Roxfort
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Granger Ház Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Granger Ház Z5iV7

free forum

free forum

free forum


A Hónap Női karaktere
Granger Ház Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Granger Ház 3347qiw
A Hónap Játéka
Granger Ház 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Granger Ház Ic7783

 

 Granger Ház

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Granger Ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Granger Ház   Granger Ház EmptyKedd Aug. 09, 2011 1:08 am

Játék Vége!
SZABAD JÁTÉKTÉR!




//Én köszönöm Anyuci ^.^//
Vissza az elejére Go down
Jane Granger
Mugli
Jane Granger


Hozzászólások száma : 34
Join date : 2010. Sep. 19.

Granger Ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Granger Ház   Granger Ház EmptyVas. Aug. 07, 2011 8:03 pm

-Értem. És az biztonságos hely? Már mint, nem lenne jobb egy kórházban, ahol nem…Varázslók vannak?- Kérdeztem mosolyogva, s bár megbírom a lányom ítéleteiben, azért egy tisztességes kórház még is csak jobb lenne. Elvégre, az csak egy dolog hogy így a varázsvilágban hírt szereznek a gyermekek létezéséről, de anyakönyvezni itt fogják őket, ha pedig megkérdezik: „Hol születtek a gyerekek?”-Csak nem válaszolhatja rá, hogy varázs ispotályban. Azt hiszem, abban. Felsóhajtottam, majd mosolyogva néztem, hatalmas étvágyát.
-A régi könyveid…Igen. Fent vannak abban a nagy kék ládában. Mellette van egy fából készült láda is. Abban pedig a ruháid, és a játékaid. Már amit nem tettél közülük tönkre.- Mosolyogtam rá, és visszaemlékeztem, milyen is volt, amikor Mione még kislányvolt. Olyan ennivaló teremtés volt. Mindig olyan boldogan kacarászott, s noha, néha nekiállt hisztizni, azért a nyugodt babák közé lehetett sorolni.
Kérésére csak bólintottam. Azt hiszem, nem lesz valami szép. A múltkori eset is…Miért nem képes elfogadni, hogy a lánya egy varázslóhoz, megy férjhez? Inkább örülne neki. Nem, dehogy örül. Ő? Ohh az kizárt. S bár eleinte nekem is nehézséget okozott, hogy megbarátkozzak a gondolattal, elfogadtam, és azt hiszem a férjem is beletörődött. Bár, már előre látom, ahogy összevesznek a babák miatt. És bár igaza van, sokkal felelősség teljesebre neveltük a lányunkat…Sajnos azt hiszem, Mione a veszekedés után rögvest visszamegy az iskolába. Nem vártam, hogy tovább maradjon, sőt, már nem is reménykedtem benne, csak jó lenne, ha a kislányom végre hazajönne, és nem csak a nyárra.
-Nos, remélem te is megérted drágám, hogy a ceremóniára elmegyünk, de a lagziba, nem. Apádat még erre is nehéz lesz rávenni. Ne haragudj.- Nyúltam át az asztalon, és megfogtam a kezét, majd megsimogattam kézfejét hüvelykujjammal. Biztos vagyok benne, hogy erre már Ő maga is gondolt, sőt tudta, hogy mi lesz. Remélem a Malfoy család sem fogja nagyon a szívére venni. Majd írok nekik, egy bocsánatkérő levelet.
-Bármikor. Egyél még szívem, ha kérsz.- Mosolyogtam rá, majd felálltam és én is elmosogattam, amik hátra voltak. Ezután ránéztem az órára, majd megpusziltam Mione fejét.
-Ne haragudj, de el kell szaladnom. Tudod, hol a padlás kulcsa, ismersz mindent. Egyél amennyit csak szeretnél. Van bőven. Sietek vissza. Sziasztok!- Köszöntem el mosolyogva, majd megfogtam a táskám, és kisétáltam az előtérbe. Felvettem a cipőm és a kabátom, majd a jobb kezemre akasztottam egy esernyőt, és kiléptem a házból. Bezártam magam után. Hermione-nak nem fog gondot okozni, a zár, ha ki szeretne jönni. Ismerem már. Mosollyal az arcomon, indultam el a város fele.

//Köszönöm a játékot!!! Smile //
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Granger Ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Granger Ház   Granger Ház EmptyPént. Júl. 22, 2011 11:20 pm

- Ez természetes. És amikor megindul a szülés megkérem Ginnyt vagy Harryt, hogy jöjjenek értetek. Velük be tudtok majd jönni a Szent Mungóba. - mondtam mosolyogva édesanyámnak, és azon kaptam magamat, hogy a mosoly levakarhatatlanná vált az arcomról. Tudtam, hogy még van időm még is alig vártam, hogy végre a karjaimban tarthassam a két kislányomat, hogy minden szeretetemmel elhalmozhassam őket. Rengeteg varázslóknál használatos gyermekkönyvet átnéztem amit az iskolai könyvtárban csak találtam, de itthonról feltett szándékom volt magammal vinni gyermekkorom klasszikus esti meséit, mint a Csipkerózsika és a Piroska és a Farkas. Biztos voltam benne, hogy anya megőrizte ezeket a könyveket.
- Anya a régi gyerekkönyveimet a padlásra tetted, ugye? - érdeklődtem tőle, amikor már az étele fele eltűnt bennem. Néha komolyan azaz érzésem támadt, hogy olyan vagyok, mint egy konyhamalac, holott az, hogy sokat eszek, természetes belejárója a terhességnek. Főleg akkor, ha iker terhességről beszélünk, elvégre így nem kettő, hanem három ember helyett eszem. Amikor anya azt mondta, jobb ha apa tőlem tudja meg, igazat adtam neki, még is kissé féltem a lehetséges reakcióktól. Apa nem volt prűd, vagy éppen régimódi, de ha a helyében lennék én is kiborulnék, amikor a 18 éves lányom az esküvő híre után nem sokkal azzal jön haza, hogy terhes.
- Rendben, csak kérlek adj még nekem egy kis időt. Nem... nem tudom hogy mondhatnám meg neki. - bólintottam anya szavaira, el végre tökéletesen tisztában voltam vele, hogy igaza van. De még is, olyan nehéz lesz ezt majd elmondanom neki. Nem akarom, hogy megutálja Dracót, bőven elég az, hogy Mr. Malfoy nem szimpatizál velem, az lenne az utolsó csepp a tengerben, ha apa szóvá tenné, hogy Dracónak jobban kellett volna vigyáznia rám.
- Hogy? Úgy értem, talán majd az esküvőn, mert Mrs. Malfoyt lefoglalja az előkészületek. Mr. Malfoy pedig a birtok ügyeit intézi és persze a minisztériumban dolgozik. - makogtam kissé sápadtan, mert őszintén szólva nem szívesen engedtem anyát a birtok közelébe. Abban biztos voltam, hogy Narcissa szívesen látná, Lucius Malfoy inkább elmenne otthonról, de még is csak egy régi aranyvérű kúriáról beszélünk, amit hosszú évek, s talán évszázadok óta, mulgi ellenes család lakott. Nem bízom abban a házban, tekintve, hogy áthatja a fekete mágia. Ami pedig Lucius Malfoy munkáját illeti, valahogy próbál életben maradni, nem hogy még a minisztériummal is legyen ideje foglalkozni.
- Köszönöm, nagyon finom volt. - mondtam, amikor elfogyasztottam az ételt, s felállva a tányérral a kezemben a mosogatóhoz léptem. Szépen elmosogattam, és most belegondolva még jobban éreztem magamat. Ha nem is nagyon, de azért hiányoztak ezek a mindennapi kis dolgok, amikre a Roxfort falain belül nem nyílt lehetőségem.
Vissza az elejére Go down
Jane Granger
Mugli
Jane Granger


Hozzászólások száma : 34
Join date : 2010. Sep. 19.

Granger Ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Granger Ház   Granger Ház EmptyVas. Júl. 17, 2011 12:25 am

-Igen örültem is neki, hogy szeptemberben születtél meg. Remélem sokszor meglátogattok majd minket.- Mondtam mosolyogva. És már teljesen beleéltem magam a nagymama szerepbe. El szem hiszem, hogy az én kislányom ilyen hamar felnőtt. Jó tudom-tudom, hogy ezt már egyszer letárgyaltam magammal. De akkor is. Gyönyörű és érett felnőtt lett belőle. Bár én sajnálom kicsit, hogy ilyen fiatalon lesz édesanya, de örülök, hogy megértem és láthatom az unokáimat! Hihetetlenül boldog vagyok!
-Nem kell aggódnod, édesapád miatt kicsit. Majd én lerendezem vele. És jobb ha tőled tudja meg, mint mástól. Vagy tőlem. Mégis csak az édesapád- Mondtam kis szigorral a hangomban. Nem szeretném, ha feszültség lenne a világon két számomra legfontosabb ember között. Hermione-nak pedig tudnia kellene, hogy sokkal rosszabb, ha mástól tudja meg, minthogy ha Ő magam mondaná el. Biztos vagyok benne, hogy egyszerűbb ha maga mondja el. Még is mekkora pofon lehetne. És ha nekem elmondta, neki is el kell mondania. Sose szerettem ha vitatkoznak, és így is Draco miatt, már volt egy kisebb összezördülés…Emiatt már nem szeretnék. És Mione-nak sem tenne jót a veszekedés. Ilyenkor nem jó ha stressznek teszi ki magát az ember. Árthat a babának.
Mosolyogva vettem tudomásul, hogy éhes. Annyira jó, hogy itthon van. Már nagyon régóta hiányzik nekem, az én szemem fénye. És bár sajnálom, hogy olyan messze van, és én nem tudok odamenni hozzá, de boldog vagyok, hogy jól érzi magát. És tudom a Roxfortban biztonságban van. Sok édesanya lehet még így. De én mostmár nem egy, hanem három ember után aggódhatok. Ezentúl sűrűbben kell, majd levelet írnom neki. Mindent szeretnék tudni, ami vele történik. Akár jó, akár rossz. De nagyon remélem, hogy az utóbbiból nem lesz semmi. Bár…Az iskolákban az ilyen pletyka gyorsan terjed. Remélem kibírják.
-Értem. Hát remélem majd szervezel egy kis találkozót. Nagyon szívesen megismerkednék Ginny szüleivel. Akár csak Draco szüleivel. Kicsim, mikor is találkozunk velük?- Kérdeztem mosolyogva, miközben elétettem. –Egyél bátran jó sokat csináltam- Mosolyogtam rá kedvesen. És a találkát, majd be kell iktatni, hisz még sem mehet addig férjhez a lányom, amíg nem ismerem meg a fiú szüleit! Ettől az elhatározásomtól pedig nem tágítók!
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Granger Ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Granger Ház   Granger Ház EmptyKedd Júl. 12, 2011 1:32 am

- Igen, és is szeptemberben születtem. Két kislányt várunk. - közöltem mosolyogva édesanyámmal, és közben eszembe jutott, hogy vajon Draco milyen lehetett gyerekként. Most sem volt a legszófogadóbb típus, tehát remélem a gyerekeink azért ezt nem tőle öröklik majd. Ennek ellenére azonban semmi kifogásom sincs, a szőke kék szemű kisbabák ellen. De egyébként is teljesen mindegy, hogy kire hasonlítanak majd külsőleg, vagy belsőleg mindenképpen a mi gyerekeink lesznek, akiket még jobban fogok szeretni, mint most.
- Talán jobb lenne ha apának kicsit később mondanánk el. - vetettem fel a lehetőséget, de már csak gondolatban tettem hozzá, hogy lehetőleg majd akkor, amikor én már újra a Roxfort biztonságos falai között leszek. Nem akartam hallani, ahogy apa megdöbben, majd kiborul és mindennek elmondja azt, aki nekem az egyik legfontosabb emberré vált a világon. És tudva, már pedig hogy ez lesz, nem hagytam volna szó nélkül, egy veszekedésre pedig végképpen nem vágyom, tekintve, hogy Madam Pomfrey azt mondta kímélnem kell magamat.
- De, éhes vagyok. - közöltem mosolyogva, bár ez nem volt túl nagy újdonság, tekintve, hogy amióta kiderült hogy terhes vagyok, azóta folyamatosan csak eszem, és az órákon is alig bírom féken tartani magamat, hogy ne kezdjek el valamit rágcsálni. Az egyetlen vigaszom, hogy Ginnyvel tartjuk egymásban a lelket, tekintve, hogy neki sem könnyebb a helyzete.
Ahogy leültem a konyhába, olyan béke és nyugalom szállt meg, amelyet már nagyon régóta nem éreztem. Örültem, hogy itthon vagyok, és hogy itt van az édesanyám is, illetve, hogy a hasamban annak a gyermekeit hordom, akit szeretek. Még ha az életem kissé bonyolult is mostanában.
- Nos, Mrs. Weasley nem volt túl boldog. Olvasta Rita Vitrol cikkjét, mielőtt Ginny beszélhetett volna vele. - feleltem halk sóhaj kíséretében, elvégre én is ott voltam, amikor barátnőm kibontotta a rivallóját. És ha még azt mondom, hogy nem volt boldog akkor még finoman fogalmaztam. Egy biztos, hogy nem irigylem Harryéket, de azért Lilynek sem lesz ez az egész egy fáklyás menet.
Vissza az elejére Go down
Jane Granger
Mugli
Jane Granger


Hozzászólások száma : 34
Join date : 2010. Sep. 19.

Granger Ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Granger Ház   Granger Ház EmptyKedd Júl. 12, 2011 12:55 am

Sose hittem volna, hogy a kislányom ilyen hamar lesz anya! Nem ilyen életet szántam neki. De ami megtörtént, megtörtént. Nem tudok ellene már tenni. És szerintem Hermione, sem akarná már visszafordítani. Egy gyerek nagy ajándék. És ahogy hallottam, szeretik is egymást Draco-val. Ideje lenne találkozni, azzal a fiúval is. Na majd megbeszélem, hogy mikor és hol tudnánk találkozni. Meg egy család látogatást, is megkellene ejteni. Bár az a jelen helyzetre nézve, nem tűr sok halasztást. Lányom mondatára kissé felkaptam a fejem. Ha még azt mondta volna, hogy Draco-éknál esett teherbe, akkor azt mondtam…Hogy rendben van. De valaki más házában! Azért…Jajj Hermione. De ezt most nem teszem szóvá. Elvégre, van ennél sokkal fontosabb dolog is. Majd egyszer kitérek rá.
-Szeptember jó hónap! És kislányok, vagy kisfiúk lesznek?- Kérdeztem mosolyogva. Szeretnék már babázni. Nagymama lettem. Alig hiszem el. Ezt megkell ünnepelni. Már csak a férjem érjen haza. Bár ilyentájt itthon szokott lenni. Ha mást, nem egy ebédre hazaugrik és megy vissza dolgozni. –nem tudom apád hol lehet…ilyenkor hazaszokott jönni, ebédelni- Mondtam sóhajtva, majd az órára pillantottam, és vissza Hermione-ra. Mosolyogva töröltem meg a szemét, mivel láttam, nem csak én érzékenyültem el. Boldogan mosolyogtam, amikor megtudtam nem csak Mione szeretné megtartani a gyermeket, hanem Draco is. Bár, eléggé illemtudó fiú-az elmeséltek alapján-, így valamilyen szinten biztos voltam benne, hogy megtartják a gyereket, és segít Hermione-nak a nevelésükben.
-Nem vagy…illetve nem vagytok éhesek. A kedvencedet főztem. De ha azt nem kívánod, mond mit szeretnél, és megcsinálom- Mosolyogtam rá, és épp felálltam, amikor elmondta, hogy barátnője Ginny is terhes. Mi van a mai fiatalokkal? Mindenki ilyen korán kezdi. Mondjuk, én sem voltam valami fiatal, amikor Hermione megszületett, de azért nem voltam ennyire fiatal sem.
-Neki is gratulálok. A szülei, hogy fogadták a hírt?- Kérdeztem mosolyogva, miközben felsegítettem lányomat a kanapéról, és kisétáltunk a konyhába. Elővettem a tányérokat, megterítettem, és szedtem Mione-nak, ételt. Ha pedig nem szeretne ilyet enni, akkor azt készítek neki el, amit csak szeretne.
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Granger Ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Granger Ház   Granger Ház EmptyKedd Júl. 12, 2011 12:09 am

Nagyon szerettem édesanyámat, s ennek hála amikor itthon éltem még akkor is nagyon ritkán voltak közöttünk nézetletérések, veszekedésekben pedig egyáltalán nem volt részem, amelynek kimondottan örültem. Apával is szerencsére jó viszonyt ápoltam, bár amióta megtudta, hogy hamarosan férjhez fogok menni, egyáltalán nem volt boldog. De nem hibáztathatom érte, elvégre még csak 18 éves vagyok. Mugli szemmel fiatal a házassághoz, hát még a szüléshez! De már megtörtént a dolog és bár elsőre ijesztő volt, most már azt hiszem ha lehetne sem akarnám visszacsinálni.
Ahogy anya megsimogatta az arcomat mérhetetlen szeretet és hála lett úrrá rajtam, de annyira, hogy éreztem amint a szemeim kissé könnybe is lábadtak, pedig sosem voltam ennyire érzelgős. Biztos ez is a terhességgel jár, legalább is valahol ilyesmit olvastam.
- Mi... szóval... nem volt előre betervezve a dolog. A karácsonyi bulin történt, a Parkinson kúriában. - mondtam gyorsan válaszolva, de utána már meg is hallottam, ahogy anya örömtelien azt mondja nagymama leszek. Bár csak biztos lehetettem volna benne, hogy apa is ennyire fog örülni a hírnek, mint anya, még annak ellenére is, hogy egyáltalán nem volt megtervezve a dolog.
- Hát ha minden igaz, akkor valamikor Szeptemberben fognak megszületni. - mosolyogtam örömtelien édesanyámra. Szorosan viszonoztam az ölelését és legalább olyan boldogság kerített a hatalmába, mint amikor rájöttem, hogy az érzéseim nem viszonzatlanok Draco irányába.
- Ő is szeretné őket, köszönöm. - mosolyogtam rá boldogan, bár azt nem akartam megemlíteni, hogy Draco szülei már koránt sem voltak annyira elragadtatva a helyzettől, mint amennyire ő, vagy akár Ginny és én. Na igen ráadásul anya, még Ginnyről sem tud, de mindent szépen sorjában, elvégre előttünk az egész hétvége, hogy mindent megbeszéljünk. Amikor anya a kezembe nyomott egy poharat, elfogadtam, és kiittam a felét, tekintve, hogy az idegeskedéstől egy kissé kiszáradtam. Ráadásul odakint azért most már meleg volt az idő, tehát sok folyadékot kellett innom. Arról nem is beszélve, hogy mostanság tényleg három ember helyett eszek.
- Egyébként Ginny is terhes. - jegyeztem meg immáron sunyi kis mosollyal az arcomon, elvégre ha az én kisbabáimnak örülök, akkor biztos vagyok benne, hogy Ginnynek is legalább annyira fog örülni. Bár neki még valahogy le kell rendeznie ezt az egészet az édesanyjával is, tekintve azt a múltkori rivallós dolgot. Nem irigylem miatta sem őt, sem pedig Harryt.
Vissza az elejére Go down
Jane Granger
Mugli
Jane Granger


Hozzászólások száma : 34
Join date : 2010. Sep. 19.

Granger Ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Granger Ház   Granger Ház EmptyHétf. Júl. 11, 2011 6:33 am

Mintha Hermione árnyéka lenne önmagának. Remélem nincs semmi baja. Leültem vele szembe és megsimogattam az arcát. Rámosolyogtam, hátha úgy könnyebb lesz neki elmondani. Remélem nem Draco-val van valami. Mellette Hermione boldognak tűnt. Én én őszintén szeretném, ha a lányomnak a legjobb jutna. És akkor elmondta mi bántja. Terhes! Az én kislányom terhes! Ilyen fiatalon! Ohh Istenem…Könny szökött a szemembe és megöleltem.
-Hermione. Miért nem vigyáztatok? De ugye jól vagy? Mikorra várjátok az ikreket. Szent isten nagymama leszek.- Gördültek le az első könnycseppek az arcomon. Sose gondoltam volna, hogy ilyen fiatalon anya lesz belőle.
-Draco-val minden rendben? Ha ő nem szeretné, hozzánk bármikor jöhetsz. Az apád és én szívesen látunk…titeket-Mondtam mosolyogva, és elengedtem. Letöröltem az arcom és mosolyogva ismét a lányom felé fordultam. Felálltam, majd kimentem a konyhába és hoztam be kekszet, sütit és üdítőt.
-Mit kérsz kicsit? Most igen sokat kell enned- Töltöttem neki üdítőt és odaadtam neki a poharat.

//Bocsi, amiért ilyen keveset írtam Embarassed /
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Granger Ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Granger Ház   Granger Ház EmptyPént. Júl. 01, 2011 10:20 pm

Kis mosolyal az arcomon figyeltem, amint anya előjött a konyhából, egy könyharuhával törölgetve a kezeit. És a halovány illatokat érezve rájöttem, hogy minden bizonnyal éppen az ebéd készítés közben zavartam meg, ráadásul a gyomrom meg is kordult. Ezt nem hiszem el, hiszen a vonatúton szinte folyamatosan ettem! Hát kíváncsi leszek emddig lehet ezt majd titokban tartani! Már amennyire az titoknak számít hogy már teherbe is estem, tekintve, hogy Draco szülei már tudják. hát már csak az enyémeknek kell valahogy beadagolni, hogy nagyszülők lesznek.
- Én is örülök. - mondtam kissé elszorult torokkal, mikörzben viszonoztam az ölelését és én is adtam neki egy puszit az arcára. Ngyon hiányzott már az ölelése és a hangja is. Mindazon által tudtam, hogy nem sokáig kerülgethetem jövetelm okát, tekintve, hogy az eddigi éveim aatt egyzser sem jöttem haza a tanév alatt, csak a téliszünetben. Bár olyan is előfordult, hogy akkor is a Roxfortban maradtam.
Anya kérdése mi szerint mi történt, arra késztetett, hogy leüljek a kanapéra, ám mielőtt egy mély levegőt véve beszélni kezdtem volna, hirtelen felpattant és kiszaladt a konyhába. Tudtam, hogy biztos az ebéd alatt zárja el a gázt, és kihasználtam azt a néhány pillanatot, hogy átgondoljam mit is mondjak neki tulajdonképppen. Elvégre nem akartam sem megbántani, sem sokkolni, de elhet, azt sehogy sem tudom majd elkerülni. Talán lehet jobb lett volna ha Draco is velem jön, bár attóül tartok enm élte volna túl a találkozást.
- Minden rendben van anya, csak... - kezdtem, amikor viszajött, de végül a mondandóm második fele helyett inkább egy hatalmasat sóhajtottam. Majd úgy döntöttem, hogy ideje túklesni a nehezén, hogy a hétvégét békességben tölthessük el, ráadásul még azt is ki kellett találni, hogyan adagoljuk ezt majd be apának.
- Terhes vagyok. Ikreink lesznek, deén nem bánom... úgy értem nem volt szándékos, de... de nem bánom.... bánjuk. - makogtam ki nagy nehezen, én közben önkéntelenül a kissé már nagyobbodó pocakomra siklott a kezem. Nagy barna szemeimmel pedig anya hasonló színű szemeibe néztem, hogy lássan őszintén beszélek. Nem akartam, hogy ez éket verjen kettőnk szoros kapcsolatába.
Vissza az elejére Go down
Jane Granger
Mugli
Jane Granger


Hozzászólások száma : 34
Join date : 2010. Sep. 19.

Granger Ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Granger Ház   Granger Ház EmptyPént. Júl. 01, 2011 10:03 pm

Nagyban főzőcskéztem, amikor meghallottam, hogy kinyílik az ajtó. Reméltem, hogy a férjem az. Általában ilyentájt szokott hazaérni. Ha csak nem tartják bent, egy kis túlóra miatt. De nem. Hermione volt az.-Itt vagyok kicsim!- Szóltam ki, majd megtöröltem a kezem és kisétáltam a konyhából. Mosolyogva odamentem hozzá, megöleltem és adtam egy puszit az arcára.
-Örülök, hogy látlak!-Jó alaposan végigmértem, és csodálkozva láttam, hogy hízott. Nem mintha baj lenne. Mindig olyan kis soványka volt, de ez most más. Elvettem a kezéből a táskát, és letettem a lépcső mellé, majd besétáltunk a nappaliba.
-Hermione…Mi történt?- Kérdeztem rá, aggódva. Zaklatottnak tűnik. Remélem nem Draco tett vele valamit. Nem hiszem, hogy az a fiú megérné a holnapot, ha bántja az én kislányomat. Közben teljesen megfeledkeztem a tűzön lévő levesről. Kirohantam a konyhába, és megkavartam, majd kisebb lángra vettem a tűzet. Beledobtam pár hozzávalót, és megnéztem, hogy-hogy áll, a sütőben az étel. Szerencsére, annak van még ideje kisülni.
-Ne haragudj, hogy csak így kirohantam, de a leves nem várt.- Most már nyugalommal ültem vissza mellé, és vártam, hogy elmondja, mi is történt, és mi az, ami ennyire…Nos idegessé tette. Remélem semmi komoly.
-És hogy vagy? Remélem minden rendben van-Mondtam mosolyogva, és vártam, hogy meséljen.
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Granger Ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Granger Ház   Granger Ház EmptyPént. Júl. 01, 2011 9:13 pm

~Anya~

Borzasztóan ideges voltam, amikor McGalagony professzor kíséretében leértem a Roxmortsi vonatállomásra. A tanárnő személyesen tett fel a vonatra, amely ezt követően indult el velem Londonba, péntek reggel. Hát igen, lehet hogy az egész varázsvilág már sejti, hogy úton van a Malfoy örökös, de az anyámnak fogalma sincs erről az egészről. Ahogy arról sem, hogy a hírek igazak, mi több, nem egy, hanem két gyerekünk lesz. Tudtam, hogy meg kell enki mondanom a dolgot, mi több meg kell beszélnünk ezt az egészet. Nem akartam tőle elszakadni, vagy elveszíteni a belém vetett bizalmát, hiszen egészen eddigi életem folyamán felelősségteljesen viselkedtem, és ez most sem lesz másképpen. Az én gyerekeim, tehát a tőlem telhető legjobban fogom felnevelni őket.
Kicsit sem sikerült nyugalmat erőltetnem magamra, amikor Londonban leszálltam a vonatról. Egy kisebb táska volt nálam, amiben az iskola egyenruhám lapult és még egy váltás ruha. Jelenleg egy farmernadrágot és egy rövidujjú pólót viseltem felette egy kardigánnal, mert nem volt olyan jó idő.
Amikor megérkeztem az utcánba, a gyomrom bukfencetett vetett és csak abban reménykedtem, hogy apa nem lesz otthon. Már az első találkozás alkalmával sem kedvelte Dracót, hát még amikro közöltem, hogy hamarosan hozzámegyek feleségül. Ha eddig enm, a baba dolog biztosan nagyon mérgessé, dühössé tenné. Sokkalta jobban, mint anyát. Nekem pedig most arra van szükségem, hogy anya segítsen.
- Anya, itthon vagy? - kérdeztem kiáltva, miután beléptem az előszobába és becsuktam magam után az ajtót. Egy mélyet sóhajtottam, amikor anya megjelent a konyhából, mert tudtam, hogy már látszik egy kicsit, hogy meghíztam. Amit nem tartottam csodának, tekintve, hogy Ginnyvel az elmúlt napokban folyamatosan szinte csak ettünk.
Vissza az elejére Go down
Jane Granger
Mugli
Jane Granger


Hozzászólások száma : 34
Join date : 2010. Sep. 19.

Granger Ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Granger Ház   Granger Ház EmptyCsüt. Jún. 30, 2011 10:02 pm

~Hermione~


Azt hiszem, mindent megvettem. Átfutottam, a listám, majd elindultam a pénztár felé. Úrközben megejtettem egy sétát, az édességek felé. A sorokat nézve, megakadt a szemem Hermione kedvenc sütijén. Vettem felőle, majd tovább sétáltam. A pénztárnál kipakoltam mindent, majd fizettem. Visszatoltam a kocsit, majd elindultam haza. Útközben megálltam a zöldségesnél. Vettem pár dolgot, és még beugrottam a virágoshoz is. Az orchidea az egyik kedvenc virágom. Van belőle otthon is…De sose elég. Boldogan sétáltam haza, útközben leálltam beszélgetni a szomszéd hölggyel. Panaszkodott, az időjárás miatt, és hogy nem tud rendesen aludni napok óta. Nem tudom, nekem nem volt még ilyen bajom, hála az égnek. Elköszöntünk, majd bementem a házba. Kipakoltam mindent, elmosogattam és nekiálltam főzni. Hermione kedvencét készítettem. Hogy miért? Nem tudom, de úgy éreztem ma ezt kell készítenem.
~Remélem Hermione-val minden rendben van. Aggódok miatta…Lehet írok neki majd egy levelet. Csak hogy megnyugodjak minden rendben van vele. Tudom, hogy nincs veszélyben, de én akkor is úgy értem, hogy valami történt vele.~Most, hogy így jobban belegondoltam...Elég rég nem láttam már. És az igazat megvallva hiányzik a kislányom.

//Ne haragudj, hogy ilyen rossz lett, de rég nem írtam anya szerepben Embarassed //
Vissza az elejére Go down
Perselus Piton
Bájitaltan Tanár/Admin/Mardekár Ház Feje
Perselus Piton


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 2447
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 64
Tartózkodási hely : Roxfort

Granger Ház Empty
TémanyitásTárgy: Granger Ház   Granger Ház EmptyVas. Dec. 05, 2010 3:54 am

...
Vissza az elejére Go down
https://roxfort.forumotion.co.uk
Ajánlott tartalom





Granger Ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Granger Ház   Granger Ház Empty

Vissza az elejére Go down
 
Granger Ház
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hermione Jane Granger-Malfoy
» Hermione Jane Granger képek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Roxfort :: London :: London :: Muglik Lakta rész-
Ugrás: