Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Hálószoba       Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Hálószoba       Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Hálószoba       Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Hálószoba       3347qiw
A Hónap Játéka
Hálószoba       34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Hálószoba       Ic7783

Share

Hálószoba

Go down 
SzerzőÜzenet
Perselus Piton
Bájitaltan Tanár/Admin/Mardekár Ház Feje
Perselus Piton

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 2447

Hálószoba       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba    Hálószoba       EmptyPént. Feb. 10, 2012 11:18 pm

JÁTÉK VÉGE!
SZABAD JÁTÉKTÉR!

Iason Moorcock
Vámpír/Mágiatörténet Tanár
Iason Moorcock

Hozzászólások száma : 167

Hálószoba       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba    Hálószoba       EmptyHétf. Szept. 05, 2011 9:48 pm

Katherine Darkrose

+18

Elégedett voltam a mai estével, tulajdonképpen kijelenthetem, hogy ez volt az első alkalom aminek nem akartam a végét. Én egész reggelig szeretkeztem volna még, bár akkor hiányolnának az ágyamból, amit persze nem akartam.Azonban az elégedettség jele egyet jelentett azzal, hogy befejezhetem a 'munkám' és visszamehetek a számomra kitalált helyre. Igazából maradni akartam, semmiképpen sem szerettem volna úgy elmenni, mint más aki megkapta azt amit akart.
Mindannyian másak vagyunk, legbelül különbözünk azonban van valaki aki egyformának lát mind. Persze kötelező módon a búcsúcsókot követve, már a ruhám után próbáltam nyúlni, vagyis éppen a ruháim szétszórt darabjait kerestem.
Rémes, de egy sem volt egy helyen, hanem mind távol egymástól hevertek a földön. Tudom, aki meglátna így biztosan szét cincálna amiért bemertem jönni egy tanár szobájába és egy mondhatni kellemes estét eltöltöttem vele. Csak nagyon lassan készültem el, gondjaim támadtak a ruhákkal. A pálcám meg, hát azt valahogy a másik szobába hagytam a felsőmmel együtt.
Megszólalni sem mertem, hogy én most mennék, mert egyszerűen valahogy nem akart semmi sem kiszaladni a számból.
- Ha nem gond én most mennék, nem szeretném ha valaki meglátni itt ólálkodni.
Jó csak sikerült megszólalni, bár azt, hogy hogyan fogok távozni oda még gondolkodási idő kellet. Két lehetőség volt, vagy lemászom az ablakon vagy távozom a szokásos helyen. Ez elsőhöz lett volna kedvem, de nem. Az ajtót választva elindultam a szobából kifele.
- További szép napot! - köszöntem el, majd végleg eltűntem a szobából.
Odakint voltam, ami elég nagy bűnnek számított, de valahogyan csak sikerült kijátszani az 'őreinket'.

// Én köszönöm és semmi baj, tudtam várni Razz //

JÁTÉK VÉGE!
SZABAD JÁTÉKTÉR!
Vissza az elejére Go down
Katherine Darkrose
Sötét Varázslatok Kivédése Tanár/Vámpír
Katherine Darkrose

Hozzászólások száma : 254

Hálószoba       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba    Hálószoba       EmptyHétf. Szept. 05, 2011 9:44 am

~Iason Moorcock~

+18

Túlságosan is tetszett, amit velem és a testemmel művelt, s ez meg is mutatkozott, mert bár összezártam a számat, agyaraim előtörtek az ínyemből jelezve, hogy kellőképpen fel voltam izgatva. Ez valami olyasmi volt, amelyet egyetlen vámpír sem tud befolyásolni, az akaratunktól független, egyszerű természetes reakció. Legalább is nekünk természetes, mert az emberek ha véletlenül tanúi lesznek azonnal frászt kapnak tőle. Majd vámpírt sikongatva kezdenek rohanni arra amerre éppen eszükbe jut. Eztán persze jöhet a fogócska meg az emléktörlés és már nyomunk sincs.
Hangos nyögtem fel az érzésre, amikor eddig két külön álló testünk végre teljes egészében egymásra talált, s finom kis karomnyomokat rajzoltam a hátára, fejemet hátravetettem a párnára, s az általa diktált ütemre mozgattam testemet, mintha csak táncoltunk volna. De ez annál sokkalta égetőbb, perzselőbb volt. És ez a perzselés szépen lassan egyre forróbb lángokká vált, mígnem a tűz ereje elemésztett mindkettőnket, s én ziláltan dőltem vissza a párnámra.
Huncut kis mosollyal az ajkaimon fordítottam a testhelyzetünkön, hogy most én legyen felül, majd oldalra gurulva tőle, magamra húztam a kellemes kis takarót, mert bár odakint jó idő volt, a kastély falai hideget árasztottak.

//Köszönöm a játékot és bocsánat a késésért Embarassed//

Katherine Darkrose
Iason Moorcock
Iason Moorcock

Hálószoba       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba    Hálószoba       EmptySzer. Aug. 24, 2011 9:01 pm

Katherine Darkrose

+18

Igazság szerint, lassan vettem át a lehetőségeket, vajon mit tehetnék még. A jövőt és az én cselekedeteimet látva beleborzongtam a tudatba, hogy most tulajdonképpen mire készülők. Mivel semmiképpen sem akartam véget vetni ennek a gyönyörű érzésnek, valamivel folytatni szerettem volna. Megannyi kérdés merült fel bennem azzal, kapcsolatba, hogy mit tehetnék. Meddig mehetek el és meddig nem? Az ösztönöm cserben hagyott, hiába próbált meg suttogni valamit, én képtelen voltam meghallgatni, jobban elvoltam én foglalva a csókok hintésével. Persze örökre én sem fulladhattam bele a csókokba, hiszen annyi teendő van még előttem. Annyira kiszámíthatónak éreztem a cselekedeteim, hogy úgy döntöttem, felkúszom Katherine ajkaihoz. Amíg meg csókolom valami okos kis tervet eszelhetek ki. Vagyis én úgy hittem, ha képes vagyok egy kevéske időt nyerni magamnak és akkor bármit megtudok majd tenni. Valahányszor sikerült szembe néznem vele, egyre jobban éreztem azt, hogy kezdek beleszeretni a tanárnő testébe. Még egyszer megjegyzem a testébe, nem pedig valami egyéb leírható külső szépségre. Kiemelhettem volna mondjuk a haját is, az nagyon szép, vagy a szemeit, de engem most valami egészen más ejtett rabul. Kicsikét ugyan még beleremegtem a gondolatba, hogy nekem kezd elegem lenni a csókokból és valami teljesen másra vágyom.
A kérdés csupán csak az: Képes leszek odaadni magam, illetve oda tenni magam és tálcán felkínálni azt ami még megmaradt nekem? A válasz igen, csak helyet kell csinálnom magamnak valahogy.
Másnak könnyen menne, sőt nem is gondolná végig a dolgot ahogyan én. Csak cselekedne vadul és megállíthatatlanul, velem ellentétben aki igyekszik gyengéd lenni. Vettettem még egy kép pillantást Katherine testére, aztán kicsit vonakodva ugyan, de helyet csináltam magamnak a lábai között és - hogy is fejezhetném ki magam - hm tulajdonképpen egyé váltam vele. Igen csakis így tudnám ezt elmondani. Igazság szerint ez volt az első alkalom, hogy 'ilyet' mertem tenni egy nővel, helyesbítek egy vámpírnővel, amit azt hiszem nem is bántam meg.
Katherine Darkrose
Katherine Darkrose

Hálószoba       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba    Hálószoba       EmptySzer. Aug. 24, 2011 10:18 am

~Iason Moorcock~

+18

Egyáltalán nem volt ellenemre a kialakult helyzet, holott más esetben nem hogy az ismeretlen vámpírokat, de még néhány vámpír diákomat sem tűröm meg magam körül túlzottan hosszú ideig. Még a tartott órák után is mérhetetlen megkönnyebbüléssel tölt el, hogy halhatatlan diákjaim semmi olyat nem csináltak, aminek következtében felfedhették volna kilétüket és ez pontosan igaz rám is. A túlzott erőt és gyorsaságot a legnehezebb kordában tartani magamban és úgy vélem ezzel mások is küzdenek, bár ennek nyomát jelenlegi partneremen nem fedeztem fel. Tekintve, hogy nem tűnt úgy, mintha nagy erőfeszítésébe kerülne ilyen gyengédnek lennie szerény személyemmel.
Nem tudtam nem, kedélyesen elmosolyodni, amikor megéreztem magamon a tekintetét. Elvégre a talár nem sokat sejtet valódi alakomból, ellenben a mai esti egyszerű nadrág, és felső eléggé megmutatja azt, amelyet a tanári egyenruha szépen elfed az avatatlan szemek elől. Tetszett ahogyan rám nézett, bár az is hozzátartozott az igazsághoz, hogy neki sem volt oka panaszkodni. Igazán izmos felsőtesttel áldotta meg Merlin.
Egy csók kíséretében érzékeltem, ahogy magához vonva hátradől velem együtt a puha ágyra, bár nem sokáig maradhattam felül, mert hamarosan a matracon heverve találtam magamat. Nem mintha sok kivetnivalóm lett volna a helyzettel kapcsolatban, főleg nem azután, hogy megéreztem kutakodó csókjait az egész testemen. Tiltakozhattam volna, hiszen erőfölényben vagyok vele szemben, de nem láttam értelmét, nem azért jöttünk, hogy az erőnket fitogtassuk. A vágyunk kielégítése végett hozott össze minket ma éjjel a véletlen, s hogy biztassam igen is jó úton halad, kezem szépen bebarangolta a testét, s közben halk sóhajokkal adtam tudtára, hogy tetszik amit tesz.

Katherine Darkrose
Iason Moorcock
Iason Moorcock

Hálószoba       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba    Hálószoba       EmptyKedd Aug. 23, 2011 6:13 am

Katherine Darkrose

+18

Azt mondják nem a ruha teszi az embert, tulajdonképpen igazuk volt. Attól a perctől kezdve, hogy lekerült rólam az ingem más személyiséggel rendelkezőnek éreztem magam. Mindazt ami a gyermeki énem jelentette, elveszni látszott. Ez a Iason másnak tűnt számomra, nem volt annyira félénk úgymond, hanem felszabadult. Most legelőször hittem úgy, hogy tényleg egy ösztönlény vagyok. Ezen meg sosem változtathatok, ha akarnék sem tudnék. Katherine ruha nélkül ugyanolyan gyönyörű volt mint ruhában. Az én szemeim meg, egy két percig gyönyörködtek benne. A magam részéről órákig elbámultam volna így, de az időt még én sem tudom megállítani. Bár én készséggel megtenném, csak azért, hogy minden eltöltött pillanat hosszabb legyen. Persze ez is csak egy gyerekes álom, a felnőtté válás útja meg... hát elégé döcögős, de tűrhető. Hogy hogyan sikerült levennem a nadrágom azt nem részletezném, a lényeg, hogy már semmi sem volt rajtam. Akarva vagy talán akaratlanul, de hátra dőltem magammal húzva őt. Lassan de biztosan tudatosult bennem az imént elhangzott mondat lényege. Az igazgató biztosan rám sem ismerne, lehetetlen ténynek gondolná. Úgy ahogy én is. Katherine fölé kerekedtem, azért azt a boldogságot, hogy ő vegye fel az uralkodó pozíciót nem adtam meg. Az ajkaimba haraptam, lassan végig vettem minden lehetőséget, hogy mit tehetnék és hogy hogyan. Igazság szerint lassan szerettem volna őt kényeztetni a csókjaimmal, a játékot meg idővel hozzá kapcsolni. Bár most egy vámpírról van szó, sőt mi több egy nálam idősebb vámpírról.
Nem találtam más lehetőséget, az előbb említett tevékenységnél. Lassan és a tőlem telhető legtöbb szenvedéllyel végig csókoltam a teste minden részét ahol csak értem. Nagy összevisszaság volt, de végül a felső testén telepedtem meg. Kényeztettem volna a melleit:? Talán az volt a célom, igen.
Katherine Darkrose
Katherine Darkrose

Hálószoba       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba    Hálószoba       EmptyHétf. Aug. 22, 2011 9:50 pm

~Iason Moorcock~

+18

Az is biztos, hogy bár nem tűnt valmai tapasztaltnak, jól esett csókja, annak viszont kiváltképpen örültem, amikor végre eltűnt a zavaró ing. A saját kabátkám, már valahol az előszobában hevert, a cipőim pedig a nappali szőnyegén, legalább is homályos emlékezeteim szerint, de jelenleg egyik ruhadarab sem érdekelt túlságosan. Pont jó helyen voltak, vagy is nem rajtam.
Ujjaimmal finoman simítottam végig Iason mellkasán, amikor éreztem, hogy a vádlim nekiütközik az ágy szélének, vagy is, hogy elértük a célt. Ez pedig egy elégedett mosolyt csalt az ajkaimra, amit ő is érezhetett, hiszen még mindig egymást csókoltuk, s csak ezután váltunk el egy rövid időre egymás szájától. Addig a magam részéről megszabadultam a felsőmtől is, mert arra sem lesz szükség a későbbiekben.
- Ígérem csak az igazgatónak dicsekszem el vele. - kacsintottam rá ám hangomból tökéletesen kihallatszott az irónia. Nem bántani akartam és tudtam ezzel ő is tisztában van, elvégre akkor valami kínzókamrába rángattam volna le, nem pedig a hálószobámba. Tehát úgy véltem egyikünknek sem lesz szüksége a nadrágjára így a sajátomtól meg is szabadultam.

Katherine Darkrose
Iason Moorcock
Iason Moorcock

Hálószoba       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba    Hálószoba       EmptyHétf. Aug. 22, 2011 1:48 am

Katherine Darkrose

Talán a bizonyítási vágy és a saját makacsságom nem engedett nyugalmasan gondolkodni. Féltem attól, hogy csalódást okozok, most először és utoljára. Bár próbáltam nem diákként gondolkodni és felfogni ezt az egészet, nem igazán ment. Ellentétek uralkodtak felettem, egyik részem biztosan állította , hogy Katherine ugyanúgy vámpír mint én, a másik meg azt, hogy a tanárom és én a diákja vagyok. De a vámpírságomról tett gondolataim erősebbnek bizonyultak és győztek a diák lényem felett. Most valamiért nem bántam a dolgot, hiszen egy bizonyos ideig felszabadulhattam úgymond a diák láncomtól. Hagytam, hogy az ingem lekerüljön rólam, bár hogy szégyent ne hozzak a fejemre, én is megpróbálkoztam egy kísérlettel. Furcsa leírhatatlan érzés kerített hatalmába, talán a szemeim vágytól voltak teli és epedeztek egy-egy érintésért. Lassan de biztosan elérkeztünk a hálószobához, igazság szerint most éreztem csak úgy, hogy én mire vállalkoztam akkor amikor megcsókoltam a tanárnőt. Nem, nem bántam meg! Sőt örömmel tölt el, hogy egy vámpírral lehetek egy ágyban.
- Ugye erről soha senki sem fog tudomást venni? - szólaltam meg annyi hallgatás után.
Persze maradtam én volna még csendben, csak ugyebár van ami nem engedi nyugodni az én kis lényemet.
No nem mintha dicsekedni szeretnék ezzel, vagy bármi egyéb, de a biztonság mindig jól jön. Nekem és a fajtámnak leginkább.
Katherine Darkrose
Katherine Darkrose

Hálószoba       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba    Hálószoba       EmptyVas. Aug. 21, 2011 10:29 pm

~Iason Moorcock~

Kellemes volt az idő ahhoz, hogy akár egy hosszabb sétát is megejthessünk akár az Abszol úton, akár Roxmortsban, vagy esetleg annak környékén, az erdőben. A Tiltott Rengetegbe is ellátogathattunk volna hiszen ott egyetlen veszélyesebb ragadozó lakozhat ott, rajtunk kívül és ők is csak teliholdkor aktívak. Vagy ha telihold nélkül is előmerészkednek, akkor is tökéletesen kiegyenlítettek az esélyeink. Mindenesetre nekem egyikhez sem volt kedvem, sokkalta sürgetőbb dolgom volt a kastély belsejében, a lakosztályomban. És bár fürge tempót diktáltam, amint átléptük a kastély bejáratául szolgáló vastag tölgyfa kaput, Iason nem tette szóvá.
Úgy vélem az én sietségem is megérthető, hiszen ki dicsekedne azzal, hogy éppen az iskola egyik tanulóját készül megrontani; Senki. Amint ráfordultunk a lakosztályomat rejtő folyosóra, előkaptam a pálcámat és egy gyors bájolással eltüntettem a portré emlékeit, miközben az kinyílt. Előre engedtem ma éjszakai vendégemet, majd én is beléptem, s a portré abban a tudatban, hogy teljesen egyedül vagyok be is csukódott mögöttem. Majd néhány másodperccel később, már éreztem is ajkaimon az ő követelőző csókját, amire el is mosolyodtam, majd az ingének a gombsorát kezdtem szépen pusztítani, miközben lassú létekkel a hálószobámba vezető ajtó felé toltam. Nem voltam híve a nagy beszélgetéseknek, általában mindig a lényegre koncentráltam.

Katherine Darkrose
Iason Moorcock
Iason Moorcock

Hálószoba       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba    Hálószoba       EmptyCsüt. Aug. 18, 2011 9:03 pm

Katherine Darkrose

Visszacsókolt volna? Igen. Tényleg nem ellenkeztem? Nem, eszem ágában sem volt ellenkezni. Sosem tartottam magam a pillanat élőjének, de ez most más volt. Nem egy boszorkányt csókoltam, hanem egy vámpírt a kettő meg kicsit különbözik.
Apa meg anya biztosan hozzám vágna valamit, ha azt mondanám nekik, hogy csókoztam egy tanárommal, de nem azért mégis tudom ki vámpír és ki tanár.
Jó Miss Darkrose tanár csak vámpírból van.
Elindult, követnem kell őt! Ha szerencsém senkinek sem fog feltűnni, hogy pont vele vagyok, illetve kísérem őt. Ilyen tudom sosem fordult meg, de csakis azért mert nem vámpír szemmel néztem a világot. Vajon ha varázsló lennék és Andrew nem szemelt volna ki jobb lenne most a sorsom? Lennének-e barátaim? Nem. Jól ismerem magam, még 7 évesen sem voltam hajlandó más gyerekkel játszani, nemhogy most leálljak valakivel beszélgetni.

A lépcsőfokokat számoltam, vajon mennyi lehet még. Kibírom-e a mai napot ép ésszel vagy sem. Már érzem, hogy hatalmas nyomot fog hagyni bennem a dolog. Persze jó értelembe. Ami nem káros az hasznos ugyebár.
Ha feleannyira megérteném a gondolataim, mint más igazán boldog lennék. A lakrészig hallgattam, egy szó sem hagyta el a szám. Nyugodt és talán beszélőképes csak odabent lettem, mivel elmúlt annak a veszélye, hogy meglássanak engem a tanárnővel.
Miután a tanárnő illetve most kivételesen Katherine becsukta/zárta az ajtót újra megcsókoltam.
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018

Hálószoba       Empty
TémanyitásTárgy: Hálószoba    Hálószoba       EmptySzomb. Júl. 03, 2010 4:34 am

Hálószoba       2w2mtxf

A hozzászólást Hermione Malfoy összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Szept. 08, 2011 12:12 pm-kor.
Ajánlott tartalom

Hálószoba       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba    Hálószoba       Empty

Hálószoba
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal