Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Hagrid Háza Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Hagrid Háza Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Hagrid Háza Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Hagrid Háza 3347qiw
A Hónap Játéka
Hagrid Háza 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Hagrid Háza Ic7783

Share

Hagrid Háza

Go down 
SzerzőÜzenet
Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 3608
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola & Odú

Hagrid Háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hagrid Háza   Hagrid Háza EmptyHétf. Júl. 16, 2012 2:46 am

Játék lezárva.

Szabad játéktér!

Anyaszomorító, Teherbeesős boszi by: Mennydörgőcske
Te melyik házba tartozol?
Harry Potter • Through The Pensieve
Story Of Us
Take My Hand
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Colmen
Vámpír/7. éves Diák
Nathaniel Colmen

Hozzászólások száma : 84

Hagrid Háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hagrid Háza   Hagrid Háza EmptyCsüt. Márc. 08, 2012 9:05 am

/Szünetnek vége/

~Sally + Piton~

Tekintetem körbe járatom a tiltott rengetegen most is lenyűgöz látványa mint eddig minden alkalommal, az erdő túl sötét ahhoz, hogy jó páran be merjenek merészkedni ide így itt a csend uralkodik. S a hold fénye néhány levelet megvilágít a fán így azok ezüstös fényben csillognak, amit most is megbabonázottan figyelek pár másodperc erejéig.
Ahogy meghallom Piton szavait, pillantásom rá emelem, majd mikor végre ki adja, hogy mit is kell gyűjtenünk körbenézek s egy tőlünk nem messze lévő kis facsoport felé vettem az irányt mert valami fényeset láttam, s hogy jobban szemügyre vehessem leguggoltam.
-De igen, szerintem az angyalgyökér lesz- bólogatok Sally kérdésére miközben szinten már reflex szerűen mosolygok rá. Valamiért túl jó érzéssel tölt el az, hogy a lány hajlandó hozzám szólni és valami azt súgta, hogy már nem is igazán haragszik rám, de azért ebben nem vagyok biztos, de örülnék neki.
-Sajnálom, hogy úgy láttál nem rég, gondolom nem volt éppen szép látvány- mondom olyan halkan, hogy csak a mellettem guggoló hallja miközben kiveszem a földből a kis növényt.
Sally-Anna Perks
7. Évfolyamos diák
Sally-Anna Perks

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 41

Hagrid Háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hagrid Háza   Hagrid Háza EmptyHétf. Okt. 31, 2011 9:25 pm

/SZÜNETELTETVE/ addig, amíg Nath elő nem kerül...
Sally-Anna Perks
7. Évfolyamos diák
Sally-Anna Perks

Hagrid Háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hagrid Háza   Hagrid Háza EmptyCsüt. Aug. 11, 2011 7:42 am

~Piton+Nath~

A Tiltott Rengeteg éppolyan félelmetesnek tetszett, mint máskor, csakhogy pont úgy, mint máskor, most sem féltem. Ráadásul egy vámpír plusz humortalan, pókerarcú bájitaltan tanárom társaságában inkább komikusnak tűnt. Miközben a professzor kiszedett a földből egy angyalgyökeret én lopva Nathre pillantottam és azt figyeltem ő merrefelé néz, mert tudtam, hogy az ő szeme sokkal kifinomultabb sötétben, mint bárki másé. Most az ő szemére támaszkodtam és emiatt egy kicsit kiszolgáltatottnak éreztem magam, de elfogadtam. A fiú egy két, egymáshoz hajoló lombkoronájú fák felé vette az irányt. Leguggolt, hogy jobban szemügyre vegye a földön a növényeket, aztán én is leguggoltam mellé.
- Hé, az ott nem világít egy kicsit? - kérdeztem, enyhén megbökve a vállammal az övét, közben jobbra mutatva. Valamiféle békítésnek szántam, de nem voltam benne biztos, hogy ő is annak értelmezi-e.
Perselus Piton
Bájitaltan Tanár/Admin/Mardekár Ház Feje
Perselus Piton

Hozzászólások száma : 2447

Hagrid Háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hagrid Háza   Hagrid Háza EmptySzer. Aug. 03, 2011 8:57 pm

Perks+Colmen

A rengetegben még nappal is sötét van, de éjszaka még ijesztőbb és én kifogtam azt a kettőt akik semmitől sem félnek. Pont jó velük legalább mindent össze lehet szedetni.
Talárom örvényként lobogott körülöttem és közben a földet kémleltem a hozzávaló miatt.
-Amit gyűjteni fogunk úgy hívják, hogy Angyalgyökér, felismerni nem könnyű mivel a gyökere a fold alatt van ott viszont sárgás fénnyel izzik akinek éles a szeme az látja a különbséget.- Válaszoltam és már hajoltam is le, hogy kiszedjem a földből az első darabot.
Vártam és figyeltem, hogy a két jómadár mikor fedezi fel a többit hiszen ezek eléggé kis virágok és ha egy egész iskolát akarok ellátni vele akkor sok kell belőle. elővarázso9ltam egy kis kosárkát és abba tettem bele a már kiszedett virágot és vártam a reakcióját valamelyiknek. Colmennnek elvileg hamarabb észre kell vennie mint másnak, de ez egy próbának is jó.

Nathaniel Colmen
Vámpír/7. éves Diák
Nathaniel Colmen

Hagrid Háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hagrid Háza   Hagrid Háza EmptySzomb. Júl. 30, 2011 6:42 am

~Saly, Piton~

Úgy tűnik mégsem fogom olyan könnyen megúszni a mai estét, bár végül is számomra édes mindegy, hogy a rengetegben sétálok vagy épp a kastély folyosóit nézem végig újra és újra. Csak hát a társaság nem mindegy, amire most igazság szerint a legkevésbé sem vágyom, nincs kedvem se beszélni se másra figyelni.
-Én elméletileg már nem élek szóval nehéz lesz úgy ön után menni- Említem meg csak úgy mellékesen Pitonnak miközben szép lassan követem őt a Rengetegbe és nézelődök, és hála a vámpír létemnek minden apró dolgot tökéletesen látok még így sötétben is.
Ahogy sétálunk tovább Sally feltesz egy kérdést s egy pillanatra rá is nézek, de mivel ő figyelemre se méltat ezért ismét előre fordulok és nem mondok semmit, pedig szívesen beszélnék vele, már ha hozzám fog még szólni valaha is.
Sally-Anna Perks
7. Évfolyamos diák
Sally-Anna Perks

Hagrid Háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hagrid Háza   Hagrid Háza EmptyKedd Júl. 26, 2011 7:47 am

Piton, Nath

Felálltam, hogy követhessem Pitont és Nathot, de úgy, hogy a lehető legtávolabb legyek tőlük. Reményeim szerint nem fog semmi történni az este folyamán, ami miatt a vártnál később kerülök vissza a kastélyba. Igyekeztem Piton kedvében járni, ugyanis a Mardekárosok nem igen örülnének neki, ha pontlevonással térnék vissza az estéről, főleg úgy, hogy az egyik lánnyal megbeszéltük, hogy ma este még kilopódzunk a parkba farkasbőrben. Ő is animágus.
- Piton professzor, milyen hozzávalókat kell gyűjtenünk? - erősen pásztáztam a helyet, hátha hozzávaló-jellegű növényt fedezek fel a rengetegben.
Perselus Piton
Perselus Piton

Hagrid Háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hagrid Háza   Hagrid Háza EmptyVas. Júl. 03, 2011 12:43 am

Perks+Colmen

Érzem, hogy nem lesz egy egyszerű este ez sem, de hát mit lehet tenni. Én szabtam ki nekik ezt így most én is bűnhődöm. Lassan közelítem meg őket és csak pár lépésre a hátuk mögül szólalok meg.
-Legyenek kedvesek felállni és utánam jönni, de ha lehet úgy mintha élnének.-
Adom ki az utasítást és karba font kézzel várom, hogy megmozduljanak. Eredeti elgondolásom alapján ma bájital hozzávalókat gyűjtünk és az sokkal gyorsabban megy ha nem egyedül végzem.
Ezzel az elgondolással épp türelmesen várok és keresem a hibákat persze, hogy nehogy pontlevonás nélkül megússzák ezt az egészet. Colment még csak csak megértem, hogy itt kint csatangol mindig, de Perksben hatalmasat csalódtam, és ami meglepőbb még bátorsága is van.

Nathaniel Colmen
Vámpír/7. éves Diák
Nathaniel Colmen

Hagrid Háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hagrid Háza   Hagrid Háza EmptyHétf. Jún. 27, 2011 2:16 am

~Sally, Piton~

Lassan sétálok a fák között s közben minden apró neszre figyelek miközben a lányt keresem, nem akarok annyira sietni, hagy legyen egy kicsit egyedül, de valamikor meg kéne beszélnünk ezt a vámpír dolgot. Tudom, hogy nem kéne erőltetnem, de nem akarom, hogy haragudjon rám talán ő az egyetlen ember aki egy kicsit is meg tud érteni, bár lehet, hogy most is tévedek, mint már oly sokszor. Komolyan ez az egész kezd az agyamra menni lehet beszélnem kéne már Michaellel. Talán majd ő tud mondani valamit.
Ahogy megpillantom a lány arcát rá kell jönnöm, hogy még sem volt olyan jó ötlet utána jönni, de már mindegy főleg, hogy valaki más is közeledik ide. S ahogy hátrafordulok rá kell jönnöm, hogy már nincs idő beszélgetni Sallyval mert a "kedves kis" bájitaltan tanár megjött. De én pont háttal vagyok neki és ez nagyon is jó így mert most kell egy kis idő még ismét magamra öltőm a rideg vámpír álarcot, amihez most se kedvem se erőm, de azért megteszem.
-Kár pedig kezdtem reménykedni, hogy ez a kis esti séta lesz a na fénypontja- Mondom kissé ironikusan, ha most szemben állnék Pitonnal még lehet mosolyognék is, de mivel csak Sally látja az arcom így azt inkább elhagyom kivételesen.
Sally-Anna Perks
7. Évfolyamos diák
Sally-Anna Perks

Hagrid Háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hagrid Háza   Hagrid Háza EmptyVas. Jún. 26, 2011 12:39 am

~Piton, Nath~

Már épp belevetettem volna magam a csodás egyedüllétbe, mikor meghallottam hiperérzékeny füleimmel, hogy Nathaniel utánam indult. Villámgyorsan visszabújtam emberbőrbe és méregtől terhesen fordultam szembe vele. Nem mondtam semmit. Levágódtam a földre, törökülésbe, mivel megpillantottam a távolból Pitont, amint épp öles léptekkel közeledik felénk. Nem kell tudnia, hogy cseppet sem érzem rózsásan magamat, amiért Nath is velünk tartott a mai büntetőmunkán. Had higgye csak, hogy roppant jól érzem magam.
- Oh, mertem remélni, hogy hamarosan csatlakozik tanár Úr - mosolyodtam el negédesen. Nem álltam fel a földről, továbbra is törökülésben üldögéltem. Amíg nem adja ki a felszólítást bíz Isten itt maradok.
Perselus Piton
Perselus Piton

Hagrid Háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hagrid Háza   Hagrid Háza EmptyPént. Jún. 24, 2011 9:56 pm

-Perks+Colmen-

Dolgozat javítás közben felpillantottam a régi faragott órára az ajtó felett és sikeresen megállapítottam, hogy ideje lesz elindulni a két kis delikvenshez az erdőbe. Igaz, hogy hűvös idő volt már így esténként is, de nem éreztem szűkségét a vastag talárnak így szokásos öltözékben indultam el. Kilépve a nagykapun határozott léptekkel haladtam és a rengeteg szélén hangokra lettem figyelmes, megfordultam és elindult a zajok irányába ami épp Hagrid házától jöttek.
Mire épp oda értem volna megláttam, hogy két alak megy be a rengetegbe, utánuk mentem és a földön ülve és szépen bájcsevegve találtam rájuk.
-Látom kellemesen érzik magukat, sajnos el kell hogy keserítsem önöket, nem lesz ilyen kellemes az éjszakájuk.- Mondtam mély hangon és vártam a reakciójukat.

Sally-Anna Perks
7. Évfolyamos diák
Sally-Anna Perks

Hagrid Háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hagrid Háza   Hagrid Háza EmptyHétf. Május 09, 2011 3:12 am

~ Én ide más különösebb hozzászólást nem fűznék, szóval várjuk a bekapcsolódó Piton professzort, ha Nath sem akar mást írni már ~
Nathaniel Colmen
Vámpír/7. éves Diák
Nathaniel Colmen

Hagrid Háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hagrid Háza   Hagrid Háza EmptySzomb. Május 07, 2011 5:34 am

~Sally~

-Gondoltam- mosolyodok el egy pillanatra, valahogy ez nem túl meglepő egy embertől. Bár azért remélem, hogy valamennyire még is megérti azt amit érzek még ha nm is akarja tudni, hogy milyen, hiszen ki akarná tudni? Jó nem mondom a vér íze fenséges, és szeretem is, csak az teszi keserűvé, hogy tudom, hogy közben bármikor megölhetem azt akiből iszom. Bár lehet, hogy inkább a jó oldalát kéne néznem a vámpírság, hisz nem egyszer jól jött az, hogy ilyen erős vagyok és, hogy ilyen jók a reflexeim.
Majd ahogy ismét Sallyra pillantok látom, hogy elindul befelé a Rengetegbe, de ne megyek utána, bár nagyon is szeretnék, de most jobb lesz ha egy kicsit magára hagyom a gondolataival. Ezért is én miután már nem látom a lányt leülök a földre és a Rengeteget kezdem el figyelni, s hallgatom a levelek susogását melyet a a hűs esti szél idéz elő.
Egy jó fél óra megunom a nézelődést és kissé kezd is idegesíteni, hogy hova tűnhetett Sally ezért az érzékeimre hagyatkozva indulok el a Rengetgbe, hogy megtaláljam.

A hozzászólást Nathaniel Colmen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jún. 16, 2011 7:27 am-kor.
Sally-Anna Perks
7. Évfolyamos diák
Sally-Anna Perks

Hagrid Háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hagrid Háza   Hagrid Háza EmptyPént. Május 06, 2011 4:04 am

~Nath~
- Nem én nem tudom milyen érzés és soha nem akarom megtapasztalni. - suttogom, majd elindulok befelé a Tiltott Rengetegbe. Nem törődöm a tilalmakkal. Mielőtt Piton ide érne, ki kell, hogy szellőztessem a fejem. Otthagyom Nathot a gondolataival. Túl zavaros volt ez nekem és nem, nem tudtam megérteni, hogy lehet olyanformán érezni, hogy a barátod vérét kívánod. Ez.. sok volt. Egy ugrással átváltoztam farkasbőrbe és élveztem az érzést, ahogy hiper ízérzékeny nyelvemmel végigsimítom a szemfogaimat. A fülemet hegyeztem, majd egy pillantásra visszanéztem a fiúra. - Sajnálom... de én azért menekültem ebbe az animágus testbe, mert szükségem van rá, hogy néha ne kelljen Álarc mögé bújnom...
Nathaniel Colmen
Vámpír/7. éves Diák
Nathaniel Colmen

Hagrid Háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hagrid Háza   Hagrid Háza EmptySzer. Ápr. 20, 2011 8:13 am

~Sally~

-Te csak azt látod amit én akarom, hogy láss...- Válaszolok halkan, ezért nem is csodálkoznék azon ha Sally nem hallaná meg, de végül is ha meghallja ha nem akkor is így van. Mindenki felé azt az arcom mutatom ami számomra a legelőnyösebb és csak néha-néha azt amit valójában érzek is.
Ahogy ismét megszólalt kissé elgondolkozok, hogy vajon mire is gondolhat közben zsebre is teszem kezeim, majd mikor végre beugrik, hogy az animágiára gondol akkor rögtön válaszolok is. - Ha te nem mondod el az én titkomat akkor én sem a tiédet!- Válaszolok kissé védve ezzel magam is, mint ahogy a mondás is tartja szemet szemért, ha ő elmondja , hogy vámpír vagyok talán az én szám is eljár, hogy ő meg animágus, bár ez nem valószínű, de ki tuja?
-Mert éhes voltam...- Válaszolok egyszerűen mintha magától érthetödő lenne, és számomra az is, de csak részben sosem volt szokásom csak úgy az éhség miatt megtámadni embereket ez még csak a harmadik ilyen eset volt és nagyon remélem, hogy soha többé nem lesz ilyen, mert akkor már nem hinném, hogy szegény áldozatom élve megússza.
-Te élveznéd azt, hogy minden barátodra úgy tudsz csak gondolni mint ételre? Hogy legszívesebben megharapnád csak, hogy enyhítsd egy kicsit az éhséged, és ha ezt megteszed utána még erősebbnek kell lenned, hogy abba tudd hagyni mielőtt még megölnéd! Szerinted, élvezem azt, hogy mindig mikor megharapok valakit akkor annak az embernek az életével játszom?- Válaszolok miközben folyamatosan Sallyt nézem, nem akartam kimondani, hogy mit érzek hanem azt akartam, hogy ő jöjjön rá, hogy milyen lehet. Bár bármit is gondol a valóság mindig egy kicsit rosszabb de lehet, hogy csak nekem tűnik így, de egy biztos átkozom azt az estét amikor kimentem az erdőbe ahelyett, hogy otthon maradtam volna.
Sally-Anna Perks
7. Évfolyamos diák
Sally-Anna Perks

Hagrid Háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hagrid Háza   Hagrid Háza EmptySzer. Ápr. 20, 2011 6:58 am

~Nath~

- Látom! - morogtam az orrom alatt, majd néhány centivel arrébb sétáltam a Tiltott Rengeteg felé. A kezeimet összefűztem a mellkasom előtt és elmorfondírozva fordítottam vissza a fejemet felé. - Hé! Ööö...- vágtam bele roppant értelmesen. - Ugye nem adod tovább... tudod! - kerülöm az animágia szót. Valahogy most tisztábbá vált számomra az este; igaz Nath nem mondta el, hogy vámpír, de én sem osztottam meg vele, hogy én meg mellesleg egy animágus vagyok, aki farkassá tud változni. Csak a kényszer vitt rá, hogy megmutassam magam. Ráadásul a tulajdon farkasszemfogaimmal védelmeztem a lányt ellene... - Te, miért tetted azt? - hebegtem, majd nem várva meg, hogy válaszoljon lesütöm a szememet és másfelé kalandozik a pillantásom. Kíváncsi voltam a válaszára, de... nem akartam, hogy a szemébe kelljen néznem. Már így is túl sokat tud rólam. Annyit, amennyit csak Regulus tudhatott rólam. - Talán, élvezed? - rettegtem, hogy mit fog válaszolni. Azt hiszem itt dől el, hogy a barátom lesz-e valaha.
Nathaniel Colmen
Vámpír/7. éves Diák
Nathaniel Colmen

Hagrid Háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hagrid Háza   Hagrid Háza EmptyKedd Ápr. 19, 2011 8:06 am

~Sally~

-Nem grimaszolok!- Válaszolók tömören persze azt nem teszem hozzá, hogy most ezzel ellentétben szinte semmi érzelmet nem áll szándékomban mutatni felé, tudom én nem mondtam el beki, hogy vámpír vagyok, de komolyan mit várt, majd egy kis beszélgetés után elmondóm a legnagyobb titkom egy Mardekárosnak miközben a suliban a tanárokon kívül csak Winnie tudja az igazat.
-Gondlom ehhez a hangulathoz hozzá segít az a tény is, hogy egy vámpír társaságában kel eltöltened a bűntetőmunkát!- Jegyzem meg kissé halkabban, hisz ismerve jó néhány varázsló nézeteit nagy átlagban ez a jellemző bár nem biztos, hogy Sally is ilyen lenne, de ki tudja? Én nem, na jó sejtem, hogy nem ilyen, de sose voltam túl jó ember ismerő ugyan miért pont most lenne igazam?
Sally-Anna Perks
7. Évfolyamos diák
Sally-Anna Perks

Hagrid Háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hagrid Háza   Hagrid Háza EmptyKedd Ápr. 19, 2011 2:05 am

~Nath~

Elvörösödésem okán gyorsan másfelé néztem mikor meghallottam, hogy Nath a hogylétem felől érdeklődik kicsit sem nagy lelkesedéssel. Meg is sértődtem, hiszen nem én voltam az, aki eltitkolta a mi létét s mégis ő vág pofákat rám...
- Figyelj, - kezdtem türelmetlenül - nem én akartam, hogy együtt kelljen töltenünk még az estét is, de ha már így sikerült, akkor megkérlek, hogy ne vágj ilyen grimaszokat, mintha leprás lennék - hadartam el egy szuszra. Bántott, hogy nem mondta el mi is ő, s az még inkább, hogy máris ellenségének néz, csak azért mert nem ugrottam elsőre a nyakába amiatt, hogy kiderült róla, hogy egy vámpír. Sajnálom, de én mégis csak egy halandó boszorka vagyok, igaz nagy hatalommal rendelkező, de ez még nekem is sok volt, így éhgyomorra. Látni, ahogy üveges sóvárgás ül a szemében, miközben a szemfogai természetellenesen megnyúltak... - Szóval, hogy egyben összefoglaljam azt, hogy hogyan is érzem magam: nem épp rózsásan! - vetettem rá egy futópillantást, majd tüntetőleg elfordítottam a fejemet és újra afelé a bokor felé fordultam, ahol előbb még mozgott valami...
Nathaniel Colmen
Vámpír/7. éves Diák
Nathaniel Colmen

Hagrid Háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hagrid Háza   Hagrid Háza EmptyHétf. Ápr. 18, 2011 8:02 am

~Sally~

Érzem, hogy megint lemegy a nap, de a biztonság kedvéért még egy fél óráig a szobában ücsörgök majd végül még is csak elindulok büntetőmunkára bár még bőven van időm odaérni, de nincs kedvem az egész estét Sallyval és Pitonnal tölteni. Ezért is szokásos sétámat kezdem el, de a lábaim végül a Rengetegbe vittek, ahol olyan jó sötét volt, az én igazi világomba tévedtem. Ahol nincs fény és mindent csak az éj teremtményei uralnak, sokan félnek a sötétben talán a saját démonaiktól, ha így vesszük én is rettegek, félek önmagamtól mert még mindig nem tudom eléggé elnyomni magamban a vérszomjat, de talán majd egyszer sikerülni fog.
Majd elindultam vissza Hagrid Háza felé hátha már ott van Piton, mert nem kéne sokat késni, de ahogy sétáltam megint sikerült neki menni valakinek, aki nem mellesleg éppen Sally és meglepő módon a vállaimba kapaszkodott gondolom csak azért, hogy ne essen el.
-Bocs!- Kérek én is elnézést, üres kifejezéstelen arccal nézve a lányra. Most már biztos vagyok benne, hogy semmi sem lesz olyan mint volt, nem rég képes volt valamennyire megbízni bennem, de szerintem ez akkor végleg megváltozott mikor megtudta, hogy vámpír vagyok, de nem is hibáztatom, talán én is ezt tenném.
-Hogy vagy?- Érdeklődök bár ez inkább udvariasság mint valódi érdeklődés.
Sally-Anna Perks
7. Évfolyamos diák
Sally-Anna Perks

Hagrid Háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hagrid Háza   Hagrid Háza EmptyPént. Ápr. 15, 2011 7:13 am

~Nath~

Miután elérkezett az első büntetőmunka, igyekeztem minél komótosabban elvonszolni magamat a megbeszélt találkozóhelyhez, ami történetesen Hagrid kunyhója volt, közvetlenül a Tiltott Rengeteg mellett. Mikor odaértem még nem volt ott senki; Hagrid sem tartózkodott a kunyhójában, gondolom Piton bízta meg vele, hogy töltse máshol az éjszakát... Így egy ideig egyedül ácsorogtam a sötétben, míg a hold kíváncsian szemlélte az esetleges történéseket körülöttem. De nem történt semmi, azt leszámítva, hogy mozgolódást véltem látni a Rengeteg felől. Hiába sütötte be a hold a rengeteg fáit is; nem biztosított annyi fényt, hogy beláthassak az erdő mélyébe. Már épp azon voltam, hogy hagyom az egészet és visszamegyek a hálókörletbe mikor Nathanielbe ütköztem; szó szerint.
- Ó, bocs! - eszméltem fel hirtelen, azzal megtámaszkodva a vállaiba, elhúzódtam és megpróbáltam a leghidegebb maszkomat ölteni az arcomra, míg azt éreztem, hogy egyre inkább elvörösödöm.
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Hozzászólások száma : 5018

Hagrid Háza Empty
TémanyitásTárgy: Hagrid Háza   Hagrid Háza EmptySzomb. Júl. 03, 2010 4:24 am

Hagrid a Roxfort kastély vadőre, háza a Tiltott Tengeteg mellett helyezkedik el.

Hagrid Háza 93cayvonzgrhmc2l4ye9
Ajánlott tartalom

Hagrid Háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hagrid Háza   Hagrid Háza Empty

Hagrid Háza
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal