Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Társalkodó terem Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Társalkodó terem Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Társalkodó terem Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Társalkodó terem 3347qiw
A Hónap Játéka
Társalkodó terem 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Társalkodó terem Ic7783

Share

Társalkodó terem

Go down 
SzerzőÜzenet
Perselus Piton
Bájitaltan Tanár/Admin/Mardekár Ház Feje
Perselus Piton

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 2447

Társalkodó terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalkodó terem   Társalkodó terem EmptySzomb. Márc. 26, 2011 6:23 am

Játék vége.
Játéktér szabad!

Perselus Piton
Perselus Piton

Társalkodó terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalkodó terem   Társalkodó terem EmptyCsüt. Márc. 24, 2011 10:36 pm

<Perks>

Már nagyon kezdtem kifogyni a türelmemből amiből alap járaton nincs sok, de ez már túlzás amit ez a lány művel. Éreztem ahogy idegességemben megrándul az orrcimpám és elfut a méreg.
-Ha már ennyire éjszakai bagoly akkor nyugodtan huhoghat a szobájában is nem kell a rokonait felkeresnie ehhez a tevékenységhez. - Sziszegtem a fogaim között és még pimaszul hozzám vágja, hogy milyen keserves óráknak nézek elébe hát még ő mikor meghallja milyen büntető munkát szabok ki neki.
-Maga csak ne gondolja, hogy egész éjjel itt fogom kérlelni.- Vágtam hozzá határozottan. Mikor már valami használható átkot sikerült találnom amitől sem Minerva sem Albus nem akad ki annyira akkor valami furcsa hangokra lettünk figyelmesek amik persze kintről jöttek. Mikor már Perks az ajtó felé közelített határozottan rászóltam.
-Maga nem megy sehova. Itt marad majd én megnézem mi is történt kint. Értette?- Kérdeztem tőle úgy mintha egy öt éves kisgyerekkel beszélnék aki épp a dac korszakában van. Két lépéssel előtte teremtem és már kint is voltam a pince hideg folyosóján. Magamban átkozódva csak arra tudtam gondolni, hogy mennyivel jobb Minervának, hogy a csatangoló tanulóiról csak később szerez tudomást, ha most én is így tettem volna akkor már nyugodtan alhatnék és nem itt a nagy tölgyfa ajtó előtt állnék.

Sally-Anna Perks
7. Évfolyamos diák
Sally-Anna Perks

Hozzászólások száma : 41

Társalkodó terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalkodó terem   Társalkodó terem EmptyCsüt. Márc. 24, 2011 7:52 am

~Piton~

A hálókörlet gondolata, elfacsarította a szívemet... Nem tudom, hogy Piton miért viselkedik velem ilyen kivételesen undokul és szabálybetartóan, de kezd elegem lenni a személyeskedéséből... Sejtelmem sincs, hogy én miért vagyok különlegesebb a többi diáknál, habár ha számba veszem, hogy a Black famíliával szorosabb viszonyt tápláltam, mint azt Piton el tudná viselni, kezd megvilágosodni a kép.
- Azt hiszem, hogy a hosszú éjszaka hívogatóbb a számomra, hiszen inkább éjszakai bagoly vagyok! - mondtam egykedvűen. - De, ha arra gondolok, hogy a tanár úrnak milyen kínkeserves órák lesznek miközben megpróbál engem visszaimádkozni a szobámba... - színpadiasan elhúztam a számat. Nem tehetek róla; élvezem, ahogy Piton tökéletes pókerarcának egy-egy szeglete - pimasz megjegyzéseim hallatán - megrezzennek. - Szóval? - kíváncsiskodtam, még inkább húzva, így sem stabil idegeit. Tudatában voltam, hogy Piton tanár úr mit gondol a magamfajta cserfes csitrikről, a gazdag, halfalópártoló család gyermekéről, aki pusztán azért jár be a suliba, hogy megkeseríthesse tanárainak az életét. Persze én nem ilyen okoból jelentkeztem a suliba, de ezt nem kívántam megosztani vele. Úgymond, semmit sem. S ekkor egy hangos puffanásra majd az ezt követő sikolyra lettem figyelmes. Perselus arcáról is eltűnt az iménti fáradt tekintet s a hang felé fordultunk. Rögtön az ajtó felé mozdultam. Megtapogattam a farzsebemet, hogy megbizonyosodjak róla, hogy ott van-e a pálcám. Ott volt!
Vissza az elejére Go down
Perselus Piton
Perselus Piton

Társalkodó terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalkodó terem   Társalkodó terem EmptyHétf. Márc. 21, 2011 4:36 am

<Perks>

A szemtelenség netovábbja amit ez a lány művel mióta itt van. Csak a probléma van vele. Kezdem megérteni, hogy Minervát miért nem érdekli az, hogy merre járnak a diákjai, hát azért , mert így nyugodtan alhat én meg majd kihúzom őket a bajból. Mikor meglátom, hogy az ajtó felé vesz az irányt egy pálca intéssel lezárom azt.
-Ne gondolja, hogy olyan könnyen megszabadul tőlem. Mi8vel ma nem volt elég figyelmes így lekésett arról, hogy csendben ki tudjon menni innen. - Morogtam a hátának. Nem érdekel semmilyen mentsége még az sem, hogy ma teli hold van és mindjárt átváltozik vérfarkassá. Az már csak hab lenne a tortán, ahogy a mugli mondás is mondja.
-Kisasszony, most vissza megy a háló körletébe vagy nagyon hosszú éjszakának néz elébe.- Fenyegettem meg ami persze azt is jelentette, hogy én sem alvással töltöm majd az időmet. Persze azt mégsem hagyhatom, hogy valaki büntetlenül kóboroljon kint a parkban vagy a rengetegben, ahová járni szokott. Álltam és vártam a válaszát ami biztos még több fejtőrést okoz majd nekem és biztosít arról, hogy nem minden Mardekáros szent.

Sally-Anna Perks
7. Évfolyamos diák
Sally-Anna Perks

Társalkodó terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalkodó terem   Társalkodó terem EmptyHétf. Márc. 21, 2011 3:52 am

~Perselus Piton~

Meglepett Piton piti visszavágása és az méginkább, hogy azt hiszi ezzel kibillenthet a magabiztosságomból.
- A kérdésére roppant könnyű a válasz professzor: Azért csak én zaklatom éjnek idején, mikor már a vérfarkasok is elindultak esti tivornyáikra, mert csak én vagyok oly örült, hogy megkísérlem azt, hogy lebuktasson. - nyomtam el egy győzedelmes mosolyt, majd körmönfontabban folytattam:- Nem, tanár úr!- ellenkeztem. - Nincs szükségem bájitalra, pusztán csak azért, hogy maga jól aludhasson. Igazán nem akarom megfosztani kitérő, esti elfoglaltságából, miszerint engem térengessen. - majd hátat fordítva Pitonnak, megcéloztam a klubhelyiségből kivezető kijáratot. Nem hiszem, hogy meg fog állítani, hiszen ő sem akarhatja, hogy Minerva vagy akár másik házvezető tudomást szerezzen arról, milyen felelőtlenek és beszámíthatatlanok a Mardekárosok. Azaz, csak én. Ha jól emlékszem Regulus többször mesélt arról, hogy a Tekergők - amibe az ő bátyja is bele tartozott - előszeretettel hágták át a szabályokat és szívesen heccelték Piton. Nocsak, micsoda közös vonások!
Perselus Piton
Perselus Piton

Társalkodó terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalkodó terem   Társalkodó terem EmptyVas. Márc. 20, 2011 9:36 pm

<Perks>

Szemtelenül vigyorog rám és bele kezd a mentegetőzésbe. Ami természetesen nagyon fáraszt, hiszen nem ez lett volna a legkedvesebb elfoglaltságom a ma éjszakára, de mint mindig most így alakult. Már nagyon sokszor eszembe jutott a tény, ha a Nagyúr bukása után nem hallgatom meg Minervát vagy ami még jobb látogatása napján kellett volna megátkoznom, hogy többé arra se gondoljon, hogy a közelembe jön, mennyivel jobb és nyugodtabb lenne az életem. Most itt állok és próbálom vissza imádkozni a háló szobájába a szabadságvággyal küzdő Perks Kisasszonyt.
-Igaza van egyáltalán nem érdekel a maga holdkórossága. Az viszont annál inkább, hogy miért csak maga húzza az idegeimet majdnem minden éjszaka.?- Kérdeztem már egyre fáradtabban, ha ezekkel a csökkent értelmi szintű diákoknak nevezett valakikkel kell többet beszélnem mint amennyit én jónak látok akkor mindig hirtelen unalom és fáradság fog el. El sem tudom képzelni miért lehet.
-Ha ennyire megviseli a sok tanulás- Számat gúnyos mosolyra húzom. -Miért nem kért tőlem egy bájitalt amivel végre valahára át tudna aludni egy teljes éjszakát.- És ami a legfőbb én is tudnék aludni. Imádom, hogy még mindig azt hiszik azért mert valamelyik szülőjük valaha halálfaló volt még mindig hatalomban érezhetik magukat. Pedig, ha lenne egy borsónyi kis agyuk akkor már rájöttek volna, hogy ezzel már nem mennek semmire hiszen inkább szép csendben meg kéne húzniuk magukat.

Sally-Anna Perks
7. Évfolyamos diák
Sally-Anna Perks

Társalkodó terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalkodó terem   Társalkodó terem EmptyVas. Márc. 20, 2011 7:38 am

~Perselus Piton~
Akaratlanul is kiült asz arcomra egy pimasz vigyor és az sem kerülte el a figyelmem, hogy legkedvesebb professzorom arca, ezen arcgesztusom láttán megremeg. Tisztában voltam vele, hogy elege lehet a folyamatos esti sétáimból, de nem kizárólag azért csináltam, hogy őt idegesíthessem vele. Ki akartam szökni a Rengetegbe - egy farkas képében - és nem hagyhattam, hogy Piton megállítson ebben.
- Piton...- tegeztem, de aztán mégiscsak visszafogtam magam - professzor. Milyen csüggesztő meglepetés! Az éjszakai kóborlásom vélhetőleg a telihold kóros hatása miatt lehet, netán csak női problémák gyötörnek, de gondolom ez a tanár urat nem érdekli - hervadtam le, tettetve, hogy ezt milyen szomorú tényként élem meg. - Esetleg ön sem tud elaludni? - kérdeztem, habár tisztában voltam a válasszal. A magafajta tanároknak a kedvenc késő esti elfoglaltsága, hogy dolgozatokat javítsanak és a nap folyamán lehordott szemtelen diákok témazáróira hatalmas egyeseket firkantsanak egy hatalmas, elégedett vigyor kíséretében. Most komolyan... ez lehet a napjuk fénypontja. Elviselhetetlenül unalmas lehet ilyen fagyos, pókerarccal sétálgatni naphosszat.
Perselus Piton
Perselus Piton

Társalkodó terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalkodó terem   Társalkodó terem EmptySzomb. Márc. 19, 2011 10:46 pm

<Perks>

Elkezdődött a tanítás és a balhék sorozata, az ember azt hinné, hogyha már nem él a világ két legnagyobb varázslója akik mások életére törnek akkor már semmi sem történhet. Éjszaka volt pontosabban este tíz óra ami annyit is jelent, hogy takarodó idő után voltunk. Én természetesen rendületlenül a diákok dolgozatait javítottam (szinte minden nap) és próbáltam nem arra figyelni, hogy az irományok alapján falra hányt borsó amit beszélek az órákon, mikor is megszólalt a Mardekár klubhelyiségére kibocsájtott bűbáj. Erre azért volt szükség mert én nem akartam, hogy a diákjaim szabályt szegjenek azzal, hogy a tilosban járnak. Nem úgy mint Minerva kedves tanulói. Különösebb figyelmet nem fordítottam rá, de mivel már legalább húsz perce nem ment vissza a delikvens a szobájába úgy döntöttem megnézem ki is olyan bátor, hogy velem ellenszegül. Felvettem a taláromat és átmentem, első gondolatom nem is lehetett volna más mint Perks. Hát persze bevallom inkább Dracora számítottam már csak azért is mert kitudja mit talál ki állandóan Grangerrel, de Perks sem lepett meg.
-Kisasszony minek köszönhetem az éjszakai kóborlását, netán nem tud aludni?- Kérdeztem maró gúnnyal és megvetéssel a hangomban. A mardekárosokra nem jellemző, hogy valami rosszat tegyenek, (mármint amit ne tudnék elnézni) de Perks volt az első aki kiharcolt nálam egy kiadós büntető munkát. Maga a tény, hogy az én házamból van egy szabályszegő épp elég indokot szolgáltatott Minervának arra, hogy minden nap amikor csak lehetett ezt felemlegesse nekem. Közben pedig álltam és vártam, hogy végre valami megfelelő indokot találjon ki, amit talán képes vagyok elfogadni.

Sally-Anna Perks
7. Évfolyamos diák
Sally-Anna Perks

Társalkodó terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalkodó terem   Társalkodó terem EmptySzomb. Márc. 19, 2011 9:37 am

/ Perselus /
Nem izgattam magam a szabályszegés miatt, hiszen már nem róhattak rám akkora büntetést amitől meglepődhettem volna. Épp elég volt Regulus elvesztése. Kegyetlen az élet, s méginkább sorsszerűbb, hogy a Mardekár házba kerültem. Abba a házba, ami a leggyarlóbb és legálságosabb tulajdonságú diákokat foglalta magába. A családom teljesen máshogy látta ezt, de soha nem érdekelt a véleményük különösebben.
Kilopóztam a lányok körletéből és halk léptekkel sétáltam le a klubhelyiségbe. Lent már csak a kandallóban pislákolt a tűz, akár egy haldokló élőlény. Elvesztem a kárminpiros lángok táncoló játékában miközben végighúztam az ujjaim a bőrkanapékon, állandóan körbekémlelve, nehogy valaki lebuktasson. Tilosban jártam. Szerettem ezt az érzést. Így legalább élőnek éreztem magam.
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018

Társalkodó terem Empty
TémanyitásTárgy: Társalkodó terem   Társalkodó terem EmptySzomb. Júl. 03, 2010 1:28 am

...
Társalkodó terem X8vedfac9bke4bbqrezp
Ajánlott tartalom

Társalkodó terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalkodó terem   Társalkodó terem Empty

Társalkodó terem
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal