Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Perselus történet ajánlások Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Perselus történet ajánlások Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Perselus történet ajánlások Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Perselus történet ajánlások 3347qiw
A Hónap Játéka
Perselus történet ajánlások 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Perselus történet ajánlások Ic7783

Share

Perselus történet ajánlások

Go down 
SzerzőÜzenet
Perselus Piton
Bájitaltan Tanár/Admin/Mardekár Ház Feje
Perselus Piton

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 2447

Perselus történet ajánlások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Perselus történet ajánlások   Perselus történet ajánlások EmptySzomb. Márc. 03, 2012 3:23 am

[Only mods are allowed to see this link]

Perselus Piton
Perselus Piton

TémanyitásTárgy: reag   Perselus történet ajánlások EmptyHétf. Aug. 15, 2011 11:24 pm

McKinnon + Spinnet + Dumbledore

A türelmemnek már végképp vége volt amikor Spinnet benyitott, de kétségtelenül ő akadályozott meg abban, hogy egy átokkal tegyem gazdagabbá. Szinte vissza estem a székbe és már csak azon gondolkoztam, hogy hol tudnék olyan helyet találni ami csendes és tanártól, főleg diáktól mentes.
A sértést, hogy ő majd beenged az üvegházba nem tudtam szó nélkül hagyni.
-Igazán köszönöm kolléga, de mérgekkel én is rendesen el vagyok látva.- ~Amit alkalomadtán meg is kóstoltatnék önnel.~ Szűrtem fogaim között neki és már meg sem próbáltam felállni amikor jött egy újabb személy. Persze ki is lehetett volna mint maga Dumbledore. Karomat felraktam a szék karfájára és úgy támasztottam meg a fejemet.
A kérdéshalmazából csak a köszönésig jutottam el, de ha úgy is mindig tud mindenről akkor minek kérdezi meg feleslegesen, hiszen előle eltitkolni nem lehet semmit.
-Magának is jobb napot Igazgató úr.- Ennél rosszabb már nem is lehetne. ~De talán ha még Lily is itt lenne.~ Zártam le magamban a sorsomat.
Újságomat félreraktam azzal a kezemmel ami nem azt a fontos szerepet tölti, hogy tartsa a fejemet és továbbra is csak imádkozni tudtam Merlinhez.

Perselus Piton
Perselus Piton

TémanyitásTárgy: Re: Perselus történet ajánlások   Perselus történet ajánlások EmptyPént. Nov. 26, 2010 7:39 pm

Hello.
Köszönjük az észre vételeidet az oldallal kapcsolatban, de nekünk ez így jó ahogy van. A véleményeket és tanácsokat szívesen fogadjuk de azt, hogy valaki önuralmi célból átvegye az oldal vezetését már nem. A két admin meg a moderátorok rendesen végzik a dolgukat és ez mindenkinek megfelelő volt idáig. A játékosok sem emeletek kifogást idáig pedig ők már régebb óta az oldal tagjai a legtöbben az oldal indulásánál már velünk voltak. A kannon karakterekről annyit, hogy nem szándékoztunk az összes karaktert behozni és az elrendezésüknek is megvan a maga logikája. Arthur Weasley az állításoddal ellentétben a Minisztériumi dolgozok listájában és a volt Griffendéleseknél is szerepel. nem arra törekedtünk, hogy mindent leírjunk a karakterről csak arra, hogy körülbelül hova tartozik, ha nem így írtuk volna be hanem a szólás szabadsággal akkor Draco Malfoy is simán lehetett volna Hollóhátas, de ezt nem szerettük volna ezért adtunk egy alap indulási kitételt.
A kannon karakterek listájában azért sem szerepel minden név, mert egy idő után megengedjük a saját egyéni karaktereket, de ennek még nem jött el az ideje. Ugyan azt sikerült észre vennünk, hogy az új regisztráltakból is van olyan aki nem tudja értelmezni, hogy csakis HP-s karakterekkel lehet játszani, pedig van még bőven választék.
Remélem kielégítő választ adtam.
Amint olvastam hárman vagytok. regisztráljatok és kellemes játékot kívánunk.
Üdvözlettel:
Hermione Granger, Ginny Weasley, Draco Malfoy és Perselus Piton.

Perselus Piton
Perselus Piton

TémanyitásTárgy: Re: Perselus történet ajánlások   Perselus történet ajánlások EmptySzomb. Nov. 20, 2010 1:23 am

Kedves szerepjátékosok és regisztrálni kívánok.
Tájékoztatunk mindenkit, hogy innentől kezdve lehet egyéni karakterekkel játszani abban az esetben, ha megvan mind a négy ház, házvezető tanára és minimum házanként van három aktív karakter.
Az új regisztrálni kívánok figyelmét felhívom arra, hogy törekedjenek rá, hogy HP jellegű legyen az egyéni karakterének neve, de ezt mindenki magának választja, aki viszont szeretne meglévő névvel játszani annak ott a cannon karakter.
A Cannon karakter beteltével csak egyéni karakterrel lehet regizni. Akinek segítség kell a névválasztáshoz az nyugodtan írjon a staffnak.

Perselus Piton
Perselus Piton

TémanyitásTárgy: Re: Perselus történet ajánlások   Perselus történet ajánlások EmptySzer. Nov. 03, 2010 11:52 pm

Ez egy rég elkezdett történet, de én sokat nevettem rajta és nem olyan rég felkerült a 8. fejezet olvassátok el.

Hermnek.

A hozzászólást Perselus Piton összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Nov. 30, 2010 10:46 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://roxfort.forumotion.co.uk
Perselus Piton
Perselus Piton

TémanyitásTárgy: Re: Perselus történet ajánlások   Perselus történet ajánlások EmptySzomb. Szept. 18, 2010 6:26 am

[Only mods are allowed to see this link] --> Nagyon jó olvassátok el, bár egy kicsit hosszú

Perselus Piton
Perselus Piton

TémanyitásTárgy: Perselus történet ajánlások   Perselus történet ajánlások EmptySzomb. Szept. 18, 2010 6:25 am

...

Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Perselus történet ajánlások   Perselus történet ajánlások Empty

Vissza az elejére Go down

Perselus történet ajánlások
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal