egyszer biztos, hogy Bellatrixot keresik az aurorok. Még is úgy ejti ki ezeket a szavakat, mintha a családja eszméjével akarna szakítani, nem pedig csak egyszerűen a házasságtól ódzkodik. Ellenben az apjával a patikában folytatott beszélgetés után, valahogy meg tudtam érteni. Lucius Malfoy is furcsa volt egy kissé, amikor belé botlottam az Abszol úton.
- Ez nem egyszerű lázadás a szüleid akarta ellen. Ez már inkább szembe fordulás Voldemort eszméivel és akaratával. - jelentettem ki nyíltan és tekintetem az ő szürke szemeibe fúrtam. Nem tudtam, hogy fog reagálni a kijelentéseimre, de abban bíztam, hogy megtudhatok tőle valamit, erről az egész helyzetről. De mivel makacsul hallgatott, sejtettem, hogy nem kapok választ. Ennek ellenére nem hagytam annyiban.
- Ha nem vagy velem őszinte az egész ügy halálra van ítélve. - mondtam neki sóhajtva. És tudtam, hogy ezzel meg tudom fogni. Bár nem tetszett, hogy nekem is őszintének kell majd lennem vele, de ez az egyetlen út. Számára és számomra is. Amikor azonban kimondta a nevemet egy pillanatra azt sem tudtam, hogy mit kellene mondanom. Az újdonság erejével hatott rám, ahogy kimondta a nevemet, és egyszerre meg is lepett. Továbbá az is tudatosult benne, hogy Malfoy halálosan komolyan gondolta a dolgokat.
- Draco... - kezdtem nagy nehezen ízlelgetve az új megszólítását. - Ez apádnak esetleg elég lenne, azonban nem csak őt kell meggyőznünk hanem mindenki mást. Te nem tudhatod ez hogy megy a nőknél, de amint egy kiderül a mardekáros lányok megpróbálnak meglincselni a griffendélesek pedig azonnal azt akarják majd tudni, hogy mikor, hol, hogyan, miért. Az rendben van, hogy a háború alatt lobbantak fel az érzések, de pontosan hogyan derült ki? Ez a nagy probléma. - sóhajtottam, majd megpróbáltam logikusan végiggondolni a dolgokat. El kell hitetnünk, hogy valóban és visszavonhatatlanul beleszerettünk a másikba. Márpedig ha ez önmagában még nem lenne elég lehetetlen senki sem fog nekünk hinni, ha nem tudok pontos tényekkel szolgálni a pletyka alapnak.
- A következő gond, hogy mindkettőnket ki fogják vesézni azzal a kérdéssel kapcsolatban, hogy mit szerettünk meg a másikban. Azt hiszem ezt talán meg kellene beszélnünk, hogy legalább egyformát hazudjunk. - sóhajtottam végezetül. És hirtelenjében nem jutott eszembe több rizikós pont a kis hazugságunkban, pedig tudtam, hogy ez így túl könnyű lesz.

Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy

TémanyitásTárgy: Re: Prefektusi Klub helység   Prefektusi Klub helység EmptyVas. Szept. 05, 2010 7:59 am

Granger nem tudott szemet hunyni azon tervemen, hogy szakítok Parkinsonnal. Nem lesz könnyű eset, de meg kell tennem. Fel kell készülnöm egy velős hisztériára és egy kérdezéses rohamra, továbbá arra, hogy össze fogom törni ezzel Pansy szívét, ha akarom, ha nem. Ő nem más a szememben, mint az aranyvérűek bilincse, amit karikagyűrűként az ujjamra húzhatok.
- Pansy széplány, de csak azért voltam idáig jóban vele, mert ezt várják el tőlem. A családom is és a halálfalók is. Én pedig szeretnék szabad lenni és hol máshol kezdhetnék neki, mint ott, hogy nem veszem el? A probléma az, hogy apámmal azon egyeztünk meg, hogy két hét múlva bemutatom a mennyasszonyom. Ezt azután mondta, miután tudtára adtam, hogy ódzkodom a Parkinsonnal való házasságtól. Szeretném megértetni vele, hogy nem most akarok férj lenni, és ha beszélgetés útján nem megy, akkor így demonstrálom akaratom. – Vázoltam nagyjából az ezzel kapcsolatos gondolatom és reménykedtem benne, hogy Granger megért. Muszáj volt, mert úgy nem fog működni semmi, ha nem ismertetem meg magam Grangerrel. Nem tetszik nekem sem ez a megoldás, de tudom, hogy ezen hamar túl fogunk jutni. Kimérten bólogatva hallgattam a griffendéles lány elgondolásait, amelyek nem voltak utolsók a szempontok között.
- Igen… valóban He-Hermione. – Nyögtem ki a keresztnevét nehezen, miután befejezte a gondolat menetét a tennivalóinkkal kapcsolatban. Furcsa és szokatlan volt kiejteni a keresztnevét. Önmagamban kóstolgattam a nevet és a becézéseit, aztán arra gondoltam, milyen arcot vágnának Potterék, ha előttük is kiejtem Hermione nevét. Akaratlanul is elmosolyodtam, de reménykedtem, hogy ezt Hermione nem vette észre.
- Nem is tudom… - El kezdtem gondolkodni Hermione utolsó kérdésén és közben eszembe jutott egy anyám által olvasott romantikus regény. Igyekeztem feleleveníteni a történéseit kevesebb, több sikerrel. Remek vagy Draco! Te a nőcsábász, aki Pansyt legalább tízszer megcsalta, egy romantikus regénytől kérsz segítséget! Bravó! Pár perc gondolkozás után, sikerült is valamit kieszelni.
- Mi lenne, ha azt mondanánk, hogy eddig is voltak rejtett érzelmeink, amik a háború alatt keltek fel és most, hogy iskola elsők lettünk ez ki is tudódott közöttünk? Az, hogy hogyan tudódott ki, bonyolult és hosszú lenne elmondani . Mi ezt fogjuk mondani, tekintve, hogy fogalmam nincs, mit mondjunk, ha mégis megkérdezik, hogy hogyan ?
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

TémanyitásTárgy: Re: Prefektusi Klub helység   Prefektusi Klub helység EmptySzomb. Szept. 04, 2010 11:03 pm

~Draco Malfoy~

Soha nem hittem volna, hogy bele fogok menni egy olyan ajánlatba, amelyet Draco Malfoy kínál fel nekem. Na nem mintha lenne más választásom, ha meg akarom óvni Harry-t attól a csapástól, hogy ettől az alaktól kelljen megtudnia a hírt az édesanyjával kapcsoltban. Ennek ellenére akkor is, egyszerűen továbbra is elképzelhetetlen számomra, hogy ez az egész valóság legyen. Pedig ez a véres igazság, és nem egy rossz álom. Pedig mennyivel könnyebb lenne a szívem ha tudnám, hogy majd egyszer csak felébredek és minden rendben lesz. Ahogy a vállai fölött visszanézett rám, nem tudtam nem észrevenni, hogy ó egy fejjel magasabb nálam, így nem fogom tudni elkerülni, hogy fel kelljen néznem rá, ha túl közel jön. Már pedig milyen "szerelmes pár" az, akik nem bújnak össze. A gondolattól végig futott a hideg a hátamon, és még a szőr is felállt rajtam.
- Nem értelek. Látszatra olyan jól megvagytok Parkinsonnal, miért nem akarod elvenni? - találtam meg végül a hangomat és kérdeztem meg azt, ami nem fért a fejembe. Persze rendben, hogy Parkinson egy buta liba, de ha Malfoy eddig jól megvolt vele, akkor nem értem minek kell ez az egész cécó. Ő közben leült és úgy döntöttem, hogy talán a későbbiekre tekintettel egészségesebb lesz, ha én is helyet foglalok. Nem óhajtottam megkockáztatni még egy lehetőséget, hogy a térdeim cserben hagyjanak. Továbbá ha jól értelmeztem a szavait, akkor igen hosszú éjszaka elé nézünk, de sajnos nem azért, mert nem tudunk megegyezni a prefektusok beosztásával kapcsolatban.
A meleg mosolytól amit produkálni próbált tényleg kirázott a hideg. Eddig csak a gőgös, undok, szemét görényt ismertem, most viszont úgy fest a helyzet, hogy rá leszek kényszerítve, hogy végre Draco Malfoy-t is megismerjem. És most életemben először kívántam azt, miről nem hittem volna, hogy megteszem. Inkább sárvérűzzön le újra meg újra, mint, hogy azt kelljen tennem, amit tenni fogok.
- Nos, az egymással való szemétkedést elfelejthetjük. A pillantásokból meglátjuk mi lesz. Viszont az sem hátrány ha nem a vezetéknevünkön szólítjuk a másikat. Továbbá... - kezdtem és egyre logikusabban gondoltam át az egészet. Ha azt akartam, hogy a látszat tökéletesen legyen, akkor tökéletesen kell megtervezni és előadni. És minél tökéletesebb az előadás, annál előbb szabadulok ebből a helyzetből.
- Az sem árt, ha nem ódzkodunk a másik érintésétől, mert olyan jegyes párt, még tutira nem látott a világ. - mondtam ki végül ami a lelkemet nyomta, s közben az eddigiekkel ellentétben gondosan kerültem a tekintetét. Az még rendben volt, hogy Ron megcsókolt, vele jártam. Viktor átölelt elég gyakran de hozzá vonzódtam. Malfoynál egyik sincs meg!!!
- Egyébként mi terveztél mit mondasz, amikor megkérdezik, hogy szerettünk egymásba? - érdeklődtem végül, mert erre a válaszára igazán kíváncsi voltam. És közben még azt is sikerült észrevennem, hogy képesek vagyunk normálisan elbeszélgetni a másik féllel.

Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy

TémanyitásTárgy: Re: Prefektusi Klub helység   Prefektusi Klub helység EmptySzomb. Szept. 04, 2010 10:29 am

Meglepődötten néztem vissza a vállam fölött, amikor Granger sikítva elkapta a karom. A bőre hirtelen vált sápadttá az arcán, a szemei rémülettől csillogtak. Tudtam, hogy nem hagyja cserben. Érdeklődve megfordultam és így szemtől szembe állhattam a barnával. Reményvesztett kérdésére elégedetten elmosolyodtam és visszaültem a karosszékbe.
- Kezdjük ott, hogy meg kell ismerkednünk egymással, majd te kérdezhetsz három kérdést elsőként, aztán én. Ott folytatjuk, hogy igyekszünk meleg pillantásokat intézni egymásnak, meg mosolyogni. A szemfülesek ezt észre fogják venni és azonnal beindulnak a pletykák. Én szakítok Pansyvel és aztán várunk. – Vázoltam a terveim, de aztán arra gondoltam, hogy Granger eléggé okos. Biztos vagyok benne, hogy ha elkezd gondolkozni, neki is eszébe jut egyéb ötlet is. Nem féltem a megkérdezésétől.
- Te mit gondolsz? Mit kellene még tennünk? – Érdeklődtem és gyakorlásképp melegen mosolyogni próbáltam. Már amennyire ment, bár úgy érzem, ebből csak félmosoly sikerült, de ez már fél siker. Ahhoz képest eléggé, hogy is mondjam, sármos félmosolyra sikeredett.
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

TémanyitásTárgy: Re: Prefektusi Klub helység   Prefektusi Klub helység EmptySzomb. Szept. 04, 2010 9:48 am

~Draco Malfoy~

Képtelennek éreztem magamat arra, hogy ez az egész valóságos legyen. Azt akartam, hogy ez a rémálom mihamarabb véget érjen és amikor felébredek, meghallom majd Ginny békés szuszogását a másik ágyról. Lassan kezdem összeszedni magamat és keményen a karomba csíptem. Felszisszentem az érzésre, ám a helyzetem továbbra sem változott semmit sem. Ugyanúgy ott ültem a prefektusi klub helység padlóján, és Malfoyjal egyezkedtem. Megtartja a titkaimat, ha elhitetem mindenkivel, hogy együtt járunk, majd hazavisz és bemutat, mint a menyasszonyát. Bele sem akartam gondolni abba, hogy ismét be kell tegyem a lábamat a Malfoy kúriába. Nem fűzöttek szép emlékeim az ott eltöltött egyszeri látogatásom alkalmáról. Gyűlöltem azt a helyet és a tulajdonosát is, az egész rokonságával együtt. Döbbenten hallgattam Malfoy szavait és legnagyobb elkeseredésemre volt értelme annak amit mondott. Már pedig ha nem a szívem szerint nézem a dolgokat, az elgondolás alapjaiban nem hibázna sokat, csak figyelnünk kellene a tökéletes látszatra... már én sem vagyok normális! Hajlok arra, hogy belemenjek ebbe az egészbe, pedig ez még annál is nagyobb őrültség mint, amikor elsősként a Bölcsek Köve után indultunk.
- És ha egyszerűen csak kapnál egy nagy Exmemoriamot? Elfelejtenél mindent amit olvastál, a hülye ötleteddel együtt! - csattantam fel elkeseredettségemben. Még hogy velem nem lehet egyezkedni. Semmit sem tud rólam, még akkor sem, hogyha elolvasta a naplómat. Hiába tudott meg dolgokat, továbbra sem ismer engem, és ezen semmi sem változtat. Azonban ahogy a tekintetem egy pillanatra találkozott az övével egy pillanatra eszembe jutott, hogy ezt talán nem kellett volna. Még sosem láttam egy ember szemében annyi jegességet, mint az előttem álló emberében akkor. Teljesen rideg volt. Rideg, üres és mindenre elszánt.
- Ne! Kérlek, ne csináld! - kaptam azonnal a karjai után rémült tekintettel. Nem engedhetem, hogy ezt tegye Harryvel. Ő a legjobb barátom és nem úgy érdemli az igazság egy részét, hogy az a ribanc firkász össze vissza beszél, és még csak a fele igazság sem fog szerepelni majd a cikkjében. Ezt pedig nem engedhettem, még akkor sem, hogy ha ilyen súlyos árat kell majd fizetnem érte. De miért ne? hiszen Harry is megtenné értem ellenkező esetben, ebben teljesen biztos vagyok. Egyébként is, megígértem Lilynek, hogy megőrzöm a titkát, nem fogom elárulni a bizalmát.
- Hogy akarod csinálni? - kérdeztem reményvesztetten, beletörődve a helyzetembe, hogy nincs más választásom, mint az az út, amit Malfoy nyitva hagyott számomra.

Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy

TémanyitásTárgy: Re: Prefektusi Klub helység   Prefektusi Klub helység EmptySzomb. Szept. 04, 2010 9:31 am

– Tudom, mennyire abszurd. Épp ezért fog működni. – Próbáltam meggyőzni és a szememben megcsillant valami. Remény, hit és elszántság. Örültem Hermionénak és ezt nem rejtettem el. Belemertem nézni a szememben ezzel a fajta tekintettel, amilyet még Granger soha, egyszer sem látott. Mi lesz, ha kijelentem, hogy Hermionéval akarok összeházasodni? Anyám elájul, apám őrjöngeni fog, sőt még talán ki is tagad. Nem érdekel majd, mert a magam ura lehetek. Ha ez megvolt, nem kell összeházasodnom vele, mert csak erre megy ki a játékom. Úgysem jönnek rá, mert el fogja vakítani őket a döbbenet és a düh. A jelszóm: elég volt. Amilyen gyorsan felépültek a reményeim, úgy csúsztak ki a kártyaváram aljából a lapok. Egyik (amikor Granger azt mondta, hogy felejtsem el) a másik után (ahogy Granger leült).
– Elfelejthetem… Végül is könnyebb egészévben szívatni meg lejáratni téged, mint úgy tenni, mintha járnánk. Sajnálom, hogy nem sikerült megegyeznünk. De az a tudat nyugtat, hogy én megpróbáltam… de itt nem én vagyok az egyetlen, akivel nem lehet egyezkedni. – Mondtam halkan és üresen. Az arcvonásaim, amik ellágyultak a reménytől és szerethető emberként mutattak meg, eltűntek, megkeményedtek. Újra a régi Dracoként állhattam Granger előtt, csak sokkal zordabb és jegesebb állapotomban. Nem vállalta el, de akkor alig van más választásom. Jézusom… majdnem hajlandó voltam neki… Nem volt merszem folytatni a gondolatmenetem, mert még hányingerem talált volna lenni magamtól. Mit gondoltam? Hogy a naplóval és a titkaival a kezemben, talán menni fog. Az egészben az zavart, hogy talán, esetleg meg tudtam volna kedvelni Grangert. A csalódottság keserű ízével fordítottam neki hátat és miután azt mondta a sárvérű, hogy őrültség, csak annyi mondtam:
- Értem. Nos, akkor meglátogatok egy bizonyos Ritát. – Közöltem hidegen, majd a kijárat felé vettem az irányt. Halványan reménykedtem benne, hogy Granger utánam szalad és elkapja a karom, hogy ne tegyem meg. De ez csak futó álomképként jelent meg a fejemben, amit nyomban elhessegettem. Tudhattam volna, hogy Granger nem fog belemenni és inkább cserbenhagyja a barátját. Igazából, abban a naplóban nem így ismertem meg és csalódottsággal töltött el.
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

TémanyitásTárgy: Re: Prefektusi Klub helység   Prefektusi Klub helység EmptySzomb. Szept. 04, 2010 8:36 am

~Draco Malfoy~

Nem akartam hinni a füleimnek, pedig pontosan tudtam, hogy mit hallottam. Mégsem akaródzott elhinni, hogy ezt Malfoy teljesen és visszavonhatatlanul komolyan gondolja. Minden viccnek meg volt a maga határa és ha ez valami hasonló akkor Malfoy túlságosan is messzire ment. Képtelen voltam ezt az egészet kész tényként, de legfőképpen valóságként kezelni... egyszerűen nem ment. Voltak dolgok, amikre több ember szerint nem voltam képes, például részegre inni magamat és egyébként is megvetettem azokat az embereket akik ezt teszik. Most azonban talán ez lehetett az én problémám. Képtelen voltam elhinni akár egyetlen szavát is. Amikor azonban felállt a karosszékből és járkálni kezdett, nem voltam képes egyébre mint a döbbenettől tágra nyílt tekintetemmel követni a ténykedését. Ez alatt végig reménykedtem benne, hogy a következő pillanatban közli; vicc volt. Ő azonban nem tette meg. Helyette egész egyszerűen megállt előttem és mélyen a szemeimbe nézett. És én most először a beszélgetésünk elkezdése óta halálosan megrémültem, hogy egy percig sem viccelt.
- Nem... ez lehetetlen. Senki sem hinné el. - motyogtam és éreztem, hogy a térdeim vadul remegnek és tiltakoznak, hogy továbbra is talpon maradjak. Soha életemben nem éreztem még magamat így, mint jelenleg... még a háború alatt sem, pedig volt egy két rizikós helyzetem. Meg persze olyan is, ahonnan úgy véltem nem keveredek ki élve és még is itt vagyok... itt, hogy el kell játszanom Malfoy menyasszonyát. Ahogy egy újabb kört írt le a helységben, próbáltam feldolgozni a hallottakat, amik több kevesebb eredménnyel, de sikerült. Ennek ellenére továbbra is tudtam, hogy ez nem más, mint színtiszta őrültség.
- Felejtsd el. - motyogtam rezignáltan, ám kicsit sem meggyőzően. A térdeim ekkor döntöttek úgy, hogy feladják az értelmetlen harcot, így egyszerűen leültem a szőnyegre, amelyen eddig álltam. Majd kis idő elteltével, éreztem, hogy az agyam újra a normális mederben csobog. De továbbra sem tudtam mit tegyek, csak ösztönből szólaltam meg.
- Senki sem fogja elhinni. Őrültség. - motyogtam de inkább csak magamnak, mint sem neki, pedig ő kellett hogy hallja.

Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy

TémanyitásTárgy: Re: Prefektusi Klub helység   Prefektusi Klub helység EmptySzomb. Szept. 04, 2010 8:22 am

Egy vállrándítással honoráltam Hermione felcsattanását. Nem nagyon óhajtottam ügyelni arra, hogyan tálaljam a dolgokat. Csak belevágtam, mert úgy éreztem helyesnek. Nem akartam meggondolni magam. Alig vagyok a magam ura és ezen szeretnék változtatni. Szeretnék lázadni és szeretném elhúzni az időt. Felálltam és tettem egy kört a helységben, majd egyenest Hermione előtt álltam meg. A szemébe néztem, majd megpróbáltam, még egyszer és egy kicsit másképp elmondani a tervem.
- Úgy fogunk tenni, mintha járnánk egymással. Bejelentem apáméknak, hogy téged választottalak és talán letesznek arról, hogy engem sürgessenek a házassággal, amit én nem akarok. – Még egy sóhajtás kíséretében egy újabb kört írtam le. Igyekeztem higgadt lenni és ezúttal, nem szívatni Hermionét. Muszáj volt elmagyaráznom, hogy hogyan csináljuk ezt.
- Amikor kilépünk az ajtón, nem piszkálhatjuk egymást többet. Sőt, meg kell ismerkednünk egymással. Van kérdés? – Érdeklődtem, miután elmondtam a továbbiakat. Ha Grangerben felmegy, az agyvize két dolog történhet: vagy sikít, vagy elájul. Az utóbbi esetben nem baj, ha a közelében vagyok, mert így el tudom kapni. Az előbbiben… nos, nincs nálam füldugó, de van pálcám és tudom hogy szól, a némító bűbáj.
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

TémanyitásTárgy: Re: Prefektusi Klub helység   Prefektusi Klub helység EmptySzomb. Szept. 04, 2010 7:36 am

~Draco Malfoy~

Nem akartam én ezt az egészt, nagyon de nagyon nem. Ha valaki azt mondta volna nekem még tavaly, hogy a háború után közvetlen Malfoyjal fogok egyezkedni, kinevettem volna. Bár az is tény, hogy nem sok szavam lesz az ellen amit kitalált. elvégre ha megakarom őrizni Lily titkát, akkor meg kell tennem amit ez az aljas mocsok elvár tőlem. De abban egészen biztos lehet, hogy egy cseppet sem fogom megkönnyíteni a dolgát. Akár mit is akar tőlem cserébe a hallgatásáért, miután megtettem sőt közben is, ott fogom pokollá változtatni az életét, ahol csak lehetőségem adódik rá. Már pedig, amíg ebben az iskolában össze vagyunk zárva, mind iskola elsők, erre minden bizonnyal akadni fog néhány lehetőségem.
- Bonyolultabb? Még is mi a fenét akarsz tőlem?? - kérdeztem miközben a testem mellé engedtem az eddig mellkasomhoz szorongatott naplót. Már nem volt értelme olyannyira féltve őriznem hiszen akár akartam akár nem, ő már minden titkomat kifürkészte. Egyedül azt szégyellem, hogy ezáltal olyan dologra is rájöhetett, amit még Ginnynek sem mondtam el. Mert igen akárhányszor is heccelt Viktorral sosem említettem neki, hogy egy kicsit tényleg vonzódom hozzá. És legnagyobb fájdalmamra ez csak az egyik kis titkom a sok közül, amelyek most ennek az alaknak a kezébe kerültek.
- Remek, ennél pozitívabban nem tudnád bevezetni!? - csattantam fel most már igazán mérgesen. Nem elég, hogy kényszerítve, megzsarolva vagyok, de még az idegeimen is táncolt, csak hogy még jobban felbosszantson. És tutira veszem, hogy kevesebb dolgot élvez jobban, minthogy engem piszkáljon és bosszantson a nap minden percében, amikor csak lehetősége adódik rá.
- Hogy...? Hogy mondtad? - kérdeztem elfúló hanggal, amikor meghallottam a hangját és az elmém felfogta az elhangzott szavak értelmét. Szinte csak fáziskésésként érzékeltem, ahogy az eddig görcsösen szorongatott napló, mint egy darab fa hullik ki a kezeim közül, majd halk puffanással földet ér a szőnyegen. Nem akartam elhinni, hogy komolyan mondta amit kiejtett a száján. Ez csak valami nagyon rossz vicc lehet.

Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy

TémanyitásTárgy: Re: Prefektusi Klub helység   Prefektusi Klub helység EmptySzomb. Szept. 04, 2010 7:25 am

Nem kellett odanézzek, hogy tudjam, mennyire megdöbbentettem a kis griffendélest. Sőt, mi több teljesen el lehetett képedve, amelyet nem is csodálok. Azonban lesz ez ennél még szebb is, ha ironikus akarok lenni. Mivel, nem egy egyszerű dologra akarom megkérni. Tudom, hogy menni fog, mert mennie kell. Nincs más választása, mint belemenni az alkuba, különben Rita Vitrol füleshez jut. Granger hangjában hallottam a megadást, amikor viszont kérdezett, megcsóváltam a fejem és összeszorítottam ajkaim.
- Nem. Attól tartok, a helyzet ennél sokkal bonyolultabb! – Közöltem a tényt, majd nagyot sóhajtottam, mire Granger közölte, hogy nem valami hülyeségről van szó. Hátrasimítottam szőke hajam és az államat dörzsölgettem, de még mindig, kitartóan szuggeráltam a tüzet.
- Az életemről van szó, tehát számomra egyáltalán nem baromság, de garantálom, hogy nem fog tetszeni! – Jelentettem ki ezzel azt mondva, hogy igenis nagyon komoly az ügy. Komoly és bonyolult, ráadásul nagyon nehéz lesz mindkettőnknek.
- Nem akarok fiatalon házasodni, főleg nem Parkinsonnal. Két hetem van az mennyasszony bemutatásáig. Apám tuti nem bólintana rád, dehogy el is higgyék nekem, hogy komolyan gondolom, úgy kell tennünk, mintha járnánk. – Vázoltam a tervem Hermionénak és vártam a vulkán kitörését, vagy egy orbitális „Mi van?!”-t. Akármelyik is lesz, nagy lesz és velős.
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

TémanyitásTárgy: Re: Prefektusi Klub helység   Prefektusi Klub helység EmptySzomb. Szept. 04, 2010 6:49 am

~Draco Malfoy~

Szerettem volna elsüllyedni a föld alá, úgy hogy többet soha senki ne találhasson rám, de legfőképpen a naplómra ne. Most először a három év folyamán bántam meg tökéletesen, hogy belekezdtem a vezetésébe. Hiába nyugtatott meg egész idáig, hogy minden gondolatomat képes voltam papírra vetni, és ez segített bizonyos dolgok feldolgozásában, ez most a viszályára fordult egy pillanat alatt. Abban a pillanatban vált a menedékem a vesztőhelyemmé, amikor Malfoy a kezeibe kaparintotta. Az még nem is lett volna akkora baj, ha rólam fürkész ki dolgokat... de nem neki ez nem volt elég. Mindent elolvasott benne amit csak talált, a legjobb barátnőm és barátaim titkaihoz is hozzáfért! Olyan dolgokat tudott meg, amihez semmi köze és amikről normális esetben soha nem szerezhetett volna tudomást. Nem, hiszen akkor egy egész család boldogtalanságáért kellene fizetnie.
- Alkut? Hallod te magadat?! - kérdeztem megdöbbenve. Ennél pofátlanabb alakkal még életemben nem találkoztam. Nem elég neki, hogy eltulajdonította a tulajdonomat, megsértette a személyes jogaimat, most még azt is elvárja, hogy én segítsek neki!? Ez már aztán tényleg több a sokknál! Más szemszögből nézve azonban... nem igen marad más választásom, elvégre nem akarom, hogy Harry tőle tudja meg. Ezt nem a mi tisztünk elmondani sem neki, sem Mr. Potternek. Egyébként is... ugyan mi olyat akarhat Malfoy...? a legrosszabb talán az lenne ha azt akarná, hogy legyek a szolgálja. Ez még mindig jobb, mint hogy pokollá tegye Harry életét, most hogy végre visszakapta a szüleit, annyi év után.
- Rendben. Mit akarsz? Írjam egész évben a házi dolgozataidat? - mentem bele először, majd rákérdeztem, hogy még is miben kellene segítenem neki. Az viszont nem tetszett, hogy nem mosolygott gúnyosan. Tekintetével úgy révedt a lángokba, ahogy nem olyan sokkal ezelőtt én magam is. Nem tetszett ez a túlságosan is komoly tekintet Malfoytól.
- Azt viszont remélem, hogy nem valami eget verő baromságot találtál ki! - szögeztem le azonnal. Nem óhajtottam az utolsó évemben valami őrültséget elkövetni pusztán azért, mert ennek a görénynek olyan kedve van.

Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy

TémanyitásTárgy: Re: Prefektusi Klub helység   Prefektusi Klub helység EmptySzomb. Szept. 04, 2010 6:20 am

Nos, igen, ahogy vártam. Granger megválaszolta saját maga által feltett kérdését. Természetesen helyes felfedezésre jutott, így amikor kérdőre vont, csak megvontam a vállam. Miért is mondtam volna erre bármit is. Pont nem én leszek az, aki elkezd majd mentegetőzni. Jelen pillanatban egészen más foglalkoztat, történetesen a tervem. Granger naplójából tudom, hogy türelmes, és ha valamit tennie kell, azt meg is teszi. Emellett diplomatikus is, okos és nagyon jól tudja, hogy tudom a titkot. Kell ennél több?
A barna hajú hölgyemény gyanakvóan kezdett el fürkészni, és mint mindig, igen kíváncsi is. Szívesen húznám még az agyát, de a későbbiekben úgyis eléggé zaklatott lesz a nélkül is, hogy fokoznom kellene.
- Alkut ajánlok! Én tudom, hogy mi a helyzet Ms. Potterrel és Pitonnal. A hallgatásomért cserébe segítened kell nekem. – Jelentettem ki, majd elfordítottam Grangerrel a tekintetem, hogy a tüzet bámulhassam a kandallóban. Ha tovább nézném Granger arcát, nem tudnám elnyomni a gúnyos megjegyzéseim és a mosolyom, így ha komoly akarok lenni, nem szabad sokáig szemmel tartanom. Így sem lesz könnyű rávennem arra, hogy játsszuk el azt, hogy mi ketten járunk.
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

TémanyitásTárgy: Re: Prefektusi Klub helység   Prefektusi Klub helység EmptyPént. Szept. 03, 2010 8:37 am

~Draco Malfoy~

Ahogy ott álltam szeretett naplómmal a kezemben már tökéletesen tudtam a választ saját magam által feltett kérdésre, de egyszerűen nem tudtam elhinni. És nem is akartam elhinni, hogy ez megtörténhetett. A napló köztudottan mindenkinek a magánügyeit tartalmazza. Még ebből a görény Malfoyból sem néztem volna ki, hogy pofátlanul beleolvas, ráadásul pont az enyémbe! Pont abba a naplóba, amely a legjobb barátom életét tehetné tönkre, a barátságunkról nem is beszélve! Pedig annyira vigyáztam rá, mindig magamnál tartottam, még a hálószobában sem hagytam soha szem előtt, ezért is nem tudott róla senki sem, hogy naplót vezetek. Mindig gondosan elzártam a fiókomba és védővarázslattal védtem le... hogy történhetett ez meg még is? És miért éppen most?
- Miért nem adtad vissza?! Nem volt semmi jogod sem ahhoz, hogy megtartsd, vagy hogy beleolvass! - vontam kérdőre, amikor meghallottam, hogy a vonaton került hozzá. Nyilván kieshetett a táskámból, amikor annyira idegesen távoztam abból a kupéból ahova elszállásolta magát. Miért nem figyeltem, oda... már akkor tudnom kellett volna, hogy ennek a szemétnek köze van a dologhoz, amikor a kipakolásnál sehol sem találtam.
- Mit akarsz egyáltalán? Miért adtad, most hirtelen csak úgy vissza? - kérdeztem, de most egyáltalán nem voltam ideges, hanem inkább gyanakvó. Nem láttam értelmét, hogy most csak úgy hirtelen ideadta nekem. Volt egy olyan érzésem, hogy mivel több mint két napig nála volt kényelemesen végigolvashatta az egészet. Már pedig ha ez valóban így történt, akkor legnagyobb sajnálatomra borsos árat fogok fizetni a hanyagságomért és ennek a mocsoknak a hallgatásáért. És még így sem lehettem benne teljesen biztos, hogy megtartja majd a megtudott titkokat, elvégre még is csak egy csaló mardekáros!

Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy

TémanyitásTárgy: Re: Prefektusi Klub helység   Prefektusi Klub helység EmptyPént. Szept. 03, 2010 8:24 am

Az igazat megvallva, arra számítottam, hogy Granger zokon veszi a késésem és hidegvérrel megkapom a magamét. Udvariasan visszaköszönt, majd amikor a könyve elé került, na, akkor lett ideges. Láttam a szemében, hogy ez nem a gyűlölet okozta idegesség, ha nem a félelemé. Egy olyan titokkal a karjai közt – mostanra már szó szerint is – én is ideges lennék, hogy megtudták-e vagy sem. Megértem, de a velem született tulajdonságaim miatt is, ezt egy gúnyos mosollyal tudtam honorálni, miután kényelmesen helyet foglaltam a kávézó asztal melletti üres karosszékben.
- A vonaton akadt a kezembe. – Feleltem Granger egyik kérdésére, olyan nyugodtan mintha csak Longbottom undorító, varangyos békájáról lenne szó. Legszívesebben húztam volna még az időt, de az arcom már így is sokat sejtetett. Mi sem árulta el ezt a legjobban, mint Granger arca és az, hogy még erősebben ölelte a szívéhez a naplóját. Sóhajtottam egyet és cippegtem, minthogyha valami csúnya, rossz dolgon kaptam volna rajta a kis mugliivadékot.
- Kérdem én. Szerinted egy mardekáros, mit tenne, ha találna egy naplót, amiről pontosan tudja, hogy egy griffendélesé? – Kérdeztem meg költőien, mintha csak azt kérdőjeleztem volna meg, hogy van-e ész abban a fejben a barna fürtök alatt. Már pedig mindketten tudjuk, hogy Granger, nem egy Lovegood és ha már eddig eljutott, akkor a további gondolat meneteiben is megtalálhatja a választ; Igen.
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

TémanyitásTárgy: Re: Prefektusi Klub helység   Prefektusi Klub helység EmptyCsüt. Szept. 02, 2010 7:45 am

~Draco Malfoy~

Már egy ideje ott ültem egyedül, és mivel már nem találtam túlságosan érdekfeszítőnek a lángok bámulását kénytelen kelletlen körültekintettem a helységben egy kicsit jobban. A falakat boszorkányok és varázslók portréi díszítették különböző méretekben. Egy pillanatig megdöbbentem, de közvetlen utána a kandalló fölötti két képre szegeztem a szemeimet. A jobboldali kép vérvörös háttérrel és aranykerettel, a baloldali smaragdzöld háttérrel és ezüst kerettel készült. Griffendél Godric és Mardekár Malazárt ábrázolták egymás mellett. Ezt látva kissé elhúztam a számat, elvégre kissé abszurdnak tűnt, hogy a két ellenséges alapító, most szinte már meghitt csendben függenek egymás mellett. Bár tudtam, hogy nem elvarázsolt képek, így nem várhattam el, hogy megszólaljanak. Először az, hogy Malfoyt és engem tesznek meg iskolaelsőnek, majd a jelszó, és most ez a két kép... ha nem tudnám, hogy McGalagony professzor az igazgató, akkor azt mondanám, hogy ez csak Dumbledore műve lehet. Ő volt az aki mindennél jobban szerette volna ha a két ház végre békét köt egymással és képesek lennének az együttműködésre. Szomorú tekintettel révedtem vissza a lángokba, ahogy eszembe jutott a Roxfort jóságos igazgatója, aki nem volt többet, hogy jótékonyan mosolyogjon, egy-egy kihágásunk után. Mi pedig már rég nem voltunk azok a gyerekek, akik egykor... a háború mindannyiunkban nagyon mély nyomott hagyott, s gyökeres változásokra kényszerített; fel kellett nőnünk.
Ijedten rezzentem össze, amikor a portré hangot csattanással bezárult egy belépő mögött. Nem is hallottam, hogy kinyílt, annyira elgondolkodtam.
- Szia. - köszöntem kissé meglepettem, mert általában nem volt szokása, hogy köszön, amikor belép valahová, kiváltképpen ha én tartózkodtam az adott helységben. És ha ez önmagában nem lett volna elég meglepő, a helyzet döbbenetessége csak fokozódott, de nem éppen jó értelemben. Hirtelen egy könyv vágódott elém az asztalra Malfoy jóvoltából, én pedig azonnal felismertem a könyvecskét, hiszen immár három éve, hogy megvan.
- Hogy került hozzád?! Elolvastad??! - támadtam neki idegesen, de a tekintetemben félelem csillogott. Közben felkaptam a kis bőrkötetes könyvet s azonnal magamhoz szorítottam. Soha nem hittem volna, hogy valaha is Malfoy kezébe kerül a legféltettebb kincsem; a naplóm.

Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy

TémanyitásTárgy: Re: Prefektusi Klub helység   Prefektusi Klub helység EmptyCsüt. Szept. 02, 2010 3:22 am

A kis bőrkötéses naplót - amit Granger hagyott el – egy percre sem hagytam figyelem nélkül. Végig a talárom mélyén tartottam, és amikor időm akadt rá bele-bele olvasgattam. A dátumokat figyelve meg állapíthattam, hogy könyvet legalább három éve vezetik. Érdekesnek találtam azért, mert Granger szemszögéből láthattam át a történteket. Tetszettek a gondolatai, mert valahogy, nem azt a strébert adták vissza, aminek mindig is néztem a könyv tulajdonosát. Nem mondom, hogy megkedveltem a sárvérűt! Közel sem volt így, csupán más megvilágításba helyeztem. Más, mint Pansy sokkal… Még arról az időről is írt, amikor Viktor Krummal töltött pár napot, amit igen unalmasnak és nyálasnak tartottam. Vacsora után eltűntem a kíváncsi szemek elől. Volt egy rejtekhelyem, amiről senki sem tudott. Újra elővettem a mahagóni barna könyvet és azon az oldalon nyitottam ki, ahol először nyílt ki, mikor megtaláltam. Ezen az oldalon volt az a bejegyzés, amivel meg tudom zsarolni Grangert. Összeszedtem a gondolataim és a tervem darabkáit, majd igyekeztem mindent sorba rakni, miközben a klubhelység felé vettem az irányt. Késésben voltam és sietnem kellett, de a lábam akkor sem akart gyorsabban haladni. Nem tetszett még nekem sem az, amire készülök.
- Összetartás! – Mondtam ki a jelszót, majd azon nyomban beléptem a klubhelységbe. Az első dolgom az volt, hogy körül nézzek. Más szituációban, akár nyugtatóan hatna rám a környezet, de ami most vár rám, erről elterelte a figyelmem.
- Szia! – Köszöntöttem Grangert és minden előzetes figyelmeztetés nélkül vágtam a naplót a kávézó asztalra Granger szeme elé. Jöjjön, aminek jönnie kell!

A hozzászólást Draco Malfoy összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Szept. 03, 2010 8:03 am-kor.
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

TémanyitásTárgy: Re: Prefektusi Klub helység   Prefektusi Klub helység EmptyPént. Aug. 27, 2010 5:57 am

~Draco Malfoy~

Miután tegnap megérkeztünk a vonattal és elfoglaltam a Ginnyvel közös szobánkat, azonban amikor kipakoltam, sehol sem találtam a naplómat. Felforgattam az utazóládámat és a többi táskámat is, de sehol sem találtam, ez pedig idegessé tett. Az a könyvecske már lassan három éve megvolt és minden őszinte gondolatomat leírtam bele, amitől megkönnyebbült a lelkem. Láttam Ginny-n, hogy nem igazán tudja eldönteni, hogy mit keresek, ennyire, de nem szóltam neki. Tudtam ha valaki megtalálja a naplómat, az úgy is visszaszolgáltatja... legalább is ebben bíztam. Azonban több időm nem marad keresgélni, mert vacsorázni kellett menni. Ma is szinte egész nap kerestem, de nem találtam sehol és mire észbe kaptam már megint eljött a vacsora idő, utána pedig mennem kellett a prefektusoknak fent tartott klub helységbe. Kénytelen voltam megbeszélni Malfoyjal az alánk osztott prefektusok éjszakai őrjáratainak beosztását. Egyáltalán nem fűlött hozzá a fogam és azzal is tisztában voltam, hogy ez a mai este nagyon hosszú lesz. Malfoy nem fogja megkönnyíteni a dolgomat, de talán ha elég jól nyitok, akkor van esélyem, hogy hamarabb szabadulok. Elvégre feltételezem neki is van jobb dolga, mint egész éjjel velem ücsörögni és vitatkozni.
- Összetartás. - suttogtam a jelszót a portrénak, amire a rajta lévő sellős kép engedelmesen feltárult s én beléptem a klub helységbe. Még nem jártam itt de nagyon tetszett s helység berendezése, hasonló volt a Griffendél klub helységéhez, csak kisebb kevesebb berendezéssel. És nem csak a piros-arany, hanem a zöld-ezüst színek domináltak együttesen, összhangban. Sóhajtva telepedtem le az egyik karosszékbe, s szegeztem tekintetemet a lángokba, és vártam hogy az a görény előkerüljön.

Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

TémanyitásTárgy: Prefektusi Klub helység   Prefektusi Klub helység EmptyCsüt. Aug. 26, 2010 8:50 am

A helységet az iskola igazgatója biztosítja minden új iskola első számára, hogy a két diák kényelmesen meg tudja vitatni a munkájukat illetve az időbeosztásokat. A helység maga két kényelmes fotelt és egy szépen faragott asztalt tartalmaz, amin az iskola mágikus alaprajza található. A berendezési tárgyak pedig a kandallóval szemben helyezkednek el, amiből mindig árad a biztonságot nyújtó meleg.

Jelszó: Összetartás

Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Prefektusi Klub helység   Prefektusi Klub helység Empty

Prefektusi Klub helység
Vissza az elejére