Roxfort
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Jane Miller Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Jane Miller Z5iV7

free forum

free forum

free forum


A Hónap Női karaktere
Jane Miller Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Jane Miller 3347qiw
A Hónap Játéka
Jane Miller 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Jane Miller Ic7783

 

 Jane Miller

Go down 
SzerzőÜzenet
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Jane Miller Empty
TémanyitásTárgy: Jane Miller   Jane Miller EmptyVas. Szept. 19, 2010 5:38 am

Jane Miller Wt6ryx

Név: Jane Granger
Becenév: Jane
Kor: 38
Rangod: Mugli
Nem:
Származás: Mugli
Születési idő: 1960. 04. 15.
Születési hely: London, Nagy Britannia

Család:
Anya: Elizabeth Miller/ háztartásbeli/ meghalt
Apa: Carl Miller/ tanár/ meghalt
Testvérek: nincs
Egyéb családtag:
Férj: Tom Granger, 40, fogorvos
Lány: Hermione Granger, 18, boszorkány
Háziállat: A lányomnak egy macskája, Csámpás

Érdekesség: Nagyon szereti Franciaországot, és elég sokszor voltak már ott hármasban a családjával.
Személyes tárgya: A jegygyűrű, amit Tomtól kaptam.

Előtörténet:
1960-ban születtem, szüleim egyetlen gyermekeként. Édesapám tanár volt az egyik általános iskolában, nagyon szerette a munkáját, és a gyerekekhez is kitűnően értett. Édesanyám is tanár volt, egészen a születésemig. Amikor megérkeztem, csak velem, és a háztartással foglalkozott. Nagyon boldog életünk volt.
Az általános iskola nehéz volt, mert apám is ott tanított, így mindent nagyon szigorúan vettek. Szerették volna, ha én is tanár leszek, úgy mint ők, de végül nem bánták, hogy mást választottam magamnak.
A középiskolában aztán nem volt jelen apu vigyázó tekintete, valahogy szabadabbnak éreztem magam, de a tanulmányaim így sem romlottak.
A nagy tini szerelem elkerült, ezért a szüleim megpróbáltak közös programokat szervezni különböző korombeli fiúval. Elmentem ezekre a találkozókra, de tudtam, hogy engem még nem nagyon tudnak lekötni az ilyen dolgok. Inkább a biológiát szerettem, és órákig képes voltam a témáról beszélni.
Versenyekre is jártam, sokat megnyertem és apuék nagyon büszkék voltak rám. Ekkor kezdem el komolyan gondolkodni az orvosi egyetemen. Sebész szerettem volna lenni.
17 éves koromban, aztán édesapám meghalt rákban. Nagyon hirtelen jött az egész, anyu nagyon rosszul viselte az egészet, de megpróbált mindenben támogatni.
Egy évvel később felvettek egy orvosi egyetemre. Itt rá kellett jönnöm, hogy ez mégsem az én világom, nem nagyon bírtam a vért, de az álmomat mégsem akartam feladni, így határoztam el, hogy fogorvos leszek. Ahogy bejártam az órákra egyre inkább kezdtem megszeretni ezt a foglalkozást is.
Az egyik órán találkoztam először Tommal. Egyre többször találkoztunk, és beszélgettünk, sok volt a közös téma. Mondhatjuk, hogy most érkezett el a nagy tini szerelmek ideje. Amikor elhívott randizni, legszívesebben ugyanúgy reagáltam volna, mint a hősnő a filmekben. Sikítozva, zokogva Tom nyakába borultam volna. De ez csak akkor következett be, amikor megkérte a kezem.
19 éves koromban meghalt édesanyám is. Borzalmasak voltak az utána következő napok. Nem találtam a helyem, és csak Tomnak köszönhetem, hogy nem csavarodtam be teljesen. Nagyon szerettem az édesanyámat.
Egy fél év után Tom megkérte a kezem. Tényleg madarat lehetett volna fogatni velem.
Egy év múlva terhes lettem. Mindketten nagyon izgultunk, főleg én, mert féltem, hogy nem leszek képes felnevelni egy gyereket, de Tom nyugtatott ilyenkor is. Persze pár évet halasztanom kellett az egyetemen, mert a kettő együtt sehogy sem ment volna, de aztán, évek múlva sikerült lediplomáznom.
Amikor Hermione 11 éves lett, már előre megterveztük, hogy melyik középiskolába is szeretnénk elküldeni. Teljesen meglepett, hogy a kislányunk boszorkány, mert sem Tom, sem pedig az én családomban nincsenek hasonló emberek. De mindketten tudtuk, hogy Hermione különleges.
Büszkék voltunk és vagyunk rá, nagyon tehetséges, és okos boszorkány, és nem csak a vizsgái miatt gondolom így. Először persze aggódtunk érte, hogy nem fog tudni majd beilleszkedni az új környezetébe, vagy talán nem lesz ott boldog, de szerencsére ezek az aggodalmak alaptalannak bizonyultak. Minden év végén döbbenten hallgattam a történeteit, a kalandokat, amikben részt vett kér barátjával.
Egy ideig Ausztráliában éltünk. Ketten, Tommal, bár nem ez volt a nevünk, sőt lányunk sem volt, nem is emlékeztünk a valódi életünkre, mégis éreztük, hogy valami hiányzik. Ez egy év múlva be is bizonyosodott, amikor a lányunk (akiről addig nem is tudtuk, hogy létezik) elmesélte, hogy kénytelen volt elküldeni minket ide, és kitörölni az emlékeinket. Igaz szépen lassan visszatér minden, de még mindig vannak vak foltok.

Jellem: Optimista, sokat nevet. Türelmes, végig tud hallgatni másokat, és mindig megpróbál segíteni, még akkor is, ha tudja, hogy amit mond, nem sokat segít.
Mindenben támogatja a családját, és mindent megtenne értük, amit csak lehet. Könnyen megbízik másokban, és könnyen el is tudja fogadni az új helyzetet, mivel anya, így nagyon sokat aggódik, gyakran alaptalanul. Mindent kétszer gondol végig, és állandó szöszmötélésével, kétségeivel néha az őrület határáig kergeti családtagjait


Kinézet: 170 cm magas, vékony energikus nő. Eleven meleg barna szemeivel barátságosan, gyengéden figyeli a világot. Félhosszú barna haját többnyire összefogja. Fürge, szeles, mozdulataival néha képes leverni ezt- azt de ilyenkor nem igazán zavartatja magát.
Vissza az elejére Go down
 
Jane Miller
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Roxfort :: Karakterek :: Muglik-
Ugrás: