Roxfort
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Winnie Janett Havoc (Diák) Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Winnie Janett Havoc (Diák) Z5iV7

free forum

free forum

free forum


A Hónap Női karaktere
Winnie Janett Havoc (Diák) Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Winnie Janett Havoc (Diák) 3347qiw
A Hónap Játéka
Winnie Janett Havoc (Diák) 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Winnie Janett Havoc (Diák) Ic7783

 

 Winnie Janett Havoc (Diák)

Go down 
SzerzőÜzenet
Perselus Piton
Bájitaltan Tanár/Admin/Mardekár Ház Feje
Perselus Piton


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 2447
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 64
Tartózkodási hely : Roxfort

Winnie Janett Havoc (Diák) Empty
TémanyitásTárgy: Winnie Janett Havoc (Diák)   Winnie Janett Havoc (Diák) EmptySzer. Jan. 05, 2011 5:15 am

Winnie Janett Havoc (Diák) Selena10

Név: Winnie Janett Havoc/Csak Harry Potteres név lehet!/
Becenév: Win, Wini, Janie...
Kor: 17
Rangod: Diák
Nem:
Származás: Félvér
Születési idő: 1981.10.01.
Születési hely: Anglia, London

Család:
Anya: Scharlett Davidson, mugli, 38, eladó
Apa: Alarick Havoc, varázsló, 39, boltot vezet az Abszol uton
Egyéb családtag: A keresztanyám, Karoline, 32. Keresztapám, Robert, 34. Nagymamám, Irene, 56, és a nagypapám, Alarick, 57
Háziállat: Egy kutya

Érdekesség: Nagy álmom, hogy kviddicsezhessek
Személyes tárgya: A pálcám amit igazán szeretek
Pálcád: Borostyán, 6 hüvelyk, egyszarvú szőr maggal
Iskolai házad: Griffendél Winnie Janett Havoc (Diák) Griffindor
Évfolyamod: 7.

Előtörténet:
Édes anyám, egy élelmiszer boltban eladóként dolgozott, amikor megismerkedett apámmal, és még most is ott dolgozik. Ez úgy történt, hogy apám haza hopponált az Abszol útról. Egy parkban landolt, a bolt előtt, ahol anya dolgozik. Bement vásárolni, és egy jól megrakott kosárral ment a pénztárhoz. Mikor meglátta édesanyámat, első látásra beleszeretett, és ez kölcsönös volt. Ezek után mindig abba boltba járt, és szépen lassan randizni kezdtek. 1 év múlva össze költöztek, majd 1 évre rá mivel minden jól ment összeházasodtak. Erre fél évre megszülettem én. Anya adta nekem a Winnnie nevet, apa meg a Janettet. 4 éves koromba oviba írattak. Nagyon édes kislány voltam, mindig mosolyogtam. Óvoda után szüleim beakarta íratni az iskolába, de ekkor apa elmondta a varázsvilág dolgait. Egy kicsit meglepődött, majd meg értett mindent. Nagyon kezdte érdekelni ez az élet, és sokat kérdezősködött. Apa tisztára úgy viselkedik vele, mint ha Ő is varázsló lenne. Mindent tud, és mindent tudni akar. 11 éves koromig anya tanított engem mindenre. Ezek után furcsa dolgokat műveltem... Majd amikor egy bagoly meghozta a Roxfortos levelet, apa ugrált örömében. Anya is boldog volt. Egy perc múlva már az Abszol úton voltam az apámmal, és "bevásároltunk az iskolára". Nagyon élveztem, sok jó cucc volt ott. Aztán eljött a pillanat,
amikor könnyes búcsút vettem anyámtól, és apa kivitt az állomásra és bele futottunk a falba. Aztán amikor kiértünk, egy hatalmas vonat volt ott, egy rakás gyerekkel, meg sok szülő integetett. Aztán a vonat elindult...
1. évem
Megérkeztünk egy sötét helyre. Egy nagydarab szakállas ember várt minket, majd elkísért egy hatalmas, palota szerű épületbe. Már a vonaton össze ismerkedtem sok gyerekkel, és már akkor rengeteget hülyéskedtem. Aztán a nagy iskolában egyből egy óriás helyre mentünk. Sokan voltak ott, és akkor az elsősök oda mentek előre. Az a sapka mindenkit beosztott egy-egy házba. Én a griffendélbe kerültem. Nagyon, nagyon örültem ennek. Ott voltak sok ismerős arcok. Kedvenc tantárgyam a repülés volt, nagyon ügyes voltam. Habár, történt az a rémes dolog, amikor Ginny-t eltűnt. Aztán kiderültek sok dolgok, hogy a baziliszkusz volt, meg minden.. Én is le akartam menni, segíteni a többieknek, de a barátaim nem engedtek le. Küldetés lefújva. Aztán szerencsére jó hírt kaptunk, mindenki épségben jött vissza...
2. évem
Izgalmas év volt, meg kell hagyni. A vonaton nagyon hideg lett hirtelen, és meg is állt. Egy fekete szörnyszellem járta körbe a vonatot. Vérfagyasztó volt. Az egyik stréber mondta hogy ezek Sirius Blacket keresik... Megnyugtató érzés volt... Ezek után a vonat újra futni kezdett. Megérkeztünk. Vacsora. Az asztalnál sokat röhögtünk, legfőképp azon, hogyan zabált Ron Weasley. Aztán pánik volt lassan megint az isiben. Azt rebesgették, hogy Sirius Black itt van a Roxfort falai közt. Először nem hittem el, de lassan el tudtam képzelni, hogy egy tömeg gyilkos itt van... De akkor sem féltem. Itt a pálcám, van agyam... Mindegy. Ezen kívül még felvettem a választható tantárgyak közül a Jóslástant, és a Legendás Lények Gondozását..
3. évem
Nagy izgulással mentünk akkor a Roxfortba. Mindenkinek egyetlen egy dolog járt a fejében! Trimágus Tusa! A vonaton a szokásos röhögés, és akkor mesélte egyik barátom, hogy mi történt nyáron, hogy halálfalók támadták meg a Kviddics nézőket. Jó hogy apa nem vett jegyeket... Aztán megint a szórakoztató vacsora. Habár egy kicsit ideges voltam, mert mindenki hülyeséget beszélt, hogy a halálfalók eljönnek ide stb... Kikészítettek. Aztán teltek a napok, hetek, és elérkezett a várva várt Trimágus Tusa. Jaj, annyira vártam ezt a pillanatot... Aztán, amikor a nevüket kellet beledobni a serlegbe, leültünk a padra, és néztük az eseményeket. Akkor kisebb röhögőgörcs ért minket, amikor a Weasley ikrek próbálkoztak meg a bekerüléssel... Istenem, de nagy poén volt. Szakálluk lett, és majd nem úgy néztek ki, mint egy 70 éves. Aztán, amikor a Serleg kisorsolta a neveket, nagyon meglepődtünk. Harry neve is elhangzott. Szinte lefagytunk. Ezt nem értettem ln sem, mi történt... A Tusa első próbáján kellemesen csalódtunk Harryben. Sikerült neki legyőzni a Magyar Mennydörgőt. Akkor ez után a próba után jött a karácsonyi bál. Hát én nekem eszem ágában sem volt elmenni oda! Nem tudok táncolni, de ez magány ügy. Második próba eszméletlen volt. Egyszerre 2 foglyot hozott fel Harry! 3. próbán meg... Meg... Szó sem jött ki a számon. Az egyik versenyzőt, Cedriget megölték. Itt elment a jókedvünk... Aztán amikor ez az ügy elszállt, újra nyugalomban folytatódott a tanév.
4. évem
Hát, ez igen érdekes volt... Pff... Nem emlékszem sokra, annyira, hogy mindenki meggyanusította Dumbledoret, meg szegény Harryt is. Én hittem neki, most az egyszer
hittem másnak.. Aztán a Minisztérium valami banyát küldött az iskolánkra. Dolores Umbriget. Vá, de utállatos kis felfuvalkodott varangypofa volt.. Amikor először láttam, már akkor megutáltam... Aztán elkezdte írogatni a kis szabályait, amitől tényleg kirázott a hideg. Alig akartam kimozdulni a klubházból. Aztán Umbrige óráján nem tanultunk semmit! Csak dumált a szabályairól a vén banya! Aztán a többieknek meg RBF- vizsgát kellett letenni. Sajnáltam őket, nagyon. Aztán ezek után nagy örömmel csatlakoztam Dumbledore seregéhez. Nagyon élveztem a gyakorlásokat. Aztán a diákok legnagyobb sajnálatára le lett leplezve a társulatunk. Akkor megátkoztam a kis Umbrige banyát, meg Draco Malfoyékat. Aztán már csak hallottam a folytatásról. Sajnos nem mentem el. Ezek után folytatódott a tanév rendesen, nagyjából.
5. évem
Újra neki vágtunk a Roxfortnak. Ez a tanév elég eseménytelenül telt. Nyugis volt, ami engem meglepett. Aztán minden nap Harryt úgy láttam, hogy valami tankönyvet olvas. Ez érdekes volt számomra. Majd innentől kezdődött minden bonyodalom... Egy lány a gyengélkedőre került egy lánc miatt, amit Dumbledornak akartak adni. Meg még sok hasonló. Közben még azon nevettünk, hogy mit csinál Lanvender Brown Ronnal. Aztán még történt az is, amikor azt hallottam, hogy Dumbledort megölték... Ez rettenetes hír volt, de kénytelen voltam hinni ennek a hírnek. Otthon ezek után apámmal jó sokat gyászoltam a professzort...
6. évem
Ez az év szörnyű volt. Megvívtuk a csatát... Sokan meghaltak, még az év elején elhunyt Rémszem is, és még sokan... Én örömmel szálltam harcba Voldemort és a Halálfalók ellen.
Szerencsére megnyertük a csatát. Ezt leginkább Harrynek köszönhetjük. Ezek után nem lehet nagy gond a tanévre nézve, remélem...

Jellem:
Nagyon kíváncsi és pletykás vagyok, de ez a tulajdonság mostanában nem jelentkezett. Nagyon sokat szoktam nevetni a barátaimmal. Általában nem hiszek semminek és senkinek
sem. Mindig a saját hülyeségemet hajtom, akkor is ha nem igaz. Összességében kedves vagyok, és optimista. Harcos szellem, imádom a kihívásokat. Igazán bátor vagyok, gyakran
már túlságosan bátor is. Egy kicsit hülye is vagyok. Szinte mindenen tudok nevetni. Habár vannak, akik félősnek neveznek, mert a pálcámat mindenhova viszem. De szerintem ez nem
azért van, mert félek...

Kinézet:
A koromhoz képest fiatalnak nézek ki. Alacsony vagyok, hosszú, sötét, egyenes barna hajam van, és a szemeim is barnák. Amikor nem az egyen ruha van rajtam, mindig divatosan öltözködöm. Tornacipő nélkül ki sem mozdulok a házból, de nem vagyok pláza cica. Gyönyörű mosolyom van, és az arcom is szép. A hajamat általában kiengedve vagy copfban hordom.
Így a legegyszerűbb. Nagyon sok kiegészítőm van. Általában van rajtam karkötő, meg nyaklánc is, de leginkább csak fülbevaló.
Vissza az elejére Go down
https://roxfort.forumotion.co.uk
 
Winnie Janett Havoc (Diák)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cassandra Hob (Diák)
»  Amanda Brocklehurst (Diák)
» Conor Leroy ( diák )
» Luna Moon (Diák)
» Mark Leroy ( diák )

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Roxfort :: Karakterek :: Boszorkányok :: Félvér-
Ugrás: