Roxfort
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Sötétvarázslatok kivédése tanterem Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Sötétvarázslatok kivédése tanterem Z5iV7

free forum

free forum

free forum


A Hónap Női karaktere
Sötétvarázslatok kivédése tanterem Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Sötétvarázslatok kivédése tanterem 3347qiw
A Hónap Játéka
Sötétvarázslatok kivédése tanterem 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Sötétvarázslatok kivédése tanterem Ic7783

 

 Sötétvarázslatok kivédése tanterem

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Sötétvarázslatok kivédése tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötétvarázslatok kivédése tanterem   Sötétvarázslatok kivédése tanterem EmptySzomb. Dec. 04, 2010 12:47 am

~Pansy Parkinson~

Halvány mosolyával nem tudtam mit kezdeni, így jobbnak láttam, visszafordulni a megkezdett munkához, vagyis a teremrendezéshez. Eddig ha valamit nem értettem, azonnal felcsaptam a hozzá tartozó összes könyvet és addig olvastam, és gondolkodtam, amíg a válasz össze nem állt a fejemben. Most azonban erősen kételkedek, hogy a könyvtár bármelyik könyve is taglalná a mardekáros lányok griffendéles tanulók felé vetett halovány mosolyainak ezerféle jelentését. Márpedig valamiféle... barátságnak nem nevezhetném, de valamiféle együttműködésre, kapcsolatteremtésre illendő lenne jutnom Parkinsonnal, de ez közel sem olyan egyszerű, mint ahogy ezt az ember végiggondolja magában. Miután a helyére pakoltam a többi padot is, megint úrrá lett rajtam az idegességgel vegyes tétlenség érzése, ráadásul félbehagyott mondatom továbbra is csak lógott a levegőben.
- Nem, igazából... - kezdtem, majd megint megakadtam. Nem igazán tudtam, hogy a kedvesség jelének fogja-e venni a kérésemet, vagy a szerény személye ellen irányuló gúnyolódásnak. Elvégre ha megnézzük, egyáltalán nem szokványos, hogy a menyasszony a vőlegénye előző barátnőjét kéri fel arra, hogy legyen az esküvőjükön a koszorúslánya. Mindazon által nem lehetek rá örökre féltékeny... te jó isten! Én tényleg féltékeny vagyok... Ginnynek igaza volt, ez az egész helyzet kifordított önmagamból.
- Igazából szerettem volna megkérdezni, hogy lennél-e az esküvőn a harmadik koszorúslányom. - mondtam ki végül egy mély sóhajt megelőzően a kérdésemet és felkészültem rá, hogy esetleg itt helyben megátkoz, mert félreérti az indokaimat. Már pedig ha ez megtörténik, azaz érzésem, hogy nem az előbb kérdez aztán átkoz elvet fogja választani. Milyen szép lesz, már hallom holnap a folyosói pletykákat, Hermione Granger a griffendéles iskola első és Pansy Parkinson a mardekáros diákprefektus párbajoztak Draco Malfoyért. Édes istenem, remélem nem fajulnak idáig a dolgok!
Vissza az elejére Go down
Pansy Parkinson
Boszorkány
Pansy Parkinson


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 378
Join date : 2010. Aug. 15.
Tartózkodási hely : Rofort

Sötétvarázslatok kivédése tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötétvarázslatok kivédése tanterem   Sötétvarázslatok kivédése tanterem EmptyPént. Dec. 03, 2010 10:54 am

°° Hermione Granger °°

Én társasági lény vagyok nagy általában, de nem tudom, hogy ez mennyire fog menni. Elvégre teljesen külömbözőek vagyunk gondolom. Szerintem még az érdeklődési körünk is más, és a nézetünk is..
Egy pillanatra ránéztem, és megeresztettem felé egy halvány mosolyt, majd a pálcámat előhúztam a csizmámból.. Nem tudom mért ott tartom mostanában, régen mindig kézügyben tartottam, csak mostanában szoktam rá.. persze ez is mint sok minden apámnak nem tetszik, dez ez nem újdonság.
~Vingardium Leviosa! ~ Irányítottam a pálcám az egyik padra és pontosan a helyáre irányítottam. Ez nem lesz olyan nehéz, de nem értem még mindig, hogy a professzor mért nem tudta magának megcsinálni.. Ő sokkal gyorsabban rendet tenne itt, ehelyett minket ugráltat mint valami házimanót..
A pálcám egy másik padra irányítottam és azt is a helyére lebegtettem. Próbálltam lassan csinálni, de nem akartam üygetlennek kinézni így elég gyorsan végeztem vele, de hogy húzzam az időt, minden padot egy kicsit arrébb lebegtettem, hogy szimetrikusak leygenek. Amikor már nem tudtam mit húzni-halasztani a dolgon, Hermione felé fordultam, pont amikor hozzámszóltt. Csak a nevemet mondta, semmi többet. Felhúzott szemöldökkel néztem rá, várva a választ, ami nem nagyon akart jönni. Pedig igazán elmondhatná, ha meg nem akarja elmondani minek kezdte el?
-Elmondod? - Kérdeztem egy pár perc után. -Amit mondani akartál.. gondolom nem csak szórakozásból mondtad ki a nevem! - Ülök re az egyik pad tetejére, és a tanári széket kezdtem el lebegtetni, miközben a válaszra vártam. Kedvem lett volna ripityára törni azt a széket csak, hogy egy kis borsot törjek az SVK tanár orra alá, de Hermione nem díjazná az egsézet, így inkább lemondtam a tervemről, és a pálcám a kezemben kezdtem el forgatni.
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Sötétvarázslatok kivédése tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötétvarázslatok kivédése tanterem   Sötétvarázslatok kivédése tanterem EmptyPént. Dec. 03, 2010 10:01 am

~Pansy Parkinson~

Amikor Pansy felém fordult komolyan elfogott egy érzés, hogy legjobb lett volna, ha egyszerűen meg sem szólalok. Láttam az arcán, hogy a háta közepére sem kívánja az egész helyzetet és szinte biztosra vettem, hogy az én szerény személyem társaságra pedig csak rátesz egy lapáttal erre. Én sem jártam éppen örömtáncot, attól, hogy vele kell elpakolnom de akkor is, valamikor el kell kezdődnie a változásoknak, és én személy szerint szeretek mielőbb túlesni bizonyos kellemetlen dolgokon. Az pedig, hogy ez az egész mennyire lesz kellemetlen, az már nem csak tőlem, de tőle is függ. És csak reménykedni tudok benne, hogy annyira nem lesz rossz.
- Oké. - bólintottam rá, majd előkaptam a talárom egyik zsebéből a pálcámat, és egy gyors vingardium leviosával visszalebegtettem kezdetnek a tanári asztalt a helyére. Pansy következő szavaira azonban feléje fordultam.
- Három sor van, mindegyikben 5 pad. - válaszoltam neki a kérdésére, hogy körülbelül hogyan rendezze el a padokat. Az utolsó oldalon amely az én irányomba esett, csak négy pad van, a tábla miatt. Végül, ahogy ismét meglegyintettem a pálcámat és a következő padot állítottam a helyére, felmerült bennem egy ötlet. Narcissa azt mondta három koszorúslányra van szükségem amiből kettő már meg is van. És végül is Parkinson... Pansy, Draco barátja. És előző barátnője is!
- Pansy... - kezdtem de végül inkább lakatot tettem a számra, és a helyére állítottam a táblát is. Már most bánom hogy kinyitottam a számat, mert ha eddig nem átkozott meg, akkor ezután tutira megfog. Csak én lehetek akkora ütődött, hogy egyáltalán ilyen ötlet felmerül bennem. Lehet hogy még is inkább Lilyt kellene megkérnem és tenni arra, hogy a koszorúslányoknak egy idősnek vagy fiatalabbnak kell lenniük, mint az ara, elvégre Alicia is idősebb egy két évvel.
Vissza az elejére Go down
Pansy Parkinson
Boszorkány
Pansy Parkinson


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 378
Join date : 2010. Aug. 15.
Tartózkodási hely : Rofort

Sötétvarázslatok kivédése tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötétvarázslatok kivédése tanterem   Sötétvarázslatok kivédése tanterem EmptyPént. Dec. 03, 2010 9:46 am

°° Hermione Granger °°

Utálom ezt a tanárt sőt az óráját is utálom. Ha valami értelmeset is tanítana.. Eddig talán Mordon volt az akitől tanultunk is valami értelmeset, meg persze Piton professzor, a többi aki tanította ezt a tantárgyat mind béna volt, élükön Mógussal akinek a szavát sem lehetett érteni úgy dadogott.. Ez a tanár meg csak úgy elszaladt, arra hivatkozva, hogy Dumbledore hivatja, szerintem viszont nem volt kedve összepakolni, így jobbnak látta ha rám és Hermionera bízza. Hát igen itt kezdődnek a problémák, nem mintha most sokkal több bajom lenne vele mint az előző 6 éven keresztül, de Draco "barátnője" és uygebár én meg Draco barátja vagyok és ha meg akarom tartani a barátságát akkor értelmes lenne valami normális hangszínt megütni vele, és nem ártások meg rontásokon keresztül komunikálni.. Csak apám fülébe ne jusson, hogy egy mugliivadékkal barátkozom, mert a családból is kitagad..
Gyorsan a táskámhoz fordultam és belefobáltam a tanszereket, mjd körbenéztem a teremben. Mért jó az a professzornak, hogy mi pakoljunk, neki sokkal gyorsabb és én nem is tudom, hogy hol van a pontos helye a dolgoknak..
Már épp elgondolkoztam volna rajta, hogy hagyom az egészet és inkább megyek büntetőmunkára, de egy hang megszólalt. Pontosan Hermione, mivel rajtam kívül ő tartózkodik csak a terembe. Lassan felé fordultam és próbálltam nem unottan nézni rá, hanem feleröltettem magamra egy érdeklődő arckifejezést.
-Hát mondjuk én csinálom a Déli felét te meg a Nyugatit!- Adtam egy tippet és el is indultam az adott irányba.
- Te tudod, hogy minke hol ahelye? - Fordultam felé tanácstalanul.*
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Sötétvarázslatok kivédése tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötétvarázslatok kivédése tanterem   Sötétvarázslatok kivédése tanterem EmptyPént. Dec. 03, 2010 9:14 am

~Pansy Parkinson~

Miután vége lett a sötét varázslatok kivédése órának, a professzor úr megkért, hogy maradjak és tegyek egy kis rendet, mert sajnálatos módon neki azonnal meg kell jelennie az igazgatói irodában. És persze, hogy ne egyedül rám maradjon az egész terem visszapakolása és a használt segédeszközök elpakolása, itt fogta Pansyt is, legnagyobb "örömömre". Draco ma nem jelent meg sem ezen, se az ezelőtti órákon, amelyek közös voltak velünk, de ahogy hallottam Lunától a többin sem. Nem említette, hogy valamiféle dolga van, de inkább, ezt majd vele beszélem meg. Pansyvel azóta egyetlen szót sem beszéltünk, hogy Draco és én együtt vagyunk... főleg most, hogy igazán együtt, nem csak egy zsarolás miatt.
Miután a tanár elhagyta a termet eléggé kínosan éreztem magamat, így úgy döntöttem első körben a saját holmiaimat fogom elpakolni a táskámba, így ehhez hozzá is láttam. Azonban szomorúan kellett tapasztalnom, hogy ez nem kötött le elég ideig ahhoz, hogy bármit is kitaláljak, amivel kezelni tudnám ezt a helyzetet, mielőtt még a kellemetlenből, extra kellemetlenné ne válna.
- Hát akkor... hol kezdjük? - fordultam felé végül, kis mosollyal az arcomon. Elvégre valamilyen szinten tolerálnom kell Draco barátainak társaságát, és az sem lenne utolsó szempont, ha ezt pálca rántás nélkül lennék képes végrehajtani. Az már teljesen más kérdés, hogy Draco is képes lenne-e erre, bár én már ténylegesen annak is örülnék, ha balhé nélkül tudnának elsétálni egymás mellett a folyosón.
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Sötétvarázslatok kivédése tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Sötétvarázslatok kivédése tanterem   Sötétvarázslatok kivédése tanterem EmptySzomb. Júl. 03, 2010 4:32 am

...
Sötétvarázslatok kivédése tanterem K6cca45llfv43eyafvnt
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sötétvarázslatok kivédése tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötétvarázslatok kivédése tanterem   Sötétvarázslatok kivédése tanterem Empty

Vissza az elejére Go down
 
Sötétvarázslatok kivédése tanterem
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Roxfort :: Kastély :: Kastély Belseje :: Második Emelet-
Ugrás: