Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

William Weasley (Varázsló) Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
William Weasley (Varázsló) Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
William Weasley (Varázsló) Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
William Weasley (Varázsló) 3347qiw
A Hónap Játéka
William Weasley (Varázsló) 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
William Weasley (Varázsló) Ic7783

Share

William Weasley (Varázsló)

Go down 
SzerzőÜzenet
Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 1582

William Weasley (Varázsló) Empty
TémanyitásTárgy: William Weasley (Varázsló)   William Weasley (Varázsló) EmptySzomb. Szept. 11, 2010 8:17 am

William Weasley (Varázsló) 2

Név: William Weasley
Becenév: Bill
Kor: 28
Rangod: Varázsló
Nem: Férfi
Származás: Aranyvérű Varázsló (vérárulónak titulálják)
Születési idő: 1970 november 29
Születési hely: London, Anglia

Család:
Anya: Molly Weasley- 46 éves - munkanélküli
Apa: Arthur Weasley-48 éves – minisztériumi alkalmazott
Testvérek:
Charlie Weasley - 26 éves
Percival „ Percy” Ignatus Weasley – 24 éves
Fred Weasley – 22 éves
George Weasley – 22 éves
Ronald Bilius „Ron” Weasley – 18 éves
Ginevra Molly Weasley- 17 éves
Egyéb családtag:
Appoline Delacour - 47 éves (anyós)
Jaquarie Delacour - 50 éves (após)
Gabrielle Yvette Delacour - 12 éves (sógornő)
Muriel Prewett – 107 éves (nagynéne)
Háziállat: nincs

Érdekesség: Bár Greyback megharapott nem változtam át, de sokkal jobban szeretem a véres húsokat
Személyes tárgya: Az esküvői gyűrűm
Pálcád: 12 hüvelyk, Bodza fa, egyszarvűszőr
Iskolai házad: Gfiffendél volt

Előtörténet: 1970 novemberében, születtem a Weasley család első de nem utolsó gyermekeként Widra St. Capdell. Jó volt a gyerekkorom de nem sok mindenre emlékszem belőle. Azt tudom, hogy amikor megszületett első öcsém (Charlie) akkor voltam én nyolc éves, elkezdtek megmutatkozni nálam a jelek. A jelek miszerint nekem is van varázserőm akár csak édesanyámnak és édesapámnak.
Később született egy iker-pár testvérem akik nagyon nagy bajkeverők voltak
11 éves koromban jött a levél, hogy felvételt nyertem a Roxfort -Boszorkány és Varázslóképző Szakiskolába. Hamar elérkezett a szeptember. Emlékszem, hogy a nyáron egyfolytában avval cukkoltam Charliet, Fredet és Georgeot, hogy én már iskolába megyek ők meg még nem. Én is mint a családom összes tagja a Griffendélbe kerültem.
Az iskolás éveim szinte eseménytelenül teltek az ötödik évig. Mindig mindenből K-t kaptam.
Közben megszületett Percy, Ron is és egyetlen húgom Ginny.
Ötöd évben a házam prefektusa lettem, hetedévben pedig megkaptam az iskola-első címet is.
Elkezdtem még ebben az évben levelezni egy Brazil fiúval, a nevére már nem emlékszem.
Szerette volna ha én vele tőzsdéznék, de tudva, hogy családom nem éppen gazdag, rögtön nemet mondtam erre a kérésre. A levelező társam pedig küldött egy elátkozott kalapot, amit Fred fel is húzott és összezsugorodott a füle, szerencsére anyu megtudta szüntetni. A R.A.V.A.SZ. vizsgákat sikeresen letettem és a Gringotts-ban kezdtem el dolgozni. Ott átoktörő voltam, Egyiptomban kellett dolgoznom.
Apám egyszer nagy mennyiségű galleont nyert. Kiutaztak hozzám Egyiptomba, sok sírt megnéztünk.
A nyaralás után, visszatértem otthonomba, hogy a családommal menjek a Kvidics –Világkupa döntőre. Azon a nyáron találkoztam először Harry Potterrel. Szimpatikus volt nekem, és ahogy elnéztem Ginnynek is bejött.
A Világkupán , megmutatták magukat a halálfalók én meg segítettem a minisztériumnak megvédeni az embereket, szereztem egy mélyvágást a karomon ami még sajnos most is látszik.
Amikor a Trimágus Tusa volt a Roxfortban nem mentem vissza Egyiptomban hanem a Roxfortba segédkeztem. Amikor megláttam Fleurt rögtön elkezdett vonzani hozzá valamilyen titokzatos erő. Figyelemmel kísértem végig a feladatokat. Az utolsó próbánál Cedric holttestével tért vissza Harry és azt mondta visszatért Tudjuk ki. Rögtön elhittem Harrynak hogy visszatért Voldemort, és beálltam Charlieval a Főnix Rendjébe. Sajnos emiatt nem mehettem vissza a piramisokhoz hanem a Gringottsban kellett íróasztal mögé ülnöm. Soha sem fogom megbánni, mert itt találkoztam Fleurrel újra aki eléggé rosszul beszélte a nyelvet, így én segítettem neki tanulni. Azthiszem, hogy én már akkor belé szerettem amikor elősször megláttam, amikor pedig tanítottam teljesen biztos voltam benne, hoyg szeretem. Nagy szerencsémre ő is így volt evvel. Megkértem Fleur kezét aki nagy örömömre igent mondott. Először a családom nem díjazta de egy idő után megbékéltek a dologgal.
Mikor Dumbledore valami fontos ügyben , engem és néhány Főnix Rendje tagot bízott meg avval, hogy őrizzük a Roxfortot. Sajnos nem sikerült teljes mértékben megvédeni az iskolát. Draco Malfoy túl járt az eszünkön és becsempészte a halálfaló társait. Akkor halt meg Dumbledore, de nem volt időm evvel foglalkozni, mert megharapott Fenrir Greyback. Igaz akkor nem volt átváltozva de engem, megfertőzött. Anyám azt hite, hogy Fleur el fog hagyni a harapás miatt, de ez nem így volt. Ő mindig ott volt és ápolt amiért nagyon hálás vagyok neki.
Az egyike voltam annak a csapatnak aki segített megszöktetni Harryt. Nem úgy sikerült az akció, ahogyan szerettük volna. Láttam meghalni az egyik legnagyobb aurort. Rossz volt látni, hogy milyen erőssé fejlődtek ellenségeink.
Fleur és én még nyáron összeházasodtunk, bár nem telt eseménytelenül. A halálfalók pont aznap támadtak meg minket. A vendégek éppen megúszták, de Hermione, Harry és Ron eltüntek.
Van egy házunk a Kagylólak. A nyár maradék részét Ginny nálunk töltötte, kevesebb volt az esélye, hogy ott ránk rontanak.
A Nagy Csatában én is és feleségem is részt vettünk. Körülöttünk, csak hullottak az emberek, de nem volt idő figyelni, hogy barát vagy ellenség aki össze esik.
De most is mint mindig a jó győzedelmeskedett, és most már nyugalomban élhetünk a Kagylólakban.

Jellem: Nem vagyok valami megfontolt, az Percy szerepe. Mondhatnám azt, hogy előbb cselekszem mint gondolkodom. Szeretem ugratni az embereket, de igyekszem felelősség teljes lenni, hisz van egy feleségem. Nem vagyok valami dicsekedő fajta, de csak a saját fejem után megyek.

Kinézet: Körülbelül 180 cm vagyok, kissé izmos. A sebhelyem elcsúfítja az összképet ami a nyakamon van. Nekem is ahogy minden Weasleynek vörös a hajam.
Vissza az elejére Go down

William Weasley (Varázsló)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal