Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Szárnyas Vadkan Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Szárnyas Vadkan Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Szárnyas Vadkan Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Szárnyas Vadkan 3347qiw
A Hónap Játéka
Szárnyas Vadkan 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Szárnyas Vadkan Ic7783

Share

Szárnyas Vadkan

Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 3608
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola & Odú

Szárnyas Vadkan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szárnyas Vadkan   Szárnyas Vadkan EmptyHétf. Júl. 16, 2012 2:34 am

Játék lezárva.

Szabad játéktér!

Anyaszomorító, Teherbeesős boszi by: Mennydörgőcske
Te melyik házba tartozol?
Harry Potter • Through The Pensieve
Story Of Us
Take My Hand
Vissza az elejére Go down
Adam Kim-Whoung
6. Évfolyamos diák
Adam Kim-Whoung

Hozzászólások száma : 40

Szárnyas Vadkan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szárnyas Vadkan   Szárnyas Vadkan EmptyCsüt. Nov. 03, 2011 7:46 am

- Oliver -

- Az jó lenne, köszi. – mosolyodtam el és örültem neki, hogy végre kideríthetem a nagy igazságot. – Végülis, csak egy dolog van a kviddics nézésénél, ha valaki csinálja. Legalábbis faterral mi ezt valljuk és ez nekünk szent.
Mondandómat megtoldottam egy-két bólintással, mert ez így van, fater szerintem még nálam is nagyobb fanatikus, bár az is igaz, hogy nem is játszik rosszul és elméletileg, ha jól emlékszem, akkor játszott is még anno iskolás korában. Biztos onnan tanult meg úgy káromkodni, ahogyan, bár ezt hál, égnek anyu nem tudja, különben ott balhé lenne, de akkora, hogy a koreai rokonság is hallaná. Jah, pedig azok aztán nem a szomszédban laknak. Úgy döntöttem, hogy a kastély lerombolása témát inkább hanyagolom, mert nem volt egy örömünnep, másrészt pedig eléggé lehangoló dolog és ahhoz van most a legkevésbé kedvem. Elvagyok én itt egy kisebb depressziós roham nélkül is, köszönöm szépen. Oliver időközben elment még egy kör italért, hogy aztán érdekes kérdéssel térjen vissza.
- Mi a kedvenc órám? Hát… - megfogott, mert úgy igazán kedvencem nincs, bár az is igaz, hogy van egy pár, amit jobban kedvelek, mint a többit. – Átváltoztatástan, SVK és néhanapján a Bűbájtan, a többi meg elmegy. A Bűbájtan is csak azért, mert néha van hozzá hangulatom, néha pedig nincsen, bár ez van egy gyanúm, hogy elég hülyén hangzott.
Csak egy kicsit, de nem probléma, volt ez már úgyse. Belekortyoltam a frissen hozott vajsörbe és ismételten rájöttem, hogy ennél jobb nincs a világon. Bár, lehet, hogy van, de azért mégse…
- És neked? Mik voltak a kedvenc tárgyaid?
Oliver Wood
Varázsló
Oliver Wood

Hozzászólások száma : 23

Szárnyas Vadkan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szárnyas Vadkan   Szárnyas Vadkan EmptySzer. Nov. 02, 2011 9:54 am

~ Adam

Ó, hát ezen könnyen segíthetünk, ha azt mondta volna, egyáltalán nem érdekli a dolog, akkor vállat vontam volna, de most, hogy ezt tudom, még segíthetnék is. - Adam, ha tényleg érdekel, akkor valamelyik szünetben játszhatnánk egyet, kiderítjük, miben vagy jó, hidd el, biztos megtaláljuk a neked kellőt. - Ígértem neki, és komolyan is gondoltam. Őszintén hiszem, hogy megtaláljuk Adammel a neki kellő posztot, ki tudja, lehet, hogy még a végén ő is egy kvidics csapatban fog játszani.
Lemondóan felsóhajtottam. - Ne is mondd, voltak percek, mikor én is szentül hittem, hogy nekem annyi. A lehető legjobb döntés volt eltüntetni a diákokat onnan- Komolyan, volt pár pillanat, mikor azt hittem, két varázslat közt küldhetnék egy bűbájt a földbe is, hogy megássam a síromat előre. De egy pillanatra sem villant fel bennem a gondolat, hogy lelépek. Az gyávaság lett volna, mely nem jellemző rám, szerencsére. Adam megjegyzése zökkentett ki gondolataimból - Mindig ezt csinálja - Sóhajtottam, majd elvettem előle a korsóját, és az enyémmel együtt átverekedtem magam a tömegen, hogy kérjek még kettőt. Mikor megszereztem megpróbáltam visszalopni magam az asztalunkhoz, hamarosan sikerült is, a lehető legkevesebb vajsör kiloccsantásával. Visszazöttyentem a helyemre, és az egyik korsót Adam elé csúsztattam. - Melyik óra a kedvenced? - Kérdeztem, és én is elkezdtem kutakodni a fejemben. Azt hiszem, az enyém a sötét varázslatok kivédése volt. A repülés órák kicsit untattak sajnos, nem az egóm miatt, csak egyszerűen már tudtam, amit mondtak.
Adam Kim-Whoung
6. Évfolyamos diák
Adam Kim-Whoung

Szárnyas Vadkan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szárnyas Vadkan   Szárnyas Vadkan EmptyKedd Nov. 01, 2011 11:55 pm

- Oliver -

- Vonzani vonz, csak azt nem tudom, hogy milyen lennék, egyáltalán milyen posztra lennék jó. - csóváltam meg a fejemet. - Eddig csak hajtói posztra jelentkeztem, de az nem volt valami... szerencsés próbálkozás. Idén lehet, hogy megpróbálkozom a terelői válogatóval.
Nem volt valami szerencsés?! Öregem, azt inkább nevezhetjük brutális leégésnek, mint kis bakinak, mert még a végén a fene nagy lelkesedésem közepette elejtettem a kvaffot, ami fejbe találta az egyik terelőt. Ezt nevezik úgy, hogy tömegbaleset? Minden bizonnyal, én az Adam-féle bénázási vezércselnek hívom. Ezek után nem is csodálkoztam, amikor a kapitány leküldött a pályáról, viszont akkor bántam, hogy nem jelentkeztem terelői posztra, mert viszont faterom szerint azzal egészen ügyesen bánok. Még úgy két évvel ezelőtt, amikor elmentünk Koreába meglátogatni a nagyiékat, akkor sikerült apucit úgy szépségesen megküldenem hátulról egy labdával. Szerencsétlen majdnem leesett a seprűjéről, én meg majdhogynem kiröhögtem. Van ez így néha.
- Na, igen, elég kemény dolgok lehettek ott, mert ahogy szerencsétlen Roxfort kinézett... - halkan füttyentek egyet és megcsóválom a fejemet. - Minket úgy rugdostak ki onnan, bár meg is értem. Nem mernék rá mérget venni, hogy túl sokan túléltük volna.
Még magamat sem kockáztatom meg, mert egy mardekárossal való párbaj más, mint a halálfalókkal, ez utóbbiak képzettebbek. Szép dolog, mondhatom.
- Késik? Au... - két óra az igen sok, akárhonnan nézzük. - Igen, kérek, köszi.
Oliver Wood
Varázsló
Oliver Wood

Szárnyas Vadkan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szárnyas Vadkan   Szárnyas Vadkan EmptyKedd Nov. 01, 2011 8:41 am

~ Adam

- A kviddics nem vonz? - Kérdeztem, mert szívesen látnám egy csapatban, akármelyikben, még ellenfél ként is, bármi. Szeretnék neki segíteni, már egészen jóban vagyunk, jó lenne vele majd még párszor találkozni. - Hatodéves? Még ráérsz, komolyan, mármint... ha ha már legalább annyit tudsz, hogy a négy fal közt szeretnél valamit csinálni, vagy a levegőn, esetleg a levegőben. Annyi pont elég. - Nyugtattam meg mosolyogva. A renoválásnál felkuncogtam.
- Na igen, nem hagytuk valami nagy épségben - Nevettem, és kortyoltam egy nagyot a sörömből.
Akkor még nem is kell sehova sem sietnünk, nem mintha nagyon nyakamba akartam szedni a lábaimat. - Igen, én várok valakit, de szerintem már nem fog eljönni. Van, amikor két órát késik. Most még csak másfélnél tart, lehet, megdönti a rekordját - Szomorúan néztem magam elé, és nagyon sajnáltam, hogy Peter ezt csinálja, pedig olyan jó lenne vele beszélgetni. - De nem gond, mármint... most ugyanolyan jól eltöltjük az időt - Vontam vállat mosolyogva, és kiürítettem a korsómat.
- Hozok még egyet, kérsz te is? - Kérdeztem, és örültem volna, ha igent mond, mert akkor az azt jelentené, hogy még marad. Persze egy idő után már muszáj lenne elmennie, de ne most.
Adam Kim-Whoung
6. Évfolyamos diák
Adam Kim-Whoung

Szárnyas Vadkan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szárnyas Vadkan   Szárnyas Vadkan EmptyKedd Nov. 01, 2011 5:37 am

- Oliver -

Egyre jobban kezdtem rájönni, hogy milyen jó ötlet volt eljönni a Szárnyas Vadkanig, ahol találtam egy jó helyet egy jó beszélgetőpartner mellett. A család és a kviddics két olyan dolog, amit ha az ember nem választ szét, akkor abból robbanásszerű viták alakulhatnak ki. Nekem ez a véleményem, apámnak az, a húgomnak meg mindig igaza kell, hogy legyen. Igen, nálunk ez már csak így van.
Rossz tapasztalat? A nekem is akadt velük, meg néhány párbaj, egy-két gyenguszon töltött nap és persze büntetőmunka tonnaszámra.
- Én akárhány szórólapot átnéztem már, eddig még nem sok minden volt szimpatikus, ráadásul a kedves ősök is megpróbálnak nyomást gyakorolni, hogy mi legyen belőlem. – vonom meg a vállamat és megiszom a maradék vajsörömet. – Hatodéves vagyok most.
Akkor ő ott volt a roxforti csatában? Végülis miért ne, mert ugye nagykorú volt, meg minden. Minket úgy dobtak ki a kastélyból, ahogyan azt kell, mert ugyebár (és valamilyen szinten én is osztom ezen véleményt) a nagy részünk már az első körben elpatkolt volna. Szebben már nem is tudtam volna kifejezni magamat, magyarán szégyelljem agyon magamat, mert ez ronda volt.
- Azt elhiszem, a Roxfortnak volt egy kis renoválása mostanában, de most már minden nyugis. Már amennyire az a hely nyugis lehet. – vigyorogtam egy sort. – Nem, nem várok senkit, csak a Három Seprűben sokan voltak. És te?
Oliver Wood
Varázsló
Oliver Wood

Szárnyas Vadkan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szárnyas Vadkan   Szárnyas Vadkan EmptyHétf. Okt. 31, 2011 11:30 pm

~Adam

Meg tudom érteni őt, ismerős az egész helyzet, nem is kicsit. Soha nem lehet valamiben megegyezni a szülőkkel a kviddics terén, vagyis nekem apámmal, anya azt mondja mindig, hogy nem nagyon érti, miről beszélünk, de tetszik neki a lelkesedésünk. Lelkesedés... na ja, képzelem milyen szuper lehet neki állandóan a folytonos huzavonánkat hallgatni. Csodálom, hogy egyszer sem tiltotta még meg a témát a házban, pedig szentül hittem egy időben, hogy a tiltott témák listájára fogja írni, mikor már állva ordítottunk egymással apával. Persze nem szokásom kiabálni a feljebb valóval, de a kviddics terén ez a mi családunkban megengedhető bűn.
Mardekárosnak túl udvarias. fene tudja, szerintem ez nem csak erről szól. Jól emlékszem én ég arra, hányszor tettek nekem keresztbe a drágák. Elvették a pályát, mikor gyakorolnunk kellett volna, természetesen papírjuk is volt hozzá Piton tanár úrtól. De ez nem változtat a tényen, hogy miattuk nem tudtunk edzeni. Régi "szép" történetek. Sajnos nem fakulnak el az idő múlásával sem, bármennyire is szeretném. Talán még jól is jönnek, hiszen tudom már kiket kell elkerülnöm, ha nincs kedvem felidegesíteni magam. - Ez nálam sajnos már nem előítélet, hanem tapasztalat. - Sóhajtottam fel és hátradőltem. De meg kell hagyni, bölcs dolog tőle, hogy ennyire nyitott, valószínűleg sokkal több barátja is lesz, esetleg még a mardekárból is, ha egyikük kicsit a jobb formáját hozza.
Na igen, tudtam, mit akarok, de szerintem már öt éves korom óta tudom. Kellett két év, mire kiépült nálam a teljes imádat, de utána már szilárdan gyökeret eresztett bennem. - De az más, már olyan öt éves korom óta tudtam, hogy nekem egy kviddics csapatban a helyem. Nem mindenki érzi ilyen erősen a vonzást valamelyik munka iránt.- Vontam vállat, majd nem akartam megereszteni egy újabb tippelést, így nyíltan rákérdeztem. - Hányadikos vagy, hogy ennyire sietősnek érzed? - Tudakoztam, és már kezdtem örülni, hogy a barátom nem siet annyira ide érni, hiszen ha már megjött volna, nem tudtam volna megismerkedni Adammel. Elnevettem magam történetén. Igen, ezt jól ismerem, Griffelndél VS. Mardekár. De ez már hagyomány, így szép és kész, már el sem tudom képzelni enélkül a Roxfortot. - Amikor én legutoljára ott voltam akkor éppen nagy változások voltak, most biztos nyugisabb. - Mondtam elgondolkodva. Az összecsapásnál ott voltam. Ezt nem mindenki mondhatja el magáról, de azért elég sokan. Soha még egy olyan napot. Hamar visszazökkentem a valóságba. - Amúgy vársz valakit? -
Adam Kim-Whoung
6. Évfolyamos diák
Adam Kim-Whoung

Szárnyas Vadkan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szárnyas Vadkan   Szárnyas Vadkan EmptyHétf. Okt. 31, 2011 11:28 am

- Oliver -

Igen, mérget mertem volna venni rá, hogy azonnal félre fogja érteni a kviddicsre tett kijelentésemet, de úgy látszik, hogy az ott összetákolt korrigálásom mentette a helyzetet és egy másik irányba terelte a kviddics témát. Hát, igen, úgy látszik, nem csak nálunk vannak ezen különféle balhék olyan szinten, hogy azt jobb a négy fal között hagyni, bár mi ezt soha nem tesszük. Én és a faterom képesek vagyunk a meccs kellős közepén is vitázni, bár akkor a húgom csak lazán bokán rúg minket és elhallgatunk. Attól függetlenül felnevetek erre a kijelentésére, persze nem hangosan, csak úgy éppen, hogy.
- Igen, ez nálunk is előfordul, úgy általában minden egyes beszélgetésnél és meccsek közben. – vigyorogva megcsóváltam a fejemet és tartottam egy gyors visszaemlékezést a legutóbbi meccsről, ahol kint voltunk. – Ilyenkor nyelvet váltunk és a kutya nem érti a dolgokat, bár az is igaz, hogy nem egyszer néztek minket őrülteknek, de… ilyen a mi családunk. Ha kviddicsről van szó, akkor képes vagyok apámmal órákat veszekedni, mert valami különös oknál fogva soha nem értünk egyet, aztán vagy a húgom, vagy anyám vet véget ennek.
Jah, előbbi kijelenti, hogy az az igaz, amire ő gondol, utóbbi meg kiküld minket a kertbe, hogy ott rendezzük le ezen vitánkat, mert neki már elege van ebből és olyankor… aki élni akar, az menekül, mert akkor anyu egy sárkány, a baki csak az, hogy Will egyre jobban rá hasonlít. Jajj, mi lesz ebből a lányból…
- Na, igen… mardekárosnak túl udvarias vagyok, bár félreértés ne essék, nincsenek előítéleteim egyik házzal szemben sem. – vontam meg a vállam, mert valóban nincs, bár a mardekáros táborral a rossz tapasztalat sajnos több, mint a jó, bár ez utóbbiból is akad. Aztán elkezd nekem mesélni a Porpicy SC-ről, én meg azon gondolkodom, hogy de jó neki.
- Akkor te legalább tudtad, hogy mi szeretnél lenni, ha innen kikerülsz. Én még eddig nem jutottam el. – fintorodtam el. – Pedig már lassan illendő lenne kigondolni, mert kissé sürget az idő, bár még azért szerencsémre, nem annyira.
Jah, csak a házvezető tanerő fogja focilabdának nézni a hátsó felemet, meg nem tudom, hogy mire kellene tanulnom. Komolyan, már magamnak fájok.
- Hát, a tanári kar egy része lecserélődött, de azért maradtak meg néhányan a régi gárdából. A griffendéles még mindig nem szereti a mardekárost és ez kviddicsben nagyon igaz, bár a folyosói párbajok nagy része is közöttük alakul ki, a többiek meg örülnek, ha nem keverednek bele.
Oliver Wood
Varázsló
Oliver Wood

Szárnyas Vadkan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szárnyas Vadkan   Szárnyas Vadkan EmptyHétf. Okt. 31, 2011 9:45 am

~ Adam

Úgy láttam, kellemesen megnyugodott, mikor igazat adtam neki. Hát igen, én sem szeretek mellé trafálni, de neki gratulálnom kell eltalálta. Megjegyzésére felvontam szemöldökömet. Hirtelen nem tudtam eldönteni, hogy gúnyolódik-e, esetleg cukkol, vagy ilyesmi. Ám pár pillanat múlva kiderült, hogy ez nála pozitívként értelmezhető, és megnyugodtam. - Ha én elviszem oda a családomat, igyekszem távol maradni apától, elég rendes vitákat szoktam folytatni vele, olyanokat, amiktől megremeg a ház fala. Nem tanácsos mások előtt folytatni. - Talált és talált. Olyan jó vagyok, hihetetlen. Szép idők, én is szerettem idegesíteni őket, de persze voltak nálam jóval nagyobb ördögök is. Én sajnos túl elfoglalt voltam ahhoz, hogy azzal is foglalkozzak, hogy hogyan tudnék túltenni rajtuk. A tanulás no meg a kapitánykodás, edzések, stratégiák, nem értem rá sajnos. - Csak megérzés volt, erős megérzés. Egy mardákáros esetében nem itt ülnék. Na meg egyáltalán nem nézel ki úgy, mint ők - Fejeztem be a választ. Egy mardekáros nem leült volna hozzám, hanem nekem kellett volna elmennem. Adam jó fejnek tűnt, komolyan, örültem, hogy mellém dobta le magát. Kérdésére elmosolyodtam. - Mindig így képzeltem el a suli utáni életem, egy kvidics csapatnál. Kezdetben őrző voltam, aztán lesérült a kapitány, és megszavaztak. Nagyon jól érzem magam ott, a játékosok tehetségesek és könnyű nekik elmagyarázni, mit szeretnék. Szinte megvalósítani is ilyen könnyű - Sóhajtottam fel visszaemlékezve az előző edzésünkre. Tényleg, nem hazudtam, nem nagyzoltam, komolyan ilyen tökéletes a dolog, persze akadnak problémám. De általában kisebbek, és megoldhatóak. - És az iskola milyen? Hogy megy? - Érdeklődtem, de nem úgy, mintha az apja lennék, vagy valami ilyen szörnyűség, hanem csak tudni akartam, mi a különbség ahhoz képest amikor én jártam, meg most, hogy ő jár.
Adam Kim-Whoung
6. Évfolyamos diák
Adam Kim-Whoung

Szárnyas Vadkan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szárnyas Vadkan   Szárnyas Vadkan EmptyHétf. Okt. 31, 2011 9:01 am

- Oliver -

Elmosolyodott és ebből egy pillanatra a negatív oldalam arra következtetett, hogy baromságot mondtam, de aztán ezt az oldalamat egy seprű nyelével vágtam kupán, így kénytelen volt idő előtt visszavonulót fújni. És eltaláltam… esküszöm, hogy lottóznom kellene, még a végén nyernék is ott valamit, ha mást nem, akkor tapasztalatot. A lényeg az, hogy végül igazam lett és tényleg onnan ugrott be, hogy láttam már őt játszani, amikor még a Griffendélnél volt.
- Szóval a Porpicy SC-nél vagy? Akkor egy igazi kviddics imádóval van dolgom. – vigyorodtam el, aztán rájöttem, hogy eléggé kétértelműen mondtam a dolgokat, így gyorsan korrigáltam. – Mármint, én is szeretem nézni is, meg művelni, kint is voltam a családdal a világkupán.
Hű, na ez eléggé érdekes javítás volt, de nem baj, remélem nem értette még véletlenül sem félre a dolgokat. Most Oliver kockáztatott meg két olyan kijelentést, ami úgy, ahogy van, talált is.
- Igen, még egyelőre ott táncolok a tisztelt tanári kar idegein, csak, hogy örüljenek nekem. – nevetve megkocogtattam a korsóm oldalát. – És az is igaz, hogy griffendéles vagyok.
Kezdem azt hinni, hogy magam hagytam egy villogó neontáblát, hogy griffendéles vagyok, bár mivel ő is odajárt, így ez nem akkora csoda, már valószínűleg kilométerekről kiszúrja a volt házának az embereit, mert van ám észlelhető tulajdonság, már ha az ember nagyon odafigyel az ilyen dolgokra. Én személy szerint megfigyelem a dolgokat, de elég ritka, hogy el is tudjam találni az emberek házát, mert ahhoz valahogy nekem nincs tehetségem.
- Leordít rólam, mi? – újabb vigyor, majd egy újabb korty a már igencsak fogyó sörikémből. Előfordulhat, hogy el kellene ugranom még egyért? Kihagyom.
- Amúgy, milyen a Porpicy SC-nél lenni?
Oliver Wood
Varázsló
Oliver Wood

Szárnyas Vadkan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szárnyas Vadkan   Szárnyas Vadkan EmptyHétf. Okt. 31, 2011 8:32 am

~ Adam

Érdeklődve figyeltem az arcát, olyan volt, mintha nagyon agyalt volna valamin, de legalább bemutatkozott útközben, így meg én agyalhattam. De nem, nem hallottam még róla, így csak egy dolgot mondhatok. - Nagyon örülök - Böktem ki, és reméltem, hogy nem nagyon zavartam meg az eszmefuttatásában, ugyan fogalmam sincs, min pörög az agya, de szinte hallom, ahogy csattognak a fogaskerekek a fejében. Mikor kinyögte, min gondolkodik elnevettem magam, nem hangosan, csak halkan, inkább nevezném kuncogásnak. - De, én voltam az, jól tudod. - Nyugtattam meg, mert utána zavartnak láttam, mintha elbizonytalanodott volna, pedig olyan határozottan bökte ki. Meg is örültem neki, nem kis büszkeséggel töltött el, hogy megismert. Őszinte mosolyt villantottam felé, és beleittam a vajsörömbe. - De már végeztem... - Kezdtem bele elgondolkodva, ujjaim az üvegpoháron csúszkáltak finoman. - Most is kapitány vagyok, csak most a Porpicy SC Kviddics csapatnál - Fejeztem be a gondolatot Adamra nézve. Jó tempót diktál az ivásban, meg kell hagyni. Még mindig nagyon örültem annak, hogy felismert, de nem vagyok olyan nagypofájú, hogy ezt ki is mutassam egy világi büszke pofát vágva. - Akkor te a Roxfortba jársz, gondolom. Esetleg még Griffendéles is vagy - kockáztattam meg, egy biztos, nem Mardekáros, ahhoz túl szimpatikus nekem. Esetleg Hugrabugos, de valami azt súgta, hogy közelebb állok az igazsághoz, ha a Griffendélt írom a fejére. Most én bizonytalanodtam el, tudtam, hogy egyszer ez a szereposztás is el fog jönni, csak nem sejtettem, hogy ilyen hamar. Érnek még meglepetések szerencsére. Különben halálra unnám magam. Ha tényleg Griffendéles, akkor ez a beszélgetés még jól is elsülhet, úgy értem, esetleg még egy újabb ember kerül fel a kedves ismerősök listára, vagy, valami csoda módján a barátok listájára. De ne rohanjunk ennyire előre, még semmi ilyenről nincsen szó, csupán az elmém játéka, jó szokásom előre rohanni az időben, jól jön a pályán.
Adam Kim-Whoung
6. Évfolyamos diák
Adam Kim-Whoung

Szárnyas Vadkan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szárnyas Vadkan   Szárnyas Vadkan EmptyHétf. Okt. 31, 2011 8:11 am

- Oliver -

Oda ülünk, ahol hely van, ez az én mottóm. Illetve egyik a sok közül, ha már pontos akarok lenni. Szerencsémre a hely nem volt foglalt, így vajsöröstől együtt leülhettem oda és ideiglenes asztaltársam sem akarta kukaként eltölteni az időt, így bemutatkozott. Valahogy olyan érzésem volt, hogy ismerem a nevét, még régebbről.
- Adam Kim-Whoung. – mutatkoztam be én is és tovább kutattam az agyamban. Talán a suli, igen, határozottan az, de nem úgy tűnik, mintha még odajárna, sőt. Nyakamat teszem rá, hogy már végzett. Hirtelen beugrott a dolog és jó hogy nem csaptam a homlokomra a felismerésem közepette. De zseni vagyok, ráadásul öniróniából is jeles. Most már csak az a kérdés, hogy jól tippeltem, vagy nem, bár ez utóbbi teljesen kizárva, mert ugyebár egoizmus. Belekortyoltam a vajsörömbe és még rágtam egy kicsit a dolgokat, aztán csak kiböktem végre.
- Véletlenül te nem voltál a Griffendélnél csapatkapitány? – szépen, nyersen, de mégis egészen fogyaszthatóan, legalábbis remélem. – Csak valahogy ismerős volt a neved és…
A mondatot már nem fejeztem be, nem is tudom, valahogy most kezdett olyan érzésem lenni, hogy esetleg mellétalált a dolog, vagy mégsem? Ember, ez tiszta ciki… Pedig kíváncsi lettem volna. Belekortyoltam a vajsörbe és már majdnem megittam az egészet. Anyám, jó huzatom van.
Oliver Wood
Varázsló
Oliver Wood

Szárnyas Vadkan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szárnyas Vadkan   Szárnyas Vadkan EmptyHétf. Okt. 31, 2011 5:47 am

~ Adam

Kellemes meleg öntött el belülről, mikor beleittam a vajsörbe. Késik, ezt előre tudtam, de hogy ennyire?! Az asztal elég koszos volt, arra gondoltam, hogy pont olyan, mint egy tábla, a tábla a kvidics csapatba termében. Erről eszembe jutott, hogy a legutóbbi stratégián valamit szerettem volna javítani. Elgondolkodva néztem az üres asztalt, és végül annyira előttem volt a tábla, hogy elkezdtem rajzolni a porba az alap tervet, aztán kicsit oldalra döntött fejjel javítgattam egy sort, ide-oda húztam dolgokat, igyekeztem tökéletesíteni, de mintha csak még rosszabb lett volna. Idegesen töröltem le az egész asztalt, még újra sem tudtam kezdeni, mivel a por nem most fog visszaszállni rá.
Hirtelen egy fiú jött felém, majd megállt az asztalnál és kérdezett.
- Szia, persze, ülj csak le.
Mondtam neki mosolyogva, és kicsit örültem is, hogy nem leszek már egyedül. Oké, persze, most mondhatná valaki, hogy nem is ismerem a srácot, de ez zavart a legkevésbé, szerintem nem akar megenni, és nem is tűnik olyan agyeldobós hülyének. Gondoltam, ha már egy helyen ülünk, akár beszélgethetnénk is, nem kéne csendben kuporognunk, és lesni ki a fejünkből.
- Oliver Wood vagyok.
Mutatkoztam be, és ahogy jobban szemügyre vettem a fiút úgy tűnt nekem, hogy még iskolába járhat, szerintem Roxfortos, de most nem fogom kapásból megkérdezni tőle, hogy; Melyik házba jársz? Mert mi van, ha tévedek, és igazából már végzett. Inkább megvárom, míg kiderül, hogy egyáltalán van-e kedve beszélgetni, vagy vár valakit, esetleg tökéletesen megvan magával, én csak zavarom.
Adam Kim-Whoung
6. Évfolyamos diák
Adam Kim-Whoung

Szárnyas Vadkan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szárnyas Vadkan   Szárnyas Vadkan EmptyHétf. Okt. 31, 2011 5:25 am

- Oliver –

Gyönyörű hétvégi nap, amikor ráadásul a diákság még Roxmortsba is elszabadulhat… legálisan. Illegálisan is megtehetjük, csak akkor nem biztos, hogy lazán nem vágnak minket orrba, illetve ki a suliból. A reggeli készülődés és az öcsém által levágott klubhelyiségi hiszti roham után végre elindulhattam lefelé, hogy valami ebédfélét szerezzek magamnak. A Nagyterem szokás szerint tele, és amikor bementem, nagyítóval kellett egy szabad helyet keresnem, ahová bepréselhetem magamat. Na, ja… végül úgy döntöttem, hogy két másodikost kissé arrébb paterolva ledobtam magamat kajálni. Még nem is végeztem, amikor a drága húgom egy laza nyakonvágással és saját anyanyelvünkön közölte, az alábbi szöveget: „Elhúztam Roxmortsba, ha találkozunk jó, ha nem, akkor vegyél Davidnek csótánycukrot.” Én válaszképpen megcsóváltam a fejemet, majd egy miért én morgással felállok és zsebre dugott kézzel és egy hatalmas ordítással jelzem a haveroknak, hogy elmentem a faluba. Amint kilépek az udvarra, megcsapja az orromat a friss őszi levegő, én meg egy hatalmasat szippantok belőle. Ez a mai nap csak jó lehet. Hatalmas léptekkel indulok meg a lejáró felé, hogy ott egy morcos Friccsel találjam szembe magam, aki szívózik velem egy sort, hátha el tudja venni a kedvem még az élettől is.
- Ez mekkora tahó… - ásítok egy hatalmasat, majd folytatom az utamat tovább, közben néha köszöngetek egy-egy ismerősnek. Gondolkodom, hogy merre is menjek, először a Három Seprű jöhet szóba, de ahogy benézek, fintor ül ki az arcomra. Túl sokan vannak, annyi hely sincs, hogy egy fél Én elférjen ott, úgyhogy indulok is tovább annak reményében, hogy talán a Szárnyas Vadkanban kevesebben vannak. Hát, fogjuk rá. Rendelek egy vajsört és utána körülnézek, hogy hová tudnék ülni, mert állni azért nem szeretnék. Egy srác ül egymagában az egyik boxnál, hát egy próbát megér alapon odalépek hozzá.
- Hali, szabad ez a hely?
Oliver Wood
Varázsló
Oliver Wood

Szárnyas Vadkan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szárnyas Vadkan   Szárnyas Vadkan EmptyHétf. Okt. 31, 2011 4:50 am

~ Adam

*Ma éppen semmi dolgom nem akadt, így elmentem meglátogatni a szüleimet. Anya jól lehordott, hogy hogy nézek ki?! Nem eszek eleget, igazán fordíthatnák egy kis időt az étkezésre is. Bármit megtennék azért, hogy többet ne halljam ezt a megrovást. Apa jót nevetett rajtam, vállat vont, jelezve, hogy most mit csináljon. Egész délelőtt velük voltam, még az ebédet is megvártam. A kedvencem volt, mint mindig, mikor beesek hozzájuk, és anya még hozzá tud ragasztani az asztalhoz, hogy lássa, eszem valamit. Apával beszélgettem kicsit a kvidicsről, ám hamarosan őrült vitába kezdtünk, melynek végén anya választott szét minket. Végül persze békében váltunk el, maximum negyed órán át tudunk haragudni egymásra, soha nem volt ez az idő hosszabb.
A délutánt az egyik barátommal készültem tölteni, így elmentem Roxmortsba, be a Szárnyas Vadkanba, ledobtam magam a pulthoz, és kértem egy vajsört. Reméltem, nem fog sokat késni, erre ugyan elég kevés esély volt, mivel mindig elkésik. Mindig és mindenhonnan, néha már rászámolok fél órát, de most ez elmaradt. Talán jól is jön ez a kis idő, hogy vegyek pár nagy levegőt és elgondolkodjak magamról. Ez a magamba mélyülés olyan negyed óráig ment, aztán már kezdtem unatkozni. Így a körülöttem mászkáló embereket kezdtem méregetni. Mint mindig, most is tömve volt az egész hely, egy ülőhely árválkodott még mellettem vendégre várva. Fene tudja, lehet, én taszítom az embereket mellőlem. ilyen ijesztő lennék? Nem hiszem. Aztán, mint mindig, mikor agyam felszabadul, megint a kvidics kezdte betölteni fejemet.*
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Hozzászólások száma : 5018

Szárnyas Vadkan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szárnyas Vadkan   Szárnyas Vadkan EmptyKedd Okt. 11, 2011 1:24 am

Játék Vége!
SZABAD JÁTÉKTÉR!

Magyar mennydörgő By: Ginny
Majdnem Mrs. Malfoy By: Ginny
A leendő Mrs. Malfoy By: Kanapé mögött bujkáló após
Szárnyas Vadkan Bi5h08
Alicia Spinnet
Repülésoktató Tanár
Alicia Spinnet

Hozzászólások száma : 497

Szárnyas Vadkan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szárnyas Vadkan   Szárnyas Vadkan EmptyHétf. Okt. 10, 2011 9:17 pm

~Mr. Tanácsadó~

- Menni fog. - döntöttem el magamban, bár a szavak hangosan is elhagyták a számat. Jó érzés volt, kilépni a bizonytalanságból és tudtam, hogy vagyok elég jó szervező és erős lány ahhoz, hogy amit kitaláltam, azt végig is tudjam csinálni! Mindenáron véghez viszem majd, hiszen így senkit sem hagyok cserben, és egyébként is. Ha nem így tennék szégyent hoznék a Griffendél házra és McGalagony professzorra is, aki ezt egyáltalán nem érdemli meg. Erős, bátorság, és küzdeni vágyás jellemezte a házamat, és engem is, amely alapján a Teszlek Süveg oda osztott be, még 11 évesen. Ezek az erények pedig a mai napid megvannak bennem, bár talán már kicsit elhalványultak... hát akkor majd most felerősítem őket.
- Rendben van Charlie menj csak. És nagyon köszönöm. - bólintottam feléje üdvözlésképpen és megemeltem felé a korsómat. Csendben figyeltem, ahogy távozik, majd a szavainak megfelelően minden bizonnyal elindul a kastély felé. Még egy hajtásra kiittam a vajsörös korsóm tartalmát, majd az árát otthagytam az asztalon, s jómagam is felálltam, hogy visszatérjek a kastélyba. el kell rendeznem, a hivatalos papírokat Dumbledorral, hogy véglegesítve legyen az állásom. S ezen kívül, még Olivernek is írnom kell, hogy küldje el bagolyfordultával egész évre előre az edzések időpontját. Majd ezekhez igazítom az elsősökkel való órákat és a Kviddics meccseket.

//Én is köszönöm Smile Szerintem biztos *.*//

Legendás Lények Gondozása tanár
Charlie Weasley

Hozzászólások száma : 196

Szárnyas Vadkan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szárnyas Vadkan   Szárnyas Vadkan EmptyHétf. Okt. 10, 2011 3:51 am

~Szöszke~

Alicia válaszai egyrészt megmosolyogtatnak, mert sok bennük a bizonytalanság, másrészt, sajnálom őt, nem szívesen lennék a helyében, hiszen komoly döntés előtt áll. Az erotikus hátterű poén hallatán, először felkapta a fejét, és feddőn nézett rám, majd ő is elnevette magát.
Mikor abbahagyta a kacagást, a szemében elszántság csillogott, és határozottan kijelentette, hogy most már tudja mit akar.
- Gyerünk, kislány - biztattam koccintás közben. Én is húztam egy nagyot a korsóból, és élvezettel hátradőltem.
Egy kis idő elteltével, mellényem belső zsebéből előrántottam a zsebórámat, aminek mutatója a "késésben vagy"- részen állomásozott.
Nyújtózkodva álltam fel a székről, felkaptam a kabátomat, majd a velem szemben ülő lányhoz fordultam.
- Ideje mennem, hamarosan kezdődik az órám. Így jár, aki tanári pályára tér, alig lesz ideje - vigyorogtam rá. - Köszönöm a kellemes csevegést, további szép napot, Alicia!

/köszönöm a játékot, remélem lesz még folytatás máshol Wink/

Repülésoktató Tanár
Alicia Spinnet

Szárnyas Vadkan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szárnyas Vadkan   Szárnyas Vadkan EmptyVas. Okt. 09, 2011 8:44 pm

~Tanársrác~

- Esetemben ez egy elég nagy és nyomós de. - feleltem egy sóhajtás kíséretében. Úgy éreztem, hogy tartozom Olivernek, hiszen alig hogy elvégeztük az iskolát és ötletem sem volt, hogy mihez kezdjek szinte megváltásként jött a levél, hogy mellette, a csapatában bérelt helyem van, mert elég ütősek vagyunk együtt. Nem is tétováztam tehát sokáig, és már tag is lettem, majd ahogy észbe kaptam a napjaim szinte ugyanúgy kezdtek telni, mint a Roxfortban, csak egyszerűen nem voltak tanórák. Csak edzés, erősítés, és közös beszélgetések, tervezés az öltözőkben vagy a pályán. Ugyan nem ismertem a csapat mindegyik tagját, mégis jól összeszokott csapatként játszottunk és gyorsan olyanná váltunk, mint egy nagy család.
- Jelenleg nem tudom biztosan hogy melyik is ez. - mondtam végül egészen halkan. Eddig mindig megtartottam a másoknak tett ígéreteimet, és nem akartam most sem megszegni az adott szavamat. ha máshogy nem megy, akkor majd ingázom a Roxfort és a csapat között. Menni fog, olyan mintha tanulnék, csak valójában tanítok és csak az elsősöket és felügyelem a meccseket. Ezt az idényt még mindenképpen végigcsinálom velük, amíg Oliver talál valakit a helyemre.
- Na, de Charlie! - néztem rá némileg megbotránkozva, de szinte azonnal el is nevettem magamat. Jó érzés volt végre egy kicsit is jól érezni magamat az utóbbi napok feszültsége után. És most hogy már eldöntöttem, hogy mit is teszek, csak szólnom kell Dumbledore professzornak.
- Köszönöm Charlie, már tudom, hogy mit fogok tenni. - közöltem és eltökélt arccal néztem a szemeibe, majd koccintásra emeletem a vajsörös korsómat és tartalmának egy részét hamar meg is ittam. Tudtam, hogy megint nagy fába vágom a fejszémet, de végig fogom csinálni.

Charlie Weasley

Szárnyas Vadkan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szárnyas Vadkan   Szárnyas Vadkan EmptyVas. Okt. 09, 2011 9:33 am

~Tanárlány~

Alicia kisebb átgondolás után kezdett bele a válaszába, majd meg is akadt.
- Mindig van egy "de", nem igaz? - kérdeztem derűsen. Én tudom, hogy az embernek sok akadály és sok "de" áll az útjába élete során, és én már tudom, hogyan győzhetem le őket, hogyan lehetek magabiztos, Aliciának meg még van ideje megtanulni. Viszont neki arra van szüksége, hogy egy olyan beszélgetőtársa lehessen, aki két lábban a földön áll. Én itt vagyok, de nem dönthetem el, mit tegyen. A legtöbb, amit tehetek, hogy meghallgatom, és tanácsot adok, és ezt Aliciának is tudnia kell.
- Azzal nem hagyod cserben Olivert, ha a szívedhez két kedvesebb dolog közül azt választod, amelyikben több élvezetet lelsz - válaszoltam. Oliver Wood jó srác, és Alicia barátja, el fogja fogadni a döntését, csak ebbe a lányba kell egy kis bátorság, hogy elmondja neki. - Ezt most komolyan kérded? Remek tanár vagy, Alicia! A kölykök imádnak, és nem csak azért, mert te nem fújkálod folyton a sípot, mint Hooch. Jó hajtó vagy, remek játékos, de elég erő van benned, hogy másokat segíts, taníts és hajts előre - próbáltam biztatni őt. - Viktorral meg másmilyen meccset is játszhattok... - viccelődtem.

Repülésoktató Tanár
Alicia Spinnet

Szárnyas Vadkan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szárnyas Vadkan   Szárnyas Vadkan EmptyHétf. Szept. 26, 2011 3:21 am

~Tanársrác Laughing ~

Igazat adtam Charlie-nak, hiszen a barátok arra valók, hogy meghallgassák a problémáinkat és tanácsot adjanak, hogyan is oldhatnánk meg azokat. De ennek ellenére hálás voltam neki, hiszen nem lenne kötelessége meghallgatni. Elvégre hiába vannak kedves emberek néha ők sem szeretnek mások problémáival foglalkozni hiszen nekik is lehet éppen elég gondjuk. Legalább is én így gondolom.
- Igen örülök neki, de... - kezdtem egy nagy sóhajtás kíséretében, hiszen nagyon szeretem a Roxfortot ezért is vállaltam el azt, hogy jövök és helyettesítem Madam Hoochot az idei évben. Viszont az a lehetőség még csak álmaimban sem jutott eszembe, hogy véglegesen tanár legyek. Nem is biztos, hogy jó tanár vagyok, hiszen a nagy szenvedélyem a kviddics és a Roxfort. Jól érzem itt magamat és az elsősökkel is egészen könnyen kijövök. de...
- Nem akarom cserben hagyni Olivert. Egyébként is megígértem Viktornak, hogy még lejátszunk egy meccset. Viszont az elsősök is nagyon a szívemhez nőttek. Charlie szerinted én jó tanár vagyok? - tettem fel végül a kérdést, amire én magam nem igazán tudtam a választ, bár objektíven szemléltem a dolgokat. Azzal tisztában voltam, hogy elég jó hajtó vagyok ahhoz, hogy később másik jobb csapatokban játsszak. De vajon elég jó tanár vagyok ahhoz, hogy a Roxfortban taníthassak?

Charlie Weasley

Szárnyas Vadkan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szárnyas Vadkan   Szárnyas Vadkan EmptySzomb. Szept. 24, 2011 4:53 am

~Tanárlány Smile~

Alicia kedve egyre javult, azt hiszem, jó hatással vagyok rá. Tényleg jó volt látni, ahogy a feszültség egyre enged benne, és igazán jót fog tenni neki, ha végre valaki meghallgatja az egész történetét.
- Ugyan - húztam egyet a vajsörömből -, mire jók a barátok?
Biztatóan rámosolyogtam, és ő végül is belevágott a sztori közepébe. Az arcomon megjelentek a töprengő ráncok, pontosan értettem Aliciát - legalábbis azt hiszem, értettem. Szíve szerint itt maradna, és ha jól sejtem, maradni is fog, de fél, hogy elveszti a legjobb barátait. Oliver bizonyára fontos neki, viszont a karrierjén a Porpicy SC-ben való játék semmit sem lendít. Se előre, se hátra. Az a csapat nincs jól összerakva, főleg most, hogy Alicia is valószínűleg búcsúzik tőlük.
- Örülsz az állásajánlatnak? - kérdeztem végül.

//semmi gond Very Happy //

Repülésoktató Tanár
Alicia Spinnet

Szárnyas Vadkan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szárnyas Vadkan   Szárnyas Vadkan EmptyHétf. Szept. 19, 2011 10:03 pm

~Charlie~

Charlie szavainak igazat kellett adnom, mert nem ő volt ma az első, akit egy kicsit későn vettem észre. Mindazon által örültem, hogy legalább őt nem löktem fel, ahogy azt kis híján Piton professzorral sikerült. Halk sóhajjal emlékeztem vissza a második emeleti folyosón történt kis ütközésünkre, és örültem, hogy annyira nem volt mérges. Legalább is a szokottnál nem tűnt idegesebbnek az ügyetlenségem miatt.
- Nem te vagy az első aki ezt mondja, tehát nem vitatkozhatok vele. - mondtam neki reá pillantva és amikor láttam, hogy mosolyog én is elmosolyodtam. Charlienak általánosságban mindig jó kedve volt és ez pozitívan hatott a környezetére is. Legalább is én most úgy éreztem, hogy egy kicsit jobban vagyok, kitörtem abból az elmélyed állapotból, amelyben egy ideje tengtem.
- Egyik tanár kedvenc időtöltése se a dolgozatjavítás. Vagy csak még nem találkoztunk ilyennel. - mondtam neki halkan kacagva, bár szembe jutott, hogy egykori bájitaltan tanárok talán kivételt képez ez alól, de mint tudjuk a kivétel erősíti a szabályt. Időközben leültünk az egyik félre esőbb asztalhoz, és miután Charlie rendelt én is kértem magamnak egy vajsört, bár úgy éreztem, hogy most talán valami erősebbre lenne szükségem. Azonban sosem szerettem az alkoholt, tehát inkább nem kértem mást.
- Köszönöm, ez kedves tőled. - pillantottam fel rá, barátságos tekintettel, amelyben feltűnt a hála is. Kevés emberrel tudtam beszélgetni az iskolai falai között ilyen dolgoktól, hiszen Angelina és Katie is Oliver mellett voltak a csapatban. Lassan már egy éve nem találkoztam egyikükkel sem és leveleket is csak ritkán volt lehetőségünk váltani.
- Dumbledore igazgató felajánlotta, hogy ne csak mint tanársegéd, hanem mint oktató maradjak az iskolánál. Madam Hooch nyugdíjba óhajt vonulni. - hozakodtam végül elő azzal a dologgal, ami a szívemet nyomta.

//Bocsi, kicsit sokáig tartott Embarassed //

Charlie Weasley

Szárnyas Vadkan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szárnyas Vadkan   Szárnyas Vadkan EmptyKedd Aug. 30, 2011 12:05 am

~Alicia~

Régi csapattársam kissé késve köszönt vissza, majd pár pillanattal később lépett be az ajtón.
- Úgy tűnik, egy kicsit elvarázsolt vagy ma - jegyeztem meg mosolyogva, aztán követtem én is a kocsmába.
Bent körbenéztem. Szokás szerint, a Vadkanban alig voltak, összesen, ha jól látom, hárman, illetve, velünk most már öten.
- Egy kis szabadságra vágytam, ezért lejöttem ide. Bár a lakrészemben még vár egy halom dolgozat, nem volt kedvem ott maradni - válaszoltam a kérdésére.
Egy asztalhoz sétáltunk, és miután leültünk, meg is jelent egy pincér, felvéve a rendelésünket. Közben a velem szemben ülő lány arcát figyeltem. Tényleg máshol járt, és a homlokráncok, valamint az összehúzott szemöldök arról árulkodott, hogy nincs minden a legnagyobb rendben.
- Igaz, én nem az egyik barátnőd vagyok, de szívesen meghallgatlak - kezdtem. - Mesélj, mi a helyzet veled?
Idő közben megérkezett a két vajsör, és én rögtön nagyot kortyoltam belőle. Az iskolában nem ihatunk csak töklevet, már igazán rám fért ez a korsó.

Repülésoktató Tanár
Alicia Spinnet

Szárnyas Vadkan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szárnyas Vadkan   Szárnyas Vadkan EmptyHétf. Aug. 22, 2011 11:44 am

~Charlie Weasley~

Úgy gondoltam, hogy a mai nap után igazán megengedhetem magamnak, hogy egy kicsit lemenjek kikapcsolódni Roxmortsba. A Roxfort kissé zajossá vált a gyerekektől, a hétvége lévén, bár most ők nem jöhettek le a kis faluba, ezt azonban annyira nem bántam, hiszen így nem kellett felügyelnem sem. Tekintve, hogy ha nem Minervával, akkor Piton Professzor mellé kerülök kísérőként és azok a napok igazán nem szoktak vidáman végződni a Griffendéles diákok számára. Most azonban nem akartam erre gondolni.
Kényelmes léptekkel haladtam a Szárnyas Vadkan felé, mert nem akartam bezsúfolódni én is a Három Seprűbe. Szükségem volt egy kis nyugalomra, mert... nos.. bárhogy is nézzük Viktorral egy kicsit megkavartuk a dolgainkat. Azóta, ami a karácsonyi bulin történt néhány hónapja még csak leveleztünk, de egyikünk sem tett említést arról az éjszakáról, bár csak egy csók volt az egész. És akkor ott van még Oliver és a csapat is, meg az új állásom... Annyira elgondolkodtam, hogy csak akkor fogtam fel, hogy nem vagyok egyedül, amikor egy ismerős hang szólított a nevemen.
- Charlie, szia. - köszöntem kissé zavartan ugyan, de mosolyogva, majd, amikor kinyitotta előttem az ajtót besétáltam, de szinte azonnal vissza is fordultam felé.
- Hogy hogy itt vagy? - érdeklődtem és próbáltam nagyon nem gondterhelt mosolyt magamra varázsolni, bár nem tudom, hogy ez még is mennyire sikerült.

Szárnyas Vadkan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szárnyas Vadkan   Szárnyas Vadkan Empty

Szárnyas Vadkan
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next