Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Új Előtörténetek - Page 7 Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Új Előtörténetek - Page 7 Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Új Előtörténetek - Page 7 Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Új Előtörténetek - Page 7 3347qiw
A Hónap Játéka
Új Előtörténetek - Page 7 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Új Előtörténetek - Page 7 Ic7783

Share

Új Előtörténetek

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Molly Weasley
Boszorkány
Molly Weasley

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 142

Új Előtörténetek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új Előtörténetek   Új Előtörténetek - Page 7 EmptyPént. Aug. 20, 2010 11:02 pm

Köszönöm Draco!
Vissza az elejére Go down
Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 1582

TémanyitásTárgy: Re: Új Előtörténetek   Új Előtörténetek - Page 7 EmptyPént. Aug. 20, 2010 9:46 pm

Molly Weasley.
A karakterlap hibátlan, az előtörtéted remek.
Természetesen El vagy Fogadva!
Molly Weasley
Boszorkány
Molly Weasley

Hozzászólások száma : 142

TémanyitásTárgy: Re: Új Előtörténetek   Új Előtörténetek - Page 7 EmptyCsüt. Aug. 19, 2010 10:03 am

[Only mods are allowed to see this image]

Név: Molly Prevett Weasley
Becenév: Molly (Kizárólag csak Artúr nevezi Milly-Mollym-nak)
Kor: 48
Rangod: Boszorkány
Nem:
Származás: Aranyvérű/Boszorkány
Születési idő: 1950/ Október / 30
Születési hely: Anglia, London

Család:
Anya: Morella Prewett/ aranyvérű/ elhunyt
Apa: Noel Prewett/ aranyvérű/elhunyt
Testvérek: Muriel Prewett (nővérem) / aranyvérű/107 éves/ nyugdíjazott
Gideon Prewett /aranyvérű / elhunyt bátyám
Fabian Prewett / aranyvérű/ elhunyt bátyám
Egyéb családtag:
Arthur Percival Weasley /aranyvérű / – 48 éves – minisztériumi alkalmazott (férjem)
William Arthur /Bill/ Weasley /aranyvérű / – 28 éves (fiam)
Charlie Weasley /aranyvérű/ - 26 éves (fiam)
Percival Ignatus Weasley /aranyvérű/– 24 éves (fiam)
Fred Weasley /aranyvérű/ – 22 éves (fiam)
George Weasley /aranyvérű/ – 22 éves (fiam)
Ronald Bilius Weasley /aranyvérű/ – 18 éves (fiam)
Ginevra Molly Weasley /aranyvérű/ - 17 éves (lányom)
Fleur Delacour, Bill felesége /aranyvérű/ (Menyem)

Háziállat: A család baglya, Errol
Érdekesség: Rengeteg mindent képes megfőzni ahhoz képest, hogy aranyvérű. Ő maga látja el az Odúban a házimunkát és ő gondozza a kertet. Szabadidejében kötöget pulóvert, vagy sálat, vagy bármilyen ruhaneműt, amit kötögetéssel el lehet készíteni. Molly Artúrral szemben nem rajong a mugli tárgyakért.
Személyes tárgya: Egy arany nyaklánc, amit még az ikrektől kapott az egyik szülinapjára.
Pálcád: Valószínűleg 11,5 hüvelyk nádfa, egyszarvúszőr maggal. (Ez nem biztos)
Iskolai házad: Griffendél

Előtörténet:
1950-ben születtem Angliában, egy aranyvérű családban. A szüleim nem voltak teljesen hívei az arisztokrata életmódnak attól függetlenül, hogy az aranyvérűek mind sznobok. Ők nem voltak azok. Gyermekkorom 11 éves koromig úgy zajlott, ahogy az meg van írva. Magántanulóként tanultam meg az élet kisebb nagyobb fontossággal bíró dolgait, amik nélkülözhetetlenek Roxfortban, ahol a bátyáim Gedeon és Fabian már javában tanultak. Ők olyanok voltak, mint Fred és Georg, de sajnos Tudjukki velük is végzet pár évvel később.
Miután megkaptam a levelemet rögtön éreztem, hogy Griffendéles leszek. Ugyan a családomban vegyesen voltak Mardekárosok és Griffendélesek is, de minek után a Prewett ikrek is griffendélesek voltak, nálam sem csodálkoztak, amikor abba a házba soroltak. Nagyon szerettem az iskolát és a társaimat is, főleg egy bizonyos illetőt. Arthurral nagyon furcsán alakultak a dolgok. Eleinte egy idétlen fickónak találtam, de valahogy megkedveltem. Akkoriban már Arthuron megmutatkoztak a mugli tárgyak iránti érdeklődés alapjai, bár abból is rájöhettem volna, hogy aranyvérűként mugli ismeretre jár, de nem foglalkoztam vele. Ez egy olyan dolga volt, ami a személyiségéhez hozzátartozott. Én személy szerint nem rajongok a muglikért és a dolgaikért, de nem zavarnak engem, nem úgy, mint a vérimádók. Végül is egyre többször elegyedtünk szóba és egyre hosszabb ideig tartottak a szóváltások. A 7. évvégére, már egy párként ismertek el minket. A szüleim nagyon büszkék voltak, amikor elvégeztem az iskolát és kiváló bizonyítványom lett.
Sokáig tartott, de 18 éves koromra rájöttem, hogy imádok főzni, amit a családtagjaim is elismertek, így kaptam egy kis éttermet az Abszol úton. Kicsi volt, de hangulatos és egy hónap alatt fellendült az üzlet, amelynek rettenetesen örültem. Közben pedig Arthurral is komolyabbra fordultak a dolgok, azaz megkérte a kezem, ezek után a boldogító „igen”-t is kimondhattam. Ő a Minisztériumban kapott egy állást, ami pont testhez álló volt neki, mugli tárgyakkal foglalkozhatott és még fizetést is kapott érte. Az egyetlen hiba ebben az, hogy nagyon egyikünk szülei sem nézték jó szemmel azt, hogy a házunk tele van a mugliktól származó tárgyakkal. Arthurt ki is tagadták és csak idő kérdése volt, hogy velem is ezt tegyék. Nem tudtam sokáig élvezni a főzést, mert várandós lettem első fiammal Billel, majd két évvel később Charleyval és ez után nem volt megállás, jöttek sorban a gyerekek. Percy, Fred és Gerorge az ikrek, Ron és az egyetlen lányunk Ginny. Nem élünk túl nagy gazdagságban mióta vérárulónak lettünk kikiáltva, de legalább boldogok vagyunk. Mikor a legkisebb fiam Ron megismerkedett Harry Potterrel nagyon örültünk neki és őt is fiamként szeretem, mint szinte bárkit a családunkban.
Mikor Tudjukki visszatért életem legrosszabb időszaka következett, főleg a végső csatával, amivel elvesztettem Fred fiamat és még George is megsérült. A szerencse az csak Billt találta meg, mondhatni mivel ő sikeresen megnősült. Elvette feleségül Fleur Delacourt. Csak akkor sikerült megkedvelnem, amikor bebizonyította a fiam iránti szerelmét. Most ott segítünk, ahol tudunk. Arthur a Minisztériumban segít helyre állítani a károkat, Bill itt is ott is. Charley visszament Romániába és a többi gyerek is, vagy Roxfortban velem együtt segédkezik, vagy épp a Minisztériumban.

Jellem: Egy kedves, barátságos boszorkány. Mikor dühös, még elviselhető, ám olyan, mint egy bomba. Bármikor robbanhat, főleg ha a gyermekei rossz fát tesznek a tűzre. Család centrikus és anya tigrisként védelmezi a családját (valószínűleg a Prewett ikrek elveszítése után alakult ki Mollynál ez a mindent elsöprő védelem és félelem, hogy még több családtagot veszíthet el.) Akár mit tesz, azt a családjáért teszi. Segítőkész, megbízható és hűséges asszony.

Kinézet: Alacsony, kicsit kövér. Az arca kerek és barátságos, mely csak még jobban kiemeli barna szemeit, amik néha úgy lángolnak, a dühtől, vagy éppen a boldogságtól és szeretettől. A haja vöröses színű és hullámos, általában lapockáig érő, vagy kisebb. Felkötve vagy feltűzve szereti hordani frizuráját.
Lucius Malfoy
Halálfaló
Lucius Malfoy

Hozzászólások száma : 393

TémanyitásTárgy: Re: Új Előtörténetek   Új Előtörténetek - Page 7 EmptyKedd Aug. 17, 2010 9:28 am

Ginny Weasley írta:
Hát, mr. Malfoy ... csak egy szót ismerek erre...

ELFOGADVA.
Üdvözlöm körünkben!
Köszönöm Ms. ...
Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley

Hozzászólások száma : 3608
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola & Odú

TémanyitásTárgy: Re: Új Előtörténetek   Új Előtörténetek - Page 7 EmptyKedd Aug. 17, 2010 9:25 am

Hát, mr. Malfoy ... csak egy szót ismerek erre...

ELFOGADVA.
Üdvözlöm körünkben!

Anyaszomorító, Teherbeesős boszi by: Mennydörgőcske
[Only mods are allowed to see this link]
Lucius Malfoy
Halálfaló
Lucius Malfoy

Hozzászólások száma : 393

TémanyitásTárgy: Re: Új Előtörténetek   Új Előtörténetek - Page 7 EmptyKedd Aug. 17, 2010 9:16 am

Név: Lucius Abraxas Malfoy
Becenév: Nem szoktak becézni.. mindenki Luciusnak hív
Kor: 44 éves
Rangod: Halálfaló
Nem: Férfi
Származás: Aranyvérű/Varázsló
Születési idő: 1954

Család:
Anya: Anabelle Malfoy/ elhalálozott
Apa: Abraxas Malfoy/ elhalálozott
Testvérek: nincs
Egyéb családtag:
Narcissa Malfoy/ 43 éves/háztartás beli (feleség)
Draco Malfoy/18 éves/tanuló (gyermeke)
Bellatrix black Lastrange/48év/halálfaló (sógor nő)
Rodolphus Lestrange/halálfaló (sógor)
Háziállat: Erdélyi kopó (Hector névre hallgat)

Érdekesség: Lucius: jelentése virradatkor született A Lucius nem ritka keresztnév Nagy-Britanniában. A Lucius név a latin lux (fény, ragyogás) szóból származik, a jóképű, gazdag, befolyásos Lucius Malfoy valóban ragyogónak tűnik. Két etruszk királynak is ez volt a keresztneve, ezenkívül három pápának és a híres római filozófusnak, Senecának is.
Malfoy: A Blackekhez hasonlósan a Malfoyok is egy befolyásos, aranyvérmániás varázslócsalád. A Malfoy név a latin “Malus” (“Rossz”) igéből és a francia “Foy” (“Hit”) szóból származik.
Személyes tárgya: A pálcatartója ami egy sétapálca is egyben. A pálcatartónak a fogantyúja egy kígyófej.

Pálcád: 11 hüvelyk, juharfa sárkány-szívizomhúr
Iskolai házad: Mardekár, de már végzett az iskolában

Előtörténet: 1954-ben születtem Angliánban a nagy kúriánkban. A gyerekkorom nem tartalmaz semmi érdekességet. A szüleim belém nevelték a mugliivadékok ellen a gyűlöletet és az eszmét, amit a Sötét Nagyúr is gondol.
A Roxfortban iskola első voltam. Heted évben vetettem szemet Narcissara. Gyönyörű volt (még ma is az) és olyan elérhetetlen, nekem mégis elérhető volt. Belé szerettem és összeházasodtunk. A szüleink már születésünk kor eltervezték, hogy én és Narcissa egy párt fogunk alkotni. Viszont örülök neki, hogy nem kellett kényszerházasságba bonyolódnom, hanem azt vehettem feleségül akit igazán szeretek.
Fiatalon beálltam a halálfalók közé átvéve apám helyét. Bár magamnak kellett eljutnom a belsőbb körökbe. Ez elég hamar sikerült. Az első nagy háború idején is a Sötét Nagyurat szolgáltam.
Amikor a Sötét Nagyúr erejét vesztette Potter miatt, sikerült kimentenem magam a Wizengamott előtt avval, hogy azt állítottam, hogy Imperius átok hatása alatt álltam és nem emlékszem semmire. Elhitték, így nem kellett bevonulnom az Azkabanba. Eleinte nem nagyon bíztak meg bennem de a nagy adományok amit a Mungó és a Minisztérium kapott a Malfoy családtól, megtette hatását. Sikerült magas rangot elérnem a Minisztériumban.
Bekerültem a 12 elnök közé akik a Roxfort felől döntöttek.
Megszületett a fiam Draco. Boldog voltam mert minden meg volt ami egy férfinak kellhet, gyermek és feleség. Dracot az elveink alapján neveltük és a legjobb tanítókat fogadtuk fel. Igaz hét éves koráig édesanyja felügyelt rá, de utána én tanítottam meg mindenre amit egy Malfoynak tudnia kell.
Én Dracot a Durmstrangba szerettem volna küldeni de Narcissa kérdésére a Roxfortba került.
Időközben folyton adományoztam így még többet tért a szavam.
Egyszer régen a Sötét Nagyúr egy könyvet ajándékozott nekem és azt mondta, ha eljön az ideje jutassam be a Roxfortba, hogy a Titkok Kamrájában lévő szörny megtisztítsa a sárvérektől az iskolát.
Nem értettem, hogy minek ehhez ez a könyv de eleget tettem a kérésnek. Az Abszol úton belecsempésztem Ginerva Weasley üstjébe azt a könyvet. Nem tudtam micsoda, így neki adtam.
Tudomást szereztem róla fiamtól, hogy a kamra kinyílt, és a mugliivadékok ugyan nem hallnak meg de kővé dermednek. Tudtam, hogy Dumbledore keze van a dologba így valahogy el kellett távolítanom. Mint a tizenkét elnök egyike, rávettem a többieket (egy kis csalással persze), hogy Albus Dambledore nem a megfelelő igazgató. Sikerült eltávolítani az igazgatót, de az átkozott Potter miatt a Nagyúr Terve romokba hullott, amiért tudtam ha újra testet ölt megbüntet majd. Nem féltem a büntetéstől inkább attól, hogy kikerülök a felsőbb körökből.
Az igazgató visszakerült az iskolába és megtudta, hogyan távolítottam el őt az igazgatói székből. Persze nem sokan hittek neki hisz a tagok nem tudták bizonyítani mit tettem.
Potter elbocsátotta a házimanómat Dobbyt amiért pokoli dühös vagyok rá.
Ebben az évben megvettem a Ninbus 2001-es seprűket a Mardekár ház scapatának, hogy Draconak biztos helyet biztosítsak a csapatban.

1993-ban a fiamat megtámadta a félóriás egyik őrült szerzeménye egy hipogriff. Rögtön a bírósághoz fordultam, és ugyan egy kis pénz is rásegített, de az állatot elítélték. Nem sikerült megöni az állatot mivel Potter megint keresztbe tett.

Én és a családom részt vettünk Kviddics Világkupa döntőn ahol fellőtték a sötét jegyet. Így én is beálltam a maroknyi halálfaló közé és felborítottuk a tábori rendet. Persze előtte fiamat és feleségemet hazaküldtem zsupszkulccsal. Nem kaptak el a minisztériumi dolgozók és az aurorok.
Ugyan ebben az évben a Sötét Nagyúr testet öltött és hívta híveit, ahol nem sokan jelentek meg. Egy páran az Azkabanban voltak. Voldemort Nagy Úr égtelen haragja gerjedt, hoy csak egy halálfaló kereste kutatta őt. Ott láttuk, hogy a Nagy Úr és Potter pálcája összekapcsolódik. A Nagy Úr megbüntetett hiába mondtam neki, hogy nem tudtam mi az a könyv amit Weasleynak adtam. Mint később kiderült egy horcrux volt.

Potter a fegyelmi tárgyalásán azt állította, hogy én halálfaló vagyok, persze senki sem hitt neki. Még szerencse, hogy pont előtte adakoztam. Sikerült meggyőznöm Caramelt, hogy Potter bűnös, de a védőszentje Dumbledore megint megvédte a Kis Túlélőt.
A Sötét Nagyúr engem és Bellatrixot megbízott avval, hogy szerezzük meg a jóslatok terméből a Harry Potterre és rá vonatkozó jóslatot. Téves „riasztást” küldött a Túlélőnek így ő és a kis bagázsa megjelentek a Minisztériumba.
Avval nem számoltunk, hogy megjelenik a Főnix Rendje és Albus Dumbledore. A jóslat összetört és nem halottuk a nagy ricsajban, hogy mi van benne. Bellatrix megölte az unokaöccsét, de mind az Azkabanba kerültünk. Tudtuk ha kiszabadulunk akkor a Nagy Úr meg fog büntetni. A dementorok mellénk álltak így kiszabadultunk és megkaptuk méltó büntetésünk. Visszatértem a minisztériumba de nem bíztak meg bennem. Az újj miniszter a Sötét Nagyúr hatalma alatt volt így könnyű dolgom volt. Egy kis adományozás itt-ott, és újra magas rangot értem el.
A Nagy Úr bosszúból, Dracora szabott egy feladatot miszerint meg kell ölnie. Nem sikerült neki, Piton tette meg.
Így a Malfoyok és a Blackek szinte teljesen kikerültek a magas rangú halálfalók közül.
A végső csatán pedig Narcissa olyat tett amibe belegondolni sem merek. Elárulta urunkat, aki életét vesztette sokak szerint. Szerintem nem. Nem tudom, hogy fogok vissza kerülni a kegyeibe, de talán Bella ő segít ennek viszont kicsi az esélye. A végső csatánél nem törődtem semmivel csak avval, hogy Draco életben van. A nagy forgatagban nem találtuk ezért kelett Narcissanak ahoz folyamodni, hogy elárulja urunkat.
A Wizegamott elítélt. Még szerencse, hogy sok a pénzünk így az egyik ismerősömet lefizetve kijutottam Azkabanból és nagyából tisztáztam a Malfoy nevet. Visszatérve most azon dolgozom, hogy újra kegyeibe fogadjon a Sötét Nagyúr aki nem hallt meg. Nem lehetséges, hogy egy ilyen nagy erő meghalljon egy kis senki miatt.

Jellem: Lucius Malfoy általában egy kegyetlen, sznob arisztokrata. Arrogáns és önző. Nagyon aggódik azért, hogy a családja neve mindig tiszta legyen. Viszont mindent megtenne a feleségéért és a fiáért. Mindent az ő nekik fontosakért .Elvárja fiától, hogy a Sötét Nagyurat szolgálja és azt az eszmét vallja amit ő. Nagyon ért ahhoz, hogy ne mutassa ki az érzelmeit.

Kinézet: Körülbelül 185-cm magas ember. Nem túlzottan izmos de azért az is van neki. Az arca, hegyes hosszú tejfőlszőke haja van és szürke szeme ami ridegséget mutat a legtöbbször, kivéve otthon a családjával szemben
Lord Voldemort
Sötét Nagyúr
Lord Voldemort

Hozzászólások száma : 18

TémanyitásTárgy: Re: Új Előtörténetek   Új Előtörténetek - Page 7 EmptyHétf. Aug. 16, 2010 8:35 am

Köszönöm Perselus igazán.... jó.... hely ez.
Perselus Piton
Bájitaltan Tanár/Admin/Mardekár Ház Feje
Perselus Piton

Hozzászólások száma : 2447

TémanyitásTárgy: Re: Új Előtörténetek   Új Előtörténetek - Page 7 EmptyHétf. Aug. 16, 2010 8:27 am

Nagyúr üdvözlöm nálunk, szép előtörténet.
Elfogadva

Padma Patil
Boszorkány
Padma Patil

Hozzászólások száma : 32

TémanyitásTárgy: Re: Új Előtörténetek   Új Előtörténetek - Page 7 EmptyHétf. Aug. 16, 2010 7:28 am

Ginny Weasley írta:
Padma, mit is mondhatnék?
ELFOGADVA.
Köszönöm*.*
http://mysticshadow.vampire-legend.net
Lord Voldemort
Sötét Nagyúr
Lord Voldemort

Hozzászólások száma : 18

TémanyitásTárgy: Re: Új Előtörténetek   Új Előtörténetek - Page 7 EmptyHétf. Aug. 16, 2010 7:22 am

Név: Tom Rowle Denem//Lord Voldemort
Becenév:Sötét Nagyúr //azoknak akik félik őt: Ő Akit Nem Nevezünk Nevén, Tudjukki
Kor:72
Rangod:A világ leghatalmasabb mágusa
Származás: félvér
Születési idő: 1926. december 31.

Család:
Anya: Merope Gomold aranyvérű/boszorkány
Apa:Tom Denem mugli

Egyéb családtag:Morfin Gomold (nagybáty) aranyvérű/nagybátyj
Rowle Gomold (nagyapa) aranyvérű/varázsló
Háziállat: Egy kígyó akit Nagininek hívtak, azonban az alávaló Potter egy aranyvérű úgynevezett barátja megölte őt, azóta a feltámasztásán dolgozok...

Érdekesség:Az eredeti nevemet teljességgel megvetem, emlékeztet az alávaló szüleimre, a mugli származású apámra, és boszorkány anyámra, aki még arra sem volt képes, hogy egy egyszerű bűbájt elvégezzen a saját életbentartására. Amint megtudtam, hogy kik is a szüleim, nyomban megváltoztattam azt egy sokkal sötétebb és vészjóslom névre, arra, amitől a Varázslók többsége úgy retteg. Az előző feltámadásom során egy kígyóval keveredtem, így azokra már jobban hasonlítok, mint a saját szüleimre.

Személyes tárgya: A horcruxaim, amik nagy részét Potter és Dumbledore megsemmisített, még csak nem is sejtettem, hogy ennyi mindent tud rólam.

Pálcád: Tiszafa főnixmagos tollal

Iskolai házad: Mardekár

Előtörténet: 72 évvel ezelőt születtem egy londoni árvaházban, édesanyám belehalt a szülésbe, így egyedül maradtam ott. Ahogy lassan felcseperedtem egyre több képességem mutatkozott meg. Legelőször a telekinézissel szembesültem, azaz képest voltam tárgyakat mozgatni az akaratommal, hamarosan észrevettem azt is, hogy az állatok mindent megtesznek ,amit mondok nekik, legyen az bármilyen trükk. Amikor erre rájöttem, felettébb nagy lett az örömöm, azt hittem az embereken is tudok uralkodni és hogy egyedüli vagyok, azonban tévedtem az emberek esetében koránt sem működött az amit csináltam. Helyette viszont rájöttem, hogy képes vagyok fájdalmat okozni másoknak, és ez messze pótolta az akkori hiányosságomat. Amint betöltöttem a hetedik évemet, megjelent egy fura magát varázslónak mondó alak, aki különlegességeimről érdeklődött. Sajnos kiderült, hogy nem vagyok egyedüli bármennyire is szeretném, sőt a varázsló, Dumbledore sokkal többre volt képes mint én. Viszont az iskolák arra vannak, hogy tanuljon az ember, így a csalódottságomat nem mutattam neki. Utoljára még mielőtt elment közöltem vele, hogy tudok beszélni a kígyókkal, azaz párszaszájú vagyok,kiderült, hogy ez egy ritka dolog, így a korábbi csalódottságom csökkent, hiszen most már van olyan dolog ,amihez én értek jobban és nem ő.
Az iskolát elkezdve keményem tanultam. Sokkal több házi feladatot csináltam meg, mint ami ki volt adva, sokkal több könyvet olvastam el, és tanultam meg. Az eredménye ennek meg is lett nem sokkal a kezdésem után a tanárok mind-mind nagy becsben tartottak, azonban Dumbledore előtt nem „villogtam”, hiszen ő tudott a sötét titkaimról, hogy elvettem másoktól, amire szükségem volt kérdés nélkül. Barátokra nem igazán volt szükségem, teljesen felesleges másokban bízni, aztán átvernek így vagy úgy, viszont a tanulásnak meg lett az eredménye. Alig másodikos koromban olyan szintű bűbájokat ismertem, amiket csak az RBF szinten kérdeznek, így elég sokan nagyra-tartottak miatta, jó pár ember körém gyűlt, hogy tanulhasson tőlem, és bármit megtettek volna értem. Emlékszek ekkor olvastam el az egyik könyvet a zárolt szekcióban, ami meghatározta az életemet, mégpedig a fekete mágia hatalmáról. Olyan dolgokat lehet vele tenni ,amiről még csak nem is álmodik a varázslók többsége, de úgy éreztem ha megtanulom az egészet mindenre képes lehetek, akár a halálon is uralkodhatok, persze akkor még sokat kellett tanulnom, hogy ezt elérjem. A roxmortsi hétvégéket a hoppanálás gyakorlásával töltöttem, hiszen nagyon hasznos dolog így elutazni valahova. Tudtam elvileg csak 17 éves koromban tehetném le a vizsgát, de jól megtanultam a jeleket eltüntetni a mágia után, így nyugodtan használhattam a pálcámat akár nyáron is. A nyarakat a családfám kutatásával töltöttem, először megtudtam, hogy apám elhagyta az anyámat,mert megtudta, hogy boszorkány. Szánalmasnak tartottam őt, így úgy döntöttem meglátogatom, otthon volt a második családjával, úgy tűnt eszébe sem jutottam, meg is bosszultam őt, a teljes családdal végeztem, de a családfám kutatását továbbra sem adtam fel. Lassan megtudtam ,hogy a Gomoldokkal vagyok rokonságba, és ők pedig Mardekár Malazár egyenesági leszármazottai, így tudtam én vagyok az egyetlen aki kinyithatja azt. Előbb persze meg kellett tudnom valamit. Roxfort egyik fekete mágiáról szóló könyvében olvastam egy horcruxnak nevezett dologról, amiről akkor még fogalmam sem volt mit jelenthet, hiszen csak annyit írtak, hogy rendkívül sötét és fekete mágia terméke. Ez engem egyáltalán nem zavart, karácsonykor, a vonattal az Abszol útra mentem. Kevés pénzem volt, de mágiámmal rá tudtam venni az emberket, hogy adják oda azt ami kell nekem. A Borgin&Burgs ebből a szempontból jó hely volt. Nyomban kiokosítottak mi is a horcrux és még a szükséges bűbájt is megtaláltam. Ezután a következő vonattal visszatértem Roxforba, és lassan eljött az idő Lumpsluck professzor szokásos vacsoráihoz, amire engem, mint az iskola egyik legkiválóbb tanulóját mindig meghívott. Tudtam ő az egyetlen aki a kérdésemre választ tud adni, az ő tapasztalatával mindenképp tudhat erről is. Ott maradtam nála a est végén, és egy kis ügyeskedéssel megkérdeztem tőle mi a horcrux. Természetesen én akkor már tudtam a választ, de akkor nem erre voltam kíváncsi, sokkal inkább arra, hogy lehet-e többet készíteni. Nem kellett sokat ügyeskednem elárulta a dolgot. Ölni kell hozzá, a Borgin&Burgsben megszereztem a bűbájt, most meg megtudtam, hogy lehetséges többet is készíteni, akár hetet is, amitől végleg halhatatlan lennék. Megkerestem a titkok kamrájának bejáratát, és megtaláltam benne a baziliszkuszt, ami lehetőséget adott arra, hogy ölhessek, akár Roxfortban is, így kipróbáltam a bűbájt, mégpedig az első arra járó kis boszorkányon,Mirtlye-n. A bűbájt sikeres volt, és a napló, amibe helyeztem megtartotta a lelkem egy darabját, most már csak el kellett rejteni valahol, de tudtam, hogy az a horcrux nem biztonságos, hiszen az csak egy könyv, ezért nem sokkal azután készítettem egy másikat még a nyáron, a Gomoldok gyűrűjét, ami az ősőmtől Mardekártól származott. Míg az iskolát befejeztem négy horcruc készült el, és persze iskolaelsőként végeztem.
Sokak azt várták tőlem, hogy a minisztériumba vállaljak állást , de az a terv csak másodrangú volt, ahhoz képest, hogy megcsináljam mind a hetet, a Borgin&Burgsben számos értékes tárgy megfordult már, ott találtam meg Hugrabug kelyhét is, vissza akartam térni Roxfortba ezután, hogy taníthassak, legalábbis ezt mondtam mindenkinek, az igazi célom Hollóháti diadémja volt, amivel teljese lenne a sor a négy ház alapítóitól a tárgyak. Dumbledore elutasított, azonban, míg vártam rá, tettem egy kis kiruccanást és megtaláltam amit kerestem. Tudtam kihez kell menni, a Hollóhát szellemjéhez, akitől megtudtam, hogy hol van. Ezzel majdnem teljes lett a sor. Eddig rejtőzködtem, azonban most már nyíltam léptem ki varázsló világ elé. Olyan hatalmam volt, ami addig egy boszorkánynak vagy varázslónak sem volt, kivéve persze egynek, legalábbis addig még nem harcoltunk egymással így csak a világ gondolta azt, hogy második vagyok. Számos boszorkány öltem meg imperius- átkokkal próbáltam átvenni az uralmat a mágia-ügyi minisztériumban. Végül egyik hű szolgám, Perselus Piton elmondta nekem jóslatot, hogy egy valaki van, aki diadalmaskodhat rajtam. Nem igazán vettem komolyan, de azért lehetőségnek lehetőség volt, így meg kellett akadályozzam. Július hónapban két családnak született gyermeke. Az egyik egy aranyvérű gyermek a másik egy félvér. Az aranyvérűt nem tekintettem fenyegetésnek, hiszen hány aranyvérű állt át az én oldalamra, meg se tudnám számolni őket. A félvér Potter gyermek. Perselus fejében láttam, hogy James Potter milyen volt és a jelleméből kiindulva tudtam, meg kell öljem a gyermekét. Dumbledore valahogyan tudomást szerzett tervemből, valaki elárult engem. Viszont ekkor valaki más is átállt hozzám. Peter Petrelli más néven Féregfark elmondta, hogy hol található a család. Nyugodtan léptem a ház felé. Muglik voltak a környéken, valami fura hóborttal foglalkoztak, a gyermekek jelmezeket vettek fel. Így én sem voltam feltűnő a talárban. Legszívesebben mind megöltem volna egyszerre, de nem akkor én másért mentem. Kinyitottam az ajtót, és még mielőtt James bármit tehetett volna ellenem én megöltem őt. Aztán Lily következett volna, aki egy mocskos sárvérű volt, de hát ha Perselusnak gusztusa támadt hozzá, akkor nem ölöm meg, hiszen a halálfalók közül ő volt a legkiemelkedőbb ő tudta a legtöbbet a fekete mágiáról. De nem, nem volt hajlandó félreállni gyermektől. Könnyedén eltaszíthattam volna őt, de tudtam, hogy a düh sok mindenre ráviszi az embert, még a végén ostobaságot művelt volna a nő, így hát vele is végeztem, következett a gyermek, ekkor olyan történt, amit igazán nem vártam. Az átok visszapattant rám az átok, és majdnem meghaltam.
A horcruxaimnak köszönhetően életben maradtam. Satnyám voltam a kísértettnél, gyengém minden élőnél és halottnál, elsorvadtam de éltem. Egyedüli képességem maradt meg képes voltam másokat megszállni. Az emberek megszállásához túl gyenge voltam, az állatokkal próbálkoztam. Albánia felé vettem utamat, folyamtatosan váltogattam az állatokat, míg végül 7 év után arra nem járt egy vakmerő varázsló Mógus, akit könnyedén meg tudtam szállni, hiszen az akarata gyenge volt, és elméjében olvasva tudtam, hogy Roxfortban tanít, másrészt arról is tudomást szereztem, hogy a bölcsek kövét is ott fogják tárolni. Az életelixírrel könnyedén visszanyerhettem volna a testem, így elmentem Roxfortba. A gyermek, akitől meghaltam közben felcseperedett elkezdte az iskolát, ami megerősítette tervemet, ha rá tudnám venni, hogy álljon át az én oldalamra, akkor hatalmas varázslók lehetnénk, hiszen valahogy visszavert egy olyan átkot, amit addig soha senki nem tudott.
Roxfort abból a szempontból is jó hely, hogy számos unikornis él ott, így a vérükkel megerősödhetek. Sajnos a tervem nem jött be a fiú ismét legyőzött engem, közben Perselussal is találkoztam, aki láthatóan jól élt, persze ő Mógust csak egy nagyravágyó varázslónak nézte, de nem akartam megmutatni neki igaz valómat, mert nem tudtam, hogy most melyik oldalon áll. Következő évben a napló mutatta meg magát a Potter fiúnak, ő már szánt szándékkal meg akarta őlni őt, megszállva egyik elsős aranyvérű gyermeket. Weasley volt de hát vele kellett beérjem a napló hozzá került, Luciustól, akinek fogalma sem volt, hogy mit is kellett őriznie. A baziliszkuszt Potter a karddal ölte meg, és a fogával elpusztította a horcruxot, ha erről előbb tudomást szerzek, akkor máshogy teszek a horcruxokkal kapcsolatban, jobban örízném őket, és komolyabb bűbájokkal védeném, de sajnos nem így történt. Aztán egy évvel később meglátogatott valaki, akire igazán nem számítottam, féregfark. Róla aztán nem feltételezné az ember, az biztos, megjelenése azonban megváltoztatott mindent. Tervet eszeltem ki, hogyan szerezhetném vissza a hatalmamat, és ügyetlen ápolása sem volt hátrány az biztos, valamennyire sikerült visszanyernem az erőmet, már képes voltam pálcát fogni, igaz ehhez nagini mérgére is szükségem volt. Hamarosan egy újabb látogatóm érkezett, aki kevésbé volt olyan balfácán mint Féregfark, így komolyabb feladatot is rábízhattam, de erről már mindenki tud. Ismét rejtőzködésre kényszerültem, de sajnos a Potter fiú mindent látott, de megvolt rá a módszer, hogyan hallgathassam el egy ideig. Dumbledore-on kívül senki nem hitt volna egy tizenéves kölyöknek, főleg ha a Reggeli Próféta szerzőit egy kicsit megfizették, konkrétan Lucius révén érhettem el ezt, hiszen tudtam a gyermeke Dracoval is épp olyan ellenséges a viszonya, akár csak velem. Bármennyire is szerettem volna a jóslatot, Lucius nem tudta megszerezni, így az Aszkabanba zárattam, ott nagyobb biztonságba volt tőlem, mint hinné, legszívesebben megöltem volna, de hát az aranyvér nehogy már kárba vesszen, a csata Dumbledore-t láthatólag kimerítette, korántsem volt már olyan gyors, mint annak idején, és túlságosan védte a fiút, akit addig könnyen kontroll alatt tudtam tartani a legilimenciával, viszont akkor valahogyan, sikerült kitaszítania engem magából, azóta se értem, hogyan történhetett de megtörtént. A következő évben már ismét nyíltan támadtam, Draco-t küldtem el, hogy ölje meg Dumbledore-t, bár ez inkább büntetés volt Lucius számára, az igazi feladatot Perselusra bíztam és meg is tette amit kértem, immáron valóban én lettem a leghatalmasabb varázsló a világon, azonban előttem állt még egy csata, ami 17 évvel ezelőtt kezdődött, és már rég meg kellett volna tennem, azonban a Potter fiút elnyelte a föld, legalábbis nem sokat tudtam róla.
Közben tudomást szereztem egy pálcáról, amivel legyőzhetetlen lennék, mert az első támadásom a pálca miatt kudarcba fulladt, senki nem tudta megmondani, még Olivander sem, pedig rendesen megkínoztam őt, nehogy kifelejtsen véletlenül valami részletet, végül sikerült is megszereznem, azonban kudarcot vallottam a pálca nem szolgált engem, így az átkom hatástalan volt, és ismét visszapattant rám. Ismét gyengébbé váltam a kisértetnél, elsorvadtam,de éltem. Hála az egyik Horcruxomnak, amiről nem tudott senki, még magam sem, véletlenül hoztam létre az utolsó átkommal, ami visszapattant rám, de nagy szerencsém volt, hogy megtörtént. A lelkem egy darabja egy darabig még keresgélte, hogy hova mehetne, végül egy roxmortsi gyenge varázsló testét szállta meg,úgy tűnt elég gyenge ahhoz, hogy a lelkem átvegye rajta az irányítást, és a mágiámmal ismét átalakíthattam a testét a számomra megfelelőre és a nagy zűrzavarban eltűnhettem onnan, hogy új tervet kovácsoljak, a tévedéseimet kijavíthassam, és újult erővel válhassak a Sötét Nagyúrrá.
Jellem: Önző típus vagyok, a saját érdekeim fontosabbak mindennél és mindenkinél. Legfőbb célom, hogy én válljak a legnagyobb varázslóvá, és legyőzzem a halált, amely az ember egy csúf és ironikus végzete, mégis hogy lehetséges az, hogy annyi hatalmas varázsló még az ő képességeikkel elpusztulnak és az enyészetté váljanak, ezért a célért mindenre képes vagyok még Ölni is, aki elárul szintén erre, vagy rosszabb sorsra jut, egyszer bocsátottam meg a halálfalóknak többször nem fog előfordulni, hiszen Perselus áruló volt Narcissa is, kiben bízhatnék meg ezek után. Úgy döntöttem ezentúl csak azok szolgálhatnak akik maguk keresnek meg, és közben tanulok tovább, hogy még erősebbé váljak, hiszen Potter immáron hétszer is legyőzött, utolsó alkalommal majdnem végleg...

Kinézet:
Feltámadásom utáni:
Kígyószerú arc, vörös, kígyóra hasonlító szemek, ezek jellemeznek leginkább, szürke talárt hordok ebben érzem jól magam, orrom szintén elvesztette emberi mivoltát, ezenkívül kopasz vagyok. Annak ellenére, hogy nem vagyok valami szép látvány mégis büszke vagyok rá, hiszen ebben az alakban győztem le a halált először, valamint félelmet kelt az emberekben aki meglátnak egyszóval tökéletes arra, hogy én legyek a legjobb.

Feltámadásom előtti:
Fekete haj és szemmel rendelkeztem, egyébként teljesen átlagos külső, viszonylag magas termet, és persze elég sovány is voltam, egyébként a bőrőm is elég sápadt volt még akkor is, az iskola elvégzése után, leborotváltam a hajamat, és teljesen kopasszá váltam, valahogy ezt jobbnak találtam, persze ezzel félig kígyóként nem igazán volt gondom, hiszen azokon nincs szőr.

A hozzászólást Lord Voldemort összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 16, 2010 8:22 am-kor.
Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley

TémanyitásTárgy: Re: Új Előtörténetek   Új Előtörténetek - Page 7 EmptyHétf. Aug. 16, 2010 7:11 am

Padma, mit is mondhatnék?
ELFOGADVA.

Padma Patil
Boszorkány
Padma Patil

Hozzászólások száma : 32

TémanyitásTárgy: Padma Patil   Új Előtörténetek - Page 7 EmptyHétf. Aug. 16, 2010 4:15 am

Név: Padma Patil
Becenév: Padma, Dami
Kor: 18 év
Rangod: Diák
Nem:
Származás: Félvér, boszorkány
Születési idő: 1980. október 13.
Születési hely: India, Marathi

Család:
Anya: Aaina Patil /41 év/ üstboltot vezet az Abszol-Úton
Apa: Jaafar Patil /42 év/ mugli, barkácsüzlete van/
Testvérek: Parvati Patil /18/ diák/
Egyéb családtag: Nincs
Háziállat: Egy aranyos erdei füles bagoly [Only mods are allowed to see this link] névre hallgat

Érdekesség: A nevem jelentése szanszkrit nyelven lótusz, amely az istenség tisztaságát szimbolizállja.
Van egy ikertestvérem, Parvati.
Ezen kívül a mumuson egy Múmia.
A patrónusom pedig egy Bengáli tigris.

Személyes tárgya: Egy különleges gyűrű, mely holdkövet tartalmaz amely megvéd bizonyos rontásoktól.

Pálcád: Fűzfa, 10,5 hüvelyk, főnix toll
Iskolai házad: Hollóhát
Évfolyamod: 7. évfolyam

Előtörténet: 1980. augusztus 25-én születtünk meg Indiában. Hogy miért születtünk? Elmagyarázom. A nevem Padma Patil, 7. éves Hollóhátas diák vagyok. Van egy ikertestvérem Parvati Patil. Ő Giffendéles. De ne rohanjunk így előre… Menjünk szépen sorjában.
Szóval Parvati és én gyermekkorunktól fogva különböztünk. Más zenét kedveltünk, más dolgok iránt érdeklődtünk. Tipikus tükör ikrek voltunk. Azaz ellentétek. Ő imádott szórakozni, én inkább a könyveket bújtam. Míg ő tipikus kirobbanóan energikus közösségi ember volt én inkább visszahúzódóbb voltam. Persze ez idővel változott kissé feloldódtam többet beszéltem és közösségi ember lettem. Végül elkövetkezett a végzetes nap, legalábbis a húgom szerint (én 2 perccel idősebb vagyok) elköltöztünk Londonba. Ekkor még kicsik voltunk és semmit sem tudtunk arról mi fog történni velünk néhány éven belül… Aztán eljött a bűvös 11 év. Különleges levelet kapott a két lány. Ekkor anyjuk kénytelen volt elárulni nekik mindent. Mi örömmel fogadtuk a hírt, mindig is tetszett nekünk a miszticizmus. Amikor beosztottak minket sajnos külön házba kerültünk, ami még inkább hangsúlyozta különböző egyéniségünket. Aztán ekkor lettünk teljesen egyedülállóak. Már nem lógtunk egymás nyakán. Természetesen a nyarakat mindig otthon töltöttük. Hermionéék évfolyamtársai voltunk. Aztán negyedikben elmentem Ronnal a karácsonyi bálra. Hát mit ne mondjak az óta jól meg is bántam. Nem szívesen emlékezem vissza arra az eseményre. Aztán az ötödik évben beléptünk mindketten Dumbledore seregébe. Ugyan ebben az évben Prefektusnak neveztek kis az iskolában. Az idő alatt sok mindent tanultunk. Aztán a szüleink kivettek az iskolából miután Dumbledore meghalt. De végül visszatértünk az iskolába és részt vettünk a csatában. Most pedig újra itt vagyunk, hogy teljes mértékben befejezzük az iskolát és tovább tanulhassunk. Legalábbis én Auror szeretnék lenni aztán, hogy Parvati mit talál, ki azt már én sem tudhatom…

Jellem: Kedves, viszonylag könnyen barátkozó típus vagyok. Bátor és segítőkész, akinek a családja és a barátai a legfontosabbak. Bármit megtennék a testvéremért, Parvatiért. Ugyanakkor makacs és néha hisztis vagyok, de ez azért ritkábban van. Könnyen felkapom a vizet, de haragtartónak semmiképp sem mondanám magam. Amit gondolok, az mindig megjelenik az arcomon, ezen a rossz tulajdonságon igyekszem változtatni. Jó tanuló vagyok, kedvenc tantárgyam a bűbájtan és átváltoztatástan, de olykor-olykor szeretek bájitalokat kotyvasztani. Isten igazából imádom az esőt a nyárit, az őszit. De a napsütés imádója is vagyok

Kinézet: Mivel indiai vagyok bőrszínem kreol, a hajam hosszú és fekete a szemem pedig sötét barna. Szeretem a csinos ruhákat és a divatos kiegészítőket. Bár az egyenruha miatt ez nem szembeötlő dolog. Szeretem a zöldet, a narancssárgát, a rózsaszínt és a kéket. A hajamat vagy kiegyenesítve vagy hullámosan néha copfban hordom. A „szürke” egyenruhámat néha egy kitűzővel, övvel, nyaklánccal vagy színes karkötőkkel dobom fel.

A hozzászólást Padma Patil összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 15, 2011 7:08 am-kor.
http://mysticshadow.vampire-legend.net
Pansy Parkinson
Boszorkány
Pansy Parkinson

Hozzászólások száma : 378

TémanyitásTárgy: Re: Új Előtörténetek   Új Előtörténetek - Page 7 EmptyVas. Aug. 15, 2010 11:19 pm

Hermione Granger írta:
Pansy köszönöm a javítást, így már jó lesz.
Elfogadva! Smile
Kellemes játékot.

Köszi Very Happy
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Hozzászólások száma : 5018

TémanyitásTárgy: Re: Új Előtörténetek   Új Előtörténetek - Page 7 EmptyVas. Aug. 15, 2010 11:16 pm

Pansy köszönöm a javítást, így már jó lesz.
Elfogadva! Smile
Kellemes játékot.

Magyar mennydörgő By: Ginny
Majdnem Mrs. Malfoy By: Ginny
A leendő Mrs. Malfoy By: Kanapé mögött bujkáló após
Pansy Parkinson
Boszorkány
Pansy Parkinson

Hozzászólások száma : 378

TémanyitásTárgy: Re: Új Előtörténetek   Új Előtörténetek - Page 7 EmptyVas. Aug. 15, 2010 5:34 am

Név: Pansy Parkinson
Becenév: Pansy
Kor: 18
Rangod: Prefektus (Mardekár)
Nem:
Származás: Aranyvérű (pontosan nem írják le de mivel a Mardekár házba csak aranyvérűek kerülhetnek, ezért valószínűleg Pansy is az)
Születési idő: 1980. október 29
Születési hely: Wootton Bassett, North Wiltshire, Anglia
Család:
Anya: Ophelia Parkinson, 36, aranyvér /munkanélküli/
Apa: Stoddard Parkinson, 39, aranyvér /a minisztériumban, nem tudni pontosan milyen szerepet tölt be
Testvérek: nincs:
Egyéb családtag: ismeretlen
Háziállat: -

Érdekesség: A neve jelentése „Árvácska”
Személyes tárgya: nincs

Pálcád: Szilfa, sárkányszívizomhúr maggal
Iskolai házad: Mardekár
Évfolyamod: 7. évfolyam

Előtörténet: Tizenhét évvel ezelőtt született, egy gazdag aranyvérű családban, első gyermekként – és azóta sem született testvére., Apja inkább fiút akart volna, aki továbbviszi a Parkinson nevet, de nem úgy sikerült. Kiskorában ezért hidegen viselkedett vele. Amint azonban megmutatkoztak átlagon jobban kifejlett mágikus képességei és tehetsége, talán kicsit büszke lett rá, felengedett és már a kezdetektől fogva úrihölgynek nevelte. Úrihölgynek, akinek tudnia kell, mikor hogyan kell viselkedni, hogy egy neves máguscsalád sarjához férjhez menjen és tegye, amit kell. Heves vérmérséklete miatt mindig voltak vele problémái, ezért kifejezetten szigorúan nevelte. Tanították etikettre, nyelvekre, történelemre...
Rengeteg könyvük volt híres aranyvérű családokról, lexikonok, kötetek százai. Szülei büszkén mutogatták – ők is ott vannak.
Tehetséges volt és ma is az, szívta magamba az új ismereteket, de unalmas volt a bezártság, és kitörő örömmel fogadta a roxforti levelét. Biztos volt benne, hogy felmenőimhez hasonlóan a dicső Mardekár házba kerül, nem is akart mást, de akarata beteljesült. Pansy 1991-ben kezdte tanulmányait a Roxfortban. Nem túlzottan izgatta őt fel, hogy mindenkii arról beszél, Harry Potter a vonaton van. Sokkal jobban érdekelte Draco Malfoy.
Szoros barátságot kötött Draco Malfoyval és az elmaradhatatlan csatlósaival.
Az első évtől kezdve hatalmas népszerűségre tett szert a lányok körében. Mindig mindenben rá hallgattak.
Az első naptól kezdve megvetette a Griffendéleseket és mindig mindenhol Draconak adott igazat.
A második évben mikor kinyitották a Titkok Kamráját, Ő volt az egyik aki mosolyogva nézte végig az eseményeket és titkon remélte, hogy a Baziliskus megtámadja és meg is öli Hermione Grangert. Sokáig azt hitte mint sokan mások, hogy Harry Potter Mardekár Malazár utódja. Csalódva vette tudomásúl, hogy az év végén Potternek sikerült megölnie a szörnyet és a mugliivadékok megmenekültek.
1993-ban (3. tanév) mikor megállt a vonat és felszivárogtak a dementorok szinte elsőként tudta meg, hogy Harry Potter elájult egy dementortól. Pansy és Mardekáros háztársai egész évben a dementort játszák, hogy evvel is megszégyenítsék Pottert. Előszeretettel cikizi Hagridot és szól bele munkájába.
Mikor Draco Malfoy-t megtámadja a hipogriff a fiú kéréseit lesi és hízeleg neki. Teljes mértékben támogatta Draco-t a felől, hogy rávegye arra Lucius Malfoyt: a hipogriffet ki kell végezni.
A negyedik évben a Roxfortban rendezték meg a Trimágus Tusát, ami vonzotta az újságírókat. Pansy az egyik személy aki eteti Rita Vitrolt Potter és Granger szerelmével és bemocskolja Hagridot. Megutálja Alastor Mordont amikor az Dracot görénnyé változtatja.
A karácsonyi bálon Ő és Malfoy együtt jelennek meg. A lány felháborodva veszi tudomásul, hogy Viktor Krum a híres fogó egy sárvérűvel ment a bálra. Ekkor még jobban megutálja Hermionet. Próbálja titkolni, hogy rá is nagy hatással van az unikornis. Örömmel veszi tudomásul, hogy Potter nem bírta legyőzni a Sötét Nagyurat.
Ötödik évében beáll a Főinspektori Különítménybe és segít elkapni a Dumbledore Seregének tagjait. Ő lesz az egyik Mardekáros prefektus. A kviddics mérkőzések előtt ő komponálja a dalt amivel Weasley-t szégyenítik (ő a karmester is). Az RBF előtt alig tudott tanulni. Az oka az, hogy kapott egy levelet amiből kiderült, hogy édesanyját a Mungóba szállították, mert rohamot kapott nem tudni mitől. Az igazgató nő megengedte Pansyank, hogy hazautazzon egyidőre. Mindenki úgy tudta, hogy a lány apja báljára utazott el. Mikor egy hét múlva vissza ment a Roxfortba sokszor esett össze és lett rosszul. Avizsgák előtt egy héttel össze szedte magát és egy kis csalással de kíválora tette le vizsgáit.
Hatodikban Ő, Draco és Blaise egy kupéban utazik pár Mardekárossal. Megtudja, hogy az ifjú szőkeség be állt Halálfalónak. Bár a tudat, hogy a fiú nem biztos, hogy a Roxfortban tölti hetedik évfolyamát, felháborítja de büszkeséggel önti el a gondolat, hogy az imádott fiú Halálfaló. Ettől az évben Draco Malfoyal jár és Ő is örvend, hogy Perselus Piton az új SVK tanár. Amikor Malfoyt Harry megtámadta a Sectumsempra varázslattal ő volt az első aki sietett a fiút meglátogatni a kórházban.
Részt vett Dumbledore temetésén de nem sajnálta az igazgatót.
Hetedikben nem kell félnie, mivel, hogy Mardekáros és őtúgysem bátanák. Imádja az új igazgatót és előszeretettel kutat rendbontók után. Amikor Voldemort Nagyúr az iskola felé tart. Ő volt az első aki ki akarta adni Harry Pottert. Nem harcolt a mindent eldöntő harcban.
Vissza kelett térnie a Roxfortba mert az események miatt nem tudta letenni a RAVASZt.

Jellem: Büszke, gőgös és hiú, mert egyetlen gyermekként szülei elkényeztették. Mindig a legjobbak között van, prefektusként imádja, hogy magasabb pozícióba került, újabban ezzel is bizonyíthatja, hogy magasabb rendű, hogy ő jobb, ő kitűnik. Ötödik elején kifejezetten élvezte, hogy Dracoval terorizálhatják a kicsiket, parancsolgathatnak, majd hogy az Umbridge-féle rémuralom idején még pontokat is vonhatnak és adhatnak.
Nagyon kiszámíthatatlan – legtöbbször előkelő aranyvérűhöz méltóan nyugodt és hűvös, de megbotránkoztatóan hirtelen vált hangulatot és tüzesen védi az igazát, esetleg felcsattan vagy leszid mást, akiről meg van győződve, hogy nem jobb nála. Ilyenből sok van. Egyedül talán az ifjú Malfoyjal szemben szelíd és alázatos, hiszen mindenki tudja, mekkora név ez... Mardekáros évfolyamtársnői között vezéregyéniség, a legtöbb téren.

Kinézet: Alapvetően vonzó jelenség – dús hajkoronát és seprűs pillákkal árnyékolt, nagy sötét szemeket tudhat magáének. Karcsú, alacsony és törékeny termetű. Göndör fürtjei szabadon omlanak a vállára, beárnyékolják az arcát és érzékeltetik a sötétséget, amely néha árad a lányból. Iskolai uniformisában, Roxforton kívül pedig sötétebb színű, kizárólag boszorkányok divatja szerinti ruhákban jár. Egyértelmű, hogy mugli ruhákba sosem öltözne.
Kissé labilis idegrendszer
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

TémanyitásTárgy: Re: Új Előtörténetek   Új Előtörténetek - Page 7 EmptyCsüt. Aug. 12, 2010 3:29 am

"Kedves" Bellatrix üdvözöllek közöttünk.
Elfogadva!

Bellatrix Lestrange
Halálfaló
Bellatrix Lestrange

Hozzászólások száma : 72

TémanyitásTárgy: Re: Új Előtörténetek   Új Előtörténetek - Page 7 EmptyCsüt. Aug. 12, 2010 3:07 am

Név: Bellatrix ( Black ) Lestrange
Becenév: Bella, Bellatrix ... de mivel nem vagy a barátom Te csak ne becézgess!
Kor: 47 éves
Rangod: Halálfaló
Nem:
Származás: Aranyvérű
Születési idő: 1951. november 20.
Születési hely: Szent Mungó, London, Anglia

Család:
Anya: Druella Rosier - elhunyt
Apa: Cygnus Black - elhunyt
Testvérek: Narcissa Malfoy - 43
Volt egy nővérem is, de Őt kitagadtuk! Rá sem bírok nézni a mocskos vérgyalázóra!
Egyéb családtag: Férj: Rodolphus Lestrange / aranyvérű /
Lucius Malfoy / sógor /
Draco Malfoy / unokaöccs /
Regulus Black / unokaöccs /
Elladora Black / nagynéni /
Sirius Orion Black / unokatestvér / - kitagadva
Ted Tonks / sógor / - kitagadva
Nymphadora Tonks / unokahúg / - kitagadva
Háziállat: Régen volt Sipor ... azóta ... nincs.

Érdekesség: A nevem jelentése latinul: harcos nő.
Személyes tárgya: Az eljegyzési gyűrűm, amit Rodolphustól kaptam. És persze a pálcám.

Pálcád: 11, 5 hüvellyk, merev, szilfa, aminek sárkányszívizomhúr a magja
Iskolai házad: Mardekáros voltam

Előtörténet: Életem első fele nem tartalmaz túl sok érdekességet, ezért nem is szándékozom azzal kezdeni. Az unalmas történeteket senki nem szereti, én viszont nem vagyok unalmas nő, aki a négy fal közt ülve várja haza a férjét, eteti a porontyait, ruházza őket és aztán bele pusztul a monotnitásba! Neeem ...
Én már egészen kicsi korom óta tudtam, mit akarok és azt, hogy a célt miképp érhetem el. Ugyan nem voltam olyan okos, mint a nővérem, Andromeda, sem olyan szép, mint a húgom, Narcissa, de ezen tulajdonságokat én mióta csak az eszemet tudtam, meg is vetettem.
Andromeda volt a család agya. A nemes és nagy múltú Black-ház egyik legokosabb női leszármazottja. Kislányként még olykor fellobbant bennem a féltékenység, mikor nővérem megcsillogtatta lexikális tudását, ám ezt az érzést mindig sürgősen elfojtottam. Nem akartam gyengének látszani; olyannak, aki mások tulajdonságai után ácsingózik!
Aztán mikor világra jött a húgom, Narcissa ez a dolog még inkább kiéleződött. Cissy ugyanis gyönyörű volt; angyalszőke hajával, selymes bőrével és igéző pillantásával! Akkor már tudtam, hogyan folytsam el a dühöt és az irigységet. Láttam a szépséget és az észt két oldalamon. A szüleink is látták. Ezért történhetett meg, hogy elkezdtek - úgy mond - a testvéreimre koncentrálni. A szépre és az okosra. Én pedig, aki nem tudhattam magamnak egyik ilyen tulajdonságot sem, háttérbe szorultam. Elhanagoltak? Valahogy úgy ...
Kezdetben még nem bosszantott ez annyira, csak amikor megtanultam, milyen a sárdobálás! Andromeda és Narcissa világi jó barátok lettek az évek során. Sosem veszekedtek, mindig megegyeztek mindenben. Andromeda hozzám is közeledett, de a bennem fortyogó indulatok hamar elijesztették. Mert én mindent birtokoltam, amiről Ő és Cissy csak álmodni mertek. Ravaszság. önzőség. Büszkeség. Csalafintaság. Kitartás. Határozottság. Ambíciókészség. Bosszúvágy.
Én ebből gazdálkodtam, s gondosan ügyeltem arra, hogy ezt a szüleink is felismerjék. De persze őket ezek az erények nem foglalkoztatták, mikor ott volt helyette a megtestesült szépség és az ész.
A Roxfortban viszont végre nyugalomra leltem. Ott felismerték az értékeimet, barátokra leltem a Mardekár-házban. Olyanokra, akik megérték a pénzüket!
Persze engem sem hagyott hidegen az, hogy Sirius unokatestvérem a griffendélbe került, de nem foglalkoztam vele különös képpen. Egészen addig, míg az emberek össze nem varrták a szálakat, és rá nem jöttek, hogy rokonok vagyunk. Onnantól kezdve megtagadtam Siriust, nem ismertem el unokatestvéremnek. Bár ez nem volt rendkívüli, de a családunkban még sosem került senki a muglik és félvérek házába! A nővérem, Andromeda, ha már nem a mardekárba került, legalább hollóhátas lett! De Sirius ...
Az évek előre haladtával megismerkedtem a Sötét Nagyúr eszméivel, aki akkor kezdte először kiterjeszteni a hatalmát, mikor befejeztem a roxforti tanulmányaimat. Lehengerelt a szebb jövő reménye, ahol muglik és váérárulók nélkül élhetünk! Így amint lehetett, csatlakoztam a néhai Tom Denem seregébe!
Ott ismertem meg Rodolphus Lestrange-t, aki maga is aranyvérű máguscsalád sarja volt. Rokonszenvünk leginkább a Sötét Nagyúr eszméin alapult, de nem is vágytunk többre. Így, mindössze tizennyolc évesen össze kötöttem az életem egy fiatalemberrel, akihez nem fűzött testiség, csupán a vér szava kötelezett és a büszkeség. Nem bántam meg.
Mikor a nővérem házasságot kötött egy évvel később egy mugli származású varázslóval, kitagadtatott a családból! Hát még mikor életet adott a mugli lányának, Nymphadorának! A fattyú már nem is került fel a Falra.
Idő közben Cissy is házasságot kötött; hozzá ment egy halálfalóhoz, Lucius Malfoyhoz és ezzel a húgom is magára vállalta a Nagyúr eszméit. S én, bár a gyermekvállalás gondolatától is írtóztam, egyre mélyebbre ástam magam a Nagyúr kegyeiben. Egyre több küldetést vállaltam, s pálya futásom fénypontján én is részesültem abban a kegyben, hogy megkaptam a Sötét Jegyet. A kitüntetést azzal a tettemmel értem el, hogy megzavarodásig kínoztam a cruciatus átokkal Frank és Alice Longbottomot! Akkor tanultam meg, milyen jó érzés főben járó átkot használni ...
Aztán egy baljós emlékezetű napon, a Nagyúr hatalmának csúcspontján ... az egésznek vége szakadt! Harry Potter, egy csecsemő, egy közönséges félvér, egy koszos, undorító házasság gyümölcse véget vetett neki! Eltüntette a Sötét Nagyúrat!
Minket meg, leghűségesebb szolgáit az Azkabanba zártak. Az álszent Lucius és a lapító Piton kivételével ...
Tizenhárom gyötrelmes év következett. Az unokatestvérem, Sirius csak tizenkét évig időzött mellettünk, de Ő aztán megszökött, mi pedig nem tehettünk semmit. Én hittem. Tudtam, hogy egyszer visszatér a Sötét Nagyúr és akkor megjutalmazza azokat, akik hűek voltak hozzá!
És, mint mindig, ezúttal is igazam lett.
Három évvel ezelőtt a dementorok átpártoltak a Nagyúrhoz és mi kiszabadultunk, miután már nem őriztek. Voldemort nagyúr pedig egy jóslatért küldött néhányunkat. Engem, Malfoyt, Rockwood-ot, Avery-t, Crakot és Dolohowot. A merényletet végül nem koronázta siker, mert Potter ismét kicsúszott a kezeink közül! De ... az én drága unokatestvérem meghalt! Legalábbis azt hittem ...
Azt követően a Nagyúr mindenkit megbüntetett, kivéve engem, legodaadóbb bizalmasát. Ám a Nagy Csata után ez már semmit nem számított. Majdnem ott hagytam a fogam, hála annak a koszos, véráruló Molly Weasleynek!
A harc sokáig tartott. Nem fáradtam, de tudtam, hogy ha még ma véget akarok vetni neki, gyorsan kell cselekednem. Azonban az átkom cél tévesztett és Molly kihasználta az alkalmat. A bűbáj, amit Ő küldött felém ugyan csak súrolt, de a hadakozó emberek tömege lerántott a földre. Molly nem törődött többet velem, én pedig kihasználtam az alkalmat és elmenekültem. Tudhatná, hogy az ellenségnek sosem fordítunk hátat ...
És mit csinálok mostanában? Bujkálok ... szégyenszemre ... de nem adom fel a reményt! Egyszer ismét vissza fog térni a Sötét Nagyúr! Akkor pedig mindenki megjárja, aki ellen szegül!

Jellem: Egyesek szerint őrült. Mások szerint vad. A lényeg: kiszámíthatatlan. Imádok ölni. Imádom nézni a mások szenvedését. Imádom és kész. Pszihopata lennék? Lehetséges. Akárhogy is legyen, engem nem érdekel. Kevés ember ismeri a hűséget, én közéjük tartozom. Tudom hol a helyem, s mi a szerepem. Egy gépezet eleme vagyok, s én szilárdan állom a sarat. Tudom mennyit ér a származás. Tudom ez mivel jár. És ennyi elég. Bőven elég.

Kinézet: Szerintem elég, ha rám nézel. Sötét ruhák, sötét tekintet és átok a fejedre ha nem tetszik a pofid!
Sirius Black
Varázsló
Sirius Black

Hozzászólások száma : 10

TémanyitásTárgy: Re: Új Előtörténetek   Új Előtörténetek - Page 7 EmptyCsüt. Aug. 12, 2010 1:33 am

Köszönöm szépen.
Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley

TémanyitásTárgy: Re: Új Előtörténetek   Új Előtörténetek - Page 7 EmptyCsüt. Aug. 12, 2010 1:30 am

Mr. Black nekem nagyon tetszik az előtörténet,
olyan szép munka, mint az Olivander-féle pálcák.
Nincs hozzá fűzni valóm,
ElFOGADVA.

Sirius Black
Varázsló
Sirius Black

Hozzászólások száma : 10

TémanyitásTárgy: Re: Új Előtörténetek   Új Előtörténetek - Page 7 EmptyCsüt. Aug. 12, 2010 1:21 am

Teljes név, Sirius Black
Becenév: Tapmancs
Kor: 38 év
Származás: Aranyvérű/Varázsló
Születési idő: 1960

Család:
Anya: Walburga Black/Aranyvérű/Boszorkány
Apa: Orion Black/Aranyvérű/Varázsló

Testvérek: Regulus Black/Sirius Öccse
Egyéb családtag: Phineas Nigellus Black/Roxfort egykori igazgatója/Aranyvérű/Varázsló; Nagybátyja Alphard Black/Aranyvérű/Varázsló;
Unokatestvér: Nymphadora Tonks Félvér/Auror/Boszorkány, Bellatrix Lastrange Halálfaló/Ąranyvérű/Boszorkány, Narcissa Malfoy Aranyvérű/Boszorkány

Háziállat: Ő maga az

Érdekesség: Bejegyzetlen Animágus ami annyit tesz, hogy át tud változni egy adott állattá. Ő egy nagy fekete kutya.
Személyes tárgya: Pálca
Pálcád: Ollivander-féle munka. A szimbólumokat maga Black véste bele.

Előtörténet: 1960-ban születtem Londonban. Aranyvérű családból származom úgyhogy az ennek megfelelően neveltek. Próbálták belém verni, azt, hogy a muglik buták és veszélyesek, de én soha nem fogadtam ezt el. Öcsémmel Regulussal soha nem jöttem ki, mert ő is olyan gondolkodású volt mint a szüleink, később ő is beállt halálfalónak és ez lett a veszte. Mint minden varázsló gyerek én is 11 évesen kezdtem a Roxfortot ahol a családi hagyományokat megszegve Griffendéles lettem, már ez elég volt a szüleimnek, hogy kitagadjanak. Persze nem tették meg azonnal. Már az első nap megismerkedtem a későbbi egyik legjobb barátommal James Potterrel és az örök ellenségemmel Perselus Pitonnal. Pipogyuszt közös erővel utáltuk ami néha bevallom túl ment néhány határon. Másik jó barátom Remus Lupin vérfarkas. Dumbledore tudta, hogy mi és mégis felvette ő miatta ültették a fúriafűzt. Nagyon nehezen nyílt meg nekünk, de amikor elmondta mi kalandnak fogtuk fel és a kedvéért megtanultuk az animágiát. Én egy nagy fekete kutyává tudok változni és Tapmancs lett a nevem e miatt. Később négyen megalapítottuk a tekergők térképét mely a Roxfort alaprajza és látható rajta mindenki aki a Kastélyban van, és mi lettünk négyen a tekergők Lupin lett Holdsáp, James lett Ágas, Peter Féregfark és én lettem Tapmancs. Így teltek az éveink. Mikor 15 éves lettem a szüleimmel nagyon összevesztünk, mert nem tudták elfogadni a gondolkozás módomat a szobám falát mugli lányok képeivel és motoros képekkel raktam tele és ez nagyon szúrta a szemüket. Azon a nyáron megszöktem tőlük és James szülei fogadtak be. Ők is aranyvérűek voltak mégis modern gondolkodásuk volt nagyon rendesek voltak velem egész szünidő alatt. Mikor vissza mentünk a suliba akkor már érezhető volt a feszültség sok mardekáros már akkor belépett Voldemort csatlósai közé úgy mint Piton és az öcsém is.
Mi sem maradtunk tétlenek mire elvégeztük Roxfortot addigra mi is beálltunk a Dumbledore által alapított Fönix Rendjébe így próbáltunk meg harcolni a halálfalók ellen. James megtudta, hogy támadást akar Voldemort indítani ellene és a családja ellen Dumbledore kitalálta, hogy levédjük a házukat és én leszek a titokgazda. Jamesnek meg nekem volt egy olyan sejtésünk hogy Remus áruló lehet és mivel én sok időt töltöttem vele arra gondoltunk, hogy inkább Peter Pettigrew legyen a titokgazda mert rá senki nem gondolna. Hát ez volt az amit nem kellett volna megtenni mert sajnos kiderült, hogy nem Lupin az áruló hanem az a kis patkány. Mikor rájöttünk már késő volt megpróbáltam elkapni Petert, de nem sikerült mert az a gyáva kis féreg felrobbantotta magát és csak egy kisujjat találtak a helyszínen. Rögtön én lettem meggyanúsítva, hogy miattam halt meg több mugli ember is míg Féregfark simán elmenekülhetett.
Engem bezártak Azkabanba ahol 12 évig raboskodtam mígnem meg tudtam szökni, Lupin akkor épp Roxfortban tanított és rájött, hogy Peter hol van. Szellemszálláson húztam meg magam és vártuk a kínálkozó lehetőséget, hogy elkapjuk. Közben persze kíváncsi voltam a keresztfiamra is aki James fia Harry volt. Nem bírtam nyugton ülni ezért sokszor kiszöktem, hogy néha lássam őt persze kutya formában, mert úgy gondoltam, hogy így kevésbé vagyok felismerhető. Tévedtem mert az a nyamvadt Pipogyusz mindenre rájött és persze tájékoztatta az Igazgatót is erről a tényről. Harry és Hermione segítségével sikerült megszöknöm és elbújnom.
Mikor a Mágiaügyi Minisztériumban az unoka testvérem megpróbált megölni mindenki azt hitte, hogy meghaltam, pedig nem csak egy jó indok volt, hogy végleg eltűnhessek. Dumbledore megkért rá, hogy ne is menjek vissza Harryékhez. Nagyon fájt a tudat, hogy nem mondhatom meg a keresztfiamnak mi az igazság, de tudtam jól, hogy igaza van az öreg mágusnak.

Jellem: Bátor ember és nem aranyvérmániás, mint a családja, ezért is került a Griffendélbe. Forrófejű emiatt sokszor került veszélybe és emellett még meggondolatlan is, mert másokat is bajba sodor makacsságával. Van viszont humora és mindig benne van egy kis mókában. Próbál nyugton maradni, de ez nem mindig sikerül neki.

Kinézet:Közép magas, szeme színe szürke, haja fekete és rövid, de amíg Azkabanban volt megnőtt neki rendesen.
Jó képű, az iskolában minden lány oda volt érte ma már azért szerényebb.
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

TémanyitásTárgy: Re: Új Előtörténetek   Új Előtörténetek - Page 7 EmptyVas. Aug. 08, 2010 12:51 am

Üdvözletem Mrs. Malfoy.
Elfogadva!

Narcissa Malfoy
Boszorkány
Narcissa Malfoy

Hozzászólások száma : 177

TémanyitásTárgy: Re: Új Előtörténetek   Új Előtörténetek - Page 7 EmptyVas. Aug. 08, 2010 12:25 am

Név: Narcissa Black Malfoy
Becenév: Cissy, Anya
Kor: 43 éves
Rangod: Boszorkány
Nem: Nő
Származás: Aranyvérű/Boszorkány
Születési idő: 1955.

Család:
Anya: Druella Rosier aranyvérű/Háztartásbeli/boszorkány/Elhunyt
Apa: Cygnus Black aranyvérű/varázsló/Elhunyt
Testvérek:
Bellatrix black Lastrange/48év/halálfaló
Andromeda Black Tonks/ismeretlen.
Egyéb családtag:
Lucius Malfoy/44 éves/halálfaló (férj)
Draco Malfoy/18 éves/tanuló (gyermeke)
Sirius Black/38 éves (unokatestvér)
Regulus Balck (unokatestvér)
Nimphadora Tonks/38 éves/auror (unokahúg)
Phineas Nigellus Black/meghalt/Roxfort első mardekáros igazgatója ( valószínűleg a dédapja)

Háziállat: Draconak van egy baglya.

Érdekesség:
Narcissa nem halálfaló, csak egyet ért a nézeteikkel.
Nevét valószínűleg a mitológiából ismert Narcissus után kapta, aki a monda szerint beleszeretett saját tükörképébe. A Malfoy név a latin “Malus” (“Rossz”) igéből és a francia “Foy” (“Hit”) szóból származik.

Személyes tárgya: Egy gyűrű amit Luciustól kapott és ami egyenes ágon öröklődik a Malfoyoknál férfi ágon, ezzel a gyűrűvel jegyzik el menyasszonyukat.

Pálcád: Nincs adat.

Iskolai házad: Mardekár volt. De már elvégezte.

Előtörténet:
1955.-ben születtem Angliában. A családom az egyik leghíresebb aranyvérű varázslócsalád. A mi családunkból származik a Roxfort első mardekáros igazgatója. Ugyan úgy ahogy a férjemet engem is arisztokrata módjára neveltek. Már a születésünktől fogva belénk nevelték a mugli gyűlölést és azt, hogy a varázsvilágban csak az arra méltóknak van helyük. Ebben a szellemben nőttem fel és mikor megkezdtem Roxforti tanulmányaimat akkor természetes volt, hogy a mardekárba kerülök.
Iskolában jó tanuló voltam. Luciussal hetedéves korunkban jöttünk össze, mindenki irigykedett rám mivel akkoriban ő volt az iskola szépfiúja. A szüleim persze tudtak a dologról mivel ez eldöntött ügy volt. Az aranyvérű családoknál természetesen a szülök döntik el kivel házasodik meg a gyermekük és minket már évekkel korábban egymásnak szenteltek. Nagyon fontos a vér tisztasága, de sajnos most már egyre kevesebb aranyvérű család van és sokan félnek a vérfertőzéstől.
Két nővérem közül az idősebbik Bellatrix, Rodolphus Lestrangehez ment hozzá aki szintén aranyvérű, nekik gyermekük nem született mivel Bella soha nem akart szülni és neki nem a család volt fontos, hanem az, hogy vakon kövesse a Sötét Nagyurat. Fiatalabbik nővérem Andromedát kitagadták mivel egy mugli születésű varázslóhoz ment hozzá, ezt a szüleink nem tudták soha megbocsájtani neki. Andromedának egy lánya született Nimphadora akiből auror lett, ez még nagyobb érvágás lett a családnak.
Az iskola elvégzése után természetesen nem dolgoztam, mivel jó anyagi körülmények között éltem és a férjem is jó módú volt. Miután Draco megszületett 7 éves koráig az én felügyeletem alatt magántanárok tanították meg neki mindazt amit tudnia kellett.
A Nagyúr eltűnése után nyugodtabb életünk lett miután Luciusnak sikerült kimagyaráznia Wizengamott előtt azt, hogy kényszer hatására lett halálfaló. Bellát elítélték a férjével együtt és Azkabanba zárták.
Ezek után csak azzal kellett foglalkoznunk, hogy a családjaink nevén ne essen több csorba.
Évekkel később mikor a Nagyúr újra testet öltött mindenki vissza ment az Urához. Addigra én is rájöttem, hogy hülyeség az egész és már csak azzal akartam foglalkozni, hogy élve megússzuk. Harry Potter miatt Luciust Azkabanba zárták, de én nem sajnáltam, mert tudtam, hogy amig ott van addig nem eshet baja. Ettől kezdve Darcoért kellett aggodnom, mert közben ő is csatlakozott a halálfalókhoz és a jegyet is megkapta.
Bella nagyon büszke volt én meg azt hittem akkor halok meg. Ettől akartam megóvni őt, de nem sikerült és minden eszközt megmozgattam, hogy ne érje semmi a fiamat. Megkértem a keresztapját is, hogy segítsen Draconak teljesíteni azt amit az a szörnyszülött kiszabott rá.
Mikor elérkezett a végső csata képes voltam a Nagyúr képébe hazudni mikor engem küldött oda a mozdulatlanul fekvő Harryhez. Csak annyit kérdeztem tőle, hogy él e a fiam és mikor azt válaszolta, hogy igen akkor tudtam csak így élhetjük túl. Ahogy megvolt írva Potter győzőt és mi szépen csendben áldottuk a sorsunkat, hogy túl éltük. Bella nővérem meghalt, de Andromeda él és vele csak most kezdtem el felvenni újra a kapcsolatot. Engem már rég nem érdekel a származás, mert tudom csak a család a fontos. Az arisztokrata életet nem akarom feladni, mert másképp nem tudok élni, de utálni már nem akarok senkit.

Jellem:
Narcissa Malfoy egy igazi úrinő, egy dáma. Tökéletesen elsajátította az arisztokratákra jellemző vonásokat. Udvarias ugyan akkor kimért, gőgös természetű. Nem szívesen érintkezik nálánál alacsonyabb rendű személyekkel. Nem szereti a muglikat, egyetértett Voldemort eszméjével de inkább férje nyomására és fia biztonsága érdekében. Igazi anya, akinek mindig a fia az első, ez a háború alatt meg is mutatkozott benne. Élete értelmei férje, akit gyermekkora óta szeret, és egy szem fia Draco, akinek ott segít ahol csak tud.
Beképzelt és ezt szereti éreztetni másokkal is, sznob ugyanúgy mint bármelyik másik arisztokrata. Nem lépett be a halálfalókhoz ami annyit jelent, hogy nincs a karján a sötét jegy, de egy ideig egyet ért a nézeteikkel. Nem gonosz inkább a férje által egy megfélemlített asszony.

Kinézet:
Narcissa törékeny, finom, igazán nőies nő. Magas karcsú alakja, a mai napig vonzza a férfiak tekintetét. Hosszú aranyszőke haja van. Égszínkék szemeivel felsőbbrendűen tekint a világra. Mindig olyan arcot vág mintha valami büdöset szagolna.
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Nymphadora Tonks - Fejlesztés alatt   Új Előtörténetek - Page 7 EmptySzomb. Aug. 07, 2010 9:15 pm

400x200-as kép karakteredről

Név: Nymphadora Tonks
Becenév: Tonks, Dora
Kor: 25 éves
Rangod: Auror
Nem:
Származás: Félvér boszorkány
Születési idő: 1973
Születési hely: Anglia

Család:
Anya: Andromeda (Black) Tonks/48 éves/háztartásbeli és gyógyitó/
Apa: Ted Tonks/ismeretlen/varázsló/
Testvérek:
Férj: Remus Lupin
Gyerek: Teddy Remus Lupin
Egyéb családtag:
- Druella (Rosiér) Black (anyai nagymama)
- Cygnus Black (anyai nagyapa)
- Bellatrix (Black) Lestrenge /47 éves/Halálfaló (nagynéni)
- Rodolphus Lestrenge /Ismeretlen/Halálfaló (nagybácsi)
- Narcissa (Black) Malfoy /43 éves/Háztartásbeli (nagynéni)
- Lucius Malfoy /44 éves/Halálfaló (nagybácsi)
- Draco Malfoy /18 éves/Diák (első unokatestvér)
- Sirius Black /39 éves (unokabáty)
- Regulus Black (unokabáty)
Háziállat: -

Érdekesség:
- keresztnevem jelentése „a nimfák ajándéka” mely a metamorfmágusi képességemhez köthető, mig családnevé „együgyű, ostoba”. Erről meg már mit is mondhatnék. Hoppá, az egy tányér volt? Várj, összeszedem.
- Metamorfmágus vagyok, ami azt jelenti, hogy tudom változtatni a külsöm, csupán koncentrálnom kell.
Személyes tárgya: -

Pálcád: Ismeretlen
Iskolai házad: Hugrabugos voltam.
Évfolyamod: Már végeztem 1991-ben.

Előtörténet: 15-25 sor – Életed A-Z-ig, hogy mi történt veled azóta, hogy megszülettél, illetve az átváltozásról írj(ha megtörtént!), családoddal, barátaiddal milyen a kapcsolatod, hol éltél eddig, életeben milyen meghatározó események történtek…)

Jellem: (4-6sor - Belső tulajdonságokat kell írnod, amik jellemzőek a karakteredre, mint például a makacsság, az optimista természet, stb… )

Kinézet: 3-6sor – Külső tulajdonságokra vagyunk kíváncsiak, magasság, szem/haj szín, különleges ismertetőjel, stb…

A hozzászólást Nymphadora Tonks összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 11, 2010 3:02 am-kor.
Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy

Hozzászólások száma : 1582

TémanyitásTárgy: Re: Új Előtörténetek   Új Előtörténetek - Page 7 EmptySzomb. Aug. 07, 2010 1:17 am

Perselus Piton írta:
Köszönöm Draco. Jó játékot.
Efogadva!

Kössz, Keresztpapus Very Happy
Perselus Piton
Bájitaltan Tanár/Admin/Mardekár Ház Feje
Perselus Piton

Hozzászólások száma : 2447

TémanyitásTárgy: Re: Új Előtörténetek   Új Előtörténetek - Page 7 EmptySzomb. Aug. 07, 2010 1:13 am

Köszönöm Draco. Jó játékot.
Efogadva!

Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Új Előtörténetek   Új Előtörténetek - Page 7 Empty

Új Előtörténetek
Vissza az elejére 
7 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next