Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Iskolai folyosó - Page 2 Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Iskolai folyosó - Page 2 Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Iskolai folyosó - Page 2 Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Iskolai folyosó - Page 2 3347qiw
A Hónap Játéka
Iskolai folyosó - Page 2 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Iskolai folyosó - Page 2 Ic7783

Share

Iskolai folyosó

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Winnie Havoc
Boszorkány
Winnie Havoc

Hozzászólások száma : 98

Iskolai folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iskolai folyosó   Iskolai folyosó - Page 2 EmptySzer. Jan. 05, 2011 7:41 am

Sajnálva néztem Lunát, ahogy magára erőltet egy nevetést.
-Csak ennyit tudsz?
Kérdeztem unottan, egy ásítást színlelve. Hiányzik anyuci? Nem hugi... -.- *
-Nem hiányzik Holdacska, ne hogy azt hidd.
Az oldalánál egy alig alig észrevehető mozdulatra lettem figyelmes. Elő vette a pálcáját.
~Most ijesztgetni akarsz öcsisajt..?~
Gondoltam gúnyos arcot fordítva felé. Majd egy átokkal el zárt miket a külvilágtól.
~Végre valami kihívás...~
Gondoltam össze kulcsolt kézzel.
-Én midig bátor vagyok, csak tájékoztatlak.
Jelentettem ki neki büszkén.
-Nem is baj, ha nem hallanak. Sőt, mi több!
Folytattam ugyan olyan gúnnyal.
Nekem legalább vannak barátaim. És eddig se húztak ki engem semmi bajból. Ők csak vissza tartottak.
Mondtam neki idegesítő arckifejezésemmel a fejemet rázva.
-Na, mit akarsz csinálni? Meg akarsz ölni? Megkínozni? Mert ha itt semmi sem történik, akár el is mehetek...
Mondtam unottan.
Vissza az elejére Go down
Luna Moon
Halálfaló
Luna Moon

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 119

TémanyitásTárgy: Re: Iskolai folyosó   Iskolai folyosó - Page 2 EmptySzer. Jan. 05, 2011 7:27 am

* Nem húztam fel magam. Annyira gyenge volt, hogy nevetni kezdtem, sokan el is menekültek a folyosóról, csak egy pár tudatlan elsős és bátor felsőbb éves maradt. Úgy vette elő a pálcáját, hogy azt hitte nem veszem észre. Ehhez tartottam magam. *
- Mi a baj Winnie? Hiányzik anyuci? * gügyögtem neki és én is előhúztam a pálcámat, meg sem próbáltam észrevétlen maradni. Úgy döntöttem a mai taktika a nyílt lesz nem pedig a sunyi. * ~ Disaudio! ~ * gondoltam és egy aprót mozdítottam a pálcámon így elzárva magunkat a külvilágtól. Nos lehet, hogy mégis a sunyi taktika lesz a legjobb. *
- Na most legyél bátor. * mondtam neki és suttogva folytattam. * Most senki nem hall minket. Nincsenek tanárok vagy barátok akik kihúzzanak a bajból. * vettem elő a lehető leggonoszabb mosolyomat és addigra már egy lélek sem volt a folyosón. *
http://boszorkanynaplok.forump.net
Winnie Havoc
Boszorkány
Winnie Havoc

Hozzászólások száma : 98

TémanyitásTárgy: Re: Iskolai folyosó   Iskolai folyosó - Page 2 EmptySzer. Jan. 05, 2011 6:56 am

~Szabadsááááááág!!~
Gondoltam nyugodtan, mert minden órámnak vége volt. A könyveket bedobtam a klubhelységbe, és már ki is csordogáltam onnan. A 3. emeleten kötöttem ki. A sarokól fordultam be a hatalmas folyosóra. Nem voltak túl sokan, ez megnyugtatott. Voltak vegyesen, a Hugrabugból, meg a Griffendélből is. Minden klubtársamnak egy mosolyt ejtettem el köszönés képen. Tovább ballagtam, majd egy kis zöld nyakkendős, barna hajú csajra csúszott e tekintetem. Így távolról nem tudtam ki az, így a járási tempómat egy kicsit gyorsabbra vettem. Már láttam azt, hogy kit bámul ennyire látványosan. Hát engem. Hát, mivel Mardekáros volt, egyértelműen nem vagyok vele jóban. Nem voltam még túlzott közelében, de már rám köszönt...*
~Ebből nem lesz baráti teaparty.....~
Gondoltam csalódottságot tettető képpel, majd meg álltam mellette. Rá jöttem, hogy ez Luna, a kis nagyképű kis aranyvérű... Rákérdezett anyámra, amitől egy kicsit mérges lettem.
-Mit érdekel az téged hugi? Amúgy igen, él, és jobban, mint te 5 perc múlva ha ilyen hangon beszélsz velem... Holdacska.
Mondtam neki ugyan olyan gúnyos hangon, mint Ő. "Póker arcot" öltöttem, és a talárom zsebéből elő kapartam a hőn imádott pálcámat, szinte láthatatlanul.
Luna Moon
Halálfaló
Luna Moon

Hozzászólások száma : 119

TémanyitásTárgy: Re: Iskolai folyosó   Iskolai folyosó - Page 2 EmptySzer. Jan. 05, 2011 5:45 am

* Éppen a harmadik emeleten sétáltam. Mentem le a pincébe a klubhelységünkbe, amikor befordult a folyosóra egy lány. Mivel messze volt nem láttam, hogy ki az, eddig még nem láttam, ezért biztos, hogy nem Mardekáros. Ekkor közelebb ért és az egyen ruhájáról meg tudtam állapítani, hogy Griffendéles. *
- Hello! * köszöntem neki gúnyos mosollyal az arcomon és kíváncsi voltam, hogy ebből mi sül ki. Rossz kedvem volt és úgy gondoltam jót fog tenni egy kis izgalom. Amikor elég közel ért rájöttem ki ez. Winnie egy félvér csaj. Szörnyű, hogy az apja képes volt össze állni egy muglival. * Hogy van anyuci Winnie? Még él? * kérdeztem tőle gúnyosan. *
http://boszorkanynaplok.forump.net
Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy

Hozzászólások száma : 1582

TémanyitásTárgy: Re: Iskolai folyosó   Iskolai folyosó - Page 2 EmptyHétf. Dec. 06, 2010 5:14 am

Játék folytatása Piton professzor dolgozó szobájában!
Szabad Játéktér!
Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy

TémanyitásTárgy: Re: Iskolai folyosó   Iskolai folyosó - Page 2 EmptyHétf. Dec. 06, 2010 5:11 am

~ Mr. Aggódó Keresztapa és Hiszti kisasszony ~

Hermione válasz reakciója igen meglepő volt és valahol büszkeséget is éreztem, de ezt nem kell tudnia. Inkább gúnyosan elmosolyodtam és egy jó kis válaszon törtem a buksim. Mert, hogy bocsánatot, azt nem kérek azért, mert „Hermionét berángattam egy sötét sarokba”! Ilyet egy Malfoy nem tesz, vagy azelőtt nem tett… ez már részletkérdés.
- Feleségül ne vegyelek? – Kérdeztem gúnyosan és frappánsan Hermionét, miközben egyik szemöldököm homlokközépig szaladt, ahogy ő sértődött hisztis nőt játszott. A végszót Piton adta meg. Nem hatotta meg Herms próbálkozása, sőt lassan kezdett elege lenni belőlük, amin cseppet sem csodálkoztam. Megfogtam Hermione kezét és biztatásként rászorítottam, hogy így menjünk le az oroszlán, vagy inkább a „baziliszkusz” barlangjába Piton nyomában. Ahogy haladtunk a kastély lépcsőjén néhol bele-belebotlottunk diákokba, akik bámészkodva néztek utánunk. Talpig elégedett voltam magammal, de valahogy én sem kívántam Piton büntetését. Mielőtt az utolsó lépcsőt is bevehettük volna, Potter és Weasley tekinteteivel is találkozhattunk. Az előbbi döbbenéssel figyelt az összefonódott kezünkre Hermsel, az utóbbinak pedig gyorsan változtak az arcszínei, falfehérből vörösbe, vörösből talán kékre a dühből visszatartott levegőtől. Piton idegesen nyitotta ki a dolgozó szobája ajtaját, majd tessékelt be rajta bennünket.
Perselus Piton
Bájitaltan Tanár/Admin/Mardekár Ház Feje
Perselus Piton

Hozzászólások száma : 2447

TémanyitásTárgy: Re: Iskolai folyosó   Iskolai folyosó - Page 2 EmptySzomb. Okt. 23, 2010 11:30 pm

Grannger - Malfoy

Ennél nagyobb meglepetés nem is kell senkinek, hát még nekem. Ezt a szégyent. A keresztfiam aki mardekáros egy kis griffendéles libával csókolózik. Most persze, hogy lebuktak már egymásra mutogatnak Draco szokás szerint hárítja magáról a felelősséget Granger pedig bátor griffendéleshez méltón vállalja is azt.
Mivel még mindig a folyosón álltunk a még nagyobb lebukás veszélyében így fontolóra kellett vennem, hogy a továbbiakban nem itt kellene beszélgetni.
- Nagyon izgalmas a beszámolója Miss Granger, de amíg nem tudnak pontos választ adni erre a kis cselekedetükre addig az irodámban gondolkodhatnak róla. - Nyomatékot adva a szavamnak intettem a kezemmel, hogy induljanak meg lefelé.
- Indulás. - Mondtam és már indultam is meg. természetesen ezt a kis közjátékot elmondom majd Minervának is hiszen, ha én sikeresen meg bűntettem őket akkor gondolom ő sem fogja ezt kihagyni. Már csak a szégyen miatt sem. Már alig várom, hogy láthassam az arcát mikor megtudja, hogy a kis eminense mibe keveredett. Talán sikerül elérnem azt az arckifejezését mikor vissza kellett adnia nekem a házkupát. A főtt rák megirigyelte volna az arcszínét. Addig is nekem kell valamit ki eszközölnöm velük kapcsolatban, mert ez így nem maradhat. Draco egyébként is jobbat érdemel. Nem vagyok egy vérmániás, de az arisztokráciánál egy ilyen házasság rosszabb mintha valaki elváll. Csak meg kell nézni a Weasleyket, ha Draco miatt a Malfoy család is erre a sorsra jut azt Lucius nem éli túl.

Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018

TémanyitásTárgy: Re: Iskolai folyosó   Iskolai folyosó - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 21, 2010 5:45 am

~Draco & Piton professzor~

Harrynek és Ronnak köszönhetően az évek folyamán, a mércém szerint már bőven kerültem kritikusan rossz, elkeserítő és igen csak sok halálközeli helyzetbe. Sokkalta többe, mint amennyiben egy korombeli lánynak részeséül kell jutnia, de sosem panaszkodtam mer a barátaim és a saját döntésem miatt jutottam beléjük. Legalábbis általában. Mivel most ebbe a helyzetbe, egyáltalán nem a saját akaratom, hanem egy jól burkolt zsarolás kergetett. Egy olyan mardekáros húzás, amelyet Malfoy az imént ismét megejtett és a legrosszabb, hogy igaza van, mert én akartam túl lenni rajta minél előbb. És ha ez még nem lenne elég, a végén még az egész balhét nekem kell elvinnem, na azt már nem!
- Megbocsáss, legközelebb majd magyarázd meg miért rángatsz be sötét sarkokba, letámadva. - közöltem s közben játszott sértettséggel karba fontam a kezeit. Sosem voltam jó színész, de az arcom pirossága most a kezemre játszott. Ráadásként én is az igazat mondtam, mert ahogy ő bizony berántott az ablak kiszögelésbe az már önmagában a csók nélkül is tökéletesen félreérthető volt a tőlünk nem messze ácsorgó lányok számára akik már rég eliszkoltak amikor meglátták Pitont. Amikor azonban Piton megemlítette a barátaimat az arcom színe egy pillanat alatt elsápadt és tökéletesen tudtam, hogy pont ezt akarta. Nagyon jól tudta, hogy Harryéknek fogalmuk sincs a jelenlegi "kedvesemről", különben már rég szóba sem álltak volna velem, Malfoyt pedig darabokra átkozták volna. A kettő közül most az utolsónak igen nagy hasznát venném nem tagadom, de nem hinném, hogy végig tudnám nézni. Sajnos túlságosan is emberséges vagyok még a görényekkel szemben is. De most okosnak kell lennem és ki kell magam/magunkat húznom ebből a balhéból.
- Elnézést tanár úr, de úgy vélem mielőtt a történtekért büntetést szab ki rám előbb beszélnie kellene a történtekről McGalagony professzorral. - jelentettem ki bátran, holott belül eléggé féltem. És csak reménykedni tudtam, hogy a tanárnő most az irodájában van és volt már "szerelmes olyan emberbe aki be nem lett volna szabad".

Magyar mennydörgő By: Ginny
Majdnem Mrs. Malfoy By: Ginny
A leendő Mrs. Malfoy By: Kanapé mögött bujkáló após
Iskolai folyosó - Page 2 Bi5h08
Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy

TémanyitásTárgy: Re: Iskolai folyosó   Iskolai folyosó - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 21, 2010 4:08 am

~ Hermione és Perselus ~

Hermione „tudok vigyázni magamra” szövegén ingattam a fejem. Aki tud vigyázni magára, vigyáz a titkaira is, aki nem tud, nos, az kerül érdekes helyzetekbe. Persze ehhez a zűrhöz, most két ember kellett. Én vagyok az, aki ezt a zűrt megteremtette, ez az okos tojás itt előttem meg belement, mert nem vigyázott magára. Ezzel a gondolatmenetemmel remekül el is voltam. Milyen kár, hogy ez a fajta, gondolkodás, még nem húz ki a bajból. Habár, nincs olyan dolog, amiből én ne másztam volna ki, szóval azt teszem, amit egy mardekáros tesz. Mentem a saját irhám és figyelem, hogy a kis griffendéles mit tesz.
- Hermione csókolt meg, nem fordítva. Szóval a kérdést inkább hozzá, mint hozzám fordítsa! – Vontam vállat, majd pimaszul elmosolyodtam, mikor Piton első és második kérdésére is válaszoltam egyben. Hogy a hatást fokozzam egy lépést hátráltam, hogy ezzel kiszabaduljak Hermione karmai közül. Bár van egy olyan érzésem, hogy ha ezen túl vagyunk, legközelebb a nyakam környékén érezhetem Herms karmait és nem a karjaimban. A gonoszságot nem lehet kimosni belőlem, amit évekig oltottak belém és alkalmaztam is rendesen. Ez meg fog maradni és úgy tűnik, ez addig fajult, hogy a saját szüleimnek is árthatok vele. Persze nem fizikailag, inkább érzelmileg.
Perselus Piton
Perselus Piton

TémanyitásTárgy: Re: Iskolai folyosó   Iskolai folyosó - Page 2 EmptyHétf. Szept. 27, 2010 5:34 am

Granger és Malfoy

Az igaz, hogy voltak már érdekes párok itt a Roxfortban, például annak idején én meg Lily, de azért ez egy kicsit túlzás.
Draco csak nagyon nehezen jutott vissza az iskolába és a Minisztérium jóindulata forog most kockán. Persze természetes, hogy ebben a korban ő ezt nem hajlandó felfogni és semmibe veszi a felnőttek tanácsát, hogy most, ha lehet húzza meg magát. felvont szemöldökkel néztem rájuk és valami hihető magyarázatra vártam ami csak nagyon nehezen akarózott megszületni.
-Tehát hallhatnám, hogy mi a jó Merlin szerelmét csináltok itt?- tettem fel nekik az egyszerű kérdést. Közben nekem is leesett, hogy még mindig ölelkezve állnak és ha én ilyen könnyen rájuk találtam akkor ezt a kis jelenetet más is láthatja.
-Tehát gyorsan kapok egy magyarázatot vagy lemegyünk a pincébe megbeszélni ezt egy kis büntetőmunka kíséretében? Egyébként pedig nem kellene ilyen félreérthető pózban állnotok, mert bárki erre sétálhat még. Ahogy például én is tettem.- belefáradtam már abba, hogy mindig mindenkit én húzok ki a bajból és most inkább magukra hagyom őket a gondjaikkal, de előtte megakarom tudni mi is folyik itt és utána azt csinálnak amit akarnak.
Nekem is megvan a magam baja épp Lilyvel és nem akarom, hogy a kis fia emiatt is szenvedjen mert ha ez is kitudodik akkor senki nem lesz oda a gyönyörtől.
-Tényleg Miss Granger a barátai mit szólnak ehhez megtudhatnám?- A kérdés inkább kíváncsiság arra, hogy Potter ezt a hírt, hogyan fogadta, mert abból már tudok következtetni a szülei gondjaira is. gondolom azért ez mindenkinek rosszul esne, hogy a legjobb barátja az ellenségével van az anyja meg a gyűlölt tanárával. Lehet kifog borulni egy kicsit ahogy mindenki Dracon meg Grangeren.

Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

TémanyitásTárgy: Re: Iskolai folyosó   Iskolai folyosó - Page 2 EmptyHétf. Szept. 20, 2010 5:40 am

~Életem szőke görénye és a bájitaltan professzor~

Soha egyszer sem gondoltam bele, hogy a nagy pletyka hintésben ilyen kilátástalanul rossz helyzetbe kerülhetünk. Ráadásként nem elég, hogy egy tanár előtt, de pont Piton professzor ez a tanár, a Mardekár ház feje. Ráadásként kettős ügynök és ha ez nem lenne elég Draco keresztapja. Miért nem lehet nekünk egyszer legalább mázlink, kiváltképp ha ilyesmit készülünk tenni? Miért nem sétált Piton a baloldali folyosó felé, vagy a földszinten. Egyáltalán mit keres errefelé, amikor a tanterme a pincében van? Egyre erősebben markoltam Draco talárját, mert jelenleg ez bizonyult az amolyan mentő övnek pedig tudtam, hogy ez semmi sem fog segíteni, sőt lehet, hogy ront is majd a dolgokon, hogy így megpróbálok elbújni a karjai között. De azt hiszem, hogy ennél rosszabb lényegében már nem történhet kettőnkkel, nem? Hiszen Piton kapott el, nem más, tehát a megalázást már kész ténynek vehetjük, nem pedig lehetőségnek.
- Erre gondolnunk kellett volna. - motyogtam egyenest a fülébe, majd nem sokkal utána meghallottam Piton professzor hangját. És meg kell, hogy mondjam teljes mértékben igazat adtam neki, mert be kell látni valóban kész öngyilkosság amire készülünk. Elnézést amit megvalósítunk, mert már óhatatlanul is hozzákezdtünk és azzal, hogy most itt állunk ölelkezve Piton előtt csak megerősíti ezt az elméletemet. S csak akkor jöttem rá, hogy ténylegesen még mindig egymást átölelve állunk a folyosó közepén az ablakmélyedésben.
- Azt hiszem tudok vigyázni magamra tanár úr. - motyogtam, miközben kissé elhúzódtam Dracotól, de nem mertem egyenesen Piton szemeibe nézni. Így is eléggé megalázó volt ez az egész szituáció, és szerettem volna minél előbb megúszni. Már pedig minden bizonnyal ha felnéztem volna a szemeibe ez a reményem azonnal meghalt volna. Ráadásként Draco jól bevált szokása szerint még nagyon kedélyesen közölte is, hogy szívesen hazudna de sajnálatos módon túl egyértelműek voltunk. Erre persze éreztem, hogy az arcom ismételten kezd egy pirosabb színt ölteni. Minél előbb túl akartam lenni ezen a büntetésen, és utána olyan messzire elkerülni a tanár urat amennyire csak az órarendem engedi.

Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy

TémanyitásTárgy: Re: Iskolai folyosó   Iskolai folyosó - Page 2 EmptyHétf. Szept. 20, 2010 5:02 am

.: Főtt rák céklakörítéssel és Piton professzor Úr :.

Hermione válasza a csókom illetően nem lepett meg egy csöppet sem. Valahogy gondoltam, hogy akármennyire is őszinte, ezt a nagy igazságot – miszerint én vagyok itt a csók király – kapásból letagadja. Ezt egy gúnyos mosollyal tudtam honorálni, mielőtt még az előttünk álló problémával kellett volna szembesülnünk. Nem gondoltam volna, hogy Hermione belém fogja temetni természetellenesen vörös arcát, de a követező megszólalását – arról szólván, hogy megfizetek - már nem is hagytam annyiban.
– Mindjárt gondoltam, hogy így áll a helyzet… – Jegyeztem meg pusmogva Hermionénak. Piton arcán felfedeztem a gúnyosságot, ami roppantul bosszantott ezekben az átkozott percekben. Azon törtem a fejem, hogy mi lesz az első kérdése, és hogy milyen frappánsnak nevezhető választ adjak rá.
– Nem igazán, de ha jobban belegondolok, van benne valami. – Feleltem a professzor úrnak, úgy mintha mi sem történt volna. Közben megfordult a fejemben, hogy nem-e Piton professzort hallom a fejemben, amikor az csilingel benne, hogy megpusztulok. Aztán elvetettem, mert ez a hang bár egy férfié volt, de nem olyan érdes, mint Piton hangja. Legalább a bőrszínem a régi lett.
– Most szívesen mondanám, hogy félreértette… de túl egyértelműek voltunk, ugye? – Próbáltam keresni egy mentőövet Pitonnál, akármit, ami kihúz minket a pácból, de valahol tudtam, hogy semmi esély nincs rá. Menthetetlenül is nyakig vagyunk a denevér guanóban.
Perselus Piton
Perselus Piton

TémanyitásTárgy: Re: Iskolai folyosó   Iskolai folyosó - Page 2 EmptyHétf. Szept. 13, 2010 5:28 am

Granger és Malfoy

Már egy ideje folyt a tanítás a felújított iskolában, ahova kezdett vissza térni az élet. Ugyan úgy ahogy a háború előtt most sem szerettem tanítani, mivel a diákok ugyan olyan gyenge felfogással rendelkeztek. Van amit semmi sem változtat meg. Az óráim végén McGalagonyhoz vettem az irányt mivel közölte ebédnél a nagyteremben, hogy beszélni akar velem. Felértem a harmadik emeleti folyósora és mikor befordultam a sarkon olyat láttam amit álmomban sem gondoltam volna, és gondolom Lucius sem. Konkrétan a keresztfiamat és Grangert láttam csókolózni! Először azt hittem rosszul látok, de nagyon is jól tudtam, hogy az én érzékeim nem csalnak. Első gondolatom az volt, hogy a fiú ezt, hogy fogja otthon a szüleinek kimagyarázni a másik pedig, hogy Lucius vissza fog kerülni Azkabanba. Az igaz, hogy hallottam egy olyan hírt, hogy gond van Draco eljegyzési partijával, de nem gondoltam, hogy Granger miatt.
Közelebb mentem a pároshoz és magamban jót mulatva néztem, ahogy a Kis Mindent tudó, hogyan próbál elbújni Draco ölelésében előlem.
-Mond Draco mit is csinálsz te itt? Úgy látom meguntad az életedet! - Kérdeztem, utána jelentetem ki neki a tényeket.
-Ha ezt apád megtudja neked véged van. Miss Grangert meg valószínűleg Parkinson kisasszony intézi el.- Vázoltam a helyzetet nekik. mivel a magyarázatukra vártam úgy döntöttem, hogy Minerva várhat egy kicsit, vagy épp sokat.

Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

TémanyitásTárgy: Re: Iskolai folyosó   Iskolai folyosó - Page 2 EmptyHétf. Szept. 13, 2010 3:56 am

~Casper xD~

Eléggé meglepett, hogy egy pillanat alatt milyen hévvel kezdte viszonozni az nem éppen legjobb csókot, ami valaha kapott. Nem volt nagy gyakorlatom ezen a téren de úgy láttam ez őt vagy nem érdekli, vagy egyszerűen csak nem zavarja. Amikor azonban már kezdtem érezni, hogy elfogy a levegőm ő szakította meg a csókot. De legnagyobb meglepetésemre nem távolodott el, hanem szépen ott maradt ahol volt és egy szót sem szólt, mikor a kezeit a vállain nyugtattam. Legalább is az első néhány másodpercben egy szó sem hagyta el az ajkait, ellenben utána amit franciául mondott és az ajkain játszó provokatív vigyorától nem tudtam megakadályozni, hogy az arcom ne váltson paprika vörösre. El sem hiszem hogy itt állok a harmadik emeleti folyosó közepén egy ablakmélyedésben és önszántamból csókolózom Draco Malfoyjal. Mi több még csak nem is titokban, hogy senki se tudjon pletykálni, neeem én mindezt teljesen nyilvánosan teszem!
- Idióta. - motyogtam végül de éreztem, hogy továbbra is ég az arcomon az imént történtektől. Majd rá kellett jönnöm, hogy túl könnyen rávett erre a csókra. Bár meg kell hagyni ha minden rendben megy, akkor ennek hála előbb is fogok szabadulni, tehát összességében megérte a dolog. Legalább is nagyon melegen ajánlom neki, hogy ez az egész megérje, különben úgy megátkozom, hogy azt soha az életben nem fogja elfelejteni, még ha egy tucat Exmemoriamot szórnak rá akkor sem.
- Nem élveztem. - közöltem vele, de nem voltam képes a szemébe nézni. Nem szoktam hazudni, de akkor sem fogom beismerni neki, hogy jól csókol, így is elég egoista nem növelem tovább neki! Kezdetben a falat bámultam mellette, majd a szemem sarkából a két ácsorgó lány felé pillantottam. És sajnos észre kellett vennem, hogy a mi kis produkciónk több, mint tökéletesre sikerült. Amikor azonban Draco elnézett balra és meghallottam a szavait én is követtem a tekintetét amely végül egy sötét alakon állapodott meg. Az arcom vörössége csak ezt követően érte el a tető fokát, ráadásul az a fekete szempár egyenest rám szegeződött. Kínomban az első eszembe jutó lehetőséget választottam, ami kínálkozott. A vörös legmélyebb árnyalatában úszó arcomat, azonnal Malfoy mellkasába fúrtam erősen szorítva a vállait.
- Ha ezt megússzuk élve én esküszöm, hogy megfizetsz ezért, de kamatostul. - motyogtam idegesen és csak imádkozni tudtam, hogy Piton ne akarjon ebből az egészből nagy ügyet, mi több botrányt csinálni. De tudtam ez csak hiú ábránd... szerintem ő maga fog elmenni Vitrolhoz ezzel a hírrel nem a Hugrabugos lányok.

Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy

TémanyitásTárgy: Re: Iskolai folyosó   Iskolai folyosó - Page 2 EmptyHétf. Szept. 13, 2010 3:39 am

.: Ma Cherie :.

A folyosón, nem volt a két lányon és rajtunk kívül senki, amikor neki készülődtünk a nagy pillanatnak. Azonban meglepődötten vettem tudomásul, hogy a kis fürtöst nem kellett sokat győzködnöm. De amit a csók előtt mondott, megmosolyogtatott. Benne voltam a játékban, így szenvedélyesen és hosszasan párbajozhatott a nyelvem Hermione nyelvével. Csodálatos és felemelő érzés volt, de amikor a csók a végéhez közeledett, nem bírtam ki poénkodás nélkül.
– oh, Ma Cherie! – Suttogtam Hermione ajkaiba és a vigyorom azon nyomban szétkúszott az arcomon. Olyan élethűen ejtettem ki a szavakat, mint egy igazi forróvérű francia a szívszerelmének, ami igazán viccesé tette a helyzetet.
– Mondd, hogy nem élvezted! – Mondtam kuncogva Hermionénak, majd jobb oldalra pillantottam a két lány felé. Az a kettő tátott szájjal bámult minket. Az egyik teljesen elképedt, a másiknak azonban úgy csillogott a szeme, mint Rita Vitrolnak, amikor szaftos pletykát hall, amit sürgősen meg kell jelentetni a Prófétában. Ezután balra pillantottam, ahonnan egy sötét alak figyelte az eseményeket. Az a sötét alak nem volt más… mint PITON?!
– Hoppá… azt hiszem ott az a tényező, amivel magam sem számoltam! – Közöltem viszonylag higgadtan, de az arcom ezt közel sem tükrözte, ugyanis szín ügyileg jobban hasonlított a fehérfalra, mint az eredeti bőrszínemre. Szerencsére Herms egyből tudta hova kell néznie, addig én azon gondolkoztam, vajon mióta áll ott. Amikor még csak közeledett az arcom Granger arcához, még nem állt ott, de volt egy olyan érzésem, hogy végignézte az egész csókjelenetet, amit eredetileg a Hugrabuggosoknak szántam. Na, most meg fogom kapni a magamét… Hermione arcát kezdtem ezután vizslatni. Kétszeresen is!
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

TémanyitásTárgy: Re: Iskolai folyosó   Iskolai folyosó - Page 2 EmptyHétf. Szept. 13, 2010 2:55 am

~Egoista Görény~ Laughing

Ez a reggelem nem indult a legkellemesebben. Már egy hét telt el a Dracoval való megegyezésünk óta, a pletykák pedig már szárnyra keltek. És nem csak a mi házainkban, hanem már minden bizonnyal a Hugrabugban is, mivel az első órám előtt néhány lány, amikor meglátott engem, azonnal suttogni kezdtek. Ez méh nem is zavart annyira, hiszen tisztában voltam benne, hogy valami hasonló történik majd. Amikor azonban az egyikük -minden bizonnyal a többiek nyomására- oda jött és nyíltan rákérdezett, teljesen leblokkoltam. Ginny azonban hihetetlen mérgesen kiáltott rá szegény lányra, hogy törődjön a saját dolgával. Nem lepődtem meg hát, amikor a lány szinte sírva elmenekült, Ginny idegesen távozott az ellenkező irányba. Én meg csak álltam, ám amikor felfogtam, hogy mindenki engem bámult, a lehető leggyorsabban eltűntem a tömegben majd végül helyet foglaltam az egyik leghátsó padban, hogy még csak szem előtt se kelljen lennem. Ez a kis közjáték egyik forgatókönyvemben sem volt benne és már előre tartottam az ehhez hasonló incidensektől, de nem tehettem mást, mint elviseltem. Az egyetlen szerencsém az volt, hogy Harry és Ron nem voltak a teremben így nem voltak szemtanúi ennek az eseménynek sem. A két fiú nem sokkal az óra megkezdése előtt érkeztek így már nem tudtam sem mellém, sem Ginny mellé ülni, így beszélgetni sem maradt lehetőségük.
Az óra végén Ginny feldúltan távozott, Harry pedig azonnal utána rohant Ronnal karöltve nyilván, hogy kiderítsék mi okozta a hirtelen hangulatváltozást nála, elvégre reggel nagyon jó kedve volt. Jómagam sóhajtva szedtem össze a könyveimet, amikor azonban megéreztem magamon McGalagony tekintetét szinte futva távoztam az átváltoztatás tanteremből. Annyira hülye vagyok! Gondolhattam volna, hogy pletyka a tanárok fülébe is eljut előbb vagy utóbb. Idegesen lépkedtem a folyosón Flitwick tanterme felé, amikor Malfoy váratlanul felbukkant és magához rántott. Reflexszerűen húztam be magammal az ablakmélyedésbe, miközben még a táskám is lecsúszott a vállamról és a földön landolt.
- Mit akarsz? - kérdeztem ingerülten. Kicsit sem voltam boldog, hogy csak úgy elkapott, ám amikor a csevegő lányok felé bökött, már tudtam, hogy miért csinálta. Azonban balszerencsére az egyiküket felismertem... az a Hugrabugos volt, aki reggel nyíltan rákérdezett. Malfoy szavait hallva azonban arra gondoltam, hogy minél előbb megcsókolom annál előbb jut az apja fülébe és annál előbb lesz vége ennek a rettenetes színjátéknak, amit folytatunk! Tehát annál előbb szabadulok!
- Egoista görény! - közöltem, majd egy mély levegő vétel után, mindkét karommal átkaroltam a nyakát és egy kicsit lábujjhegyre állva ugyan de elértem az ajkait az enyémekkel. És döbbenten kellett tapasztalnom, hogy annyira nem is volt rossz, mint amire számítottam, mi több kellemes volt. Amikor viszont megéreztem, hogy belemosolyog a csókba, nem tudtam nem mosolyogni én is. De előttem a folyosón beszélgető lányok arca lebegett.

Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy

TémanyitásTárgy: Re: Iskolai folyosó   Iskolai folyosó - Page 2 EmptyHétf. Szept. 13, 2010 2:46 am

.: Gondolatban emlegetett szamár XD :.

Már egy hete „járok” Hermionéval. Elég nehezen megy ez, tekintve hogy egyáltalán nem szerettük egymást, már pedig most erre kényszerülünk. A pletykák nem sokára szárnyra is kaptak, így mi alig bírjuk „titkolni” a „szerelmünket”. Most már csak egy óvatlan pillanat kellett, hogy „lebukjunk” a többi diák előtt. Két diáklány, feltehetőleg hugrabuggosok álltak a folyosón egy ablak mellett. Hirtelen arra gondoltam, hogy most jó lenne Hermionét a közelben tudni. A gondolatban emlegetett szamár épp arra sétált és pont a lányok felé, de idejében elkaptam és magamhoz húztam.
– Odanézz! – Súgtam Hermionénak és a lányokra mutattam számukra alig észrevehetően. Ők egy pár pillanatra idepislogtak, összesúgtak, nevettek és folytatták csevejüket, miközben néha – néha ránk pillantottak. Magam felé fordítottam Hermset, hogy a szemébe nézzek.
– Megígérem, hogy nem lesz szörnyű! Csókolj meg! – Kértem meg a szemeibe mélyesztve tekintetem. Azonban meg kellett tapasztalnom, hogy ezt kételkedéssel fogadja. Ez azt jelentette, hogy el kell, magyarázzam a szándékom, ami jelenleg igen terhes a számomra. Egy Malfoy sem szeretett magyarázkodni, de szerencsére ezt most más. Itt most egy tervet kell vázolnom.
– Ha most megteszed, ezt azok a lányok meglátják és onnantól nyílt titok lesz az, hogy járunk. Apám is kénytelen lesz elhinni és talán békén hagy ezzel a házasságos dologgal, mondván, hogy inkább legyek még nőtlen, minthogy bemocskoljam a Malfoyok vérét! Szóval ez egy fontos pillanat! Jó vagyok! Na, gyerünk! – Győztem meg Hermionét suttogva és igyekeztem közeledni hozzá.
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

TémanyitásTárgy: Iskolai folyosó   Iskolai folyosó - Page 2 EmptyHétf. Szept. 13, 2010 1:22 am

...

Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Iskolai folyosó   Iskolai folyosó - Page 2 Empty

Iskolai folyosó
Vissza az elejére