Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Luna Moon (Diák) Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Luna Moon (Diák) Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Luna Moon (Diák) Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Luna Moon (Diák) 3347qiw
A Hónap Játéka
Luna Moon (Diák) 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Luna Moon (Diák) Ic7783

Share

Luna Moon (Diák)

Go down 
SzerzőÜzenet
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018

Luna Moon (Diák) Empty
TémanyitásTárgy: Luna Moon (Diák)   Luna Moon (Diák) EmptyVas. Jan. 02, 2011 8:54 am

Luna Moon (Diák) Mileycyrussexyi

Név: Luna Moon
Becenév: Luna
Kor: 17
Rangod: Diák
Nem:
Származás: Aranyvérű
Születési idő: 1981. január 13.
Születési hely: Anglia, London

Család:
Anya: Alice Moon ( leánykori neve: Alice Campbell), boszorkány, 39, auror
Apa: Jeremy Moon, varázsló, 42, auror
Testvérek: -
Egyéb családtag: Nagynéném: Rosalie Campbell, 30, halálfaló
Háziállat: Egy fekete kandúr, Lila

Érdekesség: Azért lettem Luna mert édesanyám kedvenc égitestje a hold és nekem is.
Személyes tárgya: Pálcám. Sosem teszem le, vagy hagyom ott valahol. Teljesen hozzám van nőve.

Pálcád: Rózsafa, 7 hüvelyk, sárkányszívizomhúr maggal
Iskolai házad: Mardekár
Évfolyamod: 7

Előtörténet:
1981. januárjában születtem egy gyönyörű havas napon. Édesanyám és édesapám is aurorok.
1év: Amikor megkaptam a levelem, nagyon izgatott voltam, hiszen minden vágyam az volt, hogy Griffendéles legyek, mint a szüleim. Egykor ők is ide lettek beosztva. Bár, annak, hogy én a Griffendélbe kerüljek több dolog is ellene szólt. Például, amíg mások simogatták az édes kismacskákat, addig én mindenáron a szőrüket téptem, vagy amikor hintázni akartam, akkor lelöktem az éppen hintázó gyerekeket. De ez csak kettő a sok közül. S amikor megtudtam, hogy a süveg a Mardekárba osztott be, akkor teljesen ledöbbentem, ahogyan mások is. A szüleimnek sem mertem elmondani, féltem tőle, hogy mit szólnak majd hozzá.
2 év:Év elején nem volt kedvem vissza menni megint közéjük, hiszen éreztem, hogy nem fogadtak be…Nem szerettek. Nem vagyok olyan gonosz, mint ők. De aztán ahogy telt az év, egyre jobban ment a beilleszkedés, és egyre jobban éreztem magam köztük, kezdtem őket megkedvelni, és kezdtem érteni, hogy a süveg miért ide osztott be. Ahogy telt az idő, elérkeztünk a szünethez is.A szüneteket mindig otthon töltöttem, de erről a dologról nem beszéltem soha.
3 év: Teljesen megváltoztam, boldog voltam, és egy számomra ismeretlen érzés is kavargott bennem, a gonoszság. Bár otthon tetettem a jó kislányt, de amikor elmentem otthonról, mindig muglikat kínoztunk a többiekkel. Ahogyan telt az idő, egyre kevesebbet voltam otthon, és már a levélírással sem bajlódtam tovább.De az a tudat, hogy két nagy múlttal rendelkező varázsló családtól származom, elkezdtem kutatni a családfánkat. Kisebb kutatómunkám után kiderült, hogy édesanyám családjában mindenki volt Mardekáros, Halálfaló, és így már meg is értettem, hogy miért kezdtem gonosszá válni. Tudtam, hogy nem helyes, de mindig is megjátszottam magam anyáméknak, hiszen nem bírtam elviselni azt, hogy ők ennyire…jók. Mivel megtudtam, hogy nem véletlen vagyok olyan amiélyen, tudtam kihez kell mennem segítségért.Anyám húgához Rosalie Campbellhez.
4 év: Később, a nyáron el is szöktem anyáméktól, nem bírtam tovább azt a látszatot kelteni, hogy jó gyerekük vagyok. Nagynénémhez mentem, de ő nem akart befogadni... persze amikor elmeséltem neki szüleim elviselhetetlen jóságát és azt, hogy elzárnak a fekete mágiától, befogadott és tanítani kezdett. Ismét minden szünetemet a Roxforton kívül töltöttem.
5 év: Az elkövetkező tanulmányaiban folyamatok sikerek következtek. Az RBF-et kitűnően tettem le Bájitaltanból, és a többi tárgyból is elértem a várakozáson felülit. Még Sötét Varázslatok Kivédéséből is pedig azt nagyon utáltam tanulni, az nem az én műfajom volt. Ezt nagynéném kitörő örömmel fogadta, és persze nagy büszkeséggel, s munkám elismerése képpen bemutatott még ebben az évben a Sötét Nagyúrnak, aki látta bennem a mérhetetlen gonoszságot és bevett Halálfalói közé. Nem rakta rám a Sötét Jegyet, hogy a suliban ne bukjak le, s ismét egy szünethez érkeztünk, amit a halálfalói feladatokkal töltöttem.
6 év: Harry Potter legyőzte Voldemortot, s én mindvégig ott voltam a csatában, és Rose is. Szerencsére engem senki nem vett észre a csatatéren, és nagynénémet sem, ettől függetlenül rengeteg aurort iktattam ki.A csata után nyugodtan sétáltam vissza a Roxfortba, mivel tudtam, hogy a jel nincsen rajtam, hogy utána folytassam amit Voldemort elkezdett nagynénémmel karöltve. Minden álmom, hogy egyszer szerelmes lehessek. Szeretnék egy férfit aki gyengéd velem és mindennél jobban szeret..de ezt Rose sosem tudhatja meg.

Jellem: Hirtelen haragú vagyok, ha valaki megbánt akkor bosszút állok. Gonosz vagyok és szókimondó éppen ezért nincs sok barátom. Befelé forduló vagyok, már a saját társaságom is elég nekem ahhoz, hogy ne unatkozzak. Képes vagyok hidegvérrel gyilkolni és lenézek mindenkit aki erre nem képes.

Kinézet: Hosszú barna hullámos haj, nagy és nagyon sötét barna szemek, amit sötétben feketének szoktak nézni. Mindenem a divat, ha nem egyenruha van rajtam, akkor elég ribancosan öltözködöm és rengeteg kiegészítőt veszek fel. Saját stílusom van éppen ezért utálom ha valaki másol rólam. A legtöbb ruhám és kiegészítőm fekete vagy zöld.

Magyar mennydörgő By: Ginny
Majdnem Mrs. Malfoy By: Ginny
A leendő Mrs. Malfoy By: Kanapé mögött bujkáló após
Luna Moon (Diák) Bi5h08
Vissza az elejére Go down

Luna Moon (Diák)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal