Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Seamus Finnigan (Diák) Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Seamus Finnigan (Diák) Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Seamus Finnigan (Diák) Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Seamus Finnigan (Diák) 3347qiw
A Hónap Játéka
Seamus Finnigan (Diák) 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Seamus Finnigan (Diák) Ic7783

Share

Seamus Finnigan (Diák)

Go down 
SzerzőÜzenet
Perselus Piton
Bájitaltan Tanár/Admin/Mardekár Ház Feje
Perselus Piton

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 2447

Seamus Finnigan (Diák) Empty
TémanyitásTárgy: Seamus Finnigan (Diák)   Seamus Finnigan (Diák) EmptySzomb. Okt. 09, 2010 10:33 pm

Seamus Finnigan (Diák) P4g11149t0inc4zeu9lc
Név: Seamus Finnigan
Becenév: Seam
Kor: 18
Rangod: Félvér
Nem: Férfi
Származás: Apa:Mugli,Anya:Félvér
Születési idő: 1980.9.28
Születési hely: London

Család:
Anya:Amica Finnigan
Apa: Nicoás Finnigan
Testvérek:Nincs
Egyéb családtag: nincs
Háziállat: Egy bagoly
Legjobb barát:Dean Thomas

Pálcád: Fenyő 12 hüvely, Főnix tollal
Iskolai házad: Griffendél

Előtörténet:
1980-ban születtem,Apám mugli,Anyám Félvér,én,persze,nem tudtam elöl semmit,ugyan úgy mint az apám.Igaz,hogy történtek velem esetek,mint például: Felrepítettem egy hintát a magasba,aztán rá esett a bébiszitterre.Ez 5 évesen volt.
Amikor 11 lettem,kaptam egy levelet a Roxfort Boszorkány-és Varázsló SzakképzőIskolából. Rohantam anyuékhoz hogy ez mi.Apa értetlen arcot vágott,de anya, átölelt,és elkezdet sírni.Persze,anyunak elkellet mondani mindent apunak és nekem.Nagyon meglepődtünk,de én örültem.Már Augusztus vége felé járt,amikor elkellet menni az Abszol útra.
Először,Kivettünk pénzt a Gringotstól. Megvettünk mindent amit kellet,könyvek,üst...stb.Amikor haza értünk, már egyből ki akartam próbálni mindenemet,főleg,a pálcámat,megfogtam,varázsolni akartam,de anyu elvette és elkezdte magyarázni hogy ezt nem szabad használnom,mert akár ki is csaphatnak,vagy talán felgyújtom a házat.Már csak egy nap volt vissza Roxfortig.
Azon a napon nagyon izgultam hogy milyen lesz Roxfort. Elérkezett a várva várt nap.Gyorsan elindultunk,hogy ne késsük le a vonatot.Csak azt nem tudtam hogyan kell átmenni.Anyukám mondja hogy rontsak neki a falnak.Nagyon megijedtem.De hát,most vagy soha.Azzal elkezdtem futni,és csoda történt!Át jutottam egy másik helyre ahol egy nagy piros mozdony várt.Felszálltam,be ültem egy kabinba.Alig telt el egy óra.Már kopogtatnak az fülke ajtón.Egy barna színű gyerek áll ott a aki kérdi hogy bejöhet.Mondtam hogy igen,bejött,leült és elkezdtünk beszélni,megismerkedtünk.Megérkeztünk a Roxfortba.Nagyon izgalmas volt.Bevezetett egy nagy darab ember,akit úgy hívtak hogy Hagrid. Áthajóztunk a folyón és már ott is voltunk.
Megtudtuk hogy Harry Potter is itt volt.Beosztottak egy házba(Grifendél,Hollohát.Hugrabug és a Mardekár).Én a grifendélbe kerültem,Dean is,meg Harry,még Ron is.
És így teltek az éveink,míg vissza nem tért Voldemort.Igaz,hogy én nem hittem Harry nek,de aztán bocsánatott kértem,és beszálltam a DS-be˙(Dumledor Serege)De Harry a hetedik évben legyőzte Voldemortott.

Jellem:Nagyon szereti,ha megtud valakit nevetni.Szinte mindig ezt teszi.De Dean-el sok mindent szoktak csinálni,pl: robantosdit szoktak játszani.Egyszer bement a tiltott rengetegbe,egy pár óráig ott ücsörgött,aztán vissza ment a kastélyba.Még a Weasley találmányokat is szereti

Kinézet:180 cm.Korához képest jó a testsúlya.Zöld a szeme.Barna haja van.

Seamus Finnigan (Diák)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal