Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Jobb oldali tiltott folyosó Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Jobb oldali tiltott folyosó Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Jobb oldali tiltott folyosó Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Jobb oldali tiltott folyosó 3347qiw
A Hónap Játéka
Jobb oldali tiltott folyosó 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Jobb oldali tiltott folyosó Ic7783

Share

Jobb oldali tiltott folyosó

Go down 
SzerzőÜzenet
Hugrabug Helga
A Hugrabug Ház Alapítója
Hugrabug Helga

Iskolai Házad : Hugrabug Ház Alapítója
Hozzászólások száma : 8

Jobb oldali tiltott folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jobb oldali tiltott folyosó   Jobb oldali tiltott folyosó EmptyVas. Júl. 01, 2012 7:53 am

- Hedivg -

Elgondolkodva lebegtem végig a kastély folyosóin. Mennyi szép és rossz emlék kötődik ezekhez a falakhoz... Az építés és tanítás örömei, Malazár és Godrik vitája...
Ahogy haladtam a gyerekek között, felrémlett bennem, amikor ugyanígy sétáltam még hús-vér koromban. Tanítási szünet volt, ugyanígy Hedvighez indultam beszélgetni, de akkor megütötte fülemet két társalapítóm kiabálása. Rémülten szaladtam oda, csakúgy, mint legjobb barátnőm.
Malazár és Godrik vitáztak. A férjem csak aranyvérűeket akart tanítani, Hedvig férje pedig nem értett vele egyet. Én Godrikkal értettem egyet, de kötelességem volt Malazár mellé állnom. Ekkor ért véget négyünk megingathatatlan barátsága. Mindenki jóban maradt egymással, kivéve a két férfi, és ez épp elég volt...
Merengésem közben elértem a harmadik emelet tiltott szakaszához. Itt szoktunk beszélgetni Hedviggel. Nem sokat kellett várnom, hamarosan nyílt az ajtó, és belépett ő is.
Vissza az elejére Go down
Hollóháti Hedvig
A Hollóhát Ház Alapítója
Hollóháti Hedvig

Iskolai Házad : Hollóhát Ház Alapítója
Hozzászólások száma : 24

TémanyitásTárgy: Re: Jobb oldali tiltott folyosó   Jobb oldali tiltott folyosó EmptyVas. Júl. 01, 2012 2:55 am

~Helga~

Mindig is úgy hittem, ha sikerül majd megalapítanunk Roxfortot, nemcsak biztonságot, de örök otthont adhat mindenkinek. Az örökkévalóság hosszú idő, olyannyira soknak tűnik, hogy Merlin a megmondója csak, mikor ér véget a lét. És igen, a köztes időt pedig mindenki megpróbálja maradandó dolgokkal megtölteni. Nekünk ezen már nem kell gondolkodnunk, Helgának, Godriknak, Malazárnak és nekem valóban nem. Hiszen az iskolánk alappillérei minket igazolnak, azt, hogy nekünk már sikerült alkotnunk valamit, ami mások számára is értékkel bír.
Mivel Roxfortot mi alkottuk, mindent ismerünk benne. Valóban mindent, a legrégebbi gyertyatartótól kezdve, a legújabb könyvig. Szívemet mindig büszkeséggel tölti meg, ha látom a sok okos diákot, de néha még a kísérteteknek is lehet szükségük egy perc nyugalomra, egy perc kikapcsolódásra. Ilyenkor mindig felkeresem Helgát. Persze, ilyenkor kell egy hely, ahová nem jönnek a kíváncsi diákok. Ezért is tiltották el azt a bizonyos folyosót, az a kutya igazán aranyos, senkit sem bánta - vagy legalábbis így hiszem.
A folyosón beljebb haladva felgyúltak a fáklyások, előttem pedig kibontakozott legjobb barátnőm áttetsző alakja.
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018

TémanyitásTárgy: Jobb oldali tiltott folyosó   Jobb oldali tiltott folyosó EmptySzomb. Júl. 03, 2010 4:30 am

Bolyhoska lakhelye és a Bölcsek Kövéhez vezető titkos lejárat.
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Jobb oldali tiltott folyosó   Jobb oldali tiltott folyosó Empty

Jobb oldali tiltott folyosó
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal