Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

James Charlus Potter (Varázsló) Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
James Charlus Potter (Varázsló) Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
James Charlus Potter (Varázsló) Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
James Charlus Potter (Varázsló) 3347qiw
A Hónap Játéka
James Charlus Potter (Varázsló) 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
James Charlus Potter (Varázsló) Ic7783

Share

James Charlus Potter (Varázsló)

Go down 
SzerzőÜzenet
Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 1582

James Charlus Potter (Varázsló) Empty
TémanyitásTárgy: James Charlus Potter (Varázsló)   James Charlus Potter (Varázsló) EmptyCsüt. Szept. 16, 2010 6:44 pm

James Charlus Potter (Varázsló) A8n1g66knrf1mi9hdu8i

Név: James Charlus Potter
Becenév: Ágas
Kor: 38
Rangod: Aranyvérű
Nem: Férfi
Származás: Aranyvérű/Varázsló
Születési idő: 1960.03.27
Születési hely: Anglia

Család:
Anya: Dorea Black aranyvérű/boszorkány/meghalt
Apa: Charlus Potter aranyvrű/varázsló/meghalt
Testvérek: nincs
Egyéb családtag:
Fia: Harry James Potter félvér/varázsló/tanuló
Felesége: Lily Evans Potter mugliszármazású/boszorkány/auror
Háziállat: Harry baglya

Mikor volt az első átalakulásod: Körülbelül harmadik, negyedik évfolyamban.
Érdekesség:
Bejegyzetlen animágus vagyok áttudok változni egy szarvassá.
Személyes tárgya: Varázspálca és a láthatatlanná tévő köpeny ami családunk öröksége és amit átadtam a fiamnak.
Pálcád: Nincs adat
Iskolai házad: Griffendél volt

Előtörténet:
Nevem James Charlus Potter, 1960.március 27.-én születtem Angliában. Aranyvérű családból származom, így mikor 11 éves lettem nem is volt kérdés, hogy megkapom e a Roxfortból a levelemet. Aranyvérekhez méltón nőttem fel bár a szüleim nem voltak vérmániások, mint a legtöbb arisztokrata. mikor elindultam Roxfortba a vasútállomáson összetalálkoztam egy régi ismerőssel Sirius Blackekkel. Az aranyvérekről tudni kell, hogy kevesen vannak így mindenki ismer mindenkit és én már gyerekkorom óta ismertem Sirius így természetes volt, hogy mi barátok leszünk. Az ő szülei viszont vérmániások amivel nem igazán értett egyet.
A vonaton találkoztam egy lánnyal bizonyos Lily Evanssal akivel már az elején sikerült összeveszni. Na és persze az örök ellenségemmel Perselus Pitonnal. Természetes volt, hogy a Griffendélbe kerülők, bár azon még én is meglepődtem, hogy Sirius is mivel náluk mindenki Mardekáros úgy, mint az öccse. A Griffeendélben megalapítottuk Siriussal és még két barátunkkal Remus Lupinnal És Peter Pettigrewval a Tekergők csapatát. Rengeteg hülyeségben, benne voltunk és az egész iskola minket irigyelt. Abban az időben be kell vallanom, hogy elég beképzelt voltam, ami hetedik évre megszűnt. Nagyon tetszett nekem Lily, de sajnos ő nem igazán értette a humoromat és mindig csak veszekedtünk, ami még idegesítőbbé tette ezt az az volt, hogy nyíltan barátkozott Griffendéles létére egy Mardekárossal vagyis Pitonnal. Már csak ezért is szekáltuk állandóan Pipogyuszt. Aztán amikor az én hibámból természetesen megbántotta Pipogyusz Lilyt minden megváltozott. Hatodik év végétől kezdtünk el randevúzni és nagyon belé szerettem.
Iskola után elmentünk tovább tanulni és letettük együtt az aurori vizsgát ami Lilynek nehezebben ment mivel kiderült, hogy terhes. Aztán 1980. Julius 31.-én megszületett a fiunk Harry James Potter akit imádtunk, de sajnos a családi idill véget ért kicsivel több mint egy év után mikor is Voldemort tudomást szerzett egy jóslatról és úgy gondolta, hogy az a mi fiunkra vonatkozik. Voldemort eljött és megprobált minket megölni, úgy talált ránk, hogy a barátunknak hitt Peter elárult minket. Dumbledore talált ki egy tervet, hogy a fiunk megmeneküljön. Amikor én a halálos átkott kaptam akkor már úgymond nem is én voltam ott így én voltam az első akinek hopponálnia kellett a házból egy biztonságos helyre. Mikor Lilyt támadta meg akkor Lily Harryre bocsájtotta az ősi szeretet varázst így ő is megmenekült és Lily is el tudott onnan jönni. Mikor Voldemort is eljött onnan rémszem Mordon ment el Harryért és vitte Lily rokonaihoz, amivel nagyon nem értettünk egyet sem én sem Lily, mivel tudtuk milyen emberek is ők.
Ezek után mi letettük a megszeghetetlen esküt Dumbledorenak, hogy nem jelenünk meg Harrynek semmilyen formában sem. Ezek után nálam az verte ki a biztosítékot mikor az igazgató felvette az iskolába Pitont aki köztudottan halálfaló volt és nem győzött meg az idős mágus magyarázata arról, hogy megváltozott és minden bűnét megbánta. Lily viszont akkor nagyon furcsán viselkedett mikor ezt meghallotta. Tudom, hogy ők évekig barátok voltak, de nem tudom, miért védi ő is ezt a szörnyeteget. Évekig csak Dumbledoretól kaptunk információkat Harryről. Később megtudtuk milyen sorsa volt Harrynek Petuniáéknál és egyre jobban idegesített az öreg viselkedése és kitartása Dursleyék és Piton mellett.
12 évvel később a legjobb cimborám megszökött Azkabanból, akit azért küldtek oda mert azt hitték, hogy ő árult el minket. Akkor lett az iskola tanára Remus is és ennek még jobban örültem. Hiszen így már, volt aki oda tudott a fiunkra figyelni. Csak nagyon keveset tudtunk arról, hogy mik is történnek Harryvel és talán így volt a legjobb.
Eltelt néhány hosszú év és mi Lilyvel egyre fásultabbak lettünk, hiszen bevoltunk zárva egy aranykalickába, amit én nagyon nehezen viseltem, de a feleségem kitartott mellettem. Mikor elérkezett a nagy csata akkor nem bírtuk tovább és el kellett mennünk, segíteni, de ezt csak álcázva tehettük meg. mikor Harry a feltámadás kövével magához hívott minket az pont kapóra jött, mert így legalább láthattuk.
A háború végén mikor Voldemort meghalt elmondtuk Harrynek az igazságot. Most békésen élünk és segítünk az újjáépítésben. Harry nem haragszik ránk amiért nem lehettünk vele gyermekkorában és nagyon rendes fiatalember lett belőle. Most már csak annyi a problémám, hogy a feleségem Lily valamit titkol előlem és nem tudom mi az, de az biztos, hogy köze van hozzá Pitonnak is, akit, azóta, ha nem is szerettem meg, de legalább elismerem, hogy melyik oldalon harcolt.

Jellem:
Kezdetben egy nagyon beképzel és bátor Griffendéles voltam, de mire eljött a felnőttkor addigra lehiggadtam. A szabályokkal mindig bajban voltam ugyanis nem igazán szerettem betartani őket, persze az auror képzőben megtanították, hogy is kell elfogadni őket. Nagyon szeretem a mai napig a kalandokat és a kihívásokat. Ahogy öregedek, úgy nyugszom le bár Siriussal még mindig benne vagyunk néhány jó viccben meg persze a fiammal.

Kinézet:
180 cm. magas vagyok hajam fekete, szemem színe barna, testalkatom vékony. A hajam fiatalon olyan volt mint egy fekete széna kazal soha nem lehetett beállítani, de most már azért bírok vele.
Vissza az elejére Go down

James Charlus Potter (Varázsló)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal