Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Csevegőtér 6 - Page 5 Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Csevegőtér 6 - Page 5 Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Csevegőtér 6 - Page 5 Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Csevegőtér 6 - Page 5 3347qiw
A Hónap Játéka
Csevegőtér 6 - Page 5 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Csevegőtér 6 - Page 5 Ic7783

Share

Csevegőtér 6

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15 ... 26  Next
SzerzőÜzenet
Leonardo La'Morte
Az Első Vámpír Gyermek
Leonardo La'Morte

Iskolai Házad : Hollóhát
Hozzászólások száma : 72

Csevegőtér 6 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 5 EmptyCsüt. Szept. 08, 2011 5:41 am

Hoopáhoppá! A lány nem macskázik túl sokat. Mivel a karfára ült, kénytelen voltam felnézni rá. Tehát Kathy cica már megvillantotta volna neki a fogait? Rossz kislány... -Változtat valamin, ha azt mondom igen? -nyilván nem ijedős fajta, ha kerek perec rákérdez a vámpírságomra. Maximum kitörlöm az emlékeit, nem nagyon izgat.
Vissza az elejére Go down
Violet Lestrange
7. Évfolyamos diák
Violet Lestrange

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 49

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 5 EmptyCsüt. Szept. 08, 2011 5:34 am

A kérdésére halkan felsóhajtottam.
- Nos, épp azelőtt lépett be, hogy megtudhattam volna, mivel vádolja Önt. De ha már itt van, nekem is volna néhány kérdésem. - közöltem kedélyes hangsúllyal, majd egy laza mozdulattal átültem annak a fotelnek a karfájára, amiben Leonardo ült. Ezúttal tényleg biztosra akartam menni.
- Magának is vannak olyan hegyes szemfogai? - vágtam rögtön a közepébe, udvariaskodás nélkül.
Leonardo La'Morte
Az Első Vámpír Gyermek
Leonardo La'Morte

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 5 EmptyCsüt. Szept. 08, 2011 5:28 am

Nyilvánvalóvá vált, hogy egy kényes veszekedésfélébe sétáltam bele. Nem tudom mit mondott neki Katherine, de hazudni fogok az már szentigaz. Ismét egy kóbor pillantást vetettem a vámpírnőre, aztán vissza Violetre. Leültem a mellette lévő fotelba, majd a karfára támaszkodva hajoltam közel a lányhoz. Arcomra meglepettséget ültettem. -Miss Darkrose nyilvánvalóan alaposan félreértett. Nem tudom mivel árthatnék neki, vagy akár önnek, de még a feltételezés is felháborító. Mit mondott a tanárnője, mit követtem el? Most már kíváncsi vagyok.
Violet Lestrange
7. Évfolyamos diák
Violet Lestrange

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 5 EmptyCsüt. Szept. 08, 2011 5:15 am

Katherine azonban nem válaszolhatott, bár szerintem akart, de még épp időben nyílt az ajtó és belépett a veszekedésünk egyik tárgya. Bennem azon nyomban felhullámzott a makacs "én-mindent-jobban-tudok" érzés, és mikor Leonardo felém lépett a kezem nyújtottam neki.
- Magamon kívül, ha erre volt kíváncsi. - feleltem egy fanyar mosollyal, majd egy gyors oldalpillantást vetve Katherine-re a mosolyom kiszélesedett.
- Az a helyzet, hogy a segítségére van szükségem. - fogtam suttogóra a hangom, Leonardo szemébe fúrva a tekintetem, igyekezvén nagyon elszántnak tűnni.
- A tanárnő a fejébe vette, hogy maga ártó szándékkal jött ide, én pedig - érthető módon - nem hiszek neki. Megmagyarázná? - kérdeztem vidáman csillogó szemekkel.
Leonardo La'Morte
Az Első Vámpír Gyermek
Leonardo La'Morte

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 5 EmptyCsüt. Szept. 08, 2011 5:07 am

Ismét itt! Hurrá hurrá hurrá. Újból abba a szobába mentem, ahol nem olyan rég már összefutottam a bájos Lestrange kisasszonnyal. Reméltem, ismét találkozásra kerül a sor, ugyanis komolyan felkeltette az érdeklődésem vajon mit tudhat és mit nem. A szobába lépve Dejavu érzésem támadt, ugyanis mindkét elragadó teremtés bent volt. -Ezt a mázlit! Kézcsókom, hölgyeim! -egy félvigyort küldtem mindkét nő felé, bár Katherine-en többet időztem egy kicsivel. Mivel Violet volt közelebb, így hozzá mentem oda először és tenyérrel felfelé felé nyújtottam a kezem, hogy meg is valósítsam a köszönésemet. -Ön egyszerűen elragadó. Hogy van ma, Miss Lestrange?
Violet Lestrange
7. Évfolyamos diák
Violet Lestrange

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 5 EmptyCsüt. Szept. 08, 2011 4:17 am

- Nem a maga gondja! - mondtam karjaimat összefonva a mellkasomon. Ebből nem szándékoztam engedni. A tényre, miszerint a férfi vámpír csak szemem egy rándulásával feleltem. Ma már nem lepődtem meg semmin...
- Milyen célról beszél? Ez őrültség.
Katherine Darkrose
Sötét Varázslatok Kivédése Tanár/Vámpír
Katherine Darkrose

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 254

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 5 EmptyCsüt. Szept. 08, 2011 4:12 am

Violet Lestrange írta:
Kezdtem felháborodni, ismét. Mit tud ez a nő rólam? Ha kiírtották Őt a családunk múltjából mi köze van mára már mindehhez? Milyen jogon mondja meg nekem, mit tegyek és mit ne?! És mit magyaráz meg még az édesanyámmal, akire sosem akarnék hasonlítani? Ennek van néhány oka, többek közt az, hogy egy előkelő nemes ribanc volt, aki megcsalta az apámat, a gyermekét pedig a világ kezeire bízta?!
- Nem döntheti el helyettem, mit tegyek és mit ne. Azon kívül pedig miért hinném el, hogy nem csak meg akarja őrizni a kis titkait és ezért akar elijeszteni? - tettem fel metsző-vádló hangon a kérdést.

- Isabella egyetlen lánya vagy. Nem fogom hagyni, hogy egy átkozott vámpír a célja elérése érdekében téged is erre a bujdosással és meneküléssel teli létre kárhoztasson. - közöltem vele nyíltan villámló szemekkel a szörnyű tényeket. Elvégre Leonardo nem csak megölheti, de akár át is változtathatja, ahogy az kénye kedve tartja. Ez a legrosszabb mindenben, hogy talán Violet számára nem lesz menekvés, ha nem vigyázok.

Katherine Darkrose
Violet Lestrange
7. Évfolyamos diák
Violet Lestrange

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 5 EmptyCsüt. Szept. 08, 2011 3:54 am

Kezdtem felháborodni, ismét. Mit tud ez a nő rólam? Ha kiírtották Őt a családunk múltjából mi köze van mára már mindehhez? Milyen jogon mondja meg nekem, mit tegyek és mit ne?! És mit magyaráz meg még az édesanyámmal, akire sosem akarnék hasonlítani? Ennek van néhány oka, többek közt az, hogy egy előkelő nemes ribanc volt, aki megcsalta az apámat, a gyermekét pedig a világ kezeire bízta?!
- Nem döntheti el helyettem, mit tegyek és mit ne. Azon kívül pedig miért hinném el, hogy nem csak meg akarja őrizni a kis titkait és ezért akar elijeszteni? - tettem fel metsző-vádló hangon a kérdést.
Katherine Darkrose
Katherine Darkrose

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 5 EmptyCsüt. Szept. 08, 2011 3:49 am

Violet Lestrange írta:
- I... nem. - ismertem be végül kissé lejjebb véve a hangomat. Így belegondolva édesanyámról sosem láttam képeket, a leghamarabb is csak az esküvői fotójukat... azt pedig megsemmisítették apám börtönbe vonulása után, így ezzel nem sokra megyek. Belegondolva bár nem igazán tetszett az elmélet, csak így volt értelme a hasonlóságunknak.
- De... de miért hasonlítok magára?

- Bellával olyanok voltunk, mint két tojás. Te nem rám hasonlítasz, hanem édesanyádra. Jobban, min hinnéd. - közöltem vele fanyar mosollyal az arcomon, ahogy magam elé idéztem húgom arcán, csillogó őz barna szemeit, és a mosolyát. Azt az egyetlen személyt láttam újra magam előtt, aki bár már meghalt, a lányát az életemmel fogom védeni ha kell.
- Távol kell magad tartanod attól a férfitől Violet. - pillantottam rá végül némi csendet követően, mert tudnia kellett, hogy mibe keveredett pusztán azzal, hogy rosszkor volt rossz helyen.

//Édesem ezer bocsi, de anyum ide akar ülni, legközelebb este 10 körül leszek majd. Sad Bocsi //

Katherine Darkrose
Violet Lestrange
7. Évfolyamos diák
Violet Lestrange

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 5 EmptyCsüt. Szept. 08, 2011 3:46 am

- I... nem. - ismertem be végül kissé lejjebb véve a hangomat. Így belegondolva édesanyámról sosem láttam képeket, a leghamarabb is csak az esküvői fotójukat... azt pedig megsemmisítették apám börtönbe vonulása után, így ezzel nem sokra megyek. Belegondolva bár nem igazán tetszett az elmélet, csak így volt értelme a hasonlóságunknak.
- De... de miért hasonlítok magára?
Katherine Darkrose
Katherine Darkrose

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 5 EmptyCsüt. Szept. 08, 2011 3:38 am

Violet Lestrange írta:
- De az teljes képtelenség! Őrá nem hasonlítottam úgy, mint magára! Azt észrevettem volna! - kötöttem a hippogriffet a karóhoz makacsul, s a helyzethez való hozzáállásomon még az sem javított, hogy a szemfogai visszahúzódtak. Hogy kellene reagálnom, ha egy idegbeteg vámpír sarokba szorít?!

- Mond, láttál édesanyádról képet, amikor 17 éves volt? *kérdeztem, bár tudtam feleslegesen, hiszen nem láthatott. Nyomon követtem az életét és a szüleink minden nyomot megsemmisítettek ami a létezésemmel volt kapcsolatos. És mivel minden képen együtt voltunk rajta...*

Katherine Darkrose
Violet Lestrange
7. Évfolyamos diák
Violet Lestrange

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 5 EmptyCsüt. Szept. 08, 2011 3:33 am

- De az teljes képtelenség! Őrá nem hasonlítottam úgy, mint magára! Azt észrevettem volna! - kötöttem a hippogriffet a karóhoz makacsul, s a helyzethez való hozzáállásomon még az sem javított, hogy a szemfogai visszahúzódtak. Hogy kellene reagálnom, ha egy idegbeteg vámpír sarokba szorít?!
Katherine Darkrose
Katherine Darkrose

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 5 EmptyCsüt. Szept. 08, 2011 3:30 am

Violet Lestrange írta:
Az anyám? Mit akar ez a nő az anyámtól? Azonban a ki nem mondott kérdésemet Katherine azonnal megválaszolta. Legalábbis azt követően, hogy az agyarai előbújtak - nekem pedig elakadt a lélegzetem.
Azonban a megrökönyödésem túllőtt a rémületemen is.
- Az anyámnak nem volt testvére! - közöltem makacsul összepréselve az ajkaimat. - Arról tudnék!

- Az isten áldjon meg, az anyádnak több voltam, mint a testvére. Ikrek voltunk. - pillantottam Violet szemeibe, miután agyaraim visszahúzódtak az ínyembe. Elég lesz ha végre elfogadja a tényt, a lényeg, hogy megvédhessem az életét. Isabella sem akarná, hogy a lánya ennyire fiatalon halljon meg. Violet nem azt érdemli, ami nekem jutott osztályrészül.

Katherine Darkrose
Violet Lestrange
7. Évfolyamos diák
Violet Lestrange

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 5 EmptyCsüt. Szept. 08, 2011 3:25 am

Az anyám? Mit akar ez a nő az anyámtól? Azonban a ki nem mondott kérdésemet Katherine azonnal megválaszolta. Legalábbis azt követően, hogy az agyarai előbújtak - nekem pedig elakadt a lélegzetem.
Azonban a megrökönyödésem túllőtt a rémületemen is.
- Az anyámnak nem volt testvére! - közöltem makacsul összepréselve az ajkaimat. - Arról tudnék!
Katherine Darkrose
Katherine Darkrose

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 5 EmptySzer. Szept. 07, 2011 6:34 am

Violet Lestrange írta:
Már épp folytattam volna, mikor hirtelen emberfeletti gyorsasággal termett előttem. Néhány másodpercbe beletelt, míg felfogtam, mi történt, közben hátrébb is dőltem, hogy megtartsam magunk között az egészséges távolságot... de aztán újult erővel folytattam, ezúttal már felháborodottan is.
- Az a férfi talán a válasz minden kérdésemre, amit maga kikerült! Nem dönthet helyettem abban, mit érdemes tudnom és mit nem! - mondtam tekintetem csak azért sem szakítva el az övétől.

- Pont olyan vagy, mint anyád... makacs. - szaladt ki a számon a mondat, miközben a szemeibe néztem. Annyira... annyira olyan volt, mint Isabella. Ez azonban nem tartott vissza attól, hogy engedjem átfolyni magamon az érzelmeket és ennek hatására elővillanjanak az agyaraim.
- Isabella az ikertestvérem volt. - közöltem vele, bár agyaraimtól a szavak kissé erőltetetten hangzottak, de ettől még igazak voltak. Ha annyira tudni akarja, hát tessék.

Katherine Darkrose
Violet Lestrange
7. Évfolyamos diák
Violet Lestrange

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 5 EmptySzer. Szept. 07, 2011 6:32 am

Már épp folytattam volna, mikor hirtelen emberfeletti gyorsasággal termett előttem. Néhány másodpercbe beletelt, míg felfogtam, mi történt, közben hátrébb is dőltem, hogy megtartsam magunk között az egészséges távolságot... de aztán újult erővel folytattam, ezúttal már felháborodottan is.
- Az a férfi talán a válasz minden kérdésemre, amit maga kikerült! Nem dönthet helyettem abban, mit érdemes tudnom és mit nem! - mondtam tekintetem csak azért sem szakítva el az övétől.
Katherine Darkrose
Katherine Darkrose

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 5 EmptySzer. Szept. 07, 2011 6:24 am

Violet Lestrange írta:
- Hát ezt nagyon nehezen hiszem, tanárnő. - adtam hangot a felháborodásomnak szinte köpve a szavakat, maró gúnnyal a hangomban.
- Maga eddig sosem viselkedett úgy, mintha annyira örülne a látványomnak. Vagy én értettem félre valamit? Ha azzal a kedves fiatalemberrel kettesben kívánt volna maradni, akkor azt nem lett volna muszáj olyan tekintettel a tudomásomra hoznia, ahogy a lábatlankodó gyerekekre szokás! - fakadtam ki. A tanárnő e percben megszűnt a szememben professzornak lenni. Csak egy nő volt, akire rázúdíthattam a haragomat - jogosan.

- Pedig jobb ha elhiszed. *mondtam neki, ám még mielőtt kifejthettem volna, hogy a találkozásaink igen csak gyakoriak lesznek, vagy hogy számítson arra, hogy sűrűbben fel fogom keresni olyan szavak hagyták el a száját, amellyel egyértelműen tudatta velem, hogy nem tekint a professzorának. Ennek megfelelően tehát senki sem várhatta el tőlem, hogy diákomként kezeljem... magára vessen. Egy szempillantás alatt teremtem előtte.
- Ha életben akarsz maradni tarts távol magad attól a férfitől. Érted amit mondtam? - kérdeztem tőle egészen közel hajolva hozzá, azokba a barna szemekbe nézve, amelyek inkább voltam mindig is Isabella tükörképei, mintsem az enyémé.

Katherine Darkrose
Violet Lestrange
7. Évfolyamos diák
Violet Lestrange

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 5 EmptySzer. Szept. 07, 2011 6:21 am

- Hát ezt nagyon nehezen hiszem, tanárnő. - adtam hangot a felháborodásomnak szinte köpve a szavakat, maró gúnnyal a hangomban.
- Maga eddig sosem viselkedett úgy, mintha annyira örülne a látványomnak. Vagy én értettem félre valamit? Ha azzal a kedves fiatalemberrel kettesben kívánt volna maradni, akkor azt nem lett volna muszáj olyan tekintettel a tudomásomra hoznia, ahogy a lábatlankodó gyerekekre szokás! - fakadtam ki. A tanárnő e percben megszűnt a szememben professzornak lenni. Csak egy nő volt, akire rázúdíthattam a haragomat - jogosan.
Katherine Darkrose
Katherine Darkrose

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 5 EmptySzer. Szept. 07, 2011 6:13 am

Violet Lestrange írta:
Megint nem azt kaptam, amire vártam! Válaszok helyett csak ezt a rideg-hideg nőt, aki látszólag képtelen bármilyen érzésre, vagy természetes reakcióra! Nem hiszem el. Miért? Leonardóval talán könnyebben tudnék beszélni, ha ez a nő nem lenne ott mindenütt... talán...
- Valóban? - kérdeztem nem kevés hitetlen szkepszissel a hangomban. Belefáradtam a jópofizásba! Velem nem lehet játszani.

- Igen valóban. *jelentettem ki és meg sem próbáltam elrejteni a bennem tomboló idegességgel vegyes félelmet. Ahogy beléptem, azonnal becsuktam magam után az ajtót, majd Violet felé fordultam, de ahogy a dühtől szikrázó szemekbe néztem tartottam tőle, nem lesz egyszerű beszélgetés.

Katherine Darkrose
Violet Lestrange
7. Évfolyamos diák
Violet Lestrange

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 5 EmptySzer. Szept. 07, 2011 6:09 am

Megint nem azt kaptam, amire vártam! Válaszok helyett csak ezt a rideg-hideg nőt, aki látszólag képtelen bármilyen érzésre, vagy természetes reakcióra! Nem hiszem el. Miért? Leonardóval talán könnyebben tudnék beszélni, ha ez a nő nem lenne ott mindenütt... talán...
- Valóban? - kérdeztem nem kevés hitetlen szkepszissel a hangomban. Belefáradtam a jópofizásba! Velem nem lehet játszani.
Katherine Darkrose
Katherine Darkrose

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 5 EmptySzer. Szept. 07, 2011 6:03 am

*Már körbe jártam szinte az egész nyamvadt iskola azon részeit ahol nagy általánosságban a legtöbb Griffendéles fordul meg, de Violetet egyszerűen sehol sem találtam. A Griffendél toronyba betörni, pedig túlságosa merész és szélsőséges megoldás lett volna, emellett igen figyelem felkeltő is. Amikor azonban beléptem a helységbe és megpillantottam az unokahúgomat megnyugodtam*
- Örülök, hogy itt találom Miss. Lestrange. *pillantottam Violetre és ezúttal a hangom kedves volt, mellőzött minden fajta hűvösséget vagy akár ridegséget. Annyira Isabellára emlékezettet*

Katherine Darkrose
Violet Lestrange
7. Évfolyamos diák
Violet Lestrange

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 5 EmptySzer. Szept. 07, 2011 4:41 am

Dühösen lépek be, s ezt fokozandón a könyveim szinte azonnal a padlón kötnek ki. Lássuk csak... miért titkolózik Darkrose professzor? Miért pattint le folyton, ha meglátom? Miért nem hajlandó egyenesen válaszolni a kérdéseimre?
Csak egy ember jöhetett szóba, aki kellőképp ismerte a tanárnő múltját, legalábbis a beszélgetésükből ezt vettem ki. Remélem, ma újra látom Őt és közlékenyebb lesz, mint a professzorasszony...
Hol lehet az a Leonardo nevű férfi?
Leonardo La'Morte
Az Első Vámpír Gyermek
Leonardo La'Morte

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 5 EmptyKedd Szept. 06, 2011 10:37 am

Csalódást okozott azzal, hogy egyszerűen kihátrált. Pedig olyan jól indult minden! Nők... ki érti őket? Legközelebb talán bezárom valahová... úgy kedvemre szórakozhatnék vele. Igen. Legközelebb megszerzem amit akarok. Fütyörészve sétáltam ki a teremből, de nem kerestem föl az igazgatót. Már nem lesz szükségem a tanári álcára. Leegyszerűsítettem a tervem...

//köszi//
Katherine Darkrose
Katherine Darkrose

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 5 EmptyKedd Szept. 06, 2011 10:30 am

Komolyan mondom, ez az alak egyszerűen szórakozik velem és rajtam egyaránt, ezt pedig eszem ágában sincs tűrni. Hm... lássuk csak hol lehetne a legjobb beletaposni úgy, hogy lehetőleg én is életben maradjak, de megkapja azt amit érdemel. Talán mire legközelebb találkozunk megtanulja hogyan kell egy nővel tisztességesen bánni. Bár remélem soha többet nem találkozunk egymással.
- Nyugodalmas jó éjszakát. - közöltem a tőlem telhető legkedvesebb mosollyal az arcomon, miközben egy lépéssel kilibbentem az ajtón és meg sem álltam, amíg be nem zárkóztam a lakrészembe.

Katherine Darkrose
Leonardo La'Morte
Az Első Vámpír Gyermek
Leonardo La'Morte

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 5 EmptyKedd Szept. 06, 2011 10:26 am

Elégedetten elvigyorodtam amikor eltűnt előlem. Akartam azt a pofont, viszont ha bedughattam volna a nyelvem a szájába... nah azt azért többre értékeltem volna. Égett a képem a tenyere nyomán, de sajnos a fájdalom csak pillanatnyi volt. Minden bizonnyal ha nem csigázott volna föl ennyire és nem lennének vele terveim, hát most nyakát szegném. De túl értékes és túl izgalmas játékszernek tűnik. -Nem is rossz, egy nőtől. De túl gyenge egy vámpírtól. -jegyeztem meg megpördülve, farkasszemet nézve vele. Tovább akarom szítani a tüzet. -Próbálja meg még egyszer. Tudom hogy nehezére esik, de vigyen bele több érzést. Már ha tudja mi az. -Két lépés távolságra termettem tőle. A kezeimet a hátam mögött kulcsoltam össze, mintha ezzel biztatnám.
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 5 Empty

Csevegőtér 6
Vissza az elejére 
5 / 26 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15 ... 26  Next