Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Csevegőtér 6 Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Csevegőtér 6 Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Csevegőtér 6 Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Csevegőtér 6 3347qiw
A Hónap Játéka
Csevegőtér 6 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Csevegőtér 6 Ic7783

Share

Csevegőtér 6

Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 13 ... 26  Next
SzerzőÜzenet
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 184

Csevegőtér 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 EmptySzer. Júl. 11, 2012 5:54 am

- Magától nem fél már senki. - néztem Luciusra lesajnálóan.
Ugyan már, pont egy ilyen senkitől rettegnének? Mikor elvette Ron pálcáját, már sejtettem a veszélyt, így a Capitulatus-t kivédtem.
- Voldemort, Voldemort, óóó Voldy, Voldy, Voldemort! - énekeltem, hogy bosszantsam.
Fájdalom, még ilyenkor sem tűnik el belőlem a vicceskedés.
- Egyébként. A csodás unokájának igaza van. Gondolom Hermionétől és Narcissától tanul modort... Te meg egy gonosz tetű vagy, Malfoy. - néztem szürke szemeibe.

Gabrielle Narcissa Malfoy
Kis gyerek

Hozzászólások száma : 23

Csevegőtér 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 EmptySzer. Júl. 11, 2012 4:52 am

*Riadtan szemléltem, amikor nagyapa elvette Fredéktől a pálcáikat. Bár Ron egyértelműen nem kedveli a családomat, ahogy Fred sem, bár utóbbi kedves volt velem. Nem értettem a nagypapát, hogy miért kellett így viselkednie.*
- Gonosz vagy. - néztem fel rá komoly arccal, amelyre apa azt mondta, hogy pont úgy nézek, mint anya, és közben nem átallottam néhány lépést hátrálni. Nem hinném, hogy akadna még valakinek olyan bonyolult családja, mint amilyen nekem és Sophienak van.
Vissza az elejére Go down
Lucius Malfoy
Halálfaló
Lucius Malfoy

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 393

Csevegőtér 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 EmptyKedd Júl. 10, 2012 6:31 am

-Hát csak egy baj van vele, Rita Vitrol nem mer rólam írni. Meg amúgy se kell nekem a te cukrod! Azzal megfogtam és kidobtam az ablakon a cukrot, a következő kijelentésen fel ment az agyvizem.
-Te, hogy merted kimondani a nagyúr nevét, te kis sz*r darab?Mondom és már azon gondolkoztam, hogy vegyem-e elő a pálcámat, de nem akartam, balhét a kis Gaby előtt aki meg rúgott, de az idegtől meg sem éreztem, mert a Ron kijelentésén már tényleg elvesztettem az eszem. De csak gonoszan felnevettek és egy hirtelen mozdulattal kiverem Ron pálcáját a kezéből, ellököm Freddet és Ront, elveszem Ron pálcáját és kihúzom az enyémet és két pálcát, a két Weasleyra szegezem és kimondom az átkot.
-Capitulatus! Fredre, irányult ez a támadás és ha ki védte akkor elugrok egy fedezékbe és onnan lövök ki átkokat a két pálcával.
Ronald Weasley
Varázsló
Ronald Weasley

Hozzászólások száma : 64

Csevegőtér 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 EmptyKedd Júl. 10, 2012 1:00 am

Egyer jobban felmegy a vérnyomásom, minél tovbb hallgatom Malfoy sértegetéseit, és erre már nem tudok pókerarccal reagálni.
- Fagylalt? Persze, ez érthető, hiszen Voldemort seggén jól begyakorolhatta a nyalást. - mondom neki gúnyos mosollyal az arcomon, majd Fred egyik mondatára reagálva, továbbra is gúnyos mosollyal szólalok meg, Malfoynak címezve a szavaimat.
- Becsület? Ne zavard össze új szavakkal, még a végén értelmező szótárra lesz szüksége.
Azonban amikor anyát veszi a szájára, már nem csak Frednél telik be a pohár, hanem nálam is. Vörös fejjel pattanok fel a székből, és előhúzott pálcámat az arcának szegezve, idegesen fújtatva címezem neki z újabb sértést.
- Diéta? Ilyen undorító patkányon az már nem segít. De anni szívességet tehetünk a világnak, hogy lepörkölöm a mocskos pofáját, hogy senkinek se kelljen látnia többé! Csodálom, hogy a nejének nem kap frászt, mikor az ágyban maga mellett ébred! - mondom pálcámat folyamatosan az arcára szegezve. Közben megfordul a fejemben, hogy elvetettem a sulykot, hiszen Narcissa Malfoy nem tehet semmiről, talán annyi bűne van, hogy rossz pasival kezdett. Viszont az adrenalin szintem jelenleg olyannyira az egekben van, hogy mindez nem érdekel. Amint Malfoy csak megmoccan, kész vagyok egy kábító átkot lőni a képébe, hogy lehűtsem.
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

Csevegőtér 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 EmptyKedd Júl. 10, 2012 12:41 am

- Én megértem, hogy fél. Nagyon sok mindentől. De hogy egy cukortól... Hogy ehhez Rita Vitrol mit szól majd.... "Lucius Malfoy, aki fél a cukroktól" - röhögöm el magam.
Na, a következő mondatára felment bennem a pumpa.
- Ha tudni akarod, Malfoy, még abban az évben visszafizettük. Bár... most, hogy így belegondolok, biztos nem hallottál még a becsületességről... - váltottam át dühömben tegezésre.
Mikor anyát kezdte el szidni, előkaptam a pálcám és a torkára szegeztem.
- Még egy szó, és esküszöm, tengeri sünként fogsz elkotródni innen, Malfoy! - fenyegettem, majd mikor a kislány bokán rúgta, hozzátettem. - Látom, az unokája nem magától tanult modort.

Kis gyerek

Csevegőtér 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 EmptyHétf. Júl. 09, 2012 7:00 am

*Szinte külső szemlélőként figyelem a felnőtteket, amint azok szót váltanak. Nem nehéz kihallani az ellenségeskedést, amelyet minden szavuk és a hanglejtésük hordoz magában. Kimondottan undokul viselkednek egymással*
- Te nem kedveled a családomat. *pislogok Ron bácsira egyenest a szemeibe nézve, amelyek kissé üvegesnek hatnak számomra. Mindazonáltal nem nézek félre, mert apa nem így nevelt.
- Nagypapa, undok vagy! *csattanok fel mérgesen, amikor a bácsik anyukáját veszi a szájára. Ezzel a szavakkal pattanok fel a kanapéról és dühösen odalépve hozzá istenesen bokán rúgom, ahogy csak erőmből telik.*
- Nem szabad csúnyát mondani senki anyukájára! *teszem hozzá mintegy mellékesen felnézve rá összeráncolt szemöldökkel*
Lucius Malfoy
Halálfaló
Lucius Malfoy

Csevegőtér 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 EmptyHétf. Júl. 09, 2012 6:51 am

-Nem, baj tessék edd meg te, én úgy is ettem egy fagyit mielőtt bejöttem, ebbe a porvészekbe, vagy már lehet nem is lehet nevezni ennek mert ti itt vagytok.
Mondom fagyosan és oda dobom a cukrot Frednek. Már nem bírtam ki, hogy ne epésen válaszoljak.
-Több pénzem van nekem, mint amennyi ér az életedért. Amúgy is én úgy hallottam, hogy Harry Pottertől van pénzetek erre. Ha ezt anyátok meghallaná. Nem lenne elragadtatva. Most lenézek a kis Gabyra aki miatt az egyetlen ok, hogy nem hagyom itt ezt a helyet.
-Akkor te nagy lány vagy, ha egyedül vagy ugye? Mondom először mosolyogva itt, mert nagyon szerettem az unokámat, akárhogy halálfaló vagyok.
-Nem, nem zavar, hogy nem aranyból van, csak figyelek a diétámra, nem úgy mint anyátok!
Ronald Weasley
Varázsló
Ronald Weasley

Csevegőtér 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 EmptyHétf. Júl. 09, 2012 6:26 am

Fred jól nyomja a műsort, ezt el kellett ismernem, miközben tekintetem a padlóra tévedt. Végülis nekem mindegy, ová nézek, csak most ne kelljen Malfoy-ra pillansak, mert tuti, hogy elfogom magamat röhögni, de mindeddig ezt meglehetősen profi módon elkerültem. Viszont a megszólalására ismét reagálnom kellett.
- Az orvosnál már amúgysem megy skra a pénzével. Ezen az arcon már nincs gyógyító, ai segíteni tudna. - nézek fe rá gúnyos vigyorral, majd letörlöm a képemről a mosolyt, s ismét kibámulok az ablakon.
- Hagyd csak, Fred, úgy látszik a mocskoknak már lealacsonyodás bármit is elogadni valakitől. Lehet zavarja, hogy nem aranyból van. Vagy, hogy ingyen gerinc nem jár hozzá. - kezdm el cukkolni Malfoyt, mellyel próbálom a felkínált édesség elfogadására sarkalni. Meg jót tesz beszólogatni neki. Megnyugtat.
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

Csevegőtér 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 EmptyHétf. Júl. 09, 2012 5:36 am

- Sajnálom, Mr Malfoy, nincs másik. Egyébként ugyanolyan málnás, mint Gaby-é. - mondtam a mondókámat. - Ugye milyen finom? Megéri megkóstolni a nagypapának, nem? - fordultam a kislányhoz.
Merlinhez imádkoztam, hogy végre elfogadja azt a hülye cukrot, és közben ne röhögjem el magam.
- Nem tudom, feltűnt-e magának, hogy én, hála a boltomnak, sárkánybőr ruhában járok, Ronc... Ron peddig az auror szakmából él meg csodálatosan, míg maga... öhm... egyszerű, 5 galleonos talárban tangózik a majmokkal. - válaszoltam fagyosan.

Kis gyerek

Csevegőtér 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 EmptyHétf. Júl. 09, 2012 2:38 am

*Csak kapkodja a fejét a felnőttek között, akik láthatóan nem kedvelik egymást. Az okát ugyan gyermekként nem érti de sok olyasmit hall, amelyet pontosan ért.* ~Hm... Ron bácsi ismerheti anyát, mert anya is mindig azt mondja ha a nagypapa tettei kerülnek elő, hogy gerinctelen~
- Köszönöm szépen Fred bácsi. *veszem el tőle a cukorkát, amelyet némi szemrevételezés után azonnal be is veszek a számba. A kellemes málnás íz, mosolyt csal az arcomra. Ez az egyik kedvencem.
- Egyedül vagyok, anya a Roxfort történetét meséli Sophienak. *válaszoltam nagypapám kérdésére, mosolyogva, és egyúttal büszkén, hogy én bizony már elég nagylány vagyok, hogy egyedül ide jöhessek és persze anya megengedte.
Lucius Malfoy
Halálfaló
Lucius Malfoy

Csevegőtér 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 EmptyVas. Júl. 08, 2012 7:08 am

*Valahogy érzem, hogy valami tréfás dolgok akarnak rám sózni mivel, varázsvicc boltjuk van, bár még most sem értem, hogy van pénzük rá mivel az egész házuk, olyan mint a mi folyosónk, nem olyan csúnya, büdös, hanem olyan nagy. Ezért egy kis ravaszságot eszeltem elő.*
-Ó, köszönöm de először edd meg ezt a darabot, te. Majd utána én is eszek, de ne cseréld ki másra, mert figyelek. *Mondom, gonosz mosollyal az arcomon és odanyújtottam Frednek a cukrot. Amikor a másik Weasley visszaszól nyugodt maradok és válaszolok rá.*
-Lehet, hogy nekem nincs, de én könnyen eltudok menni az orvoshoz mert nekem van pénzem nem úgy mint neked, szerintem te már a vizsgán az első kérdésnél elfogsz bukni és sohasem leszel auror.
Ronald Weasley
Varázsló
Ronald Weasley

Csevegőtér 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 EmptyVas. Júl. 08, 2012 6:54 am

Remek... egy újabb jelenlévő. Komolyan mondom, már csak Piton hiányzik a képből. Megjegyzésére nem tudtam nem epésen visszavágni.
- Szó sincs ilyesmiről, Mr. Malfoy. Ez csupán jót tesz a gerincnek... ó, elnézést... elfelejtettem, hogy ez magának ismeretlen szerv.
Majd mikor Fred megkínálja azzal a cuccal, amit az előbb rám próbál tukmálni, nehezen bírom pókerarccal figyelni a jelenetet. Ráadásul Fred megtévesztése most nagyon meggyőző azzal, hogy Gabrielnek is adott egyet. Nagy erőfeszítések árán nem mosolyodom el, csak kibámulok az ablakon, miközben magamban fohászkodom: "Ó, Merlin, csak add, hogy fogaddja el! Fogadd el!!"
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

Csevegőtér 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 EmptyVas. Júl. 08, 2012 6:34 am

Épp válaszolni akartam Ronnak, mikor belépett Lucius Malfoy.
- Magának is jó napot! - köszöntem vidáman. - Cukrot? - nyújtottam Malfoy felé a Takony Tablettát, mit eddig Ronnak ajánlgattam.
Imádkoztam hogy bevegye. Mivel tétovázott, új cselt eszeltem ki. Van nálam egy málnás cukor, azt Gaby felé nyújtottam.
- Tessék Gaby, kapsz egy cukrot, ha már megkínáltál a kekszedből. - nyújtottam felé a málnásat, majd Mr Malfoy-hoz fordultam. - Tessék, a tatának is egy. - húztam vigyorra a számat. Neki természetesen a taknyos jutott.

Lucius Malfoy
Halálfaló
Lucius Malfoy

Csevegőtér 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 EmptyVas. Júl. 08, 2012 5:32 am

*Azért lépek be mert úgy, hallottam, hogy itt van Gaby, az unokám de amúgy nem lépnék be egy ilyen porfészek be. Amikor beérek akkor körülnézek és észreveszem, hogy ott van Gaby, két Weasleyvel.*
-Sziasztok *Mondom, mogorván, amúgy nem szólnék hozzájuk csak jó példát akarok mutatni a kis Gabynak*
-Szia Gaby, hogy vagy? Kivel vagy itt, ezeken kívül? Dracoval? Vagy Hermioneval? *Mondom és láttam kintről, hogy a kisebbik Weasley épp felkelt a földről.*
-Miért ültél a földön Weasley? Jobb volt ott mert a házatokban a székek elvannak törve és tiszta tüske? *Mondom gonoszan mosolyogva*
Ronald Weasley
Varázsló
Ronald Weasley

Csevegőtér 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 EmptyVas. Júl. 08, 2012 4:05 am

- Ez a csúnya bácsi, aki mindjárt megfullad a röhögéstől, csak Fred bácsi. Az én aranytestvérem. - előzöm meg a bratyót a válasszal, miközben enyhén vörös képpel felkászálódom a padlón, és immár fokozottabb figyelemmel, a széken foglalok helyet.
- Mellesleg nála mindig van valami különlegesség! - küldök egy mosolyt a lány felé, majd gonoszan Fredre vigyorgok. Tessék, ebből vágd ki magadat kamukirály.
- Én Ron vagyok. - fordulok ismét a lányhoz.
Kis gyerek

Csevegőtér 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 EmptyVas. Júl. 08, 2012 3:57 am

- Igen. *biccentettem, amikor a magasabb vörös hajú bácsi megkérdezte, hogy Draco-e az édesapám.
- Köszönöm. És te ki vagy? Mert mielőtt az én nevemet megkérdezted volna, illet volna neked is bemutatkozni. *válaszoltam kihúzva magamat ültömben, mert csak így láttam rá az időközben földön helyet foglalt, másik bácsira. Olyan furcsa arcot vágott, mintha eltalálták volna egy kőszobor átokkal.
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

Csevegőtér 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 EmptyVas. Júl. 08, 2012 3:30 am

Inkább nem válaszoltam Ronnak. A lányra figyeltem. Tehát tényleg egy Malfoy-al van dolgunk. Mikor megkínált a kekszéből, elvettem egyet,
- Draco az apád, igaz? - kérdeztem, majd megjegyeztem: - Mert ha igen, te sokkal jobb fej vagy nála. - mutattam meg speciális Fred-mosolyomat.
- Igen, Ron, ez válasz. - mondtam a nevetéstől fuldokolva, merthogy Ron épp letolta hátsóját a padlóra.

Ronald Weasley
Varázsló
Ronald Weasley

Csevegőtér 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 EmptyVas. Júl. 08, 2012 1:05 am

Végül megunva a vitát, vigyorogva néztem Fredre.
- Szerintem meg hagyjuk, hogy ki palástol mit, Fred. A lényeg úgyis annyi, hogy neked marad az a cucc, mert nem bízom benned! Fogadd el, mert csak magadnak köszönheted!
Részemről ezzel lezártnak tartottam ezt a "vitát", amit igazából még vitának sem lehet nevezni, amit egy kislány betoppanása koronáz meg. Jómagam csak némán igazat adok a bratyónak a megérzését illetően, majd mikor a kislány elmondja a nevét, diszkréten leesik az állam, majd zavarodottságomban megpróbálok leülni a székre... amiből aztán az lesz, hogy helyet foglalok a kényelmes padlón, mert sietségemben azzal már nemigen törődtem, hogy a szék tőlem három méterre áll. Végül, fel sem kelve helyzetemből, ismét Fredre pillantok.
- Ez válasz a kérdésre, nem?
Kis gyerek

Csevegőtér 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 EmptySzomb. Júl. 07, 2012 11:53 pm

*A két fiú láthatóan azzal volt elfoglalva, hogy egymást cukkolják, bár nem igazán értettem a miértjét. Nem szóltam bele, hiszen anya úgy nevelt, hogy másik beszélgetésébe nem illik beleütni az orrunkat. Legalább is addig, amíg a magasabbik nem említette a családomat*
- Gabrielle Narcissa Malfoy. *mutatkoztam be illedelmesen és feléje nyújtottam a kodnéros kekszes zacskóm*
- Kértek?
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

Csevegőtér 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 EmptySzomb. Júl. 07, 2012 10:51 pm

Nem bírtam visszatartani röhögésem.
- Én? Én és a félelem? Még soha az életben nem féltem! - mondtam határozottan és továbbra is nevetve.
Ez tipikus ronos mentegetőzés... Még hogy én féljek!
- Szerintem ezzel próbálod palástolni a saját félelmed, Roncika. - kacsintottam rá.
Közben belépett egy kislány. Teljesen úgy nézett ki, mint Malfoy.
- Helló kicsilány! Téged meg hogy hívnak? - kérdeztem tőle, majd odafordultam Ronhoz. - Hé, nem néz ki tisztára úgy, mint Malfoy?

Ronald Weasley
Varázsló
Ronald Weasley

Csevegőtér 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 EmptySzomb. Júl. 07, 2012 7:43 am

- Őszintén? Nem, nem hiszek. - felelem határozottan, hiszen Fred már többszöris átvágott, nem fogok újra bedőlni neki, bármivel próbálkozik is.
- Ó, neked ahhoz nem kell ok. Sem nézőtér. Hidd el, erről már több évnyi tapasztalatom van. - szólok, és ennek hatására átveszem az ő stílusát. Hiába... az évek és a tapasztalat. Lehet,hogy ő azt hiszi, még mindig az a balfék roxfortos vagyok, aki voltam, de belefáradtam már abba. UIdeje változtatni.
- De tudod mit? Ha ez valóban metamorftabletta, nem félnél bevenni. Pedig te láthatóan félsz. - kezdtem el cukkolni. Lássuk, mennyire tetszik neki a saját "mókás"-nak tituált kis játéka.
Kis gyerek

Csevegőtér 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 EmptySzomb. Júl. 07, 2012 7:36 am

*Egy nagy csomag édességgel a kezemben belépek a helységbe, ahol két vörös hajú fiút pillantok meg, nem emlékszem, hogy korábban találkoztam volna velük, de nagyon hasonlítanak anya kollégájára Charlie bácsira*
Sziasztok *köszönök udvariasan majd leülök a kanapéra*
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

Csevegőtér 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 EmptySzomb. Júl. 07, 2012 7:32 am

- Hát nem hiszel Freddi bátyádnak? Kicsi Roncimonci beijedt a gonosz bátyuskától? - tértem át a gúnyolódásra én is.
Ez a beszédmód és hangnem mindig felhúzza annyira, hogy elveszítse az eszét. Mást várt volna? Mintha gondolkodna. Ezt fel kell írni valahova! Ron gondolkodik!
- Én? Épp most mi okom lenne rá? Csak ketten vagyunk. Nincs senki, aki előtt beégethetnélek. - mosolyogtam rá.
Elég erőltetettre sikerült, de ahogy az ablakon tükröződött, meggyőzően nézett ki.

Ronald Weasley
Varázsló
Ronald Weasley

Csevegőtér 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 EmptySzomb. Júl. 07, 2012 7:24 am

Kicsit elmosolyodom, nem rossza duma, de már a mentegetőzés elején nyilvánvalóvá válik, hogy kamu a metamorfcukor, vagy mi is ez.
- Hát akor tartok tőle, hogy saját magaddal kell beérned a kísérleti nyuszi szerepét az új poénoddal. Bár mivel ismered a csattanót, így nem lesz olyan izgi, gondolom. - gúnyolódom, s várom következő szellemes válaszát, szerinte miért is kéne mégis kipróbálnom ezt a cuccot.
- Nem is tudom, miért hittem, hogy jól hazudsz. - jegyzem meg újabb gúnyos mosollyal az arcomon.
Kis gyerek

Csevegőtér 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 EmptySzomb. Júl. 07, 2012 12:28 am

*Egy magában betipeg, kezében egy nagy adag kondéros keksz, majd lepuffan az üres helység egyik kanapéjára*
Ajánlott tartalom

Csevegőtér 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 Empty

Csevegőtér 6
Vissza az elejére 
1 / 26 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 13 ... 26  Next