Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Szükség Szobája Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Szükség Szobája Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Szükség Szobája Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Szükség Szobája 3347qiw
A Hónap Játéka
Szükség Szobája 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Szükség Szobája Ic7783

Share

Szükség Szobája

Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Charlotte Rose Cheney
Speciális Moderátor/Rúnaismeret Tanár
Charlotte Rose Cheney

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 137

Szükség Szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája EmptySzomb. Szept. 17, 2011 11:35 pm

Játék Vége!
Szabad Játéktér!
Vissza az elejére Go down
http://ezrolamszolcharlotte.blogspot.com
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 184

Szükség Szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája EmptyCsüt. Szept. 15, 2011 3:04 am

♥️Cicaa♥️

Kérdésére csak mosolyogtam.
- Igen. Tudod, én beléd és a szokásaidba szerettem bele. - válaszoltam neki.
Mosolyára ismét mosollyal válaszoltam.
Következő mondatomra felhúzta a szemét, de közben mosolygott.
Közben már éreztem is a száját a farkamon. Aztán a kezét a golyóimon. Ügyesen bánt velük. Ismét a férfiasságomra összpontosított, de én felhúztam magamhoz.
Már én is elég fáradt vagyok, és rajta is látszik hogy az. Adtam egy puszit a szájára. Ez után a mellkasomra feküdt. Közben ránk varázsolt a Szoba egy takarót. Még kicsit beszélgettünk, majd elaludtunk.
Álmomban egy hófehér világban jártam, ahol mindenhonnan Rose nézett rám, azokkal a gyönyörű szemeivel. Mosolyogva aludtam - gondolom.

/köszi a játékoot Very Happy/

Rose Mary Seraph
Iskola Első/ 7. Éves Diák/Moderátor
Rose Mary Seraph

Hozzászólások száma : 132

Szükség Szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája EmptySzer. Szept. 14, 2011 6:37 am

♥Kandúrom♥

+18

Nos, az hogy a hajamba túrt, már is felemelő érzést adott. Nem csak azért mert ott járt a keze. Hanem mert tudtam, hogy itt van velem, és csak velem foglalkozik. Míg ha mondjuk bemennék hozzá a boltba, nem Én lennék az egyetlen rajongója. DE jól tudom, hogy a szíve az enyém. És ezen nem is akarnék változtatni. Ha már Ő így szeret, cserébe Én is mindent megfogok adni neki, amit csak lehet és kell ahhoz, hogy boldog legyen mellettem. Megcsókoltam, majd a kijelentésére átfordítottam magunkat, és megsimogattam az arcát. –Egy életen át? Képes leszel kibírni velem, és a furcsa szokásaimmal, ha együtt élnénk?- Érdeklődtem csak mellékesen. Mert az lehet, hogy ott már elszakadna nála is a cérna. Bár annyira örülnék neki, ha nem így lenne. Rámosolyogtam, majd kijelentésére felhúztam a jobb szemöldököm és felültem a csípőjére. Nos, akkor gondolom, ugyan úgy kell velük benni. Egy ideig néztem a szemeibe, majd elmosolyodtam, csak hogy a tudtára adtam, értem milyen szándék vezérelte, amikor megmondta.
-Khm…Rendben van…De kérlek, szólj…-Mondjuk szerintem ezt lassan már mondanom sem kell. Megcsókoltam, majd végigpusziltam a mellkasát, le egészen a falloszáig. Annak csúcsára adtam egy puszit, majd a jobb kezemmel végigsimítottam, Fred golyóin. Kivételes alkalmak egyike, amikor nem nagyon tudom, mit kellene tennem, de mivel azt mondta amit…Nos így…Finoman elkezdtem a kezeim között morzsolgatni, miközben szabad kezem végigsimított férfiasságán, fel és le. Majd végignyaltam a kért területen és bekapva a számmal kényeztettem, miközben a kezem simogatta a falloszát. Kivettem a számból, hogy ismét a kezemé lehessen a főszerep…Elvégre azzal még mindig tudom, hogy jobban csinálom, mintha a számba veszem. Cserébe, megkaptam fallosza csúcsát, és finoman megszívtam, majd csókolgattam és lassan mozogni kezdtem rajta.
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

Szükség Szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája EmptyHétf. Szept. 12, 2011 3:54 am

♥RóziBébi♥

Én már a fellegekben jártam, remélem Ő is. Sejtettem hogy így van, de mégis.
Nyögéseit élveztem, más már nem is járt a fejemben, csak azok a hangok, mik jelzik hogy jól érzi magát.
Éreztem már másoknál is, hogy tetszik neki amit a melleivel csinálok, de Rose-nak látszólag sokkal jobban tetszett. Remélem nem csak látszólag. Ha pedig mégis színészkedne, az azt jelenti, hogy annyira szeret, hogy nem akar csalódást okozni nekem. Szóval a lényeg az, hogy tudom hogy szeret.
Rengeteg ideig csókolóztunk, közben éreztem hogy keze már a férfiasságomat simogatja. Én a hajába túrtam, majd az ujjamra csavartam egy-egy tincsét. Szerettem ezzel szórakozni, amikor már túl vagyunk a nagyján. Legfeljebb egy kis utójáték szokott lenni ilyenkor.
- Hogy mi okozna nekem örömet? Ha az életben kérdezed az, ha veled élhetném le az életem. - néztem rá széles mosollyal. - Viszont, mivel megkértél hogy segítselek ki, így elmondom neked, hogy még mit szeretünk mi ilyenkor. Azt, amikor még kicsit kényeztetik a golyóinkat. Tudod, olyanok, mint nektek a melleitek. - folytattam.
Remélem nem érezte úgy, mintha ezt úgy mondanám mint egy nagy akárki. Csak mivel megkért, kiigazítottam.
Ha mégis kioktatásnak hinné, akkor pedig elmondom neki. Ha tényleg szeret, - márpedig szerintem TÉNYLEG szeret - akkor biztosan megérti. Ha nem, hát nem.
Kíváncsian vártam reakcióját, közben a hátát simogattam.

Rose Mary Seraph
Rose Mary Seraph

Szükség Szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája EmptyVas. Szept. 11, 2011 5:23 am

♥Drágám♥

+18

Nos vagy nagyon ügyes vagyok, vagy csak szeret annyira, hogy azt mutassa ki jól esik neki, amikor nem. De nagyon remélem, hogy az igazat látom, és nem csak azt, amit szeretnék. Mondjuk, a lüktetése, már arról árulkodott, hogy nemsokára eléri a csúcsot, és ezzel nem volt egyedül. Vagy csak Én hiszem azt, hogy azt érném el. De szerintem, pontosan jók az ösztöneim, és nagyjából remélem, hogy így is van. Felsóhajtottam és már épp megakartam csókolni, amikor hirtelen átfordultunk. Kijött belőlem, amit egy sóhajjal tudtam konstanlálni. Igazság szerint jobban örültem volna, ha bennem marad, de ahogy neki jól esik. A lábaim között éreztem leheletét, és felnyögtem, amikor megéreztem nyelvét combomon. Hihetetlenül jó érzés volt. Ki is rázott a hideg, és biztosra veszem ezt Ő is érezte. Utána a szájával kényeztetett, én pedig önkénytelenül is nyögésekkel díjaztam ezt a kedves tettét. A hajába túrtam, jó mélyen majd simogattam a fejét, és hátra feszítettem a fejem. Olyan számomra idegen érzések kavarogtak bennem, hogy azt hittem menten elájulok. Ami eléggé ciki lenne. És csak remélni tudom, hogy ne fog megtörténni. És ha rajta múlik nem is.
Nos, amit a mellemmel tett, arra már nem tudok mit mondani. Annyira jól esett, minden. Nem véletlenül, szokták mondani, hogy a szex közben legyen valaki aki tapasztalt, így még értelme is lesz, és jó is lesz az érzés. Hát igen, itt a remek példa. Nem hiszem, hogy más is ennyit törődne velem. Maximum a saját örömét lelné, de az enyémet nem hajkurászná. Azonban Fred, igen. Most már nem csak hiszem, de tudom is, hogy megtaláltam Életem szerelmét, Fred-ben.
Amikor felhajolt hozzám, kapkodva értem el ajakit, és hívtam egy gyors táncra ajkait és nyelvét. Számomra az idő csak repült a csókunk közben, de annyira még tudatomban voltam, hogy bal kezemmel lesimítsak a mellkasán és falloszát simogassam. Több perces csókolózás után elváltam ajkaitól, és lihegve bújtam hozzá, miközben bal kezemet felhúztam a hátára, a jobb kezemhez közel.
-Mi okozna neked még örömet? Szeretném, ha sokkal jobban éreznéd magad.- Suttogtam a fülébe, vágytól túlfűtött és szerelemtől ittas hangon. Bármit kéne, én teljesíteném, csak érjük el, mindketten a csúcsot. És neki jobb élménye legyen, mint az eddigi barátnőivel.
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

Szükség Szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája EmptyVas. Szept. 11, 2011 4:43 am

Róziiii

+18

Picit fájt a vállam ott, ahol belém mélyesztette a körmét. De valahogy mégis kellemes fájás volt.
Olyan szépen hangzott, ahogy nyögdécselt. Nem tudom megunni. Amikor a szájában éreztem a falloszom, újra azt éreztem, mint mikor legelőször csináltam. Felfoghatatlanul jó. Ennél már csak az esett jobban, ahogy fel - lemozgott rajtam. Majdnem elélveztem, amikor gyorsabban mozgott. Legszívesebben mindig ezt csináltattam volna vele. De mivel ezt nem tehettem, így csak élveztem tovább amit csinál. A melleire tette a kezemet. Már nem bírtam tovább magammal, így hát újra átfordítottam magunkat.
Egyből a lába közé mentem. Nyalogatni és puszilgatni kezdtem a combja belső felét, majd a nőiességét. Ezután felmentem a melleihez, hogy azokat is kényeztethessem. Szopogatni, szívogatni, nyalogatni és csócsálni kezdtem. Ez után ismét hagytam, hogy azt tegyen velem amit csak akar a világon. Annyira jól éreztem már magam, hogy még meg is kínozhatna. *user elképzeli, ahogy Fred meztelenül vergődik a földön a Cruciatus átok hatása alatt. XD*

Rose Mary Seraph
Rose Mary Seraph

Szükség Szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája EmptyVas. Szept. 11, 2011 3:42 am

♥Kandúrkám♥

+18

Valahogy sejtettem, hogy megérette mit szeretnék, de azt is jól tudtam, hogy már nála is elszakadt az a bizonyos cérna. Nem tudtam miért, de lassan már szomjaztam arra, hogy bennem legyen és végre birtokba vegyen. Mint mindenkit, akivel eddig együtt volt. Most, hogy ebbe belegondolok az egésztől elment a kedvem. Mert oké, nem azt várom el, hogy Én legyen neki az első…de ha most belegondolok, félek, hogy annyira béna leszek, hogy elhagy. Mondjuk ez nem hiszem, hogy bekövetkezne, tekintve, hogy szeretjük egymást, és ezt több úton is egymás tudtára adtuk…De akkor is. Felsóhajtottam, majd beletúrtam hajába, amikor a nyakam csókolgatta. Olyan csodálatos érzés volt. Jól esett na. Amikor lejjebb haladt, kivettem hajából a kezem, és belemarkoltam a lepedőbe. A mellkason felemeltem, hogy neki is kényelmesebb legyen. Olyan jól esett. Kezdem érezni, és érteni is, mit szeretnek a pasik abban ha valaki…Nos a falloszukat a szájába veszi és kényezteti. Jó érzés, és ezt soha nem akarom elfelejteni. Nem mintha eltudnám…
Amikor fallosza elérte azt a bizonyos részt, ami már lassan perzselt belűről…Fájt, amikor belém hatolt, de olyan kellemes fájással. Amikor átszakította a szűzhártyámat, na az nagyon fájt, de ezt a tudtára is adtam azzal, hogy szegény vállába belemélyesztettem a körmeim. És azzal a lendülettel, mint ketten felnyögtünk. Ezután csak kellemes érzés kerített hatalmába, és a nyögéseink hangja, ami majdhogynem bezengte a Szükség szobáját. Ahogy annak lennie kell. Csak akkor tértem kicsit magamhoz, amikor kijött belőlem. Nyöszörögtem még egy kicsit, amikor az ujjaival birtokolt. A következőkben pedig már csak arra lettem figyelmes, hogy átfordulunk. Hát úgy néz ki, most Én vagyok a soros. Végigcsókoltam a mellkasát, majd bekaptam falloszát, és nyalogattam, szopogattam, ahogy azt kell. Fel s le mozogtam rajta, és örültem, hogy felnyögött. Nem sokkal ezután felkúsztam rá, majd megcsókoltam, és felültem rá. Illetve, falloszát magamban tudva, felnyögtem, de olyan jól esően. Kezeimmel megtámaszkodtam mellkasán, és lassan mozogni kezdtem, rajta. Hol gyorsabb, hol lassabb ütemmel. Mikor, hogy bírtam. Egyik kezemmel, megfogtam kezeit, és a mellemre tettem őket. Hiába szégyenlős vagyok, és kész! Felsóhajtottam, majd tovább mozogtam rajta.
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

Szükség Szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája EmptySzomb. Szept. 10, 2011 7:56 pm

♥Cicáám♥

+18

Hallottam ahogy nyög és ez rettentően jó érzéssel töltött el.
Ismét csókolózni kezdtünk, de már nem olyan sokáig. Már tényleg nem bírtam magammal. Elkezdtem a nyakát csókolni és egyre lentebb haladtam. A melleinél kicsit megálltam, elkezdtem a mellbimbóit szopogatni. Ezután folytattam az utam lefelé. Puszit nyomtam a nőiességére, kicsit simogattam, majd szép lassan végre belé hatoltam. Olyan jó érzés volt. Felemelő. Mindennél jobb. Mikor már teljesen benne voltam, mozgatni kezdtem odabent a falloszom. Kihúztam, majd ismét betoltam. Mind a ketten felnyögtünk. Soha nem éreztem ilyen jól magam, pedig nem ez az első hogy ezt csinálom. Éreztem a határtalan boldogságot. Újra kihúztam, majd az ujjaimat kezdtem tologatni benne. Közben a másik kezemmel a fenekét markoltam. Kb. 10 percig mozgattam benne az ujjaimat. Ekkor még utoljára belé nyomtam a falloszom, amit 2 perc után vissza ki is húztam. Felmásztam hozzá, átfordítottam magunkat, hogy alulra kerülhessek. Vártam, hogy most Ő okozzon örömet engem.

Rose Mary Seraph
Rose Mary Seraph

Szükség Szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája EmptySzomb. Szept. 10, 2011 8:44 am

♥Életem♥

Mivel ismételten Ő volt soron, a hátára fektettem és végigcsókoltam a testét, majd egyből végignyaltam a falloszán, amikor leértem. Ezután ismét elkezdtem a számmal kényeztetni. Soha, de soha nem csináltam ilyet, mindig undorodtam is tőle, de most, hogy látom, milyen örömöt okoz ez neki, nem bánom, hogy megtettem. Főleg, amikor felnyögött. Vajon Ő is ennyire kellemesnek hallja, amikor Én nyögök? Mert Én igazán örültem neki. Kivettem a számból a falloszát, de mielőtt folytathattam volna, Ő már is felhúzott magához, és átfordultunk. De Én még örömet akartam neki okozni. Ez így nem érvényes. Kicsit duzzogtam, de amikor megláttam, hogy a lábaim között van. Már nem is a duzzogás sokkal inkább a bizsergés fogott el. Amikor megéreztem nyelvét, felnyögtem. Annyira jól esett. Megemeltem a csípőm, hogy még jobban érezhessem és élvezhessem, amit velem tesz. Beletúrtam a hajába, majd ismét nyögtem egyet. És ezt több követte, míg nyelve és ajaki ott lent kényeztettek. Szabad kezem a lepedőbe markolt. Valami kapaszkodót kerestem, de nem tudtam mi lehetne az, így csak a lepedő maradt. Amikor megéreztem melleim között férfiasságát, végigsimítottam rajta, de Ő már folytatta is az útját. Ismét nyögések hagyták el az ajkaim, amikor ujja bennem ékeskedett. Nem sokáig, mert ezután fallosza a combjaimat simogatta, ami még inkább csak mosolyra és nyögésre sugalt. Kezdek türelmetlen lenni, de ahogy látom Ő is. Kicsit megemeltem a festem, hogy elkaphassam a vállát és magamhoz ölelhessem és megölelhessem, majd megcsókoltam. És magamra húztam. Remélem értete a célzást, amikor a lábaimat széttártam előtte.
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

Szükség Szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája EmptySzomb. Szept. 10, 2011 8:29 am

♥Róziiim♥

+18

Imádtam amit egymással csinálunk. Mikor megéreztem az "ezredesen" a kezét émelyítő érzés fogott el. Az érintése olyan jól esett. Elmondhatatlanul. Éreztem hogy újból a szájába veszi és szopogatni, majd nyalogatni kezdi. Az én számat is elhagyta egy nyögés végre.
- Ahh...nagyon...jó vagy...ahh... - csak ennyit tudtam mondani neki.
Mikor kivette a szájából ismét átfordítottam magunkat, hogy újra fölötte lehessek. Lekúsztam a nőiességéhez, az ujjaimmal széttártam, de ezúttal a a nyelvemet dugtam be. Nyalogatni kezdtem, ami neki is és nekem is jól esett. Mikor kivettem a nyelvem belőle, még egy kicsit kényeztettem. Az ezredest beraktam a két melle közé, majd egyre lefelé húztam. Eközben ismét az ujjaimat tologattam benne. Hihetetlenül felemelő érzés volt. Mikor végre a falloszom is leért, a benső combjait kezdtem simogatni vele.

A hozzászólást Fred Weasley összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 10, 2011 7:56 pm-kor.
Rose Mary Seraph
Rose Mary Seraph

Szükség Szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája EmptySzomb. Szept. 10, 2011 8:16 am

♥️Fredymeddy Razz ♥️

Mint már az egyszer kiderült, soha nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar fekszek le valakivel. Persze, mindig is kíváncsi voltam arra, milyen lehet, de akkor is. Valahogy ezt mindig a nászútra tartogattam. Persze ezzel egyedül voltam, mivel sokan lököttnek tartottak. De nem nagyon hatottak meg. És most utólag belegondolva, jobban jártam azzal, hogy szűz maradtam. Így olyannak adhatom magam, akit toszta szívemből szeretek. És tudom, hogy Ő is viszont szeret. Sajnos, a féltékenységem túl vagy úr, így arról valahogy lekell majd szoknom. Minél előbb. Majd egyszer elhintem előtte, biztosra veszem, hogy jót fog derülni ezen a tényen. Én pedig égővörös fejjel nézem majd végig, ahogy fuldoklik a könnyeiben.
Kérésemet teljesítette, engem elfogott valami kellemes érzés. Fogalmam sincs mi lehetett az, de örömet okozott. Remélem Én is akkora örömöt fogok neki okozni, mint amit Ő okozott már csak azzal is, hogy megteszi azt, amit kértem tőle. Felsóhajtottam, amikor a keze a fenekemre került. Megemeltem a csípőm, hogy teljesen alám férjen, majd felkuncogtam, amikor végigsimította a hasamon.
A szemeibe néztem, amik vágytól égtek, akár csak a keze. Olyan meleg volt, még is megnyugtató. Felsóhajtottam, majd megcsókoltam. De nem sokkal ezután, elválltam ajkaitól, amikor megéreztem ujjait magamban. Megremegtem és felnyögtem. Olyan kellemes érzés. Amikor megmozdult, hát teljesen végem volt. Nem tudom, hogy mennyire lehetett hangos a nyögésem, de az biztos, hogy az Én fülemben vízhangzott.
Amikor megszoktam az érzést, jobb kezemmel a hajába túrtam, és lehúztam magamhoz, hogy megcsókolhassam, miközben lábaim széjjelebb tártam. Bal kezemmel pedig végigsimítottam a hátán, és simogatni kezdtem, majd lejjebb haladtam, míg meg nem találtam férfiasságát. Végigsimítottam rajta, majd fel s le húzogattam rajta a kezem.
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

Szükség Szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája EmptySzomb. Szept. 10, 2011 6:25 am

♥Rózyy♥

+18

Imádtam, ahogy csókol. Olyan édes az ajka. Közben elgondolkodtam. Mégpedig Rose-on. A feneke formás. A mellei is tökéletesek. Minden a legnagyobb rendben. Gyönyörű az egész teste. És persze a benső szépségeiről se feledkezzünk meg. Kedves, aranyos. Imádni való. A külseje határozottan tükrözi a bensőjét. Mint egy földre szállt angyal. Egy vad angyal. Benne megtaláltam azt akit keresek. Nekem Ő az igazi, és meg is akarom tartani. Soha nem szeretném elengedni!
Amikor mással csináltam, sosem éreztem ekkora gyönyört. Mindenben TÖKÉLETES.
Gondolat menetemből suttogása ébresztett fel.
- Ahogy szeretnéd. - válaszoltam a vágytól túlfűtött hangon.
Azzal egyik kezemet a fenekére tettem, a másikkal ismét felfedezőútra indultam. Ahogy leértem, már nem bírtam tovább. Ujjaimmal óvatosan belé hatoltam. Nem akartam durva lenni és fájdalmat okozni neki. Éreztem, hogy tetszik neki amit csinálok, ezért mozgatni kezdtem bent az ujjam. Milyen forró ott benn...

A hozzászólást Fred Weasley összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 10, 2011 7:57 pm-kor.
Rose Mary Seraph
Rose Mary Seraph

Szükség Szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája EmptyPént. Szept. 09, 2011 11:52 pm

♥Drágaságom♥

Nem tudom mennyire lehetett ellenére, hogy így öleltem meg, de nem is nagyon érdekelt. Az a fő, hogy itt van, és hogy visszaölelt. Annyira, akkor még sem lehetek borzalmas. Oké ragaszkodó lélek vagyok, de erről nem tekehetek. Fred csodálatos ember, és valahogy más mint a többiek. Nem csak külsőben, de jellemben is. Oké, akikkel eddig jártam, mind Mardekárosak voltak. Mondjuk, ez nem nagyon befolyásolja az embereket, de a tulajdonságaikat, és azt, hogy hogyan viselkednek kicsit igen. Oké, Én sem bírom a muglikat, se a mugliszármazásúakat, a félvérekről nem is beszélve, de erről igazán nem tehetnek, csak azért zavaró. Mondjuk, kétlem, ha Fred is ilyen lenne, összejöttünk volna. Sajnos, ilyen téren nem vagyok az a hű de kedves lélek. Felsóhajtottam, majd megpusziltam az arcát. Csak, hogy erről a tényről Ő sosem szerezhet tudomást. Tudom, hogy milyen vagyok és nem akarom, hogy emiatt szakítsunk. Főleg nem, mert ez a gondolat baromság, de ezen sajnos, most nem fogok tudni változtatni. Meg nem is akarom magam meghazudtolni. Ilyen vagyok és kész. Aki nem bírna, ne jöjjön a közelembe.
Kijelentésére és mosolyára, csak csókkal tudtam válaszolni, mert mielőtt, bármit mondhattam volna Ő már is igénybe vette a számat, a nyelvemmel együtt. A lágy ritmusban, minden megfordult a fejemben, ami csak lehetett. Tanóra, házi feladat, és Mark is, akár csak Conor is szöget ütött a fejemben. De pont rájuk nem fogok gondolni, pont most! Főleg nem úgy, hogy Fred-del vagyok. Ha még mondjuk tanóra lenne vagy épp valakivel beszélnék akkor okés lenne, de így?
Amikor megéreztem ujjait, akaratlanul is belenyögtem a csókba, majd engedtem az ölelésen, és kezeim a hátát simogatták. Megéreztem ujjait immáron hajamban, majd jobb kezemmel odanyúltam és végigsimítottam karján, míg el nem értem a vállát, ott a nyakát cirógattam meg kicsit, majd az arcát, és finomaz eltoltam magamtól. Olyan max 1 centi távolságra. –Kérlek simogass még…Jól esett.-Suttogtam, teljesen elvörösödve, s mielőtt mondhatott volna bármit is, felhajoltam, hogy megcsókolja, majd ismét magammal húzva a fejem a párnák közé süllyedt, Fred pedig kénytelen volt jönni velem. Bár kétlem, hogy annyira bánta. A nyelveink lágy simogatásba kezdtek, s egyre vadabb csókokká és érintésekké váltak, nem csak az Én jó voltamból.
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

Szükség Szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája EmptyPént. Szept. 09, 2011 5:27 am

♥Rózikaa♥

+18

Elkerekedett szemmel nézett rám, aztán azt mondta, hogy Ő is így érez irántam.
Közölte velem hogy az előbbi mondatom nem volt jó poén.
- Na jóóó. - mondtam mosolyogva. - Természetesen hiszek neked. - tetem hozzá.
Sértődötten nézett rám, de nem tudtam mást tenni, csak bocsánatkérően ránézni.
Egészen elpirult, mikor megszabadítottam maradék ruhájától. Nyögött egy aprót, de többet nem hallottam, hogy ezt tette volna. Felhúzott magához, majd átölelt, mintha többé nem is akarna elengedni. Elmosolyodtam kérdésére.
Tudod mit? Legyen meglepetés. - válaszoltam végül titokzatos mosollyal.
Megcsókoltam, Ő visszacsókolt, majd újra táncra perdültek a nyelveink. Közben egyik kezemet kiszabadítottam. Mindenhol simogattam, egyre lefelé haladva. Mikor elértem a nőiességéhez körbetáncoltattam körülötte az ujjaim. Még nem akartam az ujjammal sem beléhatolni. Ismét felraktam a kezem, majd a hajában kezdtem turkálni.

A hozzászólást Fred Weasley összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 10, 2011 7:57 pm-kor.
Rose Mary Seraph
Rose Mary Seraph

Szükség Szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája EmptyPént. Szept. 09, 2011 5:06 am

♥Szívem♥

Elkerekedett szemekkel néztem rá, megint. Komolyan ezt mondta? Rámosolyogtam, majd bólintottam. –Örülök, hogy nem csak Én érzek így, és gondolom így.- Feleltem mosolyogva neki, mert ez volt az igazság. Boldog voltam, hogy Ő is így gondolja, komolyan!
Kijelentésére, csak szemet forgattam, és finoman ráütöttem a combjára, ezzel is jegyezve, hogy ez nem jó poén. Egy ideig még kényeztettem, majd kivettem számból férfiasságát, és ránéztem. [color:d7f5=3399FF]–Ez nagyon nem volt jó poén, Fred. Azért reméltem hiszel nekem.- Néztem a szemeibe, teljes sértettséget mutatva. Nekem ugyan ez nem okozott gondot. Sőt, még komolyan sem gondoltam, de a remek színészi tehetségemnek köszönhetően, Ő simán úgy hihette, ahogy Én azt akartam. Amikor felhúzott, magához, megöleltem, és megcsókoltam. Nem sokáig csókolhattam, mivel átfordított, hogy Ő lehessen felül, majd elindult lefele, engem meg elöntött a pír. Szabályosan égett a fejem, amikor levette rólam a melltartót. Már rá se mertem nézni, kezeimet felemeltem az arcom elé, és addig sikerült is ott tartani őket, amíg Fred, nem kezdett el simogatni. Ott végem volt. Komolyan, teljesen megsemmisültem. A fejem ha lehetséges lett volna lángolna, és ennél már csak rosszabb lesz. Míg az arcom így nézett ki, Én egyre jobban éreztem magam. Fred érti a dolgát, mondjuk nem is vártam mást. Nehezen, de elvettem a kezeimet az arcom elől, majd megsimogattam a bal kezemmel Fred arcát, a másikkal pedig megmarkoltam a lepedőt. Arról nem is beszélve, hogy amikor megéreztem, hogy fallosza a combomat dörzsöli, kellemes bizsergés futott végig rajtam a gerincoszlopomból kiindulva, egészen a végtagjaimig. És most először képes voltam, nyögni. Persze ez a hang, furcsa volt számomra, így amint kijött a torkomon vissza is fojtottam a többit, inkább szaporábban lélegeztem, és mindent elkövettem annak érdekében, hogy többet ez a hangocska ne hagyhassa el az ajkaimat.
Nem sokára lekerült rólam a fehérnemű. Erre a cselekedetre, nagy szemekkel emelkedtem kicsit fel, jobb kezemmel biztonságos támaszt nyújtva magamnak és néztem le, Fred-re, majd megfogtam az állát, és felfele irányítottam, míg az arca, egy szintre nem került az enyémmel. Belenéztem a szemeibe, majd megcsókoltam és ellentmondást nem tűrve, finoman magamra húztam, és úgy öleltem át, hogy ha akarna se tudna elmászni felőlem, míg minimum vissza nem csókol. Az, hogy utána, Én meddig nem engedem el, az már csak rajtam múlik. Hehe….
-Mik a terveid velem?- Érdeklődtem, miközben kisimítottam egy tincset az arcából, majd megpusziltam az arcát. Na kedved vagyok, Én ilyenkor is beszélek. Oké, ezt annak tudom be, hogy félek.
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

Szükség Szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája EmptyCsüt. Szept. 08, 2011 5:22 am

Drágaaa♥

+18

- Háát... most őszintén bevallom neked, hogy számomra benned megtaláltam az igazit. - válaszoltam kissé elpirulva.
Kicsit furcsának tartottam, hogy már a második randin lefekszünk, máskor legalább egy hónapig vártak, de ők nem igazán érdekeltek. Angelina volt az, aki utoljára tényleg érdekelt, de az már régen volt. Legalább négy éve. De nem akarok pont most rágondolni.
Nevetett. Végig. Mások nyögnek. Ő nevetett. Ez is bizonyítja, hogy más mint a többi. Átfordultunk, így ismét alulra kerültem. Az egyik kezével a férfiasságom simogatta, a másikkal a hajamba túrt. Én is beletúrtam az övébe. Egyszer csak azt vettem észre, hogy lekerült rólam a boxerem.
- Imádom. Remekül csinálod. Biztos, hogy ez az első? - kérdeztem vigyorogva.
Tényleg remekül csinálta. Élveztem ahogy nyalogat és szopogat. Mikor kivette a szájából, magamhoz húztam Rose-t, majd ismét megfordítottam magunkat. Levettem a melltartóját. Gyönyörű mellei vannak. Ezután lefelé haladtam. Kicsit kényeztettem. A fehérneműjén keresztül simogattam a "kiskapuját". Közben az "ezredessel" a combjait simogattam. Éreztem, hogy átnedvesedik az alsóneműje. Picit még simogattam, majd lehúztam róla.

A hozzászólást Fred Weasley összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 10, 2011 7:58 pm-kor.
Rose Mary Seraph
Rose Mary Seraph

Szükség Szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája EmptySzer. Szept. 07, 2011 8:09 am

♥Életem♥

-Nem fogsz? Ezt még is, hogy érted, Fred?- Kérdeztem rá, majd odabújtam hozzá. Komolyan, este már nem fog annyira az agyam. Felsóhajtottam, majd rámosolyogtam.
-Ühhüm.- Bólintottam, mind két mondatára. Mondjuk, szerintem kérnem sem kellene, Fred vigyázna rám. Megbízom benne, és remélem nem hiába való a bizalmam. Felsóhajtottam, majd ünnepi smárpartiba bonyolódtunk. Kezdtem hozzászokni, hogy szédülök. Mármint, hogy a csókjaink közben forog velem a világ. Lehet ennek azaz oka, hogy rég nem csókolóztam vagy az, hogy Fred ténylegesen más, mint a többiek. És lehet megtaláltam, azt akit mindig is kerestem. Oké, ez azért kicsit lehet túlzás, tekintve, hogy másodjára találkoztunk. Lássuk be, minimum fél év, jó nem olyan 3 hónap, hogy ha már lefeküdtem vlna mással is, de Én nem tettem. Most meg…ellentmondok az elveimnek és a MÁSODIK RANDIIIN!!!!-lefekszek Fred-del. Mondjuk Én is akarom, ami meglep, de hát, mit tehetnék?
Felsóhajtottam, amikor elenegdte az ajkam, és levegőért kapkodtam. Csikis vagyok, de Ő ezt nem tudja, és már késő lenne szólni…Felkuncogtam, amikor a hasam puszilta, hát ez kész. Komolyan, a legtöbben szex közben és az előjátéka közben nyögnek, de Én nem. Ááá ugyan, minek? Én nem, áhh soha! Én nevetek! Komolyan ennyire béna nem lehetek. Amikor levette a nadrágom lepillantottam rá, de egyből vérvörös lettem, amikor puszit adott a nőiességemre. Oké, most vagyok kész, ennyi vége! Itt a világ vége, az apokalipszis…A kezem az arcomra, tettem legalább addig, míg a vörösség le nem lappad. Amint megvolt, ismét megcsókoltam, majd végigsimítottam a hátán és belekapaszkodtam a vállába. Átfordítottam magunkat, majd egyik kezemmel férfiasságát simogattam másikkal a hajába túrtam, és simogattam a fejét. Nehezen, de elváltam az ajkaitól, ismét végigpusziltam a mellkasát, hasát, majd leügyeskedtem róla a boxerét.
Öhm…Nem kis csodálatomra, a fallosza az égnek meredt. Behunytam a szemem egy pillanatra, majd megnyugtattam magam, és végigsimítottam rajta. –Szólj, ha valami nem tetszik vagy ilyesmi….- Néztem a szemeibe, majd végignyaltam a tövétől egész a csúcsáig. Jobb kezem, rátettem majd fel s le kezdtem mozgatni a kezem, miközben nyelvemmel a csúcsát nyalogattam. Nagyon remélem, hogy nem csinálom rosszul. Majd a számba vettem és lassan mozogni kezdtem fel s le. Amikor felfele mozdultam a fejemmel, megszívtam, és finoman a nyelvemmel is nyalogattam közben.
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

Szükség Szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája EmptySzer. Szept. 07, 2011 5:32 am

*RóziBabaa♥

+18

Picit elvörösödött, ezért nem is néztem tovább a melleit. Oldalra pillantott, valamit keresett.
- Ez kedves. - mosolyogtam rá. - De nálad szebb nőt még nem láttam, és nem is fogok. - folytattam továbbra is mosollyal az arcomon.
Miközben csókolóztunk nevetett. Lehet hogy az én figyelmemet kerülte el valami, lehet hogy csak eszébe jutott valami, de fogalmam sem volt hogy min nevet. Most komolyan. Lehet hülye vagyok, de tényleg nem tudom. ~user röhög~ Mélyen a szemeimbe nézett.
- Ezért most megtisztelve érzem magam... mármint hogy...érted... - nyögtem ki egy halvány mosoly kíséretében. - Esküszöm, hogy vigyázok rád! És szólok, ha ezt szeretnéd... - motyogtam.
Ameddig eszemben volt, gyorsan elvégeztem észrevétlenül egy védőbűbájt a férfiasságomon, hogy tényleg ne legyen semmi baja az én egyetlen Rose-omnak. Rám hasalt. Tovább csókolóztunk, majd egyszer csak éreztem, hogy már a mellkasomat, majd a hasamat puszilgatja. A nadrágomhoz érve végig simított a férfiasságomon, kicsatolta az övem, majd lehúzta a nadrágomat - kis segítséggel. Ezután a boxeremen keresztül ismét ott éreztem a kezét. Mikor vissza feljött újra csókolózni kezdtünk. Átfordítottam magunk, így már Ő volt alul. Elkezdtem én is kényeztetni Őt. Mikor leértem, levettem a nadrágját, majd a bugyiján keresztül egy puszit nyomtam a nemi szervére. Vissza felmentem, majd újból csókolózni kezdtünk.

A hozzászólást Fred Weasley összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 10, 2011 8:02 pm-kor.
Rose Mary Seraph
Rose Mary Seraph

Szükség Szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája EmptySzer. Szept. 07, 2011 5:06 am

♥Én szerelmem♥

+18

Nem vagyon figyeltem, így már csak a kicsit hidegebb hőmérsékletre lettem figyelmes, amikor kinyitottam a szemem, és lenéztem magamra. Na igen, lekerült róla ma felső. Egy gyors pillantással megnéztem, még is hova lett téve, csak hogy odategyem majd a többi ruhám is. És majd igyekezni fogok, hogy még a ruháink is egy kupacba kerüljenek. Nem szeretném, hogy egyedül maradjanak. Ha már Én boldog lehetek, a ruháim is-akiknek persze nincs saját gondolatuk. Felsóhajtottam, majd lepillantottam Fred-re, tekintve, hogy most magasabb vagyok nála, egy fél fejjel, majd megpusziltam a homlokát, miközben Ő a melltartó fedte mellimet nézte. Na tessék kellett nekem ránéznem, már is vörös vagyok.
Odabújtam hozzá, és kezeimmel végigsimítottam a hátán. –Köszönöm! Te sem panaszkodhatsz. Tudod, az Én szememben, Nálad csodálatosabb férfi nincs.- Mosolyogtam rá. Most komolyan…Kicsit ficánkoltam a csók közben, mert nem volt valami kellemes az öle, de amikor rájöttem, mi az, kiszakadt az ajkaimon egy halk nevetés. Hiába csókolóztunk, Én nevettem. Olyan vicces volt, és még azt hittem velem van a baj. De nem…Elváltam az ajkaitól, de az ölelésébe szinte belebújtam. Fair lenne, hogy megmondjam neki, nekem Ő lesz az első…De ha kinevet? Nem hiszem, nem olyannak ismertem meg. Felsorakoztattam magamban pár ellenérvet és mellette szóló érvet, majd felsóhajtottam, és a kezeim közé fogtam az arcát, majd összeérintettem a homlokunk.
-Tudod…Én még senkivel nem feküdtem le.- Néztem mélyen a szemeibe, majd folytattam. –Ígért meg, hogy ha valamit nem jól csinálok szólsz. És hogy…Vigyázz rám, jó?- Kérdeztem, majd meg sem várva a válaszát megcsókoltam, és finoman ránehézkedtem, majd megvártam, míg hátradől, hogy rátudjak hasalni, és a mellkasom az övének nyomhassam.
Még jó ideig kényeztettük egymás ajkát, hol a nyelveink jártak öröm táncot, hol csak az ajkaink kergetőztek egy végtelen érzéki játékban. Nehezen de elváltam az ajkaitól, majd kicsit lejjebb hajoltam, és elkezdtem apró puszikat hinteni a mellkasára, majd a hasára és le egészen a nadrágjáig. Végigsimítottam a nadrágon keresztül férfiasságán, majd kicsatoltam az övét és leügyeskedtük róla a nadrágot. Ezután végigsimítottam rajta ismét, a boxerét rajtahagytam, majd felmásztam hozzá ismét, hogy újabb érzéki csókokba keveredjünk.
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

Szükség Szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája EmptySzer. Szept. 07, 2011 4:31 am

*RóziBaba* Smile

Elmosolyodott attól amit mondtam, majd potyogni kezdtek a könnyei. Egy mosollyal biztosított, hogy nem bánatában, hanem örömében sírt. Miközben egyik kezével a hajamban turkált, addig másikkal az ingemet kezdte kigombolni. Felült rajtam és másik kezével is elkezdte gombolni az ingemet. Közben lábfejével a combomat simogatta. Mikor lekerült rólam az ing, én is beletúrtam a hajába, de aztán a felsőjétől kezdtem megszabadítani. Mikor lekerült róla a felső, elgyönyörködtem melleiben, bár még a melltartó rajta volt. Ismét csókolózni kezdtünk, karjait a nyakamban éreztem.
- Gyönyörű vagy! - súgtam neki, bár tudtam hogy más nincs itt rajtunk kívül.
Éreztem, hogy egyre szűkösebb lesz odalent a hely, de még tartottam magam. Nem akartam, hogy az első szeretkezésünk alkalmával olyan heves legyek. Gyengéden magamhoz öleltem, de még eközben sem vettem le számat az övéről.

Rose Mary Seraph
Rose Mary Seraph

Szükség Szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája EmptyKedd Szept. 06, 2011 6:56 am

♥Kandúrom♥

Örültem, hogy viszonozza a csókjaim, mert tényleg féltem, hogy magamra hagy. Fred belopta magát szívembe, és már nem akartam Őt onnan elengedni. Valahogy más, mint a többiek, és valahogy jobban megszerette magát velem. Kijelentésére nagyot pislogtam, majd felsóhajtottam, de a végére eleredtek a könnyeim. Ugyan kérem, mielőtt megkérdeznéd, nem-nem a szomorúságtól sírok. Hanem mert örülök! Egy nőnek szabad ilyet tennie, nem? Ha nem kövezz meg érte, így jártam. Elmosolyodtam, csak hogy tudja nem szomorúságból sírok.
Bólintattam, majd amikor felemelt, engedtem neki, és amint ajkaink újra egymásra találtak hallgattam az ösztöneimre és viszonoztam mindet. Megtöröltem a szemem, de egy pillanatra sem engedtem volna el az ajkait. Amint letöröltem a könnyeit, szabad kezemmel, ami nem a hajában járkált, végighúztam a mellkasán, majd elkezdtem kigombolni az ingjét. Nehezen de elszakadva az ajkaitól felültem a csípőjére, és két kézzel láttam neki a kigombolásnak, közben ügyeltem arra, hogy a lábfejemmel a combját simogattam és minden egyes újabb kiszabadított gomb után megsimogassam a mellkasa azon részét, ami elém tárult. Amikor a végére értem kicsit felemelkedett, hogy letudjam szedni róla az inget, majd ismét végigsimítva a mellkasán, megcsókoltam, miközben karjaim a nyaka köré fontam és közelebb húztam magamhoz testét.
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

Szükség Szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája EmptyKedd Szept. 06, 2011 6:42 am

Cicaaa ♥

A Will-es történetem után, kissé elkerekedett a szeme. Lehet hogy ugyanarról a személyről beszélnénk? A kérdésemre nem válaszolt, de hirtelen felállt. Azt hittem, hogy itt akar hagyni, de mégsem. Felhúzott és megcsókolt, ezután hozzám bújt. Egyból visszacsókoltam. Elindultunk újra az ágy felé, majd mikor lefeküdtünk rá alulra kerültem. Rám mászott és rám feküdt. Ahogy hozzám ért, perzselő érzés fogott el. Újra megcsókolt, én viszonoztam. Kb. 5 perc csókolózás után megszólalt.
- Nem kell félned. Én téged TÉNYLEG szeretlek. Te számomra soha nem leszel egy a sok közül! - mondtam neki.
Hozzám bújt és megpuszilt.
- Én is téged. - válaszoltam előbbi kijelentésére.
A mellkasomra feküdt, de én egy kis idő után felemeltem a fejét és újra csókolózni kezdtünk.

Rose Mary Seraph
Rose Mary Seraph

Szükség Szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája EmptyKedd Szept. 06, 2011 6:28 am

♥Kandúrom♥

Felsóhajtottam, és végig hallgattam. Elkerekedett szemmel bámultam rá. Kétlem, hogy ugyan arról beszélnénk, bár kitudja. Láttam rajta, hogy csalódott, de hát még is mit tehetnék. Szerintem ugyan annyira vágyok rá, mint Ő rám…De akkor is, olyan érzésem van, mintha figyelnének, bár kétlem, hogy ez nálunk vagy esetleg nála ne lenne-e így. Visszasétáltunk az asztalhoz, majd enni kezdtünk.
Nem nagyon figyeltem, így a kérdése felett is elsiklottam. Nem tudom miért, de egyre jobban az járt a fejemben, hogy paranoiás vagyok. Nem Én lennék az első, aki az iskola falain belül…Akkor még is miért nem megy? Ennek mondjuk egyszerű az oka, félek. Nem attól, hogy milyen lesz, hanem attól, hogy utána elhagy. Akár csak a drága Will. És majdnem mindenki akivel eddig jártam. Tekintve, hogy senkivel nem voltam hajlandó lefeküdni. És ennek a legjobb oka az volt, hogy egyszerűen nem akartam, senkivel lefeküdni. Mindenben volt valami ami megfogott, de nem annyira, hogy lefeküdjek velük. Felsóhajtottam, majd amikor megettem a palacsintát letettem a villám.
Átgondoltam mindent, majd felálltam megfogtam a kezét és felhúztam a székből. Felnéztem rá és rámosolyogtam, majd megcsókoltam és hozzá bújtam. Na tessék ellentmondok magamnak. Elindultam hátra vissza az ágyhoz, majd amikor odaértünk fordultam egyet, hogy Fred legyen alul. Amint földet ért az ágyon finoman fölé másztam és ráfeküdtem. Épp csak annyira, hogy megérezze a súlyom. Ismét megcsókoltam, majd egyik kezemmel mellette támaszkodtam másikkal hajába túrtam, még közelebb vonva a fejét. Nagy nehezen elváltam az ajkaitól és belenéztem a szemébe.
-Félek, Fred. Nem akarok egy lány lenni a sok közül, akit megkapsz.- Odabújtam hozzá, amennyire csak tudtam,-illetve ennél is jobban. Megpusziltam az arcát, majd megsimogattam az állát. –Szeretlek!- Suttogtam, szinte alig hallható hangom, madj a mellkasára helyeztem a fejem, és hallgattam szívének ütemes kissé heves dobbanásait.
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

Szükség Szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája EmptyPént. Szept. 02, 2011 8:12 pm

Rózyy Smile

Minden csókomat viszonozta, de mikor elengedtük egymást, mélyen a szemembe nézett, ami rosszat sejtetett. Elmesélt egy történetet...
- Megértelek. Ismertem egy Will nevű embert. Egyidős velem, csak ő Hugrabugos volt. A terelőjük volt, és amikor egymás ellen játszottunk a csapatban lévő lányokkal minddel le akart feküdni, azt hitte így győzhetnek... Szerencsére Katie-éknek több eszük volt, így inkább elhajtották. - mondtam.
Tényleg megértettem, bár kicsit csalódott lettem.
- Semmi gond. Tényleg. - néztem én is a szemébe, majd halványan elmosolyodtam.
Közben az asztalhoz mentünk, Rose a palacsintát, én pedig a tiramisut kezdtem enni.
- Éss.... mihez van kedved? - kérdeztem.
Nem tudom, mit csinálhatnánk, ezért is vagyok kíváncsi a véleményére.

Rose Mary Seraph
Rose Mary Seraph

Szükség Szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája EmptyPént. Szept. 02, 2011 4:29 am

♥️Kandúrom Smile ♥️

Nagyon örültem, hogy velünk jön. Sőt, apa is nagyon fog örülni, tekintve, hogy az eddigi pasijaim közül Fred-et kedvelte meg legjobban. Ohh vlt pár véres menet, amikor eljött hozzánk valaki. Mondjuk William-nél volt nagyon kiakadva. Oké, akkor még kisebb voltam és az emós srácok jöttek be és azok akik idősebbek. Voltam vagy 12-13 éves, Will meg 18 épp végzős…Naná, hogy hülye voltam, és mindenbe beleakartam menni, csak hogy mellettem maradjon. Kivéve abba. Amikor pedig megpróbált…khm…Akkor szakítottam vele, és sikerült el is menekülnöm tőle. Hát mit ne mondjak, igen nagy traumának lehet nevezni. Felsóhajtottam, majd mosolyogva bólintottam. –Én is köszönöm, hogy itt vagy nekem!- Néztem mélyen a szemébe és viszonoztam a csókját.
Ugyan azaz érzés kerített hatalmába, mint aznap. És megijedtem, de persze, már nem vagyok olyan kis esetlen, mint akkor. Viszonoztam minden egyes csókját, majd engedtem, hogy odavezessen ahová csak akar. Amikor megálltunk, hátra tettem a lábam és megéreztem, hogy egy ágynál vagyunk. Nehezen, de elszakadtunk egymás ajkától, majd a szemébe néztem.
-Szeretném…Csak…-Vettem egy mély levegőt, majd leültem és felnéztem rá. –Csak nem itt. Olyan helyen szeretnék veled lefeküdni, ami távol van a sulitól és tényleg CSAK ketten vagyunk, nem pedig több százan, tekintve, hogy iskolában vagyunk…-Felsóhajtottam, majd a kezembe temettem az arcom. –Tudod, régebben volt egy srác, még kisebb voltam, és járni kezdett velem. Akkor volt végzős én pedig 12-13 éves voltam valahogy ilyesmi. És bármit megtettem volna, hogy velem maradjon kivéve, hogy lefeküdjek vele. De Ő erősködni kezdett, és …És érted, mit akart tenni, de szakítottam vele és sikerült elmenekülnöm a karmai elől….-Sóhajtottam fel, majd ránéztem és rámosolyogtam.
-De tudom, hogy Te nem vagy olyan, mint Ő. És veled le is feküdnék, de mint mondtam…Nem itt…-Néztem a szemeibe, jó mélyen, hogy tudja, komolyan beszélek, és nem csak hülyítem.
-Ne haragudj!- Szomorodtam el, mert kezdtem attól tartani, hogy szakít velem emiatt…
Ajánlott tartalom

Szükség Szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája Empty

Szükség Szobája
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next