Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Sablonok Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Sablonok Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Sablonok Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Sablonok 3347qiw
A Hónap Játéka
Sablonok 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Sablonok Ic7783

Share

Sablonok

Go down 
SzerzőÜzenet
Rose Mary Seraph
Iskola Első/ 7. Éves Diák/Moderátor
Rose Mary Seraph

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 132

Sablonok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sablonok   Sablonok EmptyKedd Jún. 26, 2012 6:43 am

Eltűnt személyek nyomában!

Név: Darren McEllister!
Üzenet:
Kedves Regisztrált!

Mint a Roxfort egyik moderátora, Én kaptam azt a feladatot, hogy érdeklődjek hol léted felől!
Mint azt szerintem Te is tudod a [Only mods are allowed to see this link] című oldalon, van egy karaktered, nevezetesen, Darren McEllister!
Szeretnénk megtudni, hogy mi van veled, vissza jössz-e még az oldalra, igényt tartasz-e még a karakterre.
Kérlek, mielőbb válaszolj erre a levélre!

Üdvözlettel: Rose Mars Seraph, moderátor.

Kód:
Kedves Regisztrált!

Mint a Roxfort egyik moderátora/adminja, Én kaptam azt a feladatot, hogy érdeklődjek hol léted felől!
Mint azt szerintem Te is tudod a http://roxfort.forumotion.co.uk/ című oldalon, van egy karaktered, nevezetesen, xy!
Szeretnénk megtudni, hogy mi van veled, vissza jössz-e még az oldalra,  igényt tartasz-e még a karakterre.
Kérlek, mielőbb válaszolj erre a levélre!

Üdvözlettel:

[Only mods are allowed to see this link]
[Only mods are allowed to see this link][Only mods are allowed to see this link];[Only mods are allowed to see this link]
Vissza az elejére Go down
Alicia Spinnet
Repülésoktató Tanár
Alicia Spinnet

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 497

Sablonok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sablonok   Sablonok EmptyHétf. Júl. 04, 2011 11:54 pm

Sajnálattal kell jközölnünk, hogy a mai nap folyamán megváltunk az oldal egyik tagjától a Griffendéles Daniel Danvoltól. Ennek oka az adminokkal szemben tanúsított illetlen, parancsoló viselkedése, türelmetlensége. Többszöri figyelmeztetés ellenére sem változtatott az adminokkal szemben megütött hangnemen, ennk nyomán a Staff tagok az user megválásánál döntöttek.

Üdv; Staff Tagok

Kód:
Sajnálattal kell jközölnünk, hogy a mai nap folyamán megváltunk az oldal egyik tagjától a Griffendéles Daniel Danvoltól. Ennek oka az adminokkal szemben tanúsított illetlen, parancsoló viselkedése, türelmetlensége. Többszöri figyelmeztetés ellenére sem változtatott az adminokkal szemben megütött hangnemen, ennk nyomán a Staff tagok az user megválásánál döntöttek.

[b]Üdv;[/b] [i]Staff Tagok[/i]

Szia!

Regisztráltál a [Only mods are allowed to see this link] szerepjátékos oldalra, ahol még nem töltöttél fel előtörténetet. Az erre megadott egy hónapon belül. A legutóbbi látogatásod óta a fórum sok változáson ment keresztül. Kérlek, amennyiben igényt tartasz a karakteredre lépj be vele és jelezd Hermione Malfoy felé Privát Üzenet formájában.

Üdvözlettel: Roxfort Staff-Tagok

Szia!

Regisztráltál a [Only mods are allowed to see this link] szerepjátékos oldalra, ahol az általad megalkotott karakter már elfogadásra került. Az oldalon sok újdonság található, kérlek nézz be hozzánk és jelezd ezzel, hogy ezek után aktív tagja leszel az oldalnak.

Üdvözlettel: Roxfort Staff-Tagok

Bájitaltan Tanár/Admin/Mardekár Ház Feje
Perselus Piton

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 2447

Sablonok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sablonok   Sablonok EmptyKedd Május 10, 2011 6:41 pm

Üdv.

Köszöntelek az oldalunkon és azzal a gonddal fordulok hozzád, hogy legyél kedves kitalálni valami elfogadható nevet ami az oldal egyéniségéhez is illik, ha ez nem megfelelő akkor a kannon karakterekből tudsz választani.
A döntésedről bármelyik admint vagy moderátort keresheted.

Köszönettel:

Szia

Lenne egy kis probléma a regisztrációddal. Nevezetesen, hogy a karaktered mindössze egyetlen névvel rendelkezik, ami nem lehetséges. A taglistában látott egyetlen ilyen karaktert az a könyvben is megjelenő Sanquini, aki vámpír. Kérlek válassz egy karaktert a Canon karakterek részlegből, vagy találj ki egy nevet a karakterednek, amely rendelkezik család és keresztnévvel egyaránt. Természetesen vedd figyelemben, hogy két fiú karakter után fogadunk el egy lányt, amennyiben nem Canon karakter vagy.
Amint választottál kérlek írj nekem vagy bármelyik másik staff tagnak.

Üdvözlettel:

Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018

Sablonok Empty
TémanyitásTárgy: Sablonok   Sablonok EmptyCsüt. Aug. 26, 2010 11:28 pm

Szia

Lenne egy kis probléma a regisztrációddal. Az oldalra csak a Harry Potter könyvekben/filmekben szereplő karakterekkel lehetséges regisztrálni. Nyugodtan nézz körül a Karakteralkotáson belül található Canon Karaterek topicban, és ha választottál nevet kérlek küld el nekem és átírom a regisztrációdat.

Hermione Granger

Kód:
[color=darkorange][i][b]Szia[/b][/i][/color]

Lenne egy kis probléma a regisztrációddal. Az oldalra csak a Harry Potter könyvekben/filmekben szereplő karakterekkel lehetséges regisztrálni. Nyugodtan nézz körül a Karakteralkotáson belül található Canon Karaterek topicban, és ha választottál nevet kérlek küld el nekem és átírom a regisztrációdat.

[color=darkorange][i][b]Hermione Granger[/b][/i][/color]

Szia

Problémám van a regisztrációddal. Az oldalra csak a Harry Potter könyvekben/filmekben szereplő karakterekkel lehetséges regisztrálni. Ezen belül is csak olyan karakterekkel, akik még nincsenek megalkotva, már pedig az általad kiválasztott karakter, már precíz megalkotásra került!
Kérlek nézz körül figyelmesebben Karakteralkotáson belül található Canon Karaterek topicban, és ha választottál nevet kérlek küld el nekem és átírom a regisztrációdat.

Hermione Granger

Szia

Lenne egy kis probléma a regisztrációddal. Nevezetesen, hogy a karaktered mindössze egyetlen névvel rendelkezik, ami nem lehetséges. A taglistában látott egyetlen ilyen karaktert az a könyvben is megjelenő Sanquini, aki vámpír. Kérlek válassz egy karaktert a Canon karakterek részlegből, vagy találj ki egy evet a karakterednek, amely rendelkezik család és keresztnévvel egyaránt. Természetesen vedd figyelemben, hogy két fiú karakter után fogadunk el egy lányt, amennyiben nem Canon karakter vagy.
Amint választottál kérlek írj nekem.

Üdvözlettel: Hermione Granger

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szia

Ginny Weasley

Kód:
[color=darkorange][i][b]Szia[/b][/i][/color]

[color=red][i][b]Ginny Weasley[/b][/i][/color]

Magyar mennydörgő By: Ginny
Majdnem Mrs. Malfoy By: Ginny
A leendő Mrs. Malfoy By: Kanapé mögött bujkáló após
[Only mods are allowed to see this image]
Ajánlott tartalom

Sablonok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sablonok   Sablonok Empty

Sablonok
Vissza az elejére