Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Kocsma rész - Page 2 Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Kocsma rész - Page 2 Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Kocsma rész - Page 2 Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Kocsma rész - Page 2 3347qiw
A Hónap Játéka
Kocsma rész - Page 2 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Kocsma rész - Page 2 Ic7783

Share

Kocsma rész

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Stephen Gold
Vámpír
Stephen Gold

Iskolai Házad : Hugrabug
Hozzászólások száma : 50

Kocsma rész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsma rész   Kocsma rész - Page 2 EmptyHétf. Szept. 26, 2011 3:40 am

Luna Moon

Egy újabb nap, nem túlságosan új vendégekkel. Már kicsit unalmas volt minden nap a Seprűben robotolni. Reggel 6-kor keltem, összedobtam egy kis reggelit, majd szokásomhoz híven fekete ruhát vettem fel. Sosem hordtam talárt, csak a Roxfortban. 7-kor lementem az alsó szintre, mivel az emeleten lakom. Előpakoltam a hozzávalókat, lepakoltam az asztalról a székeket és végül kinyitottam. Hamarosan kezdtek szállingózni az emberek. Ugyan olyan unalmas napnak indult ez is, mint a többi. Ekkor belépett egy csinos lány. Még sosem láttam itt, ezért is csodálkoztam el. Magassarkújában a pulthoz lépett és egy vajsört rendelt. Egy méltóságteljes vadócnak tűnt.
- Hello. Még sosem láttalak erre. Most költöztél ide? - kérdeztem olyan hanggal, mint aki fel akarná szedni.
Pedig nem ez volt a tervem. Minden vendéggel szeretek megismerkedni, nehogy aztán kiderüljön, hogy valami piti bűnöző bujkál itt, aztán meg rám fogják hogy rejtegetem.
Alaposan végig mértem. Formás fenék, jó mellek, gyönyörű arc. Akár még ki is kezdhetnék vele. De ehhez most nincs kedvem. Egyenlőre.
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018

TémanyitásTárgy: Re: Kocsma rész   Kocsma rész - Page 2 EmptyVas. Szept. 25, 2011 6:03 am

Játék Vége!
SZABAD JÁTÉKTÉR!

Oka: Játékosok hosszas távolmaradása!

Magyar mennydörgő By: Ginny
Majdnem Mrs. Malfoy By: Ginny
A leendő Mrs. Malfoy By: Kanapé mögött bujkáló após
Kocsma rész - Page 2 Bi5h08
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Kocsma rész   Kocsma rész - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 03, 2011 4:54 am

Jack
- Haver, azt hiszem igazad van... - Bambulok magam elé elkeseredett és reménytelen tekintettel, majd rendelek magamnak egy nagy pohár csapvizet azt remélve, hogy ez egy kicsit magamhoz térít. - Igen, sokkal hatásosabb lett volna a kis r.banc ölébe hányni, talán az jobban lecsillapította volna. - Hiába, olykor meglehetősen nyersen tudom közvetíteni a csöppet sem kedves gondolataimat. Gúnyos kuncogással válaszolok barátom kijelentésére, sajnos bennem nincs annyi jóindulat, hogy elhiggyem, hogy ebből a bajszos, fogszabályzós rútságból egyszer bombanő lesz. Túl nagy tapasztalattal rendelkezem nőtéren, és tudom, hogy kutyából sose lesz szalonna. Ekkor ér az én drága Jack barátom ahhoz a részhez mondanivalójában, hogy megadta a címemet és az a jókora korty víz, amelyet most szívtam fel a számba egyenesen az ő arcára ömlik.
- Most ugye csak szivatsz? - Kérdezem tőle nagy komolyan, nem törődve azzal, hogy az előbb sikerült jól képen találnom az innivalómmal. Megérdemelte annyi szent.
- Hát, ha még egyszer ránk akaszkodik, akkor az biztos, hogy nem én fogok elmenekülni előle. - Jelentem ki ünnepélyesen. - Garantálom, hogy legközelebb ő fog elmenekülni előlünk. - Teszem még hozzá nyomatékosítás céljából, aztán az órára tekintve elhúzom a szám. - Nos, Jackie, későre jár! Menjünk, húzzunk lóbőrt, vagy hogy mondják, már elegem van ebből a helyből. - Kiráz a hideg, amikor megint elém villan a szörnyű emléke annak a lánynak. - Azt hiszem, most egy ideig elfelejtem a csajokat. - Azzal elindulok kifelé a kocsmából a fagyos hidegbe, de az ajtónál még megállok, hogy megvárjam drága jó barátomat, nem kételkedvén abban, hogy velem tart.
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Kocsma rész   Kocsma rész - Page 2 EmptySzer. Márc. 02, 2011 10:28 am

Tyler
- Ejnye Tyler sosem hittem volna rólad, hogy csak így megfutamodsz egy lány elől. - Szúrok neki oda gonosz módon, ha már ilyen helyzetbe kerültünk miatta, legalább hadd szemétkedjek vele egy picit. Majd mosolyogva folytattam a szurkálódást.
- Még sosem hallottad a rút kis véla meséjét? - kérdeztem tőle, nem tudva, hogy a muglik közt van egy szinte ugyan ilyen történet csak rút kiskacsa címmel. - Ebből a fogszabályzós mugliszármazású kis bosziból, pár év és nagy mellű csoda cica baba lesz. De én kegyes voltam, és mielőtt elment meg adtam neki az otthoni címedet. -Ez persze nem volt igaz, de olllyan jó volt nézni ahogy Tyler egy fél pillanatra elfehéredik. Mellékesen félig tényleg hittem benne, hogy szegény lány egy nap kivirágzik. Erre tökéletes példa mindenki hőse és bálványa Hermióne. Láttam egy korai képet róla a szombati boszorkányban ami az élet történetét dolgozta fel, mint követendő példát. Nos abban a cikkben az egyik képen bizony igen csak rút béka kinézete van a mostani szexis csajnak. De az a csaj aki mi ránk tapadt... talán össze futunk még vele. Sőt biztosan. Az tény, hogy annyira szeretett éhes, hogy bármit meg enged ha ezzel úgy érzi kell valakinek.
- A viccet félre téve kedves barátom. Most le tudtam rázni, de ő veled ellentétben józan és totál oda van érted, sajnos már értem is. Teljesen biztos vagyok benne, hogy ha bele botlunk bizony nehéz lesz lehámozni magunkról.
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Kocsma rész   Kocsma rész - Page 2 EmptySzer. Márc. 02, 2011 7:04 am

Jack

Amikor Jack megragadja a csajszim mellét, lesújtó pillantással válaszolok a reakciójára. Habár tök részeg vagyok, ezt én is érzem, a csajokról túl sok mindent tudok ahhoz, hogy egy kis alkohol hatására kiröppenjen ez a tudás a fejemből. Nem, biztos vagyok benne, hogy a szende kis tünemény most sírva elrohan, vagy átváltozva vérmes ragadozóvá egy pofon kíséretében távozik. Szó szerint leesik az állam a meglepetéstől, és a saját kezemmel kell összecsuknom állkapcsom.
- Mi a? Esik a pillantásom a barátom kezére és a csaj... nemi szervére. Csak nézek elkerekedett szemekkel, de ez nem tart sokáig, mert a lány megint hozzám fordul és erőszakosan beletolja nyelvét a számba. Mivel nem tudok magamról, elvesztvén önuralmamat viszonozom csókját, és csak ekkor tűnik fel a fogszabályzója. Idegesen kinyitom a szemem, de bár ne tettem volna! Nem mindennapi látvány fogadott ekkor. A CSAJNAK AZ A BARNÁS CSÍK A SZÁJA FÖLÖTT NEM A KAKAÓ, KÁVÉ, VAGY FORRÓCSOKI, hanem IGAZI BAJUSZ!
- Ááááá! - Tolom el magamtól szörnyülködve. Úgy érzem, nem bírom sokáig, nagyon kikívánkozik belőlem a reggeli, az ebéd és az alkohol, amit most fogyasztottam. Durván Jack ölébe lököm és elrohanok a mosdó irányába. Még szerencse, hogy úgy ismerem ezt a helyet, mint a tenyeremet, mert ha még öt percig keresgéltem volna, tuti a padlóra hányok. Most viszont kényelmesen a wc elé térdelve kiengedek mindent. Legalább tíz percig ülök így, amikor végre úgy ahogy megnyugszik a gyomrom. Akkor nagy lassan kitámolygok a mosdóból és elindulok vissza, a helyemre. A csaj már nincs az asztalnál, és ez némiképp megnyugtat. Kérdőn nézek Jackre, tekintetem már kevésbé üveges, egészen kijózanodtam a rémisztő látványtól.
- Ez meg mi a franc volt? Kérdezem tőle az asztalra könyökölve, tekintetem már nem kószál sehova, csakis a haverra nézek. Elég volt ennyi a csajokból egy napra. Talán egy hétre is!!!
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Kocsma rész   Kocsma rész - Page 2 EmptySzer. Márc. 02, 2011 6:46 am

Tyler

- Pont én magyarázzam minek a fénykép mikor a muglik találták fel az egyik legjobb újságot a Playboy-t? - Kérdeztem tőle kissé méltatlankodva. Sajnos Tyler mostanra meg már igen csak elhajlott az italoktól, és ezért úgy beszélt mintha süket lennék. Lehet legközelebb nem kocsmába kellene jönni haditervet gyártani. Mert Egy máris részeg, Kettő mit keres az asztalunknál ez a fogszabályzós csajszi? És Három mert olyan hangosan beszél mintha szólna a zenegép a jobbján. De a csaj sem lehet semmi lélek, ha Tyler eddigi szavai nem riasztották el, és még a haverom ölébe is befészkelte magát. Vagy egy olyan nőt találtunk aki olyan mint mi, vagy csak hülye és szerelmes a pasiba, vagy csak szimplán hülye. Nos sok minden nem vesztek, és előre hajolva meg ragadom, a lány mellét. Ezzel vagy elijesztem , és végre tudok Tylerrel beszélni, vagy nem és akkor érdekes lesz az éjszaka. A csaj csak rám villantja a fogszabályzóját, és élvezettel szélesen vigyorogva fogadja a tapogatásom. A következő pillanatban pedig már a csuklóm megfogva az ágyékára helyezi maszturbálni kezd a tenyeremmel. Ó a franc..mibe tenyereltem. Kíváncsian nézek Tylerre, hogy fogadja a dolgot.
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Kocsma rész   Kocsma rész - Page 2 EmptySzer. Márc. 02, 2011 6:12 am

Jack

- Ez csak a te mániád, Jack! Ugyan már, gondolkozz! Minek fénykép róla? Jobb, ha elfelejtem, így újra részesülhetek az első hancúr élményében! Persze volt annyi eszem, hogy leitattam, ezzel elkerülhetem a kellemetlenségeket. Ezzel a taktikával akár százszor is megdönthetem ugyanazt a csajt. Én csak arról készítek képet, akivel nem akarok többet kapcsolatba kerülni!
-Kiabálom a havernak fennhangon, mivel fogalmam sincs róla, hogy vannak rajtunk kívül mások is.
- Jól van tesó, megszerezzük a bájbizbaszokat.. De akkor is nagyobb durranás kell! Én se vagyok hülye, ember! Nem akarok kikerülni innen, ide járnak a legszexibb, legformásabb, legzsengébb babák a világon! Nem véletlenül buktam hé! Jut eszembe, jövőre újra bukunk, kib...ttul nincs kedvem elhagyni ezt a frankó helyet! Kaja, pia, csajok, és fantasztikusannagyonkényelmes áágyaaak...-Elmélázva nyújtózom el a székemen, már fogalmam sincs, hogy miről folyt a szó, teljes mértékben az alkohol hatása alatt állok. Egy szexi kis csillogó fogú cicát szemelek ki magamnak, és látványos flörtbe kezdek vele, amit meglepő módon viszonoz. Mivel tök részeg vagyok, a látásom se az igazi már, így tökéletesnek és vonzónak látom, de szerencsére Jack barátom felvilágosít róla. hogy nem éppen hozzám való. Visszafordítom kósza üveges tekintetem barátomra, és igyekszem minden erőmmel rá figyelni.
- Jackie, Jackie... Pedig hányszor megmondtam már, hogy JÓL LE KELL ITATNI A CSAJT, mielőtt VAGY MIUTÁN megdöntöd! Így elkerülöd a kellemetlenségeket! Én már csak tudom, hogy milyen egy dühös baba, és hidd el, habár gyengébbik nemről beszélünk, ha igazán megvadulnak rosszabbak, mint maga Victor Krum! - Megborzongok, aztán megint a fogszabályzós lány köti le a figyelmem. Félreérthetetlen célzásokat teszek arról, hogy nagyon bejön nekem, és az ölembe invitálom. Akkor elkezdem simogatni, és az ajkaimmal csókot lehelek az övéire.
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Kocsma rész   Kocsma rész - Page 2 EmptySzer. Márc. 02, 2011 5:25 am

Tyler

- Nem vagyok meggyőződve arról, hogy neked kamatyolás előtt vagy után mire nincs időd. Egy fénykép totál belefért volna. Már csak azért is hogy ne felejtsd el másnapra kit döntöttél hanyatt. - Mondtam neki, és ezt komolyan is gondoltam. Ha már késik akkor legalább nekem is legyen benne valami jó dolog. Fényképes élménybeszámoló.
- A bájitalokat előbb szerezzük meg. Arra is van már tervem mire használjuk. De addig nem akarom elmondani amíg meg nincs a cucc. És nem akarok ezért hírnevet. Vagyis nagyon látványosat. Elvégre az emberek szája el fog járni. És még kicsit korai az időpont ahhoz, hogy ki csapjanak minket az iskolából Pitonbá agyvizének forralásáért. Neeeem ezt ügyesen kell csinálnunk. Héé Tyler...ide figyelj ne azt a fogszabályzós csajt maceráld. Szégyent hozol magadra. - Mondtam neki mikor már kacsingatni kezdet egy csúnyácska alattunk járó lányra. Lehet hogy ő az idősebb, és a duhajabb, de a piát tuti nem bírja úgy mint én. persze a végén ezért kell nekem cipelni őt mindig haza.
- A kérdésedre a válasz Luna egy gonosz kis boszi, aki nagyon meg fog szívatni mikor rá döbben, hogy csak arra használom, hogy legyen valaki akivel le eresztem az ikrát.
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Kocsma rész   Kocsma rész - Page 2 EmptyHétf. Feb. 21, 2011 11:25 am

- Szerinted volt időm fényképezgetni? Elég gyorsan lezavartuk a menetet, de azért úgy kellett csinálnom, hogy ő is élvezze.. Magyarázom, majd a sörre bámulva megrázom a fejem Kösz Jack, de tudod, hogy ennyi a fél fogamra sem elég! Ha már lúd, legyen kövér! Azzal felhajtom a maradék adagot és mohón a spéci vajsörért nyúlok, amit Jack rendelt nekem szokása szerint. Csöndben kortyolgatom, és mire mondandójának végére ér, már az övének az utolsó cseppjeit szívom magamba. Tudom, hogy ezt utálja, de nem bírok magammal, olyan régen ittam, hogy kezdtek jelentkezni az alkoholelvonási tüneteim.
- Nem rossz, nem rossz, jól kitervelted. De még ez se elég.. Oké, kiraboljuk, nagy ügy, de ennél valami nagyobb durranásra lenne szükségünk ahhoz, hogy igazán tiszteljenek. Jack, ez tavalyelőtt elment volna, de azért nem állhatunk elő ennyivel az hót ziher. Az elsősök kinevetnének, ha ilyen trükkel próbálkoznánk. Azokat a bájitalokat fel is kéne használni valamire.. Mondjuk változtassuk át Umbridge professzort disznóvá, hátha akkor végre magára ismer! Figyeled, hogy már lassan száz kilós a nyanya? Nagyon elhízott az ünnepek alatt, pedig eddig se volt igazán nádszálkisasszony. Látod haver, ő az akit még ha fizetnének sem tennék boldoggá! Az utolsó mondatoknál annyira elkap a lendület, hogy kilöttyintem az újabb adag vajsöröm negyedét. Fejcsóválva nézem a földre fröccsent italomat, és szomorkásan dúdolni kezdek.
- Tényleg, egyébként mi újság a kis csajjal, azzal a Lunával, vagy kivel, akiről legutóbb meséltél? Kérdezem tőle szinte ordítva, hiába, ez a három korsó pia egészen megrészegített, kezdem elveszíteni az önuralmamat. Közben előre, hátra dülöngélve keresek valami jó kis macát, akit az ölembe helyezhetnék, már kezd fázni a combom. Túlságosan megszokta, hogy mindig melegíti valami jó kis formás hátsó.
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Kocsma rész   Kocsma rész - Page 2 EmptyHétf. Feb. 21, 2011 11:04 am

Tyler

- Nem vagy igaz Tyler... legközelebb legalább küldj egy baglyot. Vagy hozz fényképet a csajról... -Dohogok vigyorogva. Miközben azt figyelem, hogy elégedetten issza az italát. - A fenének rendelsz már megint mikor tudod, hogy neked is kikérem a spéci sört mindig? - Ez sokkal jobban idegesít, mint az, hogy valami liba miatt késik egy fél órát. A nők mind a kettőnknek a nagy gyengéje. De az ivászat az komoly dolog, az a haverság-tesóság legalapvetőbb dolga.
- Nade..a terv. A nagy csörgőkígyó terv veszélyes és nem mindennapi hírverést okozhat. A lényeget már említettem. Vagyis azt, hogy ki raboljuk a jó öreg Piton professzor bájital raktárát. Bár a Potter trió óta egyre jobban védve az a szertár. Először csak egy kis csínyre gondoltam. De ahogy járt a fejemben az ötlet fel tettem magamnak a kérdést. Miért ne lopjunk el onnan mindent? Az lenne ám csak az ütős botrány. Vagyis egy nagyooon bonyolult dolgot kell csinálnunk. Megúszni büntetés nélkül. Először is kellene valami tértágító bűbájjal kezelt szállító eszköz, vagyis egy táska. Utána álság detektor átverő, majd gyanúszkóp átverő. Zárnyitó készlet. És valami amivel gyorsan bepakolhatnánk a cuccot a szállító eszközbe. És nem ártana valami pöpec emlék módosító varázslat, ha igazság szérummal akarnak minket vallatni.
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Kocsma rész   Kocsma rész - Page 2 EmptyHétf. Feb. 21, 2011 10:38 am

Jack

Uhh? Már ennyi az idő? Döbbenetemben, hogy már legalább fél órája kések megszaporázom a lépteimet, majd mikor végre megpillantom a fogadót szinte már futok. Tudom, hogy Jack utálja, hogy kések, de sajnos ez hozzám tartozik, egyszer Mcgalagony meg is fenyegetett, hogy ha legközelebb kések az órájáról faliórává változtat és egy teljes hétig ketyeghetek a terem falán. De persze aztán ő is hozzászokott, hogy csupán üres fenyegetésekkel nem megy semmire, így egyszer be is váltotta ígéretét. Nem haragszom rá, tudom, hogy velem van a baj, de nem érdekel.. Nem fogok mások kedvéért megváltozni. Egy ilyen alkalmat meg végképp nem hagyhattam ki. Egy gyors mozdulattal kitárom az ajtókat és belépek a dohos helyiségbe. Habár elég nagy a tömeg, rögtön kiszúrom a vajsörét iszogató Jacket és széles vigyorral az arcomon odasietek mellé, majd lehuppanok a mellette elhelyezkedő bárszékre.
- Csá haver, mi újság? Köszöntöm és nyújtom a kezem a kézfogásra, majd intek a pultosnak. - Egy whiskyt kérek dupla jéggel! Kiáltom a manónak, és türelmetlenül az asztalra csapok, jelezvén, hogy nem érek rá egész nap. Aztán a haver felé fordulok és a mondandómba kezdek. - Hallod, bocs, hogy megint késtem, de volt egy fontos elintézni valóm egy illetővel... Jelentőségteljes pillantással adom a tudtára, hogy az ellenkező nemből szedtem fel megint valakit. Tudom én, hogy te megértesz! Csapok a vállára, és belekortyolok a whiskeybe. Egy csodaszép szőke babát bűn lett volna magára hagyni a parkban egyedül. Főleg, hogy tegnap szakított a barátjával, így elég kiszolgáltatott helyzetben volt, és, hogy az ő szavaival éljek: Kell valaki, aki elfeledteti velem azt a bunkót! Úgyhogy meg is volt mára a napi jó cselekedet. Egy önelégült mosollyal újabb adagot gúrítok le a torkomon. Érzem ahogy a nyelőcsövemet elárasztja a forróság, valósággal égeti azt, majd a gyomromba érkezve kellemes melegséggel tölti el azt. - Na, de mi van a terveddel? Gondolkodtál rajta? Utalok ezzel arra a csínytevésre, amin már reggel óta törjük a fejünket.
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Kocsma rész   Kocsma rész - Page 2 EmptyHétf. Feb. 21, 2011 10:10 am

Tyler

Kényelmesen üldögélek az asztalnál előttem több kupa vajsör. Persze kissé megbolondítva lángnyelv whiskyvel. Már csak az a havernak kellene időben itt lennie. Miért van az hogy ennyit késik? Biztosan megint valami szöszi csajt próbál vízszintesbe helyezni egy bokorban. Pedig az évszázad csínytevése jutott az eszembe, ami nélküle nem sikerülhet. Az elképzelések pedig percről percre egyre jobban testet öltöttek a fejemben. Mondhatni igazi sötét nagyúrhoz méltó fondorlatos terv volt. Még bele sem kezdtünk de már most imádtam. Viszont pár részlet nélküle nehezebben fog menni. Na mindegy. Amíg várok elkezdetem inni, és a lányokat mustrálgatni. Sajnos nem voltak sokan, sem pedig szép lányok. De egy ilyen időpontban ez nem is csoda, pont ezért választottam ezt a helyet arra, hogy megbeszéljem a tervem Tylerrel.
- Hol vagy már te csirkefogó? -Dörmögöm az orrom alatt.
Perselus Piton
Bájitaltan Tanár/Admin/Mardekár Ház Feje
Perselus Piton

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 2447

TémanyitásTárgy: Kocsma rész   Kocsma rész - Page 2 EmptySzomb. Júl. 03, 2010 7:39 am

...
Kocsma rész - Page 2 Ozrlhkz6k5a6tuuxk1kp
https://roxfort.forumotion.co.uk
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Kocsma rész   Kocsma rész - Page 2 Empty

Kocsma rész
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2