Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Alicia Isabella Spinnet (Tanár helyettes) Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Alicia Isabella Spinnet (Tanár helyettes) Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Alicia Isabella Spinnet (Tanár helyettes) Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Alicia Isabella Spinnet (Tanár helyettes) 3347qiw
A Hónap Játéka
Alicia Isabella Spinnet (Tanár helyettes) 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Alicia Isabella Spinnet (Tanár helyettes) Ic7783

Share

Alicia Isabella Spinnet (Tanár helyettes)

Go down 
SzerzőÜzenet
Perselus Piton
Bájitaltan Tanár/Admin/Mardekár Ház Feje
Perselus Piton

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 2447

Alicia Isabella Spinnet (Tanár helyettes) Empty
TémanyitásTárgy: Alicia Isabella Spinnet (Tanár helyettes)   Alicia Isabella Spinnet (Tanár helyettes) EmptySzer. Szept. 15, 2010 3:04 am

Alicia Isabella Spinnet (Tanár helyettes) Y1fiq2hx1tm9woo3bold

Név: Alicia Isabella Spinnet
Becenév: Alice, Alicia, Bella (Egyedül édesanyám hívott így egy rövid ideig)
Kor: 19
Rangod: Boszorkány
Nem:
Származás: Félvér Boszorkány
Születési idő: 1979. Február 1
Születési hely: Anglia, London

Család:
Anya: Ismeretlen/Mugliszármazású Boszorkány
Apa: Ismeretlen/Aranyvérű Varázsló
Testvérek: Nincs
Egyéb családtag: Nincs
Háziállat: Karvalybagoly, a neve Silver
Érdekesség: Alicia: Francia-Spanyol eredetű, jelentése: ismeretlen.
Személyes tárgya: A gitárom, amin szabad időmben gyakran játszom, de csak ha egyedül vagyok. Szeretem hallgatni a halk gitárdallamot.

Pálcád: Kőris fa, egyszarvú szőr maggal.
Iskolai házad: Griffendél volt, de már végeztem.

Előtörténet:
1979. Február elsején láttam meg a napvilágot Londonban, Alicia Isabella Spinnet néven. Édesanyámtól kaptam az Isabella nevet, de gyerekoromban folyton Bellának hívott, mert szerinte annyira szép voltam már csecsemőként. Valahogy nem szerettem ezt a nevemet, ezért hamarosan inkább az Aliciát használtam. Egyetlen gyermek voltam a családban, mivel édesanyámnak nem születhetett több gyermeke. Néha ugyan vágytam egy testvérre, mert egyedül éreztem magamat, de végül megtanultam elfogadni ezt és elfoglaltam magma mással. Amikor első éves lettem a Roxfort Boszorkány és Varázslóképző Szakiskolában, akkor kezdtem el gitározni. Sosem szerettem ha folyamatosan engem bámultak így sosem játszottam közönségnek. Magamnak tanultam és magamnak játszottam, mert a gitár hangja megnyugtatott. E mellett később a Griffendél kvidics csapatának lettem a hajtója. Mindig is szerettem ezt a sportot, mivel alapjába véve szerettem mozogni. Ott nem zavart, hiszen nem egyedül engem bámultak hanem a rajtam kívül lévő sok sok játékost, ráadásként igazi jó csapatot alkottam a másik két hajtóval Katie Bellel és Angelina Johnsonnal, akikkel barátnők is vagyunk még a mai napig. 7.-es koromban tagja voltam a Harry által vezetett DS-nek, mert Ubridge nem volt hajlandó rendesen oktatni a Sötét Varázslatok kivédését, és mivel hittem Harrynek, hogy Tudjuk ki visszatért, én is meg akartam tanulni, hogyan védjem meg magamat és másokat.
Miután sikeresen letettem a vizsgáimat Roxfortban eltűnődtem, hogy vajon mihez kezdjek. Szerettem volna továbbra is kvidicsezni, de nem tudtam vagyok-e elég jó hozzá, hogy egy rendes csapatban játsszak. A megoldást végül Oliver hozta meg, amikor felkeresett azzal az ajánlattal, hogy nem lennék- e hajtó abban a csapatban ahol ő is játszik a Porpicy SC-ben.
Rövid mérlegelés után elfogadtam az ajánlatot és örültem, amikor a szüleim nem akarták, hogy más munkát keressek, elvégre ezt szeretem. És ez nem egyszerű munka, hanem szórakozás és szabadidő egyszerre, bár tény, hogy sokkalta többet kell edzeni, mint az iskolai mérkőzésekre. Bár úgy vélem ez természetes.
Most amíg a csapatunk a pihenőjét tölti McGalagony professzor felhívott, hogy rövid időre tudnám-e helyettesíteni Madam Hoochot a Kviddics mérkőzéseket és a repüléstan órákon, mivel gyengélkedik. Elfogadtam, így most örömmel térek vissza nem olyan régen elhagyott, szeretett iskolám falai közé.

Jellem:
Fiatal igazán életvidám lány, sok energiával, de csak a barátai számára. Amikor ismeretlenekkel találkozik, kissé óvatossá válik, nem szereti lerohanni az embereket. Ellenben amikor egyedül van, eltűnik ez a vidám aura és helyét átveszi a tökéletes nyugalom, amely az egész lényéből sugárzik, többnyire magányosan gitározgat.
Külső szemlélők számára eléggé kiismerhetetlen személyiség, egész lényéből sugárzik valamiféle megfoghatatlan kettősség. Ennek ellenére, aki rászorul azzal kedves, segítőkész. Bizonyos területeken igazán ambiciózus, nyugodt természetű, kevés dolog tudja kihozni a sodrából.
Kedvenc színe a tört fehér, de kedveli a sötétebb színeket is. Az edzéseken sportos ruhákban van, ám onnan eljőve igazán nőies holmikban láthatják. Kedvfüggő hogy mikor milyen ruhákat vesz fel.

Kinézet: 165 centi méter magas, nagyjából 55 kiló, karcsú testalkatú. Félhosszú szőke haja alapban hullámos, de néha kiegyenesítve hordja. Világoskéken tündöklő szemei kissé mandulavágásúak.

Alicia Isabella Spinnet (Tanár helyettes)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal