Roxfort
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Kvidics Pálya - Page 2 Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Kvidics Pálya - Page 2 Z5iV7

free forum

free forum

free forum


A Hónap Női karaktere
Kvidics Pálya - Page 2 Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Kvidics Pálya - Page 2 3347qiw
A Hónap Játéka
Kvidics Pálya - Page 2 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Kvidics Pálya - Page 2 Ic7783

 

 Kvidics Pálya

Go down 
+3
Viktor Krum
Alicia Spinnet
Perselus Piton
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Alicia Spinnet
Repülésoktató Tanár
Alicia Spinnet


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 497
Join date : 2010. Sep. 13.
Tartózkodási hely : Roxfort

Kvidics Pálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kvidics Pálya   Kvidics Pálya - Page 2 EmptySzer. Szept. 15, 2010 6:34 am

~Viktor Krum~

Most hogy rövid időre ismét a Roxfort falai között lehettem, nem tudtam nem felkeresni újdonsült seprűmmel az olyannyira szeretett kviddics pályát. Ahogy kiléptem az iskola hatalmas faajtaján a parkba láttam, hogy jó néhány diák a fák árnyékában vagy a pázsit közepén ücsörög. S meglepetésemre néhányuk kezében még tankönyveket is láttam, pedig még igazán az év elején járunk, és még mi sem vetemedtünk ilyesmire. De mint tanár helyettes, ezt nem lenne illendő hangosan is kimondanom, így csak bujkáló mosollyal az arcomon sétáltam tovább a pálya felé. Ahogy hallottam a háború nem tett benne túl nagy kárt, leszámítva néhány torony sérülését, hiszen Tudjuk ki az átellenben lévő Tiltott Rengetegbe fészkelte be magát. Soha nem akarom átélni újra azt, amit a világnak át kellet, amikor az a szörnyeteg nemrégiben másodszor jutott hatalomhoz. De szerencsénkre Harry véglegesen végzett vele. Emlékszem anya mennyire féltett, hogy majd engem is begyűjtenek és őt is, apáról nem is beszélve, ezért kellett bujkálnunk. De már vége, és én nem akarok többé a rosszra gondolni, hiszen ez az időszak már elmúlt. Most a béke és a boldogság következik, ahogy az lenni szokott és ahogy annak lennie kell.
Ahogy megérkeztem a pályára meglepődve tapasztaltam, hogy valaki már van odafent. Túl magasan volt, így nem tudtam megállapítani, hogy ki lehet az, de abban egészen biztos voltam, hogy nem Ginny vagy Ron Weasley. Az ő mozgásukat bárhol felismerném, ahogy a többi csapattagomét is. Ez a mozgás viszont kissé merev volt, ám kétségkívül remek, azonban számomra tökéletesen ismeretlen. Nem akartam megzavarni az illetőt ezért felmentem a Griffendél lelátójára és oda leülve figyeltem a fent repkedő alakot.
Vissza az elejére Go down
Perselus Piton
Bájitaltan Tanár/Admin/Mardekár Ház Feje
Perselus Piton


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 2447
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 64
Tartózkodási hely : Roxfort

Kvidics Pálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Kvidics Pálya   Kvidics Pálya - Page 2 EmptySzomb. Júl. 03, 2010 4:18 am

Az egyik közös program

Kvidics Pálya - Page 2 G5hkbi5klbr5f514h8c
Vissza az elejére Go down
https://roxfort.forumotion.co.uk
 
Kvidics Pálya
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Roxfort :: Kastély :: Kastélyudvar-
Ugrás: