Roxfort
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Foltozott Üst Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Foltozott Üst Z5iV7

free forum

free forum

free forum


A Hónap Női karaktere
Foltozott Üst Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Foltozott Üst 3347qiw
A Hónap Játéka
Foltozott Üst 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Foltozott Üst Ic7783

 

 Foltozott Üst

Go down 
+6
Hermione Malfoy
Lucretia C. Coliander
Iason Moorcock
Narcissa Malfoy
Minerva McGalagony
Perselus Piton
10 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Luna Moon
Halálfaló
Luna Moon


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 119
Join date : 2011. Jan. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Titkos

Foltozott Üst Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foltozott Üst   Foltozott Üst EmptyVas. Aug. 26, 2012 7:41 am

Egy kicsit megijedtem a válaszától, féltem, hogy valami olyat fog tenni, amit meg is tett. Az ajtó előtt álló társamat nemes egyszerűséggel megölte. Nem mintha én nem ezt csinálnám nap, mint nap. De azért mégis más, amikor az egyetlen lehetőségedet a túlélésre nyírják ki. Attól egy kicsit mindenki kiborul, valaki látványosan, valaki nem. Én szerencsére, hamar feldolgoztam, hogy immár teljesen egyedül maradtam a feladatommal.
Mikor megkérdezte, hol tartottunk szerencsére nem remegett a hangom. Teljes higgadtsággal tudtam neki válaszolni.
- Éppen meg akarta mondani, hogy velem tartana-e a Halálfalók közé, - adtam az egyértelmű választ, mintha valóban nem tudná hol tartott. Miközben szorgosan reménykedem, hogy nem jutok a társam sorsára. Nem volt sokkal ijesztőbb vértől csillogó agyaraival, ami azt illeti megbabonázva néztem őket, és csak arra tudtam gondolni, hogy mennyire jól néz ki. Persze csak azokban az időszakokban, amikor nem arra gondoltam, hogy nem akarok én is fenn akadni az agyarain.
Sikerült meggyőznöm. Elég hangsúlyos volt, hogy engem akar társának, majd meglátom, mit tehetek a Nagyúrnál, bár ha már elértem, hogy beálljon közénk ennyi engedményt igazán megengedhet nekem. Remélem ezt Ő is így fogja gondolni, különben azt hiszem bajban leszek.
- Köszönöm professzor. Tényleg igazán hálás vagyok, amiért nem intézte el a kivégzésemet. Tudja sose lehet tudni, hogy melyik feladat elég nagy ahhoz, hogy ha elbukja sosem azzal az életét is bukja, - rámosolyogtam. Annyira boldog voltam, bár mivel a társam halott nem tudom mi a következő lépés. Neki kellett volna kapcsolatba lépnie a Nagyúrral, amint végeztem, de ezt a feladatot én magam is el tudom látni.
Vissza az elejére Go down
http://boszorkanynaplok.forump.net
Katherine Darkrose
Sötét Varázslatok Kivédése Tanár/Vámpír
Katherine Darkrose


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 254
Join date : 2011. Apr. 29.
Tartózkodási hely : Roxfort

Foltozott Üst Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foltozott Üst   Foltozott Üst EmptyVas. Aug. 19, 2012 12:27 am

Az érzékeim teljes készültségben voltak, attól a pillanattól kezdve, hogy felhoztam Violetet, így nem kerülte el a figyelmemet az ajtó előtt álló férfi, mert hogy férfi volt. Az illata alapján pedig igen könnyen megfogom találni és harapom át a torkát, amint ez a beszélgetés befejeződött, mert Luna bizony nem fog beszélni a hasonmásomról senkinek sem, ebben egészen biztos vagyok. Minden embernek van egy gyújtózsinórja az életében, nem számít mennyire jól titkolja, amit ha tűz ér a hatás nagyobb lesz mint egy robbanó átoké. Nálam ez a bizonyos zsinór pedig az unokahúgom Violet. Képes vagyok olyan dolgokra, amelyekre a legjobb halálfalók is büszkék lennének, ha arról van szó, hogy valami számomra fontosat megvédhessek. Igen, képes vagyok tökéletes szörnyeteggé válni, amelynek a fajtámat tartják. Ajkaim gúnyos mosolyra húzódtak, amint meghallottam a válaszát.
- Akkor ez ezek után is így fog maradni. Senki sem fog tudni róla. - jelentettem ki, majd egy hurrikán sebességével vágtam ki az ajtót és kaptam el a torkánál fogva a kint álló férfi. Csak egy másodperc műve volt az egész, és bár volt ideje a pálcája felé kapni, még azelőtt, hogy használhatta volna agyaraimat a torkába mélyesztettem. Lábammal toltam helyére az ajtót, amely kissé hangosan csapódott be ugyan, de ez itt nem volt szokatlan, így nem kellett aggódnom, hogy nem kívánatos figyelmet kapunk. Miután éreztem a férfi vérén, hogy a szívverése lelassult, elengedtem és hagytam, hogy élettelenül terüljön el a padlón, a fal tövében.
- Elnézést a kitérőért, hol is tartottunk? - fordítottam vissza Luna felé, nem törődve azzal, hogy agyaraimon a nem rég elfogyasztott társának vére csillog. Fekete taláron megúszta az étkezést, lévén már volt benne gyakorlatom hogyan kerüljem el a véres foltokat, amikor hirtelen emberekből kell táplálkoznom. Az persze teljesen mellékes, hogy eddig sosem ittam annyit az alanyokból, hogy az meghalljanak, de ehhez senkinek semmi köze sincs. Mindenkinek mások az étkezési szokásai, ez alól én sem vagyok kivétel.
- Miért is ne... szívesen dolgoznék Veled. - nyomtam meg az utolsó szót némileg elgondolkodva mielőtt választ adtam volna. Szándékosan óhajtottam Lunával dolgozni, elvégre az ő emlékeit nem tudom törölni, a halottat pedig jobb ha valaki más számlájára írja, nem pedig az enyémre különben nem leszünk jóban. Mellesleg az első számú információ forrást jobb mindig magadhoz a lehető legközelebb tartani, mert bár a Nagyúrnak dolgozik, meglehet, hogy értékes szövetségesem lehet a későbbiekben. Amíg pedig Violet biztonságban van, nem érdekel kinek adom el a nem létező lelkemet.
Vissza az elejére Go down
Luna Moon
Halálfaló
Luna Moon


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 119
Join date : 2011. Jan. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Titkos

Foltozott Üst Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foltozott Üst   Foltozott Üst EmptySzomb. Aug. 18, 2012 9:24 pm

Tudtam, hogy tisztában van vele, hogy hazudok. Ezzel szemben nem akartam félelmemben összepiszkítani a gatyámat, amikor kieresztett agyarakkal megállt előttem. Pont ugyan olyan maradtam, mint addig, még csak a pálcám után sem nyúltam. Csak reménykedtem, ha elborul az agya és megöl a Nagyúr legalább megbosszul.
- Oké, jól van nem jártunk nála. Amíg nem buktatta le magát, addig azt sem tudtuk, hogy létezik, - tudtam, hogy nem ijesztem meg vele, ettől még az egyik gonoszabb mosolyommal jutalmaztam meg. Főleg mivel amikor bejött utána nem sokkal egy halálfaló táborozott le az ajtó előtt és már biztosan tudatta a Nagyúrral ezt a csodálatos fejleményt, de erről persze a profnak nem kell tudnia.
- Még nem tudom, hogy mit kapna szolgálataiért, de biztosan meg lehet beszélni valamit, ami fontos magának, - körbeforogtam előtte. - Amint látja ételben és új ruhában nem szenvedünk hiányt, - majd gondolkodni kezdek, mi lehet ennek a nőnek annyira fontos, hogy belépjen közénk? Ekkor esett le, hogy miért kerültem közelebb az agyaraihoz, mint akartam. A hasonmása vagy ki, nem biztos, hogy bevallaná, de jó emberismerő vagyok. Fontos neki a család… Botor dolog, ne legyen számodra semmi olyan fontos, amit a Nagyúr ellened fordíthat.
- Van egy ötletem ami talán meggyőz, ha beállsz hozzánk, biztosítunk hogy együtt működésedért cserébe nem esik baja a hasonmásodnak, - reméltem, hogy ezúttal sikerült, olyat felajánlanom neki, ami meggyőzi.
Vissza az elejére Go down
http://boszorkanynaplok.forump.net
Katherine Darkrose
Sötét Varázslatok Kivédése Tanár/Vámpír
Katherine Darkrose


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 254
Join date : 2011. Apr. 29.
Tartózkodási hely : Roxfort

Foltozott Üst Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foltozott Üst   Foltozott Üst EmptyPént. Aug. 17, 2012 11:05 pm

Luna céljai már az iskolában is felkeltették a figyelmemet, elvégre nem próbálta meg elrejteni előlem a szándékait, ahogy mások elől. Persze egy átlagos boszorkányt könnyebb becsapni, mint egy vámpírt, elvégre mi sok olyan dolgot látunk, hallunk és érzünk, amelyet mások nem képesek. Én elég könnyedén átlátok a hazugságokon, nem csak létemből kifolyólag, hanem talán azért ismert magam is mesteri hazudozó vagyok, és figyelve a prédát pontosan tudom, hogy mi az, amit semmiképpen sem tehetek, amivel elárulnám magam.
- Ostobák, hogy még nem jöttek rá, egységben az erő, akár a jóról akár a gonoszról van szó. - közöltem gúnyos és egyben megvető mosollyal az arcomon. Mindig is tudtam, hogy egy némelyik Halálfaló már azelőtt is háborodott volt, mielőtt még csatlakozott volna Voldemort seregéhez. Arról nem is beszélve, hogy az első teljesen elmeháborodott tagja a seregének ha úgy vesszük a nővérem házassága nyomán a rokonom is. Bellatrix Lestrange... bár ő is csak a házassága nyomán lett Lestrange.
- Ne, akkor most próbáljuk meg újra. Jártatok nála? - jelentem meg előtte, immáron kieresztve az agyaraimat, érezvén rajta a feszültséget azonnal tudtam, hogy hazudik. Gyorsabb és erősebb is voltam nálam, ebből kifolyólag nem éreztem szükségét, hogy a álcám után kapjak. Egyébként is, ha kiválthatom Violetet, azzal, hogy csatlakozom, akkor miért ne tenném meg. Énem egyik része egyébként is elég szadista a maga módján... csak a másikat kell eltemetnem mélyen a felszín alá. Azt, amely bármire hajlandó lenne a családjáért és azért, hogy ne veszíthessen el még valakit. Azt a részemet, amely képes a tiszta, igaz, hazugságoktól és fortélyoktól mentes érzelmekre. Tekintetemből azonnal kiolvashatta, hogy gyűlölöm, amikor hazudnak nekem, és az csak időhúzáshoz vezet, ami idegessé tesz.
- Nos, az meglehet. A kérdés csak, hogy én mit kapok mindezért? - tettem fel a kérdést, ezúttal teljesen érdektelen arccal. Mestere voltam annak, hogy megjátsszam akár a gyilkos némbert, akár a törékeny kis áldozatot. Persze Luna előtt az utóbbinak nem volt értelme, így egyszerűen csak adtam a közönyöst, amelynek a Roxfortban a legtöbb tanuló tartott. Nem is tévedtek sokat, hiszen az irányukban, egyáltalán nem tápláltam semmiféle érdeklődést.
Vissza az elejére Go down
Luna Moon
Halálfaló
Luna Moon


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 119
Join date : 2011. Jan. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Titkos

Foltozott Üst Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foltozott Üst   Foltozott Üst EmptyPént. Aug. 17, 2012 1:57 am

Úgy érzem ez nem lesz egyszerű. Meg van róla győződve, hogy jó neki ott ahol van. Ez elég botor dolog a Nagyúr nem véletlen engem küldött, bár a mostani helyzettel én sem vagyok képes mit kezdeni. Nem tudom, mit hozhatnék fel annak érdekében, hogy beálljon hozzánk.
- Valóban igaza van. Mostanra már halott lennék, ha nem tanultam volna meg kivédeni a sötét varázslatokat. Tudja sokan vannak közöttünk, akik már kicsit háborodottak, és lépten-nyomon megpróbálják megölni társaikat, - elkuncogom magam mint egy kislány, legalább a feszültség oldódna már egy kicsit. Kezdek ideges lenni, tudom hogy valami kellemetlen dolgot fog most kérdezni, amire vagy nem tudom a választ, vagy nem akarom elmondani neki.
Hasonmás, na tudtam, hogy én fogok rosszul kijönni ebből a beszélgetésből. Miért nem figyeltek rá jobban? Nem is tudtuk, hogy van hasonmása.
- Igen, már nála is jártak, bár nem tudom, hogy mi lett vele a végén, mivel nagyon ódzkodott a csatlakozástól, - hazudtam neki, nem szemrebbenés nélkül hisz az a legárulkodóbb jel, ha valaki hazudik. Csak természetesen. Nem tudom, hogy egy vámpírt át tudok-e verni, amíg a Roxfortban voltam, ő mindig rájött, hogy mikor hazudok. Remélem mostanra már fejlődtem annyit, hogy ne tűnjön fel neki.
- Jaj ne szerénykedjen Professzor, biztosan sok segítséget tudna nyújtani nekünk, - mondom neki és ezzel próbálok hatni az egójára, de nem úgy néz ki, mint akit érdekel a hízelgésem.
Vissza az elejére Go down
http://boszorkanynaplok.forump.net
Katherine Darkrose
Sötét Varázslatok Kivédése Tanár/Vámpír
Katherine Darkrose


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 254
Join date : 2011. Apr. 29.
Tartózkodási hely : Roxfort

Foltozott Üst Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foltozott Üst   Foltozott Üst EmptySzer. Aug. 15, 2012 11:29 pm

Ösztönösen terjesztettem ki az rézékeimet a szobában, bármiféle nyomot keresve arra, hogy esetleg egy csapdába sétáltam, és rajta kívül van még valaki más is a szobában, erről azonban semmiféle illat nem árulkodott. Csak a por volt, ő és én, senki és semmi más. Mert bár egy rejtőbűbáj az alakját fantasztikusan elrejtette volna előlem, az egyedi illatot, amely mindenkit jellemez képtelenség egy vámpír előtt titokban tartani. Miután elfedeztem a tényt, hogy valóban egyedül van, pálcámat egyszerűen a taláron zsebébe helyeztem vissza, majd annak csuklyáját lehajtottam a fejemről, elvégre szerettem ha az emberek egymás szemébe néznek. Meglehet azért nem zavart a dolog, mert még így is bámulatosan voltam képes hazudni nekik.
- Nos, ahhoz hogy kivédhesd őket mindig is több ész kellett, mint ahhoz, hogy csak kiszórd őket lépnem nyomon. Bár mindkettőnek megvan a maga élvezete. - feleltem kétség kívül hűen az igazsághoz, elvégre nincs jobb dolog, amikor az embernek célja van az életében, olyan cél amiért az életét is odadobná. Éltem cél nélkül, és most van célom, mióta tudom, hogy meg kell védenem Violetet, elvégre a neve kötelezi dolgokra, amelyeket nem vagyok hajlandó megengedni neki. Nem számít, hogy Lestrange, okkal került a Griffendél házba.
- Hm... miért van olyan érzésem, hogy még valakit megkörnyékeztek ezzel az ajánlattal. Mondjuk a hasonmásomat? - tettem fel a kérdést a lehető leg gúnyosabb hangon, Elvégre ha a Nagyúr őt küldte, hogy beszervezzen engem, akkor tudnia kell arról, hogy megpróbálkoztak-e már Violettel is. Ha pedig így van, akkor nem sok választási lehetőségem maradt. Nem tagadom Voldemort oldalán rengeteg problémától megszabadulnék, viszont más dolgokkal kellene szembenéznem, arról nem is beszélve, hogy ő rendelkezne az életemmel, amivel köszönöm én már tudom mit óhajtok kezdeni.
- Valóban végeztem kutatást régi átkok terén, de hinném, hogy ennyire kiemelkedő lenne a munkásságom. - jegyeztem meg óvatosan, mert szavaiból egyértelműen kivettem, hogy fogalma sincs róla, valójában nem vagyok én annyira idős még vámpírévekben mérve. Ha elég idős lennék, akkor nem gyűlt volna meg annyira a bajom Leonardóval, aki még mindig feltűnően hallgat magáról. Nem mintha hiányoznak, de tartok tőle, amikor legközelebb felbukkan semmi jóra nem számíthatok a részéről.
Vissza az elejére Go down
Luna Moon
Halálfaló
Luna Moon


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 119
Join date : 2011. Jan. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Titkos

Foltozott Üst Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foltozott Üst   Foltozott Üst EmptySzer. Aug. 15, 2012 5:04 am

Mikor Darkrose professzor végre besétált az ajtón kicsit megnyugodtam, tényleg nem akartam erőszakhoz folyamodni.
- Professzor, - állok fel a székből amiben eddig ültem. – Jó újra látni önt, - mosolygok rá, - mindig is a maga óráit szerettem a legjobban. Talán csak az volt velük a probléma, hogy a sötét varázslatokat kivédeni akartuk nem pedig megtanulni, - az asztalra mutatok, ahova a pálcámat tettem, hogy tudja nem akarom bántani. – A pálcám ott van, ha gondolja, tegye maga is oda, vagy felőlem a kezében is maradhat. Nem akarom bántani magát, ezért én sem számítok támadásra magától, - remélem igazam is van, mert tényleg teljesen védtelen vagyok.
- Sajnálom, hogy meg kellett szakítanom csendes magányát, de fontos üzenetet hoztam a Nagyúrtól. Szeretnénk önt is a mi oldalunkon látni, nem pedig a vénember mellett, - elfintorodom amikor Dumbledorra gondolok. Abban azért reménykedtem, hogy nem kell az ő ellenségévé is válnom. Tartok tőle, majdnem olyan hatalmas varázsló mint a Nagyúr.
- Kérem, csatlakozzon hozzánk, bármikor jól jönne egy olyan hatalmas mágus és vámpír, mint maga. A megélt évek alatt összegyűjtött varázslatok közül sok még nincs is lejegyezve és, ha mi lennénk, akik maguk között tudhatják e tudás birtokosát… Hatalmas előnyre tennénk szert. Olyan dolgokat tehetnénk meg aminek az ellen átkáról még csak hírből sem hallottak, - mondom neki csillogó szemmel, és könyörgően nézek rá, legalább gondolja át, amit mondtam neki.
Vissza az elejére Go down
http://boszorkanynaplok.forump.net
Katherine Darkrose
Sötét Varázslatok Kivédése Tanár/Vámpír
Katherine Darkrose


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 254
Join date : 2011. Apr. 29.
Tartózkodási hely : Roxfort

Foltozott Üst Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foltozott Üst   Foltozott Üst EmptyKedd Aug. 14, 2012 6:02 am

Úgy éreztem, hogy eljött a jól megérdemelt pihenésem, amit azzal érdemeltem ki hogy elviseltem magam körül a kotnyeles diákokat, nem beszélve egy némely kotnyeles tanerőről. Mostanság ugyanis megnőtt azon emberek száma, akik tudomást szereztek az én kis titkomról ez pedig nem tölt el túl nagy örömmel, elvégre nem ölhetem meg őket. Ellenben természetesen kellőképpen rájuk ijeszthetek, hogy egy szót se szóljanak a dologról, bár erre egyes esetekben nincs szükség. Dumbledore valószínűleg már akkor tudta, hogy vámpír vagyok, amikor a kedves családom "eltemetett". Violet is sejti, hogy valami nem stimmel velem, a Roxfortba járó vámpírok pedig megéreznek engem, ahogy én is őket. A kedvenc legendás lényeg gondozása tanár urat pedig éppen eléggé halálra rémítette az a teljesen véletlen találkozás velem a Tiltott Rengetegben, tehát miatt nem is kell aggódnom. A legnagyobb problémát még mindig Leonardo jelenti, aki túlságosan régóta hallgat magáról.
Ilyen gondolatok közepette ültem a kocsmában, csendesen fogyasztva a vajsörömet, amikor váratlanul egy hozzám hasonló fekete taláros idegen suhant el mellettem. Ez önmagában nem lett volna szokatlan, a cetli azonban, amelyet elém helyezett már önmagában, olvasatlanul is felkeltette a figyelmemet, hát még amikor elolvastam a tartalmát. Érdeklődve pillantottam a lépcső irányába, ahol egy pillanattal később eltűnt egykori diákom, aki most a Halálfalók táborát erősíti. Feltett szándékomban állt kimaradni ebből az egész háborúból, amely immáron ha jól sejtem harmadjára fogja kezdetét venni. Mert nem számít hányat ölnek meg mindkét oldalból, mindig lesznek olyanok, akik betöltik az üres helyeket.
Csapdát sejtettem e mögött az egész helyzet mögött, ennek ellenére azonban felálltam és utamat az emeletre vezető lépcső felé vettem. Talárom zsebéből elővettem a pálcámat és egy pajzsbűbájt feszítettem ki magam köré, biztos ami biztos alapon. nem szerettem volna semmiféle meglepetéssel szembesülni. Mindenre felkészülve léptem tehát be a 10-es számmal jelzett szobába.
- Nehezen hinném, hogy éppen neked kellene segítség. - jegyeztem meg utalva az üzenetében foglaltakra, miközben a lábammal becsuktam magam mögött az ajtót. Ha esetleg párbajra kerülne sor, nem akartam magunknak közönséget, mert ha megsérülök, az a seb, túlságosan is gyorsan gyógyulna be, mindenféle segítség nélkül is.
Vissza az elejére Go down
Luna Moon
Halálfaló
Luna Moon


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 119
Join date : 2011. Jan. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Titkos

Foltozott Üst Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foltozott Üst   Foltozott Üst EmptyKedd Aug. 14, 2012 2:56 am

Egy csuklyás alak sétált be, nem tudtam, hogy nő-e vagy férfi, egészen addig, amíg nem köszöntötte Tomot. Utána már tudtam, hogy nő és, hogy őt keresem. Szerencsére engem is tanított a Roxfortban, így megismerem a hangját, különben bajban lennék. Megrendelte a vajsörét és leült egy asztalhoz én pedig gondolkodni kezdtem, milyen volt a suliban, hogyan tudnám felvinni a szobába anélkül, hogy bárkinek is gyanús lenne a helyzet.
A tanárom volt. Azt hiszem ezt a kártyát kéne kijátszanom és reménykednem, hogy nem mondja el senkinek, hogy itt vagyok. Kerítek egy szalvétát és rávarázsolom a következő szöveget: „Szükségem van a segítségére, ha számíthatok magára jöjjön a 10-es szobába. Luna. „ Elindultam fel a szobába útközben pedig elé csúsztattam a feliratozott szalvétát. Mikor felértem és beléptem az üres szobába levettem a taláromat, így majd láthatja, hogy ki vagyok és talán nem érzi magát annyira fenyegetve. Bár egy vámpír - SVK tanár nem hiszem, hogy bármikor is fenyegetve érzi magát. Főleg nem ő, mindig is tiszteltem az ereje és a kitartása miatt, a Roxfortban végig ő volt a példaképem, a mai napig is csak azt utálom benne, hogy a fehér varázslókkal van nem pedig velünk.
Az egyik székbe ülök és türelmesen várok rá, remélem sikerül meggyőznöm, akkor a Nagyúr szemében nagyot nőnék.
Vissza az elejére Go down
http://boszorkanynaplok.forump.net
Katherine Darkrose
Sötét Varázslatok Kivédése Tanár/Vámpír
Katherine Darkrose


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 254
Join date : 2011. Apr. 29.
Tartózkodási hely : Roxfort

Foltozott Üst Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foltozott Üst   Foltozott Üst EmptyVas. Aug. 12, 2012 11:18 pm

~Luna Moon~

Ezen a hétvégén Roxmortsi kirándulás volt a diákok számára, de én nem volt beosztva, mint felügyelőtanár, így nyugodtan eldönthettem mivel töltöm el a szabadnapomat. Persze estére vissza kell majd érjek, ha úgy döntöm elhagyom a Roxfort birtokát, mert jön hozzám három griffendéles és mardekáros diák büntetőmunkára. Nem okoz ez a tény túl nagy meglepetést, elvégre aki nem tud viselkedni az órámon, az onnantól kezdve magára vessen, engem nem igazán érdekel. Ha persze nem jelenik meg a büntetőmunkán, akkor kezdhet aggódni, mert csak rosszabb lesz a dolog.
Hosszas gondolkodás után végül arra a döntésre jutottam, hogy beülök a Foltozott Üstbe és iszom valamit, majd szétnézek egy kicsit az Abszol úton. Amúgy is akartam venni magamnak egy új fekete talárt, és nem lesz hátrány ha beszerzek néhány új könyvet, hogy legyen mivel elfoglalnom magamat unalmas perceimben. Így napközben szerencsére nem kell attól tartanom, hogy belefutok egy másik vámpírba. Ha csak nincs még egy olyan szerencsés rajtam és Stephenen kívül, aki képes sérülések nélkül sétálgatni a napfényben. Könnyed léptekkel hagytam az a birtokot, majd amikor már kívül estem a védővarázslatokon egyszerűen hopponáltam az Abszol útra. Mint általában mindig most is kifejezetten nagy tömeg volt, bár ez most mellőzte a fiatalokat, leginkább korosztályom beli vagy idősebb boszorkányok és varázslók siettek egyik üzletből a másikba, vagy éppen valahova máshova.
- Üdv Tom. - köszöntettem a csapost, amikor beléptem a félhomályos helységbe, ahol nem én voltam az egyetlen vendég, viszont legnagyobb örömömre a szokásos asztalom az ablak mellett szabad volt, így ott foglaltam helyet. Eszem ágában sem volt levenni a taláromat, és a csuklyámat sem a fejemről, mert még mindig élhettek errefelé olyanok, akik arcról felismernének, vagy csak azt hinnék szellemet látnak. Egyik lehetőség sem vonzott. Hamarosan az asztalomra került a szokásos korsó vajsöröm, amibe bele is kortyoltam.
Vissza az elejére Go down
Luna Moon
Halálfaló
Luna Moon


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 119
Join date : 2011. Jan. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Titkos

Foltozott Üst Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foltozott Üst   Foltozott Üst EmptyVas. Aug. 12, 2012 7:19 am

A taláromba burkolózva lépek be a Foltozott üst ajtaján. Körözött halálfaló vagyok, így rejtőzködnöm kell. Nem akarom elképzelni mennyire lehet furcsa, egy tetőtől talpig talárba öltözött valaki, mert az sem látszik, hogy nő vagyok. Bár itt a Foltozott Üstben talán mégsem annyira furcsa. Szinte mindenki ilyen öltözetben van. Bár nem hiszem , hogy mindenkit a Nagyúr küldött ide, hogy megkeressen egy Katherine Darkrose nevű nőt, aki ex-mardekáros, vámpír, de nem mellesleg tanár a Roxfortban. Ha nem állna fenn az utolsó tulajdonsága is nem lenne olyan nehéz meggyőznöm, hogy csatlakozzon hozzánk. De így? Ő az, aki talán még vámpírként is a jó oldalt szolgálja. Nem azt mondom, hogy velejéig jó , hisz SVK tanár, valahonnan tapasztalatnak is kell lennie, de akkor sem olyan, mint én.
A pulthoz sétálok, rendelek egy vajsört és kiveszek egy szobát. A terv a következő, ha az áldozat besétál, észrevétlenül elkábítom, felviszem a szobámba és megpróbálom meggyőzni. Azt még nem tudom, hogyan és mivel de majd improvizálok. Egyszerre csak egy probléma, be kell sétálnia és kettesben kell maradnom vele.
Szerencsémre szemmel tartották a nőt és nekem már csak beszélnem kell vele. Semmi kedvem nem lett volna hónapokig a Roxfortnál és Roxmortsban gubbasztani, nekem csak egyenesen ide kellett jönnöm és várnom kell a megfelelő pillanatot, ami remélem, hamarosan bekövetkezik… Már kezdem unni magam. Semmi kedvem nem lett volna hónapokig a Roxfortnál és Roxmortsban gubbasztani, nekem csak egyenesen ide kellett jönnöm és várnom kell a megfelelő pillanatot, ami remélem, hamarosan bekövetkezik… Már kezdem unni magam.
Vissza az elejére Go down
http://boszorkanynaplok.forump.net
Daphne Klayvood
Halálfaló/Admin
Daphne Klayvood


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 48
Join date : 2012. Mar. 16.
Age : 32
Tartózkodási hely : Valahol a nagy világban…

Foltozott Üst Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foltozott Üst   Foltozott Üst EmptyHétf. Júl. 02, 2012 8:10 am

A JÁTÉKNAK VÉGE!
SZABAD A JÁTÉKTÉR!
Vissza az elejére Go down
http://angeldemon.hungarianforum.com
Tena Juliet Wilmer
5. Évfolyamos diák
Tena Juliet Wilmer


Iskolai Házad : Hollóhát
Hozzászólások száma : 22
Join date : 2012. May. 10.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort

Foltozott Üst Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foltozott Üst   Foltozott Üst EmptyPént. Jún. 29, 2012 12:42 pm

Daphne


Követem a nőt a kijárathoz.
- Apa magas, barna haja van, Lily meg olyan mint én, csak kicsiben. - válaszoltam neki. Úgy tűnt, Daphne-nak nem nagyon fűlött a foga a dologhoz, mert gyorsan el is köszönt, és eltűnt az egyik sikátorban.
Én, magamra maradva indultam végig az utcán, már alig lézengett pár ember, hisz már jócskán sötét volt. Tíz perc lődörgés után két ismerős alakot véltem felfedezni a távolban. Utánuk rohantam, és ahogy egyre közelebb értem, apát és Lilyt véltem felfedezni.
- Hát ti meg hol voltatok? - kérdeztem őket.
- Téged kerestünk, hol mászkáltál? - kérdezett vissza apa.
- A Foltozott Üstben vártam rátok! - mondtam.
- Na akkor most már tényleg indulás haza! - mondta apa.
Lilyvel megfogtuk apa kezét, aki hoppanált, és máris feltűnt előttem otthonunk.

//Köszönöm a játékot! Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Daphne Klayvood
Halálfaló/Admin
Daphne Klayvood


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 48
Join date : 2012. Mar. 16.
Age : 32
Tartózkodási hely : Valahol a nagy világban…

Foltozott Üst Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foltozott Üst   Foltozott Üst EmptyPént. Jún. 29, 2012 6:55 am

Tena


Elfogadja a fölajánlásom és ennek nem túlzottan örülök. De ha már felajánlottam, hát meg kell tennem. Miután a lány feláll én is azt teszem.
- Gyere… - mondom neki és a kijárat felé megyek. Amint kiértem félre állok, hogy ne álljam el az ajtót.
- Mond csak, hogy néznek ki azok akikkel találkoznál? - nem igazán emlékszem kiket mondott, ezért fogalmazok így. amint megtudom, hogy kikről is van szó elindulok lassú tempóban, de nem megyek túl messzire a Foltozott Üsttől. Kémlelem a tömeget és nagyon remélem, hogy mi hamarabb letudjuk ezt a dolgot. Hirtelen meglátok egy másik halálfalót, aki úgy szintén észre vesz. A fejével int, hogy jobb lenne ha vele mennék az egyik kis szűk utcába.
- Bocsi Tena de nekem mennem kell… - mondom neki gyorsan, majd a lehető leggyorsabban megyek a másik halálfaló után. Eltűnök a tömegben, majd a sikátor sötétében.

//Szerintem ne húzzuk már tovább a játékot, talán majd még össze tudunk futni a játéktéren. Smile De a te záródat még várom Wink//
Vissza az elejére Go down
http://angeldemon.hungarianforum.com
Tena Juliet Wilmer
5. Évfolyamos diák
Tena Juliet Wilmer


Iskolai Házad : Hollóhát
Hozzászólások száma : 22
Join date : 2012. May. 10.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort

Foltozott Üst Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foltozott Üst   Foltozott Üst EmptyVas. Jún. 24, 2012 11:51 am

Daphne


Már tényleg nagyon késő volt, az Üst kezdett kiürülni. És apáék csak nem jöttek. El sem tudtam képzelni, mi lehet velük. Mikor Daphne felajánlotta, hogy segít megkeresni őket, eltűnődtem. Jóllehet, ha már elindulok őket megkeresni, akkor csak jól jön a segítség, a több szem többet lát alapon, no meg mégse kell egyedül lennem, de nem tudtam, hogy mennyi az esélye annak, hogy ha keresem őket gyorsabban összetalálkozom velük. Végül is, ha mennek haza, csak erre jönnek...
Ennek ellenére mivel már elég ideges, éhes, és fáradt voltam, gondoltam, jobb ha addig is csinálok valamit, és ha a nő felajánlotta a segítségét, annál jobb.
- Köszönöm. - válaszolok neki tehát. - Ha tényleg nem nagy fáradság, örülnék neki, őszintén szólva fogalmam sincs hol lehetnek.
Felálltam, cuccaimat felszedegettem, a székem betoltam, majd várakozón a nőre néztem.

// Semmi baj Smile Az enyémért is bocsi, kicsit rövid lett...//
Vissza az elejére Go down
Daphne Klayvood
Halálfaló/Admin
Daphne Klayvood


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 48
Join date : 2012. Mar. 16.
Age : 32
Tartózkodási hely : Valahol a nagy világban…

Foltozott Üst Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foltozott Üst   Foltozott Üst EmptyVas. Jún. 24, 2012 9:04 am

Tena


Figyelmesen hallgatom végig a lányt, aki vissza is kérdez. Letegez, de nem zavar. Még mindig jobb mint mikor egyszer lenénizett egy gyerek. Azt utálom ha valaki tegez, persze ez csak a nálam fiatalabbaktól hangzik olyan furcsán általában.
- Én csak beültem egy jó kávéra mint láthatod. - emelem meg kicsit a kávémat. A bemutatkozására figyelek, bár nem teljesen. Látom, hogy nagyon türelmetlen már és ez zavar. Ez számomra olyan érzés mintha tudná, hogy halálfaló vagyok és épp menekülne előlem, persze nem akar pánik szerűen elrohanni, hogy ne menjek utána és ne öljem meg.
- Ha ennyire aggódsz értük, menny nyugodtan, vagy ha akarod segítek megkeresni őket. - mondom, ma úgy tűnik beteg vagyok vagy mi. Nem hiányzik nekem túlságosan, hogy egy diákot kísérgessek, de ha már felajánlottam és ha igent mond kénytelen leszek megtenni.

//Bocs hogy így eltűntem és több mint egy hónapig nem írtam, meg azért is bocs hogy ilyen rövid, de legalább lett valami.//
Vissza az elejére Go down
http://angeldemon.hungarianforum.com
Tena Juliet Wilmer
5. Évfolyamos diák
Tena Juliet Wilmer


Iskolai Házad : Hollóhát
Hozzászólások száma : 22
Join date : 2012. May. 10.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort

Foltozott Üst Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foltozott Üst   Foltozott Üst EmptySzomb. Május 12, 2012 6:11 am

Daphne

Megkönnyebbülten ülök le az asztalhoz, és csomagjaimat magam mellé teszem. Utálok cipekedni. Épp arra gondoltam, hogy míg várok, előveszem az egyik újonnan vásárolt könyvemet, amikor megszólított a nő.
- Várok a többiekre.- válaszoltam, majd rájöttem, hogy ez marha hülyén hangzott, így folytattam.- Apára és a tesómra.
Udvariasságból- na jó, azért kicsit érdekelt is- visszakérdeztem:
- És te?- hoppá, letegeztem. ~Hát, még nagyon fiatalnak tűnik, biztosan nem sértődik meg....~ gondoltam.
A könyvről letéve- kicsit bunkó lennék, ha most elkezdenék olvasni- a nőre néztem. Úgy látszik nagyon beszélgeti akart, mert megkérdezte a nevem.
- Tena vagyok. - mondtam. - Tena Wilmer.
A Julietet szándékosan kihagytam, nem kedveltem ezt a nevemet.
Közben az órámat nézem, háromnegyed nyolc van. ~Hol lehetnek már apáék!?~ gondoltam idegesen, és körbenéztem az Üstben. ~Mi tart nekik eddig?~
Vissza az elejére Go down
Daphne Klayvood
Halálfaló/Admin
Daphne Klayvood


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 48
Join date : 2012. Mar. 16.
Age : 32
Tartózkodási hely : Valahol a nagy világban…

Foltozott Üst Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foltozott Üst   Foltozott Üst EmptySzomb. Május 12, 2012 5:46 am

Tena

Alig ücsörgök az asztalnál a kávémra várva, mikor is megszólít valaki. Ránézek a lányra, először jól végig mérem és mikor nem látok rajta semmi gyanúsat egy kissé elmosolyodom, csak egy pillanatra.
- Persze nyugodtan. - mondom és fejemmel az egyik szabad szék felé bökök. Ahogy jobban megnézem a lányt veszem észre, hogy egy pár olyan dolog van nála ami iskolásoknak kell. Szóval a Roxfortba jár. Nem gondoltam volna, hogy ilyenkor össze futhatok egy tanulóval.
- És mi járatban vagy itt? . -teszem föl a legelső kérdést és ha szerencséje van nem fogok csak kérdezgetni. Az ismerkedés sosem volt az erősségem, de nem is szoktam túlzottan hiszen nem lehet tudni, hogy az ember éppen kibe botlik. Lehet, hogy éppen egy mugli ivadékkal beszélgetek. Egye fene, viszont most az egyszer nem csinálok semmi hülyeséget. Vagyis remélem, hogy nem.
- Daphne Kalyvood. Na és a te neved mi? - teszem föl egyenlőre az utolsó kérdésemet. Jobb szeretem ha egy idő után nem kell beszélni, de ahogy érzem én akaratlanul is egy beszélgetést indítottam el. A második kérdésem után nem sokkal megérkezik a kávém, ami ugyan forró, de én minden habozás nélkül beleiszok. A csészét az asztalra helyezem és fejemet kissé oldalra döntve, tekintetem a lányra szegezem.
Vissza az elejére Go down
http://angeldemon.hungarianforum.com
Tena Juliet Wilmer
5. Évfolyamos diák
Tena Juliet Wilmer


Iskolai Házad : Hollóhát
Hozzászólások száma : 22
Join date : 2012. May. 10.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort

Foltozott Üst Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foltozott Üst   Foltozott Üst EmptySzomb. Május 12, 2012 5:31 am

Daphne


Az Abszol Úton álltam, és gondolkodtam, hogy mit is kell még vennem. ~Bagolycsemege, megvan. Új talár, megvan. Ajándék Lilynek, megvan...~ próbáltam összeszedni, hogy miket vettem eddig. Apával, és Lilyvel érkeztem az Abszol Útra, de immár három órája különváltunk, hogy mindenki megvegye ami neki kell. Most már későbbre járt, ideje lett volna találkozni. Miután számbavételezésem után úgy döntöttem, hogy minden megvan, nagy léptekkel indultam neki, apáékat keresve. Annak ellenére, hogy már estefele járt, elég sokan voltak még a boltokban, lehetetlenség így apáékat megtalálni... Fél óra keresés után feladtam, mikor már úgy éreztem, majd megszakadok a csomagjaimtól. Abbahagytam a keresést, és hirtelen ötlettel megindulok a Foltozott Üst felé. Eszembe jutott ugyanis apa négy éve elhangzott szavai: ha nem találjuk egymást, most, vagy a jövőben bármikor, legyen a Foltozott Üst a találkozóhely. Azóta ugyan nem volt rá példa, hogy ne találkoztunk volna valahogy, de reméltem, hogy nekik is eszükbe jut ez, és majd összefutunk az Üstben.
Minden zsúfolva volt, ahogy beléptem. Egy ideig tanácstalanul ácsorogtam, hogy hova üljek, mindenhol csevegő embereket láttam, nem akartam megzavarni a beszélgetésüket. Végül odamentem az egyik asztalhoz, ahol egy sárga pulcsis nő ült. ~Csak nem bánja, ha leülök hozzá...~ gondoltam, és megkérdeztem:
- Elnézést, leülhetek? Minden hely foglalt már...
Vissza az elejére Go down
Daphne Klayvood
Halálfaló/Admin
Daphne Klayvood


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 48
Join date : 2012. Mar. 16.
Age : 32
Tartózkodási hely : Valahol a nagy világban…

Foltozott Üst Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foltozott Üst   Foltozott Üst EmptySzomb. Május 12, 2012 4:54 am

Tena

Egy hosszú nap után nem ártana legalább egy kávét inni. Ma egész nap az Abszol úton kóválygok, bár nem igazán tudom miért. Talán azt várom, hogy szembe jön velem anyám gyilkosa? Hiába várnék arra az nem fog megtörténni, de addig is legalább nyugodt tudok lenni. Ma egy fekete csőszárú nadrágot, egy sárga balerina cipőt és egy fehér újjatlan fölsőt viselek. Oldalamon a farmer táskám, ami vagy 5 éves így elég nyúzott állapotban van. Föl kényszerültem venni még egy sárga pulcsit, hogy ne látszódjon a karomon a sötét jegy. Mit is tennék ha rájönnének ezek itt, hogy mi is vagyok én. Nagy gond lenne, de hát nincs mit tenni. Mikor már épp föladnám a keresést, megpillantom a Foltozott üstöt. Bemegyek és azonnal helyet foglalok az egyik asztalnál ahol nem ül senki, bár ha jól körül néz az ember, ez az egyetlen hely ahol nincs senki. Egy ember, aki nagy valószínűséggel a pincér vagy valami ilyesmi, oda jött hozzám nem sokkal azután, hogy leültem. Egy kávét kértek az idegentől és az rögtön el is megy. Hátradőlök és kifújom a levegőt, hiszen ma még nem is volt időm leülni. Azt tudom, hogy a kávéra várnom kell, de addig is legalább ülhetek.
Vissza az elejére Go down
http://angeldemon.hungarianforum.com
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Foltozott Üst Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foltozott Üst   Foltozott Üst EmptyVas. Feb. 19, 2012 10:37 pm

JÁTÉK VÉGE!
SZABAD JÁTÉKTÉR!
Vissza az elejére Go down
Iason Moorcock
Vámpír/Mágiatörténet Tanár
Iason Moorcock


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 167
Join date : 2011. Apr. 23.
Age : 43
Tartózkodási hely : Roxfort

Foltozott Üst Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foltozott Üst   Foltozott Üst EmptyPént. Szept. 02, 2011 9:17 am

Lucretia C. Coliander

- Az őrületbe biztosan nem fognak kergetni a számok tanárnő és ahhoz, hogy a félelmeim is szóba kerüljenek, oda még a számok is kevesek lennének. - elmosolyodtam, bár egy ilyen mondat után biztosan valami másnak néz mint ami vagyok.
- Úgy értem, annyira azért engem sem őrjítenek meg a számok és a jövő tudása sem, hisz egyikünk sem lehet tudora a jövőnek teljesen. Ugye? - hogy a magyarázatom és a kerülgetés mennyire sikerült nem tudom. De valahogy próbáltam leplezni mindazt amitől én is félhetek.
Hogy mitől félek? A válasz egyszerű, csakis magamtól. A felmerülő ellenségeket nem szeretném szóba hozni, elégé otrombák szegények és állatiasak.
- Sosem szeretnék csapdába esni, már megszoktam, hogy mindenre jó ha odafigyelek és vigyázok is. - nem éppen könnyedén mondtam ki ezeket a szavakat, hisz a tanárnőnek fogalma sincs miért nem szeretnék én csapdába esni.
Vagy éppen milyen csapdákról beszélek én, biztosan az élet egyik apró kis bukkanójára fogja majd érteni a dolgot, amit igazából nem bánnék, mert így semmire sem derülne fény.
Vissza az elejére Go down
Lucretia C. Coliander
Boszorkány
Lucretia C. Coliander


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2011. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Roxfort

Foltozott Üst Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foltozott Üst   Foltozott Üst EmptyCsüt. Szept. 01, 2011 6:03 pm

Iason Moorcock

Csak néztem Iason eltűnődő arcát, megint átment hallgatag üzemmódba.
Aztán egyszer csak újra megszólalt.
-Igen... sokan alábecsülök a számok jelentőségét és erejét, pedig rengeteg dologra fel tudunk készülni ezek által. De vannak, amikre nem tudnak magyarázatot adni, és persze tévedhetnek is. Az életre nem lehet ráhúzni egy 9 számú sablont.
Mosolyogtam rá. Hisz nekem sem segítettek mindig a számok a csalódások ellen.
-Nem szabad elveszni a részletekben. Jó belelátni a jövőbe, de a mának kell élned. Ha sokat rágódsz olyanon, ami még nem is történt meg, akkor könnyen a hatalmába keríthet, és akaratlanul is bevonzod a félelmeidet. Az újrakezdés amúgy nem biztos, hogy szószerint értendő... amit most teszel, azok kihatnak a következő 9 évedre, minőségi változás várható, de, hogy milyen intenzitású és irányú, az csak rajtad múlik. Ha most belevágsz valamiba, az tartósnak ígérkezik, de a meglévő dolgok is megújuláson mehetnek át. Átértékelődhet benned valami. Mivel a sorsszámod is 1-es, így szinte újjászülethetsz ebben az évben.
Vissza az elejére Go down
Iason Moorcock
Vámpír/Mágiatörténet Tanár
Iason Moorcock


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 167
Join date : 2011. Apr. 23.
Age : 43
Tartózkodási hely : Roxfort

Foltozott Üst Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foltozott Üst   Foltozott Üst EmptyKedd Aug. 30, 2011 11:28 pm

Lucretia C. Coliander

Határozottan örültem annak, hogy valami hasznos információt tudhattam meg a tanáromtól és én aki kezdetben irtózott attól, hogy pont egy tanárral beszélgessen határozottan megkedvelte a dolgot és még többet szeretne tudni. Hát ez szép, lassan üresedésig ki használom minden jóindulatom és aztán nem lesz mit használnom. De fő a nyugalom, van amikor muszáj megőriznem az álcám, ha leesik végem és olyanná válok amilyen sosem akartam lenni. Senki sem kiszámítható, ez rám is igaz, fogalmam sincs mikor tőr rám a hallgatás és az egyedül lét utáni vágyam.
Ááá megint csak hallgatok, azt hittem a gondolataim helyett beszélni is fogok. Elvigyorodtam amikor sikerült elemezni a következő számolási technikát és egy próbát is sikerült tennem.
Szóval nézzük csak : 5+5+1+9+9+8, az 37 lett vagyis 10 és a végleges eredmény 1. Hosszasan elgondolkodtam azon vajon mit kezdhetek én újra? Sok ötlet beugrott, de valahogy egyik sem passzolt az újrakezdéshez.
Majd az idő ha úgy akarja megmondja, hisz véletlenek mindig történnek, csak ne meglepetés legyen a dologból, mert azt ki nem állhatom, sőt talán utálom is.
- Sosem gondoltam volna, hogy a számok ennyi mindent megmondanak nekünk. - szólaltam meg hosszas hallgatásom után.
- Kár, hogy amit erre az évre jósol nekem még nem nagyon értem, de talán majd idővel azt is megtudom.
Vissza az elejére Go down
Lucretia C. Coliander
Boszorkány
Lucretia C. Coliander


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2011. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Roxfort

Foltozott Üst Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foltozott Üst   Foltozott Üst EmptyKedd Aug. 30, 2011 8:51 pm

Iason Moorcock


-A számok segíthetnek megtudni, hogy az adott évben milyen szakaszában vagy az életednek, melyik terület az, amelyik épp előtérbe kerül.
Kezdtem bele egy új témába.
-Itt azonban a születési év helyett az adott évet kell hozzáadni a születési hónaphoz és naphoz. pl. 1998 van, és március 30-án van a születésnapom, akkor 3+3+0+1+9++9+8, azaz 33, vagyis 6-os. A lénmyeges az, hogy a számok mit takarnak. Az 1-es év az újrakezdés, a 2-es a tervezés ideje, a 3-as a kibontakozás időszaka, a 4-es a kapcsolatok ápolásának ideje, az 5-ös a nyitottság, a boldogság ideje, a 6-os a kihívások ideje, a 7-es az önelemzésre ad lehetőséget, a 8-as a meggazdagodásra utal, nemcsak fizikai értelemben, a 9-es pedig a rend ideje!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Foltozott Üst Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foltozott Üst   Foltozott Üst Empty

Vissza az elejére Go down
 
Foltozott Üst
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Roxfort :: London :: Abszol Út-
Ugrás: