Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Csevegőtér 6 - Page 2 Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Csevegőtér 6 - Page 2 Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Csevegőtér 6 - Page 2 Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Csevegőtér 6 - Page 2 3347qiw
A Hónap Játéka
Csevegőtér 6 - Page 2 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Csevegőtér 6 - Page 2 Ic7783

Share

Csevegőtér 6

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 14 ... 26  Next
SzerzőÜzenet
Ben Shan
6. Évfolyamos diák
Ben Shan

Hozzászólások száma : 9

Csevegőtér 6 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 2 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 8:19 pm

Vissza az elejére Go down
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 184

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 2 EmptyKedd Feb. 28, 2012 4:29 am

Tátott szájjal figyeltem, mikor veszi be a tablettát. De valahogy csak nem akart jönni a pillanat. Hirtelen megszólalására köpni-nyelni nem tudtam. Na most találj ki valamit, Freddi...
- Tudod, nekem még van pár dolgom máma, így szeretnék a magam külsejében maradni. És mivel magamra nem gondolhatok közben... - próbáltam kivágni magam. - Egyébként is, most csak ez az egy van nálam, és ez még a polcokra sem került, nem éreznéd magad megtisztelve, hogy rajtunk kívül te vagy az első, aki eszik? - azzal visszadobtam a cukorkát Ronnak.
Ez többé-kevésbé hitelesnek tűnt, de ilyen gyerekkor után,hogy mekkora Ron gyanú-szintje...

Ronald Weasley
Varázsló
Ronald Weasley

Hozzászólások száma : 64

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 2 EmptyVas. Feb. 26, 2012 4:53 am

A maci említését csak egy undok fintorral viszonoztam. Nagyon gyűlöltem őket, azért a húzásukért az ikreket mivel nagyjából egy napig sokkos állapotban voltam, és ezenfelül egy életre megutáltatták velem a pókokat.
Egy pillanatig haboztam, hogy egyáltalán hozzá merjek-e érni a felkínált cukorkához. Éltem ugyanis a gyanúperrel, hogy az állítólagos metamorf édesség hirtelen felrobban a kezemben, vagy gyorsan terjedő ragyaszóródást okoz. Mégis leküzdöttem félelmemet és kézbe vettem a kis tablettát. Vártam pár másodpercet hátha történik valami, de úgy tűnik csak szájba véve fejti ki hatását. Lehet, hogy ez tényleg metamorf cukorka? Akkor tényleg elég jó mókának tűnik. Ránéztem Fredfre, aki biztató tekintettel leste minden mozdulatomat. Lassan a számhoz emeltem a cukorkát és..
- Csak utánad bátyó! - Kacsintottam, azzal oda hajítottam a mellettem ülőnek, akinek a szeme már majd kiesett a várakozástól.
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 2 EmptyVas. Feb. 26, 2012 4:25 am

- Élethû, de csak az íze. - válaszoltam. - Nem tudom, te hogy emlékszel, de én úgy, hogy mikor a macidból póklett, egybôl az orrodba került az ujjad. - vágtam vissza.
Pár másodperccel késôbb már fetrengtem a röhögéstôl, mikor Ron bekapott egy nem épp ehetô darabot.
- Akad. Tessék, ez itt a forradalmian új metamorf-tabletta. Elszopogatod, a választott külsôre gondolsz, és két órán át olyan maradsz. - nyújtottam át neki a Takony Tabletta egyik próbadarabját.
A metamorf-tabletta is létezik, de még ugyancsak ramaty állapotban, de ezt a taknyos dolgot hiba lett volna kihagyni. Egyelôre csupán fél órán át tartó orrfolyást okoz, de késôbbre komolyabb hatásokat tervezünk.

Ronald Weasley
Varázsló
Ronald Weasley

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 2 EmptyVas. Feb. 26, 2012 3:54 am

- Miért, neked ez nem elég élethű? - Kérdeztem miközben egy zöldes-sárga szemet kezdtem vizsgálgatni homlokráncolva.
- Mondjuk biztos jobban tudod nálam, orrtúrásban te vagy a szakértő - horkantottam, azzal magamról megfeledkezve bedobtam a drazsét a számba, de azzal a lendülettel ki is köptem mivel zseniális ötletemhez híven már csak a hányadékhoz hasonló ízek maradtak a dobozban. A szerencsés választott nem taknyos, hanem fülviaszos volt, ami egy fokkal sem múlta felül a másikat. Szemem sarkából láttam, hogy Fred dől a röhögéstől. Hahaha.
Még öklendezni se volt időm, ízlelőbimbóim az ellenük elkövetett merénylet után szinte ordítottak valami tömény, cukros, ragacsos dolog után ami kiűzi ezt a förtelmes ízt a számból, úgyhogy ismét könyékig túrtam a megpakolt zacskóba, hogy kedvemre való finomságot találjak.
- Apropó, nincs nálad valami új Varázs Vicc cucc? Haver, megöl az unalom.
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 2 EmptyVas. Feb. 26, 2012 12:03 am

- Roncimonci -

- Ó, hát egyszerűen tökéletesen voltam addig, míg be nem árnyékoltad jelenléteddel ezt a gyönyörű napot. - válaszoltam elfojtva kitörő nevetésemet egy kis tettetett gúnnyal.
Ő enni kezdett, én meg ledobtam magamat mellé.
- Bogoly Berti Mindenízű drazséja? Csábító lenne, ha nem ismernélek. - vigyorogtam. - Van taknyos? Épp egy új cuccon kísérletezek. Az Orvérzés Ostya után a Takony Áradaton. Így még az íze is élethű lenne.

Ronald Weasley
Varázsló
Ronald Weasley

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 2 EmptySzomb. Feb. 25, 2012 1:14 pm

Mikor meghallottam az ajtónyikordulást, rögtön álló helyzetbe tornáztam magam és elfojtottam a roxforti induló kitörni készülő, mindent elsöprő utolsó strófáját. Örömteli mosoly terült szét az arcomon, mikor a kitáruló ajtó felé pillantottam, de a lelkesedésem hamar tovaillant.
- Ahh, Fred. Alig vártam már, hogy egy értelmes lénnyel kommunikálhassak... de úgy tűnik ez sem az én napom - vigyorogtam gunyorosan belépő bátyámra aki rögtön kihasználta az alkalmat, hogy valamit oda ne bökjön prefektusi "pályafutásommal" kapcsolatban.
- Kösz jól. Na és az én iskolakerülő, mutatványos bűvész bátyám? - vigyorogtam én is tettetett érdeklődéssel, azzal ismét magamhoz vettem a zacskónyi édességet és lehuppantam a kanapéra. Bár látszólag cseppet sem voltam vevő az idióta tréfálkodásaira amivel egész életemben húzta az agyam, de mégis örültem, hogy nem kell egyedül itt kuksolnom.
- Tudom, hogy nem érdemled meg, de mivel jókedvemben találtál, ezért vehetsz egyet a Bagolyberti drazsémból - kínáltam fel "nagylelkűen" a már megkezdett doboz tartalmát, ami közül már minden ehető ízesítésű bogyót kihalásztam, hátrahagyva a takony, kísértet, pacal és egyéb förtelmes ízkombinációkkal bíró darabokat. Persze erről Frednek nem kellett tudnia, hisz senki se akarja elrontani más meglepetését....ugyebár.

Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 2 EmptyPént. Feb. 24, 2012 3:48 am

- Ron -

Behívtak a Minisztériumba, hogy személyesen kézbesítsek egy csomó Páncél köpenyt, meg a hasonló cuccokat. És ahogy átadtam őket, na kibe futok bele (majdnem szó szerint)? Hát a jó öreg Roncimonciba!
- Helló öcskös! Hogy, s mint van a prefektusból aurorrá előlépő Roncimonci? - érdeklődtem vigyorogva.
Még mindig imádok viccelődni az ilyen "kényes" ügyeivel.

Ronald Weasley
Varázsló
Ronald Weasley

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 2 EmptyVas. Feb. 19, 2012 6:32 am

Unalmamban bukfencezni meg cigánykerekezni kezdtem, közben a Roxfort indulóját sikongattam az eredetitől két oktávval magasabb hangfekvésben.

/ennyire nincs itt élet embereeeeeek? DDDD:/
Minerva McGalagony
Igazgatóhelyettes/Griffendél Ház Feje/Mentor
Minerva McGalagony

Hozzászólások száma : 142

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 2 EmptyVas. Feb. 05, 2012 7:26 am

/Kérhetném, hogy ne itt beszéljétek meg a karakterválasztásotokat hanem a megfelelő helyen PM-ben vagy a Játszótárs kerestetik-ben. Köszönöm/
Ronald Weasley
Varázsló
Ronald Weasley

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 2 EmptySzomb. Feb. 04, 2012 10:25 am

/Én is tervezek egy új karaktert. Egy hollóhátas lányt terveztem, 17-18 éveset úgyhogy ha szeretnél alakíthatunk valamit a leendő diákokkal és feldobhatjuk az életet a Roxfort falain belül.Wink Jegyeztem meg halkan!/

Úgy tűnt Hóborc és a tanárnő rám se hederítenek, úgyhogy fogtam magam és lehuppantam a tőlük legtávolabb eső sarokban található kényelmes kanapéra, majd rávetettem magam a magammal hozott finomságokra.
- Legalább nem kell osztozkodnom..

A hozzászólást Ronald Weasley összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Feb. 06, 2012 4:14 am-kor.
Hóborc
Kopogószellem

Hozzászólások száma : 11

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 2 EmptySzomb. Feb. 04, 2012 2:37 am

Nem offolok, csak még ezt Very Happy.

Muszáj megnézni Very Happy. Harry Potter.

https://www.youtube.com/watch?v=-mieXVkSGb4
Hóborc
Kopogószellem

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 2 EmptyPént. Feb. 03, 2012 11:53 pm

Azon gondolkoztam, hogy lehet mégis hozok egy diákot a hollóhátba, vagy hugrabugba és megpróbálom kicsit feldobni az oldalt.

Mit gondoltok?

Hányadikos legyen?

És fiú, vagy lány?

Olvastam ezt az egyensúly fenntartást, ezért nem lehet griffendél, vagy mardekár.
Ronald Weasley
Varázsló
Ronald Weasley

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 2 EmptySzer. Feb. 01, 2012 11:30 pm

Egy szakadásig megpakolt papírzacskóval a kezemben löktem be magam előtt az ajtót.
Majd egy éve Roxmorts közelében se jártam, úgyhogy mikor arra vetődtem kihasználtam az alkalmat és minden régi kedvencemből bevásároltam. Persze, máshol is akadnak édességboltok, de a Mézesfalás felülmúlja az összeset. Tuti, hogy valami illegális cuccot raknak azokba a ragadós nyalánkságokba, vagy csak a roxforti emlékek idéződnek fel tőle, de Merlinre mondom, hogy sose ettem még ilyen finomat.
Apropó roxforti emlékek. Ahogy peléptem a szobába, Hóborccal meg valami mardekáros csajjal találtam magam szembe.... azt hiszem most tanár a Roxfortban. Remek, egy kopogószellem és egy ex-mardekáros. Milyen kellemes társaság.
Hóborc
Kopogószellem

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 2 EmptyKedd Jan. 31, 2012 6:06 am

Charlotte Rose Cheney írta:
Kedves hóborc!
Hát az az igazság hogy mindenki el van foglalva, és a legaktívabb moderátorunk is kiesett most egy kis időre. Elfogadnálak, de én nem tudlak ezért meg kell várnod míg Herms visszajön. Nagyon sajnáljuk, tényleg.
De örülünk hogy azért mégis ide regeltél, és igyekszünk majd orvosolni a késlekedést.
Charlotte.

Nem probléma, csak kérdeztem. Remélem majd az órák picit gyorsabban szaladnak és írhatok majd valahova.
Charlotte Rose Cheney
Speciális Moderátor/Rúnaismeret Tanár
Charlotte Rose Cheney

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 137

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 2 EmptyKedd Jan. 31, 2012 5:53 am

Kedves hóborc!
Hát az az igazság hogy mindenki el van foglalva, és a legaktívabb moderátorunk is kiesett most egy kis időre. Elfogadnálak, de én nem tudlak ezért meg kell várnod míg Herms visszajön. Nagyon sajnáljuk, tényleg.
De örülünk hogy azért mégis ide regeltél, és igyekszünk majd orvosolni a késlekedést.
Charlotte.
http://ezrolamszolcharlotte.blogspot.com
Hóborc
Kopogószellem

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 2 EmptyKedd Jan. 31, 2012 2:13 am

Mikor lesz a karakterem elfogadva és mikor lesz a következő óra?

Mert mennék kis bonyodalmat csinálni, ha a karakter zöld utat kap.

Úgy látom eléggé kihalt az oldal és nem pörögnek az események.
Adam Kim-Whoung
6. Évfolyamos diák
Adam Kim-Whoung

Hozzászólások száma : 40

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 2 EmptySzomb. Dec. 31, 2011 12:29 pm

*bevágódik és kibont egy pezsgőt* BOLDOG ÚJ ÉVET MINDENKINEK!
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 2 EmptySzomb. Okt. 29, 2011 8:28 am

Most már tényleg felszökött bennem a pumpa.
- Jó oké. De először is: remélem emlékszel, miket mondtál Fleur-ről is, amikor Bill megkérte a kezét[. Most meg? Teljesen jóban vagytok!! Másodszor: attól még, hogy most vele járok, nem biztos hogy el is veszem feleségül. Vagy ha mégis, akkor az az én döntésem. Csak az enyém! És ezt szeretném, ha te is FEL-FOG-NÁD! - reméltem hogy megértett, mert semmi kedvem nem volt tovább vitatkozni vele. Az én döntésem már végleges: ha kíbírjuk és ő is akarja, akkor igenis elveszem Rosy-t, ha szakítunk, akkor pedig nem. És ennyi!

Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley

Hozzászólások száma : 3608
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola & Odú

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 2 EmptySzomb. Okt. 29, 2011 8:16 am

Egy pillanatra elhallgattam, majd legalább olyyan hangerővel válaszoltam, mint ő az imént. Ez... most komoly?!
- Nem felelek Hermione döntéséért, Te viszont felelsz a sajátjaidért, és ez a lényeg! Egyébként pedig Draco elvette Hermionét, mert szereti! KI VAN CSUKVA, HOGY EGY ILYEN LÁNY A CSALÁDUNK TAGJA LEGYEN!

Anyaszomorító, Teherbeesős boszi by: Mennydörgőcske
Te melyik házba tartozol?
Harry Potter • Through The Pensieve
Story Of Us
Take My Hand
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 2 EmptySzomb. Okt. 29, 2011 8:04 am

Leesett az állam. Komolyan.
- Nos, kedves húgocskám, felvilágosítalak, hogy Rose nem olyan. Egyébként meg a legjobb barátnőd - aki a pasid legjobb barátnője is - egy olyan Mardekároshoz ment hozzá, és szült neki két gyereket, AKI HALÁLFALÓ ÉS AZ EGÉSZ CSALÁDJA VOLDEMORT HÍVE! - kíváncsi voltam a reakciójára. Nem szerettem vitatkozni vele, de ez most így van megírva.

Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 2 EmptyPént. Okt. 28, 2011 7:13 am

Gúnyosan felvontam a szemöldököm.
- A nyilvánvaló biológiai különbségekkel neked sokkal nehezebb dolgod lenne! - vágtam rá dühösen, kissé lehalkítva a hangom, hogy aztán ismét új erőre kapva érvelhessek.
- ÉN A KEDVESEM GYERMEKÉT VÁROM, AKI NEM MELLESLEG SOSEM ÁRULTA EL AZ ESZMÉINKET ÉS DUMBLEDORE-T! nem úgy, mint a mardekáros csűrhe!

Story Of Us
Take My Hand
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 2 EmptyPént. Okt. 28, 2011 7:08 am

Számítottam erre, de mégis meglepődtem.
- Most komolyan? Hogy én mit képzelek magamról? NEM ÉN LETTEM TERHES 17 ÉVESEN! Én csak járok valakivel, aki véletlenül épp Mardekáros. - oké, kicsit hülyén hangzott az a rész, hogy "én nem estem teherbe". De most nem ez számít. Még tartogattam pár érvet, itt most nem lehet igaza. Most komolyan! Miért ne járhatnék Mardekárossal??

Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 2 EmptyPént. Okt. 28, 2011 6:53 am

Idegesen kezdtenm bele egy végeláthatatlan faltól-falig ingázásba, mikor az ajtó kitárult és...
- MÉGIS MIT KÉPZELSZ MAGADRÓL, FRED?
Nem indítottam szépen, komótosan. Azonnal a dolgok közepébe csaptam. Minek finomkodjak, mikor mindennapos terhes vagyok, az ég szeremére?!

Story Of Us
Take My Hand
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 2 EmptyPént. Okt. 28, 2011 6:50 am

Ginny valamiért beszélni akart velem. Sejtettem is, hogy mi az ok... Ejnye ez a Vitrol a Prófétájával együtt.
Amikor beléptem a terembe, egy majdnem leszakadófélben lévő ajtó, és egy nem kicsit feldúlt Ginny fogadott. Csak egy dolog jutott eszembe: egek, mekkora hasa van!
Hermionéék esküvője óta nem is láttam.
- Ööö... szia. - köszöntem.
Picit ijesztő volt, persze csak azért, mert most tökéletes mása volt anyának.

Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 2 Empty

Csevegőtér 6
Vissza az elejére 
2 / 26 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 14 ... 26  Next