Roxfort
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Foltozott Üst - Page 3 Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Foltozott Üst - Page 3 Z5iV7

free forum

free forum

free forum


A Hónap Női karaktere
Foltozott Üst - Page 3 Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Foltozott Üst - Page 3 3347qiw
A Hónap Játéka
Foltozott Üst - Page 3 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Foltozott Üst - Page 3 Ic7783

 

 Foltozott Üst

Go down 
+6
Hermione Malfoy
Lucretia C. Coliander
Iason Moorcock
Narcissa Malfoy
Minerva McGalagony
Perselus Piton
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Minerva McGalagony
Igazgatóhelyettes/Griffendél Ház Feje/Mentor
Minerva McGalagony


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 142
Join date : 2010. Aug. 04.

Foltozott Üst - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foltozott Üst   Foltozott Üst - Page 3 EmptyKedd Szept. 07, 2010 5:29 am

Narcissa Malfoy

Nagyon úgy tűnt, hogy nem tágít a mondandójától.Mit fognak szólni a szülők, ha halálfalókat is beengedünk.
-Semmivel, nem tudja bizonyítani, hogy a fia megváltozott. Ahogy maga is mondta rajta van a jel és ez mindent elárul.- Mondtam neki az igazságot. Azt tudnia kell neki is, hogy a Minisztérium is így gondolkodik.
Nekem nem kell a probléma ezért is akarom, mind az iskolát mind a diákokat megvédeni, az ilyen helyzetektől.
Az pediglen, hogy beszél a diákok szüleivel csak annyit jelent a számomra, hogy régi jó Malfoy szokás szerint vagy lefizeti őket, vagy azzal fogja fenyegetni, hogy megátkozza őket.
-És mondja Mrs. Malfoy, mivel fogja meggyőzni a szülőket arról, hogy a fia ártalmatlan. Mert az, hogy maga megígéri az nem azt jelenti, hogy Draco ezt be is tartja.- Nekem nagyon gyanússá kezdett válni ez az egész dolog, hiszen Narcissa Malfoyt nem ilyennek ismertem meg. Nagyon meglepődtem azon is, hogy személyesen keresett fel ezzel a gonddal. Régen még azt gondoltam, hogy az ifjabbik Malfoy tiszta apja, ha ez így lenne akkor valószínűleg ő maga jött volna el. Hát úgy tűnik tévedtem Draco magától valószínűleg semmit nem intézne el.
-Próbálja meg meggyőzni az embereket és, ha netalántán valami csoda folytán sikerül akkor szóljon, de én megmondom magának őszintén nem fogok ebben segíteni.-
Valami azt súgta nekem, hogy ez a hirtelen jött őszinteséget inkább az elfogyasztott ital mondatja velem, ugyan én szóltam neki előre, hogy nem akarok iskolai dolgokról beszélgetni.
Vissza az elejére Go down
Narcissa Malfoy
Boszorkány
Narcissa Malfoy


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 177
Join date : 2010. Aug. 06.
Age : 68

Foltozott Üst - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foltozott Üst   Foltozott Üst - Page 3 EmptyKedd Aug. 24, 2010 2:48 am

~ Minerva McGalagony~

McGalagony szavait hallva arról, hogy a fiam meg van bélygezve nem volt jó hallani, de tisztában voltam azzal, hogy ez az igazság. Tudtam, hogy a sötét jegy miatt a karján később nem élhet majd teljes életet, de azt egyszerűen nem tudtam elfogadni, hogy ne járhassa ki az iskolát. Albus Dumbledore persze megengedte volna, hiszen már hatod évben kicsaphatta volna Dracot, elvégre tudta, hogy őt kell megölni, és még sem. Még is visszaengedte a fiamat az iskola falai közé, mert hitt a jóságában, hitt benne, hogy benne is van valami jó! Természetesen ha erről Lucius tudomást szerezne, bele sem merek gondolni mit tenne... Draco mindig az ő óhajának megfelelően cselekeszik, és ez ellen nem tehetek semmit.
- Mivel bizonyíthatná be a fiam, hogy nem halálfalóként lép be az iskola kapuin - habár a jel rajta van? - kérdeztem az Igazgatónőt. Miközben vártam a válaszát uraltam az arcvonásaimat, mert nem akartam semmilyen érzelmet megmutatni, nehogy valami olyan gondolatot olvasson le az arcomról ami előnytelen helyzetbe hozhatná imádott fiamat. És közben Luciusra is gondolnom kellet meg a Malfoy név tisztaságára.
Azzal is tisztában voltam, hogy ha a Minisztérium bele is egyezik McGalagony professzor még mindig meggondolhatja magát. vagy ha az igazgatónő bele egyezik és a Minisztérium nem, akkor majd nyújtok be egy fellebezést a Miniszternek. Az aggódó szülőket meg úgy gondoltam , hogy tudnám kezelni. Bár nem mindegyik lenne méltó arra sem, hogy ránézzek.
Így mikor ezt a témát hozta fel az igazgatónő, kész voltam a válasszal:
- Tisztában vagyok vele, hogy erről leginkább a Minisztérium dönt. Ne aggódjon, a kérvényt benyújtjuk oda is. - Bólintottam kimérten.
Majd mikor felhozta az aggódó szülők témát halványan elmosolyodtam és csak ennyit mondtam:
- Szívesen megtenném akár azt is, hogy beszélek a szülőkkel. - bár tettem hozzá magamban, a magyarázkodáshoz semmi kedvem nem lenne, különben is egy Malfoy nem magyarázkodik, de dracoért erre is hajlandó lennék.
Vissza az elejére Go down
Minerva McGalagony
Igazgatóhelyettes/Griffendél Ház Feje/Mentor
Minerva McGalagony


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 142
Join date : 2010. Aug. 04.

Foltozott Üst - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foltozott Üst   Foltozott Üst - Page 3 EmptySzer. Aug. 18, 2010 6:03 am

~Narcissa Malfoy~

Megmondtam, hogy iskolai dolgokról nem beszélek, de ő csak azért is zaklat. Nem tudom elképzelni, hogy gondolta azt, hogy a fia vissza jöhet, nem tudom, hogy mit szólnak majd a szülők, de én nem örülnék neki az biztos.
-Mrs Malfoy tisztáznunk kell valamit, a fia halálfaló amit nem néznek jó szemmel sem a minisztériumban sem pedig az iskolában, először bizonyítaniuk kell, hogy szakított a múltjával.-
Néztem rá és közben beleittam a poharamba, néztem az arcát és semmi érzelmet nem láttam rajta ami eléggé meglepett. nem foglalkozom vele addig míg el nem kezd erőszakoskodni. nem vágyom egy álló háborúra egy Malfoyal sem. Ilyenkor nem csak nekem van beleszólásom és ezt kellett megértetnem vele is.
-Remélem azt tudja, hogy ezt nem csak én döntöm el, ha a Minisztérium úgy dönt, hogy a fia nem térhet vissza az iskolába azt nekem el kell fogadnom, viszont úgy dönt, hogy vissza jöhet akkor néznem kell azt is, hogy ha egy halálfaló beteszi a lábát Roxfortba a szülők kérdéseire is nekem kell válaszolnom. - Mondtam neki teljesen szenvtelenül.
Nem érdekelt mit fog szólni és azt is nagyon jól tudtam, hogy nem is fenyegethet meg, bár ő azt talán nem is tenné az inkább a férje reszortja.
-Vagy akkor majd maga megmagyarázza a dühős szülőknek ezt a problémát, mert ha átvállalja ezt tőlem annak nagyon tudnék örülni.- mondtam szép nagy mosollyal a számon és enyhe gúnnyal. Nem akartam mást csak, hogy békén hagyjanak. Kezdem megérteni Perselus miért ilyen a viselkedése, mert így legalább békén hagyják és messzire elkerülik.
-Megpróbálok mindent amit tudok.- Hangomban semmi biztató nem volt és ezt így is gondoltam, nem hittem, hogy valaki is támogatni fogja a vissza jövetelét.
Vissza az elejére Go down
Narcissa Malfoy
Boszorkány
Narcissa Malfoy


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 177
Join date : 2010. Aug. 06.
Age : 68

Foltozott Üst - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foltozott Üst   Foltozott Üst - Page 3 EmptyKedd Aug. 17, 2010 1:49 am

~ Minerva McxGalagony ~

Miközben ott álltam McGalagony mellett és a válaszára vártam, éreztem az emberek tekintetét magamon. De nem törődtem vele egyrészt azért mert már megszoktam, hogy az emberek néznek másrészt, mert a legtöbb ott tartózkodó rangomon aluli volt, így nem tartottam őket méltónak még arra sem, hogy akár vessek rájuk egy futó pillantást.
Mikor az igazgatónő megkért, hogy üljek le úgy gondoltam teljesítem a kérését, habár ez a hely rangomon aluli volt, és taszított, ennek ellenére végül helyet foglaltam vele szemben. Mikor megkérdezte miben tudna segíteni rögtön végig gondoltam, hogy lenne a legcélszerűbb előadnom kérésemet. Minerva McGalagony ugyan is igazán okos nő volt, ezt el kellett ismernem így nem használhattam fel a szokásos bájos mosolyomat a célom elérése érdekében.
- Akkor sajnálattal kell közölnöm, hogy iskola dologról van szó, ami halaszthatatlan. - mondta, bár egy csepp sajnálat sem szorult a hangomban. Továbbra is érzelemmentesen csengett, szemeim pedig közönyösen pásztázták az előttem ülő nőt.
- Abból kifolyólag kerestem meg önt, mert szeretném, hogy Draco fiam szeptemberben elkezdhesse az utolsó évi tanulmányait a Roxfortban. Remélem tudunk rá megoldást találni. - ezt követően alig észrevehetően körbe tekintettem a teremben, úgy vettem észre, hogy néhányan még mindig bámulnak, de mivel nem voltak méltók hozzám nem törődtem velük. De hirtelen valami fúrcsa illat ütötte meg az orromat, ez után úgy döntöttem, hogy miután haza értem első dolgom lesz elégetni a ruhámat. Soha többet nem mutatkozhatok benne, hiszen ezek a szagok egy életre beleivódnak, abban biztos voltam.
Vissza az elejére Go down
Minerva McGalagony
Igazgatóhelyettes/Griffendél Ház Feje/Mentor
Minerva McGalagony


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 142
Join date : 2010. Aug. 04.

Foltozott Üst - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foltozott Üst   Foltozott Üst - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 12, 2010 6:02 am

~Narcissa Malfoy~

Nem tudom minek köszönhető, de nem lett a ténytől rosszabb kedvem. Csak néztem ahogy állt mellettem teljesen ledöbbentett, hogy pont velem akar beszélni. Egy kicsit zavaró volt a helyzet amit abból gondoltam, hogy azért mindenki minket nézett, mivel valószínűleg nem voltunk egy megszokott látvány. Azért, hogy ezt a kínos szituációt ne fokozzam, úgy döntöttem megkérem üljön le, ugyan ilyet soha nem kértem volna tőle azelőtt.
-Nem lenne kényelmesebb ülve megbeszélni azt amit szeretne?- Kérdeztem tőle kedvesnek szánt hangon és reméltem, hogy ezt a próbálkozásomat ő nem veszi észre.
egyébként el sem tudtam képzelni mi lehet az amiről csak velem tud beszélni úgyhogy nem is vártam meg a reakcióját arra, hogy le ül e vagy sem már rögtön én is kérdezni kezdtem tőle.
-Mégis mi az amiben segíteni tudnék?- Pár napja kaptam egy levelet a Minisztériumból amiben arra kérnek, hogy közösen bíráljuk felül a halálfalónak beállt diákok sorsát. Ezt a Minisztérium elnapolta a nyári szünet végére, azért, hogy az iskola minél előbb újra régi fényében tündökölhessen. Viszont volt egy olyan gyanúm, hogy Mrs. Malfoy pont valami hasonlóról akar velem beszélni.
-Arra azonban szeretném felhívni a figyelmét Mrs. Malfoy, hogy jelen pillanatban nem szeretnék iskolai dolgokkal foglalkozni mivel nekem is van munkaidőm, ami épp fél órája lejárt. Úgyhogy Mi a mondandója?-
Mondtam neki és valószínűleg volt egy kis ellenszenv a hangomban amit még egy pohár nyugtatóval akartam csillapítani.
Vissza az elejére Go down
Narcissa Malfoy
Boszorkány
Narcissa Malfoy


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 177
Join date : 2010. Aug. 06.
Age : 68

Foltozott Üst - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foltozott Üst   Foltozott Üst - Page 3 EmptyKedd Aug. 10, 2010 12:45 am

~ Minerva McGalagony ~


Kora délután volt. Be kellett mennem a Mágiaügyi Minisztériumba. El kellet intéznem , hogy drága Draco fiam vissza mehessen a Roxfortba befejezni az utolsó évét. Általában a hivatalos ügyeket mindig Lucius intézte, de őt a Sötét Nagyúr bukása után az Azkabanba zárták. Dracot ugyan nem zárták be az Azkabanba, de elkönyvelték őt halálfalónak és nem engedték vissza a Roxfortba. Normális esetben be sem tettem volna a lábam a Minisztériumban de az én egyetlen fiamért bármit képes lennék megtenni.
Miután beszéltem a Miniszter úrral és közölte velem, hogy Draco Roxfortba járásának ügyében Minerva McGalagonnyal kell beszélnem, el akartam indulni a Roxfortba, de a Miniszter úr tájékoztatott, hogy az igazgatónőt valószínűleg a Foltozott Üstben fogom megtalálni, mivel a Roxfort helyreállítása fárasztó munka ezért lehet rá esély, hogy a fogadóban piheni ki magát. Pár perccel később miután kiléptem a Miniszter úr irodájából, a Foltozott Üst ajtajában voltam.
Egy gyors pillantással körbe néztem a fogadóban és rögtön meg is láttam Minerva McGalagonyt láttam, hogy ő is észrevett de nem tulajdonított nekem túl nagy jelentőséget. Ezt neveltetésemből kifolyólag vehettem volna sértésnek is, de inkább nem tulajdonítottam neki túl nagy jelentőséget.
Kimért lépésekkel oda sétált hozzá, mikor észrevett türelmesen várta, hogy elkezdjek beszélni.
- Jó napot igazgatónő. Szeretnék váltani pár szót önnel, most azonnal, ha ez lehetséges. - tértem rá azonnal ittlétem okára.
Vissza az elejére Go down
Minerva McGalagony
Igazgatóhelyettes/Griffendél Ház Feje/Mentor
Minerva McGalagony


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 142
Join date : 2010. Aug. 04.

Foltozott Üst - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foltozott Üst   Foltozott Üst - Page 3 EmptyHétf. Aug. 09, 2010 4:37 am

~Narcissa Malfoy~

Kora délután volt. ma nem tudtam az iskolánál segédkezni, mert mennem kellett a Mágiaügyi Minisztériumba, hogy elintézzem a Miniszter úrral azt, hogy Perselus visszajöhessen tanítani.
Közben ahogy sikeresen végeztem ( 4 óra alatt, szörnyen utálom a papír munkát) úgy döntöttem, hogy bemegyek a Foltozott üstbe mivel rám fér egy kis frissítő.
Ahogy beléptem megláttam a csapost akinek rögtön köszöntem is.
-Jó napot Tom, legyen szíves a szokásosat kérem. Köszönöm.- Mióta vége a Nagy Úr hatalmának mindenki sokkal boldogabb és felszabadultabb. Leültem az egyik üres asztalhoz és máris lett beszélgető társam. Azért szeretek ide járni mert itt soha nem unatkozik a ember. Mindig van ismerős itt, ha nem egy volt tanítvány akkor egy régi barát vagy épp egy nem szívesen látott vendég.
Hangos csikorgással kinyilt az ajtó és egy magas csinos nő lépett be rajta. Narcissa Malfoy volt az. Ez elég érdekes mivel aki ismerő őt az tudja, hogy nem szívesen jár ilyen helyekre, nem illik a származásához. Meg egyébként is ahogy én hallottam az ügyeket mindig a férje intézte helyette.
Nem fordítottam több figyelmet neki inkább tovább beszélgettem mindenféle dolgokról. A fiatal hölgy akivel beszélgettem leginkább arról érdeklődött, hogy akik a csatában harcoltak azokból ki az aki még nőtlen. már épp bele kezdtem volna a mesélésbe mikor valaki megállt az asztal mellett. Felnéztem és Mrs. Malfoy állt ott.
-Jó napot tudok valamiben segíteni.- Hangomban biztos volt egy kis jókedv mivel addigra már volt bennem egy kis alkohol, de kezdtem úgy érezni, hogy kelleni fog még egy.
Vissza az elejére Go down
Perselus Piton
Bájitaltan Tanár/Admin/Mardekár Ház Feje
Perselus Piton


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 2447
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 64
Tartózkodási hely : Roxfort

Foltozott Üst - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Foltozott Üst   Foltozott Üst - Page 3 EmptySzomb. Júl. 03, 2010 7:36 am

Közkedvelt Pub
Vissza az elejére Go down
https://roxfort.forumotion.co.uk
Ajánlott tartalom





Foltozott Üst - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foltozott Üst   Foltozott Üst - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Foltozott Üst
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Roxfort :: London :: Abszol Út-
Ugrás: