Roxfort
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Csevegőtér 6 - Page 7 Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Csevegőtér 6 - Page 7 Z5iV7

free forum

free forum

free forum


A Hónap Női karaktere
Csevegőtér 6 - Page 7 Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Csevegőtér 6 - Page 7 3347qiw
A Hónap Játéka
Csevegőtér 6 - Page 7 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Csevegőtér 6 - Page 7 Ic7783

 

 Csevegőtér 6

Go down 
+27
Hóborc
Adam Kim-Whoung
Fred Weasley
Viktor Krum
Alicia Spinnet
Leonardo La'Morte
Katherine Darkrose
Violet Lestrange
Albus Dumbledore
Bellatrix Lestrange
Pansy Parkinson
Daniel Danvolt
Virgill Macnuss
Eloise Midgeon
Molly Weasley
Lucius Malfoy
Narcissa Malfoy
Nathaniel Colmen
Perselus Piton
Lily Evans Potter
Harry Potter
Luna Moon
Ronald Weasley
Winnie Havoc
Ginny Weasley
Hermione Malfoy
Draco Malfoy
31 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 16 ... 26  Next
SzerzőÜzenet
Katherine Darkrose
Sötét Varázslatok Kivédése Tanár/Vámpír
Katherine Darkrose


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 254
Join date : 2011. Apr. 29.
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 7 EmptyHétf. Szept. 05, 2011 3:54 am

*Örültem, hogy végre visszaértem a kastélyba, de még mindig képtelen voltam kiverni a fejemből a tegnap éjszaka felbukkant idegen vámpírt. Ha egy vámpír egy másik társaságát keresi, még ha csak útbaigazítás tekintetében is, az nem sok jót jelent. De lehet már csak én vagyok paranoiás.*
- Jó napot. *köszöntem Violetre, amikor beléptem és megpillantottam, ahogy odabent olvas. Méghozzá valami szemetet, mert az író nevére csak ez az egy szinonima a megfelelő*
Vissza az elejére Go down
Violet Lestrange
7. Évfolyamos diák
Violet Lestrange


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Apr. 24.

Csevegőtér 6 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 7 EmptyHétf. Szept. 05, 2011 3:51 am

* Mosolyogva léptem be, karjaimban egy igen olvasmányos könyvvel, Gilderoy Lockhart nagysikerű könyvével ami a "Viszonyom a vasorrúval" címet viseli. Maga az író nem izgat, de van benen néhány érdekes tanulmány,a mit nem árt elővenni...
Leültem és felütöttem az 502. oldalon, majd olvasni kezdtem. *
Vissza az elejére Go down
Katherine Darkrose
Sötét Varázslatok Kivédése Tanár/Vámpír
Katherine Darkrose


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 254
Join date : 2011. Apr. 29.
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 7 EmptyPént. Aug. 12, 2011 3:36 am

Violet Lestrange írta:


* Morózus pillantást vetettem a tanárnőre. *
- De a szüleim meghaltak... ezáltal... * a gondolatmenetet az elmémben folytattam. Ha a szüleim halottak akkor velük halt a titok nyitja is. Anyám neve például nem Lestrange volt... mi van, ha...*

// most emnnem kell, amjd folytatjuk Smile //

- Részvétem. *biccentettem szűkszavúan, ám szemeimben szomorúság honolt. Tökéletesen tisztában voltam vele, hogy Isabella halott, hiszen a húgom volt. Az apjáról nem tudtam, hogy nem él, de az a férfi nem is érdekelt túlságosan*

/Rendben Very Happy/
Vissza az elejére Go down
Violet Lestrange
7. Évfolyamos diák
Violet Lestrange


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Apr. 24.

Csevegőtér 6 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 7 EmptyPént. Aug. 12, 2011 3:33 am

Katherine Darkrose írta:
Violet Lestrange írta:


* Magamban már morfondíroztam is a következő lépésen. Ha még egy információval több lenne.. *
- De a vezetéknevünket tekintve nem lehetünk rokonok. * gondolkodtam hangosan, az ajkamat rágcsálva. Akkor... akkor hogyan? *

- Gratulálok a felfedezéshez. *közöltem egyszerűen és igyekeztem a szokásosnál kevesebb gúnyt csempészni a hangomba, ami sikerült is. Nem akartam teljesen megbántani, kellőképp feszélyezte a jelenlétem enélkül is*

* Morózus pillantást vetettem a tanárnőre. *
- De a szüleim meghaltak... ezáltal... * a gondolatmenetet az elmémben folytattam. Ha a szüleim halottak akkor velük halt a titok nyitja is. Anyám neve például nem Lestrange volt... mi van, ha...*

// most emnnem kell, amjd folytatjuk Smile //
Vissza az elejére Go down
Katherine Darkrose
Sötét Varázslatok Kivédése Tanár/Vámpír
Katherine Darkrose


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 254
Join date : 2011. Apr. 29.
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 7 EmptyPént. Aug. 12, 2011 3:13 am

Violet Lestrange írta:


* Magamban már morfondíroztam is a következő lépésen. Ha még egy információval több lenne.. *
- De a vezetéknevünket tekintve nem lehetünk rokonok. * gondolkodtam hangosan, az ajkamat rágcsálva. Akkor... akkor hogyan? *

- Gratulálok a felfedezéshez. *közöltem egyszerűen és igyekeztem a szokásosnál kevesebb gúnyt csempészni a hangomba, ami sikerült is. Nem akartam teljesen megbántani, kellőképp feszélyezte a jelenlétem enélkül is*
Vissza az elejére Go down
Violet Lestrange
7. Évfolyamos diák
Violet Lestrange


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Apr. 24.

Csevegőtér 6 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 7 EmptyPént. Aug. 12, 2011 3:10 am

Katherine Darkrose írta:
Violet Lestrange írta:

- tényleg? * kaptam szinte azonnal az érdekes információn. Mert, ha mindketten aranyvérűek vagyunk - tekintve, hogy ezekből milyen kevés maradt - akkor rokonok is lehetünk... *

- Igen. *mondtam közönyösen, de már magamban sokszor elátkoztam magamat, az óvatlanságom miatt. Na nem mintha bármilyen információt is találhatna Darkroseokról, tekintve, hogy ez felvett név, az igazit pedig senki sem tudja. Én pedig kötve hiszem hogy elárulnám neki. Ki van zárva.*

* Magamban már morfondíroztam is a következő lépésen. Ha még egy információval több lenne.. *
- De a vezetéknevünket tekintve nem lehetünk rokonok. * gondolkodtam hangosan, az ajkamat rágcsálva. Akkor... akkor hogyan? *
Vissza az elejére Go down
Katherine Darkrose
Sötét Varázslatok Kivédése Tanár/Vámpír
Katherine Darkrose


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 254
Join date : 2011. Apr. 29.
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 7 EmptyPént. Aug. 12, 2011 2:54 am

Violet Lestrange írta:

- tényleg? * kaptam szinte azonnal az érdekes információn. Mert, ha mindketten aranyvérűek vagyunk - tekintve, hogy ezekből milyen kevés maradt - akkor rokonok is lehetünk... *

- Igen. *mondtam közönyösen, de már magamban sokszor elátkoztam magamat, az óvatlanságom miatt. Na nem mintha bármilyen információt is találhatna Darkroseokról, tekintve, hogy ez felvett név, az igazit pedig senki sem tudja. Én pedig kötve hiszem hogy elárulnám neki. Ki van zárva.*
Vissza az elejére Go down
Violet Lestrange
7. Évfolyamos diák
Violet Lestrange


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Apr. 24.

Csevegőtér 6 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 7 EmptyPént. Aug. 12, 2011 2:50 am

Katherine Darkrose írta:
Violet Lestrange írta:


- Az új verzió szerint az ön kitagadott lánya vagyok. * feleltem habozás nélkül, kissé talán túl készségesen is. Annyira összezavarodtam... *

*A szavait hallva és megértve, nem tudtam nem halkan és visszafogottan felnevetni. Ez is csak annak köszönhető, hogy semmit sem tudnak rólam, sem a diákok, sem a tanári kar nagy része*
- Elég kreatív az már biztos. Pusztán mert mindketten aranyvérűek vagyunk, érdekes hozzáállás. *mondtam nyugodt hangon, azonban merőben zavart, hogy nem járnak túl messze az igazságtól. A hiba az volt, hogy nem Violetet, hanem engem tagadtak ki*

- tényleg? * kaptam szinte azonnal az érdekes információn. Mert, ha mindketten aranyvérűek vagyunk - tekintve, hogy ezekből milyen kevés maradt - akkor rokonok is lehetünk... *
Vissza az elejére Go down
Katherine Darkrose
Sötét Varázslatok Kivédése Tanár/Vámpír
Katherine Darkrose


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 254
Join date : 2011. Apr. 29.
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 7 EmptyPént. Aug. 12, 2011 2:44 am

Violet Lestrange írta:


- Az új verzió szerint az ön kitagadott lánya vagyok. * feleltem habozás nélkül, kissé talán túl készségesen is. Annyira összezavarodtam... *

*A szavait hallva és megértve, nem tudtam nem halkan és visszafogottan felnevetni. Ez is csak annak köszönhető, hogy semmit sem tudnak rólam, sem a diákok, sem a tanári kar nagy része*
- Elég kreatív az már biztos. Pusztán mert mindketten aranyvérűek vagyunk, érdekes hozzáállás. *mondtam nyugodt hangon, azonban merőben zavart, hogy nem járnak túl messze az igazságtól. A hiba az volt, hogy nem Violetet, hanem engem tagadtak ki*
Vissza az elejére Go down
Violet Lestrange
7. Évfolyamos diák
Violet Lestrange


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Apr. 24.

Csevegőtér 6 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 7 EmptyPént. Aug. 12, 2011 2:41 am

Katherine Darkrose írta:
Violet Lestrange írta:

* A szavaira egy méltatlankodó sóhajjal feleltem. *
- Még ők is többet tudnak erről, mint én! És maga nem hallja a pletykákat... * magamban felidéztem a legújabb agyrémet, miszerint Darkrose professzor kitagadott zabigyereke vagyok és megborzongtam. *

- Azon lepődtem volna meg, ha nem pletykálnak. *jegyeztem meg epésen, majd végül egy sóhajtás kíséretében, kereszteztem a lábaimat.*
- Halljam a mesét. *tettem hozzá végül egy várakozó pillantással az arcára és most igyekeztem nem tolakodóan a szemeibe nézni*

- Az új verzió szerint az ön kitagadott lánya vagyok. * feleltem habozás nélkül, kissé talán túl készségesen is. Annyira összezavarodtam... *
Vissza az elejére Go down
Katherine Darkrose
Sötét Varázslatok Kivédése Tanár/Vámpír
Katherine Darkrose


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 254
Join date : 2011. Apr. 29.
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 7 EmptyPént. Aug. 12, 2011 2:38 am

Violet Lestrange írta:

* A szavaira egy méltatlankodó sóhajjal feleltem. *
- Még ők is többet tudnak erről, mint én! És maga nem hallja a pletykákat... * magamban felidéztem a legújabb agyrémet, miszerint Darkrose professzor kitagadott zabigyereke vagyok és megborzongtam. *

- Azon lepődtem volna meg, ha nem pletykálnak. *jegyeztem meg epésen, majd végül egy sóhajtás kíséretében, kereszteztem a lábaimat.*
- Halljam a mesét. *tettem hozzá végül egy várakozó pillantással az arcára és most igyekeztem nem tolakodóan a szemeibe nézni*
Vissza az elejére Go down
Violet Lestrange
7. Évfolyamos diák
Violet Lestrange


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Apr. 24.

Csevegőtér 6 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 7 EmptyPént. Aug. 12, 2011 2:35 am

Katherine Darkrose írta:
Violet Lestrange írta:


* A megállapítására tekintetem lustán végighordoztam a fölém tornyosuló alakon, majd csak ennyit fűztem hozzá - halkan. *
- Az nem olyan biztos... egy ilyen hasonlóság a diákoknak is feltűnik, tanárnő.

- Mindenkinek feltűnő Miss. Lestrange, ha csak nem vakok. Hagyja őket figyelmen kívül, ahogy azt én is teszem. *feleltem miközben egyenesen barna szemeibe fúrtam az enyémeket, tudatosítva, vele, hogy nem ajánlatos kutakodnia. Nem tetszene neki, amit találna. Ahogy nekem sem ha rájönne a dolgokra.*

* A szavaira egy méltatlankodó sóhajjal feleltem. *
- Még ők is többet tudnak erről, mint én! És maga nem hallja a pletykákat... * magamban felidéztem a legújabb agyrémet, miszerint Darkrose professzor kitagadott zabigyereke vagyok és megborzongtam. *
Vissza az elejére Go down
Katherine Darkrose
Sötét Varázslatok Kivédése Tanár/Vámpír
Katherine Darkrose


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 254
Join date : 2011. Apr. 29.
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 7 EmptyPént. Aug. 12, 2011 2:32 am

Violet Lestrange írta:


* A megállapítására tekintetem lustán végighordoztam a fölém tornyosuló alakon, majd csak ennyit fűztem hozzá - halkan. *
- Az nem olyan biztos... egy ilyen hasonlóság a diákoknak is feltűnik, tanárnő.

- Mindenkinek feltűnő Miss. Lestrange, ha csak nem vakok. Hagyja őket figyelmen kívül, ahogy azt én is teszem. *feleltem miközben egyenesen barna szemeibe fúrtam az enyémeket, tudatosítva, vele, hogy nem ajánlatos kutakodnia. Nem tetszene neki, amit találna. Ahogy nekem sem ha rájönne a dolgokra.*
Vissza az elejére Go down
Violet Lestrange
7. Évfolyamos diák
Violet Lestrange


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Apr. 24.

Csevegőtér 6 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 7 EmptyPént. Aug. 12, 2011 2:27 am

Katherine Darkrose írta:
Violet Lestrange írta:


- Ezt nem mondtam. * csuktam be a könyvet, majd a tanerőre emeltem kissé félszeg, kissé csodálkozó tekintetem. *
- De ez nem lehet véletlen, sé szerintem kettőnk közül maga az aki többet tud!

*tekintetem megvillant a lányra, és be kellett látnom, hogy a többi Griffendélestől eltekintve, ő nem ostoba. Ezzel be is bizonyította, hogy a húgom eszét örökölte. Remek...*
- Nos, attól tartok ön az egyetlen aki ezt így gondolja. *feleltem végül szákszavúan*

* A megállapítására tekintetem lustán végighordoztam a fölém tornyosuló alakon, majd csak ennyit fűztem hozzá - halkan. *
- Az nem olyan biztos... egy ilyen hasonlóság a diákoknak is feltűnik, tanárnő.
Vissza az elejére Go down
Katherine Darkrose
Sötét Varázslatok Kivédése Tanár/Vámpír
Katherine Darkrose


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 254
Join date : 2011. Apr. 29.
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 7 EmptyPént. Aug. 12, 2011 2:24 am

Violet Lestrange írta:


- Ezt nem mondtam. * csuktam be a könyvet, majd a tanerőre emeltem kissé félszeg, kissé csodálkozó tekintetem. *
- De ez nem lehet véletlen, sé szerintem kettőnk közül maga az aki többet tud!

*tekintetem megvillant a lányra, és be kellett látnom, hogy a többi Griffendélestől eltekintve, ő nem ostoba. Ezzel be is bizonyította, hogy a húgom eszét örökölte. Remek...*
- Nos, attól tartok ön az egyetlen aki ezt így gondolja. *feleltem végül szákszavúan*
Vissza az elejére Go down
Violet Lestrange
7. Évfolyamos diák
Violet Lestrange


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Apr. 24.

Csevegőtér 6 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 7 EmptyPént. Aug. 12, 2011 2:21 am

Katherine Darkrose írta:
Violet Lestrange írta:


- Minden tisztelettel, tanárnő, nem én tehetek arról, hogy valamiért egészen hasonlítok Önre! * néztem rá megbotránkozva. Hogy vonhat le pontot olyan dolgok miatt, amikről nem tehetek... a tiszteletlenségem nem lenne probléma, ha nem hasonlítanánk egymásra ennyire! De így... *

- Szóval ön szerint, minden az én hibám? *kérdeztem s csak amikor elhallgattam vettem észre, hogy hangom szinte ostorként csapott a szoba csendjébe.*

- Ezt nem mondtam. * csuktam be a könyvet, majd a tanerőre emeltem kissé félszeg, kissé csodálkozó tekintetem. *
- De ez nem lehet véletlen, sé szerintem kettőnk közül maga az aki többet tud!
Vissza az elejére Go down
Katherine Darkrose
Sötét Varázslatok Kivédése Tanár/Vámpír
Katherine Darkrose


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 254
Join date : 2011. Apr. 29.
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 7 EmptyPént. Aug. 12, 2011 2:20 am

Violet Lestrange írta:


- Minden tisztelettel, tanárnő, nem én tehetek arról, hogy valamiért egészen hasonlítok Önre! * néztem rá megbotránkozva. Hogy vonhat le pontot olyan dolgok miatt, amikről nem tehetek... a tiszteletlenségem nem lenne probléma, ha nem hasonlítanánk egymásra ennyire! De így... *

- Szóval ön szerint, minden az én hibám? *kérdeztem s csak amikor elhallgattam vettem észre, hogy hangom szinte ostorként csapott a szoba csendjébe.*
Vissza az elejére Go down
Violet Lestrange
7. Évfolyamos diák
Violet Lestrange


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Apr. 24.

Csevegőtér 6 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 7 EmptyPént. Aug. 12, 2011 2:18 am

Katherine Darkrose írta:
Violet Lestrange írta:


* Az ajkamba haraptam, majd angy nehezen ráemeltem a tekintetem. *
- Én nem szoktam a tükörképemet bámulni, tanárnő. * feleltem csípősebben a kelleténél. *

- Most legalább tudja mit érzek, akárhányszor felbukkan az órámon. 5 pont a Griffendéltől a tiszteletlensége miatt. *mondtam végül és éreztem, ahogy a vonásaim szinte gránit keménységűre merevednek meg*

- Minden tisztelettel, tanárnő, nem én tehetek arról, hogy valamiért egészen hasonlítok Önre! * néztem rá megbotránkozva. Hogy vonhat le pontot olyan dolgok miatt, amikről nem tehetek... a tiszteletlenségem nem lenne probléma, ha nem hasonlítanánk egymásra ennyire! De így... *
Vissza az elejére Go down
Katherine Darkrose
Sötét Varázslatok Kivédése Tanár/Vámpír
Katherine Darkrose


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 254
Join date : 2011. Apr. 29.
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 7 EmptyPént. Aug. 12, 2011 2:14 am

Violet Lestrange írta:


* Az ajkamba haraptam, majd angy nehezen ráemeltem a tekintetem. *
- Én nem szoktam a tükörképemet bámulni, tanárnő. * feleltem csípősebben a kelleténél. *

- Most legalább tudja mit érzek, akárhányszor felbukkan az órámon. 5 pont a Griffendéltől a tiszteletlensége miatt. *mondtam végül és éreztem, ahogy a vonásaim szinte gránit keménységűre merevednek meg*
Vissza az elejére Go down
Violet Lestrange
7. Évfolyamos diák
Violet Lestrange


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Apr. 24.

Csevegőtér 6 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 7 EmptyPént. Aug. 12, 2011 2:08 am

Katherine Darkrose írta:
Violet Lestrange írta:

- Jól... köszönöm. * feleltem elhaló hangon és nagyon igyekeztem, hogy ne kelljen ránéznem. Ez hihetetlen volt... *

- Mondja csak Miss. Lestrange nehezére esne rám nézni, amikor beszélgetünk? *érdeklődtem és ezúttal hatalmas önuralomra volt szükségem, hogy hangomból ne csengjen ki a düh és a sértettség*

* Az ajkamba haraptam, majd angy nehezen ráemeltem a tekintetem. *
- Én nem szoktam a tükörképemet bámulni, tanárnő. * feleltem csípősebben a kelleténél. *
Vissza az elejére Go down
Katherine Darkrose
Sötét Varázslatok Kivédése Tanár/Vámpír
Katherine Darkrose


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 254
Join date : 2011. Apr. 29.
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 7 EmptyPént. Aug. 12, 2011 2:05 am

Violet Lestrange írta:

- Jól... köszönöm. * feleltem elhaló hangon és nagyon igyekeztem, hogy ne kelljen ránéznem. Ez hihetetlen volt... *

- Mondja csak Miss. Lestrange nehezére esne rám nézni, amikor beszélgetünk? *érdeklődtem és ezúttal hatalmas önuralomra volt szükségem, hogy hangomból ne csengjen ki a düh és a sértettség*
Vissza az elejére Go down
Violet Lestrange
7. Évfolyamos diák
Violet Lestrange


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Apr. 24.

Csevegőtér 6 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 7 EmptyPént. Aug. 12, 2011 2:01 am

Katherine Darkrose írta:
Violet Lestrange írta:


* Épp a nonverbális átkok hárítását böngésztem, mikor meghallottam egy számomra viszonylag ismeretlen hangot. Felnéztem - és megfagyott bennem a vér! Ezt még mindig nem bírom megszokni, akárhányszor futunk össze. Olyan, mintha tükörbe néznék...*
- Jó napot, tanárnő. * viszonoztam a köszöntését kissé megkésve, tekintetem a padlóra szegezve. *

*Nem tudtam róla elfordítani a tekintetem, azonban ahogy ő a parketta felé fordította a szemeit, életemben először átkoztam, hogy Isabellával ikrek voltunk. Violet a kiköpött másom, ahogy egykor az édesanyja volt*
- Hogy van mostanság? *érdeklődtem, de nagyon ügyeltem, hogy hangon színtelen legyen*

- Jól... köszönöm. * feleltem elhaló hangon és nagyon igyekeztem, hogy ne kelljen ránéznem. Ez hihetetlen volt... *
Vissza az elejére Go down
Katherine Darkrose
Sötét Varázslatok Kivédése Tanár/Vámpír
Katherine Darkrose


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 254
Join date : 2011. Apr. 29.
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 7 EmptyPént. Aug. 12, 2011 1:56 am

Violet Lestrange írta:


* Épp a nonverbális átkok hárítását böngésztem, mikor meghallottam egy számomra viszonylag ismeretlen hangot. Felnéztem - és megfagyott bennem a vér! Ezt még mindig nem bírom megszokni, akárhányszor futunk össze. Olyan, mintha tükörbe néznék...*
- Jó napot, tanárnő. * viszonoztam a köszöntését kissé megkésve, tekintetem a padlóra szegezve. *

*Nem tudtam róla elfordítani a tekintetem, azonban ahogy ő a parketta felé fordította a szemeit, életemben először átkoztam, hogy Isabellával ikrek voltunk. Violet a kiköpött másom, ahogy egykor az édesanyja volt*
- Hogy van mostanság? *érdeklődtem, de nagyon ügyeltem, hogy hangon színtelen legyen*
Vissza az elejére Go down
Violet Lestrange
7. Évfolyamos diák
Violet Lestrange


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Apr. 24.

Csevegőtér 6 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 7 EmptyPént. Aug. 12, 2011 1:52 am

Katherine Darkrose írta:
*Iasonnal való tegnap esti kis találkám kissé meglepetés okozott, de mégis egészen kellemesnek mondanám, mindannak ellenére, hogy igyekeztem távol tartani magam minden fajtabélitől. Belépve a helységbe, önmagammal találtam szemben magamat.*
- Miss. Lestrange. *biccentettem, majd leültem vele szemben az egyik fotelbe*

* Épp a nonverbális átkok hárítását böngésztem, mikor meghallottam egy számomra viszonylag ismeretlen hangot. Felnéztem - és megfagyott bennem a vér! Ezt még mindig nem bírom megszokni, akárhányszor futunk össze. Olyan, mintha tükörbe néznék...*
- Jó napot, tanárnő. * viszonoztam a köszöntését kissé megkésve, tekintetem a padlóra szegezve. *
Vissza az elejére Go down
Katherine Darkrose
Sötét Varázslatok Kivédése Tanár/Vámpír
Katherine Darkrose


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 254
Join date : 2011. Apr. 29.
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 7 EmptyPént. Aug. 12, 2011 1:45 am

*Iasonnal való tegnap esti kis találkám kissé meglepetés okozott, de mégis egészen kellemesnek mondanám, mindannak ellenére, hogy igyekeztem távol tartani magam minden fajtabélitől. Belépve a helységbe, önmagammal találtam szemben magamat.*
- Miss. Lestrange. *biccentettem, majd leültem vele szemben az egyik fotelbe*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csevegőtér 6 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 7 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Csevegőtér 6
Vissza az elejére 
7 / 26 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 16 ... 26  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Roxfort :: Szórakozás :: Csevegő-
Ugrás: