Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Nem vagyok gépközelben... - Page 3 Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Nem vagyok gépközelben... - Page 3 Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Nem vagyok gépközelben... - Page 3 Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Nem vagyok gépközelben... - Page 3 3347qiw
A Hónap Játéka
Nem vagyok gépközelben... - Page 3 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Nem vagyok gépközelben... - Page 3 Ic7783

Share

Nem vagyok gépközelben...

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Lisa Turpin
Jóslástan Tanárnő
Lisa Turpin

Iskolai Házad : Hollóhát
Hozzászólások száma : 331

Nem vagyok gépközelben... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem vagyok gépközelben...   Nem vagyok gépközelben... - Page 3 EmptySzomb. Szept. 17, 2011 4:53 am

Csúcs megint Én írok ^^,

Nos, személyes okokból kissé bizonytalan ideig nem fogok tudni reagokat írni.
Ezért is ezer bocsánat Partick-től és Iason-tól.

Lisa..˘˘,
Vissza az elejére Go down
Lisa Turpin
Jóslástan Tanárnő
Lisa Turpin

Iskolai Házad : Hollóhát
Hozzászólások száma : 331

TémanyitásTárgy: Re: Nem vagyok gépközelben...   Nem vagyok gépközelben... - Page 3 EmptySzomb. Aug. 20, 2011 12:50 am

Hello!

No én is írok!

Hétfőtől személyes okokból egy ideig nem leszek, így egyik karakterem sem lesz elérhető! –A tanórára meg ha lesz reag, megpróbálok írni!

Sziasztok! Smile
Augustus McKinnon
Gyógynövénytan Tanár/Hugrabug Ház Feje
Augustus McKinnon

Hozzászólások száma : 17

TémanyitásTárgy: Re: Nem vagyok gépközelben...   Nem vagyok gépközelben... - Page 3 EmptyPént. Aug. 19, 2011 8:28 am

Kedves Mindenki!

Van egy jó és egy rossz hírem! A jó az, hogy az órai postom el fog csúszni. A rossz az, hogy kétoldali tüdő gyulladással ispotályban vagyok és hétfő délelőttig nem nagyon leszek. Elnézést kérek mindenkitől!

McKinnon professzor
Lucretia C. Coliander
Boszorkány
Lucretia C. Coliander

Hozzászólások száma : 16

TémanyitásTárgy: Re: Nem vagyok gépközelben...   Nem vagyok gépközelben... - Page 3 EmptyKedd Aug. 16, 2011 8:17 pm

Üdv!

Előre láthatóan augusztus 18-25-ig nem leszek gépközelben, mert nyaralni megyek. Iason sajnálom, de csak akkor tudjuk folytatni a játékot! :'(

Mrs. Norris
Rosalind Maria deClair
Bíbor Hercegnő
Rosalind Maria deClair

Hozzászólások száma : 17

TémanyitásTárgy: Re: Nem vagyok gépközelben...   Nem vagyok gépközelben... - Page 3 EmptyKedd Aug. 16, 2011 8:45 am

Augusztus 18-28-ig nem leszek gépközelben.
http://www.loveharrypotter.eoldal.hu
Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 1582

TémanyitásTárgy: Re: Nem vagyok gépközelben...   Nem vagyok gépközelben... - Page 3 EmptyPént. Aug. 12, 2011 2:23 am

Üdvözletem Mindenkinek!

Augusztus 15-től 19-ig nem leszek gépközelben. A Szent István Egyetem leendő diákjaként az user kénytelen Gólyatáborba vonulni, ami erre az időre esedékes. A játékaim addig állni kényszerülnek, amiatt előre is szeretnék elnézést kérni!

Draco user
Hollóháti Hedvig
A Hollóhát Ház Alapítója
Hollóháti Hedvig

Iskolai Házad : Hollóhát Ház Alapítója
Hozzászólások száma : 24

TémanyitásTárgy: Re: Nem vagyok gépközelben...   Nem vagyok gépközelben... - Page 3 EmptySzer. Aug. 10, 2011 8:19 am

Holnaptól én sem leszek, de csak pár napig Smile

Jelentem, hogy a tekergő user visszatért Wink

A hozzászólást Hollóháti Hedvig összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 15, 2011 4:26 pm-kor.
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 184

TémanyitásTárgy: Re: Nem vagyok gépközelben...   Nem vagyok gépközelben... - Page 3 EmptySzer. Aug. 10, 2011 7:56 am

holnaptól augusztus 21-ig nem leszek, mert nyaralni megyek. bocsi Rose, de valószínű csak akkor tudom folytatni a játékot. Smile

Albus Dumbledore
A kor legnagyobb mágusa/Roxfort Igazgatója
Albus Dumbledore

Hozzászólások száma : 58

TémanyitásTárgy: Re: Nem vagyok gépközelben...   Nem vagyok gépközelben... - Page 3 EmptySzomb. Aug. 06, 2011 7:24 am

Várhatóan hétfőtől nem leszek gépnél, mert iskolai ügyeket intézek és úgy néz ki, lesz egy utazás is, szóval az a hét mindenképp kiesik, de szerintem még az azutáni is. Néhanapján ha szerencsém van felnézek és akkor reagolok majd Harry Potter játékostársamnak, így tőle ezúton is elnézést az akadozó kalandért. Igyekszem vissza!
Conor Leroy
Varázsló
Conor Leroy

Hozzászólások száma : 9

TémanyitásTárgy: Re: Nem vagyok gépközelben...   Nem vagyok gépközelben... - Page 3 EmptyPént. Júl. 15, 2011 9:08 pm

Holnaptól egy hétig nem leszek gépközelben így játszótársamtól is elnézést kérek és sietek majd vissza!

Conor & Mark Leroy
Pansy Parkinson
Boszorkány
Pansy Parkinson

Hozzászólások száma : 378

TémanyitásTárgy: Re: Nem vagyok gépközelben...   Nem vagyok gépközelben... - Page 3 EmptyPént. Júl. 15, 2011 12:54 am

Nos, a hétvégére elmegyek az egyik rohonomékhoz, ma késő délután indulok egészen hétfőig, ezért sem itt, sem a Roxfort 2-n nem tudok majd aktív lenni Sad
A játékokat lehetőleg hétfőn be fogom pótolni, megértéseket köszönöm Smile
Addig is jó játékot; Pansy.
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Hozzászólások száma : 5018

TémanyitásTárgy: Re: Nem vagyok gépközelben...   Nem vagyok gépközelben... - Page 3 EmptySzomb. Jún. 18, 2011 9:25 pm

Hello, nos én is szeretném közölni, hogy mivel otthon jelenleg meghalt a netszolgáltatásom, ezért csak kétnaponta leszek fellelhető, akkor is csak barátnőmtől, tehát privát üzenetekre akkor tudok majd válaszolni, tehát ha bárkinek problémája van forduljon a Staff többi tagjához.

Megértéseteket köszönöm, Hermione Smile

/Ginnykém jó pihenést Smile/

Magyar mennydörgő By: Ginny
Majdnem Mrs. Malfoy By: Ginny
A leendő Mrs. Malfoy By: Kanapé mögött bujkáló após
Nem vagyok gépközelben... - Page 3 Bi5h08
Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley

Hozzászólások száma : 3608
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola & Odú

TémanyitásTárgy: Re: Nem vagyok gépközelben...   Nem vagyok gépközelben... - Page 3 EmptyPént. Jún. 17, 2011 6:20 am

Helló,

nos, nem mondhatnám, hogy hosszú ideig leszek távol, de azért nem árt ide kiírni, már csak a félreértések elkerülése végett is!
Tehát: 2011. június 18-tól 2011. június 25-ig nem leszek elérhető, mivel Siófokra megyek kipihenni egy nehéz és mozgalmas év fáradalmait!
Mobilról talán felnézek majd olykor, de ha mégsem, akkor érezzétek jól magatokat és ne feledjétek - a kis piroska még visszatér! Ezt vegyétek fenyegetésnek. (:

Csokibéka, Ginny & Lily & Viktor ( és ezzel lelepleztem a multijaimat ) xD

Anyaszomorító, Teherbeesős boszi by: Mennydörgőcske
Te melyik házba tartozol?
Harry Potter • Through The Pensieve
Story Of Us
Take My Hand
Perselus Piton
Bájitaltan Tanár/Admin/Mardekár Ház Feje
Perselus Piton

Hozzászólások száma : 2447

TémanyitásTárgy: Re: Nem vagyok gépközelben...   Nem vagyok gépközelben... - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 02, 2011 5:25 am

Mindenkinek!

Sajnálattal kell közölnöm, hogy mivel neki álltam újra tanulni, most éppen nincs időm itt lenni veletek. Akivel játékom van azt arra kérem legyen türelemmel.

További jó játékot.

Molly Weasley
Boszorkány
Molly Weasley

Hozzászólások száma : 142

TémanyitásTárgy: Re: Nem vagyok gépközelben...   Nem vagyok gépközelben... - Page 3 EmptyKedd Jan. 25, 2011 4:53 am

Drága Gyermekeim!

Sajnálattal kell közölnöm, hogy akadozó netszolgáltatás végett, illetve gyenge minőségű számítógépem miatt, nem leszek sűrűn elérhető. Valószínűleg akkor tudok újra aktív felhasználóként jelen lenni az oldalon, amikor újra rakják a gépem.

Puszilok mindenkit: Molly
Harry Potter
Varázsló
Harry Potter

Hozzászólások száma : 260

TémanyitásTárgy: Re: Nem vagyok gépközelben...   Nem vagyok gépközelben... - Page 3 EmptyKedd Jan. 18, 2011 9:04 am

Nos... én következem... Hello Mindenki!

Én sem leszek elérhető érettségi miatt, szóval innentől fogja jegelem a játékaim!
Kérem a türelmeteket és a megértéseteket, mert nagyon nehéz napok elé állok, én is és az alábbiakat tekintve, rajtam kívül mások is!

Legyetek jók!

Harry user
Narcissa Malfoy
Boszorkány
Narcissa Malfoy

Hozzászólások száma : 177

TémanyitásTárgy: Re: Nem vagyok gépközelben...   Nem vagyok gépközelben... - Page 3 EmptyHétf. Jan. 17, 2011 4:42 am

Kedves Fórumozók!

Elérkezett az az idő, amikor Draco Malfoy és Hermione Granger userhez hasonlóan már én sem tudom olyan gyakran látogatni az oldalt mint ahogy eddig tettem. Ennek oka, hogy mint sok diáknak, nekem is elérkezett az érettségi időszakom, ezért a mai naptól fogva nem tudok játékot kezdeni és aktívan játszani sem. És sajnos a függőben lévő játékaimhoz sem tudok az érettségi végéig hozzá szólni.
Megértéseteket köszönöm.
És előre is jó játékot mindenkinek!

Üdv: Narcissa Malfoy
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

TémanyitásTárgy: Re: Nem vagyok gépközelben...   Nem vagyok gépközelben... - Page 3 EmptyCsüt. Jan. 13, 2011 7:15 am

Sajnálatos módon eljött az az idő, amikor Draco Malfoy és én sem leszünk elérhetőek huzamosabb ideig, ugyan is érettségire készülünk mindketten és ez nagyon sok munkával, energiával és tanulással jár. Ennek okán nem leszünk képesek ellátni az admini illetve a moderátori feladatkörrel járó munkánkat, egészen Június végéig, az utolsó érettségi vizsga letételééig. A folyamatban lévő Pansy Parkinson bulijára természetesen mindketten írni fogunk, amikor mi következünk a sorban, de új játékba nem kezdünk illetve a még folyamatban lévők állni fognak, vagy hihetetlen lassan haladni.

Jó magam még egészen Január 29.-ig látok el Admini feladatokat azt követően ugyan fel fogok nézelődni, de nagyon szépen kérek mindenkit, hogy a kérdésekkel és minden más egyéb problémával is, Perselus Pitonhoz vagy Ginny Weasleyhez forduljon.

Köszönettel: Draco Malfoy & Hermione Granger

Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley

TémanyitásTárgy: Re: Nem vagyok gépközelben...   Nem vagyok gépközelben... - Page 3 EmptyVas. Jan. 02, 2011 5:37 am

Hát ... ez is eljött! - ismét

Nem vagyok boldog, hogy ezt kell ide írnom, sőt. Azt hiszem, rövidre fogom, mert nem búcsúzom örökre. Na, de akkor el is kezdem ...
Idén felvételizem. És úgy tűnik, hála Merlinnek, elég jól sikerült, mert minden helyre behívtak szóbelizni. Viszont ez a szóbeli nem minden esetben beszélgetésből fog állni, példának okáért az első számú iskolámba 20 történelemtételt kell megtanulnom, és végre kell hajtanom majd helyben egy novellaelemzést. Ez pedig nem fog menni tanulás ill. gyakorlás nélkül! Így ismételten nyugállományba kényszerülök ...

Viszont ne csüggedjetek, egy hét múlva újra jövök, tele ötletekkel, erővel, kreativitással! Addig pedig szorítsatok nekem és egymásnak xD
Tehát: 2011. február 23-ától egészen 2011. március 2-áig kivonom magam a forgalomból!

De a Ti életkedvetek ne lankadjon; játsszatok buzgón-buzgón-buzgón, hogy mikor vissza térek - úgy Merlin igazából! - valóban egy működő és életképes fórumot lássak, ne pedig egy temetőt!

A távollétemben a feladataimat az oldal megmaradt STAFF tagjaira bízom! Smile

Hát ... akkor sziasztok Smile ♥️♥️♥️
Üdv, G.

Story Of Us
Take My Hand

A hozzászólást Ginny Weasley összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Feb. 23, 2011 4:48 am-kor.
Lord Voldemort
Sötét Nagyúr
Lord Voldemort

Hozzászólások száma : 18

TémanyitásTárgy: Re: Nem vagyok gépközelben...   Nem vagyok gépközelben... - Page 3 EmptyKedd Nov. 09, 2010 11:08 am

Elnézést, hogy csak most tudom jelezni, de betegség, illetve a számítógépem elromlott és ott volt elmentve könyvjelzőként az oldal címe, így nem találtam meg, csak nehezen a Roxfort rpg-t. Megpróbálok ezek után ismét visszatérni, sajnálom, hogy kellemetlenséget okoztam.
Lucius Malfoy
Halálfaló
Lucius Malfoy

Hozzászólások száma : 393

TémanyitásTárgy: Re: Nem vagyok gépközelben...   Nem vagyok gépközelben... - Page 3 EmptySzomb. Aug. 28, 2010 6:58 am

Ma- Holnap alig tudok lenni a gép közelébe mert vendégek jönnek a szülinapra és lehet, hoyg hétfőn se elszek attól függ, hogy itt alszanak e :S
Padma Patil
Boszorkány
Padma Patil

Hozzászólások száma : 32

TémanyitásTárgy: Re: Nem vagyok gépközelben...   Nem vagyok gépközelben... - Page 3 EmptyVas. Aug. 22, 2010 10:03 pm

Aug 25-28-ig biztosan nem leszek tábor miatt,utána pedig még bizonytalan. Igyekszem,addig is jó fórumozást mindenkinek:)
http://mysticshadow.vampire-legend.net
Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley

TémanyitásTárgy: Re: Nem vagyok gépközelben...   Nem vagyok gépközelben... - Page 3 EmptySzer. Aug. 18, 2010 4:12 am

Kedves, drága Fórumlakók!

2010. augusztus 20-ától egészen 2010. augusztus 22-ig nem leszek elérhető, mert nyaralni megyek a barátaimmal. Leghamarabb 2010. augusztus 23-án leszek ismét köztetek!
Addig se álljon meg az élet! Az aranyvérű varázslók és a félvér boszorkányok elfogadását Perselus Pitonra bízom!

Szívélyes üdvözlettel, Ginny

Story Of Us
Take My Hand
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

TémanyitásTárgy: Re: Nem vagyok gépközelben...   Nem vagyok gépközelben... - Page 3 EmptyKedd Aug. 17, 2010 8:24 am

2010. Augusztus 19.től - 2010. Augusztus. 23.-ig nem leszek elérhető. Az alám tartozó fajok, vagyis az Aranyvérű illetve Mugliszületésű boszorkányok elbírálása addig Draco Malfoy feladata lesz!

Hermione

A hozzászólást Hermione Granger összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 18, 2010 8:25 am-kor.
Lord Voldemort
Sötét Nagyúr
Lord Voldemort

Hozzászólások száma : 18

TémanyitásTárgy: Re: Nem vagyok gépközelben...   Nem vagyok gépközelben... - Page 3 EmptyKedd Aug. 17, 2010 7:34 am

Jővő hét szerdáig gólyatáborban leszek, így nem leszek aktív addig. Akivel játszok éppen, ő tud róla.
Lord Voldemort
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Nem vagyok gépközelben...   Nem vagyok gépközelben... - Page 3 Empty

Nem vagyok gépközelben...
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next