Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Szükség Szobája - Page 2 Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Szükség Szobája - Page 2 Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Szükség Szobája - Page 2 Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Szükség Szobája - Page 2 3347qiw
A Hónap Játéka
Szükség Szobája - Page 2 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Szükség Szobája - Page 2 Ic7783

Share

Szükség Szobája

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 184

Szükség Szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája - Page 2 EmptyPént. Szept. 02, 2011 3:58 am

Cicaaaa♥️ Smile

Felsóhajtott, majd visszaadta az ajándékát. Először megijedtem, hogy szakítani akar. De mielőtt megszólaltam volna, elmagyarázta a dolgot. Velük karácsonyozhatnék. Átadott egy borítékot.
- Természetesen elmegyek, ha már miattam "átraktátok" a karácsonyt. - mondtam, miközben elvettem a borítékot.
Kinyitottam. Egy repülőjegy és egy meghívó volt benne.
- Köszi mindent. Azt hogy most itt vagy, azt hogy összetalálkoztunk a boltban. MINDENT. - azzal megcsókoltam.
Csókolózás közben felálltunk, majd az ágy felé irányítottam magunkat. Alig bírtam már magammal, hirtelen elkapott azaz érzés, hogy lefeküdjek vele.
- Szeretnéd? - kérdeztem.
Nem akartam úgy megejteni a dolgot, hogy ő nem akarja. Főleg úgy hogy még csak másodjára találkoztunk. De tudtam, hogy ő az igazi, így már sem erőm, sem kitartásom nem volt. Nagy nehezen, de a válaszáig levettem a számat a szájáról.

Rose Mary Seraph
Iskola Első/ 7. Éves Diák/Moderátor
Rose Mary Seraph

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 132

TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája - Page 2 EmptyPént. Szept. 02, 2011 3:38 am

♥️Kandúrom Smile ♥️

Mosolyogva néztem a szemeibe, majd a kijelentésére elkerekedett a szemem és elmosolyodtam. Mielőtt leültünk volna, megfogtam a ruháját, magamhoz húztam és megcsókoltam. Csak, hogy meglegyen a fagyöngy alatti első csókunk.
Örültem, hogy nem nagyon unta el magát, és hogy volt társasága. Mondjuk arra igazán kíváncsi lennék, hogy hím vagy nőnemű-e…De mivel nem akarom, hogy tudja kissé féltékeny vagyok így csak bólintottam. Remek színész vagyok, így semmit nem vehetett észre. Szerencsére. Mentem elsüllyednék, ha megtudna. Nem kellene féltékenynek lennem, de akkor is…Fred nem olyan észrevehetetlen, és még jó képű is, azt nem is leszámítva, hogy tök jó fej, ki ne akarna vele járni? Oké, aki sznob meg mit tudom én…de akkor is. Én szeretem és marhára nem érdekel, ez kit zavar vagy kit nem. Az már kicsit jobban zavar, amikor a lányok a szemem láttára flörtölnek vele. Nos, akkor ölni tudnék…De, ez van, hozzá kell szoknom. Felsóhajtottam, majd a dobozkára néztem és elmosolyodtam.
-Tudod, igazán kinyitnám, de nem tehetem- Ezzel visszaadtam neki, majd előhalásztam egy borítékot. Még szerencse, hogy hallgattam apára és elhoztam otthonról. És igazán remélem, hogy Fred is belegyezik. Főleg, mert apa is nagyon szívesen látná. Amikor megvolt felmosolyogtam és felé fordultam, majd odanyújtottam a borítékot.
-Apával úgy gondoltuk, hogy szeretnnk ha velünk karácsonyoznál. De mivel tudjuk, hogy karácsony estéjén ugye otthon vagy, így áttettük a mi karácsonyunkat utána egy nappal. Visszamegyünk a régi házunkba, és szeretnénk, ha velünk jönnél.-Vettem egy nagy levegőt és folytattam. –És akkor majd felköszöntük egymást karácsonykor, már ha van kedved, és időd is.- Mosolyogtam rá. Persze, nem kell aggódni, nálam is nálam van az ajándéka, de nagyon szeretném, ha velünk jönne. A borítékban pedig, egy repülő jegy van, és persze a meghívó. Apa ragaszkodott a meghívóhoz. Hogy miért repülővel megyünk, nem hopponálva vagy seprűvel? Nem tudom, apa imádja a repülőket…Így azzal megyünk.
Vissza az elejére Go down
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 01, 2011 7:30 am

Roziiim ♥

Jól megvizsgálta az arcom, ahogy én is Őt.
- Én is örülök, hogy itt vagyunk EGYÜTT. - mosolyogtam rá.
Jól megvizsgáltam a ruháját is, ami nagyon jól állt neki. Mélyen a szemembe nézett.
- Nagyon jól vagyok, és örülök annak is hogy épségben. Én? Unatkozni? A bolt mellett az lehetetlen. - vigyorogtam.
Nevetett egy kicsit, majd ő is felnézett.
- Igazából te vagy az első. Mással még nem jártam karácsonykor. - vigyorogtam tovább.
Mosolyogva elvette a palacsintát, majd adott egy tál tiramisut.
- Köszönöm. Fogadok a bolt 50%-ban, hogy isteni.
Ő is leült, majd enni kezdtünk.
- Nem, dehogy gond. Legalább láthattalak, meg találkozhattam Roxmorts-ban pár régi ismerőssel.
Előhúztam egy piros dobozt, aranyszínű szalaggal átkötve. Egy aranykarkötőt tartalmazott, amibe bele volt vésve, hogy "Szeretlek" szép, kacifántos betűkkel.
- Mivel nem tudom, hogy találkozunk-e karácsonyig, így már most odaadom az ajándékodat. Boldog karácsonyt. - azzal átadtam a csomagot.

Rose Mary Seraph
Iskola Első/ 7. Éves Diák/Moderátor
Rose Mary Seraph

Hozzászólások száma : 132

TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája - Page 2 EmptyHétf. Aug. 29, 2011 2:47 am

♥️Kandúrom Wink ♥️

Örömmel vettem tudomásul, hogy Fred megkapta a levelem. És vissza is írt. Ennek még jobban örültem. Megsimogattam a bagoly fejét, majd elengedtem, tudja jól hova kell mennie. Besétáltam a szobánkba, és kiválasztottam, hogy mégis mit akarok felvenni. Ááá nagy dilemma, nagy dilemma. Olyan sok ötletem van, de hát…ez akkor is fontos!! No akkor…legyen…Sötétkék csőfarmer. Az biztos, felsőnek…Valami csipkés kellene…De hát…Az a fehérnemű, szegénykénél, múltkor is csupa csipkében voltam. Most legyen…Egy fekete vékony testhez simulós hosszú ujjú, csak hogy egyen valami a kötött hosszított felsőm alatt. Kék színű, és vízszintes csíkozással három szín váltakozik : királykék, világoskék és fehér, és ami egy kis plusz, hogy a nyakkivágása igen széles, de még is tökéletes. Nos, szerintem ez így jó lesz.
Ahogy közeledett a 9 óra, elmentem zuhanyozni, majd felöltöztem. Nem meghazudtolva magam csipkés fehérnemű, és rá a kiválasztott ruhám. A hajam, egy kis segítség árán szép loknikban hullott a vállamra, feltettem egy leheletnyi sminket, majd magamhoz vettem a táskám. Negyed tíz, ideje elindulni. Kiléptem a Klub helységből, majd elindultam fel a Szükség szobájába. Útközben összeakadtam egy-két emberrel, így elment egy pici idő, de fél-re odaértem. Besétáltam a szobába, azt eddig készséggel tűnt el ismét a külső szemlélők elől. Azonnal megcsapott a karácsonyi díszek és a karácsonykor mindenhol szokásos kellemes illat. Elindultam, elég nagy a terem, ahhoz hogy legyen bőven időm körbenézni, míg Fred nem jön meg.
Nem sokat kellett sétálnom, mert meghallottam, hogy bejött. Elé sétáltam, majd rámosolyogtam és nem bírtam tovább magammal. A nyakába ugrottam, és megöleltem, szorosan. Nem sokáig pihentem, mivel csókot kaptam Én pedig készséggel viszonoztam azt, még közelebb bújva hozzá. Bele túrtam a hajába, és élveztem a pillanatot. Nem sokkal ezután váltak el ajkaink, és bár okos dolog volt, folytattam még volna, de majd lesz rá még alkalmam, abban biztos vagyok!
-Szia!- Mosolyogtam rá, majd tüzetesen átvizsgáltam az arcát, olyan rég láttam már, hogy szinte kezdett kiesni a fejemből, hogy is nézett ki. Oké, túlzás, de akkor is. –Te is nekem! Annyira örülök, hogy most itt vagy velem!- Néztem mélyen a szemeibe, és levakarhatatlanul mosolyogtam. –Hogy itt vagy, tökéletesen. És te? Remélem nem unatkoztál.- Néztem rá, majd lassan elengedtem, bár ezt sem túl szívesen.
Követtem a tekintetét, majd kuncogtam egy kicsit. –Mond csak, hány lánynál is próbálkoztál már ezzel a fagyönggyel?- Néztem rá, és szerintem értette a lányeget, bár olyan szívesen megcsókolnám, nem akarok a sok barátnője közül lenni az egyik, aki megcsókolja, csak mert fagyöngy alatt állnak. És igen nagy a késztetés, de erős vagyok!
-Nagyon köszönöm!-Mosolyogva vettem el a palacsintát, majd letettem az asztalra és kikutattam a tálkát, amiben tiramisu volt. –Nos, nem garantálom, hogy ez is annyira fog ízleni, mint amit apummal csináltunk, de ugyan az a recept, azzal a különbséggel, hogy egyedül csináltam- Néztem a tálkára, majd elé tettem és leültem vele szembe.
-Remélem, nem okoztam sok kellemetlenséget, amiért idehívtalak.- Néztem rá és csak remélni tudtam, hogy így van.
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája - Page 2 EmptyHétf. Aug. 29, 2011 2:05 am

I love you Rózii Smile I love you

Kaptam tegnap előtt egy levelet Rose-tól, hogy ma este tízkor találkozzunk a Szükség Szobájában. Emiatt az egész napot Roxmorts-ban töltöttem. Találkoztam régi ismerősökkel, barátokkal. Lee Jordan-nal nosztalgiáztunk kicsit. Este kilenckor elmentem a Szárnyas Vadkanba, majd Aberforth átengedett Ariana portréján keresztül a Szükség Szobájába. Nem kellett sokat várnom, háromnegyed tízkor már Rose is megjelent. Amint meglátott a nyakamba borult, én pedig egyből megcsókoltam. Mivel a karácsonyi szünet előtti éjszaka van, így a Szoba már ünnepi díszben pompázott. Karácsonyfa, fagyöngy, meg minden ami ilyenkor szokott lenni.
- Szia. Úgy hiányoztál. Hogy vagy? - kérdeztem miután elengedtük egymást.
A plafonra emeltem tekintetem, majd elmosolyodtam.
- Tudtad hogy épp egy fagyöngy alatt állunk?
Végig néztem rajta és elképedve láttam, hogy gyönyörűbb, mint mikor elváltunk. Hirtelen annyi minden jutott eszembe, hogy még kérdezni sem tudtam többet. Ameddig eszemben volt, gyorsan szórtam pár varázslatot a Szobára, hogy ne engedjen be mást. Elővettem egy pár darab palacsintát, amit Rose-nak készítettem, majd a kezébe adtam. Közben megjelent egy asztal két székkel. Le is ültünk nyomban...

Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Hozzászólások száma : 5018

TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája - Page 2 EmptySzomb. Aug. 20, 2011 6:33 am

Játék Vége!
SZABAD JÁTÉKTÉR!

Magyar mennydörgő By: Ginny
Majdnem Mrs. Malfoy By: Ginny
A leendő Mrs. Malfoy By: Kanapé mögött bujkáló após
Szükség Szobája - Page 2 Bi5h08
Nathaniel Colmen
Vámpír/7. éves Diák
Nathaniel Colmen

Hozzászólások száma : 84

TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája - Page 2 EmptyKedd Júl. 19, 2011 7:48 am

~Daniel~

-Pontosan!- Helyeselek arra a mondatára, hogy ideje lenne ha eltűnne vagyis elmenne szépen csicsikálni. S ahogy látom ezzel ő is teljesen egyet ért mivel szép lassan elindul kifelé, sőt talán egy kicsit túl lassan is, de ezt mondom neki azért annyira nem szeretném megbántani. De azt azért maradásommal a tudtára adom, hogy egyenlőre én nem szándékozom pihenni menni.
-További szép estét!- Mondom már Daniel hátának majd nem sokkal azután, hogy kilép a Szükség Szobájából én is elindulok, hogy egy engedélyt kapjak ahhoz, hogy elhagyjam ismét Roxfortot ki tudja már hanyadjára ebben az évben, de így még mindig jobb mintha valamelyik diák vérét innám vagy legalábbis mindenki akivel beszéltem ezt mondta, pedig mennyivel könnyebb lenne ha nem kéne kitennem a lábam a Roxfortból.
Daniel Danvolt
2. Évfolyamos diák
Daniel Danvolt

Hozzászólások száma : 22

TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája - Page 2 EmptyPént. Júl. 08, 2011 7:07 am

~Nathaniel~

- Nem éppen, bár ideje lenne lefeküdni.
Lassan indulok kifelé. Nathaniel azonban nem jön utánam. Talán dolga van. Úgy döntöttem nem zavarom, így elköszönök tőle.
- Viszlát holnap reggel.
Nimbusz is elköszön, majd elhagyom a Szükség szobáját. Magam elé tartom a pálcámat, varázsigét elsuttogva.
- Lumos.
Ezt a varázsigét még az imént tanultam meg Nimbusztól, mielőtt Nathaniel után jöttem volna.
Nathaniel Colmen
Vámpír/7. éves Diák
Nathaniel Colmen

TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája - Page 2 EmptyPént. Júl. 08, 2011 6:47 am

~Daniel~

Ahogy Dant fel segítem ő már rögtön próbálkozik újra, hát egy biztos kitartó gyerek. Az egészben az a legjobb, hogy még sikerül is neki ismét a varázslat, bár tény elég szép kis Mennydörgő. De az én kis tigrisemhez fel sem érthet, a szememben legalábbis.
Ahogy egyre csak nézek magam elé eszembe jut az a gondolat is, hogy ma beszélnem kéne Michaellel. Rég beszéltem vele és fontos lenne újra beszélni már csak a esti vérivásos ügyben is. Meg ő legalább meg ért már amennyire éppen felébred az ember utálatból. Mi tagadás nem szívleli a kedves kis embereket csupán két lábon járó vértasakoknak nézi őket, pedig nem azok... legalábbis nem mindegyikük...
-Nincs gond csak fáradt vagyok- mondom miközben továbbra is csak üres tekintettel meredek magam elé.
-Nem vagy álmos?- Kérdezem miközben már ismét a szobatársam figyelem.
Daniel Danvolt
2. Évfolyamos diák
Daniel Danvolt

TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 07, 2011 5:47 am

~Nathaniel~

- Kösz.
Miután Nathaniel segített felállni, összeszedem magam, hogy ne szédelegjek. Úgy döntök, hogy újra megpróbálom.
- EXPECTO PATRONUM!
A Mennydörgő újra megjelenik, és újra engem néz. Nimbusz is kezd elálmosodni. Nathaniel ezalatt gondolkozott valamin. Megszüntetem a patrónust, majd ránézek Nathanielre.
- Valami baj van?
Nathaniel Colmen
Vámpír/7. éves Diák
Nathaniel Colmen

TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 07, 2011 4:37 am

~Daniel~

Be kell vallanom egy kissé azért meglepő, hogy most már sikerül a patrónus eddig sosem akart összejönni most pedig ahhoz képest egész könnyen ment és az eredmény nem kicsit meglepő számomra sosem gondoltam volna, hogy pont egy tigris lesz a patrónusom, de örülök neki, nem is kicsit.
De túl sokáig nem csodálhatom a természet eme gyönyörű állatának mását mert Daniel hirtelen elesik és a patrónus is szertefoszlik, s ahogy ezt látom mintha a szívem mélyén egy kis aggodalom fogna el, de ezt a gondolatot gyorsan el is hessegetem és megszüntetem a varázslatot majd odasétálok Danielhez és segítek neki felállni.
-Biztos csak a bűbáj miatt van- gondolkodom el hangosan miközben hol Nimbuszt hol Danielt figyelem, s közben azon gondolkodom vajon felvilágosítsam-e Danielt azzal kapcsolatban, hogy megváltoztam és nem az vagyok mint akinek ismert, de végül még sem teszem meg. Mert akkor biztosan előkerülne az, hogy miért változtam meg azt pedig nem áll szándékomban közölni vele így is túl sokan tudják az én kis titkomat. Többen is mint kéne!
Daniel Danvolt
2. Évfolyamos diák
Daniel Danvolt

TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája - Page 2 EmptyHétf. Júl. 04, 2011 8:52 am

~Nathaniel~

Nathaniel elismerően néz a patrónusomra. Nimbusz is elismerően néz rám, majd a vállamra röppen. Kis próbálkozás után Nathaniel pálcájából egy patrónus tigris bukkan elő. A tigris külseje tiszteletet parancsoló. Ezt Mennydörgő patrónusom sem nélkülözi.
- A tiéd is pompás.
Megpróbáltam utasítást adni a patrónusnak. Egyszerű utasítást, például, hogy jöjjön közelebb, vagy tárja szét a szárnyait. Azonban, szédülés fog el, majd hátra tántorodok, majd elesek. Patrónusom pedig szertefoszlott.
- Daniel, jól vagy?
A kérdés Nimbusztól jött.
- Igen, csak egy kicsit szédülök.
Nathaniel Colmen
Vámpír/7. éves Diák
Nathaniel Colmen

TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája - Page 2 EmptyHétf. Júl. 04, 2011 8:41 am

~Daniel~

Miközben Dant figyelem kissé elgondolkodom, hogy vajon milyen emlék lehetne elég erős egy rendes patrónus bűbájhoz, de valahogy egy emlék sem tűnt elég jónak. Mintha az egész eddigi életemben egy jó pillanatom se lett volna, mintha minden amit eddig csináltam csődöt mondott volna vámpírrá válásomkor, holott ennek örülhetnék is, ha hatalom mániás lennék akkor lehet, hogy meg is tenném, de így nem. Bár talán mégis van egy emlék amikor boldog voltam. Két emlék is eszembe jutott, azonban mielőtt ezeket túlságosan felidézné egy Mennydörgő patrónus jelenik meg nem messze tőlem, én pedig elismerően hümmögve nézek Danielre, egész ügye gyerek az egyszer biztos, de nem hagyom magam most már nekem is sikerülnie kell.
-Expecto Patronum!- Mondom miközben erősen koncentrálok arra az estére mikor megkaptam a keresztet nagybátyámtól és arra az estére amikor Winnievel voltam. Talán mikor vele voltam az az egyik legboldogabb estém, végig nevettünk olyan jó volt kicsit húzni az agyát és egoistát játszani és elmondani végre valakinek az igazat, arról, hogy mi is vagyok én valójában.
Azonban ahogy ezekre az emlékekre gondolok a patrónusom kezd alakot ölteni és egy tigris formálódik meg. Tiszteletet parancsol megjelenésével még így is, hogy nem valódi hanem csak egy patrónus még így is lenyűgöző egy teremtmény.
Daniel Danvolt
2. Évfolyamos diák
Daniel Danvolt

TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája - Page 2 EmptyHétf. Júl. 04, 2011 8:26 am

~Nathaniel~

Miután megtudtam, hogy mi a varázsige, kikerestem egy emléket. Vagyis azt, mikor megkaptam Nimbuszt. Pálcámat már kinyújtottam.
- Expecto Patronum!
Pálcám megremeg, de egyenlőre csak egy bizonytalan alakú fényképződmény jelenik meg. Újra megpróbálom.
- Expecto Patronum!
Ezúttal sem érek el nagyobb sikert. Harmadszorra is nekiveselkedek, ezúttal azzal az emlékkel, mikor Nimbusz megmentett az utcán egy zsebtolvajtól.
- EXPECTO PATRONUM!
Pálcám most jobban remeg meg. A fényképződmény újra előtör, majd összegömbölyödik, és egy Magyar Mennydörgő alakját veszi fel, ami meglengeti szárnyait, majd összezárja azokat, és engem figyel. Az eredmény meglepő volt. Nem hittem, hogy ilyen jól fog sikerülni. És a tippem is helyes volt.
Nathaniel Colmen
Vámpír/7. éves Diák
Nathaniel Colmen

TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája - Page 2 EmptyHétf. Júl. 04, 2011 8:12 am

~Daniel~

Szobatársam csak hallgatagon bólogat, miközben próbálja szeméből "kipislogni" az álmot. Ezek szerint már nem sokáig lesz fenn, de nem baj én annak csak örülök.
-Ha nincs jobb dolgod akkor lehet róla szó - felelem ridegen miközben lekászálódok az ágyról és magamhoz veszem a pálcám.
-Bár előre szólok még nekem sem megy igazán, de gondolom még te egyszer sem próbáltad még a patrónus bűbájt - mondom mire csak egy bólintást kapok ismét válaszul.
-Először is próbálj meg egy olyan emléket keresni amikor nagyon boldog voltál, ha ez meg van akkor mondd ki a varázslat nevét, de ne aggódj ha először nem sikerül! - Mondom már kissé kedvesebb hangnemben miközben arra az estére gondolok a mikor megkaptam a levelet, hogy felvesznek a Roxfortba.
-Expecto Patronum!- Mondom ki határozottan majd megjelenik a már jól ismer kis fényszerű képződmény mely a pálcából indult ki, de semmi formája nem volt. Ami azt jelenti, hogy ez sem elég "erős emlék".
Daniel Danvolt
2. Évfolyamos diák
Daniel Danvolt

TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája - Page 2 EmptyHétf. Júl. 04, 2011 8:02 am

~Nathaniel~

Bólintok. Azonban már nem tudja megváltoztatni a döntésemet. Nimbusz is csak helyesel. Szememre kissé rászállt az álom, így pislogok néhányat. Úgy gondolom, hogy ha sikerül megtanulnom a patrónus bűbájt, akkor már az is valami. Visszarakom a könyve, közben elejtem a pálcámat, majd felveszem azt.
- Ha lehet, légy óvatos, ha valóban rászánod magad, hogy animágiát tanulsz.
Nimbusz kijelentésében csend egy kis parancsoló hangnem, és egy kis aggódás is.
- Volna kedved gyakorolni velem a patrónus bűbájt?
Miközben Nathaniel válaszára várok, Nimbusz leszáll az ágyra.
Nathaniel Colmen
Vámpír/7. éves Diák
Nathaniel Colmen

TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája - Page 2 EmptyHétf. Júl. 04, 2011 7:53 am

~Daniel~

-Patrónus búbájt ilyen fiatalon még minek?- Nézek rá érdeklődve, bár jobban belegondolva az sosem árthat, valljuk be őszintén nekem sem nagyon ártana már rendesen megtanulni, még pár éve elkezdtem a DS-en de akkor még nem ment annyira. Ha neki kezdenék akkor már lehet menne, de ezt egyenlőre Danielnek nem kell tudnia.
-Dan az animágia nem olyan könnyű dolog mint te hiszed, ha bármit rosszul csinálsz annak végzetes következményei lehetnek!- Mondom kissé fásultan, általában nem igazán érdekelnek az emberek, de őt már pár éve ismerem és nem kívánom a halálát szóval lehet, hogy jobban járna ha nem kísérletezgetne ilyenekkel. Egyedül legalábbis nem bár talán ha Sallyt rá tudnám venni, hogy segítsen neki, akkor valamivel már könnyebb dolga lenne, de ez egyenlőre lehetetlen amennyire imád engem a kis Mardekáros.
Daniel Danvolt
2. Évfolyamos diák
Daniel Danvolt

TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája - Page 2 EmptyHétf. Júl. 04, 2011 7:46 am

~Nathaniel~

Nathaniel nincs igazán jó hangulatban, és ezt észre is veszem.
- Nem akartam rádtörni. Mellesleg a patrónus bűbájt jöttem gyakorolni.
Az ágyon pillanatok múlva egy könyvet pillantok meg, az animágiával kapcsolatban. Kezembe éve belelapozok, és megpillantom azt a részt, ahol említi a könyv, hogy ha valaki animágus akar lenni, annak előbb a patróns bűbájt kell elsajátítania.
- Ez érdekes. Megtanulom az animágiát.
Azonban, az is foglalkoztat, hogy mi a patrónusom. Bár erre van egy tippem, de nem fűzök hozzá nagy reményt.
Nathaniel Colmen
Vámpír/7. éves Diák
Nathaniel Colmen

TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája - Page 2 EmptyHétf. Júl. 04, 2011 7:39 am

~Daniel~

Ahogy belépek a nyugalmat nyújtó helységbe első dolgom az hogy körülnézek és rá kell jönnöm, hogy ismét minden olyan mint amilyennek én szeretném tudni. Az ágy a bal sarokban van és onnan tökéletesen belehet látni az egész szobát ahol végül is egy könyvespolc is helyett kapott, bár nem emlékszem, hogy én ilyet is szerettem volna ide de nem baj, hogy itt van legalább nem fogok unatkozni.
De valaki nagyon nem akarja, hogy én ma itt nyugodtan pihenjek mert ismét ajtónyikorgásra leszek figyelmes és ahogy megfordulok Daniellel találom szembe magam. Ezek szerint még is az ő illatát éreztem. Azonban ahogy meghallom kérdését csak halkan felmorranok, nem lehet igaz, hogy nem lehetek végre egy kicsit egyedül, olyan nagy kérés lenne?
-Neked is szia Daniel! - Mondom ahelyett, hogy válaszolnék. Majd végül csak rászánom magam, hogy egy kicsit igazak mondjuk "ifjú" szobatársamnak.
-Talán úgy is mondhatjuk, hogy rejtekhely - mondom kissé ridegen miközben ledobom magam az ágyra és onnan figyelem Danielt.
-És te, hogy kerülsz ide?- Érdeklődők felvont szemöldökkel, miközben kiveszem zsebemből pálcám és lerakom magam mellé.
Daniel Danvolt
2. Évfolyamos diák
Daniel Danvolt

TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája - Page 2 EmptyHétf. Júl. 04, 2011 7:28 am

~ Nathaniel~

Egy perc se telt el, és máris elhagytam a szobát, hogy szóljak Nathanielnek. Azonban a folyosóra érve újabb nyikorgást hallok. A hang irányába futva, látok valakit, aki épp becsukja maga mögött az ajtót. Nimbusz kissé nagyobbra növeszti magát, hogy baj esetén megvédhessen. Benyitok a szobába, előreszegezett pálcával. Nathanielt pillantom meg.
- Nathaniel? Miért vagy itt?
Mivel nincs baj, Nimbusz legkisebb méretét veszi fel ismét.
- Ez valamilyen rejtekhely a számodra?
Nathaniel Colmen
Vámpír/7. éves Diák
Nathaniel Colmen

TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája - Page 2 EmptyHétf. Júl. 04, 2011 7:20 am

~Daniel~

Messzebb már egy pálca fényét vélem felfedezni s a léptek is egyre hangosabbá válnak azonban ahelyett, hogy a hangnak a gazdája közelebb merészkedne hozzám inkább egy ajtó nyikordulás után eltűnik. Ennek köszönhetően megkönnyebbülten fújom ki az eddig a tüdőmben tartott levegőt. Azért szó mi szó nagyon örülök neki, hogy végül nem kellett beszélnem azzal a valakivel. Bár ha jobban belegondolok túl ismerős illata volt, mintha az az ember Daniel lett volna, de biztos csak képzelődök mikor kijöttem a szobából ő már rég az igazak álmát aludta.
Ezért már sokkal nyugodtabban sétálok el párszor az ajtó előtt miközben arra gondolok, hogy nekem egy nagy nyugodt hely kell ahol csak egy ágy van ahova leülhetek miközben az eget nézem és légyen csoda. Egy ajtó formálódik meg a falban, ezután rögtön a kilincsért nyúlok, hogy kinyissam az ajtót és belépjek a Szükség Szobájába.
Daniel Danvolt
2. Évfolyamos diák
Daniel Danvolt

TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája - Page 2 EmptyHétf. Júl. 04, 2011 7:08 am

~Nathaniel~

A sötétben mászkálok. Pálcám fénye lágy, derengő. Egy folyosón átsétálva, hirtelen jobboldalt, ajtó kezd formát ölteni, majd végül teljesen feltárul.
- Miféle helység lehet ez?
Benyitok az ajtón. Vállamon Nimbusz üldögél.
- Ez a Szükség Szobája. Amy nemegyszer volt itt velem.
Nimbusz mondandója kíváncsivá tett. Mikor már beléptem, az elém táruló látvány, sima kőpadló, a falakon néhol kitüremkedik egy kis oszlop, akár egy díszléc. Előttem néhány gyakorló báb van, melyek fából vannak.
- Ez jó hely lehet gyakorolni azt a patrónus bűbájt.
Nathaniel Colmen
Vámpír/7. éves Diák
Nathaniel Colmen

TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája - Page 2 EmptyHétf. Júl. 04, 2011 6:59 am

~Daniel~

Lassú léptekkel sétálok a kihalt folyosókon, már elmúlt éjfél nem csodálom, hogy nincs már itt senki, de nem is baj. Szeretek egyedül lenni... általában. És most is egyedül létre vágyom na nem mintha ilyenkor már bárki is megzavarna, de most inkább a Szükség Szobájába vonulok el mint az erdőbe. Itt legalább biztos nem találkozok egy tanárral és diákkal sem. Ezért is ahogy egyre csak sétálok a sötét folyosón közben hallgatózóm ne hogy véletlen belefussak egy járőröző tanárba.
Sajnos ahogy a Szükség Szobájának bejárata környékére érek halk léptekre leszek figyelmes ezért csak a hang irányába fordulok, nem futok el vagy bújok el, bárki is az, gyorsan letudom a beszélgetést és miután elment akkor majd bemegyek a szobába.
Perselus Piton
Bájitaltan Tanár/Admin/Mardekár Ház Feje
Perselus Piton

Hozzászólások száma : 2447

TémanyitásTárgy: Szükség Szobája   Szükség Szobája - Page 2 EmptySzomb. Júl. 03, 2010 4:32 am

Jössz és mész szobának is nevezik, mindig akkor bukkan fel amikor igazán szükség van rá. Ennek megfelelően alakul belső szerkezete is.
https://roxfort.forumotion.co.uk
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája - Page 2 Empty

Szükség Szobája
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2