Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Light Coffee - Kávéház Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Light Coffee - Kávéház Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Light Coffee - Kávéház Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Light Coffee - Kávéház 3347qiw
A Hónap Játéka
Light Coffee - Kávéház 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Light Coffee - Kávéház Ic7783

Share

Light Coffee - Kávéház

Go down 
SzerzőÜzenet
Perselus Piton
Bájitaltan Tanár/Admin/Mardekár Ház Feje
Perselus Piton

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 2447

Light Coffee - Kávéház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Light Coffee - Kávéház   Light Coffee - Kávéház EmptyPént. Feb. 10, 2012 11:54 pm

JÁTÉK VÉGE!
SZABAD JÁTÉKTÉR!

Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Light Coffee - Kávéház   Light Coffee - Kávéház EmptyCsüt. Feb. 17, 2011 9:53 am

Draco Malfoy

~Draco...Milyen érdekes név. Pont, mint ő.~
A neve hallatán ez jutott először eszembe. Belekortyoltam a kávémba, közben ő a korát ecsetelte.
- Sejtettem, hogy még nem vagy húsz éves. Egyébként igaz, én már nem vagyok tinédzser. Huszonnégy vagyok.
Intettem a pincérnőnek, és kértem még egy muffin-t.
~Azt hiszem, elidőzök még egy ideig a kávézóban. Aztán Draco vagy megy vagy marad. Nekem csak este kell bemennem a bárba. Szóval időm van, mint a tenger. Nyugodtan megeszem a muffin-t, rendelek még valami italt, aztán olvasom a Büszkeség és balítéletet. Legalább nem ok nélkül hurcibálom magammal mindenhova.~
Draco szótlanul ült velem szemben. Mintha csak fizikailag lett volna jelen, egyébként teljesen másutt járt. Nem mondtam semmit, csendben vártam a muffin-t, közben pedig kibámultam az ablakon. Aztán mikor kihozták, majszolni kezdtem. Nem tudtam, mit mondhatnék Draconak, inkább megvártam, hogy ő szólaljon meg.
Vissza az elejére Go down
Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy

Hozzászólások száma : 1582

TémanyitásTárgy: Re: Light Coffee - Kávéház   Light Coffee - Kávéház EmptySzomb. Feb. 05, 2011 2:39 am

~~ Layla ~~

Kezdtem igen furcsán érezni magam Layla társaságában. Igazából lövésem sem volt, mennyi idős és ez a hiány információ furcsa képzelgéseket keltett bennem. Én tipikusan olyan vagyok, aki a lányokat vadnak nézi, akiknek én vagyok a vadászuk. Ez a nő, akármennyire is mugli, egészen csinos mugli. ~ Ha ilyeneken jár az agyam, ez annak a jele, hogy túl léptem a "rasszizmusomon".. ha akarom, ha nem, de be kell vallanom, hogy Mione megrontottál! ~ Azonban van, ami nem változik. Nem véletlenül kerültem be a mardekárba, akármilyen gonoszul is hangzik, én imádok szórakozni... a nőkkel. Ha vannak dolgok, amiket a halálfalóktól tanultam, az egyik a részletekre való figyelés. Nem kerülte el a figyelmem a nő pillanatnyi zavara a nevét illetően, így ezt, egy mindenttudó mosollyal honoráltam. A kezét nyújtotta, én pedig ezt a gesztust egy illedelmes kézcsókkal jutalmaztam és merészen a szemeibe néztem.
- Részemről a szerencse, Lalya! Engem Draco Malfoynak neveznek! - Feleltem, amitől a kacaja abbamaradni látszott. Elengedve a kezét, immáron vidáman fogtam neki a süteményem elfogasztásához. ~ Amit Herms nem tud, az nem fáj és amúgyis egy kis flört még nem számít a megcsalás kategóriájába ~ Érveltem magamnak, majd miután két falat lement a torkomon, leöblítettem még egy kis cappuchinoval.
- Szóval, azt mondod, hogy nem is vagy olyan öreg. Én úgy gondolom, hogy az én 18 évemhez képest, viszont korosabb vagy, ha nem is sokkal. Igazam van? - Érdeklődtem a kora felől.
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Light Coffee - Kávéház   Light Coffee - Kávéház EmptySzer. Feb. 02, 2011 10:40 am

Draco Malfoy

Kicsit megnyugodtam, mikor a fiú szóra nyitotta a száját. Már komolyan olyan kényelmetlenül éreztem magam, hogy az csak rátett volna egy lapáttal, ha nem is válaszol.
-Így már értem, miért nem emlékeztem rád.
Elmosolyodtam, és immár kissé felszabadultabban kortyoltam bele a kávémba. És akkor hirtelen megkérdezte, hogy hívnak. Egy pillanatra elszégyelltem magam, hiszen én jól tudtam, hogy direkt nem mutatkoztam be neki. Mondjuk zavaromat jól lepleztem, halvány mosollyal a szám szegletében válaszoltam a feltett kérdésre.
-Layla Olson vagyok. Örülök, hogy megismertelek.
Kezet nyújtottam felé, és gyorsan hozzátettem.
-És kérlek, tegezz nyugodtan. Nem vagyok olyan öreg.
Egy pillanatra elnevettem magam. Érdekes is volt, hogy magázott. Errefelé mindenki letegez.
~Mintha nem is idevalósi lenne.~
Első gondolatom ez volt. És úgy éreztem, ez a feltételezés nem alaptalan.
Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy

TémanyitásTárgy: Re: Light Coffee - Kávéház   Light Coffee - Kávéház EmptyKedd Feb. 01, 2011 3:01 am

Layla Olson
Minek után csönd települt az asztalra, nem kellett tovább figyelnem a helyzetem. Ez a tény azonban utat engedett a további gondolat meneteknek, amik nem hagytak nyugodni. Az első dolog ami eszembe jutott, az a kérdés,hogy: ~ Mit hozzak fel mentségemnek, amikor vissza megyek a Roxfortba? ~. Ezzel a kényes kérdéssel nem akaródzott foglalkozni és különben sem kellett nagyon. Önismeretből tudom, hogy mindig útközben jön meg az ihlet, nem rögtön a legeslegelején. Bár a sütim ott volt az orrom előtt és még ma nem is ettem semmit, valahogy eddig még nem tudtam hozzáfogni a csokis reggelimhez. Inkább megengedtem magamnak még egy kortyot a csészémből, majd óvatosan visszatettem. Az asztalra letelepülő csendet végül az asztaltársam bontotta meg, miután megkapta a maga rendelését.
- Valóban? - Kérdeztem vissza egy másodpercre, amikor a mugli nő törzshelyeként említette ezt a helyet, majd észbe kapva válaszra méltattam.
- Nos, az igazat megvallva, nem. Most először toppantam be ide... - Igyekeztem egy biztató mosolyt mutatni, ami felért egy kevésbé bizalom gerjesztő fintorral. ~... és ha minden igaz, akkor utoljára is!~ Gondoltam magamban, dehogy ne szakadjon meg a beszélgetés, szinte azonnal visszakérdeztem.
- Mit is mondott, hogy is hívják Önt? - Nem emlékeztem rá, hogy mondta volna a nevét, de mivel arra sem, hogy én mondtam volna, biztos voltam benne, hogy be sem mutatkozott.
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Light Coffee - Kávéház   Light Coffee - Kávéház EmptyKedd Feb. 01, 2011 12:07 am

Draco Malfoy

Mikor azt mondta, nem foglalt a hely, letettem a táskám az asztal lábához, én pedig leültem a székre. Egy pár másodperces néma csend következett, melyről mint kiderült, volt az két perc is. Aztán kihozták a kávém.
-Köszönöm.
Mondtam a pincérnőnek olyan hálás hangon, mintha most mentette volna meg az életem. Valójában tényleg örültem, hogy kihozta a kávém, mert már kezdtem kínosan érezni magam a helyzetet tekintve. Valakinek meg kell szólalnia, és mivel a srác nem nagyon volt vevő rá, így én törtem meg a "csendpaktumot".
-Gyakran jársz ide? Mert még nem láttalak itt, pedig ez az egyik törzshelyem.
~Bemutatkozni ki fog? Pedig már pusztán udvariasságból is illett volna megmondani a nevem.~
Mindegy, valahogy mégsem éreztem szükségét.
~Ha a fiú is dialógusba kezd, akkor majd bemutatkozom neki. Addig semmi értelme.~
Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy

TémanyitásTárgy: Re: Light Coffee - Kávéház   Light Coffee - Kávéház EmptyHétf. Jan. 31, 2011 8:21 am

Layla Olson
Mugli élet. Ez a nyüzsgő tömeg, a mindennapi rohanás, semmi mágia. Minden a racionalitás talaján mozog és én nem dönthetem meg a törvényeiket. Pedig, hogy szeretném megdöbbenteni ezt a nyakig sáros nemzedéket. Ezek az alap gondolatok mindig bennem motoszkáltak amióta az eszemet tudom. Így neveltek a szüleim és később arra ítéltettek, hogy halálfaló legyek. Félelem. Ez az érzés nagy úr volt nálam és el akartam felejteni, de minnél inkább küzdök a saját félelmeim ellen és minél inkább ellentmondok a rám kiszabott történéseknek, csak-csak növekszik és jobban támad. ~Az isten szerelmére, a mennyasszonyom muglik gyermeke...~ Ez a gondolat eget rengető lenne egy halálfalónak, de nem nekem, mert... ~Szeretem.. nagyon és felbonthatatlanul..~ Azonban akadt egy kis problémám. Jobban mondva jó nagy. Hermione mostanság furán viselkedik, mintha betegeskedne és én egyre jobban aggódom érte. A gondolat menetem egy mugli nő zavarta meg. Körbepillantottam a helységbe és ráeszméltem, hogy az előttem lévő hely az utolsó üres szék.
- Nem. - Feleltem tömören, majd szürcsöltem a meleg italomból. Az én arany vérem a mugliknál kékvérnek felelt meg eddigi tanulmányaim szerint, ~hála.. a mugli ismeretnek.. mindig is utáltam, de ami érdekelt az megragadt...~ tehát ennek a nőnek a szemében herceg is lehetnék. Ezen a gondolaton elmosolyodtam, miközben figyeltem, ahogy helyet foglalt. ~Na vajon csevegni is akar majd...?~ Felsóhajtottam, mert eszembe jutottak Herms szülei, akik szintén muglik, méghozzá orvosok. ~Ideje gyakorolni a muglikkal szembeni jófejséget ~. Ez volt az elmélet, de istenigazából, sehogysem vitt rá a lélek, úgy hogy vártam míg a hölgy meg nem szólalt.
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Light Coffee - Kávéház   Light Coffee - Kávéház EmptyHétf. Jan. 31, 2011 8:06 am

Draco Malfoy

Szinte minden áldott nap munkába menet betértem a kedvenc londoni kávézómba. A mai nap sem volt ez alól kivétel. Mikor beléptem a kávézóba, kikerekedett szemmel álltam néhány másodpercig az ajtóban. Rengetegen voltak, alig lehetett elférni. Ugyan népszerű hely ez, de ennyien akkor sem szoktak lenni. Odamentem a pulthoz és rendeltem egy presszókávét. A hölgy azt mondta, üljek le gyorsan valahova, amíg nem foglalnak el minden helyet, ő pedig majd kiviszi. Megköszöntem, azzal megindultam, hogy keressek valami helyet. Már nem volt sok szabad hely, hamar kiszúrtam egy ablak melletti asztalt, amelynél egy szőke fiú ült. Lassan odamentem és megkérdeztem.
-Elnézést, foglalt ez a hely?
Olyan tizenhét-tizennyolc év körülinek néztem. Nem az a típus vagyok, aki első ránézésre ítéli meg az embert, ugyanis szeretem jobban megismerni az illetőt, mielőtt véleményt mondok róla, de valahogy ez a fiú nem tűnt...emberinek. Csak tudnám, hogy értem ezt pontosan.
Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy

TémanyitásTárgy: Re: Light Coffee - Kávéház   Light Coffee - Kávéház EmptyHétf. Jan. 31, 2011 7:46 am

Layla Olson
Most életemben először, ellógtam a Roxfortból. Nyomós okom volt rá, hogy efféle kikapcsolódást szerezzek magamnak. Szombat reggel kimentem Roxmortsra és eltűntem onnan. Londonba kerültem egy kis zsákutcába. Kiléptem a fő utcára és az első szembetűnő dolog egy kávézó volt. Eredetileg az Abszol útra akartam elmenni, hogy ott találjak magamnak valami kedvtelő dolgot, de végérvényben úgy döntöttem, hogy egy forró cappuchino nem is olyan rossz ötlet, kezdésnek. Besétáltam és képtelen voltam leplezni undorom afelől, hogy ez a hely, a muglik egyik kedvenc társalgó helye. Kértem egy olasz cappuchinot és egy kis csokis süteményt. Kipécéztem magamnak egy ablak melletti asztalt, ami magányosan állt a reggeli napfény által megvilágítva. Szinte hívogatott magához, úgy hogy odamentem és leültem mellé. A rendelésem kis vártatva kihozták, én pedig kifelé meredtem az ablakon és az elmúlt időszak történésein merengtem. Észre sem vettem, hogy hoztam magammal a tömeget és lassan a hely megtelt muglikkal. Szerencsére az én asztalom elkerülték idáig…
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018

TémanyitásTárgy: Light Coffee - Kávéház   Light Coffee - Kávéház EmptyHétf. Jan. 31, 2011 5:11 am

.....

Magyar mennydörgő By: Ginny
Majdnem Mrs. Malfoy By: Ginny
A leendő Mrs. Malfoy By: Kanapé mögött bujkáló após
Light Coffee - Kávéház Bi5h08
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Light Coffee - Kávéház   Light Coffee - Kávéház Empty

Light Coffee - Kávéház
Vissza az elejére