Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Layla Olson Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Layla Olson Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Layla Olson Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Layla Olson 3347qiw
A Hónap Játéka
Layla Olson 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Layla Olson Ic7783

Share

Layla Olson

Go down 
SzerzőÜzenet
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018

Layla Olson Empty
TémanyitásTárgy: Layla Olson   Layla Olson EmptyHétf. Jan. 31, 2011 4:53 am

Layla Olson Izydt3

Név: Layla Olson
Becenév: Lay
Kor: 24
Rangod: -
Nem:
Származás: mugli
Születési idő: 1974.07.18.
Születési hely: London (Anglia)

Család:
Anya: Hilda Drow / meghalt 47 éves korában, 5 éve / ápolónő
Apa: Peter Olson / 55 éves / író
Testvérek: Michael / 15 éves / Roxfortos diák
Egyéb családtag: -
Háziállat: -

Érdekesség: Egy földhözragadt ember voltam, nem hittem a természetfelettiben, a mágiában, semmiben sem. Egészen addig, amíg az öcsém meg nem kapta a Roxfortos levelét és nem kezdett el ott tanulni. Azóta rendületlenül hiszek ebben és támogatom Michaelt.
Személyes tárgya: egy ezüst nyaklánc, melyet az édesanyám adott nekem a halálos ágyán.

Előtörténet: 1974-ben születtem Londonban. Anyám ápolónőként dolgozott, imádta azt a munkát. Nagyon rajongtam anyámért, és nagyon szerettem benne, hogy önzetlenül segített bárkinek. Ő volt a példaképem. Aztán pár évvel ezelőtt meghalt hasnyálmirigyrákban. Nagyon megviselt az elvesztése. Apám már anya halála előtt is a maga kis saját, mindentől és mindenkitől elzárt világában éldegélt. Nem foglalkozott se velem, se az öcsémmel, sőt még szerintem anyával sem igen törődött. Állítása szerint azért volt ez így, mert ő író, és az írók mind ilyen begyöpösödött, maguknak való emberek. Nos, én ezt nem nagyon hittem el neki. Szerintem apa azért ilyen, mert a gyerekkorában sok rossz dolog történt vele. Az apja állandóan verte, az anyja pedig a testét árulta, gyakran vitte házhoz a "pácienseket", a szobája ajtaját meg minduntalan "elfelejtette" becsukni. Apám nem egyszer látott néhány dolgot, pedig még csak hat-hét éves volt. Egy ilyen idős gyereket az is biztos megrázott. Aztán anyám halála után kiderült, hogy mégis szorult belé valamennyi érzés. Már úgy anyámat illetően. Ugyanis miután meghalt, apám fogta a cókmókját és elköltözött. Én az öcsémmel maradtam, aki nem sokkal később megkapta a Roxfortos levelét. Azelőtt úgy igazán nem hittem semmiben, főként nem az ilyenekben. De az a levél nemcsak a kisöcsém életét változtatta meg, hanem az enyémet is. Miután Michael elutazott újdonsült sulijába, sokat töprengtem azon, hogy mihez kezdhetnék az életemmel. Egy évet szalasztottam az egyetemen, tehát ott folytattam a tanulmányaim. Egy éve szereztem meg a tanári diplomám, de eddig még nem sikerült elhelyezkednem. Most egy éjszakai szórakozóhelyen dolgozom, mint táncosnő. Valamiből meg kell élnem. Ráadásul nem is keresek vele olyan rosszul. Az öcsém már ötödéves a Roxfortban, és amikor épp hazajön, egyfolytában az iskoláról beszél. Néha annyira irigylem Michaelt, hogy oda járhat. Egyszer szívesen körbenéznék abban az iskolában, ha már az öcsém ennyire odavan érte. Egyébként ha ez számít, a szerelem nagyban elkerül. Nem is nagyon hiszem, hogy valaha megtalálom azt a bizonyos lelki társat...

Jellem: Nem vagyok az a nyugodt típus. Nagyon hamar fel szoktam kapni a vizet és jól kitombolom magam. Egyébként ezt leszámítva kedves szoktam lenni, de csak ha az adott személytől is ezt kapom vissza. Maximalista is vagyok szakmai téren is és a magánéletemben is. Már volt néhány komolyabb kapcsolatom, de egyik pasiban sem találtam meg az igazit. Bizalmatlan vagyok, nehezen nyílok meg másoknak. Egyébként nagyon jól tudok titkot tartani, ezt mi sem bizonyítja jobban, mint az öcsém esete.

Kinézet: Hosszú barna hajam és barna szemem van. Nem vagyok se túl magas, sem pedig túl alacsony, 167 cm. Szeretem a divatos, csinos ruhákat és az erős sminket. De persze ez nem jelenti azt, hogy visszafogottabban nem is szoktam sminkelni. Mindössze a munkám megkívánja a kihangsúlyozott szemeket és szájat.

Magyar mennydörgő By: Ginny
Majdnem Mrs. Malfoy By: Ginny
A leendő Mrs. Malfoy By: Kanapé mögött bujkáló após
Layla Olson Bi5h08
Vissza az elejére Go down

Layla Olson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal