Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Csevegőtér 6 - Page 6 Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Csevegőtér 6 - Page 6 Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Csevegőtér 6 - Page 6 Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Csevegőtér 6 - Page 6 3347qiw
A Hónap Játéka
Csevegőtér 6 - Page 6 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Csevegőtér 6 - Page 6 Ic7783

Share

Csevegőtér 6

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 16 ... 26  Next
SzerzőÜzenet
Katherine Darkrose
Sötét Varázslatok Kivédése Tanár/Vámpír
Katherine Darkrose

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 254

Csevegőtér 6 - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 6 EmptyKedd Szept. 06, 2011 10:03 am

Leonardo La'Morte írta:
Szinte láttam azokat a szikrákat felgyúlni a tekintetében. Bájos. Elégedett vagyok, de még többet akarok. Az ajtón átszűrődő csendből arra következtetek, hogy még egy jó ideig senki nem fog zavarni minket, amivel el is érkeztem a következő fokozathoz. -Takarítson el. Gyerünk. -a hangszínem mit sem változott, pedig igenis tetszik a helyzet. Két választása van. Vagy megpróbál elmozdítani maga elől, vagy hagyja, bármit is teszek vele. Én mindenképpen jól járok. -Mi lesz Katherine? -A guggoló pozícióból felegyenesedve egyenesen fölé hajoltam és kezdtem elfogyasztani az ajkaihoz vezető távolságot.

- Megbocsásson hogy mondta? - kérdeztem és a tekintetemmel ugyanazt mondtam, amit a számmal, ha tényleg erre vár, hát nekem nem kell kétszer mondani. Ezer örömmel próbálok meg ellenállni, hogy akkor végre elmenjen a közelemből. Minél távolabb van innen és Violettől annál nyugodtabb leszek. Belül a lelkem mélyén nagyon reméltem, hogy komolyan gondolja, ám amikor az arcra elindult az enyém felé, eszem ágában sem volt tétovázni.
- Ne merészelje! - szelte át a néma csendet mérges hangom, majd egy hatalmas csattanás, amelyet kezem és az arca találkozása okozott. Egy pillanat törtrésze alatt már is a szemközti falnál teremtem. A védekező ösztönöm azt súgta minél távolabb tőle annál jobb.

Katherine Darkrose
Vissza az elejére Go down
Leonardo La'Morte
Az Első Vámpír Gyermek
Leonardo La'Morte

Iskolai Házad : Hollóhát
Hozzászólások száma : 72

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 6 EmptyKedd Szept. 06, 2011 10:00 am

Szinte láttam azokat a szikrákat felgyúlni a tekintetében. Bájos. Elégedett vagyok, de még többet akarok. Az ajtón átszűrődő csendből arra következtetek, hogy még egy jó ideig senki nem fog zavarni minket, amivel el is érkeztem a következő fokozathoz. -Takarítson el. Gyerünk. -a hangszínem mit sem változott, pedig igenis tetszik a helyzet. Két választása van. Vagy megpróbál elmozdítani maga elől, vagy hagyja, bármit is teszek vele. Én mindenképpen jól járok. -Mi lesz Katherine? -A guggoló pozícióból felegyenesedve egyenesen fölé hajoltam és kezdtem elfogyasztani az ajkaihoz vezető távolságot.
Katherine Darkrose
Katherine Darkrose

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 6 EmptyKedd Szept. 06, 2011 9:49 am

Leonardo La'Morte írta:
-Tehát csak a véletlen műve, hogy egy megszólalásig önre hasonlító emberrel sodorta össze az élet? -halkan felröhögtem -Ha nem éltem volna ennyit és nem tudnám, hogy mi maga, talán még el is hinném. -tetszett, hogy nem retten meg. Morbid kíváncsiság tört fel bennem, meddig mehetek még el. -Igaza van, Kedves. Nem titkolózik, csak hazudik. Hmmm. Kénytelen vagyok magamtól kideríteni az igazságot, ha önnek nem akaródzik elmondani. -csalódottan sóhajtottam, majd felemeltem az egyik kezem és lassan az arca felé nyúltam, amit meg is érintettem. Hűvös, akár a tekintete. -Most mire gondol? Mondja ki. Ne kíméljen. -cukkoltam.

- A sors útjai kifürkészhetetlenek. - éltem undorral az arcomon azzal a mondással, amellyel anyám annyit példálózott és még is amikor engem a sors vámpírrá változtatott egyszerűen átkozott lettem, nem a sors kegyeltje... Érdeklődve vontam fel egyik szemöldökömet azon szavai nyomán, hogy ő majd kideríti. A nyomaimat tökéletesen eltüntettem, és mára mára nagyon kevesen élnek akik tudnak rólam bármit is.
- Arra, hogy takarodjon a közelemből. - közöltem hűvösen, de a szemeim szikrákat szórtak, amelyek ha kézzel foghatóak lettek volna, akkor bizony elégették volna, hogy nem marad más belőle csak egy marék hamu.

Katherine Darkrose
Leonardo La'Morte
Az Első Vámpír Gyermek
Leonardo La'Morte

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 6 EmptyKedd Szept. 06, 2011 9:43 am

-Tehát csak a véletlen műve, hogy egy megszólalásig önre hasonlító emberrel sodorta össze az élet? -halkan felröhögtem -Ha nem éltem volna ennyit és nem tudnám, hogy mi maga, talán még el is hinném. -tetszett, hogy nem retten meg. Morbid kíváncsiság tört fel bennem, meddig mehetek még el. -Igaza van, Kedves. Nem titkolózik, csak hazudik. Hmmm. Kénytelen vagyok magamtól kideríteni az igazságot, ha önnek nem akaródzik elmondani. -csalódottan sóhajtottam, majd felemeltem az egyik kezem és lassan az arca felé nyúltam, amit meg is érintettem. Hűvös, akár a tekintete. -Most mire gondol? Mondja ki. Ne kíméljen. -cukkoltam.
Katherine Darkrose
Katherine Darkrose

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 6 EmptyKedd Szept. 06, 2011 9:26 am

Leonardo La'Morte írta:
-És azelőtt még véletlenül sem tudott Miss Lestrange létezéséről, ugye? -Ezúttal a hangszínem hitetlenül csengett. ~Megvagy Kathy.~ A vámpírok gyorsaságával pattantam fel a fotelből, másodperc töredéke alatt a nő elé érkezve, ahol nyomban le is guggoltam elé. Könnyedén a combjaira könyököltem, mintha minden jogom meglenne hozzá. -Ugyan Kath, előttem felesleges titkolóznia.

- Képzelje fogalmam sem volt róla. - közöltem egyszerűen felháborodott arcot vágva a gyanúsítástól, amikor azonban a következő percben előttem termett, szinte elsápadtam. Nyilvánvalóvá vált számomra amelyet eddig is tudtam; esélytelen vagyok vele szemben.
- Nem állt szándékomban. - közöltem még is büszkén nézve a szemeibe, elhatározva, hogy nem hódolok be.

Katherine Darkrose
Leonardo La'Morte
Az Első Vámpír Gyermek
Leonardo La'Morte

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 6 EmptyKedd Szept. 06, 2011 9:24 am

-És azelőtt még véletlenül sem tudott Miss Lestrange létezéséről, ugye? -Ezúttal a hangszínem hitetlenül csengett. ~Megvagy Kathy.~ A vámpírok gyorsaságával pattantam fel a fotelből, másodperc töredéke alatt a nő elé érkezve, ahol nyomban le is guggoltam elé. Könnyedén a combjaira könyököltem, mintha minden jogom meglenne hozzá. -Ugyan Kath, előttem felesleges titkolóznia.
Katherine Darkrose
Katherine Darkrose

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 6 EmptyHétf. Szept. 05, 2011 10:19 pm

Leonardo La'Morte írta:
A tekintete acélos volt, a testtartása valamivel nyugodtabb. Az én testtartásom maga volt a természetes lazaság. Mi tagadás, fel vagyok dobva. -Ennyire zavarja egy ártatlan becézés? Ejjnye Katherine, én csak kedveskedni próbálok. -ártatlan hangszínem szöges ellentétben áll a szándékaimmal. Szerencse, hogy piszok jó színész vagyok. -Kíváncsi lennék milyen lehetett a létezése ezen síkja előtt. -Itt nem hazudtam. -De térjünk vissza a kis Violetre. Heted éves, már kész hölgy. Ön mióta is tanít itt, Miss Darkrose? Tudom, hogy tudja, hogy tudom amit tudok...

//sorry, este a vihar miatt nemhogy áram, de netem sem volt -.-//

- Mindössze nem szeretem ha becézgetnek. - közöltem egyszerűen, tökéletesen sima hangszínnel. Nem állt szándékomban magamra haragítani, és ehhez szükségem volt minden egyes udvariasságra, hogy képes legyen féken tartani a nyelvemre tóduló válaszokat.
- Idén lesz 5 éve. - közöltem egyszerűen, bár úgy éreztem, mintha a fogamat húzták volna ki mindössze ezzel az egy válasszal. Nem akartam neki válaszolni, de nem volt túl sok választásom.

//Sejtettem, hogy valami gond, volt, de nem gáz. Megesik az ilyen//

Katherine Darkrose
Leonardo La'Morte
Az Első Vámpír Gyermek
Leonardo La'Morte

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 6 EmptyHétf. Szept. 05, 2011 9:46 pm

A tekintete acélos volt, a testtartása valamivel nyugodtabb. Az én testtartásom maga volt a természetes lazaság. Mi tagadás, fel vagyok dobva. -Ennyire zavarja egy ártatlan becézés? Ejjnye Katherine, én csak kedveskedni próbálok. -ártatlan hangszínem szöges ellentétben áll a szándékaimmal. Szerencse, hogy piszok jó színész vagyok. -Kíváncsi lennék milyen lehetett a létezése ezen síkja előtt. -Itt nem hazudtam. -De térjünk vissza a kis Violetre. Heted éves, már kész hölgy. Ön mióta is tanít itt, Miss Darkrose? Tudom, hogy tudja, hogy tudom amit tudok...

//sorry, este a vihar miatt nemhogy áram, de netem sem volt -.-//
Katherine Darkrose
Katherine Darkrose

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 6 EmptyHétf. Szept. 05, 2011 8:46 am

~Mély levegő, nem akarunk meghalni a keze által. Mély levegő!~ *szuggeráltam magamat erőteljesen, miközben merev mozdulatokkal, de semlegesen arccal könyvemet magam mellé helyeztem, mert esélyét sem láttam, hogy tovább tudnék koncentrálni rá.*
- Ha megbocsát, nem vagyok a kevese. És azt kell hogy mondjam, nem kimondottan. - válaszoltam végül egyszerűen, nem kerülve ki a tekintetét.

Katherine Darkrose
Leonardo La'Morte
Az Első Vámpír Gyermek
Leonardo La'Morte

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 6 EmptyHétf. Szept. 05, 2011 8:42 am

Violet Lestrange írta:
Az ikrekről, hasonmásokról szóló fejtegetést érdekesnek találtam, de biztos voltam abban, hogy létezik logikus magyarázat is így nem szóltam közbe, míg engem nem kérdezett.
- Hetedéves. - feleltem automatikusan. - A mágiatörténet pedig egy érdekes tárgy, bár Binns professzor nem tanít túl eredményesen. - biggyesztettem le a szám szélét, majd egy újabb sugárzó mosolyt vetettem jövendőbeli tanáromra.
- Talán azért nem látott még, mert nem sűrűn járt erre. - mutattam rá.

-Nem ismerem a módszereit az említett tanárnak, de biztosra veszem, hogy én nem vallanék kudarcot. -Magabiztosságban nincs hiány. Nincs okom másként vélekedni, elég hatékony vagyok, ha akarok. De igazából nem vágyom talárra, sem idióta gyerekhadra. -Viszlát, Miss Lestrange. -Köszöntem el nemsokára. -Remélem még találkozunk. ~Fogunk is, ha rajtam múlik~

Az arcomról mit sem lohadó mosollyal figyeltem Katherine-t, aki láthatóan nagyon koncentrált hogy kiolvassa a könyvből a betűket. Vajon meddig tudja türtőztetni magát? Egy részem veszettül kíváncsi mire képes a nő, de a másik részem előtt csak a kitűzött cél lebeg. Nehéz a döntés melyiket válasszam. -Violet bájos teremtés. Olyan... ártatlan. Ön is ilyen volt régen, kedvesem? -fejem oldalra billentve figyeltem a fotelból.

//hehe, így jártál Kathy.
Köszi Violet//
Katherine Darkrose
Katherine Darkrose

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 6 EmptyHétf. Szept. 05, 2011 7:11 am

Violet Lestrange írta:
A tanárnő tekintetétől átfutott rajtam a hideg és hirtelen alkalmatlankodónak éreztem magam. Az órára esett a pillantásom. Ideje indulnom, ha nem akarok elkésni...
- Azt hiszem, jobb ha én most megyek. Találkozom egy kedves ismerősömmel... - szúrtam még oda Katherine-nek, hogy lássa, engem nem tud gátolni az ügyeimben, bármilyen csúnyán néz is.
- Nagyon örülök, hogy megismertem, Leonardo. - vetettem elbűvölő mosolyt a férfira, majd távoztam.

// Ezt nem ússzátok meg szárazon Razz //

- A viszontlátásra Miss. Lestrange. - köszöntem el egyszerűen, majd sikertelenül ugyan, de próbáltam ismét úgy tenni mintha olvasnék. Mert ugyebár ha legalább úgy teszek, akkor talán békén hagy és elmegy. És talán sosem jön vissza többé.

//Te igen, én tényleg nem XD//

Katherine Darkrose
Violet Lestrange
7. Évfolyamos diák
Violet Lestrange

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 49

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 6 EmptyHétf. Szept. 05, 2011 7:04 am

A tanárnő tekintetétől átfutott rajtam a hideg és hirtelen alkalmatlankodónak éreztem magam. Az órára esett a pillantásom. Ideje indulnom, ha nem akarok elkésni...
- Azt hiszem, jobb ha én most megyek. Találkozom egy kedves ismerősömmel... - szúrtam még oda Katherine-nek, hogy lássa, engem nem tud gátolni az ügyeimben, bármilyen csúnyán néz is.
- Nagyon örülök, hogy megismertem, Leonardo. - vetettem elbűvölő mosolyt a férfira, majd távoztam.

// Ezt nem ússzátok meg szárazon Razz //
Katherine Darkrose
Katherine Darkrose

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 6 EmptyHétf. Szept. 05, 2011 6:59 am

Violet Lestrange írta:
Ahogy figyeltem őket hirtelen kérdések egész óceánja fogalmazódott meg bennem, de végül feltettem azt, aminek a válaszára a leginkább kíváncsi voltam.
- És mondja csak... hol ismerkedett meg a tanárnővel? Bocsánat, ha a kérdés indiszkrét... - szabadkoztam bocsánatkérő mosollyal.

// Nemsokára mennem kell... //

- Az Ablszol úton botlottunk egymásba. Leonardo útbaigazítást kért. - feleltem egyszerűen és elővettem a lehető legszúrósabb tekintetemet, amellyel azt sugalltam, hogy ideje lesz mennie. Tudtam, hogy a tekintetemmel erre rátudom venni, nem szükséges megszólalnom. Ha megtenném, csak még jobban magamra vonnám a vámpír figyelmét.

//Rendben... akkor legfeljebb beírod, hogy visszamész a hálóterembe. Smile//

Katherine Darkrose
Violet Lestrange
7. Évfolyamos diák
Violet Lestrange

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 6 EmptyHétf. Szept. 05, 2011 6:57 am

Ahogy figyeltem őket hirtelen kérdések egész óceánja fogalmazódott meg bennem, de végül feltettem azt, aminek a válaszára a leginkább kíváncsi voltam.
- És mondja csak... hol ismerkedett meg a tanárnővel? Bocsánat, ha a kérdés indiszkrét... - szabadkoztam bocsánatkérő mosollyal.

// Nemsokára mennem kell... //
Katherine Darkrose
Katherine Darkrose

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 6 EmptyHétf. Szept. 05, 2011 6:52 am

- A mágia valóban sok érdekes dologra képes. - feleltem egyszerűen, mert nem akartam felkelteni Violet figyelmét azzal, hogy kimaradok a beszélgetésből. Testtartásomon is lazítottam valamelyest, de ez a nyugalom csak álca volt. Tudtam, hogy ha veszélyesre fordulna a helyzet, akkor csak annyit tehetek, hogy megöletem magam, amíg Violet elfut. És még talán az sem lenne elég...
- Nos, reménykedjünk a legjobbakban. - villantottam udvariasan mosolyt, amikor Leonardo kifejezte abbéli reményeit, hogy Dumbeldore majd felveszi. Én magam pedig csak abban bízhattam, hogy ez sosem fog bekövetkezni. S hálás voltam annak is, hogy Violet eddig nem kérdezett rá ismeretségünk mibenlétére.

//Vagyok és maradok is Smile//

Katherine Darkrose
Violet Lestrange
7. Évfolyamos diák
Violet Lestrange

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 6 EmptyHétf. Szept. 05, 2011 6:34 am

Az ikrekről, hasonmásokról szóló fejtegetést érdekesnek találtam, de biztos voltam abban, hogy létezik logikus magyarázat is így nem szóltam közbe, míg engem nem kérdezett.
- Hetedéves. - feleltem automatikusan. - A mágiatörténet pedig egy érdekes tárgy, bár Binns professzor nem tanít túl eredményesen. - biggyesztettem le a szám szélét, majd egy újabb sugárzó mosolyt vetettem jövendőbeli tanáromra.
- Talán azért nem látott még, mert nem sűrűn járt erre. - mutattam rá.
Leonardo La'Morte
Az Első Vámpír Gyermek
Leonardo La'Morte

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 6 EmptyHétf. Szept. 05, 2011 6:24 am

-Meghiszem azt. Mintha varázslatot látnék. -Jegyeztem meg Katherine szavaira. Alattomos vagyok, nah. -De gondolom nem most először hallják mindezt. Én simán kihasználnám hogy van egy hasonmásom. Maga nem gondolt még erre, Katherine? -Rögtön helyet is foglaltam a két nő között elhelyezkedő fotelek egyikében. Nem is olyan rossz ez a hely... Katherine karót nyelt testtartása arra enged következtetni, hogy bizony most mindent megtenne azért, hogy a hasonmását minél távolabb vigye tőlem. Még szerencse, hogy a lány nem tud semmiről. Az ártatlan tekintetéről az őzikék jutnak eszembe. Bájos egy teremtés. Visszamosolyogtam Violetre és úgy döntöttem, a közeljövőben neki is figyelmet szentelek majd. -Ha minden igaz a Mágiatörténetet. Természetesen csak akkor, ha a mélyen tisztelt Dumbledore Igazgató is jónak látja. ~Hamarosan meglátogatom~ Tekintetem ismét Katherine-re csúszott a csevegés közben, majd vissza az emberre. -Hányad éves, Miss Lestrange? És hol bujkált eddig, hogy nem találkoztunk hamarabb? -Kérdeztem könnyed, felszabadult hangvételben.

//okés, megvárunk, én is lépek kicsit//
Violet Lestrange
7. Évfolyamos diák
Violet Lestrange

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 6 EmptyHétf. Szept. 05, 2011 5:52 am

Amikor társaságunk egy fővel bővült én kérdő pillantást vetettem először a belépőre, majd Darkrose professzorra, de mivel egyiküktől sem várhattam választ így viszonoztam a bemutatkozást.
- Violet Lestrange. Nagyon örülök. - mosolyogtam a férfira őszintén.
- Lehetséges tanárjelölt? És melyik tárgyat kívánja fölvenni? - érdeklődtem udvariasan.

// Én akkor szerintem már nem leszek... siess! *.* //
Katherine Darkrose
Katherine Darkrose

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 6 EmptyHétf. Szept. 05, 2011 5:49 am

Ledermedve pillantottam az ajtó felé, amikor megéreztem a vámpír jelentét, mi több egy ismerős aurát. Azonban esélyem sem, hogy Violetet távozásra bírjam, mert az aura tulajdonosa néhány percen belül meg is érkezett a helységbe
- Üdvözlöm Leonardo. - köszöntem, mindazon által olyan egyenesen ültem a fotelben, mint egy szög, s a könyv a kezemből szinte azonnal az előttem lévő asztalra került.
- A hölgy nem az ikertestvérem, bár a hasonlóság valóban zavarba ejtő. - közöltem de alig bírtam kipréselni magamból a szavakat, amikor a vámpír megállt Violet előtt. Tudtam, hogy ostobaság lenne pánikba esni, de féltettem őt.

//Bocsi de kicsit el kell szaladnom legfeljebb 1 óra és ismét leszek, léccike várjatok meg Embarassed//

Katherine Darkrose
Violet Lestrange
7. Évfolyamos diák
Violet Lestrange

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 6 EmptyHétf. Szept. 05, 2011 5:46 am

Mikor hallottam, hogy leül nem állhattam meg, hogy a kezében lévő könyvre ne pillantsak. Furcsa érzés fogott el. A családomban mindenki a sötétség híve volt, egyedül én álltam úgy két tűz közt, hogy féltem arrébb lépni, mert a tűz éget... és az égésnyom megmarad.
Végül mégis rákérdeztem. *
- Miért olvas ilyeneket, tanárnő? Már ha szabad kérdeznem...
Leonardo La'Morte
Az Első Vámpír Gyermek
Leonardo La'Morte

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 6 EmptyHétf. Szept. 05, 2011 5:45 am

Hogyan jutottam be? Az legyen az én titkom. Sokkal lényegesebb miért vagyok itt. Azt hiszem Katherine örülni fog nekem és itt az örülni szócskát jó erősen megnyomom iróniával. Némi érdeklődés után megtudtam hol tartózkodik, a szobába lépve pedig már éreztem is a jelenlétét. De nem csak őt találtam a teremben. Hoppá. -Helló Hölgyeim. Kath kedves, ha előbb tudom, hogy kettő van önből, esküszöm már rég beköltöztem volna ide! Nem is mondta, hogy van egy ikertestvére. -Hát persze, hogy a lány nem a testvére, csupán szórakoztat az adott alkalom.Lassú léptekkel sétáltam Violethez, majd felé nyújtottam a kezem. -Üdvözlöm szép hölgy, a nevem Leonardo. Lehetséges tanárjelölt. -Kathre lopva sandítottam. A lány előtt nem fog jelenetet rendezni, de már alig várom, hogy megfenyegessen...mert ez kicsapja nála a biztosítékot, az biztos!
Katherine Darkrose
Katherine Darkrose

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 6 EmptyHétf. Szept. 05, 2011 5:44 am

Violet Lestrange írta:
* Az ajkamba harapva siklott pillantásom végül mégis a tanerő arcára és még mindig akaratlanul is megborzongtam a látványba, de már nagyrészt sikerült túltennem magam ezen. Már ha ez lehetséges... *
- Bocsásson meg, tanárnő, nagyon belemerültem a könyvbe. - magyaráztam nem túl meggyőzően, egy apró grimasszal a szám sarkában. *

- Nem hibáztathatom azért, amiért inkább olvas, ahelyett hogy farkas szemet nézzen a tükörképével. - vontam vállat egyszerűen, majd jómagam is a könyvespolchoz lépve kezembe vettem egy sötét mágiáról szóló kötetet, s azzal a kezemben foglaltam helyet az egyik fotelben.

Katherine Darkrose
Violet Lestrange
7. Évfolyamos diák
Violet Lestrange

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 6 EmptyHétf. Szept. 05, 2011 4:59 am

* Az ajkamba harapva siklott pillantásom végül mégis a tanerő arcára és még mindig akaratlanul is megborzongtam a látványba, de már nagyrészt sikerült túltennem magam ezen. Már ha ez lehetséges... *
- Bocsásson meg, tanárnő, nagyon belemerültem a könyvbe. - magyaráztam nem túl meggyőzően, egy apró grimasszal a szám sarkában. *
Katherine Darkrose
Katherine Darkrose

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 6 EmptyHétf. Szept. 05, 2011 4:01 am

Érdeklődve vontam fel a szemöldökömet, amikor még csak rám sem pillantott. Próbáltam túltenni magam a dolgon, elvégre még is csak az unokahúgom volt... de nem nagyon ment.
- Talán megbántottam volna a múltkori találkozásunk alkalmával, hogy még csak rám sem pillant? *kérdeztem de meg is bántam, mert bármennyire akartam nem igazán tudtam elrejteni sértettségemet. Elvégre nem volt miért titkolnom, hiszen csak ketten voltunk*

Katherine Darkrose
Violet Lestrange
7. Évfolyamos diák
Violet Lestrange

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 6 EmptyHétf. Szept. 05, 2011 3:58 am

- Jó napot. - köszöntem inkább fel sem nézve. A legutóbbi kis afférunk után már hangról is meg tudtam állapítani, ki lépett a szobába és örültem, hogy ezúttal ráfoghatom a könyvre, ha nem nézek szembe Darkrose professzorral.
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 6 Empty

Csevegőtér 6
Vissza az elejére 
6 / 26 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 16 ... 26  Next