Roxfort
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Csevegőtér 6 - Page 4 Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Csevegőtér 6 - Page 4 Z5iV7

free forum

free forum

free forum


A Hónap Női karaktere
Csevegőtér 6 - Page 4 Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Csevegőtér 6 - Page 4 3347qiw
A Hónap Játéka
Csevegőtér 6 - Page 4 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Csevegőtér 6 - Page 4 Ic7783

 

 Csevegőtér 6

Go down 
+27
Hóborc
Adam Kim-Whoung
Fred Weasley
Viktor Krum
Alicia Spinnet
Leonardo La'Morte
Katherine Darkrose
Violet Lestrange
Albus Dumbledore
Bellatrix Lestrange
Pansy Parkinson
Daniel Danvolt
Virgill Macnuss
Eloise Midgeon
Molly Weasley
Lucius Malfoy
Narcissa Malfoy
Nathaniel Colmen
Perselus Piton
Lily Evans Potter
Harry Potter
Luna Moon
Ronald Weasley
Winnie Havoc
Ginny Weasley
Hermione Malfoy
Draco Malfoy
31 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 15 ... 26  Next
SzerzőÜzenet
Alicia Spinnet
Repülésoktató Tanár
Alicia Spinnet


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 497
Join date : 2010. Sep. 13.
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 4 EmptyKedd Okt. 18, 2011 4:25 am

*Fáradt voltam, és ez meg is látszott rajtam. Bárhogy próbáltam titkolni, még az elsősöknek is feltűnt a reggeli órán, hogy a szokásostól eltérően nem sziporkázom, vagy repkedek velük. Kezemben az edzőtáskámmal fáradtan léptem át a küszöböt és ültem le azonnal a kanapéra.* ~Oliver a lelket is kihajtja belőlünk...~
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 4 EmptySzomb. Okt. 15, 2011 10:11 pm

Violet Lestrange írta:
Szemforgatva hallgatatm Hermione érvelését.
- Nem erről van szó! - ráztam a fejem hevesen, majd ismét beszélni kezdtem.
- Mindegy is... majd utánanézek. De nagyon szépen köszönöm a segítséget. Most... azt hiszem, ideje mennem. - tettem még hozzá. Mára elegem lett a kérdezősködésből. Ha tudnám, akkor még tőle sem kérdezném... de nem tudom.
- Köszönöm, hogy időt szakítottál rám. Jó éjt. - vetettem oda, majd továbbiak nélkül kapkodva távoztam. Senki enm tud semmit... ez több, mint dühítő.

- Rendben van, jó éjt. *köszöntem utána, majd nem sokkal az ő távozása után immáron alvó lányaimmal én is visszatértem a lakosztályomba.
Vissza az elejére Go down
Violet Lestrange
7. Évfolyamos diák
Violet Lestrange


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Apr. 24.

Csevegőtér 6 - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 4 EmptySzomb. Okt. 15, 2011 10:08 pm

Szemforgatva hallgatatm Hermione érvelését.
- Nem erről van szó! - ráztam a fejem hevesen, majd ismét beszélni kezdtem.
- Mindegy is... majd utánanézek. De nagyon szépen köszönöm a segítséget. Most... azt hiszem, ideje mennem. - tettem még hozzá. Mára elegem lett a kérdezősködésből. Ha tudnám, akkor még tőle sem kérdezném... de nem tudom.
- Köszönöm, hogy időt szakítottál rám. Jó éjt. - vetettem oda, majd továbbiak nélkül kapkodva távoztam. Senki enm tud semmit... ez több, mint dühítő.
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 4 EmptySzomb. Okt. 15, 2011 10:02 pm

Violet Lestrange írta:
- Nem tudom, hogy egyáltalán van-e neki. Abban biztos vagyok, hogy Darkrose professzor és Ő elég bensőséges viszonyt ápolnak. De ezt is csak a tapasztalataim sugallják. - feleltem lemondóan.
- Annyit tudok, hogy ... - vámpír, akartam volna mondani, de végül inkább nem mondtam semmit.
- Nem. Még annyit se.

- Ohh, nos ez esetben talán nem kellene belefolyni. Katherine felnőtt nő, és ha ő ezt a férfit választotta... *kezdtem és bár mondani akartam, hogy akkor egyszerűen csak fogadja el, nem tettem. Szerintem pontosan tudta, hogy mire gondolok, hiszen az elején, én sem vágytam semmi másra, mint arra, hogy mindenki egyszerűen csak fogadjon el engem és Dracót.*
Vissza az elejére Go down
Violet Lestrange
7. Évfolyamos diák
Violet Lestrange


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Apr. 24.

Csevegőtér 6 - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 4 EmptySzomb. Okt. 15, 2011 9:59 pm

- Nem tudom, hogy egyáltalán van-e neki. Abban biztos vagyok, hogy Darkrose professzor és Ő elég bensőséges viszonyt ápolnak. De ezt is csak a tapasztalataim sugallják. - feleltem lemondóan.
- Annyit tudok, hogy ... - vámpír, akartam volna mondani, de végül inkább nem mondtam semmit.
- Nem. Még annyit se.
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 4 EmptySzomb. Okt. 15, 2011 9:51 pm

Violet Lestrange írta:
Ismertem a trió legendás fogásait, mivel nem sokkal jártam alattuk. Konkrétabban fogalmazva a Weasley-lánnyal vagyok egy idős, így nyomon követhettem az eseményeket. Persze a Lestrange név nem feltétlenül előny a griffendél háza táján, de ezen mára a legtöbben túltették magukat.
Hermione szavaira az ajkamba haraptam, de annak örültem, hogy látszólag nem vetet észre a majdnem-elszólásomat.
- A problémám az, hogy valószínűleg senki nem ismeri, és a vezetéknevére nem emlékszem. Pedig ez jelentősen előre mozdítana. Legalábbis azt hiszem. - vontam össze a szemöldököm.

- Nos, igen valóban nem lenne rossz egy teljes név. *elmélkedtem de közben folyamatosan gondolkodtam, hogy még is honnan lehet ismerős a név. Abban biztos voltam, hogy nem először hallottam, de azt nem tudtam volna megmondani egészen pontosan hol. Halk sóhaj kíséretében kezdtem ringatni a karomban a lányokat, akik közül Sophie már halkan szuszogva jelezte, hogy alszik. Gaby még csak fáradtan pislogott, kis kezecskéjével továbbra is a nyakláncomba kapaszkodva.*
- Mi a foglalkozása? *kérdeztem végül, hátha talán az közelebb visz valamelyest minket a megoldáshoz. Szerettem volna egy kicsit Miss. Lestrange segítségére lenni, ha már megkért rá*
Vissza az elejére Go down
Violet Lestrange
7. Évfolyamos diák
Violet Lestrange


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Apr. 24.

Csevegőtér 6 - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 4 EmptySzomb. Okt. 15, 2011 9:46 pm

Ismertem a trió legendás fogásait, mivel nem sokkal jártam alattuk. Konkrétabban fogalmazva a Weasley-lánnyal vagyok egy idős, így nyomon követhettem az eseményeket. Persze a Lestrange név nem feltétlenül előny a griffendél háza táján, de ezen mára a legtöbben túltették magukat.
Hermione szavaira az ajkamba haraptam, de annak örültem, hogy látszólag nem vetet észre a majdnem-elszólásomat.
- A problémám az, hogy valószínűleg senki nem ismeri, és a vezetéknevére nem emlékszem. Pedig ez jelentősen előre mozdítana. Legalábbis azt hiszem. - vontam össze a szemöldököm.
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 4 EmptySzomb. Okt. 15, 2011 9:26 pm

- Még mindig jobb, hogy a tudtommal keresgélsz, minthogy éjszaka több szabályt megszegve betörj. *jegyeztem meg, majd el is pirultam, elvégre ahogy mondani szokták mindenki magából indul ki. Én azonban nem csak magamból, hanem Harryből és Ronból is... na igen. sosem gondoltam volna, hogy egyszer majd Piton professzort is kifosztom egy százfülé főzetért.*
- Nem tartok tőle nem ismerem az urat. *feleltem, mert tűnt ismerősnek a férfi keresztneve. Egyedül abban voltam biztos, hogy nem tanár és, hogy nem dolgozik a Roxfortban.*
Vissza az elejére Go down
Violet Lestrange
7. Évfolyamos diák
Violet Lestrange


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Apr. 24.

Csevegőtér 6 - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 4 EmptySzomb. Okt. 15, 2011 9:22 pm

Hermione Malfoy írta:
Violet Lestrange írta:
Hát persze... hova is gondoltam? Csak nemrég lett tanár, ráadásul Katherine nem olyan nő, akivel szívesen csevegsz, ha nem muszáj. Szegény Hermionére nem akasztahattam rá ezt a terhet.
Bágyadtan elmosolyodtam.
- Azt hiszem, ez majd egy olyan távoli jövő zenéje, ami már nem cumisüvegekről szól. - mosolyogtam a kislányaira, majd a házidolgozatra tévedt a pillantásom. Ma már biztosan nem írom meg...

*Nem tudtam nem halkan felnevetni a következő megjegyzésére, bár tudtam hogy igaza van. Mindazonáltal szerettem volna segíteni neki, ahogy erőmből tellett*
- Írok neked egy engedélyt. Ki tudja talán a zárolt részlegben találsz valamit, ami segíthet. *gondolkodtam el hangosan, elvégre még mindig jobb, mint hogy az én engedélyemmel néz szét, mintha csak úgy betörne és bajba keveredne*

- Ez nagyon kedves tőled, köszönöm. - mosolyodtam el hálásan, miközben a kezemben szorongatott pergament félbehajtva magamban eltettem későbbre. Lesz még alkalmam bűbájtan házit körmölni, ráadásul a tanárnő épp velem szemben ül. De ilyen profán semmiségekkel nem fogom zaklatni.
- Még valami... nem is tudom, hogy kérdezzem meg... de egy bizonyos Leonardo neve nem cseng ismerősen? Azt hiszem, köze lehet a nagynéné... Darkrose professzorhoz. - helyesbítettem sebesen, remélve, hogy Hermione nem vette észre a botlást.
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 4 EmptySzomb. Okt. 15, 2011 8:34 am

Violet Lestrange írta:
Hát persze... hova is gondoltam? Csak nemrég lett tanár, ráadásul Katherine nem olyan nő, akivel szívesen csevegsz, ha nem muszáj. Szegény Hermionére nem akasztahattam rá ezt a terhet.
Bágyadtan elmosolyodtam.
- Azt hiszem, ez majd egy olyan távoli jövő zenéje, ami már nem cumisüvegekről szól. - mosolyogtam a kislányaira, majd a házidolgozatra tévedt a pillantásom. Ma már biztosan nem írom meg...

*Nem tudtam nem halkan felnevetni a következő megjegyzésére, bár tudtam hogy igaza van. Mindazonáltal szerettem volna segíteni neki, ahogy erőmből tellett*
- Írok neked egy engedélyt. Ki tudja talán a zárolt részlegben találsz valamit, ami segíthet. *gondolkodtam el hangosan, elvégre még mindig jobb, mint hogy az én engedélyemmel néz szét, mintha csak úgy betörne és bajba keveredne*
Vissza az elejére Go down
Violet Lestrange
7. Évfolyamos diák
Violet Lestrange


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Apr. 24.

Csevegőtér 6 - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 4 EmptySzomb. Okt. 15, 2011 8:30 am

Hát persze... hova is gondoltam? Csak nemrég lett tanár, ráadásul Katherine nem olyan nő, akivel szívesen csevegsz, ha nem muszáj. Szegény Hermionére nem akasztahattam rá ezt a terhet.
Bágyadtan elmosolyodtam.
- Azt hiszem, ez majd egy olyan távoli jövő zenéje, ami már nem cumisüvegekről szól. - mosolyogtam a kislányaira, majd a házidolgozatra tévedt a pillantásom. Ma már biztosan nem írom meg...
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 4 EmptySzomb. Okt. 15, 2011 8:20 am

Violet Lestrange írta:
Sóhajtottam. Most ugrik a szurcsók a vízbe...
- Igen. mintha testvérek lennénk. Ami azt illeti, nos... azt reméltem, Te talán többet tudsz a múltjáról, mint én. Hiszen végülis a kollégád. - ismertem be vontatottan.
Katherine a nagynéném. Persze, ezt már tudjuk. És Leonardo valamiért igényt tart a szolgálataira, mert különben csúnya dolgok fognak történni. Az érdekelne engem, miért történik mindez. És talán Hermione tudja a választ. Hiszen Ő mindent tud!

*kicsit zavartan pislogtam Violetre, majd a tekintetem a karjaimban tartott lányaimra terelődött.*
- Hm... igazából csak idén lettünk kollégák, mint azt te is tudod, és még nem nagyon volt alkalmam beszélgetni vele. Mindazon által régi olvasmányok alapján furcsálltam, hogy egyetlen aranyvérű családfán sem találkoztam a nevével. - jegyeztem emg végül elgondolkodva, mert eszembe jutott, hogy ez már évekkel ezelőtt megragadta a figyelmemet, de sajnálatos módon a háború, majd Draco és most pedig a kislányaim kötötték le minden figyelmemet a tanítás mellett.*
Vissza az elejére Go down
Violet Lestrange
7. Évfolyamos diák
Violet Lestrange


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Apr. 24.

Csevegőtér 6 - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 4 EmptySzomb. Okt. 15, 2011 8:17 am

Sóhajtottam. Most ugrik a szurcsók a vízbe...
- Igen. mintha testvérek lennénk. Ami azt illeti, nos... azt reméltem, Te talán többet tudsz a múltjáról, mint én. Hiszen végülis a kollégád. - ismertem be vontatottan.
Katherine a nagynéném. Persze, ezt már tudjuk. És Leonardo valamiért igényt tart a szolgálataira, mert különben csúnya dolgok fognak történni. Az érdekelne engem, miért történik mindez. És talán Hermione tudja a választ. Hiszen Ő mindent tud!
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 4 EmptySzomb. Okt. 15, 2011 8:10 am

Violet Lestrange írta:
Hermione kérdése betalált. Helyben vagyunk. Mit mondhatnék? A valóságot? Az olyan... olyan lenne, mintha megpróbálnék kihúzni belőle valamit. De tanárként nyilván többet tud Katherine múltjáról, mint én... meg kell próbálnom.
- Nem akartam tolakodni, sajnálom. - szabadkoztam az egyik kislány finom mozdulatait követve a tekintetemmel, majd sóhajtottam.
- Mostanában... egyre többet gondolkozom Darkrose professzoron. Gondolom, egyértelmű, miért.
A hasonlóságunk. Nem mondtam ki, de reméltem, hogy nem is fog kelleni...

- Nem semmi baj. A kérdésed meg lepett, de nem éreztem tolakodásnak. *mosolyodtam el, hiszen ez igaz volt. Blaise Zambinitől... na tőle igazán tolakodásnak és sértésnek vettem a múltkori kérdezősködését, amelyet a Gringottsban volt szíves megejteni velem. Még mindig kirázott tőle a hideg.*
- Nos igen... én magam is elgondolkodtam a dolgon. Zavarba ejtő a hasonlóság. *fejtettem ki végül a véleményemet, ahogy felidéztem magamban az SVK tanárnő arcát, amely sokkalta közönyösebb volt, mint a velem szemben ülő lány.*
Vissza az elejére Go down
Violet Lestrange
7. Évfolyamos diák
Violet Lestrange


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Apr. 24.

Csevegőtér 6 - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 4 EmptySzomb. Okt. 15, 2011 8:07 am

Hermione kérdése betalált. Helyben vagyunk. Mit mondhatnék? A valóságot? Az olyan... olyan lenne, mintha megpróbálnék kihúzni belőle valamit. De tanárként nyilván többet tud Katherine múltjáról, mint én... meg kell próbálnom.
- Nem akartam tolakodni, sajnálom. - szabadkoztam az egyik kislány finom mozdulatait követve a tekintetemmel, majd sóhajtottam.
- Mostanában... egyre többet gondolkozom Darkrose professzoron. Gondolom, egyértelmű, miért.
A hasonlóságunk. Nem mondtam ki, de reméltem, hogy nem is fog kelleni...
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 4 EmptySzomb. Okt. 15, 2011 8:03 am

Violet Lestrange írta:

- Öhm... nos... rendben. - mosolyodtam el egy árnyalatnyit bátrabban, majd tekintetem ismét a kislányokra szegeztem.
- Jól érzitek magatokat az új helyzetben? - kérdeztem kissé indiszkréten, de őszinte érdeklődéssel.

*Kicsit meglepődtem Violet kérdésén, de az arcára pillantva azonnal tudtam, hogy nem akart tolakodó lenni. Én pedig számíthattam volna, hasonló kérdésekre hiszen egy Griffendéles és egy Mardekáros diák házassága azért nem minden napi esemény. Figyelembe véve a múltat.*
- Nos... kicsit még szokatlan, de boldog vagyok. Semmit sem bántam meg. - ráztam meg a fejemet és mosolyodtam el gyengéden, majd éreztem,a hogy Sophie kis fejecskéjét a vállamra hajtja.*
- És veled mi a helyzet? - érdeklődtem és csak utólag jöttem rá, hogy talán túl közvetlen voltam. Még meg kell szoknom, hogy ő nem egy diáktársam, hanem egy a diákjaim közül.*
Vissza az elejére Go down
Violet Lestrange
7. Évfolyamos diák
Violet Lestrange


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Apr. 24.

Csevegőtér 6 - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 4 EmptySzomb. Okt. 15, 2011 7:58 am

Hermione Malfoy írta:
Violet Lestrange írta:
Épp egy újabb bekezdésbe futottam bele, mikor egy ismerős hangot hallottam magam mellől.
- Szia Hermio... oh, elnézést. - kaptam gyorsan észbe és finom pír szökött az arcomra.
- Jó estét, Professzor. - helyesbítettem, majd elmosolyodva a kislányokra néztem.
- Tündériek. Gratulálok hozzájuk.

*Elmosolyodtam, amikor a keresztnevemen kezdett szólítani, majd gyorsan ki is javította magát. hát igen, hiszen csak egy évvel járt alattam elég furcsa lehetett megszokni, hogy már professzornak kell szólítani hivatalosan.*
- Ha ketten vagyunk szólíts csak Hermionénak nyugodtan. És köszönöm. *mosolyogtam, majd csillogó szemekkel vettem a karjaimba mindkét lányomat, akik ragyogó kíváncsi kék szemeikkel engem néztek Gaby pedig kis kezecskéivel azonnal a nyakláncomat kezdte tapogatni*

- Öhm... nos... rendben. - mosolyodtam el egy árnyalatnyit bátrabban, majd tekintetem ismét a kislányokra szegeztem.
- Jól érzitek magatokat az új helyzetben? - kérdeztem kissé indiszkréten, de őszinte érdeklődéssel.
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 4 EmptySzomb. Okt. 15, 2011 7:46 am

Violet Lestrange írta:
Épp egy újabb bekezdésbe futottam bele, mikor egy ismerős hangot hallottam magam mellől.
- Szia Hermio... oh, elnézést. - kaptam gyorsan észbe és finom pír szökött az arcomra.
- Jó estét, Professzor. - helyesbítettem, majd elmosolyodva a kislányokra néztem.
- Tündériek. Gratulálok hozzájuk.

*Elmosolyodtam, amikor a keresztnevemen kezdett szólítani, majd gyorsan ki is javította magát. hát igen, hiszen csak egy évvel járt alattam elég furcsa lehetett megszokni, hogy már professzornak kell szólítani hivatalosan.*
- Ha ketten vagyunk szólíts csak Hermionénak nyugodtan. És köszönöm. *mosolyogtam, majd csillogó szemekkel vettem a karjaimba mindkét lányomat, akik ragyogó kíváncsi kék szemeikkel engem néztek Gaby pedig kis kezecskéivel azonnal a nyakláncomat kezdte tapogatni*
Vissza az elejére Go down
Violet Lestrange
7. Évfolyamos diák
Violet Lestrange


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Apr. 24.

Csevegőtér 6 - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 4 EmptySzomb. Okt. 15, 2011 7:44 am

Épp egy újabb bekezdésbe futottam bele, mikor egy ismerős hangot hallottam magam mellől.
- Szia Hermio... oh, elnézést. - kaptam gyorsan észbe és finom pír szökött az arcomra.
- Jó estét, Professzor. - helyesbítettem, majd elmosolyodva a kislányokra néztem.
- Tündériek. Gratulálok hozzájuk.
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 4 EmptySzomb. Okt. 15, 2011 7:41 am

*Kissé fáradtan lépek be, a kezemben tartott kis hordozókában Gaby és Sophie ficánkolnak*
Jó estét mis. Lestrange. *köszöntem a bent ücsörgő Griffendéles diáklánynak kedvesen, majd leültem a kanapéra magam mellé téve kislányaimat*
Vissza az elejére Go down
Violet Lestrange
7. Évfolyamos diák
Violet Lestrange


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Apr. 24.

Csevegőtér 6 - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 4 EmptySzomb. Okt. 15, 2011 7:24 am

Nagyon viccesen érzem magam. Az egész világ összefogott ellenem. A bűbájtan házit illetően mindenképp. Elképesztő, mert eddig ez sosem okozott gondot. De az utóbbi időben gondolataim minduntalan Katherine Darkrose és a kedves vendége körül zakatolnak, akit mint utólag kiderült, Leonardónak hívnak. Nem tudom, mi van a levegőben, de... tagadhatatlanul zavaró és félelmetes.
Ajkamba harapva léptem be, majd lustán ledobtam magam az egyik fotelba és az írásbelim fölé hajoltam. Hosszú éjszakám lesz...
Vissza az elejére Go down
Leonardo La'Morte
Az Első Vámpír Gyermek
Leonardo La'Morte


Iskolai Házad : Hollóhát
Hozzászólások száma : 72
Join date : 2011. Apr. 30.

Csevegőtér 6 - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 4 EmptyCsüt. Szept. 08, 2011 6:27 am

-Tökéletesen tisztában vagyok a vezetéknevével drága Violet, de köszönöm, hogy emlékeztetett rá. -feleltem továbbra is nyugodt hangszínnel. -Nézze, bármit is hisz rólam, addig ne ítélkezzen, míg valóban nincs rá oka. -Különösebben nem hat meg a fenyegetőzése, sem a származása. Ahhoz túl sokat éltem már. Nem csinálom össze magam még ha maga Merlin próbálkozna a kiűzetésemmel, akkor sem. -Nos, ha lenne még kérdése, állok rendelkezésére. De most mennem kell. Örültem az újabb találkozásnak. -villantottam egy mosolyt, majd felálltam és lassú léptekkel az ajtóhoz sétáltam. -További jó szórakozást, hölgyeim.

//kiszálltam, köszönöm Drága Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Violet Lestrange
7. Évfolyamos diák
Violet Lestrange


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Apr. 24.

Csevegőtér 6 - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 4 EmptyCsüt. Szept. 08, 2011 6:11 am

- Nincs mit veszítenem. - feleltem kurtán.
- És én csupán felvázoltam egy helyzetet és az esetleges következményeit. Ha hallotta már a vezetéknevemet tudja, honnan származom és bár megvetem az eszméinket, tudom mit akarok. Remélem, hogy a céljaink hasonlóak. - tettem hozzá egy finomabb mosollyal. Én képes vagyok kompromisszumra. és Ő?
Vissza az elejére Go down
Leonardo La'Morte
Az Első Vámpír Gyermek
Leonardo La'Morte


Iskolai Házad : Hollóhát
Hozzászólások száma : 72
Join date : 2011. Apr. 30.

Csevegőtér 6 - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 4 EmptyCsüt. Szept. 08, 2011 6:02 am

A fenyegető él bájosan áll neki. De most meg kellene ijednem? -Ha bántani akartam volna, már rég megtettem volna. De a vámpírságra visszatérve, HA valóban az lennék, nem gondolja, hogy lennék olyan okos, és bebiztosítanám magam? Ne fenyegessen Violet. Ha vámpírűzésbe akar kezdeni, először nézzen végig a hozzátartozóin. -Ha én megjárom, bizony Katherine is meg fogja, arról gondoskodom.
Vissza az elejére Go down
Violet Lestrange
7. Évfolyamos diák
Violet Lestrange


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Apr. 24.

Csevegőtér 6 - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 4 EmptyCsüt. Szept. 08, 2011 5:45 am

Leonardo La'Morte írta:
Hoopáhoppá! A lány nem macskázik túl sokat. Mivel a karfára ült, kénytelen voltam felnézni rá. Tehát Kathy cica már megvillantotta volna neki a fogait? Rossz kislány... -Változtat valamin, ha azt mondom igen? -nyilván nem ijedős fajta, ha kerek perec rákérdez a vámpírságomra. Maximum kitörlöm az emlékeit, nem nagyon izgat.

A kérdésére a szemem sem rebbent, pusztán csak az ajkam rándulásával jeleztem, mennyire kényelmes számomra innentől a helyzet. Hiába viselek griffendéles egyenruhát a nevem nem véletlenül Lestrange. A véremben hordozom a tulajdonságaikat.
- Nos, azt hiszem, igen, mert ha bántja a nagynénémet akkor kénytelen leszek utánanézni, mivel lehet eltenni láb alól egy vámpírt. - feleltem társalgási hangnemben. Nem szeretem Katherine-t, de ha igaz, amit mondott, akkor Ő az utolsó élő rokonom. És a hangsúly az ÉLŐ-n van...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csevegőtér 6 - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Csevegőtér 6
Vissza az elejére 
4 / 26 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 15 ... 26  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Roxfort :: Szórakozás :: Csevegő-
Ugrás: