Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Csevegőtér 6 - Page 24 Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Csevegőtér 6 - Page 24 Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Csevegőtér 6 - Page 24 Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Csevegőtér 6 - Page 24 3347qiw
A Hónap Játéka
Csevegőtér 6 - Page 24 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Csevegőtér 6 - Page 24 Ic7783

Share

Csevegőtér 6

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26  Next
SzerzőÜzenet
Winnie Havoc
Boszorkány
Winnie Havoc

Hozzászólások száma : 98

Csevegőtér 6 - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 24 EmptyHétf. Jan. 31, 2011 8:13 am

Nekem végül is tetszett az ötlet. Aztán, ha minden nap összejárunk, akkor így is úgy is összehaverkodunk... Csak nyerek vele.
-Jól van....
Egyeztem bele, majd a kezemet nyújtottam.
~Remélem ez nem egy aljas trükk... ~
Futotta át az agyamat a gondolat...
Vissza az elejére Go down
Luna Moon
Halálfaló
Luna Moon

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 119

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 24 EmptyHétf. Jan. 31, 2011 8:04 am

-Nyugi nem illemtanórát akarok tartani, az meg hogy kikészíted az ellenfeled logikus. Na szövetség?*nyújtottam felé a kezem. Nem értettem mit teszek, de úgy döntöttem így lesz a legjobb mindkettőnknek. *
http://boszorkanynaplok.forump.net
Winnie Havoc
Boszorkány
Winnie Havoc

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 24 EmptyHétf. Jan. 31, 2011 7:57 am

*A dicséretére csak kacsintottam egyet. Többet is tudok, csak azt nem ilyen ökörködéseknél kell használni... Majd az ajánlatán nagyot lestem.
-Hm... Pedig bíztam benne...
Mondtam tetetett szomorúsággal a barátságra utalva. Átfontolgattam a dolgokat.
-Ezt még átgondolom... A szövetség oké, de a tanítás egyes pontjain vitatkoznék...
Mondtam ismét olyan idegesítő fejrázással.
-Mondjuk az illemtant már is passzolhatod. Meg a nem
készítem ki az ellenfelem tant is....

Folytattam halkan kuncogva. Ronra néztem. láthatóan meghúzta magát. Gondolom egy kicsit meglepődött rajtam...
Luna Moon
Halálfaló
Luna Moon

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 24 EmptyHétf. Jan. 31, 2011 7:29 am

-Ügyes.*majd egy pálcasuhintással megszárítottam magam. Mit szólnál ahhoz, ha innentől kezdve én tanítanálak? Természetesen nem leszünk barátok, de szerintem inkább kössünk szövetséget, mint hogy fárasszuk egymást.*nem kedveltem, de láttam benne lehetőséget. Még ha nem is lesz belőle halálfaló, legalább kevesebbet fogok unatkzoni.*
Winnie Havoc
Boszorkány
Winnie Havoc

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 24 EmptyHétf. Jan. 31, 2011 7:07 am

-Oké.
Mondtam játszadozó hangnemmel. Majd a pálcámat észrevehetetlenül az oldalam mellett Lunára fogtam.
~Aguament-i ~
Gondoltam, majd egy szempillantás alatt egy dézsányi víz csordult Luna fejére. halkan nevettem rajta, és ugyan ugyan vissza vontam.
~Tergeo ~
Mondtam magamban, és a víz már ott sem volt.
Luna Moon
Halálfaló
Luna Moon

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 24 EmptyHétf. Jan. 31, 2011 6:56 am

*Tudtam, hogy valamit elfelejtettem. Ki kell fejlesztenem egy olyan kígyót amit nem ilyen könnyű eltüntetni. *
- Jó, ez ügyes volt, de ez már a múltkor is ment. Most mutass valami olyan amit eddig nem tudtál.*néztem rá kihívóan. *
Winnie Havoc
Boszorkány
Winnie Havoc

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 24 EmptyHétf. Jan. 31, 2011 6:38 am

-Kár.
Mondtam gúnyosan a fejemet rázva.
-Ha te mondod...
Provokáltam, majd megint idevarázsolt egy undorító büdös dögöt. Ellenem uszította, de nem sokat é az állat.
-Ennél jobbat nem tudsz?
Kérdeztem a homlokomra csapva, és elővettem a pálcámat. A kígyóra szegeztem.
-1,2,3, Feraverto!
Mondtam ki a varázslatot, s lássatok csodát, a csúszómászóból egy csinos üvegpohár lett. Ismét odamentem, és letettem az asztalra mellém.
Luna Moon
Halálfaló
Luna Moon

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 24 EmptyHétf. Jan. 31, 2011 6:28 am

-A hallásom nem szelektív, csak nem érdekel, hogy hogyan hívják.
- Az nekem mindegy igazából, hogy hogy nézel ki csak unatkozom és ez ellen tenni kéne valamit mielőtt unalmamban felrobbantom ezt a kócerájt. *ásítottam egy nagyot, majd csak úgy mellékesen ismét elővarázsoltam egy kígyót és játszani kezdtem vele. *
-Emlékszel, hogy múltkor is előhívtam az egyik társadat és az a csúnya rossz néni ott,* mutattam Winnie-re, majd folytattam a kígyó cirógatását. * - megölte? Ejnye milyen rossz. Tanítsd meg, hogy kígyókat nem bántunk.*a kígyó természetes megértette, amit mondok így határozottan elindult Winnie felé.
Winnie Havoc
Boszorkány
Winnie Havoc

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 24 EmptyHétf. Jan. 31, 2011 6:19 am

-Ha te mondod...
Mondtam neki színtelen hangon. majd a fülembe súgta azt, hogy nem vagyok szép. Ezzel nem tudott felidegesíteni, de ilyent nem mondhat rám. És nekem amúgy sincs szükségem imponálni Ronnak.
-A neve Ron, ez már egyszer elhangozz, de ezek szerint szelektív a hallásod.
Mondtam neki hajszálvékonyra szűkült szemekkel.
-Na, meg azon is vitatkoznék, hogy én szép vagyok, de másokat is megkérdezhetsz ez érdekében. Ezek szerint a látásod is szelektív.
Súgtam vissza a fülébe. majd Rontól egy kicsit távolabb csúsztam, hogy ha esetleg meg akarna ölni a kis csaj, akkor Őt ne találja el az átok...
Luna Moon
Halálfaló
Luna Moon

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 24 EmptyHétf. Jan. 31, 2011 6:14 am

-Nem aludni akarok hanem, nem unatkozni.*mondtam neki lenézően, aztán nevetni kezdtem azon, hogy már egy mondatot sem tudok össze rakni normálisan.*
-Ja csak kérdeztem. Gondoltam megmutathatnád mit tudsz. Én nem unatkozom és talán neki is imponálsz egy kicsit.*mutattam a közelünkben üldögélő vörösre. * -Ha már szép nem vagy. * suttogtam Winnie fülébe csak, hogy idegesítsem.
Winnie Havoc
Boszorkány
Winnie Havoc

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 24 EmptyHétf. Jan. 31, 2011 6:08 am

Luna Moon írta:
-Hát így jártatok.*mondtam Winninek unatkozva. * Én viszont unatkozom szóval történjen valami. * néztem Winnire. * Remélem a múltkori óta gyakoroltál. * mondtam neki és kihívás csillant a szememben.

~Itt már nem lehet 5 percig 4 szem közt beszélni!? ~
Tettem fel a költői kérdést magamnak, és egy kicsit ideges lettem. Most nem akartam "látogatót", főleg hogy Ronnal folyt a tárgyalás...
-Számolj bárányokat!
Mondtam neki. Majd a gyakorlásról kérdezett.
-Igen, de mit izgat?
Kérdeztem a fejemet rázva majd rendes ülésbe helyeztem magam.
Luna Moon
Halálfaló
Luna Moon

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 24 EmptyHétf. Jan. 31, 2011 6:05 am

-Hát így jártatok.*mondtam Winninek unatkozva. * Én viszont unatkozom szóval történjen valami. * néztem Winnire. * Remélem a múltkori óta gyakoroltál. * mondtam neki és kihívás csillant a szememben.
Winnie Havoc
Boszorkány
Winnie Havoc

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 24 EmptyHétf. Jan. 31, 2011 6:00 am

*Szóra nyitottam a számat, amikor megláttam Lunát, amikor odajött hozzánk. Persze hogy nem zavart meg miket, áááá, nem.... *
-Hello.
Köszönök vissza egy csöppet lelombozottan.
-Tulajdon képen épp beszélgettünk Ronnal.
Mondtam egy röpke epedező pillantást vetve Ronra, majd ismét Lunára szegeztem a tekintetem.
Luna Moon
Halálfaló
Luna Moon

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 24 EmptyHétf. Jan. 31, 2011 5:55 am

* Beléptem, csak Winnie volt ott meg valami másik Griffendéles idióta, aszt hiszem valami Ron. Tényleg Potter egyik haverja. * "Unatkozom. Kéne valami balhé, két Griffendéles, egy Mardekáros és az a Mardekáros én vagyok, azt hiszem még egyenlített is a helyzet. " * Oda sétálok Winniehez. *
-Hello, megzavartam valamit? - tetettem érdeklődést. - Ne, nem kell, hogy válaszolj természetesen nem zavartam meg semmit.- mondtam nekik nagyképűen és látványosan unatkozni kezdtem.
Winnie Havoc
Boszorkány
Winnie Havoc

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 24 EmptyHétf. Jan. 31, 2011 1:23 am

*Kicsit zavarba hoztam!? Látszólag nagyon! Egy kicsit én is elnyugodtam, és török ülésbe mentem át. Térdemre tettem a kezem, és a fejemet megtámasztottam. Nem hiszem, hogy Ő is úgy érez, mint én, de ez jólesett, hogy elmondhattam, neki, de még is rosszul éreztem magam. Mint ha össze törte volna a szívem, de nem haragszom rá, végül is erre számítottam... Hisz Ő még mindig Hermionét szereti, nem?! Halványan rámosolygok, és figyelem. *
Ronald Weasley
Varázsló
Ronald Weasley

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 64

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 24 EmptyVas. Jan. 30, 2011 10:09 am

Ő is örül neki?! Hát azt elhiszem, de azt nem tudom, hogy én is tényleg örülök-e. Nem tudom, mit felelhetnék erre... Jobban mondva fogalmam sincs. Ezt még fel kell dolgozni. Elutasítsam, ne utasítsam? Én nem vagyok belé szerelmes, az száz. Talán más irányba kéne terelni a témát...? De nem, az nagyon hülyén nézne ki... Ajjjhhhhh. Nyelek egyet, aztán megszólalok:
- Ööö... Értem.
Aztán bekussolok és csak kerek szemekkel nézek rá. Mi mást mondhatnék?
Winnie Havoc
Boszorkány
Winnie Havoc

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 24 EmptyVas. Jan. 30, 2011 9:47 am

Halkan felnevetek, amikor Ronnak paradicsom színű lett az arca. Egy kicsit zavarba hoztam...
-Én is!
Nevettem tovább, egész halkan. Nem akartam, hogy még jobban összezavarjam....
Ronald Weasley
Varázsló
Ronald Weasley

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 24 EmptyVas. Jan. 30, 2011 9:10 am

Még mindig csak az arcát vizsgálgatom. Hát eléggé úgy tűnik, hogy komolyan gondolja. Az arcom pillanatok alatt a vörös egy igen élénk árnyalatát veszi fel.
- Hát... izé... ööö... - kezdek el habogni, de nemigen tudom, mit mondhatnék erre. - Örülök neki...... Öööö... - a kezembe temetem az arcom. Várjunk csak. Hermione Malfoy-jal kavar. Nekem sincs megtiltva, hogy barátnőm legyen. Már csak azért is összejövök valakivel... Kicsit szégyenlősen Winnie-re mosolygok, de aztán megint inomba száll a bátorságom. Jézusom... Igyekszem minél kisebbre összehúzni magam, de ez már magasságomnál fogva sem megy...
Winnie Havoc
Boszorkány
Winnie Havoc

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 24 EmptyVas. Jan. 30, 2011 8:56 am

Ahogy elkezd köhögni, kiemelem a fejem a térdeim közül, és kíváncsian figyelem.
-Nagyon is...
Válaszolom halványan mosolyogva. Egy kicsit nagyon összezavarodott szegény Ron, de most inkább nem szólok hozzá...
Ronald Weasley
Varázsló
Ronald Weasley

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 24 EmptyVas. Jan. 30, 2011 8:46 am

Ahogy kimondja a nevem, félrenyelek és köhögőrohamot kapok, aztán kiguvadt szemekkel bámulom a lányt.
- Hogy mi?! - kérdezem teljes döbbenettel. És én ezt eddig miért nem vettem észre...? Egy szót sem tudok kinyögni, csak mereven nézem és nem tudok erre mit mondani. Úristen!! Segélykérően nézek körbe, de rajtunk kívül nincs a teremben senki! Miért nincs itt Harry, vagy Ginny, vagy valaki? Most mégis mit mondhatnék erre?!
Winnie Havoc
Boszorkány
Winnie Havoc

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 24 EmptyVas. Jan. 30, 2011 8:35 am

Ginny? Úr isten, ez a gyerek nem normális...
-MI? Ginny? De hogy is! Akinek eddig ezt elmondtam, az mindenki azt mondja hogy Ginny...
Mondtam savanyú arcot vágva.
-Ron, te vagy az....
Súgtam neki, és teljesen a térdembe temettem az arcom, mert nem akartam végignézni, hogy esetleg kimegy, vagy hogy grimaszol....

A hozzászólást Winnie Havoc összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jan. 31, 2011 6:00 am-kor.
Ronald Weasley
Varázsló
Ronald Weasley

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 24 EmptyVas. Jan. 30, 2011 8:32 am

Közel járok? De ki lehet az, ha nem a bátyáim? Csak nem Ginny? Ijedten nézek rá.
- Ugye nem Ginny az? - kérdezem rémült arckifejezéssel. Úristen! Hát ha a húgomba szerelmes, megértem miért van mindig olyan rosszul a közelemben... Csak találkozzanak vele össze a húgom udvarlói. De milyen ez már?! Fúj!! Eddig azt hittem, hogy mindketten a fiúkat szeretik!!!
- Mondd... - nyögöm ki kimerülten, mert nem merem elhinni, hogy tényleg a húgomat szereti...
Winnie Havoc
Boszorkány
Winnie Havoc

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 24 EmptyVas. Jan. 30, 2011 8:25 am

~Nagyon közel jár... Innen már nincs visszaút! ~
Gondoltam, és a fejemet NEM-re rázom.
-Nagyon közel jársz....
Mosolyogtam a térdemet felhúzva, és a fejemet beletemettem.
-Hát, Ron, nem kell találgatnod.
Mondtam feléje fordulva.
-Nem hiába tűnök lázasnak, betegnek a közeledben...
Folytattam teljesen megkönnyebbülve. Szerintem rájött, hogy ki az a személy.
-De ha nem jöttél rá, szólj, és elmondom!
Nevettem halkan, és most a hajamat kezdtem el babrálni.

A hozzászólást Winnie Havoc összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jan. 31, 2011 6:01 am-kor.
Ronald Weasley
Varázsló
Ronald Weasley

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 24 EmptyVas. Jan. 30, 2011 8:17 am

A nevetésére felhúzom a szemöldököm. Mi olyan vicces ezen? Nem értem ezt a lányt. De legalább beletrafáltam, tényleg egy fiú miatt olyan szomorú. De olyan furcsán néz rám... Miért vizslat ilyen kitartóan? Várjunk csak, ugye nem? Valamelyik bátyám lenne az...? De melyik?
- Valamelyik bátyám tetszik talán, hogy így nézel rám? - kérdezem tőle gyanakodva. - Fred? George? Melyikük az?
Winnie Havoc
Boszorkány
Winnie Havoc

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 24 EmptyVas. Jan. 30, 2011 7:54 am

*Figyeltem, ahogy hátra dől. Ez olyan, mint ha egy mesébe pottyantam volna..., de még sem...
De arra az "ugyan már, ne szomorkodjon" el kellett nevetnem magam... ha elmerném neki mondani, akkor.... Boldog lennék....
-Mindkettő. Vagyis csak egy fiú....
Válaszoltam erősen Ront nézve. Mintha ráutalnék arra, hogy Ő az a fiú... Mert szavakba önteni biztos, hogy nem lennék képes...
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 24 Empty

Csevegőtér 6
Vissza az elejére 
24 / 26 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26  Next