Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Cella és Börtön kamra Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Cella és Börtön kamra Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Cella és Börtön kamra Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Cella és Börtön kamra 3347qiw
A Hónap Játéka
Cella és Börtön kamra 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Cella és Börtön kamra Ic7783

Share

Cella és Börtön kamra

Go down 
SzerzőÜzenet
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018

Cella és Börtön kamra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cella és Börtön kamra   Cella és Börtön kamra EmptyPént. Júl. 13, 2012 8:31 am

JÁTÉK FAGY!
Oka: Az userek képtelenek megérteni hogy eddig mi történt meg és mi van még csak tervben, amiről a karaktereik nem is tudhatnak!

Magyar mennydörgő By: Ginny
Majdnem Mrs. Malfoy By: Ginny
A leendő Mrs. Malfoy By: Kanapé mögött bujkáló após
Cella és Börtön kamra Bi5h08
Vissza az elejére Go down
Bellatrix Lestrange
Halálfaló
Bellatrix Lestrange

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 72

TémanyitásTárgy: Re: Cella és Börtön kamra   Cella és Börtön kamra EmptyPént. Júl. 13, 2012 7:18 am

-Lucius Malfoy-

Ahogy Lucius közölte velem ezt a hírt, teljesen ledöbbentem. Először életemben.
Én ezt nem értem. Hogyan történhetett ez meg.
- Mi??? Két gyerek?? -kérdeztem hirtelen. -Draconak két gyereke van attól a senkiházitól? Hatalmasat csalódtam. Eddig i megvetettem Lucius hülyeségeit, na de most. mi lehetett neki annyira fontos, hogy ilyen problémát nem vett észre.
Valahogy sejtettem, hogy Narcissaban támogatásra lelnek. Hiszen neki csak a fia számít. meg a család.
Majd a legmegdöbbentőbb hírt hagyta az utolsónak. Itt elszakadt bennem valami.
- Potter fiába? -üvöltöttem Lucius arcába. - Te semmit nem tudsz egyedül elintézni? Mindent másnak kell megoldania helyetted?? Nem lehetsz ennyire szerencsétlen.
Teljesen elképedtem. Mi jöhet még?
- Hagyod, hogy a fiad elvegyen egy sárvérű volt Griffendélest aki még hozzá Potter és a Weasleyk társaságában forog. Hogy ez ne legyen elég, azt is megengedted, hogy szüljön is az a nő, két lányt. De ennek a tetejében, te még azt is képes voltál eltűrni, hogy egy Potter kölyökbe szeressen bele!!! - mondtam neki mérgesen. - Most komolyan, elment az a csöppnyi eszed is, ami megmaradt???
Egyszerűen, mintha minden balul sülne el. mintha semmi sem akarna sikerülni. Ez nem természetes.
- Kötöttél esetleg még valakivel ilyen "cuki" barátságot, te büszke halálfaló? -kérdeztem tőle lenézően.
Lucius Malfoy
Halálfaló
Lucius Malfoy

Hozzászólások száma : 393

TémanyitásTárgy: Re: Cella és Börtön kamra   Cella és Börtön kamra EmptyPént. Júl. 13, 2012 12:18 am

Láttam, Bellatrix felháborodását, legalább van egy családtag aki egyet ért velem.
Bár van közös bennünk hiszen, ő is utálja a sárvérűeket és a mardekáron kívül minden házat utál. De főleg a griffendélt mint én. Mert ott van a legtöbb sárvérű és ott van Potter.
-De ő és képzelt szerintem szívin fartust fogsz kapni, van két gyerekük. Mondom, idegesen nem hittem volna, hogy Draco ilyen lesz, hogy egy mocskos kis sárvérűt vesz el feleségül.
Ő is támogatja, azzal jön nekem, hogy Draco szereti és ezt elkel fogadjuk, blablabla... Mondom gúnyosan és eszembe jutott valami ami még jobban sokkolja majd Bellát.
Tudod, hogy az egyik gyerekük kibe szeretet bele? Harry Potter fiába!
Bellatrix Lestrange
Halálfaló
Bellatrix Lestrange

TémanyitásTárgy: Re: Cella és Börtön kamra   Cella és Börtön kamra EmptyPént. Júl. 13, 2012 12:08 am

-Lucius Malfoy-

Elkezd engem sértegetni!! Engem! Bellatrix Lestranget!! Kapsz majd még ezért kedves Lucius. Hidd el, pórul jársz. Főleg, mert a többi rab előtt is lealacsonyít. Ez az áruló!! és még verekedni is képes lenne itt. Igazi Malfoy...
- Ezt nem értem. Kiről van szó? -kérdeztem hirtelen.
Nem lehet igaz, hogy az unokaöcsém elvenne egy sárvérűt...
Az maga lenne a pokol. Majd bevillant egy név...
- Ugye nem az a lány?? Ugye nem Granger az?? Mondd, hogy nem Ő!!! -fakadtam ki.
Draco nem lett volna képes így megalázni a családját. nem ejtett volna ilyen foltot a család nevén. Hiszen Ő egy Malfoy. Ahogy azt szokták mondogatni beképzelten. Bár Narcissaból kinézném, hogy támogatja őket. Valahogy hihető.
- És Cissy? Ő támogatja Dracot és amazt? - kérdeztem a dühtől remegve.
Ezt valahogy nem fogom egy könnyen megbocsátani nekik....
Lucius Malfoy
Halálfaló
Lucius Malfoy

TémanyitásTárgy: Re: Cella és Börtön kamra   Cella és Börtön kamra EmptyCsüt. Júl. 12, 2012 11:53 pm

Amikor meghallottam azt, hogy a minisztériumot tömöm arannyal már kiakadtam.
~Mit tudhat, ő aki csak itt lebzsel?~
-Nem Bellatrix, kémkedek, tudom, hogy te nem ismered ezt a kifejezést, de majd talán bekerül a szótáradba. Láttam, hogy egy rab nevet, felé fordultam és elindultam felé vészjóslóan. Vágtam neki egy pofont és neki dobtam a cella rácsnak és a többi rab felé fordultam akik meg sem mertek, szólalni. Ezzel be bíznyotottam, hogy kell még félni tőlem.
Jól vannak, csak hát Draco tudod kit vett el? Egy sárvérűt! Szerintem tudod kire gondolok Mondom, egy kicsit idegesen
Bellatrix Lestrange
Halálfaló
Bellatrix Lestrange

TémanyitásTárgy: Re: Cella és Börtön kamra   Cella és Börtön kamra EmptyCsüt. Júl. 12, 2012 11:37 pm

-Lucius Malfoy-

El sem hiszem. Majd nem kitört belőlem egy nagyon hangos igazi kacaj, mikor megtudtam, hogy maga Lucius Malfoy lesz a cellatársam. Ennél rosszabb a mai napon nem is történhetett volna velem. És még azt hiszi, hogy rövid ideig marad. Sok ember járt már így az évek során. én már csak tudom, itt töltöm a fél életemet.
Jól hallottam?! Biztosan csak rossz a fülem, ennyi bezártság után, de mintha azt mondta volna, hogy büszke arra, hogy halálfaló.
- Ha tényleg, igazán büszke lennél Lucius, akkor nem a Minisztériumot tömnéd arannyal, hanem itt rohadnál velünk, várva a Nagyúrt. - mondtam neki vissza vágva keményen.
majd elfordultam tőle. Hidegen hagy a mentegetőzése, a hazugságai. De ekkor valami eszembe jutott.
- A húgom és az unokaöcsém, hogy vannak? - kérdeztem tőle, mikor visszafordítottam a fejem.
Nagyon régen találkoztam Narcissaval. De azt mégsem mondanám, hogy annyira hiányolom.
Lucius Malfoy
Halálfaló
Lucius Malfoy

TémanyitásTárgy: Re: Cella és Börtön kamra   Cella és Börtön kamra EmptyCsüt. Júl. 12, 2012 11:13 pm

-Bellatrix Lestrange-

Ma az Abszol Úton sétáltam, venni Sophianak is, egy verseny seprűt mivel ha Gaby is kapott valamit, akkor neki is kell venni. Hát betértem a Kviddics boltba és körülnéztem a hideg, szürke szemeimmel a bolton. Megláttam, egy Nimbusz 2000-es példányt, de nem azt veszem meg mert Gabynak egy 2001-est vettem és nem lenne jó, mert veszekednének és talán meg is utálna Sophia azt meg nem akarom.
Ezért körülnéztem még egyszer és megtaláltam ami kell. Egy gyönyörű Nimbusz 2001-es fekete a alapon, piros lánycsóvák vannak benne. Becsomagolták nekem és elindultam haza, amikor már majdnem ott voltam az egyik kijelölt hopponálási helyen egy rakoncátlan Roxfortos diák eltalálta a seprűt. Erre nagyon ideges lettem ezért előkaptam a pálcámat és megkínoztam a gyereket. De balszerencsémre, pont egy Auror szeme láttára. Rám szórt hátulról egy sóbálvány átkot. Az Azkaban előtt ki oldta az átkot és elvette a varázspálcámat, átöltöztettek rabruhába és bevittek a cellába ami balszerencsémre pont ott volt Bellatrix Lestrange.
-Ó csak beugrottam, hozzád, hogy ne legyél egyedül, á nem sokára kijutok, úgy, hogy nem soká leszek itt veletek Mondom gúnyosan, és a következő kijelentésnél már nem tudtam nem epésen válaszolni.
Hát persze, hiányoztatok. Tudom, hogy egy vagyok közületek és nem fogom elárulni a Nagyúrt, én büszke vagyok, hogy halálfaló vagyok. Mondom Bellának és vészjóslóan nézek a többi rabra ezért, abba haggyák a nevetést és elhúzódnak a sarokba
Bellatrix Lestrange
Halálfaló
Bellatrix Lestrange

TémanyitásTárgy: Re: Cella és Börtön kamra   Cella és Börtön kamra EmptyCsüt. Júl. 12, 2012 10:42 pm

-Lucius Malfoy-

Még mindig tisztán emlékszem a napra, amikor bezártak ide. Nem mondható éppen kellemesnek. Ugyan, hiszen az Azkaban egyik cellájáról van szó. Itt semmi sem kellemes.
Főleg nem a dementorok. De fog ez még változni. Majd mikor újra szabad leszek...
Akárki kerüljön majd az utamba, senkinek nem fogok kegyelmezni.
Ahogy gondolataim csak úgy repdestek a fejemben, megláttam egy hosszú szőke hajú férfit. Azonnal rájöttem kivel van dolgom. Nem más volt, mint maga, Lucius Malfoy.
- Hát te meg mit keresel, Lucius? Csak nem te is itt akarod tölteni a nyomorult életedet velünk? - kérdeztem gúnyosan.
Ahogy reakcióját vártam egyre több kérdés és sértegetések százai jutottak eszembe.
- Hiányoztak a társaid? Tudod te is, hogy egy vagy közülünk! Nem árulhatod el a Sötét Nagyúrt, mert ha visszatér, csúnyán meg fog téged büntetni! És mi, akik be voltunk ide zárva, csak röhögni tudunk majd rajtad!! - majd a végén elkezdtem vihogni, és még jó páran akik közel voltak és hallották erőltetett nevetésem, azok mind utánoztak.
Érdekes, hogy még itt is rettegnek az embertől, hol ott itt nem is bánthatom őket. Végülis itt mindenkinek van mitől félnie...
Perselus Piton
Bájitaltan Tanár/Admin/Mardekár Ház Feje
Perselus Piton

Hozzászólások száma : 2447

TémanyitásTárgy: Cella és Börtön kamra   Cella és Börtön kamra EmptyVas. Nov. 07, 2010 2:14 am

Akinek igénye van rá írjon PÜ-t és kap egy személyre szólót.

Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Cella és Börtön kamra   Cella és Börtön kamra Empty

Cella és Börtön kamra
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal